Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/12/17 08:04 AM
                 2017 SI CAST C All Ages South Meet - 11/11/17                 
                    2017 SI CAST C Meet All Ages-11/11/2017                    
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                 21.34      22.51        
  2 Kuester, Temus             6 SSD-SI                    NT      31.74        
  3 Davis, Harrison M          6 CSA-SI                 37.52      34.55        
  4 Larson, Caige T            6 MRA-SI                    NT      36.60        
  5 Lengyel, David R           6 MRA-SI                 51.37      43.42        
  6 Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT      46.98        
 -- Cutforth, Tristan L        6 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 4  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeakle, Peter M            8 MRA-SI                 53.03      42.69 B      
  2 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                 49.87      49.00        
  3 Toback, Brogan J           7 HSA-SI               1:11.46      49.12        
  4 Butcher, Taylor J          8 MRA-SI               1:01.69      49.66        
  5 Kapchinskiy, Roman J       7 SDAC-SI                   NT      49.90        
  6 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                 55.50      50.05        
  7 Darner, Andrew J           7 CAST-SI                   NT      50.79        
  8 Lengyel, Carter J          8 MRA-SI                 54.43      54.05        
  9 Plezia, Liam M             8 HSA-SI                 57.17      54.56        
 10 Tolentino, Greg D          8 CAST-SI                59.47      55.73        
 11 Rierson, Dane H            7 SBA-SI                    NT      59.71        
 12 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI               1:01.98    1:00.86        
 13 McCann, Aiden M            7 HSA-SI                    NT    1:19.29        
 14 Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT    1:20.57        
 15 Vissuet, Kaiden M          7 SBA-SI               2:13.40    2:17.19        
 
Event 6  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Alex C               9 SBA-SI                 38.25      36.01 B      
  2 Robbins, Jack J           10 MRA-SI                 39.08      37.64        
  3 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 39.28      39.03        
  4 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                43.47      40.17        
  5 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                39.66      40.30        
  6 Capetanakis, George A      9 SBA-SI                 41.08      40.83        
  7 Jacobs, Bray N            10 SBA-SI                    NT      41.08        
  8 Tran, William H            9 SSD-SI                 45.33      41.26        
  9 Clapham, Drew M            9 MRA-SI                 40.44      41.51        
 10 Oliverio, Micah           10 SDY-SI                 40.01      42.58        
 11 Purczynski, Miller J      10 MRA-SI                 44.39      43.05        
 12 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI                 46.31      43.21        
 13 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                 48.26      44.95        
 14 Shields, Kevin or KJ L     9 SBA-SI                 45.50      45.46        
 15 Shook, Ben D               9 HSA-SI                    NT      46.29        
 16 Sosa, Marvin              10 WAVE-SI                55.53      46.73        
 17 Gumataotao IV, Albert D   10 CAST-SI                46.66      47.04        
 18 Mino, Dom A                9 SBA-SI                 51.00      48.18        
 19 Huter, David               9 CAST-SI                53.76      50.38        
 20 Blizzard, Lucas J         10 HSA-SI                    NT      50.81        
 21 Darner, Ian M              9 CAST-SI                50.56      51.21        
 22 Liebig, Joe D              9 HSA-SI                 53.07      51.60        
 23 Solloa, Philippe A         9 SBA-SI               1:03.65      59.61        
 24 Teasdale, Carter L        10 CAST-SI                   NT    1:03.38        
 
Event 8  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zapata, Vicente D         11 UN-SI                     NT      31.99 B      
  2 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 35.90      32.84 B      
  3 Kuleto, Ben D             11 SDAC-SI                34.90      33.43 B      
  4 Burke, Nathan C           11 SDY-SI                 37.90      33.80        
  5 Favish, Aiden M           11 SDAC-SI                34.24      33.97        
  6 Marshall, William T       12 HSA-SI                    NT      34.02        
  7 Jimenez, Andre N          11 SDY-SI                 35.03      34.62        
  8 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI                 39.54      35.57        
  9 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                 37.10      35.96        
 10 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 37.54      36.12        
 11 Gardenswartz, Ryan D      12 HSA-SI                    NT      36.68        
 12 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 40.58      37.02        
 13 Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT      38.37        
 14 Nguyen, Anthony M         12 CAST-SI                42.51      38.82        
 15 Bejar, Nicholas S         11 WSST-SI                48.64      39.42        
 15 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                   NT      39.42        
 17 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                46.05      39.47        
 18 Garnica, Alain            11 SBA-SI                    NT      40.39        
 19 Boone, Miles O            11 MRA-SI                    NT      40.90        
 20 Feser, William E          12 MRA-SI                    NT      41.17        
 21 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 41.55      41.69        
 22 Gonzalez Neaves, Gustavo  12 SBA-SI                    NT      41.77        
 23 Chipman, Lowell D         11 SBA-SI                 43.99      42.49        
 24 Barwick, Aidan S          12 WAVE-SI                   NT      44.82        
 25 Zasueta, Alex A           12 HSA-SI                    NT      48.59        
 
Event 10  Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Louie L         13 HSA-SI                 30.57      29.64 B      
  2 Librera, Michael          13 MRA-SI                 32.63      29.90 B      
  3 Martinez Serrano, Andres  13 SDY-SI                 31.81      30.31        
  4 Garcia, Nicky A           13 SBA-SI                 31.74      31.94        
  5 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI                 33.04      32.54        
  6 Chico, Jason B            13 CAST-SI                35.10      32.62        
  7 Hoang, Luca V             15 SDY-SI                    NT      32.66        
  8 Harman, Ethan B           13 HSA-SI                 40.71      36.35        
  9 Oliverio, Marcelino       13 SDY-SI                 36.78      38.00        
 10 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                41.26      38.09        
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                    NT      30.10        
  2 Kuester, Temus             6 SSD-SI                    NT      36.79        
 -- Cutforth, Tristan L        6 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Davis, Harrison M          6 CSA-SI               1:03.93         DQ        
 -- Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 14  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI               1:00.12      53.21 B      
  2 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI               1:00.29      56.11 B      
  3 Yeakle, Peter M            8 MRA-SI               1:13.61      56.80        
  4 Tolentino, Greg D          8 CAST-SI              1:06.89    1:04.61        
  5 Lengyel, Carter J          8 MRA-SI               1:28.89    1:05.87        
  6 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT    1:06.64        
  7 Darner, Andrew J           7 CAST-SI                   NT    1:09.49        
  8 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT    1:27.21        
  9 Vissuet, Kaiden M          7 SBA-SI                    NT    2:04.17        
 -- Rierson, Dane H            7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Duran Lopez, Gael          8 SDY-SI               1:01.67         DQ        
 -- Kapchinskiy, Roman J       7 SDAC-SI                   NT         DQ        
 
Event 16  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Alex C               9 SBA-SI                 50.79      46.54        
  2 Duran Lopez, Ale          10 SDY-SI                 47.89      46.59        
  3 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 44.89      48.37        
  4 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                52.62      48.42        
  5 Robbins, Jack J           10 MRA-SI                    NT      48.85        
  6 Tran, William H            9 SSD-SI                 54.74      50.36        
  7 Granger, Tyler J          10 CAST-SI                48.39      50.62        
  8 Davis, Christopher A      10 CSA-SI                 48.86      50.81        
  9 Kuester, Elan H           10 SSD-SI                    NT      52.92        
 10 Gumataotao IV, Albert D   10 CAST-SI              1:01.27      54.60        
 11 Jacobs, Bray N            10 SBA-SI                    NT      54.73        
 12 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                 59.30      57.87        
 13 Sosa, Marvin              10 WAVE-SI              1:04.00      57.88        
 14 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI               1:01.43      58.16        
 15 Mino, Dom A                9 SBA-SI                 58.04      58.71        
 16 Huter, David               9 CAST-SI                   NT    1:01.76        
 17 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT    1:03.73        
 18 Darner, Ian M              9 CAST-SI              1:00.39    1:03.76        
 19 Solloa, Philippe A         9 SBA-SI                    NT    1:10.22        
 20 Eady, Beckett A           10 HSA-SI                    NT    1:11.33        
 -- Capetanakis, George A      9 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Oliverio, Micah           10 SDY-SI                 57.02         DQ        
 -- Teasdale, Carter L        10 CAST-SI                   NT        DFS        
 
Event 18  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De La Pena Aguilar, Fern  12 SDY-SI                 40.86      38.00 B      
  2 Zapata, Vicente D         11 UN-SI                     NT      39.34 B      
  3 Jimenez, Andre N          11 SDY-SI                 40.08      39.48 B      
  4 Favish, Aiden M           11 SDAC-SI                41.13      40.69        
  5 Adamson, Charlie R        12 HSA-SI                    NT      40.88        
  6 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 42.92      41.11        
  7 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 41.42      41.33        
  8 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 47.97      46.44        
  9 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               1:01.60      46.82        
 10 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI                    NT      46.88        
 11 Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI                    NT      48.30        
 12 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                48.06      49.39        
 13 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                48.82      50.20        
 14 Nguyen, Anthony M         12 CAST-SI                   NT      50.69        
 15 Chipman, Lowell D         11 SBA-SI                 55.45      51.80        
 16 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 49.22      52.15        
 17 Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT      54.15        
 18 Boone, Miles O            11 MRA-SI                    NT      55.06        
 19 Gonzalez Neaves, Gustavo  12 SBA-SI                    NT      58.90        
 20 Garnica, Alain            11 SBA-SI                    NT    1:00.73        
 -- Zasueta, Alex A           12 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Gardenswartz, Ryan D      12 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 20  Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:18.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Nicky A           13 SBA-SI                    NT    1:32.58        
  2 Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:46.42    1:39.55        
  3 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:36.06    1:43.82        
  4 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                   NT    1:58.31        
 -- Librera, Michael          13 MRA-SI               1:20.30         DQ        
 -- Oliverio, Marcelino       13 SDY-SI               1:30.62         DQ        
 -- Martinez Serrano, Andres  13 SDY-SI                    NT        DFS        
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:58.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duran Lopez, Gael          8 SDY-SI               2:20.45    1:55.91 B      
  2 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI                    NT    2:01.17        
  3 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT    2:21.23        
  4 Toback, Brogan J           7 HSA-SI                    NT    2:21.30        
 -- Butcher, Taylor J          8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Tolentino, Greg D          8 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 24  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI              1:43.12    1:43.59        
  2 Everitt, Gage M           10 CSA-SI               1:51.48    1:48.37        
  3 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                   NT    1:49.65        
  4 Tran, William H            9 SSD-SI               2:02.04    1:54.41        
  5 Davis, Christopher A      10 CSA-SI               1:54.90    1:57.10        
  6 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI               1:56.87    2:02.27        
  7 Jacobs, Bray N            10 SBA-SI                    NT    2:17.31        
 -- Kuester, Elan H           10 SSD-SI                    NT         DQ        
 -- Granger, Tyler J          10 CAST-SI              1:39.80         DQ        
 -- Duran Lopez, Ale          10 SDY-SI               1:50.01         DQ        
 -- Clapham, Drew M            9 MRA-SI               2:06.14         DQ        
 -- Teasdale, Carter L        10 CAST-SI                   NT        DFS        
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                1:26.57    1:21.21 B      
  2 Holden, Eric J            12 CAST-SI              1:32.99    1:21.99 B      
  3 Coziahr, Will D           12 SBA-SI               1:33.63    1:23.08 B      
  4 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI               1:31.75    1:24.72        
  5 Favish, Aiden M           11 SDAC-SI              1:29.69    1:25.82        
  6 Adamson, Charlie R        12 HSA-SI                    NT    1:27.58        
  7 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI               1:26.10    1:27.89        
  8 Burke, Nathan C           11 SDY-SI               1:50.11    1:27.97        
  9 Kuleto, Ben D             11 SDAC-SI                   NT    1:29.84        
 10 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                    NT    1:31.18        
 11 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI                    NT    1:38.49        
 12 Castorena, Xander X       11 SBA-SI               1:46.06    1:44.45        
 13 Garnica, Alain            11 SBA-SI                    NT    1:44.97        
 14 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI               1:50.53    1:45.94        
 15 Nguyen, Anthony M         12 CAST-SI                   NT    1:49.10        
 -- Jimenez, Andre N          11 SDY-SI               1:25.52         DQ        
 -- Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               2:01.04         DQ        
 -- Feser, William E          12 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 28  Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:42.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Resendiz Morales, Edwin   16 WAVE-SI              3:17.98    2:35.52 B      
  2 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI              3:00.30    2:40.10 B      
  3 Garcia, Nicky A           13 SBA-SI               3:03.56    3:04.59        
  4 Chico, Jason B            13 CAST-SI                   NT    3:32.65        
 -- Martinez Serrano, Andres  13 SDY-SI                    NT         DQ        
 -- Librera, Michael          13 MRA-SI               2:44.94         DQ        
 -- Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                   NT        DFS        
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                    NT      33.19        
  2 Cutforth, Tristan L        6 MRA-SI                    NT      37.17        
  3 Kuester, Temus             6 SSD-SI                    NT      38.29        
 -- Davis, Harrison M          6 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 32  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:01.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Butcher, Taylor J          8 MRA-SI                    NT      54.10 B      
  2 Magers, Sebass J           7 CSA-SI               1:02.08      55.65 B      
  3 McCance, Nate N            8 HSA-SI               1:03.95    1:00.15 B      
  4 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI               1:03.65    1:03.13        
  5 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI                    NT    1:05.72        
  6 Rierson, Dane H            7 SBA-SI                    NT    1:17.13        
 -- Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Tolentino, Greg D          8 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Toback, Brogan J           7 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Kapchinskiy, Roman J       7 SDAC-SI                   NT         DQ        
 -- Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Yeakle, Peter M            8 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 34  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Alex C               9 SBA-SI                 51.17      50.42        
  2 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                51.48      51.97        
  3 Clapham, Drew M            9 MRA-SI                 54.05      52.55        
  4 Duran Lopez, Ale          10 SDY-SI                 55.34      53.81        
  5 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI                57.24      55.15        
  6 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI               1:01.34      56.45        
  7 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI               1:02.83      56.61        
  8 Purczynski, Miller J      10 MRA-SI                    NT      56.69        
  9 Shook, Ben D               9 HSA-SI                    NT      58.04        
 10 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 55.35      58.97        
 11 Kuester, Elan H           10 SSD-SI                    NT    1:01.17        
 12 Griffin, Dylan T           9 SDY-SI               1:09.03    1:02.16        
 13 Liebig, Joe D              9 HSA-SI               1:18.08    1:08.57        
 14 Davis, Christopher A      10 CSA-SI               1:04.19    1:11.43        
 15 Jacobs, Bray N            10 SBA-SI                    NT    1:24.45        
 -- Sosa, Marvin              10 WAVE-SI              1:09.00         DQ        
 -- Waider, Cohen J            9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Eady, Beckett A           10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Blizzard, Lucas J         10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Shields, Kevin or KJ L     9 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Mino, Dom A                9 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                 44.86      40.81 B      
  2 Gardenswartz, Ryan D      12 HSA-SI                    NT      41.94 B      
  3 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                  45.51      42.49 B      
  4 Favish, Aiden M           11 SDAC-SI                44.93      45.57        
  5 Burke, Nathan C           11 SDY-SI                 51.10      45.78        
  6 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI                 49.72      46.59        
  7 Zapata, Vicente D         11 UN-SI                     NT      46.60        
  8 Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT      48.62        
  9 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 56.84      48.70        
 10 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 57.06      49.73        
 11 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 49.69      52.11        
 12 Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI                    NT      52.28        
 13 Garnica, Alain            11 SBA-SI                    NT      54.17        
 14 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI                    NT      54.61        
 15 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI                   NT      54.79        
 16 Castorena, Xander X       11 SBA-SI                 55.48      56.21        
 -- Nguyen, Anthony M         12 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Gonzalez Neaves, Gustavo  12 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 56.66         DQ        
 
Event 38  Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:26.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Resendiz Morales, Edwin   16 WAVE-SI              1:41.27    1:21.16 B      
  2 Librera, Michael          13 MRA-SI               1:27.36    1:22.17 B      
  3 Martinez Serrano, Andres  13 SDY-SI                    NT    1:28.86        
  4 Thompson, Louie L         13 HSA-SI                    NT    1:30.41        
  5 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:38.57    1:38.41        
  6 Chico, Jason B            13 CAST-SI                   NT    2:04.14        
 -- Hoang, Luca V             15 SDY-SI                    NT         DQ        
 -- Garcia, Nicky A           13 SBA-SI               1:27.12         DQ        
 
Event 42  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          56.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Estrada Gonzalez, Elian    8 WAVE-SI                   NT      45.61 B      
  2 Gonzalez-Alvarez, Emilio   7 SBA-SI                    NT    1:01.23        
  3 Magers, Sebass J           7 CSA-SI                 59.80    1:02.05        
  4 Yeakle, Peter M            8 MRA-SI                    NT    1:05.00        
  5 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT    1:08.52        
 -- Plezia, Liam M             8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Duran Lopez, Gael          8 SDY-SI               1:00.31         DQ        
 -- Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT         DQ        
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 43.65      41.71        
  2 Park, Alex C               9 SBA-SI                 47.22      45.01        
  3 Granger, Tyler J          10 CAST-SI                   NT      48.64        
  4 Shook, Ben D               9 HSA-SI                    NT      53.75        
  5 Davis, Christopher A      10 CSA-SI                 57.95      58.32        
  6 Liebig, Joe D              9 HSA-SI                    NT    1:11.29        
  7 Solloa, Philippe A         9 SBA-SI                    NT    1:16.18        
 -- Shields, Kevin or KJ L     9 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Tran, William H            9 SSD-SI               1:04.95         DQ        
 -- Waider, Cohen J            9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Griffin, Dylan T           9 SDY-SI               1:06.41         DQ        
 -- Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Oliverio, Micah           10 SDY-SI                 51.11        DFS        
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 41.33      35.73 B      
  2 Zapata, Vicente D         11 UN-SI                     NT      36.07 B      
  3 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 48.19      36.33 B      
  4 Favish, Aiden M           11 SDAC-SI                38.39      38.74        
  5 Jimenez, Andre N          11 SDY-SI                 49.54      41.54        
  6 Holden, Eric J            12 CAST-SI                46.54      41.91        
  7 Blizzard, Logan J         12 HSA-SI                    NT      47.78        
  8 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI                    NT      49.56        
  9 Gonzalez Neaves, Gustavo  12 SBA-SI                    NT      54.55        
 10 Feser, William E          12 MRA-SI                    NT    1:01.34        
 -- Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               1:06.03         DQ        
 -- Garnica, Alain            11 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 57.05         DQ        
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:13.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Librera, Michael          13 MRA-SI               1:19.43    1:14.96        
  2 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI              1:33.01    1:16.17        
 -- Harman, Ethan B           13 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 50  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:42.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magers, Sebass J           7 CSA-SI               1:44.47    1:33.32 B      
  2 Duran Lopez, Gael          8 SDY-SI               2:03.94    1:34.32 B      
  3 Yeakle, Peter M            8 MRA-SI               2:10.38    1:36.70 B      
  4 Butcher, Taylor J          8 MRA-SI                    NT    1:57.42        
  5 Darner, Andrew J           7 CAST-SI                   NT    1:57.49        
  6 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT    1:58.18        
  7 Tolentino, Greg D          8 CAST-SI              2:07.60    2:03.06        
  8 Plezia, Liam M             8 HSA-SI                    NT    2:04.81        
 
Event 52  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI               1:27.00    1:19.73 B      
  2 Duran Lopez, Ale          10 SDY-SI               1:24.08    1:26.34        
  3 Everitt, Gage M           10 CSA-SI               1:25.49    1:28.76        
  4 Granger, Tyler J          10 CAST-SI              1:23.31    1:29.66        
  5 Robbins, Jack J           10 MRA-SI               1:32.88    1:29.97        
  6 Clapham, Drew M            9 MRA-SI               1:33.40    1:31.46        
  7 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI              1:31.58    1:32.84        
  8 Phaymany, Kyle            10 CAST-SI              1:38.25    1:35.74        
  9 Purczynski, Miller J      10 MRA-SI               1:34.80    1:36.52        
 10 Kuester, Elan H           10 SSD-SI                    NT    1:36.93        
 11 Davis, Christopher A      10 CSA-SI               1:37.31    1:40.25        
 12 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT    1:41.37        
 13 Tran, William H            9 SSD-SI               1:47.41    1:42.95        
 14 Gumataotao IV, Albert D   10 CAST-SI              1:46.87    1:43.51        
 15 Jacobs, Bray N            10 SBA-SI                    NT    1:43.95        
 16 Villa, Joaquin R          10 SBA-SI                    NT    1:44.16        
 17 Sosa, Marvin              10 WAVE-SI              2:06.06    1:51.49        
 18 Liebig, Joe D              9 HSA-SI               1:54.67    1:51.84        
 19 Darner, Ian M              9 CAST-SI              1:51.28    1:53.23        
 20 Huter, David               9 CAST-SI              1:59.82    1:56.86        
 21 Waider, Cohen J            9 HSA-SI                    NT    2:00.30        
 
Event 54  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De La Pena Aguilar, Fern  12 SDY-SI               1:12.77    1:09.23 B      
  2 Coziahr, Will D           12 SBA-SI               1:13.65    1:10.19 B      
  3 Adamson, Charlie R        12 HSA-SI               1:15.18    1:11.43 B      
  4 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI               1:22.15    1:11.58 B      
  5 Jimenez, Andre N          11 SDY-SI               1:15.07    1:14.15        
  6 Kuleto, Ben D             11 SDAC-SI              1:16.12    1:15.05        
  7 Zapata, Vicente D         11 UN-SI                     NT    1:15.24        
  8 Marshall, William T       12 HSA-SI                    NT    1:18.24        
  9 Voyteshonock, Spencer P   11 MRA-SI               1:25.90    1:20.06        
 10 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               1:39.82    1:21.05        
 11 Geurtsen-Shoemate, Samue  12 WSST-SI              1:23.49    1:22.25        
 12 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI               1:31.47    1:28.81        
 13 Castorena, Xander X       11 SBA-SI               1:26.30    1:30.21        
 14 Simonetti, Ryan V         12 HSA-SI               1:26.31    1:31.94        
 15 Nguyen, Anthony M         12 CAST-SI              1:35.40    1:35.44        
 16 Crockett, Zachary J       11 CAST-SI                   NT    1:37.42        
 17 Zasueta, Alex A           12 HSA-SI                    NT    1:45.24        
 18 Gavino, Anthony           11 SBA-SI               1:36.61    1:45.54        
 
Event 56  Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:05.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Louie L         13 HSA-SI               1:07.51    1:06.49        
  2 Martinez Serrano, Andres  13 SDY-SI               1:11.68    1:11.12        
  3 Garcia, Nicky A           13 SBA-SI               1:12.58    1:13.66        
  4 Hutchinson, Gabe E        14 HSA-SI               1:16.33    1:13.90        
  5 Hoang, Luca V             15 SDY-SI                    NT    1:16.63        
  6 Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:27.45    1:21.33        
  7 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI              1:36.68    1:30.50