Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/16/17 08:43 AM
              2017 SI CAST AB All Ages Meet - 1/13/17 to 1/15/17               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:24.60  A A Min
        6:59.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI               5:47.01    5:38.46 A      
       30.41  1:03.77  1:37.40  2:11.70  2:46.29  3:21.13  3:56.07  4:31.03
     5:05.80  5:38.46                                                      
  2 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               5:51.26    5:38.86 A      
       31.48  1:05.23  1:39.20  2:13.76  2:48.55  3:23.98  3:58.75  4:33.02
     5:06.73  5:38.86                                                      
  3 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI               5:50.72    5:41.97 A      
       31.23  1:06.35  1:41.61  2:16.41  2:51.07  3:25.28  4:00.05  4:34.57
     5:09.01  5:41.97                                                      
  4 Wong, Hannah G            11 RSD-SI               5:56.72    5:52.69 A      
       31.00  1:05.79  1:41.44  2:16.93  2:52.54  3:28.04  4:04.34  4:40.64
     5:17.45  5:52.69                                                      
  5 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                5:59.55    5:54.26 A      
       31.45  1:06.06  1:41.39  2:17.04  2:53.38  3:29.44  4:06.41  4:42.78
     5:18.87  5:54.26                                                      
  6 Cox, Izzy J               11 MRA-SI               5:43.64    5:54.63 A      
       30.13  1:04.33  1:40.24  2:16.56  2:52.91  3:29.14  4:05.85  4:42.73
     5:18.88  5:54.63                                                      
  7 Abbott, Piper             12 HSA-SI               6:15.62    6:12.12 A      
       33.81  1:09.84  1:47.14  2:25.17  3:03.25  3:28.56  4:21.93  4:54.86
     5:37.67  6:12.12                                                      
B - Division  
  1 Winter, Reyna B           12 CAST-SI              6:24.86    6:26.11 B      
       31.96  1:08.77  1:47.86  3:08.45                    4:27.87  5:07.93
     5:47.65  6:26.11                                                      
  2 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI               6:59.50    6:26.40 B      
       34.58  1:12.66  1:51.98  2:29.99  3:08.72  3:48.09  4:28.21  5:08.41
     5:48.58  6:26.40                                                      
  3 Amos, Brooke A            10 MRA-SI               6:44.98    6:31.99 B      
       34.74  1:14.61  1:55.22  2:36.39  3:16.35  3:57.17  4:37.68  5:17.19
     5:56.06  6:31.99                                                      
  4 Gideon, Ryann L           12 MRA-SI               6:55.50    6:33.16 B      
       34.50  1:12.71  1:53.11  2:33.38  3:14.05  3:54.44  4:34.29  5:14.65
     5:53.73  6:33.16                                                      
  5 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI              6:59.50    6:57.63 B      
       36.45  1:18.50  2:01.66  2:45.08  3:28.69  4:11.51  4:53.88  5:36.51
     6:17.59  6:57.63                                                      
  6 Clay, Mara T              12 HSA-SI               6:52.11    7:06.35        
       36.81  1:20.01  2:04.82  2:48.99  3:33.18  4:17.50  5:01.08  5:44.36
     6:26.41  7:06.35                                                      
  7 Reed, Haven L             10 RSD-SI               6:59.50    7:06.73        
       36.30  1:16.93  1:59.83  2:43.22  3:26.53  4:10.01  4:54.15  5:39.75
     6:25.72  7:06.73                                                      
 
Event 3  Girls 12 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       21:02.90  A A Min
       22:57.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Paige A          15 RSD-SI              18:07.19   17:43.84 A      
       29.70  1:01.88  1:34.49  2:06.96  2:39.42  3:11.90  3:44.39  4:16.77
     4:49.18  5:21.43  5:53.50  6:25.58  6:57.57  7:29.57  8:01.83  8:33.82
     9:06.37  9:38.44 10:10.74 10:43.10 11:15.55 11:47.80 12:20.20 12:52.78
    13:25.32 13:57.63 14:30.06 15:02.48 15:35.18 16:07.43 16:40.25 17:12.50
    17:43.84
  2 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI             17:57.82   18:20.51 A      
       29.28  1:01.23  1:33.53  2:06.43  2:38.33  3:10.66  3:43.10  4:15.78
     4:48.16  5:20.82  5:53.89  6:26.54  6:59.56  7:33.39  8:07.16  8:41.11
     9:15.69  9:49.19 10:23.26 10:57.85 11:31.71 12:06.05 12:40.07 13:14.70
    13:49.78 14:24.01 14:58.51 15:33.26 16:07.58 16:40.53 17:13.74 17:48.18
    18:20.51
  3 Wells, Elina K            16 CAST-SI             18:48.56   19:04.00 A      
       30.64  1:04.48  1:38.92  2:13.51  2:48.42  3:23.70  3:59.16  4:34.67
     5:10.70  5:46.62  6:22.88  6:58.74  7:34.88  8:11.03  8:46.63  9:22.28
     9:58.18 10:34.28 11:10.32 11:46.31 12:22.44 12:58.84 13:35.56 14:11.76
    14:48.40 15:24.89 16:01.31 16:38.00 17:14.60 17:51.12 18:27.86 19:04.17
    19:04.00
  4 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI              19:07.56   19:07.26 A      
       31.44  1:06.13  1:40.56  2:14.65  3:23.01  3:57.42  4:32.20  5:07.33
     5:42.32  6:17.36  6:52.75  7:27.68  8:02.63  8:37.58  9:12.73  9:48.20
    10:23.61 10:59.06 11:33.59 12:09.07 12:43.58          13:18.86 13:53.75
    14:29.00 15:04.00 15:39.25 16:14.23 16:49.42 17:24.64 17:59.65 18:34.12
    19:07.26
  5 Garcia-Hale, Maya M       12 CAST-SI             21:00.09   19:12.99 A      
       30.89  1:05.30  1:40.25  2:15.24  2:49.97  3:24.67  3:59.71  4:35.05
     5:10.29  5:44.51  6:19.83  6:54.11  7:29.31  8:04.27  8:39.65  9:15.05
     9:50.66 10:26.38 11:01.69 11:37.35 12:13.45 12:48.80 13:24.04 13:59.95
    14:35.52 15:10.10 15:45.84 16:21.73 16:57.72 17:31.02 18:05.84 18:40.43
    19:12.99
  6 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI               19:10.59   19:21.16 A      
       30.45  1:03.70  1:37.86  2:12.32  2:46.68  3:21.23  3:56.37  4:31.55
     5:06.78  5:42.24  6:17.65  6:52.75  7:28.35  8:03.59  8:39.09  9:14.44
     9:49.90 10:25.56 11:01.30 11:36.98 12:12.84 12:49.08 13:25.17 14:00.98
    14:36.79 15:12.45 15:48.33 16:23.86 16:59.81 17:35.64 18:11.29 18:46.58
    19:21.16
  7 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI               18:38.59   19:30.31 A      
       31.70  1:06.04  1:41.23  2:16.32  2:51.80  3:27.20  4:02.53  4:38.23
     5:14.26  5:49.75  6:25.48  7:01.00  7:37.00  8:12.70  8:48.23  9:23.81
     9:59.45 10:35.17 11:10.76 11:46.39 12:22.09 12:57.81 13:33.72 14:09.72
    14:45.43 15:21.53 15:57.34 16:32.93 17:09.30 17:45.46 18:21.06 18:56.17
    19:30.31
  8 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI             20:41.18   19:54.91 A      
       31.25  1:06.28  1:42.04  2:18.22  2:54.06  3:30.35  4:05.98  4:41.66
     5:17.26  5:53.40  6:30.17  7:06.50  7:43.28  8:20.07  8:57.02  9:33.46
    10:09.34 10:46.76 11:23.59 12:00.90 12:37.36 13:14.30 13:50.78 14:27.96
    15:04.60 15:41.23 16:18.00 16:54.46 17:31.49 18:08.76 18:44.30 19:19.89
    19:54.91
  9 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI             20:47.72   21:02.96 B      
       31.78  1:08.24  1:46.74  2:25.40  3:03.07  3:40.93  4:19.63  4:58.52
     5:37.02  6:14.93  6:52.89  7:30.88  8:09.01  8:47.72  9:26.64 10:05.17
    10:43.09 11:22.25 12:01.59 12:39.40 13:19.02 13:58.04 14:37.67 15:16.17
    15:55.32 16:33.81 17:12.44 17:51.51 18:30.61 19:09.00 19:48.06 20:26.28
    21:02.96
 10 Duffy, Kate               14 MRA-SI              20:59.18   21:07.40 B      
       31.95  1:08.38  1:45.67  2:23.12  3:01.09  3:39.25  4:17.50  4:55.88
     5:33.97  6:12.40  6:51.27  7:29.56  8:08.18  8:46.53  9:25.44 10:04.10
    10:42.86 11:21.45 11:59.02 12:37.75 13:16.59 13:55.35 14:33.94 15:12.94
    15:52.39 16:31.58 17:10.86 17:50.60 18:30.12 19:09.92 19:49.12 20:29.55
    21:07.40
B - Division  
  1 Farnsworth, Noelle B      14 MRA-SI              21:27.56   20:47.32 A      
       33.57  1:11.09  1:49.46  2:26.75  3:04.66  3:42.61  4:20.31  4:57.58
     5:36.13  6:14.43  6:52.76  7:31.17  8:09.43  8:48.00  9:27.03 10:05.62
    10:43.65 11:21.68 11:59.37 12:37.67 13:16.28 13:54.41 14:32.71 15:10.24
    15:48.91 16:26.73 17:05.41 17:42.73 18:20.71 18:58.44 19:35.98 20:12.83
    20:47.32
  2 Ritchie, Ariana C         15 CAST-SI             21:45.36   20:54.64 A      
       33.27  1:10.15  1:47.89  2:25.56  3:03.20  3:41.25  4:19.37  4:57.56
     5:35.75  6:14.45  6:53.48  7:32.07  8:11.11  8:49.62  9:28.58 10:07.46
    10:45.67 11:24.31 12:02.46 12:40.55 13:19.38 13:57.53 14:35.81 15:14.04
    15:52.19 16:30.45 17:09.00 17:47.19 18:25.22 19:03.80 19:41.67 20:19.65
    20:54.64
  3 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI              21:06.34   21:02.03 A      
       34.19  1:11.73  1:50.43  2:28.60  3:06.41  3:44.37  4:22.79  5:02.88
     5:41.39  6:19.68  6:57.92  7:36.27  8:14.95  8:53.15  9:31.23 10:09.78
    10:47.96 11:26.29 12:04.01 12:41.92 13:20.61 13:58.43 14:36.55 15:15.33
    15:54.05 16:32.65 17:11.89 17:49.75 18:28.49 19:07.47 19:46.82 20:25.26
    21:02.03
  4 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI             22:19.68   21:51.72 B      
       35.31  1:13.26  1:52.27  2:32.08  3:11.77  3:50.89  4:30.92  5:11.26
     5:50.90  6:30.56  7:10.25  7:50.14  8:30.34  9:09.99  9:50.00 10:29.45
    11:09.42 11:49.52 12:29.82 13:09.74 13:49.76 14:29.90 15:10.09 15:50.19
    16:30.88 17:11.59 17:52.29 18:32.73 19:12.82 19:53.45 20:33.20 21:13.16
    21:51.72
  5 Newell, Olivia S          13 CAST-SI             22:57.70   22:07.18 B      
       33.73  1:12.46  1:53.46  2:33.31  3:13.60  3:54.09  4:34.28  5:15.39
     5:55.75  6:36.93  7:17.37  7:58.28  8:39.29  9:20.38 10:00.72 10:40.41
    11:21.51 12:03.07 12:42.86 13:23.87 14:04.22 14:45.38 15:26.10 16:06.77
    16:47.30 17:27.88 18:08.07 18:48.45 19:29.43 20:10.19 20:49.97 21:29.78
    22:07.18
 
Event 5  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.30  A A Min
          41.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI                 33.06      30.70 A      
  2 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                  30.27      31.18 A      
  3 Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI                 34.13      33.37 A      
  4 Amos, Brooke A            10 MRA-SI                 32.68      34.70 A      
  5 Rundle, Riley A            9 HSA-SI                 36.15      35.17 A      
  6 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI                35.99      36.17 A      
  7 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI                 37.60      36.58 A      
  8 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                  36.82      36.94 A      
  9 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI                 37.17      37.73 A      
B - Division  
  1 Hutcherson, Kate J        10 PS-SI                  39.94      36.43 A      
  2 Reed, Haven L             10 RSD-SI                 41.01      36.89 A      
  3 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI                 40.06      39.31 B      
  4 Finley, Micah M            9 RSD-SI                 39.50      42.56        
  5 Librera, Andrea            9 MRA-SI                 39.33      42.57        
 
Event 7  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.30  A A Min
          37.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                  29.19      28.99 A      
  2 Dang, Megan V             12 RAQ-SI                 28.63      29.56 A      
  3 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                  29.78      29.98 A      
  4 Kluge, Erin K             12 MRA-SI                 29.24      30.03 A      
  5 Cox, Izzy J               11 MRA-SI                 31.12      30.18 A      
  6 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI                 32.60      32.04 A      
  7 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                  32.10      32.24 A      
  8 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI                 33.15      32.88 A      
  9 Smider, Tatiana J         11 PS-SI                  33.56      33.68 A      
 10 Punsalan, Emilee L        11 HSA-SI                 33.31      33.71 A      
B - Division  
  1 Hua, Hailey               11 PS-SI                  34.72      35.53 B      
  2 Shen, Sabrina             12 PS-SI                  36.15      35.61 B      
  3 Mordhorst, Grace A        11 PS-SI                  37.05      36.17 B      
  4 Winter, Reyna B           12 CAST-SI                36.32      36.66 B      
  5 Rousseau, Eva C           11 PS-SI                  36.78      37.05 B      
 
Event 8  Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:42.00  A A Min
        2:56.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                2:42.32    2:38.83 A      
       35.40  1:15.92  1:58.48  2:38.83                                    
  2 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                2:52.95    2:51.04 B      
       38.18  1:23.38  2:07.92  2:51.04                                    
  3 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI               2:56.80    3:11.42        
       43.06  3:18.90  3:11.42                                             
 
Event 10  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:42.00  A A Min
        2:56.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI               2:09.92    2:11.13 A      
       30.22  1:03.07  1:37.53  2:11.13                                    
  2 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                2:12.73    2:22.74 A      
       32.27  1:08.76  1:46.01  2:22.74                                    
  3 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI               2:28.06    2:25.65 A      
       34.35  1:11.26  1:48.98  2:25.65                                    
  4 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                2:34.72    2:29.01 A      
       33.53  1:11.23  1:50.61  2:29.01                                    
  5 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI               2:36.05    2:36.27 A      
       35.57  1:14.24  1:55.57  2:36.27                                    
  6 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI              2:38.60    2:36.66 A      
       35.63  1:15.50  1:56.65  2:36.66                                    
B - Division  
  1 Rundle, Riley A            9 HSA-SI               2:42.10    2:42.98 B      
       39.96  1:21.82  2:04.17  2:42.98                                    
  2 Reed, Haven L             10 RSD-SI               2:56.80    2:43.52 B      
       37.25  1:20.24  2:03.49  2:43.52                                    
  3 Kotnik, Norah E           10 RSD-SI               2:55.56    2:56.83        
       39.92  1:25.40  2:12.66  2:56.83                                    
 
Event 12  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.00  A A Min
        1:49.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                1:20.11    1:22.02 A      
       39.96  1:22.02                                                      
  2 Amos, Brooke A            10 MRA-SI               1:21.87    1:24.63 A      
       40.00  1:24.63                                                      
  3 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI               1:28.35    1:30.78 A      
       42.81  1:30.78                                                      
  4 Diep, Katie L              8 PS-SI                1:31.95    1:33.47 A      
       45.53  1:33.47                                                      
  5 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI               1:32.11    1:36.25 A      
       45.72  1:36.25                                                      
B - Division  
  1 Carstairs, Lindsay A      10 RSD-SI               1:40.71    1:40.86 B      
       47.94  1:40.86                                                      
  2 Linares, Lauren K         10 RSD-SI               1:44.37    1:42.62 B      
       47.52  1:42.62                                                      
  3 Richardson, Samantha L    10 CAST-SI              1:40.95    1:42.74 B      
       49.56  1:42.74                                                      
  4 Schmidt, Abigail M        10 RSD-SI               1:40.34    1:43.35 B      
       49.28  1:43.35                                                      
  5 Finley, Micah M            9 RSD-SI               1:41.35    1:43.71 B      
       48.94  1:43.71                                                      
 
Event 14  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:28.90  A A Min
        1:37.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munch, Rachel K           12 HSA-SI               1:18.90    1:17.51 A      
       36.20  1:17.51                                                      
  2 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                1:19.62    1:19.14 A      
       38.10  1:19.14                                                      
  3 Perez, Paulina            12 PS-SI                1:19.50    1:20.80 A      
       38.63  1:20.80                                                      
  4 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:20.91    1:20.90 A      
       38.20  1:20.90                                                      
  5 Leon, Melissa L           11 PS-SI                1:18.35    1:20.94 A      
       37.12  1:20.94                                                      
  6 Nguyen, My                11 CAST-SI              1:20.27    1:21.81 A      
       39.28  1:21.81                                                      
  7 Abbott, Piper             12 HSA-SI               1:26.26    1:23.90 A      
       39.98  1:23.90                                                      
  8 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                1:23.59    1:23.93 A      
       40.23  1:23.93                                                      
  9 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI               1:22.67    1:23.96 A      
       39.63  1:23.96                                                      
 10 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI               1:23.60    1:24.26 A      
       40.16  1:24.26                                                      
 11 Hua, Hailey               11 PS-SI                1:25.38    1:25.62 A      
       40.58  1:25.62                                                      
 12 Gideon, Ryann L           12 MRA-SI               1:25.29    1:27.80 A      
       41.95  1:27.80                                                      
B - Division  
  1 Kluge, Erin K             12 MRA-SI               1:36.58    1:21.46 A      
       38.43  1:21.46                                                      
  2 Wong, Hannah G            11 RSD-SI               1:32.04    1:26.27 A      
       41.71  1:26.27                                                      
  3 Halcomb, Dakota           11 UN-SI                1:34.22    1:30.51 B      
       42.65  1:30.51                                                      
  4 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               1:31.31    1:31.28 B      
       42.41  1:31.28                                                      
  5 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               1:32.21    1:31.97 B      
       42.60  1:31.97                                                      
  6 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:29.10    1:33.19 B      
       44.81  1:33.19                                                      
  7 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              1:37.00    1:34.47 B      
       44.87  1:34.47                                                      
  8 Clay, Mara T              12 HSA-SI               1:34.79    1:34.73 B      
       44.10  1:34.73                                                      
 
Event 15  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.50  A A Min
          44.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                  32.22      33.09 A      
  2 Baron, Miko L             10 RSD-SI                 33.27      33.76 A      
  3 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                  36.62      35.83 A      
  4 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI                 36.05      37.37 A      
  5 Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI                 36.60      37.79 A      
  6 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI                 36.62      38.30 A      
  7 Amos, Brooke A            10 MRA-SI                 36.76      39.43 A      
  8 Reed, Haven L             10 RSD-SI                 40.19      40.10 A      
  9 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI                 37.70      40.58 B      
 10 Hutcherson, Kate J        10 PS-SI                  39.77      41.58 B      
B - Division  
  1 Finley, Micah M            9 RSD-SI                 40.64      40.91 B      
  2 Kotnik, Norah E           10 RSD-SI                 42.28      41.89 B      
  3 Librera, Andrea            9 MRA-SI                 41.87      43.91 B      
  4 Linares, Lauren K         10 RSD-SI                 43.21      45.12        
  5 Richardson, Samantha L    10 CAST-SI                44.30      51.26        
 
Event 17  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.20  A A Min
          39.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                  29.10      29.70 A      
  2 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                  31.17      31.94 A      
  3 Cox, Izzy J               11 MRA-SI                 32.62      32.83 A      
  4 Munch, Rachel K           12 HSA-SI                 33.68      33.13 A      
  5 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI                 33.05      33.81 A      
  6 Gideon, Ryann L           12 MRA-SI                 31.41      33.85 A      
  7 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                  35.87      35.98 A      
  8 Winter, Reyna B           12 CAST-SI                35.39      36.03 A      
  9 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI                35.53      36.24 B      
B - Division  
  1 Leon, Melissa L           11 PS-SI                  37.53      35.45 A      
  2 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI                 36.71      37.16 B      
  3 Rousseau, Eva C           11 PS-SI                  36.40      37.26 B      
  4 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI                 37.55      37.39 B      
  5 Hua, Hailey               11 PS-SI                  36.35      37.55 B      
  6 Clay, Mara T              12 HSA-SI                 38.55      38.14 B      
  7 Mordhorst, Grace A        11 PS-SI                  38.06      38.17 B      
  8 Shen, Sabrina             12 PS-SI                  39.43      39.60 B      
  9 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 39.60      40.40        
 10 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI                 38.26      40.43        
 
Event 18  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:28.40  A A Min
        1:46.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                1:16.96    1:15.36 A      
       37.04  1:15.36                                                      
  2 Diep, Katie L              8 PS-SI                1:15.11    1:15.39 A      
       35.96  1:15.39                                                      
B - Division  
  1 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI               1:34.43    1:25.00 A      
       39.86  1:25.00                                                      
  2 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI               1:30.12    1:36.85 B      
 
Event 20  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.70  A A Min
        1:21.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI               1:00.09    1:00.95 A      
       29.39  1:00.95                                                      
  2 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                1:02.22    1:06.38 A      
       31.37  1:06.38                                                      
  3 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI               1:07.07    1:07.45 A      
       33.04  1:07.45                                                      
  4 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                1:06.75    1:08.19 A      
     1:08.29  1:08.19                                                      
  5 Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI               1:06.79    1:08.21 A      
       32.37  1:08.21                                                      
  6 Amos, Brooke A            10 MRA-SI               1:08.57    1:10.21 A      
       33.80  1:10.21                                                      
  7 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI               1:10.63    1:12.34 A      
       34.96  1:12.34                                                      
  8 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI              1:11.26    1:13.95 A      
       35.46  1:13.95                                                      
B - Division  
  1 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI               1:16.61    1:13.40 A      
       35.35  1:13.40                                                      
  2 Reed, Haven L             10 RSD-SI               1:16.37    1:15.55 B      
       36.72  1:15.55                                                      
  3 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI               1:14.83    1:16.00 B      
       36.41  1:16.00                                                      
  4 Finley, Micah M            9 RSD-SI               1:18.21    1:18.78 B      
       37.10  1:18.78                                                      
  5 Hutcherson, Kate J        10 PS-SI                1:16.21    1:21.93        
       38.55  1:21.93                                                      
 
Event 22  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.70  A A Min
        1:12.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI                 58.06      58.71 A      
       28.34    58.71                                                      
  2 Perez, Paulina            12 PS-SI                  59.18    1:00.42 A      
       28.85  1:00.42                                                      
  3 Cox, Izzy J               11 MRA-SI               1:00.71    1:00.71 A      
       29.13  1:00.71                                                      
  4 Wong, Hannah G            11 RSD-SI                 59.91    1:01.15 A      
       29.44  1:01.15                                                      
  5 Leon, Catrina M           12 PS-SI                1:01.49    1:01.38 A      
       29.73  1:01.38                                                      
  6 Munch, Rachel K           12 HSA-SI               1:02.39    1:02.75 A      
       30.45  1:02.75                                                      
  7 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                1:03.02    1:03.68 A      
       30.68  1:03.68                                                      
  8 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI              1:04.20    1:04.66 A      
       31.10  1:04.66                                                      
  9 Smider, Tatiana J         11 PS-SI                1:04.40    1:05.31 A      
       31.22  1:05.31                                                      
 10 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI               1:04.53    1:06.46 A      
       32.31  1:06.46                                                      
 11 Leon, Melissa L           11 PS-SI                1:04.94    1:06.88 B      
       31.75  1:06.88                                                      
 12 Gideon, Ryann L           12 MRA-SI               1:05.92    1:08.74 B      
       33.30  1:08.74                                                      
B - Division  
  1 Abbott, Piper             12 HSA-SI               1:06.71    1:01.29 A      
       29.16  1:01.29                                                      
  2 Kluge, Erin K             12 MRA-SI               1:11.99    1:03.57 A      
       30.58  1:03.57                                                      
  3 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               1:09.26    1:06.82 B      
       32.05  1:06.82                                                      
  4 Hua, Hailey               11 PS-SI                1:08.27    1:09.96 B      
       32.84  1:09.96                                                      
  5 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               1:11.81    1:12.08 B      
       34.41  1:12.08                                                      
  6 Shen, Sabrina             12 PS-SI                1:10.70    1:13.25        
       35.53  1:13.25                                                      
  7 Clay, Mara T              12 HSA-SI               1:12.27    1:13.33        
       34.81  1:13.33                                                      
  8 Halcomb, Dakota           11 UN-SI                1:11.99    1:14.62        
       35.98  1:14.62                                                      
  9 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              1:12.70    1:15.78        
       36.44  1:15.78                                                      
 10 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:10.55    1:16.37        
       36.21  1:16.37                                                      
 
Event 23  Girls 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
        3:06.50  A A Min
        3:23.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                3:00.19    3:00.81 A      
       42.03  1:26.80  2:17.96  3:00.81                                    
B - Division  
  1 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI               3:23.50    3:45.78        
       54.88           2:57.29  3:45.78                                    
 
Event 25  Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:06.50  A A Min
        3:23.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI               3:00.12    3:04.98 A      
       40.98  1:30.75  2:23.05  3:04.98                                    
B - Division  
  1 Finley, Micah M            9 RSD-SI               3:12.32    3:14.85 B      
       45.35  1:33.93  2:30.51  3:14.85                                    
  2 Kotnik, Norah E           10 RSD-SI               3:18.39    3:15.41 B      
       45.67  1:32.81  2:32.33  3:15.41                                    
 
Event 27  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:46.20  A A Min
        3:01.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                2:14.62    2:17.09 A      
       30.36  1:05.58  1:45.52  2:17.09                                    
  2 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               2:27.28    2:28.85 A      
       32.56  1:09.78  1:55.63  2:28.85                                    
  3 Perez, Paulina            12 PS-SI                2:28.19    2:30.84 A      
       32.63  1:10.95  1:57.20  2:30.84                                    
  4 Leon, Catrina M           12 PS-SI                2:30.87    2:30.92 A      
       34.14  1:12.51  1:56.51  2:30.92                                    
  5 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI               2:33.46    2:31.04 A      
       33.27  1:12.35  1:57.91  2:31.04                                    
  6 Smider, Tatiana J         11 PS-SI                2:37.21    2:40.45 A      
       36.06  1:14.09  2:05.83  2:40.45                                    
  7 Hua, Hailey               11 PS-SI                2:41.91    2:46.56 B      
       37.35  1:20.59  2:08.54  2:46.56                                    
B - Division  
  1 Abbott, Piper             12 HSA-SI               2:48.61    2:36.58 A      
       35.18  1:15.90  2:02.50  2:36.58                                    
  2 Winter, Reyna B           12 CAST-SI              2:54.30    2:52.19 B      
       38.39  1:20.21  2:14.45  2:52.19                                    
  3 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI               2:55.99    2:56.89 B      
       42.22  1:26.77  2:15.87  2:56.89                                    
  4 Rousseau, Eva C           11 PS-SI                2:51.20    2:59.34 B      
       40.16  1:22.65  2:19.47  2:59.34                                    
 
Event 30  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Heartland Swimming Association-SI  'A'            2:00.00    1:58.01        
     1) Munch, Rachel K 12              2) Clay, Mara T 12                
     3) Abbott, Piper 12                4) Burnworth, Hannah M 12         
       27.90  1:00.94  1:29.12  1:58.01                                    
  2 Renegade Aquatics-SI  'A'                         1:59.59    2:06.24        
     1) Jayasinghe, Kiran 11            2) Baldwin, Riley R 11            
     3) Jayasinghe, Simran 11           4) Dang, Megan V 12               
       36.71  1:05.16  1:43.67  2:06.24                                    
 
Event 31  Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.10  A A Min
        1:17.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI                58.62      59.94 A      
       28.49    59.94                                                      
  2 Crage, Kira E             16 RSD-SI                 57.82    1:00.01 A      
       28.67  1:00.01                                                      
  3 Wells, Elina K            16 CAST-SI              1:01.76    1:05.02 A      
       29.87  1:05.02                                                      
  4 Peterson, Morgan I        15 RSD-SI               1:02.76    1:05.11 A      
       30.38  1:05.11                                                      
  5 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              1:07.84    1:06.39 A      
       30.97  1:06.39                                                      
  6 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI              1:05.58    1:06.76 A      
       31.33  1:06.76                                                      
  7 Folk, Gilly A             16 CAST-SI              1:05.24    1:07.40 A      
       31.81  1:07.40                                                      
  8 Norton, Angela G          15 SSD-SI               1:07.49    1:09.82 A      
       32.72  1:09.82                                                      
B - Division  
  1 Hime, Emily L             15 PS-SI                1:13.27    1:17.32 B      
       36.95  1:17.32                                                      
 
Event 33  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.00  A A Min
        1:17.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               1:03.31    1:00.95 A      
       28.65  1:00.95                                                      
  2 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI              1:05.97    1:04.45 A      
       30.16  1:04.45                                                      
  3 Burger, Ava C             13 RSD-SI               1:03.66    1:04.79 A      
       29.36  1:04.79                                                      
  4 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                1:03.29    1:05.09 A      
       30.53  1:05.09                                                      
  5 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                1:04.63    1:05.86 A      
       30.63  1:05.86                                                      
  6 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI               1:05.29    1:06.32 A      
       31.10  1:06.32                                                      
  7 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              1:07.23    1:06.49 A      
       30.90  1:06.49                                                      
  8 Chou, Evelyn              14 RSD-SI               1:03.34    1:06.50 A      
       30.76  1:06.50                                                      
  9 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              1:07.86    1:07.54 A      
       30.85  1:07.54                                                      
 10 Raagas, Kiana M           13 PS-SI                1:09.53    1:08.92 A      
       32.57  1:08.92                                                      
 11 Diep, Allyson K           13 PS-SI                1:07.41    1:09.02 A      
       31.30  1:09.02                                                      
B - Division  
  1 Dowling, Chase R          14 MRA-SI               1:11.48    1:11.19 B      
       32.52  1:11.19                                                      
  2 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               1:13.02    1:12.13 B      
       33.45  1:12.13                                                      
  3 Zaragoza, Olyvia R        13 CAST-SI              1:17.40    1:16.57 B      
       36.94  1:16.57                                                      
 
Event 36  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:02.80  A A Min
        1:08.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI                 51.92      54.80 A      
       26.07    54.80                                                      
  2 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI                55.91      56.61 A      
       27.09    56.61                                                      
  3 Peterson, Morgan I        15 RSD-SI                 56.85      58.00 A      
       27.96    58.00                                                      
  4 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI                57.52    1:00.17 A      
       28.83  1:00.17                                                      
  5 Cho, Amelia A             16 RSD-SI                 57.24    1:00.44 A      
       29.35  1:00.44                                                      
  6 Folk, Gilly A             16 CAST-SI                58.67    1:00.54 A      
       29.48  1:00.54                                                      
  7 Espinoza, Madeline        15 SSD-SI                 59.98    1:01.74 A      
       29.97  1:01.74                                                      
  8 Dion, Natalie R           15 CAST-SI                58.00    1:01.89 A      
       29.37  1:01.89                                                      
B - Division  
  1 Ritchie, Ariana C         15 CAST-SI              1:03.36    1:02.91 B      
       30.61  1:02.91                                                      
  2 Smith, Taylor V           16 HSA-SI               1:08.50    1:06.35 B      
       32.28  1:06.35                                                      
  3 Otto, Claire M            15 RAQ-SI               1:06.68    1:06.39 B      
       31.77  1:06.39                                                      
 
Event 38  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.40  A A Min
        1:09.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI                 54.91      54.23 A      
       26.22    54.23                                                      
  2 Kragh, Mia A              13 RSD-SI                 55.27      56.13 A      
       26.76    56.13                                                      
  3 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                  55.80      57.27 A      
       27.34    57.27                                                      
  4 Boese, Natalia L          13 RSD-SI                 58.82      57.68 A      
       28.06    57.68                                                      
  5 Chou, Evelyn              14 RSD-SI                 56.96      58.88 A      
       28.52    58.88                                                      
  6 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI                 58.53      59.00 A      
       28.84    59.00                                                      
  7 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                  57.36      59.12 A      
       28.39    59.12                                                      
  8 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI              1:01.51      59.59 A      
       28.46    59.59                                                      
  9 Diep, Allyson K           13 PS-SI                  58.17      59.84 A      
       28.66    59.84                                                      
 10 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              1:01.45    1:01.26 A      
       29.61  1:01.26                                                      
 11 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI              1:01.38    1:02.07 A      
       29.53  1:02.07                                                      
 12 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               1:03.20    1:02.40 A      
       30.42  1:02.40                                                      
 13 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI               1:02.25    1:03.35 A      
       30.73  1:03.35                                                      
 14 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               1:00.37    1:03.46 B      
       30.02  1:03.46                                                      
 15 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              1:02.52    1:03.54 B      
       30.20  1:03.54                                                      
 16 Farnsworth, Noelle B      14 MRA-SI               1:03.32    1:04.44 B      
       30.92  1:04.44                                                      
B - Division  
  1 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              1:04.56    1:03.65 B      
       30.53  1:03.65                                                      
  2 Olsen, Emma R             13 CAST-SI              1:04.39    1:04.29 B      
       30.12  1:04.29                                                      
  3 Humber, Avery J           13 PS-SI                1:04.17    1:04.37 B      
       30.63  1:04.37                                                      
  4 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               1:05.06    1:06.19 B      
       31.44  1:06.19                                                      
  5 Schirmacher, Natalie C    14 PS-SI                1:06.64    1:06.79 B      
       31.67  1:06.79                                                      
  6 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI              1:08.56    1:07.44 B      
       32.50  1:07.44                                                      
  7 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              1:05.01    1:08.04 B      
       31.92  1:08.04                                                      
  8 Bilhorn, Lauren C         13 PS-SI                1:06.44    1:09.57        
       33.61  1:09.57                                                      
  9 Zaragoza, Olyvia R        13 CAST-SI              1:09.02    1:10.03        
       34.18  1:10.03                                                      
 10 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI              1:06.76    1:10.45        
       34.43  1:10.45                                                      
 
Event 41  Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:33.80  A A Min
        2:48.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Paige A          15 RSD-SI               2:14.87    2:12.70 A      
       31.14  1:04.55  1:38.73  2:12.70                                    
B - Division  
  1 Ritchie, Ariana C         15 CAST-SI              2:33.83    2:34.78 B      
       38.51  1:17.06  1:56.16  2:34.78                                    
  2 Otto, Claire M            15 RAQ-SI               2:48.10    2:52.01        
       40.42  1:24.07  2:08.66  2:52.01                                    
 
Event 43  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:39.60  A A Min
        2:54.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               2:14.42    2:14.96 A      
       31.33  1:05.36  1:41.02  2:14.96                                    
  2 Diep, Allyson K           13 PS-SI                2:18.03    2:21.23 A      
       32.72  1:08.14  1:44.65  2:21.23                                    
  3 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                2:21.92    2:25.85 A      
       34.91  1:11.61  1:49.15  2:25.85                                    
  4 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI              2:15.20    2:27.64 A      
       32.87  1:09.91  1:48.94  2:27.64                                    
  5 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI              2:25.26    2:30.24 A      
       36.46  1:14.58  1:52.83  2:30.24                                    
  6 Vega, Ali C               13 PS-SI                2:33.60    2:37.98 A      
       36.72  1:16.93  1:58.27  2:37.98                                    
  7 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              2:37.89    2:39.19 A      
       37.52  1:17.22  1:59.09  2:39.19                                    
  8 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              2:38.98    2:41.03 B      
       37.84  1:19.41  2:01.41  2:41.03                                    
  9 Humber, Avery J           13 PS-SI                2:33.29    2:41.51 B      
       36.47  1:16.39  1:58.19  2:41.51                                    
 10 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI               2:36.47    2:43.83 B      
       39.66  1:21.02  2:02.84  2:43.83                                    
B - Division  
  1 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               2:42.96    2:36.84 A      
       38.54  1:18.95  1:59.32  2:36.84                                    
  2 Marino, Mia N             14 MRA-SI               2:54.48    2:39.35 A      
       35.69  1:15.89  1:58.82  2:39.35                                    
  3 Zaragoza, Olyvia R        13 CAST-SI              2:54.50    2:51.62 B      
       41.52  1:25.40  2:08.11  2:51.62                                    
 
Event 46  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:23.90  A A Min
        1:31.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI               1:08.10    1:10.05 A      
       33.18  1:10.05                                                      
  2 Cho, Amelia A             16 RSD-SI               1:06.47    1:11.29 A      
       34.09  1:11.29                                                      
  3 Wells, Elina K            16 CAST-SI              1:14.41    1:16.84 A      
       36.31  1:16.84                                                      
  4 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI              1:18.14    1:19.77 A      
       37.80  1:19.77                                                      
  5 Norton, Angela G          15 SSD-SI               1:18.73    1:20.41 A      
       38.33  1:20.41                                                      
  6 Hime, Emily L             15 PS-SI                1:21.33    1:21.39 A      
       38.65  1:21.39                                                      
  7 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI              1:21.39    1:22.22 A      
       38.62  1:22.22                                                      
 -- Otto, Claire M            15 RAQ-SI               1:23.85         DQ        
       39.81       DQ                                                      
B - Division  
  1 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              1:24.80    1:24.73 B      
       40.47  1:24.73                                                      
 
Event 48  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:23.40  A A Min
        1:31.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Raagas, Kiana M           13 PS-SI                1:14.07    1:15.57 A      
       36.22  1:15.57                                                      
  2 Farnsworth, Noelle B      14 MRA-SI               1:13.79    1:15.74 A      
       37.21  1:15.74                                                      
  3 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                1:14.82    1:16.80 A      
       36.16  1:16.80                                                      
  4 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                1:16.31    1:18.09 A      
       36.70  1:18.09                                                      
  5 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI              1:12.86    1:18.47 A      
       37.12  1:18.47                                                      
  6 Frawley, Kai M            14 CAST-SI              1:18.47    1:18.97 A      
       37.19  1:18.97                                                      
  7 Diep, Allyson K           13 PS-SI                1:16.79    1:20.38 A      
       37.94  1:20.38                                                      
  8 Duffy, Kate               14 MRA-SI               1:19.88    1:21.06 A      
       38.63  1:21.06                                                      
  9 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI               1:20.32    1:22.10 A      
       39.41  1:22.10                                                      
 10 Vega, Ali C               13 PS-SI                1:19.86    1:23.07 A      
       39.27  1:23.07                                                      
 11 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               1:21.42    1:25.04 B      
       40.71  1:25.04                                                      
B - Division  
  1 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               1:24.45    1:25.80 B      
       41.78  1:25.80                                                      
  2 Marino, Mia N             14 MRA-SI               1:28.47    1:29.31 B      
       42.97  1:29.31                                                      
  3 Schirmacher, Natalie C    14 PS-SI                1:29.72    1:29.34 B      
       43.17  1:29.34                                                      
  4 Bilhorn, Lauren C         13 PS-SI                1:27.58    1:31.08        
       42.46  1:31.08                                                      
  5 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI              1:30.27    1:32.38        
       44.07  1:32.38                                                      
 
Event 51  Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:37.70  A A Min
        2:52.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI               2:08.03    2:12.09 A      
       28.58  1:04.13  1:42.61  2:12.09                                    
  2 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI              2:12.15    2:12.11 A      
       28.63  1:02.19  1:43.30  2:12.11                                    
  3 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI              2:19.67    2:21.88 A      
       29.77  1:04.16  1:49.54  2:21.88                                    
  4 Cho, Amelia A             16 RSD-SI               2:12.47    2:23.30 A      
       33.05  1:10.55  1:50.50  2:23.30                                    
  5 Wells, Elina K            16 CAST-SI              2:22.82    2:23.82 A      
       31.13  1:09.04  1:51.12  2:23.82                                    
  6 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              2:25.97    2:27.70 A      
       31.28  1:07.73  1:55.63  2:27.70                                    
  7 Espinoza, Madeline        15 SSD-SI               2:28.27    2:31.38 A      
       34.23  1:14.78  1:57.48  2:31.38                                    
  8 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI              2:23.79    2:32.43 A      
       31.75  1:09.37  1:56.77  2:32.43                                    
  9 Dion, Natalie R           15 CAST-SI              2:25.97    2:34.07 A      
       33.15  1:12.67  1:57.86  2:34.07                                    
 10 Hime, Emily L             15 PS-SI                2:37.23    2:43.42 B      
       36.71  1:22.39  2:06.38  2:43.42                                    
B - Division  
  1 Otto, Claire M            15 RAQ-SI               2:52.10    2:45.22 B      
       36.83  1:19.77  2:08.04  2:45.22                                    
 
Event 53  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:36.60  A A Min
        2:50.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Boese, Natalia L          13 RSD-SI               2:17.99    2:16.74 A      
       29.88  1:03.32  1:44.55  2:16.74                                    
  2 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               2:21.32    2:20.24 A      
       30.22  1:04.93  1:50.18  2:20.24                                    
  3 Burger, Ava C             13 RSD-SI               2:21.66    2:24.41 A      
       32.39  1:09.08  1:51.10  2:24.41                                    
  4 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI               2:22.68    2:24.73 A      
       32.76  1:08.13  1:52.74  2:24.73                                    
  5 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              2:27.69    2:25.27 A      
       31.56  1:08.18  1:52.02  2:25.27                                    
  6 Kragh, Mia A              13 RSD-SI               2:34.08    2:26.27 A      
       29.81  1:07.47  1:52.51  2:26.27                                    
  7 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                2:23.55    2:27.24 A      
       32.21  1:10.14  1:53.18  2:27.24                                    
  8 Raagas, Kiana M           13 PS-SI                2:23.96    2:27.93 A      
       33.80  1:11.76  1:54.06  2:27.93                                    
  9 Chou, Evelyn              14 RSD-SI               2:21.72    2:28.42 A      
       31.37  1:12.79  1:56.01  2:28.42                                    
 10 Diep, Allyson K           13 PS-SI                2:24.00    2:28.52 A      
       32.56  1:10.10  1:54.12  2:28.52                                    
 11 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI              2:29.48    2:30.56 A      
       30.86  1:08.12  1:55.90  2:30.56                                    
 12 Olsen, Emma R             13 CAST-SI              2:30.51    2:31.09 A      
       35.75  1:13.44  1:55.96  2:31.09                                    
 13 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              2:29.24    2:32.37 A      
       32.80  1:13.05  1:57.80  2:32.37                                    
 14 Farnsworth, Noelle B      14 MRA-SI               2:28.91    2:36.60 A      
       34.33  1:14.90  2:00.88  2:36.60                                    
 15 Vega, Ali C               13 PS-SI                2:30.19    2:38.20 B      
     1:16.55  2:02.49  2:38.29  2:38.20                                    
 16 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI              2:35.68    2:40.85 B      
       34.61  1:17.39  2:05.40  2:40.85                                    
B - Division  
  1 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI              2:36.78    2:30.46 A      
       33.58  1:10.93  1:56.12  2:30.46                                    
  2 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               2:36.80    2:38.08 B      
       35.94  1:16.25  2:02.97  2:38.08                                    
  3 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               2:40.43    2:41.28 B      
       35.17  1:17.57  2:03.46  2:41.28                                    
  4 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              2:44.52    2:43.70 B      
     1:18.54  2:06.99  2:43.90  2:43.70                                    
  5 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              2:45.41    2:43.75 B      
       36.82  1:17.67  2:07.52  2:43.75                                    
  6 Humber, Avery J           13 PS-SI                2:37.59    2:45.57 B      
       35.39  1:16.88  2:08.02  2:45.57                                    
  7 Frawley, Kai M            14 CAST-SI              2:40.91    2:46.73 B      
       35.62  1:20.46  2:06.43  2:46.73                                    
  8 Bilhorn, Lauren C         13 PS-SI                2:45.95    2:49.20 B      
       38.62  1:22.26  2:11.62  2:49.20                                    
  9 Schirmacher, Natalie C    14 PS-SI                2:50.90    2:50.84 B      
       37.82  1:22.95  2:13.17  2:50.84                                    
 10 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI              2:50.90    2:56.93        
       37.62  1:26.61  2:16.56  2:56.93                                    
 
Event 59  Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:57.40  A A Min
        6:29.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kelly, Mckenzie E         17 CAST-SI              5:28.95    5:39.78 A      
       29.17  1:02.22  1:35.72  2:10.26  2:44.75  3:19.80  3:54.93  4:30.13
     5:05.53  5:39.78                                                      
  2 Folk, Gilly A             16 CAST-SI              5:44.19    5:59.11 B      
       30.85  1:05.23  1:40.71  2:16.92  2:53.59  3:30.63  4:08.17  4:45.97
     5:22.87  5:59.11                                                      
B - Division  
  1 Ritchie, Ariana C         15 CAST-SI              6:08.13    6:10.23 B      
       33.56  1:10.28  1:47.61  2:24.90  3:02.82  3:41.27  4:19.22  4:57.43
     5:34.81  6:10.23                                                      
  2 Smith, Taylor V           16 HSA-SI               6:29.90    6:45.79        
     1:12.81  2:34.57  3:16.62  4:41.50  6:45.79                           
 
Event 61  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:59.60  A A Min
        6:32.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Boese, Natalia L          13 RSD-SI               5:37.61    5:29.81 A      
       30.47  1:03.67  1:37.28  2:10.92  2:44.64  3:18.33  3:52.13  4:25.29
     4:58.32  5:29.81                                                      
  2 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                5:30.92    5:39.68 A      
       30.23  1:03.82  1:38.01  2:12.79  2:47.39  3:21.99  3:56.96  4:31.66
     5:05.85  5:39.68                                                      
  3 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              5:51.10    5:43.42 A      
       30.88  1:05.54  1:40.90  2:15.92  2:51.14  3:25.91  4:00.95  4:35.54
     5:09.86  5:43.42                                                      
  4 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               5:50.20    5:57.99 A      
       29.51  1:04.14  1:40.63  2:17.88  2:55.48  3:32.67  4:10.32  4:47.34
     5:23.85  5:57.99                                                      
  5 Duffy, Kate               14 MRA-SI               5:55.64    6:03.27 B      
       31.24  1:06.49  1:43.16  2:20.54  2:58.44  3:36.52  4:13.71  4:51.67
     5:28.75  6:03.27                                                      
B - Division  
  1 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI              6:11.36    5:49.02 A      
       30.92  1:05.59  1:41.25  2:16.76  2:51.93  3:27.26  4:03.58  4:39.36
     5:14.16  5:49.02                                                      
  2 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI               6:03.32    6:03.01 B      
       33.60  1:10.09  1:47.50  2:25.22  3:02.00  3:39.36  4:15.85  4:52.63
     5:29.15  6:03.01                                                      
  3 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI              6:03.37    6:03.02 B      
       32.51  1:08.38  1:45.72  2:23.24  3:00.93  3:38.43  4:15.79  4:53.14
     5:28.88  6:03.02                                                      
  4 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              6:27.52    6:15.80 B      
       33.92  1:10.95  1:50.11  2:29.16  3:08.62  3:46.34  4:24.37  5:02.73
     5:40.09  6:15.80                                                      
  5 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI              6:28.52    6:28.39 B      
       35.18  1:13.51  1:52.26  2:31.27  3:10.68  3:50.52  4:29.54  5:09.61
     5:49.53  6:28.39                                                      
 
Event 63  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.10  A A Min
        2:37.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Abrajan, Isabella D       12 RSD-SI               1:59.95    1:58.36 A      
  2 Garcia-Hale, Maya M       12 CAST-SI              2:04.93    2:07.52 A      
  3 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI               2:12.35    2:08.00 A      
  4 Wong, Hannah G            11 RSD-SI               2:10.89    2:11.93 A      
  5 Perez, Paulina            12 PS-SI                2:07.65    2:12.30 A      
  6 Leon, Catrina M           12 PS-SI                2:11.47    2:14.39 A      
  7 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                2:13.74    2:14.51 A      
       31.12  1:05.85  1:40.91  2:14.51                                    
  8 Morgan, Chloe N           11 MRA-SI               2:13.34    2:14.87 A      
       31.13  1:06.69  1:41.35  2:14.87                                    
B - Division  
  1 Abbott, Piper             12 HSA-SI               2:27.03    2:15.47 A      
       32.46  1:07.25  1:42.32  2:15.47                                    
  2 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI              2:24.83    2:23.40 A      
       33.47  1:09.95  1:46.91  2:23.40                                    
  3 Winter, Reyna B           12 CAST-SI              2:26.63    2:24.07 A      
       32.17  1:08.57  1:46.83  2:24.07                                    
  4 Punsalan, Emilee L        11 HSA-SI               2:37.20    2:27.33 B      
       34.18  1:11.42  1:51.02  2:27.33                                    
  5 Yeager, Nicole A          12 SSD-SI               2:37.20    2:27.40 B      
       34.08  1:11.93  1:51.56  2:27.40                                    
  6 Hua, Hailey               11 PS-SI                2:28.65    2:29.19 B      
       32.98  1:10.31  1:49.68  2:29.19                                    
  7 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               2:36.33    2:30.05 B      
       33.19  1:11.96  1:52.59  2:30.05                                    
  8 Park, Soyoon              12 PS-SI                2:37.20    2:30.92 B      
       35.37  1:13.63  1:52.90  2:30.92                                    
  9 Shen, Sabrina             12 PS-SI                2:37.20    2:38.44        
       36.30  1:16.27  1:58.01  2:38.44                                    
 10 Halcomb, Dakota           11 UN-SI                2:36.99    2:38.91        
       37.31  1:17.98  2:00.15  2:38.91                                    
 11 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               2:37.20    2:39.57        
       35.42  1:15.79  1:58.95  2:39.57                                    
 12 Clay, Mara T              12 HSA-SI               2:37.20    2:39.67        
       35.79  1:17.66  2:01.27  2:39.67                                    
 13 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              2:37.20    2:43.01        
       35.86  1:16.85  2:00.10  2:43.01                                    
 
Event 64  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galindo, Cammie K          5 RAQ-SI                 29.24      25.41        
  2 Griffith, Cammi C          6 IVDA-SI                42.88      45.54        
 
Event 66  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          40.50  A A Min
          48.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                  33.62      33.33 A      
  2 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                  34.72      33.90 A      
  3 Qian, Anita J              7 PS-SI                  36.81      35.06 A      
  4 Wietfeldt, Katerina I      8 RSD-SI                 37.21      35.51 A      
  5 Grisnik, Kyoto B           8 RSD-SI                 39.91      37.74 A      
  6 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI                 40.18      41.58 B      
B - Division  
  1 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI                 42.12      38.56 A      
  2 Reque, Chloe               8 PS-SI                  43.30      38.97 A      
  3 Nguyen, Caylin N           8 PS-SI                  41.08      41.68 B      
  4 Sadri, Salena R            8 PS-SI                  42.80      43.25 B      
  5 Ballou, Elyse S            8 RAQ-SI                 47.35      43.29 B      
  6 Lane, Paige R              8 CAST-SI                43.17      44.83 B      
  7 Wightlin, Landon M         8 PS-SI                  42.98      47.68 B      
  8 Morgan, Ella C             6 MRA-SI                 42.48      48.14 B      
 
Event 68  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.90  A A Min
          37.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI                 28.61      28.51 A      
  2 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                  28.59      29.68 A      
  3 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI                 30.03      30.12 A      
  4 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI                 31.51      30.68 A      
  5 Amos, Brooke A            10 MRA-SI                 31.00      30.93 A      
  6 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                  30.62      30.95 A      
  7 Hernandez, Ashlyn M       10 PS-SI                  33.27      31.81 A      
  8 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI                 33.08      32.71 A      
  9 He, Tiffany S             10 RSD-SI                 33.18      32.83 A      
 10 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI                33.11      32.94 A      
 11 Finley, Micah M            9 RSD-SI                 32.86      33.62 A      
 12 Rundle, Riley A            9 HSA-SI                 33.87      33.84 A      
 13 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI                 33.07      34.80 B      
 14 Hutcherson, Kate J        10 PS-SI                  32.70      34.90 B      
 -- Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI                 30.22         DQ        
B - Division  
  1 Reed, Haven L             10 RSD-SI                 36.71      32.93 A      
  2 Forstot, Tess E           10 CAST-SI                36.09      35.80 B      
  3 Richardson, Samantha L    10 CAST-SI                37.00      43.20        
 
Event 70  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.70  A A Min
          33.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI                 26.23      26.35 A      
  2 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                  26.70      26.89 A      
  3 Perez, Paulina            12 PS-SI                  27.21      28.07 A      
  4 Munch, Rachel K           12 HSA-SI                 29.67      28.41 A      
  5 Kluge, Erin K             12 MRA-SI                 29.03      28.71 A      
  6 Leon, Catrina M           12 PS-SI                  28.80      28.77 A      
  7 Nguyen, My                11 CAST-SI                28.38      28.84 A      
  8 Abbott, Piper             12 HSA-SI                 30.17      28.87 A      
  9 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                  28.39      28.98 A      
 10 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI                 29.98      29.43 A      
 11 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI                 29.91      30.05 A      
 12 Morgan, Chloe N           11 MRA-SI                 30.22      30.25 A      
 13 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                  29.21      30.36 A      
 -- Gideon, Ryann L           12 MRA-SI                 28.93         DQ        
B - Division  
  1 Hua, Hailey               11 PS-SI                  30.90      30.30 A      
  2 Park, Soyoon              12 PS-SI                  31.33      30.50 A      
  3 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI                 31.94      31.16 B      
  4 Scarlato, Amelia Y        12 RSD-SI                 31.31      31.17 B      
  5 Schafer, Audrey E         12 RSD-SI                 31.53      31.33 B      
  6 Clay, Mara T              12 HSA-SI                 33.35      31.59 B      
  7 Zaragoza, Alex V          12 IVDA-SI                31.27      31.89 B      
  8 Bauer, Hannah D           12 SSD-SI                 33.10      32.36 B      
  9 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 32.18      32.65 B      
 10 Shen, Sabrina             12 PS-SI                  32.22      32.86 B      
 11 Halcomb, Dakota           11 UN-SI                  32.99      33.02 B      
 12 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI                32.86      33.18 B      
 13 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI                 32.65      33.38 B      
 14 Tyrrell, Calissa X        11 PS-SI                  32.16      33.77        
 15 Harrington, Kylee E       11 RAQ-SI                 33.50      36.54        
 
Event 71  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:41.20  A A Min
        2:01.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                1:23.85    1:25.34 A      
       38.76  1:25.34                                                      
  2 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                1:33.50    1:30.73 A      
       42.84  1:30.73                                                      
  3 Grisnik, Kyoto B           8 RSD-SI               1:38.68    1:40.63 A      
       48.15  1:40.63                                                      
 -- Qian, Anita J              7 PS-SI                1:31.93         DQ        
       43.53       DQ                                                      
B - Division  
  1 Wietfeldt, Katerina I      8 RSD-SI               2:01.40    1:36.60 A      
       44.26  1:36.60                                                      
  2 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI               1:49.24    1:42.79 B      
       50.40  1:42.79                                                      
  3 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI               1:47.34    1:48.46 B      
       52.34  1:48.46                                                      
  4 Lane, Paige R              8 CAST-SI              1:49.82    1:57.52 B      
       58.80  1:57.52                                                      
 -- Wightlin, Landon M         8 PS-SI                1:55.12         DQ        
       59.92       DQ                                                      
 
Event 73  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.60  A A Min
        1:34.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                1:08.85    1:11.18 A      
       31.89  1:11.18                                                      
  2 Amos, Brooke A            10 MRA-SI               1:15.16    1:15.76 A      
       35.28  1:15.76                                                      
  3 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI              1:21.81    1:21.86 A      
       36.89  1:21.86                                                      
  4 Hernandez, Ashlyn M       10 PS-SI                1:25.65    1:22.38 A      
       38.25  1:22.38                                                      
  5 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI               1:22.28    1:23.83 A      
       38.74  1:23.83                                                      
  6 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI               1:26.51    1:23.92 A      
       38.30  1:23.92                                                      
  7 Abrahamsen, Kayden M      10 MRA-SI               1:23.60    1:25.82 A      
       40.16  1:25.82                                                      
  8 Hutcherson, Kate J        10 PS-SI                1:25.79    1:31.43 B      
       41.97  1:31.43                                                      
B - Division  
  1 Rundle, Riley A            9 HSA-SI               1:29.02    1:28.14 B      
       40.80  1:28.14                                                      
  2 Finley, Micah M            9 RSD-SI               1:29.43    1:29.11 B      
       41.17  1:29.11                                                      
  3 Librera, Andrea            9 MRA-SI               1:31.05    1:31.79 B      
       43.18  1:31.79                                                      
  4 Carstairs, Lindsay A      10 RSD-SI               1:32.78    1:31.83 B      
       42.86  1:31.83                                                      
  5 Linares, Lauren K         10 RSD-SI               1:32.21    1:37.02        
       42.65  1:37.02                                                      
 
Event 75  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  A A Min
        1:24.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Abrajan, Isabella D       12 RSD-SI               1:00.44    1:01.49 A      
       28.20  1:01.49                                                      
  2 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                1:05.35    1:04.88 A      
       29.73  1:04.88                                                      
  3 Garcia-Hale, Maya M       12 CAST-SI              1:07.71    1:09.82 A      
       32.08  1:09.82                                                      
  4 Kluge, Erin K             12 MRA-SI               1:13.82    1:10.13 A      
       32.17  1:10.13                                                      
  5 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI               1:13.01    1:10.68 A      
       32.95  1:10.68                                                      
  6 Munch, Rachel K           12 HSA-SI               1:12.05    1:10.69 A      
       34.17  1:10.69                                                      
  7 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                1:09.44    1:11.47 A      
       32.21  1:11.47                                                      
  8 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                1:10.65    1:14.58 A      
       35.66  1:14.58                                                      
  9 Abbott, Piper             12 HSA-SI               1:17.19    1:14.95 A      
       36.67  1:14.95                                                      
 10 Nguyen, My                11 CAST-SI              1:11.43    1:15.15 A      
       35.04  1:15.15                                                      
 11 Leon, Melissa L           11 PS-SI                1:12.86    1:15.64 A      
       35.00  1:15.64                                                      
 12 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI               1:16.40    1:16.36 A      
       38.77  1:16.36                                                      
 13 Hua, Hailey               11 PS-SI                1:15.66    1:17.77 B      
       36.37  1:17.77                                                      
 14 Punsalan, Emilee L        11 HSA-SI               1:17.49    1:18.40 B      
       35.81  1:18.40                                                      
B - Division  
  1 Schafer, Audrey E         12 RSD-SI               1:18.68    1:18.52 B      
       36.20  1:18.52                                                      
  2 Scarlato, Amelia Y        12 RSD-SI               1:20.22    1:18.81 B      
       37.40  1:18.81                                                      
  3 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI               1:19.03    1:19.02 B      
       38.79  1:19.02                                                      
  4 Park, Soyoon              12 PS-SI                1:22.28    1:19.15 B      
       36.81  1:19.15                                                      
  5 Bauer, Hannah D           12 SSD-SI               1:23.99    1:22.23 B      
       38.38  1:22.23                                                      
  6 Winter, Reyna B           12 CAST-SI              1:20.29    1:22.40 B      
       36.73  1:22.40                                                      
  7 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               1:22.97    1:22.75 B      
       38.57  1:22.75                                                      
  8 Yeager, Nicole A          12 SSD-SI               1:22.56    1:23.52 B      
       37.65  1:23.52                                                      
  9 Rousseau, Eva C           11 PS-SI                1:20.92    1:23.83 B      
       38.14  1:23.83                                                      
 10 Zaragoza, Alex V          12 IVDA-SI              1:20.87    1:25.10        
       37.06  1:25.10                                                      
 11 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:20.19    1:25.21        
       41.78  1:25.21                                                      
 12 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              1:24.70    1:29.54        
       43.99  1:29.54                                                      
 13 Harrington, Kylee E       11 RAQ-SI               1:24.70    1:30.29        
       42.86  1:30.29                                                      
 -- Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               1:24.70         DQ        
       40.25       DQ                                                      
 
Event 76  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morgan, Ella C             6 MRA-SI                 21.98      24.83        
  2 Galindo, Cammie K          5 RAQ-SI                 44.58      38.66        
 
Event 78  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          48.10  A A Min
          57.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                  41.15      41.48 A      
  2 Qian, Anita J              7 PS-SI                  44.00      43.67 A      
  3 Grisnik, Kyoto B           8 RSD-SI                 44.91      47.63 A      
B - Division  
  1 Wietfeldt, Katerina I      8 RSD-SI                 48.28      44.88 A      
  2 Nguyen, Caylin N           8 PS-SI                  51.33      48.65 B      
  3 Reque, Chloe               8 PS-SI                  50.69      48.75 B      
  4 Ballou, Elyse S            8 RAQ-SI                 50.08      49.03 B      
  5 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI                 56.27      50.13 B      
  6 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI                 48.86      51.13 B      
  7 Wightlin, Landon M         8 PS-SI                  53.08      54.17 B      
  8 Lane, Paige R              8 CAST-SI                51.46      55.56 B      
  9 Morgan, Ella C             6 MRA-SI                 50.45      56.80 B      
 
Event 80  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.60  A A Min
        1:36.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI               1:09.98    1:11.59 A      
       34.51  1:11.59                                                      
  2 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                1:10.28    1:13.16 A      
       35.25  1:13.16                                                      
  3 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI               1:17.01    1:16.06 A      
       37.37  1:16.06                                                      
  4 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                1:16.71    1:19.54 A      
       38.73  1:19.54                                                      
  5 Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI               1:20.75    1:22.05 A      
       39.35  1:22.05                                                      
  6 Diep, Katie L              8 PS-SI                1:22.92    1:22.38 A      
       39.62  1:22.38                                                      
  7 Reed, Haven L             10 RSD-SI               1:26.88    1:23.43 A      
       41.42  1:23.43                                                      
  8 He, Tiffany S             10 RSD-SI               1:25.01    1:24.95 A      
       41.35  1:24.95                                                      
  9 Rundle, Riley A            9 HSA-SI               1:28.48    1:27.32 A      
       43.66  1:27.32                                                      
 10 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI               1:26.01    1:27.55 A      
       42.72  1:27.55                                                      
 11 Librera, Andrea            9 MRA-SI               1:28.52    1:30.15 B      
       44.62  1:30.15                                                      
B - Division  
  1 Forstot, Tess E           10 CAST-SI              1:31.94    1:26.77 A      
       41.67  1:26.77                                                      
 
Event 82  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:17.90  A A Min
        1:25.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                1:01.60    1:03.91 A      
       31.21  1:03.91                                                      
  2 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:09.10    1:05.01 A      
       31.76  1:05.01                                                      
  3 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                1:05.82    1:08.60 A      
       33.28  1:08.60                                                      
  4 Garcia-Hale, Maya M       12 CAST-SI              1:11.89    1:08.78 A      
       33.37  1:08.78                                                      
  5 Perez, Paulina            12 PS-SI                1:08.00    1:10.05 A      
       34.53  1:10.05                                                      
  6 Leon, Catrina M           12 PS-SI                1:10.44    1:12.19 A      
       34.82  1:12.19                                                      
  7 Gideon, Ryann L           12 MRA-SI               1:10.69    1:13.17 A      
       35.32  1:13.17                                                      
  8 Hua, Hailey               11 PS-SI                1:17.37    1:15.25 A      
       36.24  1:15.25                                                      
  9 Leon, Melissa L           11 PS-SI                1:13.86    1:15.48 A      
       36.89  1:15.48                                                      
 10 Munch, Rachel K           12 HSA-SI               1:14.39    1:17.11 A      
       37.35  1:17.11                                                      
 11 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI              1:16.05    1:19.77 B      
       39.01  1:19.77                                                      
 12 Zaragoza, Alex V          12 IVDA-SI              1:16.27    1:21.44 B      
       40.06  1:21.44                                                      
B - Division  
  1 Winter, Reyna B           12 CAST-SI              1:18.39    1:18.13 B      
       37.98  1:18.13                                                      
  2 Bauer, Hannah D           12 SSD-SI               1:22.32    1:21.50 B      
       39.83  1:21.50                                                      
  3 Clay, Mara T              12 HSA-SI               1:23.87    1:21.74 B      
       39.19  1:21.74                                                      
  4 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:23.81    1:23.89 B      
       40.82  1:23.89                                                      
  5 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               1:25.20    1:25.33        
       41.52  1:25.33                                                      
 -- Rousseau, Eva C           11 PS-SI                1:18.38         DQ        
       38.77       DQ                                                      
 
Event 83  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Galindo, Cammie K          5 RAQ-SI                    NT         DQ        
 
Event 85  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          52.30  A A Min
        1:02.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                  43.04      46.01 A      
  2 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                  51.21      51.33 A      
  3 Qian, Anita J              7 PS-SI                  50.83      51.82 A      
  4 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI                 50.86      52.40 B      
  5 Grisnik, Kyoto B           8 RSD-SI                 51.86      52.77 B      
B - Division  
  1 Wietfeldt, Katerina I      8 RSD-SI                 57.55      52.59 B      
  2 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI                 58.86      57.33 B      
  3 Lane, Paige R              8 CAST-SI                55.82      57.75 B      
  4 Reque, Chloe               8 PS-SI                  58.28      59.56 B      
  5 Nguyen, Caylin N           8 PS-SI                1:02.80    1:03.51        
 
Event 87  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A A Min
          49.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Baron, Miko L             10 RSD-SI                 36.58      38.14 A      
  2 Amos, Brooke A            10 MRA-SI                 37.29      38.63 A      
  3 Rowe, Catherine N          9 PS-SI                  41.87      41.65 A      
  4 Hernandez, Ashlyn M       10 PS-SI                  43.20      42.09 A      
  5 Albaladejo, Izzy L        10 RSD-SI                 41.14      42.12 A      
  6 Galindo, Savannah S       10 RAQ-SI                 44.47      46.34 B      
B - Division  
  1 Hoskinson, Jada R          9 RSD-SI                 45.86      44.24 A      
  2 Carstairs, Lindsay A      10 RSD-SI                 46.76      44.89 A      
  3 Finley, Micah M            9 RSD-SI                 45.97      46.25 B      
  4 Richardson, Samantha L    10 CAST-SI                47.91      46.28 B      
  5 Linares, Lauren K         10 RSD-SI                 45.83      47.24 B      
  6 Forstot, Tess E           10 CAST-SI                49.80      51.17        
  7 Librera, Andrea            9 MRA-SI                 49.64      51.25        
 
Event 89  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          40.80  A A Min
          44.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Abrajan, Isabella D       12 RSD-SI                 33.80      33.10 A      
  2 Rowe, Ashley K            12 PS-SI                  32.61      33.68 A      
  3 Dang, Megan V             12 RAQ-SI                 35.44      36.06 A      
  4 Leon, Melissa L           11 PS-SI                  36.09      36.87 A      
  5 Nguyen, My                11 CAST-SI                35.42      37.07 A      
  6 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI                 39.02      37.47 A      
  7 Siegel, Mikeely L         12 RSD-SI                 37.63      37.56 A      
  8 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                  36.60      38.31 A      
  9 Wong, Hannah G            11 RSD-SI                 38.83      38.45 A      
 10 Hua, Hailey               11 PS-SI                  40.79      38.98 A      
 11 Baldwin, Riley R          11 RAQ-SI                 39.83      39.42 A      
 12 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 40.15      42.57 B      
 -- Gideon, Ryann L           12 MRA-SI                 38.51         DQ        
B - Division  
  1 Kluge, Erin K             12 MRA-SI                 44.48      37.60 A      
  2 Scarlato, Amelia Y        12 RSD-SI                 40.84      41.02 B      
  3 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI                 42.13      41.92 B      
  4 Halcomb, Dakota           11 UN-SI                  41.23      42.19 B      
  5 Punsalan, Emilee L        11 HSA-SI                 42.05      42.43 B      
  6 Clay, Mara T              12 HSA-SI                 44.32      43.08 B      
  7 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI                 41.12      43.45 B      
  8 Schafer, Audrey E         12 RSD-SI                 43.36      43.72 B      
  9 Bauer, Hannah D           12 SSD-SI                 44.04      43.88 B      
 10 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI                44.01      44.88        
 11 Moncada, Isabella H       11 PS-SI                  43.54      45.22        
 12 Winter, Reyna B           12 CAST-SI                44.50      47.32        
 -- Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                 44.50         DQ        
 
Event 90  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Galindo, Cammie K          5 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Morgan, Ella C             6 MRA-SI                 22.58         DQ        
 
Event 92  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          46.30  A A Min
          55.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Diep, Katie L              8 PS-SI                  38.79      40.23 A      
  2 Sereno, Alexis H           7 PS-SI                  41.40      40.45 A      
  3 Qian, Anita J              7 PS-SI                  40.41      43.76 A      
  4 Grisnik, Kyoto B           8 RSD-SI                 46.01      46.50 B      
B - Division  
  1 Harrington, Kiana E        8 RAQ-SI                 50.58      47.32 B      
  2 Jayasinghe, Svara          7 RAQ-SI                 52.50      49.67 B      
  3 Nguyen, Caylin N           8 PS-SI                  55.60      59.52        
 -- Reque, Chloe               8 PS-SI                  55.60         DQ        
 
Event 94  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.30  A A Min
        1:37.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Cassidy K           10 PS-SI                1:08.06    1:12.38 A      
       33.19  1:12.38                                                      
  2 Amos, Brooke A            10 MRA-SI               1:17.44    1:22.73 A      
       38.43  1:22.73                                                      
  3 Yeager, Shelby R          10 CAST-SI              1:21.79    1:24.16 A      
       37.95  1:24.16                                                      
  4 Reed, Haven L             10 RSD-SI               1:28.35    1:29.47 B      
       40.38  1:29.47                                                      
  5 He, Tiffany S             10 RSD-SI               1:28.16    1:30.70 B      
       39.81  1:30.70                                                      
B - Division  
  1 Kocian-Rudenberg, Sarah   10 RSD-SI               1:37.40    1:24.67 A      
       36.96  1:24.67                                                      
 
Event 96  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:16.10  A A Min
        1:23.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:04.21    1:05.51 A      
       31.76  1:05.51                                                      
  2 Alonso, Delaney G         11 PS-SI                1:07.55    1:09.67 A      
       32.77  1:09.67                                                      
  3 Kirtland, Amanda L        12 PS-SI                1:10.83    1:10.56 A      
       32.38  1:10.56                                                      
  4 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               1:12.88    1:14.35 A      
       35.65  1:14.35                                                      
  5 Burnworth, Hannah M       12 HSA-SI               1:16.08    1:14.69 A      
       34.70  1:14.69                                                      
B - Division  
  1 Kluge, Erin K             12 MRA-SI               1:22.46    1:09.90 A      
       31.87  1:09.90                                                      
  2 Yeager, Nicole A          12 SSD-SI               1:19.56    1:15.27 A      
       34.62  1:15.27                                                      
  3 Morgan, Chloe N           11 MRA-SI               1:21.07    1:21.05 B      
       36.45  1:21.05                                                      
  4 Hua, Hailey               11 PS-SI                1:20.85    1:22.93 B      
       37.02  1:22.93                                                      
  5 Schafer, Audrey E         12 RSD-SI               1:22.39    1:25.43        
       39.88  1:25.43                                                      
  6 Rousseau, Eva C           11 PS-SI                1:23.00    1:27.72        
       40.95  1:27.72                                                      
 
Event 99  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Heartland Swimming Association-SI  'A'            2:12.00    2:15.69        
     1) Burnworth, Hannah M 12          2) Munch, Rachel K 12             
     3) Punsalan, Emilee L 11           4) Clay, Mara T 12                
       44.49  1:10.43  2:15.81  2:15.69                                    
 
Event 101  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:16.10  A A Min
        2:28.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               1:58.85    1:56.51 A      
       27.56    57.52  1:27.36  1:56.51                                    
  2 Kragh, Mia A              13 RSD-SI               2:03.82    2:03.84 A      
       27.81    59.33  1:32.39  2:03.84                                    
  3 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                2:01.86    2:05.00 A      
       28.28    59.48  1:32.05  2:05.00                                    
  4 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                2:03.71    2:06.46 A      
       28.86  1:00.40  1:33.56  2:06.46                                    
  5 Diep, Allyson K           13 PS-SI                2:06.79    2:08.33 A      
       28.90  1:01.38  1:34.77  2:08.33                                    
  6 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              2:12.27    2:09.71 A      
       29.10  1:02.50  1:36.54  2:09.71                                    
  7 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI              2:11.04    2:10.32 A      
       30.51  1:03.49  1:37.70  2:10.32                                    
  8 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               2:15.89    2:11.03 A      
       30.27  1:03.77  1:38.46  2:11.03                                    
  9 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                2:05.38    2:11.08 A      
       29.93  1:03.04  1:37.27  2:11.08                                    
 10 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI              2:14.53    2:16.28 B      
       30.44  1:04.57  1:40.68  2:16.28                                    
 11 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               2:11.36    2:16.49 B      
       30.14  1:05.99  1:42.10  2:16.49                                    
B - Division  
  1 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI              2:17.27    2:10.64 A      
       30.09  1:03.68  1:37.87  2:10.64                                    
  2 Olsen, Emma R             13 CAST-SI              2:17.18    2:23.08 B      
       32.23  1:08.79  1:45.83  2:23.08                                    
  3 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              2:17.59    2:23.48 B      
       33.26  1:10.75  1:47.73  2:23.48                                    
  4 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              2:24.00    2:24.38 B      
       32.24  1:09.39  1:47.41  2:24.38                                    
  5 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               2:21.42    2:25.06 B      
       33.36  1:10.80  1:49.37  2:25.06                                    
  6 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI              2:28.40    2:27.10 B      
       33.83  1:11.46  1:50.01  2:27.10                                    
  7 Frawley, Kai M            14 CAST-SI              2:21.06    2:29.59        
       32.90  1:12.37  1:51.99  2:29.59                                    
 
Event 103  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:16.40  A A Min
        2:28.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI               1:56.93    1:57.04 A      
       27.00    56.69  1:27.43  1:57.04                                    
  2 Kelly, Mckenzie E         17 CAST-SI              1:56.52    2:03.12 A      
       27.44    58.42  1:30.75  2:03.12                                    
  3 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI              2:03.01    2:08.09 A      
       30.24  1:01.82  1:34.51  2:08.09                                    
  4 Johnston, Shelby D        15 CAST-SI              2:04.73    2:08.34 A      
       30.33  1:02.95  1:35.94  2:08.34                                    
  5 Betts, Phoebe Y           15 SSD-SI               2:07.59    2:08.76 A      
       29.27  1:01.87  1:35.53  2:08.76                                    
  6 Folk, Gilly A             16 CAST-SI              2:05.68    2:11.13 A      
       30.03  1:03.15  1:37.30  2:11.13                                    
  7 Espinoza, Madeline        15 SSD-SI               2:09.55    2:13.28 A      
       30.84  1:04.61  1:39.38  2:13.28                                    
  8 Dion, Natalie R           15 CAST-SI              2:04.90    2:13.95 A      
       30.44  1:04.26  1:39.08  2:13.95                                    
 
Event 106  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:40.50  A A Min
        2:55.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               2:30.50    2:20.06 A      
       32.34  1:07.43  1:44.27  2:20.06                                    
  2 Boese, Natalia L          13 RSD-SI               2:25.57    2:21.70 A      
       32.44  1:08.55  1:44.99  2:21.70                                    
B - Division  
  1 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              2:41.18    2:33.75 A      
       34.19  1:54.26  2:33.75                                             
  2 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              2:55.10    2:39.61 A      
       35.23  1:15.45  1:59.14  2:39.61                                    
 
Event 108  Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:36.60  A A Min
        2:50.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI              2:20.35    2:19.65 A      
       31.42  1:07.42  1:43.29  2:19.65                                    
  2 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              2:26.33    2:30.86 A      
       33.25  1:11.23  1:50.74  2:30.86                                    
 
Event 111  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:01.70  A A Min
        3:18.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raagas, Kiana M           13 PS-SI                2:36.58    2:38.72 A      
       37.08  1:18.04  1:58.62  2:38.72                                    
  2 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI               2:39.41    2:40.08 A      
       37.02  1:17.77  1:59.06  2:40.08                                    
  3 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI              2:41.82    2:42.42 A      
       37.50  1:18.10  2:00.21  2:42.42                                    
  4 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                2:38.14    2:44.38 A      
       36.78  1:17.66  2:00.69  2:44.38                                    
  5 Langat, Isabel J          13 RAQ-SI               2:51.62    2:45.30 A      
       36.62  1:18.60  2:02.16  2:45.30                                    
  6 Diep, Allyson K           13 PS-SI                2:37.44    2:48.18 A      
       36.90  1:18.92  2:03.54  2:48.18                                    
  7 Duffy, Kate               14 MRA-SI               2:48.01    2:50.18 A      
       38.54  1:22.01  2:05.96  2:50.18                                    
  8 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               2:51.27    2:56.33 A      
       39.22  1:25.24  2:11.58  2:56.33                                    
  9 Frawley, Kai M            14 CAST-SI              2:50.89    2:59.05 A      
       39.42  1:25.33  2:11.67  2:59.05                                    
 10 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               3:00.53    2:59.29 A      
       41.78  1:26.81  2:13.67  2:59.29                                    
B - Division  
  1 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI              3:09.89    3:02.36 B      
       41.65  1:28.56  2:15.97  3:02.36                                    
  2 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI              3:18.20    3:17.46 B      
       43.70  1:35.44  2:28.23  3:17.46                                    
 
Event 113  Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:00.80  A A Min
        3:17.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI               2:26.68    2:30.17 A      
       34.69  1:13.03  1:51.85  2:30.17                                    
  2 Cho, Amelia A             16 RSD-SI               2:26.31    2:33.28 A      
       35.06  1:13.77  1:53.44  2:33.28                                    
  3 Wells, Elina K            16 CAST-SI              2:41.22    2:38.96 A      
       36.52  1:16.92  1:57.74  2:38.96                                    
  4 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI              2:42.60    2:42.10 A      
       37.16  1:18.54  2:00.13  2:42.10                                    
  5 Espinoza, Madeline        15 SSD-SI               2:46.23    2:50.65 A      
       39.31  1:22.65  2:06.73  2:50.65                                    
  6 Hime, Emily L             15 PS-SI                2:44.45    2:53.58 A      
       40.43  1:23.86  2:08.38  2:53.58                                    
 
Event 119  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:14.10  A A Min
        1:21.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI               1:02.75    1:00.96 A      
       30.04  1:00.96                                                      
  2 Boese, Natalia L          13 RSD-SI               1:05.70    1:04.26 A      
       31.66  1:04.26                                                      
  3 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI              1:07.70    1:06.23 A      
       32.56  1:06.23                                                      
  4 Diep, Allyson K           13 PS-SI                1:04.14    1:06.40 A      
       32.03  1:06.40                                                      
  5 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI              1:06.92    1:07.18 A      
       32.63  1:07.18                                                      
  6 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                1:05.57    1:09.26 A      
       33.69  1:09.26                                                      
  7 Chou, Evelyn              14 RSD-SI               1:10.11    1:09.97 A      
       34.44  1:09.97                                                      
  8 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                1:07.79    1:10.51 A      
       34.79  1:10.51                                                      
  9 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                1:07.99    1:10.61 A      
       34.47  1:10.61                                                      
 10 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              1:10.66    1:11.04 A      
       35.40  1:11.04                                                      
 11 Marino, Mia N             14 MRA-SI               1:13.77    1:11.64 A      
       34.31  1:11.64                                                      
 12 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI               1:13.92    1:11.88 A      
       35.67  1:11.88                                                      
 13 Humber, Avery J           13 PS-SI                1:10.31    1:12.50 A      
       34.64  1:12.50                                                      
 14 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              1:11.77    1:17.06 B      
       37.03  1:17.06                                                      
 15 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               1:12.97    1:17.76 B      
       38.33  1:17.76                                                      
 -- Olsen, Emma R             13 CAST-SI              1:09.91         DQ        
       33.24       DQ                                                      
 -- Dowling, Chase R          14 MRA-SI               1:13.79         DQ        
       35.80       DQ                                                      
B - Division  
  1 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              1:14.21    1:12.65 A      
       35.53  1:12.65                                                      
  2 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI               1:14.95    1:14.46 B      
       36.82  1:14.46                                                      
  3 Langat, Isabel J          13 RAQ-SI               1:20.48    1:15.01 B      
       36.29  1:15.01                                                      
  4 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               1:16.95    1:15.71 B      
       36.91  1:15.71                                                      
  5 Schirmacher, Natalie C    14 PS-SI                1:21.00    1:20.91 B      
       38.94  1:20.91                                                      
  6 Zaragoza, Olyvia R        13 CAST-SI              1:18.00    1:21.49        
       39.91  1:21.49                                                      
  7 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI              1:21.00    1:22.32        
       40.12  1:22.32                                                      
  8 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI              1:21.00    1:28.18        
       41.46  1:28.18                                                      
 
Event 121  Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:14.50  A A Min
        1:21.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Shields, Paige A          15 RSD-SI               1:00.58    1:00.72 A      
       29.82  1:00.72                                                      
  2 Kelly, Mckenzie E         17 CAST-SI                58.66    1:02.31 A      
       30.28  1:02.31                                                      
  3 Peterson, Morgan I        15 RSD-SI               1:00.63    1:02.97 A      
       30.68  1:02.97                                                      
  4 Betts, Phoebe Y           15 SSD-SI               1:05.34    1:06.01 A      
       32.11  1:06.01                                                      
  5 Jelsma, Margaret B        15 PS-SI                1:07.53    1:06.96 A      
       32.91  1:06.96                                                      
  6 Wells, Elina K            16 CAST-SI              1:08.75    1:07.99 A      
       32.55  1:07.99                                                      
  7 Cho, Amelia A             16 RSD-SI               1:06.61    1:08.24 A      
       34.46  1:08.24                                                      
  8 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI              1:07.16    1:10.92 A      
       34.26  1:10.92                                                      
  9 Dion, Natalie R           15 CAST-SI              1:06.84    1:11.71 A      
       34.61  1:11.71                                                      
 10 Folk, Gilly A             16 CAST-SI              1:11.77    1:13.34 A      
       35.35  1:13.34                                                      
 11 Norton, Angela G          15 SSD-SI               1:13.73    1:15.82 B      
       37.91  1:15.82                                                      
 
Event 124  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.30  A A Min
          31.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Tiffany A        13 RAQ-SI                 25.74      25.03 A      
  2 Kragh, Mia A              13 RSD-SI                 25.31      25.83 A      
  3 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI                25.74      25.93 A      
  4 Chou, Evelyn              14 RSD-SI                 26.32      26.85 A      
  5 Boese, Natalia L          13 RSD-SI                 27.50      26.88 A      
  6 Rowe, Isabelle G          13 PS-SI                  25.77      27.03 A      
  7 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI                27.79      27.35 A      
  8 Chhay, Melissa M          14 UN-SI                  27.17      27.37 A      
  9 Diep, Allyson K           13 PS-SI                  27.01      27.41 A      
 10 Gonzales, Jordyn M        13 CAST-SI                27.60      27.52 A      
 11 Cervantes, Jessica A      14 IVDA-SI                27.72      27.62 A      
 12 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI                 27.18      27.92 A      
 13 Hackman, Dani R           13 SSD-SI                 27.50      28.09 A      
 14 Newell, Olivia S          13 CAST-SI                28.62      28.48 A      
 15 Lingham, Lindsey E        13 PS-SI                  28.61      28.63 A      
 16 Marino, Mia N             14 MRA-SI                 29.21      28.66 A      
 17 Gonzales, Natalia L       13 IVDA-SI                28.70      28.79 A      
 18 Frawley, Kai M            14 CAST-SI                27.94      29.09 A      
 19 Shields, Taylor B         13 RAQ-SI                 28.66      29.12 A      
 20 Olsen, Emma R             13 CAST-SI                28.72      29.17 A      
 21 Schirmacher, Natalie C    14 PS-SI                  28.99      29.41 B      
 22 Duffy, Kate               14 MRA-SI                 29.04      29.85 B      
B - Division  
  1 Dowling, Chase R          14 MRA-SI                 29.44      28.96 A      
  2 Langat, Isabel J          13 RAQ-SI                 29.94      29.30 A      
  3 Humber, Avery J           13 PS-SI                  29.47      29.44 B      
  4 Khaki, Kayla R            13 CAST-SI                29.99      29.48 B      
  5 Sapper, Rachel J          14 HSA-SI                 29.39      29.79 B      
  6 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI                 30.30      30.07 B      
  7 Zaragoza, Olyvia R        13 CAST-SI                30.92      31.42 B      
  8 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI                30.99      31.54 B      
 
Event 126  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.30  A A Min
          31.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Crage, Kira E             16 RSD-SI                 23.53      24.84 A      
  2 Betts, Phoebe Y           15 SSD-SI                 24.94      25.51 A      
  3 Nowaski, Danielle P       16 CAST-SI                26.63      25.88 A      
  4 Peterson, Morgan I        15 RSD-SI                 25.96      27.11 A      
  5 Folk, Gilly A             16 CAST-SI                26.97      27.16 A      
  6 Wells, Elina K            16 CAST-SI                26.34      27.28 A      
  7 Jelsma, Margaret B        15 PS-SI                  26.84      27.89 A      
  8 Cho, Amelia A             16 RSD-SI                 26.37      27.91 A      
  9 Dion, Natalie R           15 CAST-SI                26.81      27.92 A      
 10 Cervantes, Mayra A        16 IVDA-SI                26.58      28.38 A      
 11 Johnston, Shelby D        15 CAST-SI                26.99      28.43 A      
 12 Espinoza, Madeline        15 SSD-SI                 27.75      28.53 A      
 13 Norton, Angela G          15 SSD-SI                 28.30      29.24 A      
B - Division  
  1 Smith, Taylor V           16 HSA-SI                 31.90      30.43 B      
 
Event 129  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
        5:36.60  A A Min
        6:07.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Moultrie, Taylor          14 CAST-SI              4:40.19    4:52.71 A      
       29.84  1:04.92  1:43.28  2:22.17  3:04.50  3:48.94  4:20.93  4:52.71
  2 Diep, Allyson K           13 PS-SI                5:01.48    5:03.37 A      
       32.51  1:11.20  1:49.94  2:27.54  3:11.62  3:56.09  4:30.05  5:03.37
  3 Lyon, Taylor C            13 RSD-SI               5:09.13    5:04.85 A      
       32.89  1:10.66  1:48.15  2:25.57  3:11.67  3:58.02  4:31.96  5:04.85
  4 Raagas, Kiana M           13 PS-SI                5:06.31    5:09.19 A      
       33.76  1:13.51  1:53.61  2:31.97  3:14.88  3:58.23  4:34.43  5:09.19
  5 Gonzales, Camryn E        13 CAST-SI              5:15.52    5:11.52 A      
       34.52  1:14.91  1:52.89  2:32.68  3:17.57  4:02.46  4:36.71  5:11.52
  6 Tenorio, Kiara            13 CAST-SI              5:27.89    5:36.90 B      
       36.61  1:20.28  2:05.56  2:47.82  3:35.58  4:22.08  5:00.86  5:36.90
B - Division  
  1 Simonelli, Pearl P        13 CAST-SI              6:07.30    5:40.50 B      
       37.61  1:23.07  2:06.53  2:49.11  3:36.97  4:26.84  5:04.21  5:40.50
 
Event 131  Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
        5:22.00  A A Min
        5:51.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ishikawa, Trinity S       17 CAST-SI              5:04.47    4:56.82 A      
       32.73  1:09.37  1:45.79  2:20.62  3:07.16  3:51.88  4:25.37  4:56.82
  2 Holden, Cassidy           17 CAST-SI              5:09.93    5:04.42 A      
       32.71  1:10.68  1:48.10  2:24.50  3:12.20  3:58.39  4:31.58  5:04.42
  3 Johnston, Shelby D        15 CAST-SI              5:10.92    5:07.77 A      
       32.69  1:10.18  1:48.78  2:27.24  3:13.07  3:58.71  4:33.60  5:07.77