Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                      HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 3/6/17 08:13 PM
           2017 SI Speedo Sectionals Time Trials - 3/3/17 to 3/5/17            
                                    Results                                    
 
Event 103  Girls 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Hayon, Arielle            13 CCAT-CA                59.18      58.02  
       26.73    58.02                                                      
  2 Thomas, Katelyn C         16 UN-CA                  58.80      58.55  
       27.55    58.55                                                      
  3 Follmer, Elizabeth J      16 OAPB-PC                59.35      58.98  
       27.87    58.98                                                      
  5 Crawford, Marja M         17 UN-CA                1:03.12      59.70  
       27.91    59.70                                                      
  6 Fugit, Elizabeth A        17 STAS-SN                59.95      59.76  
       27.77    59.76                                                      
  7 Franzwa, Hannah A         16 DA-PC                  59.00    1:00.20  
       27.87  1:00.20                                                      
  8 Williams, Grace E         15 IWV-CC                 59.75    1:00.33  
       28.08  1:00.33                                                      
  9 Umbay, Gazelle Anne C     16 CANY-CA                58.80    1:00.47  
       28.07  1:00.47                                                      
 10 Hidalgo, Anna             13 PVST-CA                   NT    1:00.97  
       28.22  1:00.97                                                      
 11 Kim, Nawoo                16 DA-PC                1:00.66    1:01.28  
       28.81  1:01.28                                                      
 -- Taylor, Christina M       18 CANY-CA                58.20         DQ  
       27.85       DQ                                                      
 
Event 104  Boys 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Depew, Tristan R          16 SBSC-CA                51.95      51.85  
  2 McKenna, David P          17 OAQ-PC                 52.30      52.59  
  3 Hayon, Daniel             17 CCAT-CA                54.00      53.47  
  4 Nelson, Dylan T           17 SCAL-CA                53.67      53.53  
  5 Yip, Nathaniel            17 BAC-PC                 55.00      54.20  
  6 Waage, Dawson J           16 CANY-CA                54.10      54.31  
  7 Afriat, Jason J           18 CCAT-CA                56.16      55.16  
  8 Weissig, Joseph M         16 SCAL-CA                54.86      55.36  
  9 Peterson, George J        17 RSD-SI                 54.20      55.60  
 10 Olson, Mick J             18 SCAL-CA                   NT      57.66  
 
Event 105  Girls 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Engs, Eloise A            15 OAPB-PC              5:21.00    5:20.54  
       27.19    57.56  1:28.95  2:00.91  2:33.57  3:06.54  3:39.96  4:13.70
     4:47.47  5:20.54                                                      
 
Event 106  Boys 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halphide, Nicholas J      16 SCAL-CA                   NT    4:43.45  
       24.88    52.54  1:20.90  1:49.41  2:18.20  2:47.33  3:16.69  3:46.01
     4:15.38  4:43.45                                                      
  2 Matos, Vince C            15 SCAL-CA              4:48.28    4:43.76  
       25.39    53.37  1:21.70  1:50.47  2:19.42  2:48.00  3:17.04  3:46.16
     4:15.13  4:43.76                                                      
  3 Holroyd, Ethan N          16 CANY-CA              4:58.00    4:48.69  
       25.62    53.63  1:22.43  1:51.36  2:20.70  2:50.07  3:19.28  3:49.01
     4:19.03  4:48.69                                                      
  4 Lanzara, Matt R           16 OAPB-PC              4:52.85    4:48.75  
       26.05    54.00  1:22.46  1:51.58  2:20.70  2:50.37  3:20.38  3:49.78
     4:19.48  4:48.75                                                      
  5 Powell, Camden J          15 CANY-CA              4:58.01    4:49.05  
       26.28    54.56  1:23.69  1:53.22  2:22.52  2:51.82  3:21.45  3:50.91
     4:20.40  4:49.05                                                      
  6 Goh, Ryan R               15 MVN-CA               4:37.39    4:49.13  
       25.24    52.94  1:21.53  1:50.62  2:20.18  2:49.91  3:20.26  3:50.13
     4:20.10  4:49.13                                                      
  7 Taylor, Davis G           15 MVN-CA               4:49.87    4:49.87  
       25.26    53.52  1:22.56  1:51.88  2:21.97  2:52.17  3:21.80  3:51.87
     4:22.05  4:49.87                                                      
 
Event 107  Girls 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hendricks, Rachel M       18 OAPB-PC              1:00.00    1:00.28  
       29.23  1:00.28                                                      
  2 Allen, Cassy N            16 CITI-CA              1:02.96    1:00.45  
       29.61  1:00.45                                                      
  3 Van Gent, Marika E        16 CANY-CA                59.65    1:00.89  
       29.93  1:00.89                                                      
  4 Vos, Kolya M              15 AQUA-SN              1:01.30    1:01.34  
       29.79  1:01.34                                                      
  5 Kjelsberg, Alyssa M       17 DA-PC                1:01.93    1:02.81  
       30.46  1:02.81                                                      
  6 Hayon, Gaby               15 CCAT-CA              1:05.33    1:03.06  
       30.81  1:03.06                                                      
 
Event 108  Boys 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hartwell, Adam J          15 UN-CA                  56.00      55.50  
       26.60    55.50                                                      
 
Event 109  Girls 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lepisova, Emma            16 BAC-PC               2:12.57    2:09.23  
       28.18    59.52  1:38.54  2:09.23                                    
  2 Davidson, Emma N          15 SCAL-CA              2:19.60    2:12.22  
       28.49  1:03.00  1:40.86  2:12.22                                    
  3 Marvin, Alissa J          17 SLO-CA               2:12.00    2:14.46  
       29.35  1:05.48  1:43.01  2:14.46                                    
  4 Valenti, Gabby M          15 SCAL-CA              2:14.02    2:15.25  
       29.93  1:05.57  1:44.27  2:15.25                                    
 
Event 110  Boys 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flanders, Henry           16 OAPB-PC              1:59.00    1:56.73  
       25.45    55.97  1:29.43  1:56.73                                    
  2 Moore, Anthony V          17 OAPB-PC              2:00.00    1:57.04  
       25.15    56.67  1:29.13  1:57.04                                    
  3 Greco, Kevin C            16 RMDA-CA              1:59.80    1:58.27  
       25.96    55.61  1:30.91  1:58.27                                    
  4 Ayers, Samuel T           17 OAPB-PC              1:59.00    1:58.34  
       26.32    56.75  1:31.64  1:58.34                                    
  5 Pipkin, Thomas J          16 AQUA-SN              1:59.52    1:59.69  
       25.64    56.94  1:32.01  1:59.69                                    
  6 Zhang, Richard R          16 OAPB-PC              2:00.00    2:00.30  
       25.35    55.44  1:31.28  2:00.30                                    
  7 Koster, JD D              16 UN-CC                1:57.00    2:00.44  
       25.36    57.06  1:31.13  2:00.44                                    
  8 Loyet, Mason K            16 OAPB-PC              2:00.00    2:00.90  
       26.97    59.59  1:32.68  2:00.90                                    
  9 Munch, Jake F             16 HSA-SI               2:01.90    2:01.04  
       26.16    55.80  1:33.36  2:01.04                                    
 10 Furniss, Quinn R          16 SCAL-CA              2:07.17    2:02.17  
       27.14    59.38  1:33.50  2:02.17                                    
 11 Lee, Justin               15 NCA-SI               2:01.01    2:02.25  
       27.12    59.30  1:32.66  2:02.25                                    
 12 Mes, Connor J             15 NCA-SI               2:02.76    2:02.30  
       26.48    57.27  1:34.55  2:02.30                                    
 13 Swenke, Jacob C           17 UN-CA                2:08.50    2:03.53  
       25.20    57.21  1:35.56  2:03.53                                    
 14 Niayesh, Preston M        16 UN-CC                2:01.89    2:04.20  
       25.51    57.44  1:33.30  2:04.20                                    
 15 Jancis, Luke              16 CCAT-CA              2:04.12    2:04.50  
       26.56    57.57  1:34.84  2:04.50                                    
 16 Garcia, Zack M            16 SCAL-CA              2:03.50    2:05.31  
       27.75    59.76  1:34.83  2:05.31                                    
 
Event 114  Boys 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               1:56.45    1:57.13  
       26.87    56.50  1:26.63  1:57.13                                    
 
Event 115  Girls 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hanley, Paige M           16 OAPB-PC              1:06.09    1:05.70  
       30.93  1:05.70                                                      
  2 Woolfenden, Kimmy A       15 SCAL-CA              1:07.47    1:07.02  
       31.69  1:07.02                                                      
  3 Toledo, Taryn N           16 CANY-CA              1:07.00    1:08.38  
       31.58  1:08.38                                                      
  4 Mann, Jennifer N          14 SCAL-CA              1:07.74    1:09.22  
       32.69  1:09.22                                                      
  5 Colpo, Megan D            16 OAPB-PC              1:06.00    1:10.92  
       33.12  1:10.92                                                      
 
Event 116  Boys 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bilbrey, James D          17 UN-CA                  59.28      59.80  
       28.47    59.80                                                      
  2 Xu, Patrick D             15 PEAK-PC              1:00.21    1:00.26  
       28.51  1:00.26                                                      
  3 Sande, Tyler S            17 RSD-SI               1:00.16    1:00.37  
       28.85  1:00.37                                                      
  4 Wang, Michael S           16 SCAL-CA                   NT    1:00.62  
       28.78  1:00.62                                                      
  5 Brubaker, Coleton J       17 UN-CA                1:06.50    1:02.47  
       29.51  1:02.47                                                      
  6 Thelwell, Zachary J       17 UN-CA                1:13.00    1:06.39  
       31.01  1:06.39                                                      
 
Event 117  Girls 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hamada, Kiana S           16 CITI-CA              1:59.43    1:57.71  
       27.83    57.78  1:27.81  1:57.71                                    
  2 Merlo, Dani R             18 CANY-CA              1:56.50    1:58.01  
       26.58    55.93  1:26.52  1:58.01                                    
  3 Pitman, Allison N         16 CITI-CA              2:01.56    2:00.86  
       26.41    55.97  1:27.17  2:00.86                                    
  4 Chavez-Varela, Sofia      14 SBA-SI               1:59.23    2:01.72  
       27.46    57.38  1:29.16  2:01.72                                    
 
Event 121  Girls 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Mackenzie E        15 UN-CC                  24.55      24.44  
  2 Lundgren, Emily L         12 SBA-SI                 24.78      24.80  
  3 Wong, Jennifer A          17 CANY-CA                24.48      24.90  
  4 Sanchez, Jenna R          16 PST-CA                 24.92      25.02  
  5 Olson, Lilly M            15 SCAL-CA                25.60      26.11  
 
Event 122  Boys 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lammert, Justin K         18 OAPB-PC                21.56      21.78  
  2 Percin, Sean A            16 OAPB-PC                21.56      22.72  
 
Event 125  Girls 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seaman, Jenna O           15 DA-PC                  54.03      53.67  
       26.06    53.67                                                      
  2 Roepke, Tatum E           18 STAS-SN                54.90      53.91  
       25.50    53.91                                                      
  3 Hagewood, Cecilia         13 SBA-SI                 54.70      54.63  
       26.12    54.63                                                      
  4 Cho, Allison Y            15 CANY-CA                53.70      54.81  
       25.88    54.81                                                      
  5 Toledo, Taylor A          14 CANY-CA                54.25      55.01  
       25.84    55.01                                                      
 
Event 126  Boys 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parente, Dylan J          15 CANY-CA                49.89      49.23  
       23.63    49.23                                                      
  2 Bloor, Daniel             16 SCAL-CA                49.89      50.56  
       24.55    50.56                                                      
  3 Chang, Darren J           17 CANY-CA                49.50      50.71  
       24.08    50.71                                                      
  4 Hanson, Ian R             17 SCAL-CA                53.00      51.79  
       25.16    51.79                                                      
 
Event 128  Girls 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Nikki M           16 CITI-CA              2:08.01    2:08.22  
       30.05  1:01.93  1:34.91  2:08.22                                    
  2 Peterson, Adelynn M       17 SLO-CA               2:12.32    2:11.32  
       31.25  1:04.29  1:38.03  2:11.32                                    
 
Event 129  Boys 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feather, Rowdy J          17 CANY-CA              1:54.00    1:55.35  
       26.77    55.31  1:24.88  1:55.35                                    
 
Event 131  Girls 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Katelyn S       17 CITI-CA              2:27.31    2:25.31  
       32.15  1:08.65  1:46.58  2:25.31                                    
 
Event 132  Boys 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honng, Brian W            15 BREA-CA                   NT    2:13.80  
       29.78  1:03.62  1:38.80  2:13.80                                    
  2 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI               2:21.91    2:16.50  
       30.91  1:05.71  1:41.31  2:16.50                                    
 
Event 202  Boys 1650 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waddell, Matthew H        17 RMDA-CA             16:16.83   15:57.08  
       26.53    55.42  1:24.64  1:54.14  2:23.73  2:53.18  3:22.70  3:52.07
     4:21.21  4:50.36  5:19.56  5:49.04  6:18.35  6:47.62  7:16.83  7:45.96
     8:14.71  8:43.59  9:12.24  9:41.21 10:09.92 10:38.76 11:07.58 11:36.26
    12:04.99 12:34.05 13:03.03 13:32.19 14:01.36 14:30.37 14:59.40 15:28.43
    15:57.08
 
Event 203  Girls 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI                59.50      59.07  
       28.03    59.07                                                      
  2 Skarshaug, Stephanie D    16 CANY-CA                59.10      59.25  
       27.86    59.25                                                      
  3 Burns, Luca M             15 UN-CA                  59.61      59.99  
       28.12    59.99                                                      
  4 Catig, Max C              15 CANY-CA              1:02.50    1:00.14  
       27.85  1:00.14                                                      
  5 Hamada, Kiana S           16 CITI-CA              1:00.18    1:00.57  
       28.85  1:00.57                                                      
  6 Johnston, Shelby D        15 CAST-SI              1:00.75    1:00.69  
       28.31  1:00.69                                                      
  7 Wells, Elina K            16 CAST-SI              1:00.07    1:00.89  
       28.37  1:00.89                                                      
  8 Peltz, Lucy F             18 CCA-SN               1:00.33    1:00.96  
       28.71  1:00.96                                                      
  9 Toledo, Taylor A          14 CANY-CA              1:01.00    1:01.76  
       28.11  1:01.76                                                      
 
Event 204  Boys 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kang, Michael Y           18 SHRK-CA                51.50      51.86  
       24.90    51.86                                                      
  2 Gruwell, Tyler F          17 RSD-SI                 51.99      51.91  
       24.20    51.91                                                      
  3 Van Zandt, Zach E         14 CCAT-CA                52.01      52.51  
       24.58    52.51                                                      
  4 Vargas, Oscar             16 SBA-SI                 53.30      53.80  
       25.15    53.80                                                      
  5 Weissig, Joseph M         16 SCAL-CA                   NT      54.05  
       24.95    54.05                                                      
  6 Hwang, Isaac              16 SHRK-CA                51.51      54.68  
       25.52    54.68                                                      
 
Event 206  Boys 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bloor, Daniel             16 SCAL-CA              4:40.26    4:46.76  
       25.75    53.70  1:22.75  1:51.57  2:20.78  2:49.54  3:18.40  3:48.30
     4:17.49  4:46.76                                                      
  2 Holroyd, Ethan N          16 CANY-CA              4:48.69    4:48.98  
       25.68    53.67  1:22.40  1:51.31  2:20.70  2:50.20  3:19.74  3:49.61
     4:19.56  4:48.98                                                      
  3 Czaja, Evan C             18 MVN-CA               4:50.39    4:49.01  
       25.88    54.79  1:23.77  1:53.02  2:22.42  2:51.48  3:21.28  3:51.12
     4:20.76  4:49.01                                                      
 
Event 207  Girls 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roepke, Tatum E           18 STAS-SN                   NT      58.70  
       28.38    58.70                                                      
  2 Katada, Kay               18 CITI-CA              1:00.15    1:01.38  
       30.49  1:01.38                                                      
  3 Lundgren, Elisabeth A     16 SBA-SI               1:01.89    1:01.70  
       29.97  1:01.70                                                      
  4 Tapia, Kristine Faith A   16 SBA-SI               1:01.50    1:01.71  
       30.17  1:01.71                                                      
  5 Kahn, Cameron J           17 CITI-CA              1:01.50    1:01.96  
       30.16  1:01.96                                                      
 
Event 208  Boys 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Alec D             16 OAPB-PC                54.27      53.12  
       25.65    53.12                                                      
  2 Leonard, Sam J            16 UN-CA                  53.35      54.26  
       26.57    54.26                                                      
  3 Feather, Rowdy J          17 CANY-CA                54.00      54.90  
       26.80    54.90                                                      
  4 Harris, Kealan F          18 SLO-CA                 53.37      57.21  
       27.92    57.21                                                      
 
Event 209  Girls 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yngson, Angelika Joan V   17 SBA-SI               2:11.60    2:11.03  
       28.64  1:03.06  1:40.56  2:11.03                                    
  2 Cooper, Nikki M           16 CITI-CA              2:14.56    2:12.49  
       29.03  1:01.63  1:41.11  2:12.49                                    
 
Event 210  Boys 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stovner, Colin R          16 SCAL-CA              1:59.30    2:00.11  
       26.60    56.61  1:33.17  2:00.11                                    
  2 Thelwell, Zachary J       17 UN-CA                2:04.41    2:02.45  
       24.61    54.53  1:35.02  2:02.45                                    
 
Event 213  Girls 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow, Riley A             17 SCAL-CA              2:16.00    2:04.96  
       28.26    59.71  1:32.25  2:04.96                                    
  2 Fugit, Elizabeth A        17 STAS-SN              2:10.95    2:08.20  
       28.55  1:00.56  1:34.22  2:08.20                                    
  3 Taggart, Erin G           15 RSD-SI               2:10.28    2:11.29  
       29.27  1:03.36  1:38.03  2:11.29                                    
  4 Hendricks, Rachel M       18 OAPB-PC              2:11.00    2:11.75  
       29.05  1:01.85  1:36.77  2:11.75                                    
  5 Van Gent, Marika E        16 CANY-CA              2:08.56    2:12.58  
       29.52  1:03.11  1:37.76  2:12.58                                    
  6 Stock, Emileigh E         16 SDY-SI               2:20.50    2:13.06  
       30.03  1:03.37  1:37.85  2:13.06                                    
  7 Urlando, Isabella S       13 DART-SN              2:12.74    2:13.93  
       29.17  1:02.04  1:37.29  2:13.93                                    
  8 Cong, Charlotte R         14 PAC-SI               2:15.68    2:18.57  
       30.14  1:04.21  1:40.41  2:18.57                                    
 
Event 214  Boys 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Serrano, Zachary M        16 RMDA-CA              1:56.72    1:55.49  
       26.05    54.94  1:24.75  1:55.49                                    
  2 Wheeler, Michael A        17 OAPB-PC              1:58.00    1:57.51  
       25.92    55.76  1:26.55  1:57.51                                    
  3 Thompson, Mason S         17 OAPB-PC              1:58.61    1:57.86  
       26.31    56.39  1:27.44  1:57.86                                    
  4 Greco, Kevin C            16 RMDA-CA              2:08.00    1:59.71  
       27.13    57.35  1:28.60  1:59.71                                    
  5 Peterson, George J        17 RSD-SI               1:58.70    2:03.70  
       27.28    58.38  1:30.74  2:03.70                                    
 
Event 215  Girls 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Nawoo                16 DA-PC                1:05.44    1:06.92  
       31.71  1:06.92                                                      
  2 Wang, Lena                15 UN-PC                1:08.16    1:08.03  
       31.88  1:08.03                                                      
  3 Woolfenden, Kimmy A       15 SCAL-CA              1:06.84    1:08.15  
       32.32  1:08.15                                                      
  4 Thomas, Katelyn C         16 UN-CA                1:08.60    1:09.04  
       32.43  1:09.04                                                      
  5 Toledo, Taryn N           16 CANY-CA              1:07.00    1:09.45  
       31.96  1:09.45                                                      
  6 Buell, Sierra N           17 CCA-SN               1:09.50    1:09.70  
       33.47  1:09.70                                                      
  7 Franzwa, Hannah A         16 DA-PC                1:08.00    1:10.60  
       33.36  1:10.60                                                      
 
Event 216  Boys 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Andy               15 PEAK-PC                59.10      59.09  
       27.98    59.09                                                      
  2 Sande, Tyler S            17 RSD-SI               1:00.16    1:00.03  
       28.49  1:00.03                                                      
  3 Lee, Joshua H             15 CANY-CA              1:00.61    1:00.32  
       28.51  1:00.32                                                      
  4 Kim, Joshua S             14 CITI-CA              1:02.70    1:02.73  
       29.28  1:02.73                                                      
  5 Louviere, Henderson T     15 UN-CA                1:07.55    1:02.82  
       29.82  1:02.82                                                      
  6 Chang, Darren J           17 CANY-CA              1:03.00    1:03.19  
       29.77  1:03.19                                                      
  7 Williams, Eli M           17 UN-CA                1:04.98    1:04.61  
       30.56  1:04.61                                                      
  8 Meyer, Christian R        16 PST-CA               1:05.66    1:05.16  
       30.94  1:05.16                                                      
  9 Swenke, Jacob C           17 UN-CA                1:11.00    1:07.84  
       31.87  1:07.84                                                      
 
Event 217  Girls 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mann, Jennifer N          14 SCAL-CA              1:55.45    1:57.05  
       26.53    56.01  1:26.82  1:57.05                                    
  2 Timmerman, Leah I         17 CCAT-CA              1:55.70    1:57.18  
       27.07    56.53  1:26.85  1:57.18                                    
  3 Merlo, Dani R             18 CANY-CA              1:56.50    1:58.17  
       27.15    56.68  1:27.61  1:58.17                                    
  4 Leblanc, Heloise          17 PAC-SI               1:59.20    1:59.35  
       28.02    58.17  1:29.01  1:59.35                                    
  5 Waterson, Rebecca Q       14 DART-SN              1:59.23    1:59.93  
       27.22    57.73  1:28.67  1:59.93                                    
  6 Schulze, Natalie A        14 PS-SI                1:59.70    2:01.70  
       28.12    58.77  1:30.56  2:01.70                                    
  7 Hayon, Gaby               15 CCAT-CA              2:03.32    2:03.77  
       27.96    59.20  1:31.41  2:03.77                                    
 
Event 218  Boys 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kang, Michael Y           18 SHRK-CA              1:40.74    1:42.18  
       24.01    49.75  1:15.79  1:42.18                                    
  2 Matos, Vince C            15 SCAL-CA              1:45.79    1:45.56  
       23.95    50.27  1:17.81  1:45.56                                    
  3 Rodriguez, Alex F         15 UN-CA                1:49.55    1:46.75  
       25.39    52.67  1:19.97  1:46.75                                    
  4 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               1:46.50    1:46.86  
       24.17    50.42  1:18.29  1:46.86                                    
  5 Colomer, Nico J           16 CITI-CA                   NT    1:46.97  
       24.37    51.58  1:19.20  1:46.97                                    
  6 Hou, Dylan S              16 RMDA-CA              1:48.20    1:47.17  
       25.09    52.31  1:20.15  1:47.17                                    
  7 Wythes, George T          15 RSD-SI               1:47.21    1:47.37  
       24.72    51.67  1:19.51  1:47.37                                    
  8 Xu, Patrick D             15 PEAK-PC              1:47.78    1:47.38  
       24.31    51.64  1:19.76  1:47.38                                    
  9 Ramirez, Andres D         15 UN-SN                1:48.05    1:48.27  
       24.92    52.35  1:20.46  1:48.27                                    
 10 Lammert, Justin K         18 OAPB-PC              1:49.01    1:48.97  
       25.74    53.16  1:21.00  1:48.97                                    
 11 Hanson, Ian R             17 SCAL-CA              1:48.57    1:49.13  
       25.06    52.76  1:21.43  1:49.13                                    
 12 Jancis, Luke              16 CCAT-CA              1:50.85    1:51.17  
       25.62    53.26  1:21.98  1:51.17                                    
 13 Erickson, Cade L          16 SBA-SI               1:51.00    1:51.83  
       25.18    52.93  1:22.21  1:51.83                                    
 
Event 219  Girls 400 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Follmer, Elizabeth J      16 OAPB-PC              4:37.76    4:36.54  
       27.80  1:00.77  1:35.34  2:08.68  2:50.47  3:32.17  4:04.84  4:36.54
  2 Schwartz-Collins, Kaila   16 NCA-SI               4:49.29    4:48.22  
       29.46  1:04.84  1:41.09  2:17.15  2:56.74  3:38.12  4:13.87  4:48.22
 
Event 221  Girls 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Allison Y            15 CANY-CA                24.30      25.04  
  2 Valenti, Gabby M          15 SCAL-CA                25.62      25.28  
  3 Crawford, Marja M         17 UN-CA                  26.07      25.45  
  4 Griswold, Bridget M       16 SCAL-CA                26.10      25.52  
  5 Wlodek, Sophia R          14 WEST-CA                26.65      25.91  
 
Event 222  Boys 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pipkin, Thomas J          16 AQUA-SN                22.32      22.44  
  2 Afriat, Jason J           18 CCAT-CA              1:48.82      22.73  
  3 Hales, Chris M            17 MVN-CA                 23.59      22.99  
  4 Kroll, Hunter F           14 MVN-CA                 23.82      23.40  
  5 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 24.32      24.54  
 
Event 225  Girls 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coffin, Leah A            16 RSD-SI                 55.51      53.26  
       26.03    53.26                                                      
  2 Kragh, Mia A              13 RSD-SI                 55.27      54.20  
       25.91    54.20                                                      
  3 Flath, Gillian L          15 UN-PC                  54.64      54.26  
       25.89    54.26                                                      
  4 Hayon, Arielle            13 CCAT-CA                54.92      54.60  
       26.16    54.60                                                      
  5 Nguyen, Abigail M         15 UN-CA                  55.90      56.17  
       26.93    56.17                                                      
  6 Siering, Bella C          18 WEST-CA                58.50      56.25  
       26.95    56.25                                                      
  7 Davila, Maria P           14 SBA-SI                 56.23      56.26  
       27.22    56.26                                                      
  8 Cushman, Sarah N          15 RMDA-CA                55.58      56.94  
       27.71    56.94                                                      
 
Event 226  Boys 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daily, Spencer A          16 OAPB-PC                47.91      48.07  
       23.18    48.07                                                      
  2 Hartwell, Adam J          15 UN-CA                  48.45      48.84  
       23.47    48.84                                                      
  3 Doan, Joshua V            16 SCAL-CA                50.31      49.61  
       24.00    49.61                                                      
  4 Lemire, Matthew D         20 DART-SN                49.80      50.13  
       24.15    50.13                                                      
  5 Loyet, Mason K            16 OAPB-PC                51.00      50.41  
       24.55    50.41                                                      
  6 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 53.41      54.38  
       25.90    54.38                                                      
 
Event 227  Girls 1650 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fanta, Greta M            14 NCA-SI              18:05.23   17:43.52  
       30.03  1:03.21  1:36.72  2:09.55  2:42.17  3:15.57  3:48.20  4:20.75
     4:53.37  5:26.20  5:58.78  6:31.53  7:03.78  7:36.41  8:08.87  8:41.55
     9:13.96  9:46.70 10:19.16 10:51.92 11:24.33 11:56.60 12:28.96 13:00.94
    13:32.95 14:04.48 14:36.09 15:07.74 15:39.63 16:11.41 16:42.88 17:13.83
    17:43.52
 
Event 228  Girls 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hupfeld, Midori K         15 NCA-SI               2:08.87    2:07.22  
       29.30  1:00.96  1:34.06  2:07.22                                    
 
Event 229  Boys 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lanzara, Matt R           16 OAPB-PC              1:56.04    1:57.78  
       28.29    58.30  1:28.40  1:57.78                                    
  2 Aguimatang, Ezra R        15 SBA-SI               2:02.81    2:06.92  
       28.40    59.53  1:32.44  2:06.92                                    
  3 Park, Thomas              13 PAC-SI               2:07.76    2:07.09  
       28.93  1:01.13  1:34.12  2:07.09                                    
 
Event 230  Boys 1000 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Powell, Camden J          15 CANY-CA              9:50.00    9:51.00  
       26.33    54.99  1:24.33  1:54.11  2:23.99  2:53.85  3:23.59  3:53.51
     4:23.45  4:53.47  5:23.29  5:52.98  6:22.87  6:52.96  7:22.88  7:52.41
     8:22.27  8:52.27  9:22.13  9:51.00                                    
  2 Taylor, Davis G           15 MVN-CA              10:00.18    9:58.13  
       26.16    55.45  1:24.97  1:54.89  2:24.97  2:54.98  3:24.95  3:55.45
     4:25.60  4:55.83  5:26.32  5:56.60  6:27.26  6:57.24  7:27.94  7:58.24
     8:28.64  8:58.78  9:28.97  9:58.13                                    
 
Event 232  Boys 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hwang, Isaac              16 SHRK-CA              2:10.69    2:11.69  
       30.14  1:03.98  1:37.20  2:11.69                                    
  2 Wang, Michael S           16 SCAL-CA              2:10.30    2:14.17  
       29.95  1:04.09  1:38.95  2:14.17                                    
 
Event 303  Girls 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crow, Riley A             17 SCAL-CA                57.25      57.37  
       27.17    57.37                                                      
  2 Stephan, Anna M           16 NCA-SI                    NT      58.51  
       27.47    58.51                                                      
  3 Engs, Eloise A            15 OAPB-PC              1:00.00    1:00.04  
       27.79  1:00.04                                                      
  4 Hupfeld, Midori K         15 NCA-SI               1:00.83    1:00.08  
       27.76  1:00.08                                                      
  5 Stock, Emileigh E         16 SDY-SI               1:01.50    1:00.66  
       28.29  1:00.66                                                      
  6 Davila, Maria P           14 SBA-SI               1:02.67    1:05.48  
       30.18  1:05.48                                                      
 
Event 304  Boys 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daily, Spencer A          16 OAPB-PC                50.76      50.43  
       23.45    50.43                                                      
  2 Zhang, Richard R          16 OAPB-PC                52.06      52.31  
       24.77    52.31                                                      
  3 Quick, Jonathan A         15 CANY-CA                52.58      52.53  
       24.51    52.53                                                      
  4 Humbert, Dorian           17 PS-SI                  53.69      52.63  
       24.01    52.63                                                      
  5 Olvera, Jonathan A        16 RMDA-CA                53.67      52.91  
       24.85    52.91                                                      
  6 Honng, Brian W            15 BREA-CA                   NT      53.69  
       24.66    53.69                                                      
  7 Serrano, Zachary M        16 RMDA-CA                53.98      54.71  
       25.52    54.71                                                      
  8 Harris, Kealan F          18 SLO-CA                 53.47      56.55  
       25.98    56.55                                                      
 
Event 305  Girls 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seaman, Jenna O           15 DA-PC                5:13.00    5:12.71  
       27.91    59.34  1:31.14  2:02.93  2:34.53  3:06.51  3:38.56  4:10.47
     4:41.90  5:12.71                                                      
 
Event 306  Boys 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Cade L          16 SBA-SI               4:56.00    4:56.69  
       26.16    54.52  1:24.12  1:54.14  2:24.28  2:54.58  3:25.31  3:56.00
     4:27.08  4:56.69                                                      
 
Event 307  Girls 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Adams, Madelyn Mirai C    15 TMEC-CA                59.42      59.44  
       28.85    59.44                                                      
  2 Schwartz-Collins, Kaila   16 NCA-SI               1:01.15    1:01.49  
  3 Van Steyn, Kenna M        17 OAPB-PC              1:00.00    1:02.00  
       29.50  1:02.00                                                      
  4 Vos, Kolya M              15 AQUA-SN              1:01.30    1:02.58  
       30.37  1:02.58                                                      
 
Event 308  Boys 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Andrew              16 PAC-SI                 57.99      58.30  
       28.28    58.30                                                      
 
Event 309  Girls 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI              2:10.81    2:09.47  
       28.03  1:00.76  1:39.95  2:09.47                                    
  2 Thomas, Mia I             16 UN-SI                2:08.01    2:09.58  
       27.97  1:01.33  1:39.82  2:09.58                                    
  3 Le, Audrey A              16 PAC-SI               2:11.72    2:14.91  
       29.54  1:02.90  1:43.48  2:14.91                                    
  4 Hanley, Paige M           16 OAPB-PC              2:16.00    2:20.40  
       29.38  1:08.51  1:47.45  2:20.40                                    
  5 Bugelli, Bennett E        17 WSST-SI              2:24.52    2:20.79  
       29.50  1:05.69  1:47.12  2:20.79                                    
 
Event 310  Boys 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Alec D             16 OAPB-PC              1:57.09    1:55.67  
       24.97    53.87  1:28.48  1:55.67                                    
  2 Koster, JD D              16 UN-CC                1:57.40    2:00.36  
       25.22    56.45  1:31.58  2:00.36                                    
  3 Thompson, Mason S         17 OAPB-PC              2:10.00    2:01.04  
       25.43    56.62  1:32.74  2:01.04                                    
  4 Coye, Sawyer R            15 CITI-CA              2:03.67    2:01.68  
       26.38    57.39  1:34.40  2:01.68                                    
 
Event 313  Girls 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson, Adelynn M       17 SLO-CA               2:08.23    2:07.22  
       29.80  1:01.42  1:34.37  2:07.22                                    
  2 Ditsworth, Makena K       14 SCAL-CA              2:07.90    2:10.67  
       29.55  1:02.56  1:36.54  2:10.67                                    
 
Event 314  Boys 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI               2:00.66    1:57.49  
       26.71    57.01  1:27.16  1:57.49                                    
  2 Jung, Moonsung            15 RMDA-CA                   NT    2:01.64  
       27.40    58.68  1:29.85  2:01.64                                    
 
Event 315  Girls 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Amelia A             16 RSD-SI               1:06.50    1:06.19  
       31.38  1:06.19                                                      
  2 Umbay, Deanne V           17 CANY-CA              1:07.69    1:07.32  
       31.81  1:07.32                                                      
  3 Marvin, Alissa J          17 SLO-CA               1:07.71    1:08.15  
       32.57  1:08.15                                                      
  4 Ryan, Sophia J            14 NCA-SI               1:10.09    1:10.91  
       33.72  1:10.91                                                      
 
Event 316  Boys 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yong, Aidan K             16 MVN-CA               1:00.02    1:00.24  
       28.35  1:00.24                                                      
  2 Lee, Joshua H             15 CANY-CA              1:00.50    1:00.54  
       28.15  1:00.54                                                      
  3 Teshima, Ryan P           17 OAPB-PC              1:01.00    1:00.55  
       28.81  1:00.55                                                      
  4 Frausto, Andres G         18 SCAL-CA              1:03.05    1:01.13  
       28.27  1:01.13                                                      
  5 Flanders, Henry           16 OAPB-PC              1:01.01    1:02.08  
       29.55  1:02.08                                                      
  6 Aguimatang, Ezra R        15 SBA-SI               1:06.67    1:07.19  
       30.94  1:07.19                                                      
 
Event 317  Girls 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Mackenzie E        15 UN-CC                2:04.20    2:03.33  
       29.10  1:00.51  1:32.17  2:03.33                                    
 
Event 318  Boys 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikolaev, Oleg            17 RSD-SI               1:41.43    1:42.67  
       24.05    49.85  1:16.67  1:42.67                                    
  2 Hayon, Daniel             17 CCAT-CA              1:44.67    1:44.72  
       24.55    50.85  1:18.01  1:44.72                                    
  3 Nelson, Dylan T           17 SCAL-CA              1:43.50    1:45.17  
       24.70    51.42  1:18.59  1:45.17                                    
 
Event 320  Boys 400 Yard IM Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snaguski, Bryce C         16 CITI-CA                   NT    4:12.69  
       25.37    55.44  1:27.89  1:59.61  2:36.62  3:14.19  3:43.38  4:12.69
 
Event 321  Girls 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Mckenzie E         17 CAST-SI                24.07      24.20  
  2 Taylor, Christina M       18 CANY-CA                24.47      24.43  
  3 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI                24.72      24.65  
  4 Krovetz, Laurel A         16 DART-SN                24.38      24.71  
  5 Chua, Hailey J            17 CANY-CA                24.56      24.72  
  6 Wong, Jennifer A          17 CANY-CA                24.45      24.83  
  7 Kjelsberg, Alyssa M       17 DA-PC                  24.67      24.86  
  8 Duncan, Aurora R          14 JCCW-CA                24.88      25.09  
  9 Hill, Gracie A            17 CANY-CA                24.60      25.33  
 10 Thomas, Blest M           13 SDY-SI                 25.48      25.64  
 11 Brazell, Izabella K       16 WSST-SI                26.35      25.65  
 12 Stuecklen, Victoria A     16 WSST-SI                25.49      25.90  
 
Event 322  Boys 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delaney, Dylan D          17 RSD-SI                 21.00      20.82  
  2 Hales, Matt A             17 MVN-CA                 21.78      21.84  
  3 Parente, Dylan J          15 CANY-CA                22.15      22.21  
  4 Kidd, Conner              15 PS-SI                  22.99      22.91  
 
Event 325  Girls 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abrajan, Isabella D       12 RSD-SI                 54.14      53.29  
       25.88    53.29                                                      
  2 Hankee, Karina L          17 NCA-SI                 52.57      54.09  
       26.15    54.09                                                      
  3 Lundgren, Emily L         12 SBA-SI                 54.23      54.14  
       26.10    54.14                                                      
  4 Fanta, Greta M            14 NCA-SI                 54.00      54.25  
       26.08    54.25                                                      
  5 Thomas, Blest M           13 SDY-SI                 55.84      55.83  
       26.88    55.83                                                      
  6 Chavez-Varela, Sofia      14 SBA-SI                 55.38      56.05  
       26.84    56.05                                                      
  7 Umbay, Gazelle Anne C     16 CANY-CA                   NT      56.17  
       26.64    56.17                                                      
  8 Leblanc, Heloise          17 PAC-SI                 57.20      57.74  
       28.18    57.74                                                      
 
Event 326  Boys 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Workman, Eric D           14 RSD-SI                 49.28      49.51  
       23.93    49.51                                                      
  2 Rodriguez, Alex F         15 UN-CA                  49.90      49.70  
       24.18    49.70                                                      
  3 Czaja, Evan C             18 MVN-CA               5:00.02      50.15  
       23.97    50.15                                                      
  4 Kroll, Hunter F           14 MVN-CA                 49.68      50.32  
       24.65    50.32                                                      
  5 Furniss, Quinn R          16 SCAL-CA                51.38      50.62  
       24.39    50.62                                                      
 
Event 328  Girls 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              2:11.20    2:09.04  
       29.94  1:02.72  1:36.36  2:09.04                                    
  2 Hill, Hope E              15 CANY-CA              2:08.00    2:09.36  
       30.57  1:03.25  1:36.31  2:09.36                                    
  3 Lundgren, Elisabeth A     16 SBA-SI               2:12.28    2:12.22  
       30.87  1:04.08  1:38.03  2:12.22                                    
 
Event 329  Boys 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Escobedo, Alonso R        17 UN-CC                1:57.36    1:59.61  
       28.26    58.44  1:28.84  1:59.61                                    
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:01.19    2:00.72  
       28.48    59.18  1:30.63  2:00.72                                    
  3 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI                   NT    2:01.48  
       29.27  1:00.51  1:31.60  2:01.48                                    
  4 Rawers, Braedon A         17 NCA-SI               1:57.89    2:02.66  
       28.81    59.11  1:30.71  2:02.66                                    
 
Event 331  Girls 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davidson, Emma N          15 SCAL-CA              2:37.20    2:28.09  
       32.20  1:10.25  1:50.18  2:28.09                                    
  2 Taggart, Erin G           15 RSD-SI               2:29.31    2:30.27  
       34.05  1:12.25  1:51.83  2:30.27                                    
  3 Luu, Evelyn               17 PAC-SI               2:31.96    2:32.55  
       32.77  1:09.95  1:50.41  2:32.55                                    
 
Event 332  Boys 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Anthony V          17 OAPB-PC              2:10.00    2:07.69  
       28.79  1:00.95  1:34.21  2:07.69                                    
  2 Hou, Dylan S              16 RMDA-CA              2:13.20    2:13.59  
       30.06  1:03.79  1:38.49  2:13.59                                    
 -- Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:22.70         DQ  
       32.78  1:09.78  1:47.13       DQ