Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/24/17 06:53 AM
               2017 SI CSA AB All Ages Meet - 4/21/17 to 4/23/17               
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 11 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
       11:01.20  A
       12:01.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               9:20.40    9:07.47 A      
     1:04.77  2:14.13  3:23.65  4:32.98  5:42.04  6:51.01  8:00.31  9:07.47
  2 Washabaugh, Seth          15 SBA-SI               8:59.55    9:12.11 A      
     1:05.07  2:14.42  3:22.91  4:31.77  5:41.40  6:51.01  8:00.39  9:12.11
  3 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI               9:15.00    9:20.61 A      
     1:05.72  2:16.65  3:27.52  4:39.47  5:50.93  7:02.27  8:12.90  9:20.61
  4 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              9:30.84    9:27.13 A      
     1:05.71  2:17.08  3:29.16  4:42.42  5:54.69  7:06.27  8:17.70  9:27.13
  5 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   9:31.63    9:34.64 A      
     1:05.31  2:15.76  3:27.49  4:40.40  5:53.79  7:07.76  8:22.23  9:34.64
  6 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI              10:16.13    9:36.44 A      
     1:07.93  2:20.64  3:33.69  4:46.86  6:00.39  7:13.04  8:25.75  9:36.44
  7 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                   9:46.07    9:38.58 A      
     1:07.47  2:18.84  3:31.32  4:45.52  6:00.24  7:15.41  8:28.62  9:38.58
  8 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   9:34.97    9:39.45 A      
     1:07.64  2:20.06  3:33.10  4:47.02  6:00.57  7:14.57  8:28.38  9:39.45
  9 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               9:59.72    9:44.15 A      
     1:10.38  2:25.69  3:40.08  4:53.73  6:06.26  7:19.82  8:32.77  9:44.15
 10 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI             10:15.00    9:44.18 A      
     1:09.99  2:21.49  3:33.72  4:46.64  6:01.13  7:15.56  8:30.29  9:44.18
 11 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI              10:30.00    9:53.87 A      
     1:11.02  2:26.39  3:42.45  4:59.90  6:15.89  7:30.78  8:44.34  9:53.87
 12 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI              10:38.49    9:53.95 A      
     1:11.76  2:30.04  3:47.66  5:04.45  6:18.92  7:33.20  8:45.40  9:53.95
 13 Wong, Kyle R              13 RSD-SI              10:10.73    9:54.30 A      
     1:09.81  2:21.59  3:34.90  4:48.77  6:03.83  7:21.54  8:39.18  9:54.30
 14 Hughes, Colby             12 SBA-SI              10:31.34   10:04.58 A      
     1:10.51  2:26.45  3:42.43  4:59.31  6:16.68  7:33.37  8:49.51 10:04.58
 15 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI              10:30.00   10:12.20 A      
     1:12.66  2:31.04  3:48.40  5:05.43  6:22.68  7:39.70  8:56.73 10:12.20
 16 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI              10:30.00   10:19.19 A      
     1:12.00  2:29.93  3:48.44  5:07.70  6:26.68  7:45.54  9:04.04 10:19.19
B - Division  
  1 Shields, Grant B          14 RSD-SI              12:00.00    9:56.44 A      
     1:10.99  2:27.05  3:43.27  4:58.85  6:13.25  7:29.84  8:44.80  9:56.44
  2 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI              12:01.29   10:08.18 A      
     1:11.34  2:27.11  3:43.37  5:00.53  6:18.65  7:36.13  8:53.49 10:08.18
  3 Starling, Bryant W        13 HSA-SI              12:01.30   10:09.51 A      
     1:11.78  2:28.30  3:44.21  5:01.44  6:19.63  7:36.75  8:54.88 10:09.51
  4 Alvidrez, Matt            17 UN-SI               11:24.99   10:17.37 A      
     1:08.33  2:24.47  3:42.47  5:01.72  6:20.94  7:42.25  9:01.15 10:17.37
  5 Sway, Colin M             13 RSD-SI              12:00.00   10:19.97 A      
     1:13.83  2:33.55  3:52.51  5:11.11  6:29.38  7:47.19  9:04.25 10:19.97
  6 Donnelly, James M         12 SBA-SI              11:12.87   10:23.48 A      
     1:11.41  2:29.51  3:52.17  5:12.49  6:31.56  7:50.39  9:08.28 10:23.48
  7 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI             11:01.85   10:25.82 A      
     1:12.82  2:32.32  3:52.21  5:11.73  6:31.50  7:50.75  9:09.42 10:25.82
  8 McCabe, Porter J          13 SSD-SI              11:24.99   10:26.04 A      
     1:08.86  2:29.17  3:48.29  5:10.26  6:30.43  7:49.75  9:09.17 10:26.04
  9 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI             12:01.30   11:06.39 B      
     1:14.65  2:39.48  4:07.27  5:33.76  6:58.65  8:22.84  9:48.05 11:06.39
 10 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                  11:13.36   11:06.75 B      
     1:16.99  2:41.92  4:07.39  5:31.96  6:55.89  8:20.60  9:44.31 11:06.75
 11 Cruz Renteria, Julio      13 BC                  11:08.89   11:12.24 B      
     1:18.68  2:43.91  4:09.27  5:32.80  6:58.86  8:25.52  9:50.75 11:12.24
 12 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                  11:02.11   11:12.63 B      
     1:15.23  2:39.38  4:05.47  5:31.53  6:58.62  8:26.26  9:52.30 11:12.63
 13 Ko, Andrew                12 RSD-SI              11:30.00   11:19.50 B      
     1:14.56  2:37.90  4:03.59  5:31.71  6:59.66  8:27.58  9:55.44 11:19.50
 14 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI              12:01.30   11:28.00 B      
     1:18.20  2:44.65  4:11.81  5:39.83  7:07.82  8:35.90 10:03.63 11:28.00
 
Event 4  Boys 11 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
        6:00.20  A
        6:33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 UN-SI                5:01.15    4:56.19 A      
     1:04.59  2:19.21  3:50.77  4:56.19                                    
  2 Washabaugh, Seth          15 SBA-SI               4:57.63    5:02.27 A      
     1:06.76  2:24.89  3:51.96  5:02.27                                    
  3 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               5:09.85    5:04.31 A      
     1:06.17  2:24.32  3:55.30  5:04.31                                    
  4 Inzunza, Edwin O          15 UN-SI                5:10.89    5:22.50 A      
     1:10.09  2:36.03  4:09.84  5:22.50                                    
  5 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               5:51.94    5:39.72 A      
     1:14.56  2:43.24  4:24.44  5:39.72                                    
B - Division  
  1 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               6:14.90    5:43.21 A      
     1:19.71  2:48.80  4:27.79  5:43.21                                    
  2 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              6:16.65    5:50.20 A      
     1:23.72  2:54.18  4:32.76  5:50.20                                    
  3 Ko, Andrew                12 RSD-SI               6:32.30    5:57.32 A      
     1:24.83  2:55.38  4:35.63  5:57.32                                    
  4 Donnelly, James M         12 SBA-SI               6:27.40    6:01.85 B      
     1:28.12  2:58.22  4:42.92  6:01.85                                    
  5 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              6:33.00    6:36.75        
     1:29.98  3:09.86  5:12.78  6:36.75                                    
 
Event 6  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        3:02.40  A
        3:19.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lightner, Caspar L        10 SDY-SI               2:34.73    2:34.41 A      
     1:14.69  2:34.41                                                      
  2 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               2:47.59    2:48.02 A      
     1:21.21  2:48.02                                                      
  3 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              2:49.49    2:52.19 A      
     1:24.91  2:52.19                                                      
  4 Zhuang, Timothy C         10 SDY-SI               2:55.92    2:56.06 A      
     1:25.47  2:56.06                                                      
B - Division  
  1 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI              3:15.99    2:41.50 A      
     1:17.97  2:41.50                                                      
  2 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               3:13.65    2:50.74 A      
     1:21.55  2:50.74                                                      
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               3:13.74    2:51.23 A      
     1:24.66  2:51.23                                                      
  4 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               3:19.00    2:52.74 A      
     1:22.77  2:52.74                                                      
  5 Silva, Roman A            10 SBA-SI               3:19.00    2:53.27 A      
     1:24.18  2:53.27                                                      
  6 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ              3:10.84    2:56.61 A      
     1:23.47  2:56.61                                                      
  7 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               3:19.00    2:59.37 A      
     1:25.14  2:59.37                                                      
  8 Gravori, Ari D             9 RSD-SI               3:19.00    3:03.18 B      
     1:27.95  3:03.18                                                      
  9 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               3:19.00    3:06.43 B      
     1:32.26  3:06.43                                                      
 10 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               3:19.00    3:10.59 B      
     1:31.70  3:10.59                                                      
 11 Cabrera, Nicky             9 SBA-SI               3:19.00    3:13.03 B      
     1:33.12  3:13.03                                                      
 12 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               3:19.00    3:13.32 B      
     1:34.36  3:13.32                                                      
 13 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               3:18.86    3:30.62        
     1:41.92  3:30.62                                                      
 14 Anderson, Hayden W        10 RSD-SI               3:19.00    3:36.48        
     1:40.71  3:36.48                                                      
 15 Shew, Noah M               9 RSD-SI               3:19.00    3:43.09        
     1:43.01  3:43.09                                                      
 
Event 8  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:43.60  A
        2:58.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                   2:11.17    2:09.93 A      
     1:02.23  2:09.93                                                      
  2 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                   2:12.29    2:14.83 A      
     1:06.05  2:14.83                                                      
  3 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:22.95    2:20.25 A      
     1:08.84  2:20.25                                                      
  4 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               2:31.76    2:22.62 A      
     1:07.50  2:22.62                                                      
  5 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              2:28.32    2:25.17 A      
     1:10.71  2:25.17                                                      
  6 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI               2:13.59    2:30.17 A      
     1:13.28  2:30.17                                                      
  7 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               2:39.74    2:31.84 A      
     1:12.13  2:31.84                                                      
  8 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                   2:37.12    2:32.54 A      
     1:14.98  2:32.54                                                      
  9 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                   2:33.03    2:36.38 A      
     1:13.45  2:36.38                                                      
 10 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                   2:40.31    2:37.10 A      
     1:16.19  2:37.10                                                      
 11 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                   2:32.87    2:40.08 A      
     1:17.55  2:40.08                                                      
 12 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:41.80    2:41.32 A      
     1:19.99  2:41.32                                                      
B - Division  
  1 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              2:46.00    2:31.81 A      
     1:14.18  2:31.81                                                      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:44.95    2:32.86 A      
     1:15.17  2:32.86                                                      
  3 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               2:45.29    2:34.93 A      
     1:14.57  2:34.93                                                      
  4 Koyama, Masato            12 RSD-SI               2:48.90    2:41.23 A      
     1:18.41  2:41.23                                                      
  5 Jimenez, Ben T            12 WSST-SI              2:56.84    2:43.44 A      
     1:17.56  2:43.44                                                      
  6 Riggins, Coen M           11 CAST-SI              2:58.40    2:48.28 B      
     1:19.77  2:48.28                                                      
  7 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               2:47.04    2:51.39 B      
     1:21.51  2:51.39                                                      
  8 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               2:58.40    2:54.31 B      
     1:25.26  2:54.31                                                      
  9 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                   2:47.07    2:57.25 B      
     1:24.06  2:57.25                                                      
 10 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI               2:50.00    3:31.72        
     1:39.09  3:31.72                                                      
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:28.50  A
        2:42.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:09.35    2:06.30 A      
     1:01.20  2:06.30                                                      
  2 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              2:12.01    2:08.07 A      
     1:02.45  2:08.07                                                      
  3 Loy, Lukas S              14 UN-SI                2:11.76    2:09.81 A      
     1:02.91  2:09.81                                                      
  4 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               2:14.71    2:09.96 A      
     1:03.12  2:09.96                                                      
  5 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:23.09    2:13.48 A      
     1:05.04  2:13.48                                                      
  6 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:16.85    2:14.04 A      
     1:04.94  2:14.04                                                      
  7 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:19.12    2:14.08 A      
     1:05.99  2:14.08                                                      
  8 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   2:15.21    2:14.78 A      
     1:05.08  2:14.78                                                      
  9 Natale, Christian D       13 RSD-SI               2:25.16    2:20.43 A      
     1:06.94  2:20.43                                                      
 10 Sanchez, David T          14 RSD-SI               2:28.17    2:21.70 A      
     1:08.61  2:21.70                                                      
 11 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               2:18.99    2:23.14 A      
     1:06.92  2:23.14                                                      
 12 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               2:26.29    2:24.39 A      
     1:09.51  2:24.39                                                      
 13 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               2:25.19    2:25.32 A      
     1:11.05  2:25.32                                                      
B - Division  
  1 Shields, Grant B          14 RSD-SI               2:30.10    2:15.93 A      
     1:07.14  2:15.93                                                      
  2 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:32.78    2:17.79 A      
     1:06.01  2:17.79                                                      
  3 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               2:36.33    2:17.86 A      
     1:06.01  2:17.86                                                      
  4 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:40.41    2:19.47 A      
     1:06.07  2:19.47                                                      
  5 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               2:30.80    2:20.73 A      
     1:09.38  2:20.73                                                      
  6 Cabrera, Nathan R         13 SBA-SI               2:37.48    2:23.13 A      
     1:09.02  2:23.13                                                      
  7 Sway, Colin M             13 RSD-SI               2:38.35    2:23.81 A      
     1:10.62  2:23.81                                                      
  8 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:29.79    2:24.49 A      
     1:08.76  2:24.49                                                      
  9 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:33.35    2:26.23 A      
     1:11.83  2:26.23                                                      
 10 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:35.20    2:27.15 A      
     1:13.29  2:27.15                                                      
 11 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                2:30.00    2:28.36 A      
     1:10.48  2:28.36                                                      
 12 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI              2:33.80    2:28.97 B      
     1:10.41  2:28.97                                                      
 13 Jayant, Anish             13 RSD-SI               2:40.00    2:29.35 B      
     1:12.97  2:29.35                                                      
 14 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               2:35.91    2:29.36 B      
     1:13.20  2:29.36                                                      
 15 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               2:41.00    2:31.73 B      
     1:13.64  2:31.73                                                      
 16 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               2:39.96    2:33.59 B      
     1:14.55  2:33.59                                                      
 17 Yu, Andy                  13 RSD-SI               2:40.00    2:34.19 B      
     1:14.49  2:34.19                                                      
 18 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              2:42.00    2:34.60 B      
     1:11.82  2:34.60                                                      
 19 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               2:30.00    2:36.24 B      
     1:14.39  2:36.24                                                      
 20 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              2:42.00    2:37.64 B      
     1:17.96  2:37.64                                                      
 21 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              2:42.00    2:39.84 B      
     1:16.76  2:39.84                                                      
 22 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               2:41.00    2:41.43 B      
     1:18.39  2:41.43                                                      
 23 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI               2:41.59    2:42.46        
     1:17.82  2:42.46                                                      
 24 Cruz Renteria, Julio      13 BC                   2:36.80    2:43.68        
     1:19.55  2:43.68                                                      
 25 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               2:41.93    2:43.90        
     1:19.01  2:43.90                                                      
 26 Baker, Avery J            13 CAST-SI              2:42.00    2:47.61        
     1:16.29  2:47.61                                                      
 
Event 12  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:21.80  A
        2:34.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wasson, Jordan A          20 UN-SI                2:03.15    2:08.86 A      
     1:00.11  2:08.86                                                      
  2 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   2:16.74    2:09.99 A      
     1:02.56  2:09.99                                                      
  3 Inzunza, Edwin O          15 UN-SI                2:08.65    2:13.34 A      
     1:04.24  2:13.34                                                      
  4 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                2:20.09    2:15.42 A      
     1:04.34  2:15.42                                                      
  5 Negus, Andrew T           17 WAVE-SI              2:12.21    2:20.91 A      
     1:06.76  2:20.91                                                      
  6 Chang, Lance L            16 UN-SI                2:10.53    2:23.76 B      
     1:06.83  2:23.76                                                      
  7 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                2:19.69    2:29.32 B      
     1:08.57  2:29.32                                                      
B - Division  
  1 Greenman, Carter P        16 UN-SI                2:34.00    2:21.21 A      
     1:09.31  2:21.21                                                      
  2 Thoroman, Dylan D         16 UN-SI                2:30.81    2:21.45 A      
     1:08.79  2:21.45                                                      
  3 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              2:32.71    2:27.05 B      
     1:12.59  2:27.05                                                      
  4 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                2:24.56    2:29.18 B      
     1:11.33  2:29.18                                                      
 -- Ferrell, Nathan C         17 HEAT-AZ              2:34.70         DQ        
     1:12.62       DQ                                                      
 
Event 14  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          53.20  A
        1:03.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 50.65      46.37 A      
B - Division  
  1 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:00.00      47.63 A      
  2 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:02.70      50.10 A      
  3 Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI               1:03.80      54.49 B      
  4 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:03.79      56.44 B      
  5 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:02.27      57.27 B      
  6 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 56.02      59.05 B      
  7 Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:02.99    1:10.39        
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:41.30  A
        1:50.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lightner, Caspar L        10 SDY-SI               1:21.75    1:24.87 A      
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:37.51    1:27.73 A      
  3 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:33.96    1:29.20 A      
 -- Seto, Ronald               9 SSD-SI               1:32.32         DQ        
B - Division  
  1 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI              1:44.77    1:27.35 A      
  2 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:50.50    1:33.32 A      
  3 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:48.47    1:35.84 A      
  4 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:50.50    1:36.29 A      
  5 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:49.76    1:37.66 A      
  6 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:50.50    1:39.59 A      
  7 Gravori, Ari D             9 RSD-SI               1:50.50    1:43.14 B      
  8 Negus, Gordon C            9 WAVE-SI              1:49.21    2:02.87        
 -- Anderson, Hayden W        10 RSD-SI               1:50.50         DQ        
 
Event 18  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:30.70  A
        1:39.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:18.12    1:17.07 A      
  2 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:26.16    1:22.40 A      
  3 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                   1:21.35    1:24.37 A      
  4 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI               1:14.55    1:25.75 A      
  5 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:29.13    1:25.90 A      
  6 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                   1:27.78    1:27.54 A      
 -- Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:23.69         DQ        
B - Division  
  1 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               1:39.00    1:17.06 A      
  2 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:39.00    1:22.30 A      
  3 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:31.77    1:29.54 A      
  4 Riggins, Coen M           11 CAST-SI              1:39.00    1:30.18 A      
  5 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:31.46    1:30.81 B      
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:33.80    1:30.87 B      
  7 De Leon Galvez, Ian Migu  12 BC                   1:31.85    1:32.67 B      
  8 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                   1:30.75    1:33.56 B      
  9 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:38.01    1:33.66 B      
 10 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               1:39.00    1:33.96 B      
 11 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:38.01    1:36.21 B      
 12 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:38.99    1:41.51        
 13 Yang, Joshua *            11 RSD-SI               1:39.00    1:43.87        
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:22.10  A
        1:31.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               1:07.41    1:05.86 A      
  2 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              1:11.33    1:10.81 A      
  3 Sanchez, David T          14 RSD-SI               1:15.51    1:11.25 A      
  4 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   1:13.31    1:11.51 A      
  5 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:13.64    1:11.63 A      
  6 Loy, Lukas S              14 UN-SI                1:12.73    1:12.52 A      
  7 Chang, Joseph             14 UN-SI                1:10.00    1:12.66 A      
  8 Torija Cazares, Henry     13 BC                   1:12.39    1:14.43 A      
  9 Shields, Grant B          14 RSD-SI               1:17.26    1:19.42 A      
 10 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:21.18    1:20.38 A      
 11 Natale, Christian D       13 RSD-SI               1:21.77    1:20.71 A      
 12 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:20.00    1:21.45 A      
B - Division  
  1 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:25.20    1:13.04 A      
  2 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:25.00    1:17.20 A      
  3 Jayant, Anish             13 RSD-SI               1:29.33    1:17.70 A      
  4 Shang, Jason              14 UN-SI                1:30.00    1:19.05 A      
  5 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:22.75    1:19.37 A      
  6 Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI               1:24.92    1:19.41 A      
  7 Cabrera, Nathan R         13 SBA-SI               1:23.78    1:19.43 A      
  8 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:24.69    1:19.77 A      
  9 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               1:24.25    1:20.04 A      
 10 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:28.18    1:20.81 A      
 11 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:26.71    1:21.69 A      
 12 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:27.30    1:22.33 B      
 13 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:26.20    1:23.82 B      
 14 Rubio Sanchez, Jorge Edg  13 BC                   1:27.03    1:25.28 B      
 15 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:30.00    1:25.35 B      
 16 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:31.60    1:29.57 B      
 17 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:31.60    1:30.16 B      
 18 Cruz Renteria, Julio      13 BC                   1:27.38    1:30.92 B      
 19 Yu, Andy                  13 RSD-SI               1:30.00    1:31.41 B      
 20 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               1:28.00    1:32.43        
 
Event 22  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:18.60  A
        1:25.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wasson, Jordan A          20 UN-SI                1:01.66    1:03.66 A      
  2 Washabaugh, Seth          15 SBA-SI               1:07.52    1:08.37 A      
  3 Orr, Max A                15 UN-SI                1:09.57    1:12.86 A      
  4 Chang, Lance L            16 UN-SI                1:11.25    1:13.57 A      
  5 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                1:11.62    1:15.90 A      
  6 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                1:17.64    1:17.65 A      
  7 Negus, Andrew T           17 WAVE-SI              1:12.76    1:18.60 A      
B - Division  
  1 Ferrell, Nathan C         17 HEAT-AZ              1:25.06    1:23.91 B      
 
Event 24  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          57.10  A
        1:08.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 56.35      54.96 A      
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 57.09      57.54 B      
B - Division  
  1 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:00.00    1:03.10 B      
  2 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:06.37    1:07.42 B      
  3 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:07.89    1:13.96        
  4 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI               1:07.74    1:15.22        
  5 Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:07.34    1:16.41        
 
Event 26  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          51.40  A
          56.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 43.91      43.95 A      
  2 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                47.76      44.91 A      
  3 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 49.84      46.23 A      
  4 Seto, Ronald               9 SSD-SI                 48.36      48.52 A      
B - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 56.00      45.96 A      
  2 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ                54.66      50.73 A      
  3 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 56.00      50.79 A      
  4 Cabrera, Nicky             9 SBA-SI                 56.00      51.16 A      
  5 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 56.00      51.47 B      
  6 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 55.31      51.73 B      
  7 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 54.46      53.08 B      
  8 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 56.00      54.26 B      
  9 Zhuang, Timothy C         10 SDY-SI                 52.23      54.47 B      
 10 Xie, Alan                  9 RSD-SI                 56.00      54.69 B      
 11 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 55.37    1:00.51        
 12 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 56.00    1:01.97        
 13 Anderson, Hayden W        10 RSD-SI                 56.00    1:03.21        
 14 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 55.89    1:05.56        
 15 Hernandez, Daniel          9 SBA-SI                 56.00    1:05.82        
 
Event 28  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Koyama, Masato            12 RSD-SI                 39.90      38.79 A      
  2 Donnelly, James M         12 SBA-SI                 42.84      40.59 A      
  3 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                     42.48      42.09 A      
  4 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                45.55      47.45 B      
B - Division  
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 48.12      42.45 A      
  2 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI                 49.80      43.10 A      
  3 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 49.08      45.77 B      
  4 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                     45.73      45.84 B      
  5 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 48.96      46.09 B      
  6 Librera, Michael          12 MRA-SI                 49.79      46.34 B      
  7 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 47.99      46.37 B      
  8 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 48.83      47.29 B      
  9 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                49.80      48.02 B      
 10 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 49.24      48.22 B      
 11 Holden, Eric J            11 CAST-SI                49.11      50.75        
 12 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI                 48.00      51.40        
 13 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                     49.79      51.47        
 14 Yang, Joshua *            11 RSD-SI                 49.80      56.29        
 15 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 49.80      59.47        
 
Event 30  Boys 11 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        3:15.20  A
        3:33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                   2:42.81    2:45.89 A      
     1:19.49  2:45.89                                                      
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               3:00.35    2:46.53 A      
     1:19.33  2:46.53                                                      
  3 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               3:09.43    2:47.72 A      
     1:20.28  2:47.72                                                      
  4 Wasson, Jordan A          20 UN-SI                2:48.54    2:49.37 A      
     1:21.49  2:49.37                                                      
  5 Chang, Joseph             14 UN-SI                2:43.10    2:53.21 A      
     1:21.41  2:53.21                                                      
  6 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               2:53.90    2:54.60 A      
     1:25.03  2:54.60                                                      
  7 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:56.54    2:58.56 A      
     1:25.94  2:58.56                                                      
  8 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               3:13.32    2:59.60 A      
     1:26.86  2:59.60                                                      
  9 Cabrera, Nathan R         13 SBA-SI               3:01.99    2:59.68 A      
     1:25.84  2:59.68                                                      
 10 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               3:14.99    3:00.34 A      
     1:25.62  3:00.34                                                      
 11 Chen, Alec G              13 SSD-SI               3:12.08    3:01.45 A      
     1:27.15  3:01.45                                                      
 12 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   2:49.84    3:01.89 A      
     1:27.89  3:01.89                                                      
 13 Coons, Steven J           13 HSA-SI               3:09.13    3:09.92 A      
     1:31.96  3:09.92                                                      
 14 Negus, Andrew T           17 WAVE-SI              3:06.34    3:12.49 A      
     1:31.19  3:12.49                                                      
 15 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               3:12.95    3:12.57 A      
     1:35.43  3:12.57                                                      
B - Division  
  1 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              3:33.00    3:04.41 A      
     1:28.98  3:04.41                                                      
  2 Greenman, Carter P        16 UN-SI                3:20.17    3:04.77 A      
     1:28.44  3:04.77                                                      
  3 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                3:20.00    3:05.26 A      
     1:30.82  3:05.26                                                      
  4 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              3:16.57    3:08.96 A      
     1:31.67  3:08.96                                                      
  5 Ko, Andrew                12 RSD-SI               3:33.00    3:10.16 A      
     1:33.62  3:10.16                                                      
  6 Waters, Will W            15 IVDA-SI              3:29.98    3:10.89 A      
     1:29.39  3:10.89                                                      
  7 Donnelly, James M         12 SBA-SI               3:26.40    3:14.93 A      
     1:36.10  3:14.93                                                      
  8 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               3:30.00    3:20.71 B      
     1:38.19  3:20.71                                                      
  9 Cruz Renteria, Julio      13 BC                   3:23.86    3:26.53 B      
     1:40.37  3:26.53                                                      
 10 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              3:33.00    3:26.83 B      
     1:37.02  3:26.83                                                      
 11 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               3:30.00    3:27.19 B      
     1:43.22  3:27.19                                                      
 12 Baker, Avery J            13 CAST-SI              3:33.00    3:32.55 B      
     1:41.84  3:32.55                                                      
 13 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               3:30.00    3:33.34        
     1:43.54  3:33.34                                                      
 14 Librera, Michael          12 MRA-SI               3:32.99    3:39.17        
     1:42.74  3:39.17                                                      
 15 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:33.00    3:46.31        
     1:50.25  3:46.31                                                      
 -- Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              3:32.99         DQ        
     1:43.87       DQ                                                      
 
Event 32  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          44.40  A
          53.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 42.13      37.37 A      
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 43.95      39.96 A      
B - Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 47.71      40.63 A      
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 50.00      42.34 A      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 51.38      43.60 A      
  4 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 52.55      52.28 B      
  5 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 53.29      52.79 B      
  6 Roche, Kian W              8 SBA-SI                 53.19      53.90        
  7 Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI                 53.30      54.39        
 
Event 34  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          38.10  A
          41.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lightner, Caspar L        10 SDY-SI                 33.01      31.66 A      
  2 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                33.77      33.85 A      
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 36.70      34.12 A      
  4 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 34.81      34.16 A      
  5 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 36.30      34.66 A      
  6 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI                37.55      34.74 A      
  7 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 37.27      36.24 A      
  8 Zhuang, Timothy C         10 SDY-SI                 37.00      37.48 A      
B - Division  
  1 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 41.50      35.39 A      
  2 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 41.50      35.45 A      
  3 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ                39.72      36.66 A      
  4 Seto, Ronald               9 SSD-SI                 38.89      36.70 A      
  5 Cabrera, Nicky             9 SBA-SI                 41.50      36.74 A      
  6 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 41.50      36.82 A      
  7 Xie, Alan                  9 RSD-SI                 41.50      37.27 A      
  8 Gravori, Ari D             9 RSD-SI                 41.50      37.44 A      
  9 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 41.50      37.45 A      
 10 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 41.50      37.73 A      
 11 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 41.50      38.55 B      
 12 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 41.50      40.39 B      
 13 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 40.13      41.65        
 14 Anderson, Hayden W        10 RSD-SI                 41.50      43.24        
 15 Hernandez, Daniel          9 SBA-SI                 41.50      45.08        
 16 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 41.37      45.73        
 17 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 41.50      46.51        
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          34.40  A
          37.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                     29.04      27.61 A      
  2 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                     29.32      28.55 A      
  3 Thomas Jr., Kanta K       12 SDY-SI                 29.05      29.24 A      
  4 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI                 26.84      30.28 A      
  5 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 32.23      30.80 A      
  6 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI                 32.39      30.84 A      
  7 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                     31.12      31.58 A      
  7 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 33.16      31.58 A      
  9 Hughes, Colby             12 SBA-SI                 31.59      32.09 A      
 10 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                33.84      32.94 A      
 11 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                     32.49      33.23 A      
 12 Koyama, Masato            12 RSD-SI                 32.10      33.50 A      
B - Division  
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 35.34      32.17 A      
  2 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                     34.53      33.34 A      
  3 Jimenez, Ben T            12 WSST-SI                35.46      33.41 A      
  4 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 35.13      34.12 A      
  5 Riggins, Coen M           11 CAST-SI                37.60      34.23 A      
  6 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 35.00      34.54 B      
  7 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 37.00      35.08 B      
  8 Prieto, Brandon E         12 IVDA-SI                36.95      35.17 B      
  9 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                     35.10      35.32 B      
 10 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 35.52      35.37 B      
 11 De Leon Galvez, Ian Migu  12 BC                     36.68      35.86 B      
 12 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                     35.95      36.06 B      
 13 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI                 37.60      36.75 B      
 14 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                37.59      36.79 B      
 15 Yang, Joshua *            11 RSD-SI                 37.60      38.97        
 16 Holden, Eric J            11 CAST-SI                37.60      39.41        
 17 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 37.60      42.84        
 18 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI                 37.00      43.92        
 
Event 38  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.20  A
          33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 28.69      26.88 A      
  2 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI                 27.96      27.34 A      
  3 Wong, Kyle R              13 RSD-SI                 28.36      27.85 A      
  4 Loy, Lukas S              14 UN-SI                  30.16      28.28 A      
  5 Torija Cazares, Henry     13 BC                     30.04      30.03 A      
B - Division  
  1 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 32.33      29.11 A      
  2 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI                 33.00      29.12 A      
  3 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                  32.00      29.27 A      
  4 Cabrera, Nathan R         13 SBA-SI                 30.78      29.31 A      
  5 Sanchez, David T          14 RSD-SI                 30.21      29.59 A      
  6 Shields, Grant B          14 RSD-SI                 33.00      29.63 A      
  7 Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI                 31.07      29.72 A      
  7 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI                 31.33      29.72 A      
  9 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                30.97      29.74 A      
 10 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                     30.80      29.91 A      
 11 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                33.00      30.02 A      
 12 Natale, Christian D       13 RSD-SI                 31.40      30.44 B      
 13 Macias, Joseph            14 HEAT-AZ                31.46      30.48 B      
 14 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI                 32.24      30.87 B      
 15 Sway, Colin M             13 RSD-SI                 33.00      31.39 B      
 16 Jayant, Anish             13 RSD-SI                 33.00      31.41 B      
 17 Forstot, Jack W           13 CAST-SI                31.89      31.67 B      
 18 Shang, Jason              14 UN-SI                  33.00      31.72 B      
 19 Silva, Lucas D            13 RSD-SI                 31.93      31.80 B      
 20 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI                33.00      32.01 B      
 21 Rubio Sanchez, Jorge Edg  13 BC                     32.79      32.34 B      
 22 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI                 32.07      32.40 B      
 23 Chen, Alec G              13 SSD-SI                 33.00      32.41 B      
 24 Duncan, Miles N           13 RSD-SI                 33.00      32.54 B      
 25 Coons, Steven J           13 HSA-SI                 33.00      32.66 B      
 26 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI                 32.99      32.87 B      
 27 Souttere, Trent C         14 CAST-SI                33.00      32.90 B      
 28 Yu, Andy                  13 RSD-SI                 32.00      32.91 B      
 29 Wieland, Michael C        13 RSD-SI                 32.00      33.15        
 30 Baker, Avery J            13 CAST-SI                33.00      34.20        
 31 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI                33.00      34.27        
 32 Cox, Cavan L              13 MRA-SI                 33.00      34.59        
 
Event 40  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.80  A
          32.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wasson, Jordan A          20 UN-SI                  26.15      26.26 A      
  2 Chang, Lance L            16 UN-SI                  27.91      27.94 A      
  3 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                     29.20      28.30 A      
  4 Orr, Max A                15 UN-SI                  27.94      28.85 A      
  5 Zhu, Zechariah K          16 SDY-SI                 28.71      29.45 A      
B - Division  
  1 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                  30.74      28.64 A      
  2 Greenman, Carter P        16 UN-SI                  32.28      29.32 A      
  3 Ferrell, Nathan C         17 HEAT-AZ                30.01      29.82 B      
  4 Waters, Will W            15 IVDA-SI                31.85      31.21 B      
  5 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                  30.91      31.45 B      
  6 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI                32.36      31.85 B      
 
Event 42  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          52.70  A
        1:03.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 51.86      44.66 A      
B - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 56.78      47.51 A      
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:00.00      59.98 B      
  3 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI               1:01.36    1:11.21        
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:40.70  A
        1:49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:21.36    1:21.52 A      
B - Division  
  1 Silva, Roman A            10 SBA-SI               1:49.80    1:26.09 A      
  2 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:49.80    1:37.25 A      
  3 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:49.80    1:46.15 B      
  4 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:49.80    1:51.74        
  5 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:49.47    1:59.12        
 
Event 46  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:28.10  A
        1:36.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                   1:08.10    1:06.82 A      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:15.18    1:12.61 A      
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:14.95    1:14.53 A      
  4 Thomas Jr., Kanta K       12 SDY-SI               1:14.74    1:20.10 A      
 -- Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI               1:26.72         DQ        
B - Division  
  1 Jimenez, Ben T            12 WSST-SI              1:29.71    1:18.22 A      
  2 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:36.10    1:20.89 A      
  3 Donnelly, James M         12 SBA-SI               1:35.07    1:26.49 A      
  4 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:31.78    1:26.66 A      
  5 Riggins, Coen M           11 CAST-SI              1:36.10    1:33.27 B      
  6 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               1:33.60    1:36.98        
 
Event 48  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:16.70  A
        1:23.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Chang, Joseph             14 UN-SI                1:07.90    1:07.24 A      
  2 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:11.10    1:08.43 A      
  3 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:14.97    1:10.39 A      
  4 Shields, Grant B          14 RSD-SI               1:16.36    1:11.05 A      
  5 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   1:11.24    1:11.29 A      
  6 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               1:15.96    1:11.88 A      
  7 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               1:12.99    1:12.39 A      
  8 Torija Cazares, Henry     13 BC                   1:14.80    1:14.31 A      
  9 Sanchez, David T          14 RSD-SI               1:16.47    1:15.04 A      
 10 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:15.19    1:31.59        
B - Division  
  1 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:22.14    1:10.57 A      
  2 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               1:23.51    1:14.50 A      
  3 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:23.60    1:15.81 A      
  3 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:23.00    1:15.81 A      
  5 Sway, Colin M             13 RSD-SI               1:23.00    1:17.05 B      
  6 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:23.60    1:20.16 B      
  7 Shang, Jason              14 UN-SI                1:20.00    1:20.56 B      
  8 Macias, Joseph            14 HEAT-AZ              1:23.60    1:20.60 B      
  9 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:23.60    1:21.78 B      
 10 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               1:23.00    1:23.56 B      
 11 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI               1:20.01    1:23.90        
 12 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:23.60    1:24.54        
 
Event 50  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:13.90  A
        1:20.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          15 SBA-SI               1:07.75    1:05.43 A      
  2 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                1:06.99    1:06.84 A      
  3 Zhu, Zechariah K          16 SDY-SI               1:09.98    1:12.43 A      
B - Division  
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                1:16.43    1:13.50 A      
  2 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:20.60    1:25.95        
 
Event 52  Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        4:59.20  A
        5:26.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          15 SBA-SI               4:24.11    4:28.49 A      
     1:04.34  2:12.82  3:21.40  4:28.49                                    
  2 Temple, Carlson D         17 UN-SI                4:24.30    4:32.21 A      
     1:05.00  2:15.65  3:26.02  4:32.21                                    
  3 Workman, Eric D           15 UN-SI                4:21.99    4:35.27 A      
     1:03.69  2:13.79  3:24.96  4:35.27                                    
  4 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   4:31.76    4:36.94 A      
     1:04.09  2:13.62  3:25.57  4:36.94                                    
  5 Inzunza, Edwin O          15 UN-SI                4:31.61    4:42.17 A      
     1:06.91  2:18.39  3:30.36  4:42.17                                    
  6 Cederstav, Erik A         17 UN-SI                4:41.09    4:49.69 A      
     1:05.65  2:18.37  3:33.76  4:49.69                                    
  7 Tran, Anhton T            24 HSA-SI               4:40.69    4:53.39 A      
     1:08.94  2:22.76  3:37.60  4:53.39                                    
  8 Rascon, Esteban           15 UN-SI                4:43.77    4:55.17 A      
     1:08.57  2:24.09  3:40.91  4:55.17                                    
  9 Chang, Lance L            16 UN-SI                4:43.43    5:04.65 B      
     1:09.36  2:26.82  3:46.54  5:04.65                                    
B - Division  
  1 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                5:14.31    4:50.69 A      
     1:07.24  2:21.71  3:36.39  4:50.69                                    
  2 Schafer, Drew E           15 UN-SI                5:26.00    4:55.68 A      
     1:09.85  2:26.44  3:42.49  4:55.68                                    
  3 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              5:26.40    5:10.75 B      
     1:15.65  2:36.80  3:55.39  5:10.75                                    
  4 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                5:20.76    5:20.39 B      
     1:14.12  2:36.33  4:00.43  5:20.39                                    
 
Event 54  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:15.60  A
        5:44.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cheary, Gavin M           14 UN-SI                4:30.55    4:29.84 A      
     1:05.53  2:16.37  3:25.57  4:29.84                                    
  2 Dugas, Yuma L             14 UN-SI                4:24.33    4:31.56 A      
     1:04.93  2:14.77  3:24.38  4:31.56                                    
  3 Loy, Lukas S              14 UN-SI                4:35.31    4:36.42 A      
     1:05.36  2:15.59  3:26.00  4:36.42                                    
  4 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   4:41.40    4:38.55 A      
     1:06.32  2:16.98  3:28.62  4:38.55                                    
  5 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               4:51.57    4:39.71 A      
     1:07.09  2:18.38  3:29.70  4:39.71                                    
  6 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              4:38.61    4:43.86 A      
     1:05.57  2:16.89  3:30.03  4:43.86                                    
  7 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               4:51.98    4:48.45 A      
     1:07.08  2:21.83  3:36.34  4:48.45                                    
  8 Natale, Christian D       13 RSD-SI               5:06.22    4:56.54 A      
     1:08.46  2:24.20  3:40.71  4:56.54                                    
  9 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               5:09.75    4:58.67 A      
     1:09.76  2:25.58  3:43.24  4:58.67                                    
 10 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               5:15.59    4:59.18 A      
     1:09.03  2:26.21  3:44.44  4:59.18                                    
 11 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               5:13.55    5:01.20 A      
     1:11.32  2:27.62  3:44.36  5:01.20                                    
 12 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               5:13.08    5:01.25 A      
     1:13.25  2:30.40  3:47.07  5:01.25                                    
 13 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               4:49.99    5:14.72 A      
     1:13.47  2:33.11  3:55.24  5:14.72                                    
B - Division  
  1 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              5:24.12    4:41.85 A      
     1:06.89  2:18.44  3:30.43  4:41.85                                    
  2 Sway, Colin M             13 RSD-SI               5:30.64    4:59.06 A      
     1:12.18  2:29.14  3:45.86  4:59.06                                    
  3 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              5:22.08    5:09.96 A      
     1:13.59  2:32.34  3:51.94  5:09.96                                    
  4 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              5:30.43    5:16.75 B      
     1:14.66  2:34.88  3:55.47  5:16.75                                    
  5 Rubio Sanchez, Jorge Edg  13 BC                   5:31.93    5:27.37 B      
     1:15.61  2:40.19  4:05.31  5:27.37                                    
  6 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              5:44.30    5:28.61 B      
     1:17.21  2:42.55  4:07.79  5:28.61                                    
  7 Gelibert, Vincent P       14 WSST-SI              5:37.15    5:30.69 B      
     1:15.65  2:41.87  4:09.28  5:30.69                                    
  8 Cruz Renteria, Julio      13 BC                   5:26.58    5:34.60 B      
     1:17.08  2:44.71  4:11.00  5:34.60                                    
  9 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              5:44.30    5:36.62 B      
     1:23.50  2:50.08  4:16.91  5:36.62                                    
 10 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              5:44.30    5:39.93 B      
     1:19.77  2:47.04  4:16.23  5:39.93                                    
 11 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               5:40.00    5:44.69        
     1:20.97  2:49.66  4:18.49  5:44.69                                    
 12 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               5:43.17    5:49.22        
     1:23.40  2:54.67  4:23.92  5:49.22                                    
 
Event 56  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:46.60  A
        6:18.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                   4:26.66    4:31.28 A      
     1:03.03  2:13.79  3:22.60  4:31.28                                    
  2 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                   4:41.89    4:42.79 A      
     1:06.61  2:20.14  3:33.12  4:42.79                                    
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               5:14.17    5:08.02 A      
     1:09.49  2:28.48  3:49.19  5:08.02                                    
  4 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                   5:30.76    5:19.83 A      
     1:15.93  2:37.98  3:59.92  5:19.83                                    
  5 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               5:40.20    5:21.25 A      
     1:16.41  2:38.87  4:01.00  5:21.25                                    
  6 Ko, Andrew                12 RSD-SI               5:46.60    5:21.34 A      
     1:17.15  2:39.33  4:00.53  5:21.34                                    
  7 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                   5:36.01    5:23.09 A      
     1:16.63  2:39.09  4:01.98  5:23.09                                    
  8 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                   5:20.22    5:27.08 A      
     1:14.54  2:38.86  4:03.92  5:27.08                                    
  9 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               5:35.02    5:28.03 A      
     1:17.19  2:40.67  4:05.52  5:28.03                                    
B - Division  
  1 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              5:54.42    5:19.12 A      
     1:16.50  2:39.22  4:00.22  5:19.12                                    
  2 Koyama, Masato            12 RSD-SI               6:18.10    5:38.69 A      
     1:19.03  2:45.97  4:14.62  5:38.69                                    
  3 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               6:08.32    5:52.81 B      
     1:22.14  2:53.54  4:24.26  5:52.81                                    
  4 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               6:18.10    5:56.94 B      
     1:26.25  2:59.38  4:30.82  5:56.94                                    
  5 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                   5:50.89    5:58.76 B      
     1:20.76  2:52.44  4:26.09  5:58.76                                    
  6 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               6:18.10    6:08.42 B      
     1:24.39  2:59.22  6:08.42                                             
  7 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ              6:18.00    6:11.69 B      
     1:25.80  3:00.43  4:36.76  6:11.69                                    
 
Event 58  Boys 11 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        3:07.20  A
        3:24.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 UN-SI                2:15.88    2:15.96 A      
     1:05.87  2:15.96                                                      
  2 Souttere, Gavin F         17 UN-SI                2:16.19    2:19.44 A      
     1:08.84  2:19.44                                                      
  3 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:20.00    2:19.92 A      
     1:06.10  2:19.92                                                      
  4 Temple, Carlson D         17 UN-SI                2:13.28    2:20.07 A      
     1:08.17  2:20.07                                                      
  5 Rascon, Esteban           15 UN-SI                2:27.59    2:27.51 A      
     1:08.78  2:27.51                                                      
  6 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               2:35.34    2:29.58 A      
     1:10.49  2:29.58                                                      
  7 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   2:34.41    2:35.21 A      
     1:14.82  2:35.21                                                      
  8 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:44.76    2:36.17 A      
     1:13.64  2:36.17                                                      
  9 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:46.36    2:36.69 A      
     1:15.11  2:36.69                                                      
 10 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:41.00    2:45.10 A      
     1:14.02  2:45.10                                                      
B - Division  
  1 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               3:20.00    2:46.41 A      
     1:17.17  2:46.41                                                      
  2 Sway, Colin M             13 RSD-SI               3:20.00    2:48.11 A      
     1:19.75  2:48.11                                                      
  3 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               3:24.00    3:07.12 A      
     1:26.82  3:07.12                                                      
 -- Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              3:24.20         DQ        
     1:22.03       DQ                                                      
 
Event 60  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          39.20  A
          42.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                     30.08      30.18 A      
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 36.38      32.93 A      
  3 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                     34.78      36.07 A      
  4 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                     38.12      39.57 B      
B - Division  
  1 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI                 42.70      32.41 A      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 40.37      35.08 A      
  3 Riggins, Coen M           11 CAST-SI                42.70      37.09 A      
  4 Librera, Michael          12 MRA-SI                 41.38      38.47 A      
  5 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                40.34      39.65 B      
  6 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                     40.71      40.12 B      
  7 De Leon Galvez, Ian Migu  12 BC                     42.24      41.96 B      
  8 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 42.36      42.09 B      
  9 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 42.58      42.73        
 
Event 62  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          43.10  A
          47.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI                39.53      34.58 A      
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 37.17      36.95 A      
  3 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 39.17      38.06 A      
B - Division  
  1 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 47.00      35.40 A      
  2 Seto, Ronald               9 SSD-SI                 45.65      39.52 A      
  3 Lozano, Kale R            10 RSD-SI                 44.61      40.42 A      
  4 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 47.00      40.57 A      
  5 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 47.00      41.51 A      
  6 Logan, Gavin W             9 HEAT-AZ                47.00      41.57 A      
  7 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 47.00      42.37 A      
  8 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 46.06      42.82 A      
  9 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 47.00      44.16 B      
 10 Xie, Alan                  9 RSD-SI                 47.00      45.74 B      
 11 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 47.00      46.58 B      
 12 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI                 47.00      47.41        
 13 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 43.35      48.10        
 14 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 47.00      48.52        
 15 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 46.83      48.53        
 
Event 64  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:04.50  A
        1:10.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Pozdnyakov, Phil V        15 UN-SI                  58.74      57.79 A      
  2 Munch, Jake F             17 UN-SI                  57.98      58.23 A      
  3 Workman, Eric D           15 UN-SI                  57.56      58.24 A      
  4 Camarillo, Emilio         15 UN-SI                1:02.65      58.62 A      
  5 Fahr, Jimmy P             16 UN-SI                  58.27      58.64 A      
  6 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   1:03.30    1:00.81 A      
  7 Tran, Anhton T            24 HSA-SI               1:00.69    1:00.97 A      
  8 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                1:01.85    1:06.02 B      
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                1:07.25      58.25 A      
  2 Correia, Tristan K        16 UN-SI                1:05.79    1:04.29 A      
  3 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                1:07.36    1:04.32 A      
  4 Schafer, Drew E           15 UN-SI                1:10.00    1:05.07 B      
  5 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                1:07.84    1:07.56 B      
  6 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:10.30    1:09.47 B      
  7 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:10.29    1:14.45        
 
Event 66  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:07.90  A
        1:14.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              1:00.11      57.07 A      
  2 Cheary, Gavin M           14 UN-SI                  57.82      57.42 A      
  3 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI                 58.25      58.32 A      
  4 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:01.51      58.35 A      
  5 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               1:01.72      58.39 A      
  6 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:00.90      59.99 A      
  7 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:01.99    1:00.24 A      
  8 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:04.81    1:01.36 A      
  9 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               1:05.01    1:01.91 A      
 10 Chang, Joseph             14 UN-SI                1:04.47    1:02.02 A      
 11 Loy, Lukas S              14 UN-SI                1:01.53    1:02.10 A      
 12 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                1:05.00    1:04.34 A      
 13 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               1:06.99    1:04.75 A      
 14 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   1:04.96    1:04.76 A      
 15 Torija Cazares, Henry     13 BC                   1:05.58    1:05.60 A      
 16 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:07.73    1:06.60 A      
B - Division  
  1 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:11.63    1:03.04 A      
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:10.57    1:03.24 A      
  3 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               1:10.39    1:03.69 A      
  4 Correia, Cayden K         13 UN-SI                1:14.00    1:04.17 A      
  5 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:10.42    1:04.98 A      
  6 Natale, Christian D       13 RSD-SI               1:07.92    1:05.45 A      
  7 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               1:09.13    1:07.13 A      
  8 Jayant, Anish             13 RSD-SI               1:14.00    1:07.66 A      
  9 Sway, Colin M             13 RSD-SI               1:14.00    1:08.16 B      
 10 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:11.41    1:08.41 B      
 11 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:14.00    1:08.60 B      
 12 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:11.22    1:08.63 B      
 13 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:14.00    1:08.73 B      
 14 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:11.39    1:09.43 B      
 15 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:10.20    1:09.60 B      
 16 Rubio Sanchez, Jorge Edg  13 BC                   1:13.06    1:09.61 B      
 17 Shang, Jason              14 UN-SI                1:12.00    1:09.87 B      
 18 Gelibert, Vincent P       14 WSST-SI              1:09.62    1:09.91 B      
 19 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:12.88    1:10.86 B      
 20 Macias, Joseph            14 HEAT-AZ              1:14.00    1:10.95 B      
 21 Yu, Andy                  13 RSD-SI               1:12.00    1:11.36 B      
 22 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:14.00    1:11.83 B      
 23 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:13.34    1:12.71 B      
 24 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:13.99    1:12.78 B      
 25 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:14.00    1:13.65 B      
 26 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:14.00    1:14.22        
 27 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:13.58    1:15.33        
 28 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               1:10.00    1:15.40        
 
Event 68  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:15.10  A
        1:22.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Mota Ezpinoza, Leonel     12 BC                   1:03.32    1:02.82 A      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:07.05    1:06.34 A      
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:11.77    1:06.39 A      
  4 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              1:08.80    1:07.29 A      
  5 Thomas Jr., Kanta K       12 SDY-SI               1:04.67    1:07.34 A      
  6 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI                 59.97    1:07.58 A      
  7 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:05.39    1:08.12 A      
  8 Pedroza Vargas, Aldo      11 BC                   1:09.10    1:09.33 A      
  9 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               1:11.96    1:09.87 A      
 10 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:14.87    1:10.39 A      
 11 Koyama, Masato            12 RSD-SI               1:14.93    1:12.71 A      
 12 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                   1:14.33    1:13.17 A      
 13 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                   1:03.82    1:14.23 A      
 14 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              1:12.44    1:14.90 A      
B - Division  
  1 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               1:16.70    1:06.63 A      
  2 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:22.00    1:09.87 A      
  3 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:18.53    1:10.24 A      
  4 Gallardo Vega, Alejandro  11 BC                   1:15.59    1:11.36 A      
  5 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:15.50    1:11.49 A      
  6 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:22.00    1:14.05 A      
  7 Riggins, Coen M           11 CAST-SI              1:22.00    1:16.59 B      
  8 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                   1:18.07    1:19.45 B      
  9 De Leon Galvez, Ian Migu  12 BC                   1:21.20    1:19.70 B      
 10 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               1:22.00    1:25.09        
 11 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:22.00    1:29.73        
 12 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:22.00    1:35.18        
 
Event 70  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:23.90  A
        1:31.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI              1:20.79    1:15.89 A      
  2 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:20.70    1:16.75 A      
  3 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               1:21.78    1:17.18 A      
  4 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:19.96    1:18.95 A      
  5 Lozano, Kale R            10 RSD-SI               1:18.33    1:20.73 A      
B - Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:31.60    1:19.35 A      
  2 Silva, Roman A            10 SBA-SI               1:31.60    1:19.46 A      
  3 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               1:25.49    1:19.83 A      
  4 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:31.60    1:21.62 A      
  5 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:27.00    1:22.55 A      
  6 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ              1:26.99    1:23.04 A      
  7 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:31.54    1:24.25 B      
  8 Xie, Alan                  9 RSD-SI               1:31.60    1:25.22 B      
  9 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:31.60    1:28.11 B      
 10 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:31.60    1:28.80 B      
 11 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:31.60    1:28.81 B      
 12 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:31.11    1:29.02 B      
 13 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:30.76    1:29.61 B      
 14 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:31.60    1:32.70        
 15 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:28.38    1:34.90        
 16 Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI              1:31.59    1:36.89        
 17 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:31.47    1:37.54        
 18 Shew, Noah M               9 RSD-SI               1:31.60    1:41.67        
 
Event 72  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.60  A
        1:33.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Correia, Tristan K        16 UN-SI                1:16.86    1:15.67 A      
  2 Souttere, Gavin F         17 UN-SI                1:13.40    1:16.37 A      
  3 Camarillo, Emilio         15 UN-SI                1:15.92    1:18.08 A      
  4 Pozdnyakov, Phil V        15 UN-SI                1:20.12    1:21.42 A      
  5 Fahr, Jimmy P             16 UN-SI                1:20.78    1:23.52 A      
  6 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:23.42    1:29.85 B      
B - Division  
  1 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                1:31.80    1:30.26 B      
  2 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:33.39    1:41.27        
 
Event 74  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:29.20  A
        1:37.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               1:19.11    1:14.01 A      
  2 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI               1:16.36    1:16.15 A      
  3 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:24.22    1:16.32 A      
  4 Chang, Joseph             14 UN-SI                1:15.60    1:17.71 A      
  5 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:20.39    1:17.75 A      
  6 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:18.73    1:19.98 A      
  7 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:23.67    1:21.33 A      
  8 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               1:25.99    1:25.06 A      
  9 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                1:25.00    1:26.85 A      
 10 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:29.00    1:30.09 B      
B - Division  
  1 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               1:30.18    1:16.57 A      
  2 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              1:29.47    1:23.92 A      
  3 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:32.80    1:24.24 A      
  4 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:37.30    1:25.21 A      
  5 Correia, Cayden K         13 UN-SI                1:37.30    1:26.14 A      
  6 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               1:35.00    1:27.71 A      
  7 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:33.57    1:28.70 A      
  8 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:29.70    1:29.20 A      
  9 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               1:35.00    1:33.91 B      
 10 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:37.30    1:34.77 B      
 11 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:37.30    1:36.91 B      
 12 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:37.00    1:38.30        
 13 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               1:35.00    1:38.81        
 14 Yu, Andy                  13 RSD-SI               1:35.00    1:39.07        
 15 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:36.99    1:44.31        
 16 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:37.30    1:45.76        
 -- Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:34.11        DFS        
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:40.10  A
        1:49.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                   1:14.92    1:18.31 A      
  2 Koyama, Masato            12 RSD-SI               1:26.22    1:27.69 A      
  3 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              1:39.27    1:39.90 A      
  4 Gonzalez Alvarez, Carlos  11 BC                   1:37.78    1:40.77 B      
B - Division  
  1 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:49.20    1:29.60 A      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:45.42    1:35.40 A      
  3 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:49.20    1:38.73 A      
  4 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:46.05    1:39.26 A      
  5 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:46.54    1:40.50 B      
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:45.39    1:44.07 B      
  7 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                   1:48.72    1:48.18 B      
  8 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:48.99    1:49.40        
  9 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:49.20    1:53.80        
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:52.90  A
        2:03.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:35.55    1:34.68 A      
  2 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI              1:45.37    1:42.54 A      
  3 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:45.73    1:42.88 A      
  4 Seto, Ronald               9 SSD-SI               1:45.83    1:44.53 A      
B - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               2:03.10    1:40.30 A      
  2 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               2:02.79    1:46.73 A      
  3 Logan, Gavin W             9 HEAT-AZ              2:03.10    1:46.88 A      
  4 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               2:03.10    1:52.15 A      
  5 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               2:03.10    1:53.13 B      
  6 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ              2:03.10    1:55.02 B      
  7 Shew, Noah M               9 RSD-SI               2:03.10    2:19.28        
 -- Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI              2:03.09         DQ        
 
Event 80  Boys 11 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        3:11.80  A
        3:29.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:22.67    2:20.23 A      
     1:08.98  2:20.23                                                      
  2 Munch, Jake F             17 UN-SI                2:19.67    2:23.18 A      
     1:10.97  2:23.18                                                      
  3 Pozdnyakov, Phil V        15 UN-SI                2:24.65    2:30.03 A      
     1:12.77  2:30.03                                                      
  4 Loy, Lukas S              14 UN-SI                2:33.42    2:31.24 A      
     1:14.46  2:31.24                                                      
  5 Workman, Eric D           15 UN-SI                2:30.46    2:32.55 A      
     1:15.08  2:32.55                                                      
  6 Dugas, Yuma L             14 UN-SI                2:30.66    2:34.32 A      
     1:15.54  2:34.32                                                      
  7 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              2:33.82    2:35.05 A      
     1:15.97  2:35.05                                                      
  8 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               2:40.40    2:36.24 A      
     1:16.41  2:36.24                                                      
  9 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:52.42    2:37.87 A      
     1:17.67  2:37.87                                                      
 10 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                2:35.65    2:39.22 A      
     1:18.04  2:39.22                                                      
 11 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:37.78    2:39.58 A      
     1:17.92  2:39.58                                                      
 12 Torija Cazares, Henry     13 BC                   2:34.96    2:40.63 A      
     1:18.32  2:40.63                                                      
 13 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:44.73    2:42.01 A      
     1:21.05  2:42.01                                                      
 14 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                2:42.99    2:44.88 A      
     1:21.98  2:44.88                                                      
 15 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:51.20    2:45.64 A      
     1:19.89  2:45.64                                                      
 16 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               2:52.23    2:46.58 A      
     1:23.37  2:46.58                                                      
 17 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:58.53    2:50.59 A      
     1:24.64  2:50.59                                                      
 18 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               3:11.80    2:50.76 A      
     1:25.86  2:50.76                                                      
 19 Jimenez, Adrian S         15 UN-SI                2:49.78    2:50.81 A      
     1:21.79  2:50.81                                                      
 20 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               3:09.99    2:52.93 A      
     1:25.59  2:52.93                                                      
 21 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               3:01.65    2:55.54 A      
     1:25.35  2:55.54                                                      
 22 Rubio Sanchez, Jorge Edg  13 BC                   3:07.67    2:57.74 A      
     1:27.99  2:57.74                                                      
 23 Chen, Alec G              13 SSD-SI               3:09.20    3:00.63 A      
     1:28.47  3:00.63                                                      
 24 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              3:08.37    3:02.52 A      
     1:29.66  3:02.52                                                      
 25 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              3:01.55    3:20.76 B      
     1:38.36  3:20.76                                                      
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                3:29.40    2:24.97 A      
     1:12.15  2:24.97                                                      
  2 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               3:29.40    2:46.15 A      
     1:22.51  2:46.15                                                      
  3 Jayant, Anish             13 RSD-SI               3:25.00    2:46.16 A      
     1:21.15  2:46.16                                                      
  4 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              3:29.40    2:49.61 A      
     1:23.95  2:49.61                                                      
  5 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              3:28.39    2:50.81 A      
     1:25.45  2:50.81                                                      
  6 Shang, Jason              14 UN-SI                3:25.00    2:52.85 A      
     1:25.20  2:52.85                                                      
  7 Correia, Cayden K         13 UN-SI                3:29.40    2:53.03 A      
     1:25.41  2:53.03                                                      
  8 Coons, Steven J           13 HSA-SI               3:29.40    2:57.92 A      
     1:26.93  2:57.92                                                      
  9 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              3:29.40    3:03.52 A      
     1:27.87  3:03.52                                                      
 10 Cruz Renteria, Julio      13 BC                   3:17.39    3:11.29 A      
     1:33.77  3:11.29                                                      
 11 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               3:29.40    3:13.09 B      
     1:35.95  3:13.09                                                      
 12 Yu, Andy                  13 RSD-SI               3:25.00    3:13.87 B      
     1:36.12  3:13.87                                                      
 13 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               3:29.00    3:21.10 B      
     1:41.42  3:21.10                                                      
 
Event 82  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          42.00  A
          45.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 35.13      34.10 A      
  2 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI                 34.09      37.61 A      
  2 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 39.71      37.61 A      
  4 Serrano Gurmilan, Luis A  12 BC                     38.87      39.46 A      
  5 Sosa, Brian               12 WAVE-SI                40.61      40.21 A      
  6 Librera, Michael          12 MRA-SI                 41.67      40.92 A      
B - Division  
  1 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 42.29      40.90 A      
  2 Riggins, Coen M           11 CAST-SI                45.80      41.07 A      
  3 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                42.32      41.76 A      
  4 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                44.39      41.95 A      
  5 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 42.29      43.99 B      
  6 De Leon Galvez, Ian Migu  12 BC                     42.77      44.07 B      
  7 Holden, Eric J            11 CAST-SI                44.16      44.44 B      
  8 Ruiz Aguilar, Alberto An  12 BC                     44.31      44.69 B      
  9 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 45.80      48.79        
 
Event 84  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          46.30  A
          50.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                41.44      41.78 A      
  2 Olivas, Landynn A         10 IVDA-SI                43.60      41.94 A      
  3 Seto, Ronald               9 SSD-SI                 43.77      43.00 A      
  4 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 45.08      44.03 A      
B - Division  
  1 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI                46.37      42.31 A      
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 47.91      43.88 A      
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 48.88      44.82 A      
  4 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 50.44      44.90 A      
  5 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 50.50      45.24 A      
  6 Xie, Alan                  9 RSD-SI                 50.50      46.76 B      
  7 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 50.50      47.09 B      
  8 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 50.50      48.28 B      
  9 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI                50.49    1:05.80        
 10 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 50.50    1:06.40        
 -- Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI                50.49         DQ        
 -- Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 50.50        DFS        
 
Event 86  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:40.30  A
        2:54.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Munch, Jake F             17 UN-SI                2:23.45    2:26.15 A      
     1:08.62  2:26.15                                                      
  2 Pozdnyakov, Phil V        15 UN-SI                2:21.34    2:30.39 A      
     1:11.09  2:30.39                                                      
  3 Camarillo, Emilio         15 UN-SI                2:32.98    2:30.74 A      
     1:14.03  2:30.74                                                      
  4 Ruiz Aguilar, Carlos Edu  15 BC                   2:35.40    2:32.83 A      
     1:14.55  2:32.83                                                      
  6 Tran, Anhton T            24 HSA-SI               2:30.69    2:33.80 A      
     1:14.42  2:33.80                                                      
  7 Fahr, Jimmy P             16 UN-SI                2:31.63    2:38.75 A      
     1:16.55  2:38.75                                                      
  8 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:29.91    2:42.33 B      
     1:16.50  2:42.33                                                      
  9 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                2:39.19    2:49.93 B      
     1:16.06  2:49.93                                                      
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                2:53.17    2:28.77 A      
     1:10.58  2:28.77                                                      
  2 Correia, Tristan K        16 UN-SI                2:43.93    2:33.10 A      
     1:16.52  2:33.10                                                      
  3 Schafer, Drew E           15 UN-SI                2:54.00    2:47.77 B      
     1:18.84  2:47.77                                                      
  4 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                2:45.72    2:47.79 B      
     1:17.85  2:47.79                                                      
  5 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              2:54.79    3:17.98        
     1:37.24  3:17.98                                                      
 
Event 88  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:49.00  A
        3:04.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI               2:25.71    2:22.69 A      
     1:10.28  2:22.69                                                      
  2 Cheary, Gavin M           14 UN-SI                2:25.76    2:23.35 A      
     1:09.63  2:23.35                                                      
  3 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               2:45.50    2:29.86 A      
     1:14.51  2:29.86                                                      
  4 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:43.93    2:30.33 A      
     1:13.14  2:30.33                                                      
  5 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:46.40    2:30.57 A      
     1:13.77  2:30.57                                                      
  6 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               2:32.87    2:31.62 A      
     1:12.82  2:31.62                                                      
  7 Chang, Joseph             14 UN-SI                2:29.00    2:31.93 A      
     1:12.48  2:31.93                                                      
  8 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:36.19    2:34.90 A      
     1:12.83  2:34.90                                                      
  9 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:42.46    2:37.14 A      
     1:15.51  2:37.14                                                      
 10 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               2:38.99    2:37.98 A      
     1:16.25  2:37.98                                                      
 11 Gallegos Portugal, Hanso  14 BC                   2:42.63    2:39.42 A      
     1:13.07  2:39.42                                                      
 12 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               2:42.94    2:41.87 A      
     1:17.65  2:41.87                                                      
 13 Torija Cazares, Henry     13 BC                   2:39.57    2:43.70 A      
     1:15.24  2:43.70                                                      
 14 Chen, Alec G              13 SSD-SI               2:48.99    2:51.70 B      
     1:25.48  2:51.70                                                      
B - Division  
  1 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               2:51.29    2:37.43 A      
     1:16.02  2:37.43                                                      
  2 Correia, Cayden K         13 UN-SI                3:04.30    2:42.91 A      
     1:18.11  2:42.91                                                      
  3 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               2:51.11    2:43.28 A      
     1:20.97  2:43.28                                                      
  4 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              2:54.92    2:45.71 A      
     1:21.30  2:45.71                                                      
  5 Rusnak, Andrew L          14 UN-SI                2:50.00    2:46.97 A      
     1:19.98  2:46.97                                                      
  6 Natale, Christian D       13 RSD-SI               2:54.86    2:48.22 A      
     1:20.65  2:48.22                                                      
  7 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              3:04.30    2:51.03 B      
     1:24.37  2:51.03                                                      
  8 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:56.72    2:51.68 B      
     1:21.10  2:51.68                                                      
  9 Jayant, Anish             13 RSD-SI               3:04.00    2:53.24 B      
     1:20.50  2:53.24                                                      
 10 Shang, Jason              14 UN-SI                2:59.00    2:55.92 B      
     1:22.12  2:55.92                                                      
 11 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               3:00.00    2:56.34 B      
     1:27.22  2:56.34                                                      
 12 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              3:03.40    3:03.89 B      
     1:27.06  3:03.89                                                      
 13 Baker, Avery J            13 CAST-SI              3:04.30    3:10.29        
     1:31.30  3:10.29                                                      
 -- Gelibert, Vincent P       14 WSST-SI              2:58.24        DFS        
 
Event 90  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:08.20  A
        3:25.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gonzalez Mujica, Alan Al  12 BC                   2:21.62    2:28.24 A      
     1:11.32  2:28.24                                                      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:54.36    2:47.04 A      
     1:18.17  2:47.04                                                      
  3 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              2:52.16    2:52.15 A      
     1:24.12  2:52.15                                                      
  4 Koyama, Masato            12 RSD-SI               2:57.03    2:56.50 A      
     1:25.93  2:56.50                                                      
  5 Croshier-Martucci, Marco  12 SDY-SI               2:41.55    3:00.62 A      
     1:26.47  3:00.62                                                      
  6 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              3:03.87    3:13.25 B      
     1:38.57  3:13.25                                                      
B - Division  
  1 Ko, Andrew                12 RSD-SI               3:25.30    2:49.31 A      
     1:24.29  2:49.31                                                      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI               3:20.32    2:53.28 A      
     1:22.42  2:53.28                                                      
  3 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               3:15.28    3:03.26 A      
     1:25.57  3:03.26                                                      
  4 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:14.89    3:12.83 B      
     1:34.19  3:12.83                                                      
  5 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              3:18.78    3:19.97 B      
     1:34.43  3:19.97                                                      
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               3:12.67    3:21.03 B      
     1:38.88  3:21.03                                                      
  7 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               3:25.30    3:22.97 B      
     1:37.80  3:22.97                                                      
 -- Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               3:25.30         DQ        
     1:18.22       DQ                                                      
 
Event 92  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:31.20  A
        3:50.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               2:56.10    2:52.95 A      
     1:21.74  2:52.95                                                      
  2 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               3:08.97    3:10.06 A      
     1:31.00  3:10.06                                                      
  3 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              3:24.08    3:13.26 A      
     1:35.31  3:13.26                                                      
  4 Lozano, Kale R            10 RSD-SI               3:20.25    3:21.86 A      
     1:34.07  3:21.86                                                      
B - Division  
  1 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               3:50.40    3:18.95 A      
     1:39.54  3:18.95                                                      
  2 Logan, Gavin W             9 HEAT-AZ              3:50.40    3:19.93 A      
     1:39.62  3:19.93                                                      
  3 Acero, Nicolas             9 HEAT-AZ              3:47.08    3:28.48 A      
     1:41.69  3:28.48                                                      
  4 Ebert, Alan                8 SBA-SI               3:45.00    3:31.66 B      
     1:43.81  3:31.66                                                      
  5 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               3:50.40    3:41.92 B      
     1:49.59  3:41.92                                                      
  6 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               3:50.40    3:49.34 B      
     1:49.04  3:49.34