Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 12/10/17 09:37 AM
                    2017 SI CAST C All Ages South - 12/9/17                    
                       2017 SI CAST C Meet All Ages-Dec                        
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                 21.34      22.15        
  2 Solomon, Donovan M         6 HSA-SI                    NT      31.92        
 
Event 4  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peel, Ethan N              8 IVDA-SI                   NT      41.12 B      
  2 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                 50.05      49.06        
  3 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                 49.00      49.72        
  4 Wang, Daniel               8 SSD-SI                 49.88      49.98        
  5 Clark, David W             7 SBA-SI                    NT      52.28        
  6 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI                54.59      53.37        
  7 Liebig, Matt P             7 HSA-SI               1:00.56      57.48        
  8 Rierson, Dane H            7 SBA-SI                 59.71      59.24        
  9 Blake, Maxon C             7 MRA-SI                    NT    1:00.00        
 10 Ward, Henry W              8 MRA-SI                    NT    1:08.24        
 11 McCann, Aiden M            7 HSA-SI               1:19.29    1:09.60        
 12 Vissuet, Kaiden M          7 SBA-SI               2:13.40    2:05.60        
 
Event 6  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Evan J            10 HSA-SI                 38.32      36.06 B      
  2 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 37.99      38.06        
  3 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 39.01      39.20        
  4 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI                 41.56      40.02        
  5 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                40.17      41.32        
  6 Rogers, Wylder G          10 CAST-SI                   NT      42.57        
  7 Purczynski, Miller J      10 MRA-SI                 43.05      42.91        
  8 Roche, Kian W              9 SBA-SI                 43.29      43.09        
  9 Reece, Logan T            10 MRA-SI                 45.39      44.03        
 10 Capetanakis, George A      9 SBA-SI                 40.83      44.21        
 11 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                 44.95      45.45        
 12 Sandoval, Sergio J         9 SBA-SI                 46.55      46.43        
 13 Liebig, Joe D              9 HSA-SI                 49.45      47.84        
 14 Koo, Zachary B             9 HSA-SI                 51.99      49.49        
 15 Diones, Joshua E          10 SBA-SI                 55.61      55.16        
 
Event 8  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krebs, Reid N             11 WSST-SI                35.58      31.59 B      
  2 Schalge, Blake            12 SBA-SI                 34.27      33.08 B      
  3 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 36.27      34.02        
  4 Jimenez, Andre N          11 UN-SI                  34.62      34.04        
  5 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                 35.96      34.29        
  6 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                34.39      34.62        
  7 Howard, Drake K           12 HSA-SI                    NT      35.00        
  8 Alvarez, Alex             12 SBA-SI                    NT      35.14        
  9 Belasco, Jacob D          12 MRA-SI                 35.29      35.50        
 10 Covington, Nathan T       11 CAST-SI                   NT      35.60        
 11 Skipper, Tom J            12 HSA-SI                 36.29      35.78        
 12 Gardenswartz, Ryan D      12 HSA-SI                 36.68      35.95        
 13 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 37.02      35.96        
 14 Davies, Diego W           11 MRA-SI                 37.81      36.22        
 15 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 36.12      36.43        
 16 Voyteshonock, Spencer P   12 MRA-SI                 35.57      36.70        
 17 Fermo, Dylan N            12 UN-SI                     NT      37.04        
 18 Farris, Colton R          12 HSA-SI                 38.37      37.39        
 19 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                39.42      38.84        
 20 Boone, Miles O            12 MRA-SI                 40.90      38.85        
 21 Ritchie, Jared E          11 CAST-SI                36.55      39.22        
 22 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                39.47      39.38        
 23 Kobold, Zander H          12 CAST-SI                39.29      39.70        
 24 Chipman, Lowell D         11 SBA-SI                 42.49      40.51        
 25 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                48.38      40.74        
 26 Cromwell, Jake A          12 SBA-SI                    NT      42.98        
 27 Batchelor, Connor Q       11 CAST-SI                44.22      43.19        
 28 McDaniel, Evan M          11 MRA-SI                    NT      43.27        
 29 Barwick, Aidan S          12 WAVE-SI                44.82      43.95        
 
Event 10  Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Griffin C        14 SBA-SI                 32.62      29.12 B      
  2 Lemmon, Justin C          14 HSA-SI                 32.25      31.34        
  3 Garcia, Nicky A           13 UN-SI                  31.74      32.44        
  4 Chico, Jason B            13 CAST-SI                32.62      32.64        
  5 Enns, Logan I             13 FAST-SI                33.97      32.90        
  6 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI                 32.54      33.07        
  7 Prieto, Brandon E         13 IVDA-SI                32.28      33.23        
  8 Fermo, Nathan N           14 UN-SI                     NT      34.23        
  9 Blue, Preben N            14 WSST-SI                33.43      34.33        
 10 Mayhew, Allen W           13 SBA-SI                 42.95      37.38        
 11 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                38.09      38.24        
 12 Feser, William E          13 MRA-SI                 41.17      39.27        
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                 29.08      27.28        
 -- Solomon, Donovan M         6 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 14  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shang, Teng *              7 UN-SI                  56.81      50.50 B      
  2 Barden, Willie J           8 HSA-SI                    NT      53.31 B      
  3 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI               1:06.64      56.90        
  4 Calma, James Christian C   7 SBA-SI                 57.77      59.33        
  5 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI                59.99    1:00.74        
  6 Wang, Daniel               8 SSD-SI               1:15.38    1:04.84        
  7 McCann, Aiden M            7 HSA-SI                    NT    1:19.85        
  8 Vissuet, Kaiden M          7 SBA-SI               2:04.17    1:50.27        
 -- Clark, David W             7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Rierson, Dane H            7 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 16  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                48.42      44.62        
  2 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 44.74      45.32        
  3 Biton, Edden *            10 UN-SI                  46.67      45.65        
  4 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 49.27      50.90        
  5 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI                 53.06      51.15        
  6 Capetanakis, George A      9 SBA-SI                    NT      53.92        
  7 Koo, Zachary B             9 HSA-SI                    NT      55.89        
  8 Rogers, Wylder G          10 CAST-SI                   NT      57.27        
  9 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                 57.87      57.33        
 10 Roche, Kian W              9 SBA-SI                 52.87      59.24        
 11 Reece, Logan T            10 MRA-SI                    NT    1:00.17        
 12 Diones, Joshua E          10 SBA-SI               1:24.90    1:08.41        
 -- Granger, Tyler J          10 CAST-SI                48.39         DQ        
 
Event 18  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Belasco, Jacob D          12 MRA-SI                 41.24      39.70 B      
  2 Jimenez, Andre N          11 UN-SI                  40.01      40.83        
  3 Alvarez, Alex             12 SBA-SI                    NT      43.87        
  4 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                 46.65      45.40        
  4 Gardenswartz, Ryan D      12 HSA-SI                    NT      45.40        
  6 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                48.82      45.91        
  7 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 46.82      46.30        
  8 Davies, Diego W           11 MRA-SI                 48.63      46.66        
  9 Fermo, Dylan N            12 UN-SI                     NT      46.90        
 10 Voyteshonock, Spencer P   12 MRA-SI                 46.88      47.31        
 11 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                48.06      47.70        
 12 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 46.44      48.47        
 13 Chipman, Lowell D         11 SBA-SI                 51.80      48.82        
 14 Boone, Miles O            12 MRA-SI                 55.06      52.37        
 15 Cromwell, Jake A          12 SBA-SI                    NT      52.53        
 16 Farris, Colton R          12 HSA-SI                 54.15      53.44        
 17 Kobold, Zander H          12 CAST-SI              1:00.49    1:00.81        
 18 Barwick, Aidan S          12 WAVE-SI                   NT    1:03.38        
 -- Batchelor, Connor Q       11 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT         DQ        
 -- Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI                 48.30         DQ        
 
Event 20  Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:18.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Modregon, Raymond         14 SBA-SI                    NT    1:15.79 B      
  2 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:19.49    1:16.85 B      
  3 Librera, Michael          13 MRA-SI               1:20.30    1:22.40        
  4 Thompson, Louie L         13 HSA-SI                    NT    1:23.72        
  5 Hirayama, Shotaro         15 SBA-SI               1:27.53    1:24.45        
  6 Fermo, Nathan N           14 UN-SI                     NT    1:31.09        
  7 Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:39.55    1:35.53        
  8 Mayhew, Allen W           13 SBA-SI               1:51.54    1:38.89        
  9 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:36.06    1:41.30        
 10 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI              1:58.31    1:50.55        
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:58.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI               2:01.17    1:48.93 B      
  2 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               2:08.89    2:05.26        
  3 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI               2:21.23    2:16.58        
  4 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT    2:17.01        
 -- Shang, Teng *              7 UN-SI                     NT         DQ        
 -- Rierson, Dane H            7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Barden, Willie J           8 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 24  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biton, Edden *            10 UN-SI                1:41.01    1:36.17        
  2 Tucker, Evan J            10 HSA-SI               1:37.33    1:37.24        
  3 Tenney, Charles            9 SBA-SI               1:52.48    1:37.70        
  4 Huang, Ryan                9 SSD-SI               1:41.53    1:40.50        
  5 Granger, Tyler J          10 CAST-SI              1:39.80    1:40.78        
  6 Roche, Kian W              9 SBA-SI               2:04.44    1:53.27        
  7 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                    NT    1:59.63        
 -- Phaymany, Kyle            10 CAST-SI              1:49.65         DQ        
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schalge, Blake            12 SBA-SI               1:38.64    1:24.36 B      
  2 Belasco, Jacob D          12 MRA-SI               1:37.95    1:26.72        
  3 Jimenez, Andre N          11 UN-SI                1:25.51    1:28.96        
  4 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                   NT    1:30.47        
  5 Alvarez, Alex             12 SBA-SI                    NT    1:33.02        
  6 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI               1:45.94    1:43.18        
  7 Castorena, Xander X       11 SBA-SI               1:44.45    1:43.45        
  8 Ritchie, Jared E          11 CAST-SI              1:33.87    1:47.56        
  9 Kobold, Zander H          12 CAST-SI              1:58.55    1:51.49        
 -- Blizzard, Logan J         12 HSA-SI               1:31.18         DQ        
 -- Voyteshonock, Spencer P   12 MRA-SI               1:38.49         DQ        
 
Event 28  Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:42.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Andrew J           14 HSA-SI                    NT    2:46.50        
  2 Hirayama, Shotaro         15 SBA-SI               2:59.60    2:46.83        
  3 Librera, Michael          13 MRA-SI               2:44.94    2:50.89        
  4 Thompson, Louie L         13 HSA-SI                    NT    2:53.34        
  5 Enns, Logan I             13 FAST-SI                   NT    3:24.35        
 -- Garcia, Nicky A           13 UN-SI                3:03.56         DQ        
 -- Chico, Jason B            13 CAST-SI              3:32.65        DFS        
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Song, Kenzo A              6 SBA-SI                 31.77         DQ        
 
Event 32  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:01.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI               1:05.72    1:04.74        
  2 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               1:06.86    1:11.22        
  3 Rierson, Dane H            7 SBA-SI               1:17.13    1:12.73        
 -- Ward, Henry W              8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Liebig, Matt P             7 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Wang, Daniel               8 SSD-SI                    NT         DQ        
 -- Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Barden, Willie J           8 HSA-SI               1:14.80         DQ        
 -- Peel, Ethan N              8 IVDA-SI                   NT         DQ        
 
Event 34  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 50.06      49.72 B      
  2 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                55.15      55.68        
  3 Roche, Kian W              9 SBA-SI               1:05.41    1:01.43        
  4 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                 56.45    1:05.31        
  5 Liebig, Joe D              9 HSA-SI               1:08.57    1:10.78        
 -- Reece, Logan T            10 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Purczynski, Miller J      10 MRA-SI                 56.69         DQ        
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howard, Drake K           12 HSA-SI                    NT      44.08 B      
  2 Farris, Colton R          12 HSA-SI                 48.62      45.13        
  3 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                   NT      46.19        
  4 Alvarez, Alex             12 SBA-SI                    NT      46.28        
  5 Belasco, Jacob D          12 MRA-SI                 48.23      46.78        
  6 Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI                 52.28      47.92        
  7 Schalge, Blake            12 SBA-SI                 49.78      48.94        
  7 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 49.69      48.94        
  9 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 49.73      49.32        
 10 Fermo, Dylan N            12 UN-SI                     NT      49.78        
 11 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                54.79      53.95        
 12 Ritchie, Jared E          11 CAST-SI                51.19      55.13        
 13 Kobold, Zander H          12 CAST-SI              1:00.33      56.94        
 14 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 55.48      56.96        
 15 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                   NT      59.96        
 16 McDaniel, Evan M          11 MRA-SI                    NT    1:00.95        
 17 Covington, Nathan T       11 CAST-SI                   NT    1:01.58        
 -- Barwick, Aidan S          12 WAVE-SI                   NT         DQ        
 -- Skipper, Tom J            12 HSA-SI                 53.46         DQ        
 -- Batchelor, Connor Q       11 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT         DQ        
 
Event 38  Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:26.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Andrew J           14 HSA-SI                    NT    1:25.64 B      
  2 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:27.86    1:26.73        
  3 Garcia, Nicky A           13 UN-SI                1:27.12    1:28.34        
  4 Hirayama, Shotaro         15 SBA-SI               1:33.25    1:30.34        
  5 Thompson, Louie L         13 HSA-SI               1:30.41    1:30.85        
  6 Prieto, Brandon E         13 IVDA-SI              1:36.14    1:32.74        
  7 Griffin, Griffin C        14 SBA-SI                    NT    1:37.52        
  8 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:38.41    1:39.96        
  9 Fermo, Nathan N           14 UN-SI                     NT    1:43.25        
 10 Enns, Logan I             13 FAST-SI                   NT    1:49.62        
 11 Mayhew, Allen W           13 SBA-SI               2:12.47    1:52.24        
 12 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                   NT    2:10.13        
 
Event 40  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Allen, Jack D              5 UN-SI                     NT         DQ        
 
Event 42  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          56.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI               1:01.23      48.70 B      
  2 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI               1:08.52    1:03.65        
 -- Peel, Ethan N              8 IVDA-SI                   NT         DQ        
 -- Wang, Daniel               8 SSD-SI                    NT         DQ        
 -- Barden, Willie J           8 HSA-SI                 57.25         DQ        
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Evan J            10 HSA-SI                 49.07      45.98        
  2 Granger, Tyler J          10 CAST-SI                48.64      47.68        
  3 Biton, Edden *            10 UN-SI                     NT      49.98        
  4 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI               1:06.41      51.40        
  5 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 55.96      56.29        
  6 Liebig, Joe D              9 HSA-SI               1:11.29    1:01.97        
  7 Diones, Joshua E          10 SBA-SI                    NT    1:18.00        
 -- Reece, Logan T            10 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Julian, Garren G          12 SBA-SI                 52.21      37.09 B      
  2 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                   NT      39.41        
  3 Jimenez, Andre N          11 UN-SI                  41.54      40.51        
  4 Schalge, Blake            12 SBA-SI                 41.75      41.26        
  5 Fermo, Dylan N            12 UN-SI                     NT      46.20        
  6 Ritchie, Jared E          11 CAST-SI                43.71      48.03        
  7 Voyteshonock, Spencer P   12 MRA-SI                 49.56      48.78        
  8 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT      57.08        
 -- Cromwell, Jake A          12 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                 47.78        DFS        
 
Event 48  Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               1:14.85    1:12.51        
  2 Resendiz Morales, Edwin   16 WAVE-SI              1:12.11    1:12.54        
  3 Griffin, Griffin C        14 SBA-SI                    NT    1:18.19        
  4 Thompson, Louie L         13 HSA-SI                    NT    1:26.95        
 -- Librera, Michael          13 MRA-SI               1:14.96         DQ        
 -- Feser, William E          13 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Mayhew, Allen W           13 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 50  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:42.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               1:53.98    1:42.86        
  2 Shang, Teng *              7 UN-SI                     NT    1:44.78        
  3 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI               2:01.63    1:52.56        
  4 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI              1:56.16    1:53.23        
  5 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI               1:58.18    1:56.53        
  6 Clark, David W             7 SBA-SI                    NT    2:02.48        
  7 Wang, Daniel               8 SSD-SI               2:01.77    2:03.44        
  8 Liebig, Matt P             7 HSA-SI               2:11.97    2:08.79        
 
Event 52  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tenney, Charles            9 SBA-SI               1:23.13    1:24.14        
  2 Tucker, Evan J            10 HSA-SI               1:23.35    1:24.96        
  3 Granger, Tyler J          10 CAST-SI              1:23.31    1:25.81        
  4 Biton, Edden *            10 UN-SI                1:27.20    1:26.14        
  5 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI               1:55.91    1:31.60        
  6 Roche, Kian W              9 SBA-SI               1:34.44    1:33.65        
  7 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI              1:35.74    1:34.44        
  8 Purczynski, Miller J      10 MRA-SI               1:34.80    1:37.27        
  9 Rogers, Wylder G          10 CAST-SI                   NT    1:37.69        
 10 Sandoval, Sergio J         9 SBA-SI               1:46.19    1:39.76        
 11 Reece, Logan T            10 MRA-SI               1:47.48    1:44.35        
 12 Liebig, Joe D              9 HSA-SI               1:50.59    1:51.57        
 
Event 54  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krebs, Reid N             11 WSST-SI              1:24.70    1:09.78 B      
  2 Schalge, Blake            12 SBA-SI               1:17.15    1:15.42        
  3 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               1:21.05    1:15.87        
  4 Howard, Drake K           12 HSA-SI                    NT    1:18.31        
  5 Belasco, Jacob D          12 MRA-SI               1:20.45    1:18.49        
  6 Jimenez, Andre N          11 UN-SI                1:14.15    1:19.05        
  7 Voyteshonock, Spencer P   12 MRA-SI               1:20.06    1:21.87        
  8 Covington, Nathan T       11 CAST-SI                   NT    1:22.72        
  9 Alvarez, Alex             12 SBA-SI                    NT    1:23.37        
 10 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI              1:22.25    1:25.43        
 11 Davies, Diego W           11 MRA-SI               1:23.84    1:25.83        
 12 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI               1:28.81    1:26.93        
 13 Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI               1:26.31    1:28.04        
 14 Skipper, Tom J            12 HSA-SI               1:23.92    1:28.08        
 15 Kobold, Zander H          12 CAST-SI              1:37.29    1:29.90        
 16 Ritchie, Jared E          11 CAST-SI              1:23.95    1:33.30        
 17 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI              1:53.28    1:33.73        
 18 McDaniel, Evan M          11 MRA-SI                    NT    1:39.92        
 19 Cromwell, Jake A          12 SBA-SI                    NT    1:44.95        
 
Event 56  Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:05.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:05.80    1:04.05 B      
  2 Griffin, Griffin C        14 SBA-SI                    NT    1:04.29 B      
  3 Smith, Andrew J           14 HSA-SI                    NT    1:04.62 B      
  4 Lemmon, Justin C          14 HSA-SI               1:09.07    1:09.34        
  5 Librera, Michael          13 MRA-SI               1:12.01    1:09.99        
  6 Prieto, Brandon E         13 IVDA-SI              1:12.40    1:13.25        
  7 Blue, Preben N            14 WSST-SI              1:13.56    1:16.02        
  8 Garcia, Nicky A           13 UN-SI                1:12.58    1:16.81        
  9 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:13.90    1:22.01        
 10 Fermo, Nathan N           14 UN-SI                     NT    1:22.55        
 11 Mayhew, Allen W           13 SBA-SI               1:31.23    1:23.31        
 12 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI              1:30.50    1:29.22        
 13 Feser, William E          13 MRA-SI                    NT    1:40.31        
 -- Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:21.33        DFS