Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/16/17 08:43 AM
              2017 SI CAST AB All Ages Meet - 1/13/17 to 1/15/17               
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:29.80  A A Min
        7:05.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Fazen, Collin B           12 PS-SI                5:45.45    5:33.71 A      
       31.07  1:04.82  1:38.22  2:12.08  2:45.97  3:19.65  3:53.71  4:27.55
     5:01.43  5:33.71                                                      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                6:13.33    5:43.20 A      
       30.34  1:04.60  1:39.48  2:14.64  2:49.62  3:24.43  3:59.96  4:34.71
     5:09.23  5:43.20                                                      
  3 Keane, Aidan P            11 MRA-SI               5:43.08    5:54.44 A      
       31.38  1:07.28  1:42.87  2:18.36  2:55.43  3:31.15  4:07.62  4:45.09
     5:20.61  5:54.44                                                      
  4 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI               6:03.13    5:59.82 A      
       32.01  1:07.64  1:43.99  2:20.02  2:56.94  3:33.82  4:10.51  4:47.90
     5:24.33  5:59.82                                                      
  5 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               6:21.56    6:23.45 A      
       35.96  1:13.81  1:52.69  2:32.25  3:11.15  3:50.14  4:29.46  5:46.59
     6:23.70  6:23.45                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                6:39.33    6:11.43 A      
       32.25  1:08.43  1:45.83  2:23.70  3:01.63  3:40.41  4:18.74  4:56.46
     5:35.60  6:11.43                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               6:33.31    6:13.72 A      
       34.21  1:11.99  1:50.36  2:28.71  3:06.52  3:44.48  4:23.54  5:01.58
     5:38.74  6:13.72                                                      
  3 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              6:36.66    6:24.47 A      
       33.10  1:11.96  1:50.65  2:28.98  3:07.32  3:45.85  4:26.26  5:08.44
     5:48.18  6:24.47                                                      
  4 Singer, Ben D             11 RSD-SI               6:34.02    6:24.84 A      
       34.91  1:13.23  1:52.36  2:31.54  3:11.41  3:51.08  4:30.18  5:09.89
     5:47.50  6:24.84                                                      
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               6:48.22    6:45.09 B      
       33.52  1:12.80  1:55.18  2:36.93  3:19.41  4:00.45  4:42.33  5:25.21
     6:07.30  6:45.09                                                      
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               7:05.30    6:46.67 B      
       34.70  1:14.34  1:56.26  2:36.51  3:17.97  3:59.88  4:41.82  5:23.70
     6:04.74  6:46.67                                                      
  7 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               6:38.39    7:03.11 B      
       37.22  1:18.88  2:02.25  2:46.12  3:29.09  4:11.80  4:56.18  5:38.35
     6:22.10  7:03.11                                                      
  8 Librera, Michael          12 MRA-SI               7:05.30    7:05.44        
       34.72  1:15.06  1:57.79  2:41.18  3:25.23  4:09.80  4:54.77  5:39.20
     6:23.73  7:05.44                                                      
 
Event 4  Boys 12 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       20:42.80  A A Min
       22:35.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI             16:55.44   17:06.89 A      
       27.81    58.84  1:30.75  2:02.46  2:33.82  3:06.24  3:36.70  4:06.98
     4:37.88  5:08.34  5:38.17  6:08.87  6:40.01  7:11.03  7:42.24  8:13.41
     8:45.02  9:16.62  9:48.19 10:19.77 10:51.44 11:23.39 11:55.31 12:26.99
    12:58.43 13:30.18 14:01.24 14:32.94 15:04.46 15:35.38 16:06.78 16:37.45
    17:06.89
  2 Temple, Carlson D         17 CAST-SI             16:47.65   17:09.78 A      
       27.84    59.27  1:30.96  2:02.88  2:34.13  3:06.60  3:37.58  4:07.94
     4:38.98  5:10.39  5:41.79  6:13.09  6:44.75  7:16.88  7:48.94  8:20.73
     8:52.90  9:24.78  9:55.75 10:27.22 10:59.72 11:31.25 12:02.37 12:34.49
    13:07.00 13:37.48 14:08.47 14:40.06 15:10.69 15:41.50 16:12.13 16:41.88
    17:09.78
  3 Wythes, George T          15 RSD-SI              17:20.52   17:19.35 A      
       28.37    59.53  1:31.23  2:03.20  2:34.99  3:07.07  3:38.88  4:10.61
     4:42.55  5:14.70  5:46.82  6:19.00  6:50.97  7:22.60  7:54.34  8:26.12
     8:57.75  9:29.26 10:00.54 10:32.06 11:03.50 11:35.11 12:06.36 12:37.84
    13:08.99 13:40.45 14:11.99 14:43.61 15:15.20 15:46.73 16:17.87 16:49.12
    17:19.35
  4 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI              17:17.97   17:20.51 A      
       28.04    58.87  1:30.37  2:01.97  2:33.46  3:05.18  3:36.61  4:07.77
     4:39.01  5:10.48  5:41.89  6:13.35  6:45.01  7:16.39  7:48.09  8:19.78
     8:51.49  9:23.34  9:55.21 10:26.84 10:58.55 11:30.37 12:02.42 12:34.27
    13:06.24 13:38.17 14:10.58 14:42.61 15:14.97 15:46.66 16:18.40 16:50.20
    17:20.51
  5 Dang, Casey D             14 RAQ-SI              19:02.80   17:39.91 A      
       28.19    59.67  1:31.50  2:03.65  2:35.69  3:07.92  3:39.72  4:11.64
     4:44.05  5:16.22  5:48.02  6:20.20  6:52.28  7:24.67  7:56.80  8:29.38
     9:02.14  9:34.84 10:07.63 10:40.44 11:13.45 11:46.11 12:19.37 12:52.20
    13:25.36 13:57.78 14:30.76 15:02.66 15:35.13 16:07.22 16:38.16 17:09.46
    17:39.91
  6 Davies, Greyson J         13 CAST-SI             19:06.80   18:27.17 A      
       29.14  1:02.77  1:37.54  2:11.82  2:46.11  3:20.51  3:54.99  4:29.49
     5:04.19  5:38.63  6:12.31  6:46.58  7:20.66  7:54.65  8:28.46  9:02.49
     9:36.57 10:10.84 10:44.72 11:18.39 11:51.15 12:24.56 12:58.43 13:31.89
    14:05.50 14:39.15 15:12.80 15:45.97 16:18.83 16:51.34 17:23.33 17:55.75
    18:27.17
  7 Wong, Kyle R              13 RSD-SI              18:13.48   18:37.29 A      
       29.51  1:02.41  1:36.11  2:09.54  2:41.58  3:13.46  3:45.66  4:17.98
     4:51.09  5:24.13  5:57.54  6:31.08  7:04.87  7:38.75  8:13.61  8:47.54
     9:22.03  9:56.70 10:31.25 11:06.23 11:40.42 12:15.32 12:49.54 13:24.68
    13:59.76 14:34.33 15:09.33 15:44.08 16:18.43 16:52.29 17:27.60 18:02.77
    18:37.29
  8 Stephens, Jesse M         14 PS-SI               19:56.05   20:18.14 A      
       30.80  1:05.67  1:42.77  2:18.95  2:55.88  3:32.48  4:09.26  4:46.61
     5:24.22  6:00.92  6:38.92  7:15.78  7:53.54  8:30.70  9:08.56  9:46.89
    10:23.58 11:01.78 11:39.29 12:16.63 12:54.32 13:32.32 14:09.89 14:46.76
    15:24.43 16:02.81 16:40.13 17:17.91 17:54.08 18:30.04 19:06.95 19:43.40
    20:18.14
B - Division  
  1 Yang, Eric                12 RSD-SI              22:35.80   19:01.98 A      
       29.32  1:02.24  1:36.17  2:10.40  2:45.61  3:20.23  3:55.23  4:30.29
     5:05.27  5:40.28  6:15.45  6:49.89  7:24.67  7:59.77  8:35.38  9:10.00
     9:45.14 10:20.55 10:55.80 11:30.61 12:05.81 12:41.16 13:16.12 13:50.17
    14:25.40 15:00.54 15:35.09 16:09.78 16:44.79 17:20.42 17:54.95 18:29.37
    19:01.98
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI              22:34.30   19:27.16 A      
       30.72  1:05.23  1:40.76  2:17.16  2:53.88  3:29.39  4:04.68  4:41.07
     5:16.91  5:52.69  6:27.38  7:01.40  7:36.13  8:11.28  8:47.04  9:22.78
     9:58.51 10:34.20 11:10.17 11:46.47 12:21.35 12:57.19 13:32.99 14:08.65
    14:45.13 15:21.37 15:57.67 16:33.59 17:09.34 17:44.84 18:19.32 18:54.41
    19:27.16
  3 Fazen, Nolan E            15 PS-SI               22:35.80   20:00.06 A      
       31.09  1:05.27  1:39.71  2:14.75  2:50.70  3:26.86  4:03.70  4:39.29
     5:14.79  5:50.44  6:26.75  7:02.02  7:38.72  8:16.26  8:54.28  9:32.25
    10:10.68 10:49.20 11:26.10 12:03.52 12:39.76 13:15.96 13:53.07 14:29.69
    15:05.18 15:42.05 16:19.07 16:56.79 17:34.51 18:11.06 18:46.58 19:23.23
    20:00.06
  4 Rossi, Niko D             14 CAST-SI             21:42.29   20:13.99 A      
       30.93  1:04.83  1:40.57  2:17.33  2:54.06  3:30.31  4:07.00  4:44.32
     5:22.76  6:00.61  6:38.96  7:16.97  7:54.83  8:33.96  9:09.46  9:45.79
    10:20.55 10:55.85 11:31.24 12:05.99 12:41.19 13:17.17 13:53.79 14:31.80
    15:09.58 15:48.46 16:27.13 17:05.95 17:44.36 18:22.09 18:59.90 19:37.87
    20:13.99
 
Event 6  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.20  A A Min
          41.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chu, Jacob G              10 PS-SI                  33.02      31.75 A      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 33.26      33.08 A      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  36.09      36.62 A      
B - Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 41.60      38.68 B      
  2 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI                 41.41      45.80        
 
Event 11  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:41.80  A A Min
        2:56.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              2:42.12    2:35.61 A      
       38.23  1:20.54  2:01.28  2:35.61                                    
  2 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               2:46.93    2:38.57 A      
       36.31  1:16.67  1:58.52  2:38.57                                    
  3 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               2:56.50    2:46.33 B      
       37.30  1:19.00  2:03.33  2:46.33                                    
  4 Spaid, William P          10 TMEC-CA              2:55.94    2:59.05        
       41.39  1:27.99  2:14.82  2:59.05                                    
 
Event 13  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.50  A A Min
        1:49.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chu, Jacob G              10 PS-SI                1:39.82    1:32.25 A      
       43.52  1:32.25                                                      
  2 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:39.79    1:50.81        
       50.78  1:50.81                                                      
 -- Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:38.39         DQ        
       44.38       DQ                                                      
B - Division  
  1 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                1:44.24    1:41.69 B      
       48.09  1:41.69                                                      
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:49.70    1:44.24 B      
       51.35  1:44.24                                                      
  3 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:47.04    1:47.71 B      
       50.41  1:47.71                                                      
 -- Chen, Kai Y               10 SSD-SI               1:48.99         DQ        
       57.13       DQ                                                      
 
Event 16  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.40  A A Min
          44.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  35.55      36.97 A      
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 37.08      41.24 B      
  3 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI                 40.10      41.90 B      
B - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 40.55      40.34 A      
  2 Spaid, William P          10 TMEC-CA                40.44      41.18 B      
  3 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                  43.44      42.71 B      
  4 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 44.20      43.51 B      
 
Event 19  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:25.00  A A Min
        1:42.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                1:16.06    1:14.86 A      
       35.20  1:14.86                                                      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:23.08    1:23.35 A      
       38.03  1:23.35                                                      
B - Division  
  1 Medina, Owen J             8 MRA-SI               1:33.79    1:29.35 B      
       42.84  1:29.35                                                      
  2 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:30.36    1:31.97 B      
       42.13  1:31.97                                                      
  3 Diep, Ethan G              6 PS-SI                1:30.62    1:33.78 B      
       44.13  1:33.78                                                      
  4 Chen, Raiden W             8 SSD-SI               1:41.99    1:39.19 B      
       46.39  1:39.19                                                      
 
Event 21  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.30  A A Min
        1:21.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:07.26    1:04.82 A      
       31.24  1:04.82                                                      
  2 Chu, Jacob G              10 PS-SI                1:04.95    1:05.09 A      
       31.52  1:05.09                                                      
  3 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:12.08    1:12.00 A      
     1:12.14  1:12.00                                                      
  4 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:12.42    1:15.83 B      
       35.88  1:15.83                                                      
  5 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                1:13.57    1:17.84 B      
       37.08  1:17.84                                                      
B - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:14.31    1:15.24 B      
       36.33  1:15.24                                                      
  2 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:21.00    1:17.69 B      
       36.15  1:17.69                                                      
  3 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:15.69    1:24.51        
       39.52  1:24.51                                                      
  4 Chen, Kai Y               10 SSD-SI               1:20.99    1:44.73        
       50.10  1:44.73                                                      
 
Event 24  Boys 8 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
        3:07.40  A A Min
        3:24.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                3:10.74    3:12.91 B      
     1:29.39  2:29.91  3:15.92  3:12.91                                    
 -- Chen, Raiden W             8 SSD-SI               3:23.99         DQ        
     1:12.45  2:29.62  3:35.56       DQ                                    
 
Event 26  Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:07.40  A A Min
        3:24.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:55.49    2:56.56 A      
       38.12  1:21.00  2:16.41  2:56.56                                    
  2 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               2:57.59    3:00.93 A      
       43.29  1:29.26  2:20.73  3:00.93                                    
B - Division  
 -- Spaid, William P          10 TMEC-CA              3:22.17         DQ        
 
Event 32  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:05.10  A A Min
        1:11.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 CAST-SI                56.16      54.82 A      
       25.91    54.82                                                      
  2 Koyama, Kaito             16 RSD-SI                 53.53      55.68 A      
       25.76    55.68                                                      
B - Division  
  1 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                1:08.54    1:09.31 B      
       30.71  1:09.31                                                      
 
Event 34  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:07.70  A A Min
        1:13.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI                 53.29      53.26 A      
       25.28    53.26                                                      
  2 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI                 53.08      53.86 A      
       25.36    53.86                                                      
  3 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               1:02.27    1:01.49 A      
       28.66  1:01.49                                                      
  4 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               1:02.31    1:02.40 A      
       29.44  1:02.40                                                      
  5 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:05.80    1:03.21 A      
       30.06  1:03.21                                                      
  6 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:01.24    1:03.55 A      
       28.94  1:03.55                                                      
  7 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:01.10    1:03.93 A      
       30.04  1:03.93                                                      
  8 Kaljevic, Tomas O         14 PS-SI                1:06.22    1:04.30 A      
       30.14  1:04.30                                                      
  9 Rossi, Niko D             14 CAST-SI              1:06.19    1:07.16 A      
       30.07  1:07.16                                                      
B - Division  
  1 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:08.06    1:07.53 A      
       31.66  1:07.53                                                      
  2 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              1:12.20    1:10.06 B      
       33.39  1:10.06                                                      
  3 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              1:13.80    1:10.74 B      
       32.78  1:10.74                                                      
  4 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                1:11.95    1:13.54 B      
       32.79  1:13.54                                                      
 -- Xu, Richard Y             13 SSD-SI               1:12.99         DQ        
       34.28       DQ                                                      
 
Event 35  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:18.20  A A Min
        1:25.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Starling, Bryant W        12 HSA-SI               1:05.18    1:04.53 A      
       30.84  1:04.53                                                      
  2 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI              1:09.84    1:05.25 A      
       30.68  1:05.25                                                      
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:15.06    1:10.93 A      
       33.29  1:10.93                                                      
  4 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI               1:15.36    1:12.63 A      
       33.35  1:12.63                                                      
  5 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:12.48    1:12.95 A      
       35.01  1:12.95                                                      
  6 Keane, Aidan P            11 MRA-SI               1:17.56    1:14.01 A      
       33.91  1:14.01                                                      
  7 Major, Adam E             12 PS-SI                1:17.04    1:16.60 A      
       34.47  1:16.60                                                      
  7 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:17.86    1:16.60 A      
       35.07  1:16.60                                                      
  9 Moyer, Jake S             12 MRA-SI               1:10.24    1:16.83 A      
       34.78  1:16.83                                                      
B - Division  
  1 Frawley, Tytan A          12 CAST-SI              1:21.33    1:11.56 A      
       33.05  1:11.56                                                      
  2 la Cour, Laurits M        12 RSD-SI               1:25.30    1:19.09 B      
       36.24  1:19.09                                                      
  3 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               1:23.02    1:21.56 B      
       38.15  1:21.56                                                      
  4 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:20.64    1:21.83 B      
       37.53  1:21.83                                                      
 
Event 37  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          57.40  A A Min
        1:02.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI                 48.40      48.33 A      
       23.21    48.33                                                      
  2 Wasson, Jordan A          19 UN-SI                  49.41      49.86 A      
       24.00    49.86                                                      
  3 Peterson IV, George J     17 RSD-SI                 51.29      51.30 A      
       25.01    51.30                                                      
  4 Koyama, Kaito             16 RSD-SI                 49.70      51.59 A      
       25.06    51.59                                                      
  5 Wythes, George T          15 RSD-SI                 49.49      52.11 A      
       24.74    52.11                                                      
  6 Temple, Carlson D         17 CAST-SI                51.72      52.20 A      
       25.48    52.20                                                      
  7 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI                51.65      53.00 A      
       25.46    53.00                                                      
  8 Girbau, Omar              17 IVDA-SI                53.45      55.28 A      
       26.36    55.28                                                      
  9 Fazen, Nolan E            15 PS-SI                  55.86      56.62 A      
       27.12    56.62                                                      
B - Division  
  1 Penarejo II, AJ J         15 PS-SI                1:02.08      59.94 B      
       28.17    59.94                                                      
  2 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                1:00.46    1:00.85 B      
       29.11  1:00.85                                                      
  3 Logan, Griffin T          16 PS-SI                1:00.32    1:01.61 B      
       28.92  1:01.61                                                      
 
Event 39  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          59.60  A A Min
        1:05.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Workman, Eric D           14 RSD-SI                 49.28      50.16 A      
       24.04    50.16                                                      
  2 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI                 51.68      52.01 A      
       25.23    52.01                                                      
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI                 52.86      53.19 A      
       25.61    53.19                                                      
  4 Loy, Lukas S              14 RSD-SI                 54.58      55.30 A      
       26.69    55.30                                                      
  5 Rossi, Niko D             14 CAST-SI                57.42      56.49 A      
       27.48    56.49                                                      
  6 Kaljevic, Tomas O         14 PS-SI                  55.42      56.56 A      
       27.12    56.56                                                      
  7 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI                 59.06      58.03 A      
       28.15    58.03                                                      
  8 Hutcherson, Cole P        13 PS-SI                  56.80      58.59 A      
       28.45    58.59                                                      
  9 Molter, Aiden J           13 CAST-SI                59.06      59.50 A      
       28.31    59.50                                                      
 10 McCabe, Porter J          13 SSD-SI                 58.13      59.73 B      
       28.96    59.73                                                      
B - Division  
  1 Lee, Samuel C             14 PS-SI                  59.83      59.28 A      
       28.95    59.28                                                      
  2 Stinnett, Drew R          13 HSA-SI               1:01.99    1:01.09 B      
       29.69  1:01.09                                                      
  3 Xu, Richard Y             13 SSD-SI               1:04.99    1:02.52 B      
       30.21  1:02.52                                                      
  4 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                  59.95    1:02.74 B      
       29.66  1:02.74                                                      
  5 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:04.54    1:03.65 B      
       30.68  1:03.65                                                      
 
Event 40  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.20  A A Min
        1:12.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Starling, Bryant W        12 HSA-SI                 56.97      58.26 A      
       28.37    58.26                                                      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:00.17      59.74 A      
       28.77    59.74                                                      
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 59.80    1:00.02 A      
       28.61  1:00.02                                                      
  4 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:01.28    1:00.55 A      
       29.35  1:00.55                                                      
  5 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI                58.61    1:00.73 A      
       29.36  1:00.73                                                      
  6 Jayant, Anish             12 RSD-SI               1:02.94    1:01.23 A      
       29.23  1:01.23                                                      
  7 Keane, Aidan P            11 MRA-SI               1:01.28    1:02.31 A      
       30.77  1:02.31                                                      
  8 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:01.70    1:03.33 A      
       30.42  1:03.33                                                      
  9 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:02.99    1:03.39 A      
       30.42  1:03.39                                                      
 10 Koyama, Masato            11 RSD-SI               1:04.58    1:03.40 A      
       29.77  1:03.40                                                      
 11 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:05.10    1:03.46 A      
       31.29  1:03.46                                                      
 12 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:02.61    1:04.11 A      
       30.78  1:04.11                                                      
 13 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:05.52    1:05.86 A      
       31.93  1:05.86                                                      
 14 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:04.79    1:05.93 A      
       31.44  1:05.93                                                      
 15 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:06.17    1:06.95 B      
       32.34  1:06.95                                                      
 16 Major, Adam E             12 PS-SI                1:05.07    1:08.56 B      
       32.49  1:08.56                                                      
B - Division  
  1 la Cour, Laurits M        12 RSD-SI               1:12.20    1:06.58 B      
       31.53  1:06.58                                                      
  2 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:06.80    1:07.33 B      
       31.90  1:07.33                                                      
  3 Lee, Jake J               12 PS-SI                1:09.54    1:07.62 B      
       31.80  1:07.62                                                      
  4 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:11.43    1:08.65 B      
       33.68  1:08.65                                                      
  5 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI              1:08.49    1:08.80 B      
       33.76  1:08.80                                                      
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:12.20    1:08.98 B      
       32.60  1:08.98                                                      
  7 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               1:08.37    1:10.25 B      
       34.46  1:10.25                                                      
  8 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:09.64    1:10.66 B      
       32.89  1:10.66                                                      
  9 Moyer, Jake S             12 MRA-SI               1:08.49    1:11.77 B      
       33.59  1:11.77                                                      
 10 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               1:10.95    1:12.67        
       34.55  1:12.67                                                      
 11 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:12.20    1:15.97        
       36.05  1:15.97                                                      
 
Event 42  Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:23.90  A A Min
        2:37.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wasson, Jordan A          19 UN-SI                1:54.77    1:58.41 A      
       27.89    57.02  1:27.79  1:58.41                                    
  2 Wythes, George T          15 RSD-SI               1:57.09    1:59.62 A      
       27.77    57.39  1:28.19  1:59.62                                    
  3 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI              2:05.41    2:04.20 A      
       28.73    59.35  1:31.93  2:04.20                                    
  4 Temple, Carlson D         17 CAST-SI              2:07.57    2:09.19 A      
       30.57  1:03.93  1:37.35  2:09.19                                    
  5 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               2:11.26    2:11.18 A      
       30.62  1:03.10  1:36.95  2:11.18                                    
 
Event 44  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:31.00  A A Min
        2:45.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:00.37    2:02.45 A      
       29.55  1:00.00  1:31.06  2:02.45                                    
  2 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               2:10.87    2:07.85 A      
       30.99  1:03.10  1:35.68  2:07.85                                    
  3 Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:04.97    2:10.42 A      
       30.70  1:03.11  1:37.02  2:10.42                                    
  4 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               2:11.91    2:13.44 A      
       32.24  1:05.73  1:40.09  2:13.44                                    
  5 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:13.59    2:18.36 A      
       32.68  1:07.64  1:43.55  2:18.36                                    
  6 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:18.95    2:18.42 A      
       32.55  1:07.48  1:42.94  2:18.42                                    
  7 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              2:28.14    2:33.94 B      
       36.07  1:15.52  1:55.43  2:33.94                                    
  8 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              2:28.70    2:36.04 B      
       37.77  1:17.57  1:57.61  2:36.04                                    
 
Event 45  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.60  A A Min
          40.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 29.40      31.42 A      
  2 Jayant, Anish             12 RSD-SI                 32.88      32.62 A      
  3 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                  31.47      32.67 A      
  4 Keane, Aidan P            11 MRA-SI                 31.68      32.79 A      
  5 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 35.04      34.31 A      
  6 Moyer, Jake S             12 MRA-SI                 33.32      34.56 A      
  7 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 35.21      34.80 A      
  8 Lee, Jake J               12 PS-SI                  35.13      35.06 A      
  9 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 35.78      35.40 A      
 10 la Cour, Laurits M        12 RSD-SI                 35.45      35.66 A      
 11 Koyama, Masato            11 RSD-SI                 35.50      35.70 A      
 12 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 36.19      36.11 A      
 13 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 35.71      36.15 A      
B - Division  
  1 Major, Adam E             12 PS-SI                  36.65      37.02 B      
  2 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI                36.98      37.15 B      
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 39.44      37.24 B      
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  36.75      37.37 B      
  5 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                38.41      37.42 B      
  6 Librera, Michael          12 MRA-SI                 36.64      37.58 B      
  7 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI                 38.94      39.49 B      
  8 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI                 39.66      40.04        
  9 Holden, Eric J            11 CAST-SI                38.90      40.07        
 10 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 40.00      40.13        
 
Event 47  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:15.80  A A Min
        1:22.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 CAST-SI              1:08.79    1:07.52 A      
       31.61  1:07.52                                                      
  2 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               1:14.38    1:09.54 A      
       33.31  1:09.54                                                      
  3 Wythes, George T          15 RSD-SI               1:11.72    1:10.40 A      
       33.78  1:10.40                                                      
  4 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              1:12.05    1:14.05 A      
       35.67  1:14.05                                                      
  5 Fazen, Nolan E            15 PS-SI                1:13.25    1:16.93 B      
       35.85  1:16.93                                                      
  6 Penarejo II, AJ J         15 PS-SI                1:15.76    1:18.95 B      
       36.81  1:18.95                                                      
B - Division  
  1 Logan, Griffin T          16 PS-SI                1:21.68    1:19.61 B      
       36.64  1:19.61                                                      
 
Event 49  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.10  A A Min
        1:26.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               1:08.20    1:07.75 A      
       32.91  1:07.75                                                      
  2 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               1:07.32    1:08.09 A      
       32.54  1:08.09                                                      
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:09.68    1:08.91 A      
       32.98  1:08.91                                                      
  4 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:07.99    1:10.95 A      
       34.40  1:10.95                                                      
  5 Stinnett, Drew R          13 HSA-SI               1:15.96    1:13.27 A      
       34.92  1:13.27                                                      
  6 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:17.38    1:13.90 A      
       34.65  1:13.90                                                      
  7 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               1:15.88    1:15.06 A      
       35.92  1:15.06                                                      
  8 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:16.81    1:16.26 A      
       36.05  1:16.26                                                      
  9 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:15.28    1:18.57 A      
       37.62  1:18.57                                                      
B - Division  
  1 Lee, Samuel C             14 PS-SI                1:21.31    1:13.27 A      
       35.68  1:13.27                                                      
  2 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              1:26.30    1:13.71 A      
       35.07  1:13.71                                                      
  3 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              1:19.14    1:18.76 A      
       36.71  1:18.76                                                      
  4 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:25.36    1:21.28 B      
       39.46  1:21.28                                                      
  5 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              1:22.92    1:23.76 B      
       39.77  1:23.76                                                      
 -- Xu, Richard Y             13 SSD-SI               1:25.99         DQ        
       42.11       DQ                                                      
 
Event 50  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:29.00  A A Min
        1:37.10  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:14.62    1:18.40 A      
       36.39  1:18.40                                                      
  2 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI              1:20.27    1:18.72 A      
       37.13  1:18.72                                                      
  3 Starling, Bryant W        12 HSA-SI               1:16.59    1:18.96 A      
       37.31  1:18.96                                                      
  4 Koyama, Masato            11 RSD-SI               1:17.14    1:19.96 A      
       39.27  1:19.96                                                      
  5 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:23.92    1:21.11 A      
       38.06  1:21.11                                                      
  6 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI               1:21.96    1:22.16 A      
       39.00  1:22.16                                                      
  7 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:25.64    1:26.17 A      
       40.62  1:26.17                                                      
  8 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI              1:28.55    1:27.35 A      
       41.70  1:27.35                                                      
  9 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:27.17    1:27.85 A      
       41.66  1:27.85                                                      
B - Division  
  1 Frawley, Tytan A          12 CAST-SI              1:29.67    1:26.02 A      
       40.59  1:26.02                                                      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:32.65    1:26.42 A      
       40.43  1:26.42                                                      
  3 la Cour, Laurits M        12 RSD-SI               1:35.81    1:26.86 A      
       40.54  1:26.86                                                      
  4 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:31.50    1:28.85 A      
       42.68  1:28.85                                                      
  5 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:34.87    1:33.58 B      
       44.16  1:33.58                                                      
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:37.10    1:35.70 B      
       44.73  1:35.70                                                      
  7 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:35.52    1:38.24        
       46.30  1:38.24                                                      
  8 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               1:36.21    1:38.77        
       47.30  1:38.77                                                      
 -- Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:31.70         DQ        
       43.32       DQ                                                      
 
Event 52  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:21.70  A A Min
        2:34.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 CAST-SI              2:03.14    2:03.57 A      
       26.65    58.38  1:37.71  2:03.57                                    
  2 Koyama, Kaito             16 RSD-SI               2:02.68    2:04.75 A      
       26.46  1:00.87  1:36.02  2:04.75                                    
 
Event 54  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:29.00  A A Min
        2:42.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:07.16    2:06.97 A      
       27.61    58.73  1:37.36  2:06.97                                    
  2 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               2:11.44    2:11.14 A      
       29.49  1:02.56  1:41.14  2:11.14                                    
  3 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:15.97    2:13.15 A      
       30.20  1:04.42  1:42.41  2:13.15                                    
  4 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:15.65    2:13.76 A      
     1:04.98           1:43.99  2:13.76                                    
  5 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               2:13.96    2:13.77 A      
       28.70  1:05.63  1:44.11  2:13.77                                    
  6 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:17.61    2:15.40 A      
       29.40  1:04.69  1:44.54  2:15.40                                    
  7 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               2:14.67    2:18.54 A      
       30.76  1:04.45  1:46.87  2:18.54                                    
  8 Kaljevic, Tomas O         14 PS-SI                2:21.50    2:19.69 A      
       29.60  1:06.26  1:47.69  2:19.69                                    
  9 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:16.47    2:21.09 A      
       30.59  1:05.81  1:48.54  2:21.09                                    
 10 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               2:24.90    2:21.46 A      
       29.81  1:08.22  1:49.38  2:21.46                                    
B - Division  
  1 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              2:37.61    2:33.50 B      
       33.76  1:14.26  1:59.55  2:33.50                                    
  2 Chen, Alec G              13 SSD-SI               2:38.04    2:35.20 B      
       33.86  1:16.04  1:58.90  2:35.20                                    
  3 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                2:30.90    2:37.19 B      
       35.05  1:14.81  2:03.27  2:37.19                                    
  4 Xu, Richard Y             13 SSD-SI               2:41.99    2:46.73        
       36.37  1:19.92  2:09.97  2:46.73                                    
 
Event 55  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:46.50  A A Min
        3:01.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Fazen, Collin B           12 PS-SI                2:33.33    2:27.94 A      
       34.57  1:10.22  1:54.22  2:27.94                                    
  2 Jayant, Anish             12 RSD-SI               2:45.73    2:36.54 A      
       34.07  1:13.77  2:00.28  2:36.54                                    
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:34.81    2:39.54 A      
       34.76  1:16.42  2:04.76  2:39.54                                    
  4 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:44.17    2:41.06 A      
       35.35  1:17.46  2:06.32  2:41.06                                    
  5 Major, Adam E             12 PS-SI                2:45.75    2:48.58 B      
       35.11  1:20.18  2:11.73  2:48.58                                    
 -- Ko, Andrew                12 RSD-SI               2:28.75         DQ        
       34.21  1:12.89  1:56.37       DQ                                    
 -- Lee, Joshua Y             12 PS-SI                2:33.60         DQ        
       33.53  1:10.54  1:58.64       DQ                                    
B - Division  
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                2:55.17    2:45.48 A      
       37.14  1:19.30  2:07.38  2:45.48                                    
  2 la Cour, Laurits M        12 RSD-SI               3:01.70    2:48.25 B      
       38.88  1:21.17  2:09.77  2:48.25                                    
  3 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               2:48.71    2:49.39 B      
       37.32  1:21.86  2:10.71  2:49.39                                    
  4 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               2:53.16    2:51.15 B      
       36.58  1:20.37  2:12.58  2:51.15                                    
  5 Librera, Michael          12 MRA-SI               2:47.49    2:55.08 B      
       37.67  1:21.91  2:13.55  2:55.08                                    
  6 Singer, Ben D             11 RSD-SI               2:56.80    2:55.96 B      
       40.05  1:25.28  2:18.15  2:55.96                                    
  7 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               2:53.40    2:59.74 B      
       41.62  1:26.97  2:21.49  2:59.74                                    
 
Event 60  Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:34.80  A A Min
        6:05.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI               5:24.35    4:48.16 A      
       25.34    53.93  1:23.07  1:52.22  2:21.56  2:50.74  3:19.77  3:49.18
     4:19.46  4:48.16                                                      
  2 Wythes, George T          15 RSD-SI               4:53.69    4:58.45 A      
       26.86    56.86  1:27.13  1:57.64  2:27.93  2:57.99  3:28.30  3:58.78
     4:28.95  4:58.45                                                      
  3 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI              4:54.03    5:02.31 A      
       26.51    56.18  1:26.73  1:57.38  2:28.32  2:59.03  3:30.08  4:01.22
     4:32.27  5:02.31                                                      
  4 Wasson, Jordan A          19 UN-SI                5:10.72    5:10.12 A      
       26.78    56.17  1:26.62  1:57.68  2:29.29  3:01.17  3:33.29  4:05.76
     4:38.56  5:10.12                                                      
  5 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              5:24.53    5:42.98 B      
       28.62  1:00.66  1:34.28  2:08.84  2:44.23  3:19.95  3:55.78  4:32.23
     5:08.37  5:42.98                                                      
  6 Fazen, Nolan E            15 PS-SI                5:34.35    6:06.68        
       29.16  1:01.92  1:37.21  2:13.55  2:51.19  3:30.32  4:09.17  4:48.94
     5:28.10  6:06.68                                                      
B - Division  
  1 Logan, Griffin T          16 PS-SI                5:58.16    6:03.15 B      
       31.89  1:08.57  1:47.58  2:26.17  3:03.12  3:39.96  4:16.75  4:54.19
     5:29.24  6:03.15                                                      
 
Event 62  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:48.60  A A Min
        6:20.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Workman, Eric D           14 RSD-SI               4:51.52    4:52.37 A      
       26.26    56.07  1:25.60  1:55.57  2:25.15  2:54.95  3:24.14  3:54.12
     4:23.61  4:52.37                                                      
  2 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              5:45.68    5:45.55 A      
       30.36  1:04.63  1:39.74  2:14.73  2:50.21  3:25.08  4:00.26  4:35.91
     5:11.08  5:45.55                                                      
B - Division  
  1 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               6:14.62    5:35.14 A      
       30.10  1:03.64  1:37.22  2:11.55  2:46.12  3:20.96  3:54.70  4:28.96
     5:02.67  5:35.14                                                      
  2 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              5:49.07    5:41.98 A      
       30.46  1:04.11  1:39.05  2:13.85  2:48.89  3:23.47  3:58.10  4:33.14
     5:08.21  5:41.98                                                      
  3 Rossi, Niko D             14 CAST-SI              5:57.06    5:42.29 A      
       30.20  1:02.61  1:36.46  2:11.24  2:46.59  3:22.43  3:58.20  4:33.81
     5:08.49  5:42.29                                                      
 
Event 65  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Ryder L           6 RSD-SI                    NT      23.24        
 
Event 67  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          39.40  A A Min
          47.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                  34.62      33.66 A      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  36.41      36.61 A      
B - Division  
  1 Medina, Owen J             8 MRA-SI                 39.44      37.68 A      
  2 Griffith, Deuce H          8 IVDA-SI                42.69      40.14 B      
  3 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  44.18      40.38 B      
  4 Diep, Ethan G              6 PS-SI                  39.41      41.17 B      
  5 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 44.96      48.17        
 
Event 69  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          34.10  A A Min
          37.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 30.42      30.26 A      
  2 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                31.30      31.02 A      
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  30.92      31.24 A      
B - Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 35.70      32.33 A      
  2 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 34.29      33.27 A      
  3 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI                 34.44      34.89 B      
  4 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 35.17      35.27 B      
  5 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI                 36.75      37.22        
  6 Spaid, William P          10 TMEC-CA                36.80      37.47        
 
Event 72  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:38.50  A A Min
        1:58.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                1:30.15    1:26.54 A      
       39.26  1:26.54                                                      
  2 Meyer, Jack T              8 HSA-SI                 55.08    1:42.65 B      
       50.03  1:42.65                                                      
B - Division  
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:41.54    1:36.21 A      
       46.87  1:36.21                                                      
  2 Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:54.49    2:01.84        
       58.03  2:01.84                                                      
 
Event 74  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.90  A A Min
        1:34.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chu, Jacob G              10 PS-SI                1:16.03    1:14.83 A      
       33.49  1:14.83                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:13.94    1:15.39 A      
       35.30  1:15.39                                                      
  3 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:24.24    1:23.11 A      
       41.26  1:23.11                                                      
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:21.81    1:25.58 A      
       40.27  1:25.58                                                      
  5 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:26.73    1:32.84 B      
       42.13  1:32.84                                                      
B - Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:34.80    1:28.78 B      
       39.59  1:28.78                                                      
  2 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:31.97    1:35.83        
       44.53  1:35.83                                                      
 -- Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:34.36         DQ        
       49.63       DQ                                                      
 
Event 77  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Ryder L           6 RSD-SI                    NT      26.93        
 
Event 79  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          46.80  A A Min
          56.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                  40.97      38.76 A      
B - Division  
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  47.68      47.84 B      
  2 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  53.59      49.28 B      
  3 Medina, Owen J             8 MRA-SI                 49.34      50.59 B      
  4 Diep, Ethan G              6 PS-SI                  49.53      51.23 B      
  5 Meyer, Jack T              8 HSA-SI                 51.39      51.78 B      
  6 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 52.35      55.33 B      
 
Event 81  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.70  A A Min
        1:37.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chu, Jacob G              10 PS-SI                1:16.74    1:13.63 A      
       35.83  1:13.63                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:14.74    1:14.77 A      
       36.18  1:14.77                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:16.31    1:21.54 A      
       38.83  1:21.54                                                      
  4 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:24.28    1:26.85 A      
       41.93  1:26.85                                                      
  5 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:25.94    1:29.97 B      
       44.30  1:29.97                                                      
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 UN-SI                1:29.62    1:23.86 A      
       40.98  1:23.86                                                      
  2 Spaid, William P          10 TMEC-CA              1:30.54    1:27.96 A      
       44.29  1:27.96                                                      
 
Event 84  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diep, Ethan G              6 PS-SI                  27.49      27.92        
  2 Sherman, Ryder L           6 RSD-SI                    NT      43.74        
 -- Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  29.77         DQ        
 
Event 86  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          51.00  A A Min
        1:01.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  47.22      49.93 A      
B - Division  
  1 Meyer, Jack T              8 HSA-SI                 52.08      51.07 B      
 -- Quinones, Oliver           7 UN-SI                  52.87         DQ        
 
Event 88  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A A Min
          49.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 40.61      40.91 A      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 44.61      42.27 A      
  3 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                42.59      42.62 A      
B - Division  
  1 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI                 46.04      47.89 B      
 -- Spaid, William P          10 TMEC-CA                49.09         DQ        
 
Event 91  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  22.64      23.01        
  2 Sherman, Ryder L           6 RSD-SI                    NT      29.73        
 
Event 93  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          47.00  A A Min
          56.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
B - Division  
  1 Medina, Owen J             8 MRA-SI                 51.45      52.14 B      
  2 Meyer, Jack T              8 HSA-SI                 52.78      56.11 B      
 -- Diep, Ethan G              6 PS-SI                  52.95         DQ        
 
Event 95  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.40  A A Min
        1:37.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chu, Jacob G              10 PS-SI                1:13.39    1:13.66 A      
       33.66  1:13.66                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:16.81    1:15.20 A      
       36.51  1:15.20                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:20.54    1:23.15 A      
       39.91  1:23.15                                                      
B - Division  
  1 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:35.27    1:49.74        
       48.14  1:49.74                                                      
 
Event 100  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.60  A A Min
        2:37.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Starling, Bryant W        12 HSA-SI               2:06.49    2:03.59 A      
       29.11  1:01.00  1:33.11  2:03.59                                    
  2 Fazen, Collin B           12 PS-SI                2:11.87    2:09.00 A      
       29.41  1:02.30  1:35.63  2:09.00                                    
  3 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI              2:13.72    2:09.66 A      
       29.23  1:02.31  1:36.81  2:09.66                                    
  4 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:16.11    2:12.56 A      
       30.66  1:04.55  2:12.69  2:12.56                                    
  5 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:21.38    2:16.69 A      
       32.14  1:07.67  1:43.83  2:16.69                                    
  6 Koyama, Masato            11 RSD-SI               2:22.64    2:17.40 A      
       30.87  1:06.61  1:43.01  2:17.40                                    
  7 Ko, Andrew                12 RSD-SI               2:17.69    2:17.63 A      
       31.40  1:05.92  1:42.14  2:17.63                                    
  8 Frawley, Tytan A          12 CAST-SI              2:17.09    2:17.81 A      
       31.75  1:07.55  1:43.68  2:17.81                                    
  9 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               2:21.17    2:18.97 A      
       33.23  1:08.40  1:44.53  2:18.97                                    
 10 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              2:22.08    2:23.50 A      
       31.67  1:08.58  1:46.98  2:23.50                                    
B - Division  
  1 Jayant, Anish             12 RSD-SI               2:25.76    2:15.33 A      
       30.78  1:05.37  1:40.96  2:15.33                                    
  2 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               2:27.51    2:27.63 B      
       34.36  1:11.31  1:50.03  2:27.63                                    
  3 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI              2:31.91    2:32.51 B      
       32.76  1:11.15  1:52.18  2:32.51                                    
 
Event 102  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:10.90  A A Min
        2:22.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Workman, Eric D           14 RSD-SI               1:47.34    1:46.16 A      
       24.94    51.88  1:18.80  1:46.16                                    
  2 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI               1:50.36    1:50.49 A      
       25.46    52.94  1:21.68  1:50.49                                    
  3 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               1:55.69    1:52.82 A      
       25.90    54.11  1:23.58  1:52.82                                    
  4 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               1:56.41    1:56.63 A      
       26.91    56.34  1:26.47  1:56.63                                    
  5 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:57.85    1:58.08 A      
       26.94    56.74  1:27.75  1:58.08                                    
  6 Zeger, Kai U              14 SSD-SI               2:02.65    2:01.77 A      
       27.37    58.29  1:29.92  2:01.77                                    
  7 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               2:06.68    2:05.52 A      
       29.14  1:01.21  1:33.79  2:05.52                                    
  8 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               2:09.99    2:06.38 A      
       27.70    59.70  1:34.62  2:06.38                                    
  9 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              2:09.75    2:08.41 A      
       29.37  1:02.47  1:36.15  2:08.41                                    
 10 Gerdji, Dorian C          14 PS-SI                2:09.06    2:10.69 A      
       29.03  1:02.24  1:37.02  2:10.69                                    
 11 Covert, James M           13 HSA-SI               2:03.04    2:10.74 A      
       30.37  1:03.85  1:38.63  2:10.74                                    
 12 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                2:09.47    2:15.43 B      
       29.42  1:03.41  1:39.73  2:15.43                                    
B - Division  
  1 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              2:12.20    2:08.14 A      
       29.21  1:02.33  1:36.07  2:08.14                                    
  2 Hutcherson, Cole P        13 PS-SI                2:13.13    2:10.86 A      
       27.88  1:00.62  1:36.32  2:10.86                                    
  3 Wang, Brandon Z           14 PS-SI                2:15.39    2:14.33 B      
       30.44  1:03.85  1:38.66  2:14.33                                    
 
Event 104  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:04.80  A A Min
        2:16.20  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI               1:42.72    1:46.17 A      
       24.38    51.44  1:19.17  1:46.17                                    
  2 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               1:51.35    1:52.11 A      
       25.80    53.86  1:23.22  1:52.11                                    
  3 Koyama, Kaito             16 RSD-SI               1:50.17    1:53.06 A      
       25.85    54.32  1:23.74  1:53.06                                    
  4 Munch, Jake F             16 HSA-SI               1:48.28    1:56.74 A      
       27.44    56.71  1:26.93  1:56.74                                    
  5 Tatad, Nathan A           17 HSA-SI               1:58.95    1:57.50 A      
       27.36    57.28  1:27.66  1:57.50                                    
  6 Lemler, Justin J          17 HSA-SI               2:00.27    1:58.11 A      
       26.61    56.22  1:27.39  1:58.11                                    
  7 Hale, Ben S               15 HSA-SI               2:00.34    2:01.41 A      
       28.14    59.14  1:30.70  2:01.41                                    
  8 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              1:56.19    2:02.92 A      
       27.07    57.00  1:29.24  2:02.92                                    
  9 Fazen, Nolan E            15 PS-SI                2:03.50    2:04.22 A      
       27.99    58.86  1:31.15  2:04.22                                    
 10 Yeager, Billy             16 SSD-SI               2:03.13    2:05.86 B      
       28.33    59.85  1:32.44  2:05.86                                    
 
Event 105  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.50  A A Min
          37.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Kyle                 11 UN-CA                  28.07      28.80 A      
  2 Starling, Bryant W        12 HSA-SI                 29.09      29.11 A      
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 31.76      31.32 A      
  4 Koyama, Masato            11 RSD-SI                 30.57      32.24 A      
  5 Forstot, Jack W           12 CAST-SI                33.09      32.70 A      
  6 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 33.15      32.85 A      
  7 Moyer, Jake S             12 MRA-SI                 31.66      33.08 A      
  8 Lam, Vincent T            12 RSD-SI                 34.20      33.40 A      
  9 Major, Adam E             12 PS-SI                  33.65      33.60 A      
 10 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI                 34.22      35.01 B      
B - Division  
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 35.03      33.48 A      
  2 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 35.03      33.85 A      
  3 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  35.20      34.91 B      
  4 Librera, Michael          12 MRA-SI                 34.59      36.11 B      
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 34.60      36.72 B      
  6 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI                 37.17      37.59 B      
 
Event 107  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:33.30  A A Min
        2:47.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               1:56.45    1:57.35 A      
       26.27    56.20  1:26.33  1:57.35                                    
B - Division  
  1 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:47.30    2:26.35 A      
       31.35  1:08.07  1:47.13  2:26.35                                    
  2 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              2:40.52    2:38.00 B      
       35.60  1:16.69  1:56.72  2:38.00                                    
 
Event 109  Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:21.60  A A Min
        2:34.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               1:58.70    2:01.63 A      
       27.48    57.91  1:28.80  2:01.63                                    
  2 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI              2:01.65    2:04.05 A      
       27.66    58.98  1:30.64  2:04.05                                    
 
Event 110  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          41.00  A A Min
          44.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI                36.37      34.59 A      
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 34.87      35.19 A      
  3 Koyama, Masato            11 RSD-SI                 35.00      36.60 A      
  4 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 39.41      37.28 A      
  5 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 37.17      37.99 A      
  6 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI                39.55      38.31 A      
  7 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  40.47      39.68 A      
  8 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 39.40      41.35 B      
B - Division  
  1 Lam, Vincent T            12 RSD-SI                 41.19      39.15 A      
  2 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  42.63      41.37 B      
  3 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 42.77      41.57 B      
  4 Major, Adam E             12 PS-SI                  44.80      42.13 B      
  5 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI                42.82      42.53 B      
  6 Holden, Eric J            11 CAST-SI                42.92      43.31 B      
  7 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 43.17      43.37 B      
 
Event 112  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:50.80  A A Min
        3:06.40  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               2:24.45    2:24.36 A      
       32.57  1:09.09  1:46.64  2:24.36                                    
  2 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:33.48    2:26.60 A      
       33.44  1:10.36  1:48.45  2:26.60                                    
  3 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:33.18    2:32.83 A      
       35.06  1:13.49  1:53.03  2:32.83                                    
  4 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               2:28.54    2:37.40 A      
       35.51  1:15.97  1:56.84  2:37.40                                    
  5 Stinnett, Drew R          13 HSA-SI               2:40.80    2:37.79 A      
       36.82  1:16.69  3:08.71  2:37.79                                    
  6 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               2:48.83    2:39.32 A      
       35.20  1:17.23  1:58.91  2:39.32                                    
  7 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:49.44    2:40.43 A      
       37.57  1:18.77  1:59.80  2:40.43                                    
  8 Rossi, Niko D             14 CAST-SI              2:48.28    2:42.43 A      
       36.34  1:17.67  2:00.06  2:42.43                                    
  9 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               2:41.63    2:46.49 A      
       37.78  1:20.41  2:04.58  2:46.49                                    
 10 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                2:50.28    2:59.80 B      
       40.18  1:25.19  2:12.63  2:59.80                                    
 -- Covert, James M           13 HSA-SI               2:44.43         DQ        
       38.20  1:24.53  2:12.32       DQ                                    
B - Division  
  1 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:57.57    2:42.07 A      
       36.86  1:18.79  2:00.51  2:42.07                                    
  2 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              2:53.83    2:48.11 A      
       37.86  1:20.69  2:04.54  2:48.11                                    
  3 Wang, Brandon Z           14 PS-SI                2:54.72    2:57.66 B      
       40.31  1:24.98  2:11.21  2:57.66                                    
 -- Souttere, Trent C         14 CAST-SI              3:00.46         DQ        
       42.24  1:28.34  2:14.82       DQ                                    
 
Event 114  Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:43.00  A A Min
        2:57.80  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Temple, Carlson D         17 CAST-SI              2:01.60    2:09.97 A      
       29.39  1:02.45  1:36.12  2:09.97                                    
  2 Colombo, Owen D           15 HSA-SI               2:18.97    2:18.36 A      
       30.40  1:06.06  1:42.38  2:18.36                                    
  3 Correia, Tristan K        16 HSA-SI               2:20.37    2:22.29 A      
       33.17  1:09.63  1:46.13  2:22.29                                    
  4 Monge, Colin G            16 PS-SI                2:31.16    2:27.03 A      
       33.00  1:09.68  1:48.02  2:27.03                                    
  5 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               2:32.83    2:36.28 A      
       36.37  1:15.96  1:56.26  2:36.28                                    
B - Division  
  1 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              2:47.55    2:49.17 B      
       37.74  1:20.38  2:04.89  2:49.17                                    
 
Event 117  Boys 13 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Heartland Swimming Association-SI  'A'            1:57.00    1:52.62        
     1) Cheary, Gavin M 14              2) Stinnett, Drew R 13            
     3) Colombo, Owen D 15              4) Tatad, Nathan A 17             
       28.05  1:01.68  1:27.71  1:52.62                                    
  2 Heartland Swimming Association-SI  'B'            1:57.10    1:57.90        
     1) Hale, Ben S 15                  2) Covert, James M 13             
     3) Munch, Jake F 16                4) Delgadillo, Landon R 16        
       31.30  1:07.18  1:33.30  1:57.90                                    
 -- Heartland Swimming Association-SI  'C'            1:57.20         DQ        
     1) Lemler, Justin J 17             2) Colombo, Lucas J 13            
     3) Kuhn, Brian T 17                4) Correia, Tristan K 16          
       28.64  1:00.92  1:28.01       DQ                                    
 
Event 118  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:20.50  A A Min
        1:28.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kim, Kyle                 11 UN-CA                1:01.02    1:03.50 A      
       30.75  1:03.50                                                      
  2 Jayant, Anish             12 RSD-SI               1:09.31    1:09.80 A      
       33.53  1:09.80                                                      
  3 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:09.84    1:10.57 A      
       34.44  1:10.57                                                      
  4 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:11.65    1:12.47 A      
       35.83  1:12.47                                                      
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:16.20    1:15.41 A      
       36.63  1:15.41                                                      
  6 Forstot, Jack W           12 CAST-SI              1:13.43    1:16.36 A      
       36.72  1:16.36                                                      
  7 Moyer, Jake S             12 MRA-SI               1:13.27    1:16.72 A      
       37.24  1:16.72                                                      
  8 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:19.98    1:17.79 A      
       38.09  1:17.79                                                      
  9 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI               1:17.08    1:18.44 A      
       38.57  1:18.44                                                      
 10 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:20.11    1:20.27 A      
       38.90  1:20.27                                                      
 11 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:20.47    1:20.57 B      
       38.74  1:20.57                                                      
B - Division  
  1 Frawley, Tytan A          12 CAST-SI              1:22.89    1:13.48 A      
       35.42  1:13.48                                                      
  2 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI              1:22.68    1:18.17 A      
       38.99  1:18.17                                                      
  3 Major, Adam E             12 PS-SI                1:28.00    1:18.26 A      
       37.47  1:18.26                                                      
  4 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:21.90    1:20.47 A      
       38.53  1:20.47                                                      
  5 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:25.20    1:21.58 B      
       39.64  1:21.58                                                      
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:22.18    1:22.09 B      
       39.36  1:22.09                                                      
  7 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:28.00    1:23.92 B      
       40.69  1:23.92                                                      
  8 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI               1:21.95    1:23.96 B      
       41.37  1:23.96                                                      
  9 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI              1:25.20    1:25.47 B      
       40.91  1:25.47                                                      
 
Event 120  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:11.30  A A Min
        1:18.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 57.88      58.01 A      
       28.38    58.01                                                      
  2 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               1:01.23      59.35 A      
       29.20    59.35                                                      
  3 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:03.19    1:01.87 A      
       29.83  1:01.87                                                      
  4 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:03.71    1:03.39 A      
       31.06  1:03.39                                                      
  5 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               1:03.02    1:03.77 A      
       31.29  1:03.77                                                      
  6 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:06.94    1:06.85 A      
       32.51  1:06.85                                                      
  7 Gerdji, Dorian C          14 PS-SI                1:10.84    1:11.54 B      
       34.47  1:11.54                                                      
 -- Hutcherson, Cole P        13 PS-SI                1:10.14         DQ        
       34.49       DQ                                                      
B - Division  
  1 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              1:11.45    1:11.05 A      
       34.23  1:11.05                                                      
  2 Wang, Brandon Z           14 PS-SI                1:13.25    1:12.57 B      
       34.76  1:12.57                                                      
  3 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:13.87    1:13.60 B      
       36.86  1:13.60                                                      
 
Event 122  Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:08.20  A A Min
        1:14.50  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI                 52.32      54.26 A      
       26.22    54.26                                                      
  2 Colombo, Owen D           15 HSA-SI                 59.66      58.18 A      
       28.56    58.18                                                      
  3 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI                59.17      58.31 A      
       28.45    58.31                                                      
  4 Munch, Jake F             16 HSA-SI                 54.03      58.82 A      
       28.86    58.82                                                      
  5 Temple, Carlson D         17 CAST-SI                59.37      59.34 A      
       29.36    59.34                                                      
  6 Lemler, Justin J          17 HSA-SI               1:02.61    1:01.85 A      
       29.81  1:01.85                                                      
  7 Tatad, Nathan A           17 HSA-SI               1:03.37    1:03.37 A      
       31.36  1:03.37                                                      
  8 Monge, Colin G            16 PS-SI                1:06.15    1:04.69 A      
       31.61  1:04.69                                                      
  9 Hale, Ben S               15 HSA-SI               1:03.73    1:06.03 A      
       32.06  1:06.03                                                      
 10 Yeager, Billy             16 SSD-SI               1:04.35    1:06.20 A      
       31.96  1:06.20                                                      
 11 Correia, Tristan K        16 HSA-SI               1:06.15    1:08.00 A      
       34.13  1:08.00                                                      
B - Division  
  1 Delgadillo, Landon R      16 HSA-SI               1:12.00    1:08.34 B      
       33.77  1:08.34                                                      
 
Event 123  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.80  A A Min
          33.60  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Starling, Bryant W        12 HSA-SI                 25.86      26.05 A      
  2 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI                26.62      26.46 A      
  3 Kim, Kyle                 11 UN-CA                  26.59      27.22 A      
  4 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 28.36      28.01 A      
  5 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 28.36      28.45 A      
  6 Jayant, Anish             12 RSD-SI                 28.82      28.70 A      
  7 Koyama, Masato            11 RSD-SI                 28.57      28.71 A      
  8 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                29.02      29.30 A      
  9 Major, Adam E             12 PS-SI                  29.85      29.65 A      
 10 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 30.23      29.98 A      
 11 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  30.25      30.05 A      
 12 Moyer, Jake S             12 MRA-SI                 29.83      30.09 A      
 13 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI                30.65      30.27 A      
B - Division  
  1 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI                31.06      31.24 B      
  2 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  31.82      31.77 B      
  3 Cucak, Aleksandar         11 SSD-SI                 31.56      32.19 B      
  4 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI                 31.38      32.35 B      
  5 Holden, Eric J            11 CAST-SI                33.60      33.08 B      
  6 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 32.57      33.13 B      
 
Event 125  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          27.50  A A Min
          30.00  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Workman, Eric D           14 RSD-SI                 22.68      22.58 A      
  2 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 22.83      23.46 A      
  3 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI                 24.12      24.53 A      
  4 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI                 24.77      24.60 A      
  5 Zeger, Kai U              14 SSD-SI                 25.86      25.66 A      
  6 Gerdji, Dorian C          14 PS-SI                  26.00      25.76 A      
  7 Rossi, Niko D             14 CAST-SI                26.06      25.92 A      
  8 Covert, James M           13 HSA-SI                 25.52      26.18 A      
  9 Hutcherson, Cole P        13 PS-SI                  25.33      26.59 A      
 10 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI                 27.07      27.02 A      
 11 Molter, Aiden J           13 CAST-SI                27.38      27.18 A      
B - Division  
  1 Stinnett, Drew R          13 HSA-SI                 28.48      28.00 B      
  2 Wang, Brandon Z           14 PS-SI                  28.03      28.29 B      
  3 Stephens, Jesse M         14 PS-SI                  28.22      29.27 B      
  4 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA                29.56      29.71 B      
 
Event 127  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          26.50  A A Min
          28.90  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Colombo, Owen D           15 HSA-SI                 22.93      23.04 A      
  2 Koyama, Kaito             16 RSD-SI                 23.28      23.69 A      
  3 Souttere, Gavin F         16 CAST-SI                24.02      23.99 A      
  3 Temple, Carlson D         17 CAST-SI                23.96      23.99 A      
  5 Munch, Jake F             16 HSA-SI                 23.44      24.17 A      
  6 Peterson IV, George J     17 RSD-SI                 25.30      24.27 A      
  7 Tatad, Nathan A           17 HSA-SI                 24.67      24.82 A      
  8 Delgadillo, Landon R      16 HSA-SI                 25.89      25.95 A      
  9 Fazen, Nolan E            15 PS-SI                  26.39      26.49 A      
 10 Hale, Ben S               15 HSA-SI                 26.02      26.51 B      
 11 Girbau, Omar              17 IVDA-SI                25.22      26.59 B      
 12 Yeager, Billy             16 SSD-SI                 25.66      26.68 B      
 13 Correia, Tristan K        16 HSA-SI                 26.18      27.29 B      
B - Division  
  1 Monge, Colin G            16 PS-SI                  26.80      24.88 A      
  2 Penarejo II, AJ J         15 PS-SI                  26.70      26.76 B      
  3 Ford, Travis C            16 PS-SI                  27.68      27.13 B      
 
Event 128  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  A A Min
        1:24.70  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Starling, Bryant W        12 HSA-SI               1:08.43    1:05.59 A      
       31.34  1:05.59                                                      
  2 Kim, Kyle                 11 UN-CA                1:04.15    1:06.19 A      
       30.48  1:06.19                                                      
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:07.88    1:06.63 A      
       29.97  1:06.63                                                      
  4 Manuel, C.J. J            11 IVDA-SI              1:06.58    1:06.78 A      
       31.45  1:06.78                                                      
  5 Frawley, Tytan A          12 CAST-SI              1:15.04    1:10.21 A      
       32.13  1:10.21                                                      
  6 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:11.69    1:10.49 A      
       32.85  1:10.49                                                      
  7 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:13.20    1:11.46 A      
       33.80  1:11.46                                                      
  8 Jayant, Anish             12 RSD-SI               1:17.14    1:12.38 A      
       32.49  1:12.38                                                      
  9 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:14.63    1:13.42 A      
       34.13  1:13.42                                                      
 10 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:13.63    1:13.52 A      
       33.96  1:13.52                                                      
 11 Forstot, Jack W           12 CAST-SI              1:13.83    1:15.03 A      
       34.34  1:15.03                                                      
 12 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:17.34    1:16.09 A      
       35.14  1:16.09                                                      
 13 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:17.25    1:21.04 B      
       37.57  1:21.04                                                      
B - Division  
  1 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:18.25    1:15.66 A      
       35.37  1:15.66                                                      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:19.64    1:16.64 A      
       35.62  1:16.64                                                      
  3 Ostermann, Nathan A       11 IVDA-SI              1:21.68    1:19.62 B      
       36.47  1:19.62                                                      
  4 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI               1:20.48    1:19.99 B      
       38.24  1:19.99                                                      
  5 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:21.25    1:21.82 B      
       38.02  1:21.82                                                      
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:21.67    1:23.76 B      
       38.60  1:23.76                                                      
 
Event 130  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
        5:18.20  A A Min
        5:47.30  B B Min
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               4:18.13    4:16.91 A      
       27.01    57.24  1:30.82  2:03.51  2:42.02  3:20.52  3:49.13  4:16.91
  2 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI               4:13.40    4:17.16 A      
       26.78    57.36  1:30.52  2:03.20  2:41.83  3:20.24  3:49.58  4:17.16
  3 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               4:21.19    4:30.54 A      
       28.74  1:00.76  1:34.37  2:06.82  2:47.30  3:27.96  3:59.99  4:30.54
  4 Dang, Casey D             14 RAQ-SI               4:33.90    4:40.08 A      
       30.61  1:05.98  1:40.97  2:14.89  2:55.35  3:36.22  4:08.46  4:40.08
  5 Zeger, Kai U              14 SSD-SI               5:07.99    4:42.45 A      
       30.19  1:05.01  1:42.90  2:19.35  2:59.02  3:36.76  4:10.48  4:42.45
  6 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               4:45.73    4:43.96 A      
       31.00  1:05.98  1:41.77  2:17.37  2:57.63  3:37.96  4:11.79  4:43.96
  7 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               5:00.04    4:48.41 A      
       31.37  1:08.37  1:44.17  2:18.55  3:02.05  3:44.67  4:16.95  4:48.41
  8 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               4:44.74    4:58.09 A      
       30.83  1:09.34  1:47.15  2:25.31  3:07.34  3:50.29  4:24.15  4:58.09
  9 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               5:08.56    5:04.59 A      
       30.36  1:05.43  1:46.61  2:26.84  3:09.76  3:53.99  4:30.84  5:04.59
 10 Rossi, Niko D             14 CAST-SI              5:12.47    5:12.06 A      
       32.21  1:09.44  1:50.57  2:30.41  3:15.58  4:02.63  4:36.62  5:12.06
B - Division  
  1 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              5:19.50    5:19.47 B      
       34.26  1:16.41  1:58.62  2:38.72  3:23.43  4:08.88  4:45.07  5:19.47