Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 7/16/17 07:06 PM
                          2017 California State Games                          
                       Hosted by College Area Swim Team                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Joanne                8 SSD-SI                    NT    4:30.91        
              2:08.77  4:30.91                                             
  2 Matai, Amina               7 SSD-SI                    NT    4:34.96        
       58.30  2:11.52  3:26.90  4:34.96                                    
  3 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    4:41.89        
              2:12.10  3:26.35  4:41.89                                    
 
Event 1  Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murray, Natalie G          9 SBSC-CA              2:35.76    2:39.20        
       36.64  1:18.00  1:59.23  2:39.20                                    
  2 Findlay, Brooke C          9 SBSC-CA              2:40.48    2:43.36        
       37.65  1:20.08  2:02.34  2:43.36                                    
  3 Tallman, Sierra K          9 SBSC-CA              2:53.54    2:43.68        
       37.56  1:20.47  2:02.38  2:43.68                                    
  4 Strouse, Hannah F         10 SDY-SI               2:51.61    2:43.75        
       37.05  1:20.78  2:02.16  2:43.75                                    
  5 Topolovac, Makena J       10 PAC-SI               3:02.61    2:59.41        
       38.78  1:25.33  2:59.41                                             
  6 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI              3:51.39    3:06.95        
              1:29.39  2:21.26  3:06.95                                    
  7 Hughes, London             9 SBA-SI               2:58.90    3:08.47        
       42.87  1:34.56  2:25.06  3:08.47                                    
  8 Conner, Abigail L         10 SDY-SI               3:12.02    3:18.04        
       43.10  1:34.24  2:26.44  3:18.04                                    
  9 Bantug, Kyra J             9 SBA-SI                    NT    3:28.51        
       47.35  1:42.13  2:36.60  3:28.51                                    
 10 Picaz, Sweety             10 PRMT-CA                   NT    3:30.36        
       46.88  1:41.01  2:37.19  3:30.36                                    
 11 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI                   NT    3:31.90        
              1:42.94  2:38.70  3:31.90                                    
 12 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                   NT    3:39.18        
       49.95  1:47.99  3:39.18                                             
 
Event 3  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahmed, Tanya              12 SBA-SI               2:30.00    2:28.43        
       33.07  1:10.92  1:50.61  2:28.43                                    
  2 Graham, Brynn J           11 SBSC-CA              2:34.24    2:32.57        
       34.93  1:13.18  1:53.36  2:32.57                                    
  3 Arevalo, Florence D       12 SBA-SI               2:34.94    2:33.56        
       36.06  1:15.93  1:56.13  2:33.56                                    
  4 Vargas, Sofie M           12 PAC-SI               2:38.09    2:34.44        
       35.63  1:15.16  1:55.43  2:34.44                                    
  5 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               2:38.34    2:37.19        
       36.16  1:17.34  1:58.04  2:37.19                                    
  6 Willett, Adelina D        11 HSA-SI               2:59.00    2:38.88        
              1:17.02  1:58.27  2:38.88                                    
  7 Tenney, Sarah             12 SBA-SI               2:40.44    2:41.92        
       36.91  1:18.48  2:01.11  2:41.92                                    
  8 Halcomb, Dakota           11 SSD-SI               2:45.86    2:43.14        
       37.83  1:20.52  2:03.52  2:43.14                                    
  9 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              2:49.24    2:48.85        
       38.11  1:21.47  2:06.17  2:48.85                                    
 10 Gil, Jubilee D            12 PRMT-CA                   NT    2:58.25        
 11 Schuoler, Sabryna A       11 SBSC-CA              2:41.59    2:58.29        
       39.53  1:26.98  2:13.08  2:58.29                                    
 12 Flora, Emily G            12 CAST-SI              4:16.16    3:09.25        
       42.11  1:31.21  2:21.67  3:09.25                                    
 13 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                   NT    3:11.86        
       40.05  1:28.38  2:21.10  3:11.86                                    
 
Event 5  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia-Hale, Maya M       13 CAST-SI              2:20.14    2:18.14        
       30.88  1:05.43  1:42.00  2:18.14                                    
  2 Estrada, Laura L          14 SBA-SI               2:20.87    2:20.49        
       32.34  1:08.07  1:44.70  2:20.49                                    
  3 Bish, Andrea M            13 SBSC-CA              2:21.82    2:21.01        
       31.89  1:07.37  1:44.63  2:21.01                                    
  4 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               2:22.44    2:22.14        
       32.94  1:09.96  1:46.86  2:22.14                                    
  5 Landes, Natalie C         14 NCA-SI               2:25.88    2:24.10        
       32.12  1:08.73  1:47.08  2:24.10                                    
  6 Martha, Aranza O          13 SBA-SI               2:20.36    2:25.52        
       32.81  1:09.20  1:47.56  2:25.52                                    
  7 Gamble, Brittney L        13 SBSC-CA              2:25.54    2:27.63        
       33.60  1:11.13  1:50.26  2:27.63                                    
  8 Findlay, Ashley A         13 SBSC-CA              2:21.22    2:27.89        
       32.32  1:09.74  1:48.96  2:27.89                                    
  9 Macaulay, Lulu L          13 RAQ-SI               2:32.07    2:28.94        
       34.04  1:12.57  1:51.62  2:28.94                                    
 10 Imes, Katie B             14 HILL-CA              2:36.64    2:29.10        
       35.11  1:13.41  1:51.86  2:29.10                                    
 11 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI               2:29.90    2:29.41        
       34.15  1:12.66  1:52.37  2:29.41                                    
 12 Winter, Reyna B           13 CAST-SI              2:37.32    2:35.15        
       34.95  1:14.02  1:55.14  2:35.15                                    
 13 Simonelli, Pearl P        14 CAST-SI              2:33.12    2:36.25        
       35.97  1:15.31  1:56.07  2:36.25                                    
 14 Bell, Leighton H          13 SBSC-CA              2:38.87    2:36.62        
       35.08  1:15.48  1:56.73  2:36.62                                    
 15 Newell, Olivia S          13 CAST-SI              2:41.44    2:41.20        
       35.76  1:16.89  1:59.55  2:41.20                                    
 16 Larbig, Dorienne S        13 SBSC-CA              2:49.52    2:43.00        
       37.01  1:18.02  2:00.92  2:43.00                                    
 17 Pulido, Nora R            13 RAQ-SI                    NT    2:46.40        
       39.56  1:21.99  2:04.56  2:46.40                                    
 18 Rivas, Daniella A         13 SBA-SI               2:36.14    2:46.92        
       36.83  1:20.04  2:03.86  2:46.92                                    
 19 King, Kaylene J           13 SBSC-CA              2:43.64    2:48.48        
       38.99  1:21.76  2:05.75  2:48.48                                    
 
Event 7  Girls 15-18 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pulido, Izzy A            16 RAQ-SI               2:18.64    2:20.18        
       33.12  1:08.89  1:44.92  2:20.18                                    
  2 Hoff, Carly E             16 RAQ-SI               2:18.31    2:25.43        
       33.25  1:09.58  1:46.47  2:25.43                                    
  3 Noel, Kinsley Y           15 RAQ-SI               2:31.61    2:28.34        
       33.78  1:11.44  1:50.16  2:28.34                                    
  4 Doan, Jamie T             15 BFST-SI              2:27.00    2:30.89        
       34.76  1:13.45  1:52.35  2:30.89                                    
  5 Espinoza, Madeline        16 SSD-SI               2:25.82    2:32.12        
       35.95  1:16.03  1:53.71  2:32.12                                    
 
Event 9  Girls 24 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maxwell, Holly S          12 SBSC-CA              2:20.46    2:25.72        
       32.39  1:09.39  1:47.45  2:25.72                                    
  2 Fristoe, Catie C          12 SBSC-CA              2:33.44    2:33.45        
       35.09  1:14.67  1:54.53  2:33.45                                    
  3 Amezaga, Magdalena I      10 SBSC-CA                   NT    2:56.16        
              1:24.84  2:56.16                                             
  4 Cummings, Alexis A        13 BAC-CA                    NT    2:59.00        
       38.50  1:25.77  2:15.10  2:59.00                                    
 
Event 11  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Miki A               8 SBA-SI                 57.49      52.65        
  2 Hernandez, Breanna N       8 PRMT-CA                   NT      54.08        
  3 Jayasinghe, Svara          8 RAQ-SI               1:00.93      57.43        
  4 Gallegos, Zuriel           8 HGS-CA               1:04.00    1:12.56        
  5 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    1:13.40        
  6 Matai, Amina               7 SSD-SI                    NT    1:13.43        
  7 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    1:16.03        
  8 Marzella, Chloe R          8 SBA-SI                    NT    1:47.26        
 -- Conway, Ella J             7 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Barnes, Jolei              8 SDY-SI                    NT         DQ        
 -- Sawicki, Karina B          8 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Liu, Joanne                8 SSD-SI                    NT         DQ        
 -- Dang, Layla M              8 SDY-SI               1:00.21         DQ        
 -- Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 11  Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Topolovac, Makena J       10 PAC-SI                 50.40      46.95        
  2 Shabestari, Ava M          9 SBSC-CA                56.73      50.42        
  3 Findlay, Brooke C          9 SBSC-CA                51.69      50.51        
  4 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI                 51.53      50.65        
  5 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI                   NT      52.17        
  6 Labrada, Samantha N       10 SBA-SI               1:01.16      52.46        
  7 Belonio, Danica L         10 BAC-CA                    NT      53.25        
  8 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT      53.74        
  9 Conner, Abigail L         10 SDY-SI                 53.17      57.77        
 10 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT      58.01        
 11 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                   NT      58.15        
 12 Punzalan, Emma L          10 BAC-CA               1:01.34      58.58        
 13 Bantug, Kyra J             9 SBA-SI               1:13.01    1:02.01        
 14 More, Amber A              9 OSC-PC                 56.12    1:02.19        
 15 Noel, Orian J             10 RAQ-SI                    NT    1:05.80        
 16 Castro, Sofia              9 SBA-SI                    NT    1:06.65        
 17 Navarro, Ciara M           9 SBA-SI               1:14.86    1:06.88        
 18 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI               1:03.69    1:07.13        
 -- Hughes, London             9 SBA-SI                 51.53         DQ        
 -- Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                    NT         DQ        
 
Event 13  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, My                11 CAST-SI                37.50      39.42        
  2 Preston, Tiana L          12 NCA-SI                 41.87      40.64        
  3 Ebert, Aleesa             12 SBA-SI                 43.83      43.11        
  4 Kansagara, Shiva G        12 SSD-SI                 45.31      43.46        
  5 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                 43.58      43.48        
  6 Vargas, Sofie M           12 PAC-SI                 44.69      44.39        
  7 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI                 46.08      45.00        
  8 Jaffe, Sydney K           11 SSD-SI                 48.61      45.06        
  9 Sandel, Mackenzie R       11 SBSC-CA                44.00      45.23        
 10 Arevalo, Florence D       12 SBA-SI                 44.54      45.32        
 11 Browne, Rylee Q           12 UN-SI                  39.14      45.38        
 12 Mun, Lauren H             12 NCA-SI                 44.64      45.49        
 13 Halcomb, Dakota           11 SSD-SI                 46.06      45.77        
 14 Schuoler, Sabryna A       11 SBSC-CA                47.85      46.12        
 15 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 47.32      46.87        
 16 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI                49.50      48.08        
 17 Flora, Emily G            12 CAST-SI                46.70      49.49        
 18 Miessner, Anna M          12 SBA-SI                 50.63      50.89        
 19 Rodriguez, Cassandra      12 BAC-CA                    NT      51.10        
 20 Richardson, Samantha L    11 CAST-SI                51.41      52.16        
 21 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 55.65      52.27        
 22 Bojorquez, Jakira         11 BAC-CA                 54.29      53.22        
 23 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                55.92      55.81        
 24 Gallegos, Inari           11 HGS-CA                 50.00      59.08        
 25 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                    NT    1:06.96        
 -- Trejo, Melanie            11 HGS-CA                 55.00         DQ        
 -- Cruz, Valeria             11 HGS-CA                 50.00         DQ        
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruane, Maegan E           13 SBA-SI               1:23.85    1:24.25        
       39.51  1:24.25                                                      
  2 Gamble, Brittney L        13 SBSC-CA              1:26.17    1:26.52        
       41.35  1:26.52                                                      
  3 Bish, Andrea M            13 SBSC-CA              1:26.34    1:26.65        
       42.00  1:26.65                                                      
  4 Lopez, Alejandra J        14 SBA-SI               1:27.88    1:27.24        
       41.17  1:27.24                                                      
  5 Olsen, Emma R             13 CAST-SI              1:25.46    1:27.61        
       41.48  1:27.61                                                      
  6 Garcia-Hale, Maya M       13 CAST-SI              1:26.20    1:27.92        
       41.60  1:27.92                                                      
  7 Martha, Aranza O          13 SBA-SI               1:25.86    1:28.94        
       42.26  1:28.94                                                      
  8 Tenorio, Kiara            14 CAST-SI              1:27.73    1:29.46        
       42.38  1:29.46                                                      
  9 Larbig, Dorienne S        13 SBSC-CA              1:32.42    1:30.37        
       43.62  1:30.37                                                      
 10 Cayer, Maddie G           13 NCA-SI               1:31.16    1:30.70        
       43.91  1:30.70                                                      
 11 Robinson, Caitlyn R       13 SBSC-CA              1:34.32    1:31.10        
       43.16  1:31.10                                                      
 12 Cederberg, Cate M         13 SBSC-CA              1:31.30    1:31.28        
       44.09  1:31.28                                                      
 13 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               1:26.82    1:31.66        
       42.84  1:31.66                                                      
 14 Estrada, Laura L          14 SBA-SI               1:36.89    1:32.55        
       43.93  1:32.55                                                      
 15 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               1:30.74    1:33.63        
       45.56  1:33.63                                                      
 16 Johnson, Dilan M          14 SBA-SI               1:34.81    1:33.77        
       45.39  1:33.77                                                      
 17 Gidley, Erin A            14 SBA-SI               1:35.44    1:34.87        
       45.23  1:34.87                                                      
 18 Pulido, Nora R            13 RAQ-SI                    NT    1:40.10        
       47.24  1:40.10                                                      
 19 Simonelli, Pearl P        14 CAST-SI              1:43.66    1:41.23        
       47.41  1:41.23                                                      
 20 Heredia, Ixiana E         13 MDNA-CA              1:45.78    1:41.92        
       48.33  1:41.92                                                      
 20 Prestrelski, Samantha     13 PAC-SI               1:38.62    1:41.92        
       49.02  1:41.92                                                      
 22 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT    1:50.31        
       51.44  1:50.31                                                      
 -- Farwell, Emma             14 SDY-SI                    NT         DQ        
       58.11       DQ                                                      
 
Event 17  Girls 15-18 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barkhorn, Cassie A        17 SBSC-CA              1:15.42    1:20.53        
  2 Chen, Allison S           16 PAC-SI               1:26.64    1:25.14        
       40.70  1:25.14                                                      
  3 Seto, Vivian              16 SSD-SI               1:23.77    1:25.41        
       40.28  1:25.41                                                      
  4 LaFoe, Sarah E            16 RAQ-SI               1:33.93    1:32.12        
       42.88  1:32.12                                                      
  5 Noel, Kinsley Y           15 RAQ-SI               1:34.68    1:34.73        
       44.23  1:34.73                                                      
  6 Daleo, Alisa              15 PAC-SI               1:36.86    1:39.07        
       47.11  1:39.07                                                      
 
Event 19  Girls 24 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stretz, Makenna D         11 SBSC-CA              1:32.53    1:31.09        
       43.67  1:31.09                                                      
  2 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI               1:36.51    1:37.28        
       46.30  1:37.28                                                      
  3 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:38.78    1:37.49        
       46.13  1:37.49                                                      
  4 Sandel, Mackenzie R       11 SBSC-CA              1:37.59    1:38.07        
  5 Halcomb, Dakota           11 SSD-SI               1:39.46    1:38.26        
       47.48  1:38.26                                                      
  6 Jackson, Mary Kathleen M  11 SBA-SI               1:40.88    1:38.69        
       46.22  1:38.69                                                      
  7 Jaffe, Sydney K           11 SSD-SI               1:53.92    1:38.88        
       48.30  1:38.88                                                      
  8 Mun, Lauren H             12 NCA-SI               1:41.34    1:39.15        
       47.09  1:39.15                                                      
  9 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               1:44.55    1:43.38        
       49.37  1:43.38                                                      
 10 Topolovac, Makena J       10 PAC-SI               1:53.41    1:50.39        
 11 Amezaga, Magdalena I      10 SBSC-CA              2:03.58    1:53.11        
       54.27  1:53.11                                                      
 12 Punzalan, Alyssa M        13 BAC-CA                    NT    1:53.68        
       54.52  1:53.68                                                      
 13 Wang, Miki A               8 SBA-SI               2:02.92    1:55.44        
 14 Richardson, Samantha L    11 CAST-SI              1:48.73    1:57.06        
       56.53  1:57.06                                                      
 15 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                   NT    1:57.09        
       54.27  1:57.09                                                      
 16 Lacey, Audra L            10 SBSC-CA              2:18.36    2:12.32        
 -- Kansagara, Shiva G        12 SSD-SI               1:36.14         DQ        
       43.83       DQ                                                      
 
Event 21  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Miki A               8 SBA-SI                 43.19      40.83        
  2 Jayasinghe, Svara          8 RAQ-SI                 46.28      44.26        
  3 Hernandez, Breanna N       8 PRMT-CA                   NT      46.66        
  4 Conway, Ella J             7 CAST-SI                   NT      49.91        
  5 Dang, Layla M              8 SDY-SI                 52.02      50.45        
  6 Liu, Joanne                8 SSD-SI                    NT      57.57        
  7 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT      58.22        
  8 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    1:01.81        
  9 Barnes, Jolei              8 SDY-SI                    NT    1:01.84        
 10 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI                   NT    1:02.47        
 11 Gallegos, Zuriel           8 HGS-CA                 56.00    1:02.56        
 12 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT    1:07.01        
 13 Marzella, Chloe R          8 SBA-SI                    NT    1:08.28        
 14 Conway, Sydney J           5 CAST-SI                   NT    1:09.32        
 15 Leon, Elissa               8 HGS-CA               1:00.00    1:12.57        
 16 Pulido, Atziry p           8 PRMT-CA                   NT    1:25.73        
 17 MacLean, Melissa           5 PRMT-CA                   NT    3:45.54        
 
Event 21  Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Strouse, Hannah F         10 SDY-SI                 35.16      34.36        
  2 Murray, Natalie G          9 SBSC-CA                33.91      34.43        
  3 Tallman, Sierra K          9 SBSC-CA                34.58      34.72        
  4 Findlay, Brooke C          9 SBSC-CA                34.33      35.19        
  5 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI                 36.90      36.36        
  6 Belonio, Danica L         10 BAC-CA                 38.89      38.21        
  7 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                44.19      38.23        
  8 Shabestari, Ava M          9 SBSC-CA                37.25      38.55        
  9 Hughes, London             9 SBA-SI                 36.38      39.40        
 10 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT      41.28        
 11 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                    NT      41.49        
 12 Labrada, Samantha N       10 SBA-SI                 47.32      42.05        
 13 Punzalan, Emma L          10 BAC-CA                 50.03      42.32        
 14 Reyes, Savannah R          9 BAC-CA                 47.02      42.40        
 15 More, Amber A              9 OSC-PC                 40.13      42.45        
 15 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI                 51.92      42.45        
 17 Navarro, Ciara M           9 SBA-SI                 44.56      43.49        
 18 Picaz, Sweety             10 PRMT-CA                   NT      43.99        
 19 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI              1:00.31      45.21        
 20 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                   NT      45.68        
 21 Bantug, Kyra J             9 SBA-SI                 56.70      46.42        
 22 Segura Ordonez, Alejandr  10 SBA-SI                    NT      47.08        
 23 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT      47.20        
 24 Noel, Orian J             10 RAQ-SI                    NT      48.03        
 25 Pulido, Jocelyb b         10 PRMT-CA                   NT      49.50        
 26 Snider, Natalie            9 HGS-CA                 50.00      51.55        
 27 MacLean, mel               9 PRMT-CA                   NT      53.56        
 28 Castro, Sofia              9 SBA-SI                    NT      55.61        
 29 Rodriguez, Minerva        10 HGS-CA                 45.00      57.36        
 30 Cruz, Isabel               9 HGS-CA                 58.00    1:00.57        
 31 Ferguson, Savannah         9 HGS-CA               1:00.00    1:10.29        
 
Event 23  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI                 28.63      29.55        
  2 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI                 33.19      31.64        
  3 Arevalo, Florence D       12 SBA-SI                 32.66      31.85        
  4 Preston, Tiana L          12 NCA-SI                 32.02      32.11        
  5 Joloya, Kayla             12 SBA-SI                 34.28      32.49        
  6 Browne, Rylee Q           12 UN-SI                  28.49      32.66        
  7 Ambrosius, Tatiana        11 SBA-SI                 33.60      32.69        
  8 Stretz, Makenna D         11 SBSC-CA                33.38      33.27        
  9 Ebert, Aleesa             12 SBA-SI                 34.93      33.74        
 10 Schuoler, Sabryna A       11 SBSC-CA                33.31      34.24        
 11 Tenney, Sarah             12 SBA-SI                 34.78      34.26        
 12 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI                35.52      35.04        
 13 Sandel, Mackenzie R       11 SBSC-CA                35.52      35.08        
 14 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                 35.95      35.37        
 15 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 36.40      35.73        
 16 Halcomb, Dakota           11 SSD-SI                 34.43      35.97        
 17 Gil, Jubilee D            12 PRMT-CA                40.71      36.04        
 18 Lopez Avila, Diana        11 SBA-SI                 38.84      37.59        
 19 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI                 36.96      37.60        
 20 Jaffe, Sydney K           11 SSD-SI                 34.43      37.67        
 21 Jackson, Mary Kathleen M  11 SBA-SI                 38.74      38.50        
 22 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                39.88      39.54        
 23 Miessner, Anna M          12 SBA-SI                 40.83      39.79        
 24 Bojorquez, Jakira         11 BAC-CA                 42.35      40.11        
 25 Flora, Emily G            12 CAST-SI                37.71      40.18        
 26 Rodriguez, Cassandra      12 BAC-CA                 49.55      42.67        
 27 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 43.94      43.56        
 28 Villasenor, Jhay          11 BAC-CA                 48.67      43.79        
 29 Gallegos, Inari           11 HGS-CA                 35.00      44.66        
 30 Chavez, Destiny           11 HGS-CA                 40.00      45.23        
 31 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT      46.25        
 32 Cruz, Valeria             11 HGS-CA                 43.00      48.35        
 33 Pescador, Sarai           12 HGS-CA                 45.00      49.13        
 34 Valencia, Fatima          11 HGS-CA                 47.00      49.54        
 35 Trejo, Melanie            11 HGS-CA                 45.00      49.86        
 36 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                    NT      51.94        
 37 Rodriguez, Monserat       12 HGS-CA                 44.00      52.49        
 38 Garcia, Naiomie           11 HGS-CA                 48.00      58.22        
 
Event 25  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martha, Aranza O          13 SBA-SI                 29.40      29.63        
  2 Lopez, Alejandra J        14 SBA-SI                 30.07      30.13        
  3 Willett, Aurelia P        14 HSA-SI                 32.00      30.19        
  4 Seto, Valerie             13 SSD-SI                 30.40      30.21        
  5 Garcia-Hale, Maya M       13 CAST-SI                31.01      30.50        
  6 Findlay, Ashley A         13 SBSC-CA                30.40      30.55        
  7 Mowery, Eleni T           14 NCA-SI                 30.81      30.56        
  8 Gidley, Erin A            14 SBA-SI                 30.67      30.91        
  9 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI                 31.84      31.21        
 10 Ruane, Maegan E           13 SBA-SI                 31.25      31.32        
 11 Seto, Vickie              13 SSD-SI                 32.71      32.13        
 12 Tenorio, Kiara            14 CAST-SI                31.19      32.37        
 13 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI                 32.15      32.58        
 14 Bell, Leighton H          13 SBSC-CA                33.41      32.86        
 15 Newell, Olivia S          13 CAST-SI                32.63      33.18        
 16 Olsen, Emma R             13 CAST-SI                32.88      33.21        
 16 Johnson, Dilan M          14 SBA-SI                 33.61      33.21        
 18 Winter, Reyna B           13 CAST-SI                34.25      33.30        
 19 Heredia, Ixiana E         13 MDNA-CA                35.01      33.48        
 20 Thang, Cailin G           14 PAC-SI                 33.27      33.57        
 21 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI                34.28      33.73        
 22 Macaulay, Lulu L          13 RAQ-SI                 33.93      34.34        
 23 Rivas, Daniella A         13 SBA-SI                 33.52      34.75        
 24 Toriz, Emily              14 SDY-SI                    NT      35.62        
 25 Kieding, Paige R          13 SBSC-CA                35.53      36.01        
 26 Velazquez, Jeanie         13 HGS-CA                 35.00      37.14        
 27 Pulido, Nora R            13 RAQ-SI                    NT      37.78        
 28 Urrea, Becky V            13 PRMT-CA                39.21      39.13        
 29 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT      40.86        
 30 Cruz, Viviana             13 HGS-CA                 35.00      43.69        
 31 Gonzalez, Melissa         14 HGS-CA                 45.00      44.69        
 32 Aparicio, Vanessa         13 HGS-CA                 45.00      51.78        
 33 Barajas, Antonia          14 HGS-CA                 50.00      51.99        
 
Event 27  Girls 15-18 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ninness, Maija C          16 SBSC-CA                27.88      28.55        
  2 Hoff, Carly E             16 RAQ-SI                 29.14      29.51        
  3 Chen, Allison S           16 PAC-SI                 29.81      29.55        
  4 Eisenbraun, Kate A        16 BFST-SI                29.66      29.79        
  5 Pulido, Izzy A            16 RAQ-SI                 31.11      29.86        
  6 Espinoza, Madeline        16 SSD-SI                 31.36      32.03        
  7 Noel, Kinsley Y           15 RAQ-SI                 32.97      32.31        
  8 Seto, Vivian              16 SSD-SI                 31.18      32.37        
  9 Daleo, Alisa              15 PAC-SI                 33.59      33.29        
 10 Romero, Elizabeth         16 HGS-CA                 40.00      39.80        
 11 Doan, Jamie T             15 BFST-SI                32.73      41.13        
 12 Toxqui, Jacqueline        17 HGS-CA                 35.00      44.05        
 
Event 29  Girls 24 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woodhouse, Holly A        12 SBSC-CA                29.11      29.55        
  2 Ahmed, Tanya              12 SBA-SI                 35.00      31.93        
  3 Tran, Athena              17 UN-SI                  30.00      34.05        
  4 Markiewicz, Sofia S       14 SBSC-CA                35.29      35.00        
  5 Cummings, Alexis A        13 BAC-CA                 41.64      35.98        
  6 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                47.50      36.33        
  7 Amezaga, Magdalena I      10 SBSC-CA                38.96      38.58        
  8 Lacey, Audra L            10 SBSC-CA                   NT      43.20        
  9 Punzalan, Alyssa M        13 BAC-CA                    NT      44.02        
 10 Godinez, Kimberly A       12 BAC-CA                    NT      48.09        
 11 Richardson, Samantha L    11 CAST-SI                51.65      50.92        
 
Event 31  Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jayasinghe, Svara          8 RAQ-SI                    NT    4:04.42        
       58.13  2:00.25  3:08.54  4:04.42                                    
  2 Matai, Amina               7 SSD-SI                    NT    5:29.66        
                       4:16.14  5:29.66                                    
 
Event 31  Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murray, Natalie G          9 SBSC-CA              3:00.15    2:59.25        
       39.01  1:25.34  2:20.30  2:59.25                                    
  2 Tallman, Sierra K          9 SBSC-CA              3:02.49    3:00.93        
       39.57  1:27.02  2:21.16  3:00.93                                    
  3 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI               3:28.12    3:20.16        
              1:36.56  3:20.16                                             
  4 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                   NT    3:45.48        
       55.20  1:51.33  3:45.48                                             
  5 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI              2:59.00    3:52.00        
       57.37  1:56.32  3:52.00                                             
  6 Conner, Abigail L         10 SDY-SI                    NT    3:58.94        
              1:58.02  3:06.57  3:58.94                                    
 
Event 33  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maxwell, Holly S          12 SBSC-CA              2:39.04    2:41.27        
       34.72  1:15.74  2:03.62  2:41.27                                    
  2 Graham, Brynn J           11 SBSC-CA              2:55.91    2:53.24        
              1:23.91  2:53.24                                             
  3 Nguyen, My                11 CAST-SI              2:44.00    2:53.33        
       35.56  1:22.62  2:12.97  2:53.33                                    
  4 Joloya, Kayla             12 SBA-SI               2:58.28    2:55.95        
       36.82  1:20.72  2:14.87  2:55.95                                    
  5 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               3:00.15    2:58.78        
       38.75  1:26.08  2:20.32  2:58.78                                    
  6 Ambrosius, Tatiana        11 SBA-SI               3:18.70    3:10.31        
       42.40  1:35.74  2:32.26  3:10.31                                    
  7 Jaffe, Sydney K           11 SSD-SI               3:20.00    3:10.35        
       43.46  1:33.67  2:27.14  3:10.35                                    
  8 Jackson, Mary Kathleen M  11 SBA-SI               3:27.96    3:22.12        
       45.56  1:40.92  2:35.57  3:22.12                                    
 
Event 35  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gamble, Brittney L        13 SBSC-CA              2:36.57    2:39.77        
       34.67  1:18.06  2:04.04  2:39.77                                    
  2 Faulstich, Claire E       14 NCA-SI               2:44.43    2:40.13        
       34.53  1:17.18  2:04.54  2:40.13                                    
  3 Bish, Andrea M            13 SBSC-CA              2:37.90    2:40.57        
       35.78  1:17.69  2:05.17  2:40.57                                    
  4 Seto, Valerie             13 SSD-SI               2:37.74    2:42.10        
       34.44  1:16.71  2:06.29  2:42.10                                    
  5 Ruane, Maegan E           13 SBA-SI               2:45.07    2:42.40        
       36.81  1:19.93  2:06.92  2:42.40                                    
  6 Findlay, Ashley A         13 SBSC-CA              2:46.71    2:42.95        
       33.97  1:19.64  2:07.06  2:42.95                                    
  7 Estrada, Laura L          14 SBA-SI               2:46.68    2:43.22        
       34.07  1:20.58  2:08.33  2:43.22                                    
  8 Lopez, Alejandra J        14 SBA-SI               2:43.22    2:44.55        
              1:19.67  2:07.28  2:44.55                                    
  9 Robinson, Caitlyn R       13 SBSC-CA              2:46.58    2:47.71        
       35.24  1:19.67  2:10.00  2:47.71                                    
 10 Amezaga, Maria L          13 SBSC-CA              2:48.62    2:48.59        
       36.56  1:19.55  2:09.85  2:48.59                                    
 11 Gidley, Erin A            14 SBA-SI               2:50.54    2:52.26        
       39.56  1:25.66  2:16.07  2:52.26                                    
 12 Olsen, Emma R             13 CAST-SI              2:48.91    2:53.05        
       40.91  1:24.93  2:53.05                                             
 13 Simonelli, Pearl P        14 CAST-SI              2:57.36    2:56.64        
              1:23.92  2:17.01  2:56.64                                    
 14 Imes, Katie B             14 HILL-CA              2:55.71    2:58.89        
       37.51  1:24.84  2:19.60  2:58.89                                    
 15 Larbig, Dorienne S        13 SBSC-CA              3:06.20    2:58.95        
       40.44  1:29.40  2:17.45  2:58.95                                    
 16 Cederberg, Cate M         13 SBSC-CA              2:58.62    2:59.35        
       39.78  1:26.16  2:16.81  2:59.35                                    
 17 Cayer, Maddie G           13 NCA-SI               3:00.44    2:59.40        
       39.63  1:29.59  2:19.96  2:59.40                                    
 18 Prestrelski, Samantha     13 PAC-SI               3:12.38    3:08.93        
       38.78  1:29.53  2:24.06  3:08.93                                    
 19 Thang, Cailin G           14 PAC-SI               3:08.20    3:10.45        
       43.31  1:30.70  2:26.74  3:10.45                                    
 20 Rivas, Daniella A         13 SBA-SI               3:02.27    3:12.55        
       43.00  1:36.27  2:34.48  3:12.55                                    
 21 King, Kaylene J           13 SBSC-CA              3:09.82    3:16.40        
              1:31.93  2:32.71  3:16.40                                    
 22 Heredia, Ixiana E         13 MDNA-CA              3:18.18    3:17.65        
       41.54  1:36.62  2:34.92  3:17.65                                    
 23 Lockwood, Grace S         13 CAST-SI                   NT    3:23.11        
       42.44  1:31.38  2:41.13  3:23.11                                    
 24 Urrea, Becky V            13 PRMT-CA                   NT    3:50.78        
              1:49.54  3:50.78                                             
 25 Velazquez, Jeanie         13 HGS-CA               2:55.00    4:05.90        
              1:56.49  4:05.90                                             
 
Event 37  Girls 15-18 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barkhorn, Cassie A        17 SBSC-CA              2:21.83    2:33.00        
       32.30  1:14.39  2:33.00                                             
  2 Pulido, Izzy A            16 RAQ-SI                    NT    2:40.38        
       34.21  1:17.25  2:04.72  2:40.38                                    
  3 Seto, Vivian              16 SSD-SI               2:38.97    2:44.84        
       35.43  1:18.34  2:06.67  2:44.84                                    
  4 Doan, Jamie T             15 BFST-SI              2:51.42    2:51.10        
       37.07  1:23.09  2:12.02  2:51.10                                    
  5 Espinoza, Madeline        16 SSD-SI               2:49.94    2:56.49        
       38.09  1:26.17  2:16.37  2:56.49                                    
  6 Noel, Kinsley Y           15 RAQ-SI               3:05.77    3:06.74        
       43.57  1:33.94  2:27.95  3:06.74                                    
  7 LaFoe, Sarah E            16 RAQ-SI               3:55.57    3:23.51        
              1:44.07  3:23.51                                             
 
Event 39  Girls 24 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mah, Maxine               13 PAC-SI               2:45.53    2:45.44        
       33.81  1:15.87  2:06.50  2:45.44                                    
  2 Reeves, Logan S           13 SBSC-CA              2:46.68    2:47.97        
       35.72  1:17.87  2:10.89  2:47.97                                    
  3 Fristoe, Catie C          12 SBSC-CA              2:51.90    2:48.16        
              1:23.63  2:10.88  2:48.16                                    
  4 Ahmed, Tanya              12 SBA-SI               3:00.00    2:52.96        
       37.05  1:22.69  2:14.55  2:52.96                                    
  5 Lacey, Audra L            10 SBSC-CA              4:08.03    4:01.58        
       58.24  2:00.06  3:14.53  4:01.58                                    
  6 Richardson, Samantha L    11 CAST-SI              4:29.48    4:11.74        
     1:06.47  2:10.14  3:14.19  4:11.74                                    
 
Event 49  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernandez, Breanna N       8 PRMT-CA                   NT    1:07.19        
 -- Dang, Layla M              8 SDY-SI               1:06.00         DQ        
 
Event 49  Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hardin, Sarah V           10 SDY-SI                 33.09      32.36        
  2 Strouse, Hannah F         10 SDY-SI                 40.59      37.12        
  3 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI                 39.30      38.05        
  4 Murray, Natalie G          9 SBSC-CA                39.73      38.66        
  5 Shabestari, Ava M          9 SBSC-CA                41.65      40.86        
  6 Hughes, London             9 SBA-SI                 40.38      41.91        
  7 Labrada, Samantha N       10 SBA-SI               1:05.37      52.42        
  8 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT      54.84        
  9 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI                 58.42      55.74        
 10 Bantug, Kyra J             9 SBA-SI               1:09.09      55.96        
 11 Conner, Abigail L         10 SDY-SI                 59.93      56.66        
 12 Punzalan, Emma L          10 BAC-CA                    NT      56.97        
 13 Rodriguez, Minerva        10 HGS-CA                 50.00    1:06.89        
 -- Navarro, Ciara M           9 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 51  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arevalo, Florence D       12 SBA-SI                 34.62      33.72        
  2 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI                 34.05      34.67        
  3 Graham, Brynn J           11 SBSC-CA                37.52      36.81        
  4 Preston, Tiana L          12 NCA-SI                 37.18      36.86        
  5 Vargas, Sofie M           12 PAC-SI                 37.80      37.29        
  6 Ebert, Aleesa             12 SBA-SI                    NT      38.94        
  7 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI                 39.94      41.10        
  8 Ambrosius, Tatiana        11 SBA-SI                 42.44      42.75        
  9 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI                45.54      44.09        
 10 Jackson, Mary Kathleen M  11 SBA-SI                    NT      44.28        
 11 Flora, Emily G            12 CAST-SI                43.23      47.33        
 12 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                   NT      52.33        
 13 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 50.11      55.28        
 14 Richardson, Samantha L    11 CAST-SI              1:23.55    1:05.78        
 -- Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Pescador, Sarai           12 HGS-CA                 58.00         DQ        
 
Event 53  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seto, Valerie             13 SSD-SI               1:11.61    1:13.53        
       35.00  1:13.53                                                      
  2 Lopez, Alejandra J        14 SBA-SI               1:12.15    1:14.31        
       34.95  1:14.31                                                      
  3 Gamble, Brittney L        13 SBSC-CA              1:12.74    1:15.13        
  4 Findlay, Ashley A         13 SBSC-CA              1:19.48    1:16.04        
       34.96  1:16.04                                                      
  5 Reeves, Logan S           13 SBSC-CA              1:18.85    1:16.85        
       36.14  1:16.85                                                      
  6 Ruane, Maegan E           13 SBA-SI                    NT    1:17.34        
       35.86  1:17.34                                                      
  7 Tenorio, Kiara            14 CAST-SI              1:13.93    1:17.57        
       36.17  1:17.57                                                      
  8 Martha, Aranza O          13 SBA-SI               1:11.64    1:18.42        
       36.05  1:18.42                                                      
  9 Amezaga, Maria L          13 SBSC-CA              1:14.90    1:18.46        
 10 Robinson, Caitlyn R       13 SBSC-CA              1:17.45    1:18.53        
       35.70  1:18.53                                                      
 11 Kieding, Paige R          13 SBSC-CA              1:26.80    1:24.72        
       39.66  1:24.72                                                      
 12 Hackman, Dani R           13 SSD-SI               1:23.39    1:27.05        
 13 Rivas, Daniella A         13 SBA-SI               1:22.57    1:28.86        
       40.82  1:28.86                                                      
 14 Heredia, Ixiana E         13 MDNA-CA              1:35.41    1:31.24        
       42.41  1:31.24                                                      
 15 Simonelli, Pearl P        14 CAST-SI              1:33.08    1:36.53        
 16 Toriz, Emily              14 SDY-SI                    NT    1:52.13        
       49.69  1:52.13                                                      
 17 Cruz, Viviana             13 HGS-CA               1:30.00    2:24.85        
     1:03.16  2:24.85                                                      
 
Event 55  Girls 15-18 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barkhorn, Cassie A        17 SBSC-CA              1:08.66    1:06.02        
       30.49  1:06.02                                                      
  2 Ninness, Maija C          16 SBSC-CA              1:05.17    1:09.23        
       32.01  1:09.23                                                      
  3 Eisenbraun, Kate A        16 BFST-SI              1:08.85    1:14.35        
       34.19  1:14.35                                                      
  4 Daleo, Alisa              15 PAC-SI               1:29.32    1:30.76        
 
Event 57  Girls 24 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:11.15    1:12.32        
  2 Woodhouse, Holly A        12 SBSC-CA              1:19.50    1:16.98        
       34.38  1:16.98                                                      
  3 Maxwell, Holly S          12 SBSC-CA              1:13.63    1:19.83        
       36.59  1:19.83                                                      
  4 Joloya, Kayla             12 SBA-SI               1:23.77    1:20.61        
       35.68  1:20.61                                                      
  5 Ahmed, Tanya              12 SBA-SI               1:32.00    1:22.79        
       37.96  1:22.79                                                      
  6 Tallman, Sierra K          9 SBSC-CA              1:21.11    1:24.71        
       39.96  1:24.71                                                      
  7 Fristoe, Catie C          12 SBSC-CA              1:25.10    1:27.41        
       41.00  1:27.41                                                      
 
Event 61  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Miki A               8 SBA-SI                 49.51      48.15        
  2 Hernandez, Breanna N       8 PRMT-CA                   NT      55.70        
  3 Jayasinghe, Svara          8 RAQ-SI                 53.13      56.94        
  4 Liu, Joanne                8 SSD-SI                    NT      58.76        
  5 Dang, Layla M              8 SDY-SI               1:07.58      59.78        
  6 Conway, Ella J             7 CAST-SI                   NT    1:01.31        
  7 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    1:02.80        
  8 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    1:03.67        
  9 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI                   NT    1:12.72        
 10 Leon, Elissa               8 HGS-CA               1:10.00    1:13.54        
 11 Marzella, Chloe R          8 SBA-SI                    NT    1:14.15        
 12 Conway, Sydney J           5 CAST-SI                   NT    1:14.77        
 13 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT    1:20.50        
 14 Pulido, Atziry p           8 PRMT-CA                   NT    1:50.39        
 
Event 61  Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hardin, Sarah V           10 SDY-SI                 36.63      36.37        
  2 Findlay, Brooke C          9 SBSC-CA                42.46      43.27        
  3 Lew, Gloria G             10 NCA-SI                 45.21      44.92        
  4 Shabestari, Ava M          9 SBSC-CA                46.34      45.30        
  5 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI                 46.24      45.99        
  6 Belonio, Danica L         10 BAC-CA                 46.98      46.09        
  7 Conner, Abigail L         10 SDY-SI                 50.03      46.23        
  8 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT      47.25        
  9 Punzalan, Emma L          10 BAC-CA                 49.10      47.81        
 10 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                54.91      48.27        
 11 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                    NT      51.32        
 12 Picaz, Sweety             10 PRMT-CA                   NT      51.90        
 13 Navarro, Ciara M           9 SBA-SI                 52.33      52.51        
 14 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI                 54.79      54.03        
 15 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT      54.31        
 16 Reyes, Savannah R          9 BAC-CA                 58.04      54.79        
 17 Labrada, Samantha N       10 SBA-SI                 56.02      54.90        
 18 Bantug, Kyra J             9 SBA-SI               1:07.21      57.86        
 19 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                   NT      59.63        
 20 Segura Ordonez, Alejandr  10 SBA-SI                    NT    1:00.95        
 21 MacLean, mel               9 PRMT-CA                   NT    1:02.21        
 22 Snider, Natalie            9 HGS-CA                 56.00    1:03.19        
 23 Castro, Sofia              9 SBA-SI                    NT    1:04.56        
 24 Pulido, Jocelyb b         10 PRMT-CA                   NT    1:04.78        
 25 Ferguson, Savannah         9 HGS-CA               1:10.00    1:21.90        
 
Event 63  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arevalo, Florence D       12 SBA-SI                 40.39      36.40        
  2 Joloya, Kayla             12 SBA-SI                 39.16      37.94        
  3 Sandel, Mackenzie R       11 SBSC-CA                42.39      41.87        
  4 Tenney, Sarah             12 SBA-SI                 43.23      42.54        
  5 Ebert, Aleesa             12 SBA-SI                 46.50      43.05        
  6 Schuoler, Sabryna A       11 SBSC-CA                44.65      43.10        
  7 Ambrosius, Tatiana        11 SBA-SI                 47.97      43.76        
  8 Flora, Emily G            12 CAST-SI                43.86      45.69        
  9 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                47.34      45.87        
 10 Rodriguez, Cassandra      12 BAC-CA               1:00.06      48.47        
 11 Gil, Jubilee D            12 PRMT-CA                51.02      49.07        
 12 Dang, Isabella A          11 SDY-SI                 52.91      50.88        
 13 Bojorquez, Jakira         11 BAC-CA                 51.52      51.08        
 14 Villasenor, Jhay          11 BAC-CA                 59.97      54.79        
 15 Godinez, Kimberly A       12 BAC-CA                    NT      56.97        
 16 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT    1:07.12        
 17 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                    NT    1:07.64        
 
Event 65  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seto, Valerie             13 SSD-SI               1:14.89    1:16.36        
       37.21  1:16.36                                                      
  2 Reeves, Logan S           13 SBSC-CA              1:13.53    1:17.20        
       37.97  1:17.20                                                      
  3 Seto, Vickie              13 SSD-SI               1:17.61    1:19.15        
       38.13  1:19.15                                                      
  4 Bish, Andrea M            13 SBSC-CA              1:17.64    1:19.23        
       39.25  1:19.23                                                      
  5 Ruane, Maegan E           13 SBA-SI                    NT    1:19.99        
       39.21  1:19.99                                                      
  6 Imes, Katie B             14 HILL-CA              1:35.23    1:20.07        
       39.18  1:20.07                                                      
  7 Amezaga, Maria L          13 SBSC-CA              1:22.69    1:20.62        
       39.91  1:20.62                                                      
  8 Dickman, Madison M        14 HSA-SI               1:21.47    1:20.77        
       38.30  1:20.77                                                      
  9 Garcia-Hale, Maya M       13 CAST-SI              1:20.46    1:20.89        
       39.43  1:20.89                                                      
 10 Tenorio, Kiara            14 CAST-SI              1:20.15    1:21.00        
       39.21  1:21.00                                                      
 11 Estrada, Laura L          14 SBA-SI               1:25.87    1:24.11        
       41.70  1:24.11                                                      
 12 Gidley, Erin A            14 SBA-SI               1:23.21    1:26.44        
       41.98  1:26.44                                                      
 13 Thang, Cailin G           14 PAC-SI               1:29.63    1:30.01        
       43.68  1:30.01                                                      
 14 King, Kaylene J           13 SBSC-CA              1:30.76    1:32.14        
       46.31  1:32.14                                                      
 15 Kieding, Paige R          13 SBSC-CA              1:34.43    1:36.20        
       47.41  1:36.20                                                      
 16 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT    2:00.65        
 
Event 67  Girls 15-18 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Allison S           16 PAC-SI               1:14.66    1:14.04        
       35.46  1:14.04                                                      
  2 Seto, Vivian              16 SSD-SI               1:14.77    1:17.47        
       37.77  1:17.47                                                      
  3 Pulido, Izzy A            16 RAQ-SI               1:19.65    1:19.07        
       38.83  1:19.07                                                      
  4 Daleo, Alisa              15 PAC-SI               1:35.01    1:32.71        
       45.40  1:32.71                                                      
 
Event 69  Girls 24 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:14.37    1:14.51        
       36.48  1:14.51                                                      
  2 Woodhouse, Holly A        12 SBSC-CA              1:12.28    1:16.37        
       37.24  1:16.37                                                      
  3 Maxwell, Holly S          12 SBSC-CA              1:14.45    1:17.61        
       37.44  1:17.61                                                      
  4 Markiewicz, Sofia S       14 SBSC-CA              1:22.10    1:23.84        
       41.03  1:23.84                                                      
  5 Ahmed, Tanya              12 SBA-SI              14:00.00    1:24.74        
       40.88  1:24.74                                                      
  6 Lopez Avila, Diana        11 SBA-SI               1:29.14    1:26.74        
  7 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:32.34    1:30.35        
       43.89  1:30.35                                                      
  8 Sandel, Mackenzie R       11 SBSC-CA              1:27.81    1:30.70        
       44.34  1:30.70                                                      
  9 Bell, Leighton H          13 SBSC-CA              1:28.13    1:34.83        
       46.38  1:34.83                                                      
 10 Amezaga, Magdalena I      10 SBSC-CA                   NT    1:41.73        
       50.73  1:41.73                                                      
 11 Cummings, Alexis A        13 BAC-CA                    NT    1:41.90        
       50.60  1:41.90                                                      
 12 Reed, Jaden L             12 CAST-SI              2:02.62    1:45.58        
       50.32  1:45.58                                                      
 13 Punzalan, Alyssa M        13 BAC-CA                    NT    1:50.17        
       54.19  1:50.17                                                      
 14 Lacey, Audra L            10 SBSC-CA              1:55.29    1:55.04        
       56.98  1:55.04                                                      
 
Event 73  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Miki A               8 SBA-SI               1:38.24    1:28.60        
       43.82  1:28.60                                                      
  2 Jayasinghe, Svara          8 RAQ-SI               1:42.44    1:41.38        
       46.43  1:41.38                                                      
  3 Hernandez, Breanna N       8 PRMT-CA                   NT    1:55.60        
       52.64  1:55.60                                                      
  4 Dang, Layla M              8 SDY-SI               1:56.28    2:01.37        
  5 Liu, Joanne                8 SSD-SI                    NT    2:13.54        
  6 Sawicki, Karina B          8 CAST-SI                   NT    2:13.89        
     1:02.75  2:13.89                                                      
  7 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    2:24.78        
 
Event 73  Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hardin, Sarah V           10 SDY-SI               1:08.44    1:07.49        
       32.67  1:07.49                                                      
  2 Murray, Natalie G          9 SBSC-CA              1:14.07    1:14.73        
       36.66  1:14.73                                                      
  3 Tallman, Sierra K          9 SBSC-CA              1:15.99    1:15.09        
       35.90  1:15.09                                                      
  4 Strouse, Hannah F         10 SDY-SI               1:18.89    1:15.28        
       35.56  1:15.28                                                      
  5 Findlay, Brooke C          9 SBSC-CA              1:16.09    1:18.02        
       37.95  1:18.02                                                      
  6 Chen, Kaitlyn L           10 PAC-SI               1:21.79    1:21.70        
       39.55  1:21.70                                                      
  7 Belonio, Danica L         10 BAC-CA                    NT    1:25.87        
  8 Shabestari, Ava M          9 SBSC-CA              1:23.47    1:26.08        
       40.94  1:26.08                                                      
  9 Hughes, London             9 SBA-SI               1:21.32    1:27.90        
 10 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                    NT    1:29.23        
       43.16  1:29.23                                                      
 11 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI              1:49.59    1:31.26        
       44.09  1:31.26                                                      
 12 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT    1:31.92        
       44.18  1:31.92                                                      
 13 Labrada, Samantha N       10 SBA-SI               1:41.67    1:38.03        
       46.63  1:38.03                                                      
 14 Navarro, Ciara M           9 SBA-SI               1:43.62    1:39.66        
       46.94  1:39.66                                                      
 15 Picaz, Sweety             10 PRMT-CA                   NT    1:41.59        
       46.19  1:41.59                                                      
 16 Reyes, Savannah R          9 BAC-CA                    NT    1:42.37        
       48.32  1:42.37                                                      
 17 Sawicki, Annika U         10 CAST-SI                   NT    1:46.49        
       50.08  1:46.49                                                      
 18 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT    1:46.77        
       49.15  1:46.77                                                      
 19 Castro, Sofia              9 SBA-SI                    NT    2:05.60        
     1:00.85  2:05.60                                                      
 
Event 75  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stretz, Makenna D         11 SBSC-CA              1:11.74    1:10.78        
       34.61  1:10.78                                                      
  2 Espinoza, Ruby            12 SSD-SI               1:12.04    1:10.96        
       34.70  1:10.96                                                      
  3 Vargas, Sofie M           12 PAC-SI               1:12.18    1:11.22        
       34.04  1:11.22                                                      
  4 Graham, Brynn J           11 SBSC-CA              1:11.48    1:12.56        
       35.20  1:12.56                                                      
  5 Tenney, Sarah             12 SBA-SI               1:15.38    1:14.56        
       36.05  1:14.56                                                      
  6 Ebert, Aleesa             12 SBA-SI               1:16.40    1:15.08        
       36.41  1:15.08                                                      
  7 Joloya, Kayla             12 SBA-SI               1:13.16    1:16.19        
       36.35  1:16.19                                                      
  8 Ambrosius, Tatiana        11 SBA-SI               1:15.14    1:17.29        
       37.15  1:17.29                                                      
  9 McMahon, Cristina M       12 CAST-SI              1:17.26    1:17.97        
       37.79  1:17.97                                                      
 10 Jayasinghe, Kiran         11 RAQ-SI               1:22.53    1:21.15        
       39.53  1:21.15                                                      
 11 Jayasinghe, Simran        11 RAQ-SI               1:24.66    1:21.27        
       38.79  1:21.27                                                      
 12 Gil, Jubilee D            12 PRMT-CA              1:29.67    1:22.93        
 13 Schuoler, Sabryna A       11 SBSC-CA              1:14.37    1:23.22        
       37.95  1:23.22                                                      
 14 Lopez Avila, Diana        11 SBA-SI               1:26.11    1:25.90        
 15 Jackson, Mary Kathleen M  11 SBA-SI               1:24.57    1:26.80        
       40.40  1:26.80                                                      
 16 Bojorquez, Jakira         11 BAC-CA               1:35.40    1:30.62        
       44.26  1:30.62                                                      
 17 Flores, Olivia F          12 CAST-SI              1:27.84    1:33.21        
       44.00  1:33.21                                                      
 18 Rodriguez, Cassandra      12 BAC-CA                    NT    1:35.76        
 19 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:39.33    1:36.92        
       47.12  1:36.92                                                      
 20 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT    1:51.18        
       51.98  1:51.18                                                      
 21 Villasenor, Jhay          11 BAC-CA                    NT    1:51.44        
       52.91  1:51.44                                                      
 22 Galaz, Idalia L           12 SBA-SI                    NT    2:01.40        
 
Event 77  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martha, Aranza O          13 SBA-SI               1:03.69    1:04.72        
       31.96  1:04.72                                                      
  2 Bish, Andrea M            13 SBSC-CA              1:05.81    1:05.95        
       31.95  1:05.95                                                      
  3 Findlay, Ashley A         13 SBSC-CA              1:06.44    1:06.02        
       31.73  1:06.02                                                      
  4 Faulstich, Claire E       14 NCA-SI               1:06.54    1:06.29        
       32.08  1:06.29                                                      
  5 Lopez, Alejandra J        14 SBA-SI               1:06.98    1:06.66        
       32.01  1:06.66                                                      
  6 Gidley, Erin A            14 SBA-SI               1:06.14    1:07.25        
       32.40  1:07.25                                                      
  7 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI               1:08.41    1:07.90        
       32.79  1:07.90                                                      
  8 Imes, Katie B             14 HILL-CA              1:07.85    1:08.31        
       32.93  1:08.31                                                      
  9 Gamble, Brittney L        13 SBSC-CA              1:07.45    1:10.06        
       33.56  1:10.06                                                      
 10 Seto, Vickie              13 SSD-SI               1:09.17    1:10.81        
       34.44  1:10.81                                                      
 11 Robinson, Caitlyn R       13 SBSC-CA              1:08.46    1:11.22        
       33.64  1:11.22                                                      
 12 Ha, Nha-Ai P              13 SSD-SI               1:11.55    1:13.41        
       35.63  1:13.41                                                      
 13 Bell, Leighton H          13 SBSC-CA              1:10.89    1:13.76        
       34.80  1:13.76                                                      
 14 Thang, Cailin G           14 PAC-SI               1:15.17    1:15.79        
       37.26  1:15.79                                                      
 15 Rivas, Daniella A         13 SBA-SI               1:11.34    1:16.67        
       36.97  1:16.67                                                      
 16 Simonelli, Pearl P        14 CAST-SI              1:14.19    1:17.17        
       36.31  1:17.17                                                      
 17 Cederberg, Cate M         13 SBSC-CA              1:16.29    1:18.13        
       37.61  1:18.13                                                      
 18 Heredia, Ixiana E         13 MDNA-CA              1:20.11    1:19.41        
       38.18  1:19.41                                                      
 19 Toriz, Emily              14 SDY-SI                    NT    1:20.48        
       37.54  1:20.48                                                      
 20 King, Kaylene J           13 SBSC-CA              1:16.54    1:20.75        
       38.36  1:20.75                                                      
 21 Pulido, Nora R            13 RAQ-SI                    NT    1:24.03        
       41.06  1:24.03                                                      
 22 Urrea, Becky V            13 PRMT-CA              1:27.41    1:30.11        
 23 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT    1:39.56        
       47.65  1:39.56                                                      
 -- Rivera, Adriana           14 SDY-SI                 45.00         DQ        
     1:20.44                                                               
 
Event 79  Girls 15-18 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barkhorn, Cassie A        17 SBSC-CA              1:03.13    1:01.62        
       29.99  1:01.62                                                      
  2 Ninness, Maija C          16 SBSC-CA                59.44    1:03.41        
       30.10  1:03.41                                                      
  3 Hoff, Carly E             16 RAQ-SI               1:03.28    1:04.74        
       30.96  1:04.74                                                      
  4 Pulido, Izzy A            16 RAQ-SI                    NT    1:04.75        
       31.08  1:04.75                                                      
  5 Chen, Allison S           16 PAC-SI               1:08.45    1:09.57        
       32.01  1:09.57                                                      
  6 Espinoza, Madeline        16 SSD-SI               1:08.03    1:11.81        
       34.21  1:11.81                                                      
  7 Daleo, Alisa              15 PAC-SI               1:12.88    1:13.78        
 
Event 81  Girls 24 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Megan V             12 RAQ-SI               1:03.76    1:05.95        
       31.98  1:05.95                                                      
  2 Fristoe, Catie C          12 SBSC-CA              1:11.40    1:10.74        
       33.94  1:10.74                                                      
  3 Amezaga, Magdalena I      10 SBSC-CA              1:23.26    1:25.99        
  4 Cummings, Alexis A        13 BAC-CA               1:23.61    1:27.03        
       40.27  1:27.03                                                      
  5 Punzalan, Alyssa M        13 BAC-CA                    NT    1:36.93        
       45.84  1:36.93                                                      
  6 Lacey, Audra L            10 SBSC-CA              1:37.25    1:40.32        
       49.55  1:40.32                                                      
  7 Godinez, Kimberly A       12 BAC-CA                    NT    1:53.65        
       53.32  1:53.65                                                      
 
Event 211  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI                    NT      30.52