Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/12/17 08:04 AM
                 2017 SI CAST C All Ages South Meet - 11/11/17                 
                    2017 SI CAST C Meet All Ages-11/11/2017                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                 22.46      22.85        
  2 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 27.39      23.20        
  3 Ellis, Kenzie J            6 MRA-SI                    NT      25.65        
  4 Root, Rylee F              6 MRA-SI                 32.64      28.29        
  5 Mohr, Emma G               6 MRA-SI                 39.38      29.37        
  6 Estrada, Isabella A        5 WAVE-SI                36.98      33.53        
  7 Sanchez-Kishko, Ivanka     5 SBA-SI                 36.71      34.36        
 
Event 3  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          48.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santoro, Matilda O         7 CAST-SI                56.05      43.31 B      
  2 Plezia, Juliet J           8 HSA-SI                 56.22      46.50 B      
  3 O'Dell, Catalina T         8 SBA-SI                 49.40      47.70 B      
  4 Brown, Clarise V           8 SDY-SI                 53.36      48.55 B      
  5 Raymond, Melina N          8 MRA-SI                 51.68      49.92        
  6 Huey, Casey O              8 CSA-SI                    NT      49.93        
  7 Reyes, Andrea A            8 CSA-SI                    NT      50.00        
  8 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                 53.18      52.75        
  9 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI                51.72      54.15        
 10 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI               1:06.21      55.94        
 11 Gasaway, Madison A         7 WSST-SI              1:15.01      56.40        
 12 Navarrete, Carol           8 SBA-SI                    NT      58.70        
 13 Gonzalez Neaves, Alejand   8 SBA-SI                    NT      59.72        
 14 Chen, Ophelia E            8 WSST-SI              1:04.00    1:00.08        
 15 Cienfuegos, Veda C         8 HSA-SI               1:03.72    1:06.67        
 16 DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI                    NT    1:17.58        
 17 Grado, Gianna M            8 SBA-SI                    NT    1:20.62        
 -- Van Oostende, Kiersten B   8 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 5  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nagel, Elia T             10 WAVE-SI                37.01      35.61 B      
  2 Escajadillo Jimenez, Chi  10 SDY-SI                    NT      35.69 B      
  3 Barden, Gabby M           10 HSA-SI                 38.54      36.75 B      
  4 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 39.53      37.96        
  5 Tollison, Amilia S        10 CAST-SI                39.90      38.06        
  6 Lane, Paige R              9 CAST-SI                40.06      38.34        
  7 Librera, Andrea           10 MRA-SI                 37.09      39.10        
  8 McCance, Skylar L         10 HSA-SI                 39.56      39.49        
  9 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                42.82      39.51        
 10 Nelson, Penelope L         9 HSA-SI                 38.14      39.55        
 11 Hayes, Lilly M            10 HSA-SI                 41.46      39.80        
 12 Freeman, Blake S           9 CSA-SI                 42.01      39.94        
 13 Toback, Sierra R          10 HSA-SI                 43.37      39.99        
 14 Finley, Ryan C            10 SDAC-SI                   NT      41.16        
 15 Saldana, Denisse          10 WAVE-SI                   NT      42.48        
 16 Toback, Olive M            9 HSA-SI                 46.49      43.80        
 17 Herrera, Ximena            9 WAVE-SI                   NT      44.16        
 18 Ochoa, Abi L              10 SBA-SI                 51.15      44.27        
 19 Olascoaga Vidal, Melissa  10 WAVE-SI                   NT      44.92        
 20 Hefner, Maile A           10 HSA-SI                 47.67      46.04        
 21 Moran, Nerissa             9 SBA-SI                 47.51      46.26        
 22 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI                    NT      46.48        
 23 Dugan, Aurora G            9 HSA-SI                 51.01      47.34        
 24 Ortega, Lucia M           10 WSST-SI                47.17      49.03        
 25 Shiff, Claire R            9 HSA-SI                 50.39      51.99        
 26 Hawkins, Kristin E        10 CSA-SI                    NT      54.79        
 27 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI               1:00.46    1:09.85        
 
Event 7  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Darling, Abbie A          12 CAST-SI                33.90      29.95 B      
  2 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                   NT      30.47 B      
  3 Mench, Leinani E          11 HSA-SI                 34.22      32.52 B      
  4 Byrne, Allie M            12 SDAC-SI                34.70      33.42 B      
  5 Prince, Kaia R            11 CAST-SI                38.03      34.11        
  6 Batchelder, Myra L        12 SDAC-SI                34.71      34.35        
  7 Werland, Lila D           12 HSA-SI                 35.72      34.44        
  8 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                35.18      34.45        
  9 Navarro, Amaia N          12 MRA-SI                 35.65      34.95        
 10 Segura, Ali L             11 UN-SI                  36.19      35.12        
 11 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 35.16      35.37        
 12 Webb, Naomi S             12 SDY-SI                 37.95      35.62        
 13 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 36.70      36.01        
 13 O'Dell, Camilla E         11 SBA-SI                 37.24      36.01        
 15 Ramirez, Rae              12 SBA-SI                 34.19      36.13        
 16 Robledo, Sophia R         11 CAST-SI                   NT      36.89        
 17 Gasaway, Reagan E         11 WSST-SI                41.38      37.00        
 18 Cromwell, Naomi           11 CAST-SI                37.18      37.12        
 19 Kako, Yumi                11 SDAC-SI                   NT      38.59        
 20 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 40.04      38.69        
 21 Richardson, Sam L         11 UN-SI                  38.04      38.86        
 22 Conlon, Alex E            11 CSA-SI                 39.60      39.48        
 23 Segura Ordonez, Alejandr  11 SBA-SI                 41.01      39.59        
 24 Anderson, Evi G           11 CSA-SI                 39.40      40.00        
 25 Ballesteros, Michelle L   12 WSST-SI                   NT      40.04        
 26 Dellacato, Casey M        12 MRA-SI                 39.06      41.72        
 27 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                 44.53      42.05        
 28 Bernal, Madison L         12 SBA-SI                 43.65      43.84        
 29 Jiricek, Madeleine S      11 MRA-SI                 45.84      44.86        
 30 Rivers-Sass, Lialla C     12 HSA-SI                    NT      47.72        
 31 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                    NT      48.09        
 32 Jost, Jaya M              11 CSA-SI                    NT      49.99        
 33 Gessel, Sydney E          12 CAST-SI                55.25      51.55        
 34 Nolan, Neeve C            12 HSA-SI                    NT      52.88        
 
Event 9  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          31.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doss, Nevada S            14 CAST-SI                33.52      31.08 B      
  2 Park, Sohee               13 SBA-SI                 32.41      31.42 B      
  3 Enriquez, Alyssa          13 SDY-SI                    NT      31.74 B      
  4 McMullen, Mackenzie S     17 HSA-SI                 32.29      32.10        
  5 Brunkow, Alexa N          16 HSA-SI                 33.95      32.67        
  6 McMullen, Lilly M         17 HSA-SI                 32.46      32.71        
  7 McCarty, Kylie I          15 MRA-SI                    NT      33.49        
  8 Vidal Jimenez, Camila S   13 SDY-SI                    NT      33.77        
  9 Anderson, Bella M         13 CSA-SI                    NT      35.59        
 10 Estrada, Mia O            14 SDY-SI                    NT      36.68        
 11 Bahn, Soo Hyun            13 SDAC-SI                   NT      38.27        
 12 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                 36.39      38.80        
 13 Herrera, Jennifer L       13 WAVE-SI                   NT      39.47        
 14 Bondurant, Mackenzie J    13 HSA-SI                    NT      41.54        
 15 Yeakle, Vanessa J         15 MRA-SI                    NT      41.55        
 16 Cummings, Delaney         17 SBA-SI                 47.74      49.25        
 -- Rivers-Sass, Audrey P     14 HSA-SI                 35.49         DQ        
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 30.20      26.30        
  2 Ellis, Kenzie J            6 MRA-SI                    NT      31.37        
  3 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                 28.93      31.46        
  4 Eady, Tatum C              6 HSA-SI                    NT      33.85        
  5 Estrada, Isabella A        5 WAVE-SI                   NT      36.88        
  6 Root, Rylee F              6 MRA-SI                 37.17      42.50        
 -- Mohr, Emma G               6 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Sanchez-Kishko, Ivanka     5 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 13  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          57.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pfau, Cora R               8 WSST-SI                   NT      48.49 B      
  2 Santoro, Matilda O         7 CAST-SI              1:03.65      56.17 B      
  3 Plezia, Juliet J           8 HSA-SI                    NT      57.78 B      
  4 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI                    NT    1:01.88        
  5 O'Dell, Catalina T         8 SBA-SI                    NT    1:02.03        
  6 Cienfuegos, Veda C         8 HSA-SI                    NT    1:04.82        
  7 Raymond, Melina N          8 MRA-SI               1:13.40    1:04.85        
  8 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                    NT    1:06.39        
  9 Gonzalez Neaves, Alejand   8 SBA-SI                    NT    1:16.95        
 10 Grado, Gianna M            8 SBA-SI                    NT    1:50.13        
 -- Reyes, Andrea A            8 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Van Oostende, Kiersten B   8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              1:01.43         DQ        
 -- Edwards, Sadie E           8 CSA-SI                 58.66         DQ        
 -- Navarrete, Carol           8 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 15  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 White, Callahan J         10 SDAC-SI                44.71      39.60 B      
  2 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI                 44.80      42.47 B      
  3 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI                44.80      43.58 B      
  4 Hirayama, Ayaka A         10 SBA-SI                 46.25      43.62 B      
  5 Vuong, Gigi G              9 SBA-SI                 45.68      44.51        
  6 Lane, Paige R              9 CAST-SI                47.38      47.41        
  7 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 47.76      47.50        
  8 Saldana, Denisse          10 WAVE-SI                   NT      47.74        
  9 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                50.33      47.81        
 10 Tollison, Amilia S        10 CAST-SI                46.24      47.88        
 11 Barden, Gabby M           10 HSA-SI                    NT      48.48        
 12 Nelson, Penelope L         9 HSA-SI                 54.11      50.33        
 13 Hayes, Lilly M            10 HSA-SI                 51.95      52.03        
 14 Herrera, Ximena            9 WAVE-SI                   NT      55.18        
 15 Ortega, Lucia M           10 WSST-SI                54.50      55.39        
 16 Moran, Nerissa             9 SBA-SI               1:21.45    1:00.60        
 17 Hawkins, Kristin E        10 CSA-SI                    NT    1:01.06        
 18 Shiff, Claire R            9 HSA-SI                    NT    1:01.47        
 19 Dugan, Aurora G            9 HSA-SI                    NT    1:01.78        
 -- Freeman, Blake S           9 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Marzella, Chloe R          9 SBA-SI               1:11.60         DQ        
 
Event 17  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          39.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                   NT      35.15 B      
  2 Darling, Abbie A          12 CAST-SI                39.90      38.48 B      
  3 DeMerchant, Audrey C      12 WSST-SI                42.10      38.87 B      
  4 Adams, Zoya I             12 SDY-SI                 43.59      38.88 B      
  5 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 40.57      39.92        
  6 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 40.07      41.30        
  7 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 45.04      41.67        
  8 Segura, Ali L             11 UN-SI                  43.48      41.87        
  9 Vuong, Valentina V        11 SBA-SI                 43.01      42.50        
 10 Mench, Leinani E          11 HSA-SI                 44.42      42.85        
 11 Prince, Kaia R            11 CAST-SI                44.88      43.03        
 12 Conlon, Alex E            11 CSA-SI                 50.65      43.32        
 13 Lefringhouse, Molly N     12 CSA-SI                 46.44      43.75        
 14 Cromwell, Naomi           11 CAST-SI                42.12      44.81        
 15 O'Dell, Camilla E         11 SBA-SI                 51.93      45.67        
 16 Anderson, Evi G           11 CSA-SI                 45.67      45.93        
 17 Robledo, Sophia R         11 CAST-SI                   NT      46.05        
 18 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 48.87      47.66        
 19 Richardson, Sam L         11 UN-SI                  47.59      47.72        
 20 Segura Ordonez, Alejandr  11 SBA-SI                 54.12      47.77        
 21 Bernal, Madison L         12 SBA-SI                    NT      48.01        
 22 Ramirez, Rae              12 SBA-SI                 53.82      48.32        
 23 Kako, Yumi                11 SDAC-SI                   NT      49.00        
 24 Ballesteros, Michelle L   12 WSST-SI                   NT      51.56        
 25 Dellacato, Casey M        12 MRA-SI                    NT      51.67        
 26 Kuester, Aurelia H        12 SSD-SI                    NT      51.71        
 27 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                 58.86      55.82        
 28 Gessel, Sydney E          12 CAST-SI                   NT      58.83        
 29 Jost, Jaya M              11 CSA-SI                    NT    1:02.71        
 30 Nolan, Neeve C            12 HSA-SI                    NT    1:09.14        
 -- Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Finley, Claire E          12 SDAC-SI                40.68         DQ        
 -- Jiricek, Madeleine S      11 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 19  Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitra, Miranda I          13 SDY-SI               1:25.67    1:17.27 B      
  2 Doss, Nevada S            14 CAST-SI                   NT    1:20.03 B      
  3 Enriquez, Alyssa          13 SDY-SI                    NT    1:25.88        
  4 Park, Sohee               13 SBA-SI                    NT    1:26.05        
  5 McMullen, Mackenzie S     17 HSA-SI               1:29.61    1:27.22        
  6 Brunkow, Alexa N          16 HSA-SI                    NT    1:30.72        
  7 McMullen, Lilly M         17 HSA-SI               1:30.51    1:33.24        
  8 Ruiz, Maile M             13 HSA-SI                    NT    1:34.51        
  9 Hernandez Cueto, Alondra  16 HSA-SI                    NT    1:34.72        
 10 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI               1:46.56    1:41.65        
 11 Estrada, Mia O            14 SDY-SI                    NT    1:52.69        
 12 Bondurant, Mackenzie J    13 HSA-SI                    NT    2:00.99        
 -- Herrera, Jennifer L       13 WAVE-SI                   NT         DQ        
 -- Anderson, Bella M         13 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Cummings, Delaney         17 SBA-SI               2:03.56         DQ        
 
Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        2:01.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santoro, Matilda O         7 CAST-SI              2:22.83    1:56.64 B      
  2 Haro, Maya G               8 HSA-SI               2:04.96    2:07.65        
  3 Edwards, Sadie E           8 CSA-SI               2:10.04    2:10.84        
  4 Brown, Clarise V           8 SDY-SI                    NT    2:13.39        
  5 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI               2:21.57    2:19.26        
  6 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              2:13.96    2:20.38        
  7 O'Dell, Catalina T         8 SBA-SI               2:12.64    2:28.75        
 
Event 23  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirayama, Ayaka A         10 SBA-SI               1:34.83    1:30.98 B      
  2 Nagel, Elia T             10 WAVE-SI              1:45.73    1:32.49 B      
  3 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI               1:36.55    1:33.75 B      
  4 Vuong, Gigi G              9 SBA-SI               1:37.16    1:35.54        
  5 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI              1:40.38    1:38.03        
  6 Lane, Paige R              9 CAST-SI              1:42.62    1:40.18        
  7 McCance, Skylar L         10 HSA-SI               1:44.69    1:41.35        
  8 Tollison, Amilia S        10 CAST-SI              1:47.25    1:42.35        
  9 Nelson, Penelope L         9 HSA-SI               1:46.07    1:43.87        
 10 Finley, Ryan C            10 SDAC-SI                   NT    1:45.40        
 11 Barden, Gabby M           10 HSA-SI                    NT    1:49.82        
 12 Hayes, Lilly M            10 HSA-SI                    NT    1:54.14        
 13 Olascoaga Vidal, Melissa  10 WAVE-SI                   NT    1:55.12        
 14 Ochoa, Abi L              10 SBA-SI                    NT    1:56.54        
 15 Dugan, Aurora G            9 HSA-SI               2:08.33    2:05.55        
 16 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI               2:39.38    2:26.50        
 -- Martinez, Laylene T       10 SDY-SI               1:42.10         DQ        
 -- Moran, Nerissa             9 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Hefner, Maile A           10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- tan, Jamelyn J            10 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morgan, Chloe N           12 MRA-SI                    NT    1:13.64 B      
  2 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                   NT    1:16.03 B      
  3 Adams, Zoya I             12 SDY-SI               1:25.15    1:23.01 B      
  4 Batchelder, Myra L        12 SDAC-SI              1:28.06    1:25.87        
  5 Byrne, Allie M            12 SDAC-SI              1:27.16    1:27.62        
  6 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:35.17    1:29.33        
  7 Vuong, Valentina V        11 SBA-SI               1:30.64    1:30.37        
  8 O'Dell, Camilla E         11 SBA-SI               1:35.47    1:30.65        
  9 Mench, Leinani E          11 HSA-SI               1:47.43    1:31.23        
 10 Segura, Ali L             11 UN-SI                1:35.84    1:31.91        
 11 Gasaway, Reagan E         11 WSST-SI              1:40.99    1:35.32        
 12 Cromwell, Naomi           11 CAST-SI              1:28.75    1:35.53        
 13 Lefringhouse, Molly N     12 CSA-SI               1:42.93    1:37.56        
 14 Richardson, Sam L         11 UN-SI                1:36.65    1:37.98        
 15 Robledo, Sophia R         11 CAST-SI                   NT    1:39.77        
 16 Rivera, Mia N             11 SBA-SI               1:43.64    1:40.02        
 17 Segura Ordonez, Alejandr  11 SBA-SI                    NT    1:42.74        
 18 Ramirez, Rae              12 SBA-SI               1:59.29    1:45.05        
 19 Kuester, Aurelia H        12 SSD-SI                    NT    1:49.93        
 -- Prince, Kaia R            11 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Webb, Naomi S             12 SDY-SI               1:41.17         DQ        
 -- Conlon, Alex E            11 CSA-SI               1:47.88         DQ        
 -- DeMerchant, Audrey C      12 WSST-SI              1:28.40         DQ        
 
Event 27  Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:50.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitra, Miranda I          13 SDY-SI               2:55.76    2:46.12 B      
  2 Doss, Nevada S            14 CAST-SI                   NT    2:53.28        
  3 McCarty, Kylie I          15 MRA-SI                    NT    3:05.70        
  4 Brunkow, Alexa N          16 HSA-SI                    NT    3:19.31        
 -- Hernandez Cueto, Alondra  16 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 29  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 31.30      30.31        
  2 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                 28.91      34.23        
  3 Ellis, Kenzie J            6 MRA-SI                    NT      36.54        
  4 Mohr, Emma G               6 MRA-SI                    NT      46.83        
 -- Eady, Tatum C              6 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Root, Rylee F              6 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 31  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:02.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santoro, Matilda O         7 CAST-SI                   NT      56.28 B      
  2 Morgan, Ella C             7 MRA-SI                    NT    1:03.55        
  3 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              1:07.70    1:07.15        
  4 Haro, Maya G               8 HSA-SI               1:05.59    1:07.59        
  5 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                    NT    1:08.22        
  6 Reyes, Andrea A            8 CSA-SI                    NT    1:09.13        
  7 Edwards, Sadie E           8 CSA-SI                    NT    1:13.25        
 -- Chen, Ophelia E            8 WSST-SI                   NT         DQ        
 -- Van Oostende, Kiersten B   8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Brown, Clarise V           8 SDY-SI                    NT         DQ        
 -- Huey, Casey O              8 CSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 33  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI                 52.11      46.42 B      
  2 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                53.23      47.59 B      
  3 Escajadillo Jimenez, Chi  10 SDY-SI                    NT      49.27 B      
  4 Lane, Paige R              9 CAST-SI                49.87      49.97        
  5 Tollison, Amilia S        10 CAST-SI                51.20      50.72        
  6 Vuong, Gigi G              9 SBA-SI                 53.46      54.01        
  7 McCance, Skylar L         10 HSA-SI                 54.30      54.24        
  8 Hayes, Lilly M            10 HSA-SI               1:00.57      54.55        
  9 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI                55.24      54.62        
 10 Toback, Olive M            9 HSA-SI                    NT      56.13        
 11 Ochoa, Abi L              10 SBA-SI                 59.14      57.62        
 12 Finley, Ryan C            10 SDAC-SI                   NT      58.02        
 13 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI                    NT    1:05.11        
 14 Ortega, Lucia M           10 WSST-SI              1:05.46    1:09.42        
 15 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI               1:26.06    1:13.39        
 16 Shiff, Claire R            9 HSA-SI                    NT    1:25.80        
 -- Olascoaga Vidal, Melissa  10 WAVE-SI                   NT         DQ        
 -- Hefner, Maile A           10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Toback, Sierra R          10 HSA-SI                 54.45         DQ        
 -- Moran, Nerissa             9 SBA-SI               1:11.50         DQ        
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                   NT      42.02 B      
  2 Darling, Abbie A          12 CAST-SI                44.65      42.91 B      
  3 Batchelder, Myra L        12 SDAC-SI                46.47      44.30 B      
  4 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 46.21      44.86        
  5 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 46.89      45.55        
  6 Vuong, Valentina V        11 SBA-SI                 46.16      46.00        
  7 Prince, Kaia R            11 CAST-SI                50.01      46.64        
  8 O'Dell, Camilla E         11 SBA-SI                 57.56      47.16        
  9 Lefringhouse, Molly N     12 CSA-SI                 50.14      48.33        
 10 Mench, Leinani E          11 HSA-SI                 58.97      48.75        
 11 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 49.52      48.95        
 12 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                   NT      49.32        
 13 Webb, Naomi S             12 SDY-SI                 51.23      50.16        
 14 Segura, Ali L             11 UN-SI                  51.13      53.41        
 15 Anderson, Evi G           11 CSA-SI               1:01.50      55.00        
 16 Conlon, Alex E            11 CSA-SI                 51.36      55.19        
 17 Kuester, Aurelia H        12 SSD-SI                    NT      58.43        
 18 Segura Ordonez, Alejandr  11 SBA-SI                    NT      59.19        
 19 Ballesteros, Michelle L   12 WSST-SI                   NT    1:00.32        
 20 Ramirez, Rae              12 SBA-SI                 59.74    1:00.49        
 21 Bernal, Madison L         12 SBA-SI                    NT    1:00.95        
 22 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                 59.14    1:05.58        
 -- Rivers-Sass, Lialla C     12 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Nolan, Neeve C            12 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Jiricek, Madeleine S      11 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Dellacato, Casey M        12 MRA-SI                 57.17         DQ        
 
Event 37  Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:31.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doss, Nevada S            14 CAST-SI                   NT    1:28.80 B      
  2 Park, Sohee               13 SBA-SI               1:34.27    1:32.68        
  3 McMullen, Lilly M         17 HSA-SI               1:36.28    1:35.44        
  4 Enriquez, Alyssa          13 SDY-SI                    NT    1:35.96        
  5 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI               1:40.37    1:38.25        
  6 Ruiz, Maile M             13 HSA-SI                    NT    1:50.85        
 -- Bahn, Soo Hyun            13 SDAC-SI                   NT         DQ        
 -- McCarty, Kylie I          15 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Herrera, Jennifer L       13 WAVE-SI                   NT         DQ        
 -- Vidal Jimenez, Camila S   13 SDY-SI                    NT         DQ        
 -- Rivers-Sass, Audrey P     14 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Bondurant, Mackenzie J    13 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Estrada, Mia O            14 SDY-SI                    NT        DFS        
 
Event 39  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 35.55      29.85        
  2 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                 28.34      32.17        
 -- Mohr, Emma G               6 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 41  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          55.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pfau, Cora R               8 WSST-SI                   NT      55.23 B      
  2 Haro, Maya G               8 HSA-SI               1:05.64    1:06.27        
  3 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                    NT    1:06.85        
  4 Edwards, Sadie E           8 CSA-SI                    NT    1:29.03        
 -- O'Dell, Catalina T         8 SBA-SI               1:02.52         DQ        
 -- DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 43  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 tan, Jamelyn J            10 SBA-SI                    NT      38.85 B      
  2 Nagel, Elia T             10 WAVE-SI                52.38      43.38        
  3 Hirayama, Ayaka A         10 SBA-SI                    NT      43.69        
  4 Vuong, Gigi G              9 SBA-SI                 44.65      44.35        
  5 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI                 42.19      44.71        
  6 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                51.26      47.32        
  7 McCance, Skylar L         10 HSA-SI                 48.34      47.68        
  8 Barden, Gabby M           10 HSA-SI                 50.26      48.97        
  9 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 50.76      49.08        
 10 Nelson, Penelope L         9 HSA-SI                 44.93      50.04        
 11 Hefner, Maile A           10 HSA-SI                    NT      55.58        
 12 Freeman, Blake S           9 CSA-SI                 53.15    1:00.43        
 13 Ortega, Lucia M           10 WSST-SI              1:08.63    1:00.55        
 14 Moran, Nerissa             9 SBA-SI                    NT    1:04.75        
 -- Olascoaga Vidal, Melissa  10 WAVE-SI                   NT         DQ        
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                   NT      36.50 B      
  2 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                39.42      37.19 B      
  3 Adams, Zoya I             12 SDY-SI                 38.10      37.34 B      
  4 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 40.35      39.88        
  5 Navarro, Amaia N          12 MRA-SI                 44.50      40.33        
  6 Segura, Ali L             11 UN-SI                  43.16      41.31        
  7 Darling, Abbie A          12 CAST-SI                41.40      41.39        
  8 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 46.37      44.20        
  9 Vuong, Valentina V        11 SBA-SI                 42.14      44.65        
 10 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 50.11      45.30        
 11 Segura Ordonez, Alejandr  11 SBA-SI                    NT      46.15        
 12 Cromwell, Naomi           11 CAST-SI                45.75      47.05        
 13 Richardson, Sam L         11 UN-SI                  50.58      47.47        
 14 Mench, Leinani E          11 HSA-SI                 55.43      48.86        
 15 Dellacato, Casey M        12 MRA-SI                    NT      52.59        
 16 Jiricek, Madeleine S      11 MRA-SI                    NT      59.13        
 -- Bernal, Madison L         12 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 47  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitra, Miranda I          13 SDY-SI               1:18.25    1:16.58 B      
  2 Ruiz, Maile M             13 HSA-SI                    NT    1:34.68        
 
Event 49  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:46.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pfau, Cora R               8 WSST-SI                   NT    1:39.41 B      
  2 Santoro, Matilda O         7 CAST-SI              2:02.50    1:42.28 B      
  3 Plezia, Juliet J           8 HSA-SI                    NT    1:42.30 B      
  4 Haro, Maya G               8 HSA-SI               1:46.79    1:45.97 B      
  5 Tran, Audrey S             6 SSD-SI               1:56.84    1:46.73        
  6 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              1:56.37    2:03.81        
  7 Gasaway, Madison A         7 WSST-SI                   NT    2:05.67        
  8 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI                    NT    2:06.06        
  9 Navarrete, Carol           8 SBA-SI                    NT    2:07.40        
 10 O'Dell, Catalina T         8 SBA-SI               2:01.07    2:11.56        
 
Event 51  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI               1:28.17    1:17.04 B      
  2 Escajadillo Jimenez, Chi  10 SDY-SI                    NT    1:19.65 B      
  3 tan, Jamelyn J            10 SBA-SI                    NT    1:21.19 B      
  4 Nagel, Elia T             10 WAVE-SI              1:22.83    1:22.45        
  5 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI               1:26.19    1:26.33        
  6 McCance, Skylar L         10 HSA-SI               1:25.93    1:27.84        
  7 Barden, Gabby M           10 HSA-SI               1:27.19    1:28.32        
  8 Tollison, Amilia S        10 CAST-SI              1:29.36    1:29.45        
  9 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI              1:32.25    1:30.40        
 10 Ochoa, Abi L              10 SBA-SI               1:45.49    1:43.91        
 11 Olascoaga Vidal, Melissa  10 WAVE-SI                   NT    1:46.18        
 12 Shiff, Claire R            9 HSA-SI               1:57.28    2:02.59        
 
Event 53  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Darling, Abbie A          12 CAST-SI              1:13.70    1:09.73 B      
  2 DeMerchant, Audrey C      12 WSST-SI              1:15.03    1:14.52        
  3 Vuong, Valentina V        11 SBA-SI               1:14.36    1:16.84        
  4 Byrne, Allie M            12 SDAC-SI              1:15.48    1:17.28        
  5 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:18.08    1:19.13        
  6 Prince, Kaia R            11 CAST-SI              1:20.10    1:22.03        
  7 Navarro, Amaia N          12 MRA-SI               1:18.81    1:22.49        
  8 O'Dell, Camilla E         11 SBA-SI               1:40.14    1:23.44        
  9 Ramirez, Rae              12 SBA-SI               1:17.05    1:24.63        
 10 Gasaway, Reagan E         11 WSST-SI              1:29.86    1:24.66        
 11 Conlon, Alex E            11 CSA-SI               1:22.51    1:25.69        
 12 Robledo, Sophia R         11 CAST-SI                   NT    1:28.92        
 13 Lefringhouse, Molly N     12 CSA-SI               1:24.25    1:29.50        
 14 Richardson, Sam L         11 UN-SI                1:29.41    1:29.64        
 15 Cromwell, Naomi           11 CAST-SI              1:27.53    1:30.96        
 16 Anderson, Evi G           11 CSA-SI               1:31.49    1:33.82        
 17 Dellacato, Casey M        12 MRA-SI                    NT    1:36.50        
 18 Kuester, Aurelia H        12 SSD-SI                    NT    1:38.93        
 19 Jiricek, Madeleine S      11 MRA-SI               1:49.09    1:41.51        
 20 Bernal, Madison L         12 SBA-SI               1:44.90    1:50.20        
 21 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                    NT    1:57.43        
 22 Gessel, Sydney E          12 CAST-SI              1:59.82    1:58.40        
 23 Rivers-Sass, Lialla C     12 HSA-SI                    NT    1:58.75        
 
Event 55  Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitra, Miranda I          13 SDY-SI               1:10.02    1:03.37 B      
  2 Doss, Nevada S            14 CAST-SI              1:10.97    1:10.59        
  3 Brunkow, Catrina L        14 HSA-SI               1:11.18    1:10.76        
  4 McMullen, Mackenzie S     17 HSA-SI               1:12.53    1:10.99        
  5 Park, Sohee               13 SBA-SI               1:25.19    1:11.35        
  6 McMullen, Lilly M         17 HSA-SI               1:12.89    1:13.61        
  7 Brunkow, Alexa N          16 HSA-SI               1:17.04    1:14.09        
  8 McCarty, Kylie I          15 MRA-SI                    NT    1:15.18        
  9 Vidal Jimenez, Camila S   13 SDY-SI                    NT    1:15.94        
 10 Hernandez Cueto, Alondra  16 HSA-SI                    NT    1:18.35        
 11 Anderson, Bella M         13 CSA-SI                    NT    1:20.64        
 12 Rivers-Sass, Audrey P     14 HSA-SI               1:22.35    1:26.39        
 13 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI               1:28.19    1:28.93        
 14 Bahn, Soo Hyun            13 SDAC-SI                   NT    1:32.57        
 15 Herrera, Jennifer L       13 WAVE-SI                   NT    1:32.68        
 16 Bondurant, Mackenzie J    13 HSA-SI                    NT    1:40.26        
 17 Cummings, Delaney         17 SBA-SI                    NT    1:42.11        
 18 Yeakle, Vanessa J         15 MRA-SI                    NT    1:55.98