Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                      HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 4/9/18 09:06 PM
                     2018 SI CSA C All Ages Meet - 4/7/18                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maddox, Lillian M          6 RAQ-SI                 37.05      22.51        
  2 Estrada Gonzalez, Isabel   5 Wave House-SI          29.34      27.48        
  3 Wood, Soleil B             6 SBA-SI                    NT      28.32        
  4 Stipic, Kyky D             6 SBA-SI                    NT      41.67        
 
Event 3  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          48.60  B
 Meet Qualifying:  Slower than 48.60
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Ezri E              8 RAQ-SI                 51.29      49.39        
  2 Schrum, Erin J             8 CSA-SI                    NT      52.18        
  3 Daniels, Ashlan M          7 HSA-SI                 56.01      52.96        
  4 Hurst, Anna J              7 CSA-SI                    NT      58.25        
  5 DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI               1:13.20    1:00.75        
 
Event 5  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.00  B
 Meet Qualifying:  Slower than 37.00
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Paige R             10 CAST-SI                37.54      36.25 B      
  2 Saldana, Denisse          10 Wave House-SI          37.55      36.67 B      
  3 Luna, Alyssa               9 SBA-SI                 39.11      37.40        
  4 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                37.88      38.98        
  5 Edwards, Sadie E           9 CSA-SI                 41.46      39.06        
  6 Timmons, Trista F          9 RAQ-SI                 41.78      39.44        
  7 Buscho, Lola M            10 CAST-SI                51.98      39.62        
  8 Olascoaga Vidal, Melissa  10 Wave House-SI          43.50      40.57        
  9 Turner, Kia A             10 SBA-SI                 45.10      42.30        
 10 Borden, Malia L            9 RAQ-SI                 46.94      43.71        
 11 Reyes, Andrea A            9 CSA-SI                 46.98      44.07        
 12 Shiff, Claire R            9 HSA-SI                 50.39      44.90        
 13 Hawkins, Kristin E        10 CSA-SI                 49.95      45.13        
 14 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI                 46.11      45.23        
 15 Huey, Casey O              9 CSA-SI                 49.93      46.15        
 16 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI                 49.27      47.38        
 17 Weston, Persey T           9 CAST-SI                   NT      57.89        
 18 Hurst, Maya D              9 CSA-SI                    NT    1:07.53        
 
Event 7  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.50  B
 Meet Qualifying:  Slower than 33.50
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 34.10      32.56 B      
  2 Timmons, Tiana J          11 RAQ-SI                 33.82      32.72 B      
  3 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 33.67      33.35 B      
  4 Page, Sora C              11 PS-SI                  37.58      34.55        
  5 Owen, Isabel S            12 NCA-SI                 35.33      34.72        
  6 Labrada, Samantha N       11 SBA-SI                 35.77      34.74        
  7 Luna, Annia               11 SBA-SI                 36.92      34.79        
  8 Langat, Lilah J           11 RAQ-SI                 36.82      35.39        
  9 Conlon, Alex E            11 CSA-SI                 36.31      36.59        
 10 Krival, Ella L            11 NCA-SI                 37.84      38.89        
 11 Ochoa, Abi L              11 SBA-SI                 44.27      41.05        
 12 Sheehan, Carly A          12 NCA-SI                 42.99      41.81        
 13 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                 43.38      42.86        
 14 Smith, Oceane E           11 CAST-SI                46.52      43.16        
 -- Jost, Jaya M              11 CSA-SI                 49.99         DQ        
 
Event 9  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          31.90  B
 Meet Qualifying:  Slower than 31.90
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reese, Lillian J          13 PS-SI                     NT      30.66 B      
  2 Luostarinen, Lena M       14 Wave House-SI          32.83      31.06 B      
  3 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI                 33.53      31.58 B      
  4 Haeseler, Willa S         13 PS-SI                     NT      31.67 B      
  5 Gutierrez Mascareno, Nat  16 Unattached-SI          33.51      33.53        
  5 Sullivan, Lucy J          13 PS-SI                  33.57      33.53        
  7 Reyes, Abby A             13 CSA-SI                 32.75      33.60        
  8 Anderson, Bella M         13 CSA-SI                 35.59      33.94        
  9 Bially Levy, Jordan       13 NCA-SI                 38.36      35.76        
 10 Gessel, Sydney E          13 CAST-SI                44.15      42.58        
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, Soleil B             6 SBA-SI                    NT      27.17        
  2 Maddox, Lillian M          6 RAQ-SI                    NT      29.66        
 
Event 13  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          57.80  B
 Meet Qualifying:  Slower than 57.80
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, Ashlan M          7 HSA-SI                 58.33      53.96 B      
  2 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              1:01.26      55.85 B      
  3 Galindo, Cammie K          7 RAQ-SI               1:02.04      59.34        
  4 Hurst, Anna J              7 CSA-SI                    NT    1:02.07        
  5 Clark, Ezri E              8 RAQ-SI               1:01.24    1:07.76        
  6 DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI               1:17.43    1:10.31        
 
Event 15  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.30  B
 Meet Qualifying:  Slower than 44.30
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saldana, Denisse          10 Wave House-SI          45.28      42.63 B      
  2 Nelson, Penelope L        10 HSA-SI                 49.02      44.65        
  3 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                44.89      44.71        
  4 Borden, Malia L            9 RAQ-SI                 49.34      44.86        
  5 Buscho, Lola M            10 CAST-SI                48.77      46.20        
  6 Timmons, Trista F          9 RAQ-SI                 46.57      46.97        
  7 Edwards, Sadie E           9 CSA-SI                 47.24      48.83        
  8 Turner, Kia A             10 SBA-SI                 53.99      48.88        
  9 Huey, Casey O              9 CSA-SI                    NT      50.65        
 10 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI                    NT      52.13        
 11 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI                 53.95      53.66        
 12 Reyes, Andrea A            9 CSA-SI                    NT      56.05        
 13 Shiff, Claire R            9 HSA-SI                 57.96      58.12        
 -- Hawkins, Kristin E        10 CSA-SI                 52.16         DQ        
 -- Hurst, Maya D              9 CSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 17  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          39.60  B
 Meet Qualifying:  Slower than 39.60
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kenney, Georgia M         12 CSA-SI                 40.07      38.23 B      
  2 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 41.67      38.83 B      
  3 Owen, Isabel S            12 NCA-SI                 40.60      39.62        
  4 Steel, Sevilla I          12 PS-SI                  43.32      40.71        
  5 Timmons, Tiana J          11 RAQ-SI                 42.39      41.40        
  6 Hasan, Dana W             12 NCA-SI                 55.47      41.93        
  7 Krival, Ella L            11 NCA-SI                    NT      42.07        
  8 Conlon, Alex E            11 CSA-SI                 41.00      42.51        
  9 Sheehan, Carly A          12 NCA-SI                 46.17      44.51        
 10 Ochoa, Abi L              11 SBA-SI                 59.77      49.28        
 11 Jost, Jaya M              11 CSA-SI               1:02.71      56.96        
 -- Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Page, Sora C              11 PS-SI                  40.92         DQ        
 
Event 19  Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:21.00  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:21.00
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI               1:36.79    1:27.39        
  2 Gutierrez Mascareno, Nat  16 Unattached-SI             NT    1:30.14        
  3 Bially Levy, Jordan       13 NCA-SI               1:46.28    1:38.05        
  3 Anderson, Bella M         13 CSA-SI                    NT    1:38.05        
 
Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:41.20  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:41.20
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stipic, Kiana S            8 SBA-SI               1:47.85    1:44.16        
  2 Tran, Audrey S             7 SSD-SI               2:02.26    1:55.37        
  3 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI               2:00.22    1:55.75        
  4 Galindo, Cammie K          7 RAQ-SI               2:18.13    2:00.04        
  5 Timmons, Tayla H           7 RAQ-SI                    NT    2:01.54        
  6 DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI               2:48.08    2:18.98        
 -- Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              2:04.93         DQ        
      Non-simultaneous touch - breast
 -- Daniels, Ashlan M          7 HSA-SI                    NT         DQ        
      Elbows recovered over water - breast
 
Event 23  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.40  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:34.40
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Alyssa               9 SBA-SI                    NT    1:35.40        
  2 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI              1:36.25    1:37.96        
  3 Borden, Malia L            9 RAQ-SI               1:49.12    1:42.61        
  4 Olascoaga Vidal, Melissa  10 Wave House-SI        1:55.12    1:44.45        
  5 Timmons, Trista F          9 RAQ-SI               1:40.71    1:46.13        
  6 Buscho, Lola M            10 CAST-SI                   NT    1:47.99        
  7 Edwards, Sadie E           9 CSA-SI               2:01.10    1:52.35        
 -- Huey, Casey O              9 CSA-SI               2:02.02         DQ        
 
Event 25  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:24.70
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:28.06    1:22.39 B      
  2 Timmons, Tiana J          11 RAQ-SI               1:35.25    1:26.17        
  3 Hasan, Dana W             12 NCA-SI               1:31.20    1:27.88        
  4 Tran, Emma K              11 SSD-SI               1:27.94    1:28.82        
  5 Labrada, Samantha N       11 SBA-SI               1:35.27    1:29.39        
  6 Luna, Annia               11 SBA-SI                    NT    1:30.91        
  7 Page, Sora C              11 PS-SI                1:35.37    1:31.13        
  8 Steel, Sevilla I          12 PS-SI                1:32.02    1:31.52        
  9 Conlon, Alex E            11 CSA-SI               1:33.19    1:34.35        
 10 Langat, Lilah J           11 RAQ-SI               1:43.06    1:38.35        
 11 Ochoa, Abi L              11 SBA-SI               1:56.54    1:42.39        
 12 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI               1:46.95    1:44.74        
 13 Smith, Oceane E           11 CAST-SI              1:52.24    1:52.08        
 -- Krival, Ella L            11 NCA-SI                    NT         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall - breast
 -- Owen, Isabel S            12 NCA-SI               1:30.62         DQ        
 
Event 27  Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:50.90  B
 Meet Qualifying:  Slower than 2:50.90
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sapper, Olivia N          13 HSA-SI               2:53.41    2:52.49        
  2 Reese, Lillian J          13 PS-SI                     NT    2:53.37        
  3 Saldana, Melissa          13 Wave House-SI        2:56.01    2:53.60        
  4 Sullivan, Lucy J          13 PS-SI                3:03.17    3:00.09        
  5 Whitman, Kiyomi N         14 PS-SI                     NT    3:00.18        
  6 Reed, Jaden L             13 CAST-SI              3:09.97    3:06.88        
  7 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI               3:12.16    3:07.63        
  8 Reyes, Abby A             13 CSA-SI                    NT    3:14.22        
 
Event 31  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:02.80  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:02.80
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             7 SSD-SI               1:05.92    1:04.54        
  2 Daniels, Ashlan M          7 HSA-SI               1:08.64    1:08.01        
  3 Galindo, Cammie K          7 RAQ-SI               1:05.51    1:08.90        
  4 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI               1:04.43    1:11.13        
  5 Timmons, Tayla H           7 RAQ-SI               1:13.78    1:12.74        
  6 Schrum, Erin J             8 CSA-SI                    NT    1:15.60        
 -- DuBose, Cara Mia M         7 SBA-SI               1:35.34         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall
 -- Sawicki, Karina B          8 CAST-SI              1:03.51         DQ        
      Downward butterfly kick
 -- Clark, Ezri E              8 RAQ-SI                    NT         DQ        
      Downward butterfly kick
 
Event 33  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
 Meet Qualifying:  Slower than 49.80
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borden, Malia L            9 RAQ-SI                 51.85      50.20        
  2 Nelson, Penelope L        10 HSA-SI                 53.44      52.31        
  3 Luna, Alyssa               9 SBA-SI                 55.65      53.43        
  4 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI               1:05.11      56.60        
  5 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI                 59.65      58.20        
  6 Shiff, Claire R            9 HSA-SI               1:13.20    1:07.17        
  7 Huey, Casey O              9 CSA-SI               1:06.70    1:11.18        
 -- Olascoaga Vidal, Melissa  10 Wave House-SI          58.36         DQ        
      Downward butterfly kick
 -- Edwards, Sadie E           9 CSA-SI               1:09.37        XDQ        
 
Event 35  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.50  B
 Meet Qualifying:  Slower than 44.50
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Everitt, Jamison P        12 CSA-SI                 49.34      41.95 B      
  2 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  44.75      43.00 B      
  3 Kenney, Georgia M         12 CSA-SI                 44.75      44.66        
  4 Hasan, Dana W             12 NCA-SI                 47.75      44.78        
  5 Labrada, Samantha N       11 SBA-SI                 46.17      45.83        
  6 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 45.55      47.14        
  7 Luna, Annia               11 SBA-SI                 50.65      48.45        
  8 Ochoa, Abi L              11 SBA-SI                 57.62      50.17        
  9 Smith, Oceane E           11 CAST-SI                55.24      50.94        
 10 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                 56.61      53.20        
 -- Chesnut, Anna M           11 CSA-SI                    NT         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall
 
Event 37  Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:31.00  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:31.00
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reese, Lillian J          13 PS-SI                     NT    1:33.96        
  2 Luostarinen, Lena M       14 Wave House-SI        1:37.90    1:34.17        
  3 Whitman, Kiyomi N         14 PS-SI                1:31.53    1:34.78        
  4 Reed, Jaden L             13 CAST-SI              1:35.33    1:39.49        
  5 Sapper, Olivia N          13 HSA-SI               1:46.73    1:39.92        
  6 Saldana, Melissa          13 Wave House-SI        1:42.11    1:41.47        
  7 Reyes, Abby A             13 CSA-SI                    NT    1:43.59        
  8 Bially Levy, Jordan       13 NCA-SI               1:45.45    1:45.01        
  9 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI               1:48.70    1:45.73        
 -- Haeseler, Willa S         13 PS-SI                     NT         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall
 -- Anderson, Bella M         13 CSA-SI                    NT         DQ        
      Scissors kick
 
Event 39  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Estrada Gonzalez, Isabel   5 Wave House-SI             NT         DQ        
 
Event 41  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          55.60  B
 Meet Qualifying:  Slower than 55.60
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stipic, Kiana S            8 SBA-SI                 56.49      50.83 B      
  2 Cline, Eleanor A           7 HSA-SI                    NT    1:02.01        
  3 Timmons, Tayla H           7 RAQ-SI                 58.26    1:06.58        
  4 Galindo, Cammie K          7 RAQ-SI               1:22.26    1:14.06        
 
Event 43  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.80  B
 Meet Qualifying:  Slower than 41.80
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nelson, Penelope L        10 HSA-SI                 44.93      43.45        
  2 Saldana, Denisse          10 Wave House-SI          47.94      44.65        
  3 Lane, Paige R             10 CAST-SI                46.26      44.74        
  4 Borden, Malia L            9 RAQ-SI                 48.84      49.83        
  5 Timmons, Trista F          9 RAQ-SI                 48.73      53.15        
  6 Gutierrez Mascareno, Han  10 SBA-SI               1:00.64      54.42        
  7 Turner, Kia A             10 SBA-SI                    NT      57.25        
  8 Huey, Casey O              9 CSA-SI               1:00.25    1:00.89        
  9 Ferreira, Adelle R        10 CSA-SI                    NT    1:04.68        
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.40  B
 Meet Qualifying:  Slower than 37.40
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Timmons, Tiana J          11 RAQ-SI                    NT      36.81 B      
  2 Page, Sora C              11 PS-SI                  43.06      38.95        
  3 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 45.30      39.16        
  4 Kenney, Georgia M         12 CSA-SI                 39.88      39.24        
  5 Tran, Emma K              11 SSD-SI                 45.50      40.91        
  6 Labrada, Samantha N       11 SBA-SI                 41.77      42.59        
  7 Hasan, Dana W             12 NCA-SI                 44.09      43.17        
  8 Langat, Lilah J           11 RAQ-SI                 48.40      47.60        
  9 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI                 56.53      51.73        
 10 Ochoa, Abi L              11 SBA-SI                 52.34      52.94        
 
Event 47  Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.40  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:17.40
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saldana, Melissa          13 Wave House-SI        1:20.44    1:21.08        
  2 Gutierrez Mascareno, Nat  16 Unattached-SI        1:30.01    1:26.32        
  3 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI               1:40.93    1:31.47        
  4 Sapper, Olivia N          13 HSA-SI               1:26.00    1:33.27        
 
Event 49  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:46.10  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:46.10
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galindo, Cammie K          7 RAQ-SI                    NT    1:51.18        
  2 Daniels, Ashlan M          7 HSA-SI               2:11.69    1:56.18        
  3 Clark, Ezri E              8 RAQ-SI               1:59.19    2:03.97        
  4 Maddox, Lillian M          6 RAQ-SI                    NT    2:06.61        
  5 Estrada Gonzalez, Isabel   5 Wave House-SI        2:08.13    2:15.16        
  6 Schrum, Erin J             8 CSA-SI                    NT    2:20.97        
 
Event 51  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.50  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:21.50
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Paige R             10 CAST-SI              1:22.00    1:20.50 B      
  2 Saldana, Denisse          10 Wave House-SI             NT    1:22.45        
  3 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI              1:26.77    1:25.78        
  4 Timmons, Trista F          9 RAQ-SI               1:29.06    1:28.80        
  5 Buscho, Lola M            10 CAST-SI              1:34.81    1:29.11        
  6 Olascoaga Vidal, Melissa  10 Wave House-SI        1:35.57    1:29.74        
  7 Gutierrez Mascareno, Han  10 SBA-SI               1:46.07    1:34.51        
  8 Nelson, Penelope L        10 HSA-SI               1:31.98    1:36.47        
  9 Reyes, Andrea A            9 CSA-SI                    NT    1:43.03        
 10 Marzella, Chloe R          9 SBA-SI               2:05.89    1:50.07        
 
Event 53  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.70  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:12.70
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:15.11    1:11.50 B      
  2 Timmons, Tiana J          11 RAQ-SI               1:17.01    1:13.31        
  3 Steel, Sevilla I          12 PS-SI                1:15.57    1:14.94        
  4 Hasan, Dana W             12 NCA-SI               1:17.00    1:17.08        
  5 Owen, Isabel S            12 NCA-SI               1:19.13    1:17.65        
  6 Tran, Emma K              11 SSD-SI               1:17.12    1:18.35        
  7 Conlon, Alex E            11 CSA-SI               1:21.06    1:20.41        
  8 Sheehan, Carly A          12 NCA-SI               1:33.44    1:33.00        
  9 Hickey, Sarah E           12 SBA-SI               1:36.52    1:38.87        
 10 Smith, Oceane E           11 CAST-SI              1:49.99    1:40.48        
 11 Chesnut, Anna M           11 CSA-SI                    NT    1:44.12        
 
Event 55  Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.10  B
 Meet Qualifying:  Slower than 1:09.10
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haeseler, Willa S         13 PS-SI                     NT    1:07.79 B      
  2 Reed, Jaden L             13 CAST-SI              1:09.60    1:09.15        
  3 Reese, Lillian J          13 PS-SI                     NT    1:09.37        
  4 Luostarinen, Lena M       14 Wave House-SI             NT    1:10.95        
  5 Whitman, Kiyomi N         14 PS-SI                1:09.71    1:11.20        
  6 Sheehan, Abby L           13 NCA-SI               1:11.14    1:13.63        
  7 Sullivan, Lucy J          13 PS-SI                1:16.67    1:14.70        
  8 Reyes, Abby A             13 CSA-SI               1:13.69    1:17.39        
  9 Bially Levy, Jordan       13 NCA-SI               1:28.75    1:23.20        
 10 Gessel, Sydney E          13 CAST-SI              1:34.17    1:34.44