Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/12/17 07:44 PM
             2017 SI FAST 12 & Under ABC Meet - 2/10/17 to 2/12/17             
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:18.69  JO
        6:29.80  A
        7:05.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI               5:26.74    5:33.93 JO     
       27.64    59.33  1:32.09  2:05.78  2:40.14  3:14.80  3:49.50  4:24.71
     4:59.77  5:33.93                                                      
  2 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI              5:49.79    5:44.61 JO     
       30.22  1:03.71  1:39.25  2:14.78  2:49.75  3:25.41  4:01.14  4:36.96
     5:11.95  5:44.61                                                      
  3 Sway, Colin M             12 RSD-SI               5:53.42    5:50.51 JO     
       32.48  1:08.24  1:44.14  2:20.14  2:56.22  3:32.32  4:07.74  4:43.14
     5:17.51  5:50.51                                                      
  4 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              5:57.77    5:53.86 JO     
       31.98  1:07.21  1:43.20  2:19.56  2:56.23  3:32.74  4:09.27  4:45.61
     5:21.18  5:53.86                                                      
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               5:43.58    6:01.72 JO     
       31.29  1:06.69  1:43.44  2:19.83  2:56.76  3:34.01  4:11.80  4:48.35
     5:24.92  6:01.72                                                      
  6 Singer, Ben D             11 RSD-SI               6:24.84    6:28.56 A      
       34.30  1:12.68  1:52.26  2:31.08  3:10.53  3:50.92  4:31.44  5:10.99
     5:50.72  6:28.56                                                      
B - Division  
  1 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               6:35.65    6:26.95 A      
       33.78  1:11.28  1:49.95  2:31.46  3:11.24  3:51.29  4:29.04  5:09.50
     5:50.15  6:26.95                                                      
  2 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               6:45.29    6:33.60 B      
       34.84  1:14.53  1:55.67  2:36.14  3:16.98  3:58.22  4:39.29  5:18.72
     5:57.93  6:33.60                                                      
  3 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               6:44.14    6:46.11 B      
       37.19  1:17.83  1:59.17  2:41.45  3:21.37  4:02.61  4:44.69  5:26.36
     6:06.43  6:46.11                                                      
C - Division  
  1 Ko, Andrew                12 RSD-SI                    NT    6:02.38 JO     
       31.97  1:07.60  1:44.57  2:21.22  2:58.89  3:36.05  4:13.63  4:52.15
     5:28.17  6:02.38                                                      
  2 Song, Ethan R             10 NCA-SI               7:22.79    6:58.48 B      
       38.30  1:20.39  2:03.02  2:45.50  3:27.78  4:10.31  4:53.16  5:35.27
     6:17.94  6:58.48                                                      
  3 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                     NT    7:30.80 C      
       41.27  1:26.50  2:11.37  2:57.32  3:41.79  4:28.36  5:14.52  6:00.67
     6:47.33  7:30.80                                                      
  4 Vance, Carson S           11 FAST-SI              7:45.00    7:30.99 C      
       37.67  1:22.76  2:08.81  2:55.15  3:42.09  4:27.56  5:14.58  6:00.91
     6:48.68  7:30.99                                                      
  5 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               8:00.00    8:18.44 C      
     3:18.34  4:09.53  5:00.21  5:52.59  6:41.96  7:31.71  8:18.44         
  6 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               8:47.34    8:57.66 C      
     2:33.68  3:30.32  4:24.63  8:06.43  8:57.66                           
 
Event 4  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:25.99  JO
        1:38.50  A
        1:58.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Campbell, Rios C           8 FAST-SI              1:29.80    1:29.30 A      
       46.27  1:29.30                                                      
B - Division  
  1 Lee, Payton J              8 NCA-SI               1:56.43    1:40.43 B      
       47.90  1:40.43                                                      
  2 Roh, Henry H               8 PS-SI                1:44.41    1:43.11 B      
       46.41  1:43.11                                                      
  3 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:51.66    1:48.48 B      
       51.86  1:48.48                                                      
C - Division  
  1 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                    NT    1:46.85 B      
       51.61  1:46.85                                                      
  2 Diep, Ethan G              6 PS-SI                     NT    1:50.02 B      
       51.08  1:50.02                                                      
  3 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                2:03.07    2:00.47 C      
       53.01  2:00.47                                                      
 -- Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT         DQ        
     1:04.11       DQ                                                      
 -- Peters-Barnes, Leif R      6 RSD-SI                    NT         DQ        
     1:12.87       DQ                                                      
 -- Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              2:01.52         DQ        
       58.63       DQ                                                      
 
Event 6  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:25.99  JO
        1:26.90  A
        1:34.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ouyang, Cameron L         10 NCA-SI               1:19.63    1:13.51 JO     
       32.16  1:13.51                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:13.94    1:15.66 JO     
       35.09  1:15.66                                                      
  3 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:18.17    1:18.72 JO     
       37.25  1:18.72                                                      
  4 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:21.68    1:19.50 JO     
       38.38  1:19.50                                                      
  5 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:20.75    1:20.11 JO     
       39.18  1:20.11                                                      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:21.84    1:22.95 JO     
       36.90  1:22.95                                                      
  7 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               1:19.54    1:24.72 JO     
       37.97  1:24.72                                                      
  8 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:22.18    1:24.79 JO     
       38.59  1:24.79                                                      
  9 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               1:25.84    1:29.41 B      
       41.80  1:29.41                                                      
B - Division  
  1 Stewart, James H           9 NCA-SI               1:27.79    1:23.82 JO     
       37.97  1:23.82                                                      
  2 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI               1:29.13    1:28.03 B      
       39.92  1:28.03                                                      
  3 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:28.78    1:30.03 B      
       40.71  1:30.03                                                      
  4 Isham, Jordan B           10 PS-SI                1:29.74    1:30.52 B      
       44.04  1:30.52                                                      
  5 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:34.19    1:31.41 B      
       40.59  1:31.41                                                      
  6 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:29.85    1:32.16 B      
       42.52  1:32.16                                                      
  7 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               1:31.67    1:33.03 B      
       41.52  1:33.03                                                      
  8 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:28.84    1:33.10 B      
       46.26  1:33.10                                                      
 -- Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               1:33.86         DQ        
       44.72       DQ                                                      
C - Division  
  1 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    1:29.76 B      
       41.75  1:29.76                                                      
  2 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:42.96    1:32.87 B      
       44.54  1:32.87                                                      
  3 Sheive, Caden M           10 NCA-SI               1:46.19    1:33.92 B      
       47.38  1:33.92                                                      
  4 Sherstnev, Arseniy        10 UN-SI                     NT    1:34.00 B      
       42.16  1:34.00                                                      
  5 Fukunaga, Grant I          9 FAST-SI              1:41.04    1:35.46 C      
       46.30  1:35.46                                                      
  6 Hodgkinson, John C        10 FAST-SI                   NT    1:38.98 C      
       45.95  1:38.98                                                      
  7 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                   NT    1:39.23 C      
       48.91  1:39.23                                                      
  8 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               1:41.03    1:41.33 C      
       51.08  1:41.33                                                      
  9 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:46.39    1:41.74 C      
       51.96  1:41.74                                                      
 10 Koenig, Benjamin T        10 PS-SI                     NT    1:42.40 C      
       47.69  1:42.40                                                      
 11 Spears, Griffin R         10 RSD-SI               1:52.89    1:48.51 C      
       51.35  1:48.51                                                      
 12 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT    1:52.93 C      
       56.99  1:52.93                                                      
 -- Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               2:40.66         DQ        
       58.40       DQ                                                      
 -- Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              2:32.68         DQ        
     1:22.04       DQ                                                      
 -- Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI               1:57.55         DQ        
 -- Vance, Cooper W            9 FAST-SI              2:02.66         DQ        
       50.06       DQ                                                      
 -- Woo, Alexander H          10 PS-SI                1:38.81         DQ        
       46.91       DQ                                                      
 -- Schwartz, Max A           10 RSD-SI               2:01.53         DQ        
       51.14       DQ                                                      
 -- Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                    NT         DQ        
     1:03.75       DQ                                                      
 -- Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:37.07         DQ        
       48.09       DQ                                                      
 
Event 8  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:14.49  JO
        1:17.70  A
        1:24.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Brown, Lucius Y           12 NCA-SI                 58.85      58.83 JO     
       27.10    58.83                                                      
  2 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 58.66      58.95 JO     
       27.78    58.95                                                      
  3 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:09.45    1:08.01 JO     
       32.05  1:08.01                                                      
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:10.46    1:08.11 JO     
       32.01  1:08.11                                                      
  5 Mes, Dylan G              12 NCA-SI               1:08.75    1:09.57 JO     
       32.35  1:09.57                                                      
  6 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI              1:15.86    1:09.93 JO     
       33.21  1:09.93                                                      
  7 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:10.09    1:10.55 JO     
       32.39  1:10.55                                                      
  8 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI               1:15.07    1:13.01 JO     
       34.50  1:13.01                                                      
  9 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:17.02    1:13.63 JO     
       34.99  1:13.63                                                      
 10 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:16.83    1:14.62 A      
       34.47  1:14.62                                                      
 11 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:16.71    1:14.75 A      
       36.54  1:14.75                                                      
 12 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               1:16.12    1:15.80 A      
       35.92  1:15.80                                                      
 13 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:16.64    1:16.05 A      
       35.19  1:16.05                                                      
 14 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:15.87    1:16.69 A      
       34.80  1:16.69                                                      
 -- Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:15.66         DQ        
       35.24       DQ                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:20.39    1:16.36 A      
       36.10  1:16.36                                                      
  2 Gao, Peter                12 NCA-SI               1:19.56    1:18.01 B      
       38.67  1:18.01                                                      
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:21.88    1:19.20 B      
       37.99  1:19.20                                                      
  4 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI               1:19.99    1:19.46 B      
       37.06  1:19.46                                                      
  5 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:21.25    1:20.41 B      
       36.95  1:20.41                                                      
  6 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:23.94    1:22.31 B      
       39.94  1:22.31                                                      
C - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:34.97    1:19.14 B      
       34.64  1:19.14                                                      
  2 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI                    NT    1:23.41 B      
       36.87  1:23.41                                                      
  3 Vance, Carson S           11 FAST-SI              1:40.17    1:25.00 C      
       39.59  1:25.00                                                      
  4 Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:28.75    1:25.18 C      
       41.84  1:25.18                                                      
  5 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:30.17    1:25.43 C      
       40.54  1:25.43                                                      
  6 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:24.99    1:27.87 C      
       39.38  1:27.87                                                      
  7 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:26.21    1:28.38 C      
       41.19  1:28.38                                                      
  8 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:37.51    1:30.75 C      
       41.14  1:30.75                                                      
  9 Kan, Dylan                11 PS-SI                1:38.67    1:36.50 C      
       46.88  1:36.50                                                      
 10 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI              1:49.21    1:46.28 C      
       54.07  1:46.28                                                      
 11 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:46.80    1:49.01 C      
       56.34  1:49.01                                                      
 12 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:58.78    2:03.37 C      
       55.11  2:03.37                                                      
 -- Cabello, Daniel R         11 FAST-SI                   NT         DQ        
       56.48                                                               
 -- Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                    NT         DQ        
       37.62       DQ                                                      
 -- Barrows, Logan R          12 RST-SI                    NT         DQ        
       42.79                                                               
 -- Saroff, Matt D            11 RSD-SI               1:47.02         DQ        
       53.70       DQ                                                      
 -- Gu, Leo                   12 NCA-SI               1:44.05         DQ        
       44.46       DQ                                                      
 -- Tyner, Brett D            12 NCA-SI                    NT         DQ        
       44.12       DQ                                                      
 
Event 10  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.39  JO
          39.40  A
          47.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 36.24      33.91 A      
  2 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 38.89      41.09 B      
B - Division  
  1 Roh, Henry H               8 PS-SI                  41.11      41.12 B      
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 40.32      41.61 B      
  3 Lee, Payton J              8 NCA-SI                 42.07      42.23 B      
  4 Diep, Ethan G              6 PS-SI                  39.41      42.37 B      
  5 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  41.23      42.53 B      
  6 Liu, Liam                  8 PS-SI                  42.95      42.60 B      
  7 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  40.38      43.18 B      
  8 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                45.20      43.97 B      
  9 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                  45.81      51.03 C      
 10 Fazen, Cooper J            8 PS-SI                  46.85      51.24 C      
C - Division  
  1 Magers, Sebastian J        6 NCA-SI                 58.91      42.18 B      
  2 Zhang, Eric J              7 PS-SI                  51.04      47.46 C      
  3 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                  51.70      48.55 C      
  4 Schubert, Kanaloa I        6 ICAC-SI                57.33      50.44 C      
  5 Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT      52.87 C      
  6 Platko, Stefano L          8 ICAC-SI                   NT      53.21 C      
  7 Lucas, Zay G               7 RST-SI                    NT      57.33 C      
  8 Peters-Barnes, Leif R      6 RSD-SI                    NT      58.30 C      
  9 Hanaki, Yohan S            8 RSD-SI                 56.77    1:00.00 C      
 10 Hodgkinson, George A       7 FAST-SI                   NT    1:06.38 C      
 11 Bickler, Matthew J         5 PS-SI                     NT    1:09.31 C      
 
Event 12  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.39  JO
          34.10  A
          37.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ouyang, Cameron L         10 NCA-SI                 28.57      28.26 JO     
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 30.92      30.80 JO     
  3 Song, Ethan R             10 NCA-SI                 33.00      32.12 JO     
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  30.92      32.46 JO     
  5 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 32.33      32.53 JO     
  6 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 31.43      32.76 JO     
  7 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 32.95      33.73 A      
  8 Feng, Max                 10 PAC-SI                 32.98      33.81 A      
  9 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI                 33.93      34.15 B      
B - Division  
  1 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI                 35.43      33.22 JO     
  2 Isham, Jordan B           10 PS-SI                  35.33      33.60 A      
  3 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                  34.48      34.21 B      
  4 Stewart, James H           9 NCA-SI                 34.58      34.49 B      
  5 Howell, James W           10 OSC-SI                 34.53      34.65 B      
  6 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI                 35.00      35.00 B      
  7 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 35.58      35.16 B      
  8 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 36.09      35.83 B      
  9 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 36.49      36.29 B      
 10 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                37.12      37.53 C      
 11 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 36.00      37.93 C      
 12 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 36.60      39.08 C      
C - Division  
  1 McGough, Mason L          10 FAST-SI                38.26      36.32 B      
  2 Sheive, Caden M           10 NCA-SI                 40.19      37.08 B      
  3 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 39.88      37.48 C      
  4 Koenig, Benjamin T        10 PS-SI                  38.63      37.88 C      
  5 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 37.61      37.89 C      
  6 Fukunaga, Grant I          9 FAST-SI                39.21      38.34 C      
  7 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 40.98      39.27 C      
  8 Hodgkinson, John C        10 FAST-SI                40.23      39.85 C      
  9 Spears, Griffin R         10 RSD-SI                 41.63      40.42 C      
 10 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  38.14      40.65 C      
 11 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  38.66      41.10 C      
 12 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 40.62      41.79 C      
 13 Schwartz, Max A           10 RSD-SI                 42.20      41.99 C      
 14 Wells, Carson A           10 MEYR-SI                   NT      42.53 C      
 15 Thomas, Nate J            10 PAC-SI                 49.50      42.65 C      
 16 Rollinson, Evan M          9 RSD-SI                    NT      44.66 C      
 17 Vance, Cooper W            9 FAST-SI                49.09      44.77 C      
 18 Singer, Mo A               9 RSD-SI                 44.22      45.72 C      
 19 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 41.18      45.88 C      
 20 Lee, William C             9 ICAC-SI                42.86      46.51 C      
 21 Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI                 45.12      46.82 C      
 22 Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT      47.47 C      
 23 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                 43.76      48.29 C      
 24 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                 51.64      48.37 C      
 25 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                 51.48      51.07 C      
 26 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                53.36      55.18 C      
 27 Lucas, EJ J                9 RST-SI                 55.43      56.23 C      
 
Event 14  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.09  JO
          30.80  A
          33.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 23.79      24.31 JO     
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                  27.41      27.46 JO     
  3 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                28.26      27.49 JO     
  4 Mes, Dylan G              12 NCA-SI                 27.78      27.64 JO     
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 27.72      28.00 JO     
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 29.14      28.75 JO     
  7 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 28.59      28.77 JO     
  8 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI                29.56      28.87 JO     
  9 Sway, Colin M             12 RSD-SI                 29.36      29.35 A      
 10 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI                 29.87      29.67 A      
 11 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 29.92      29.77 A      
 12 Gao, Peter                12 NCA-SI                 29.63      29.99 A      
 13 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 30.65      30.03 A      
 14 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI                 30.33      30.30 A      
 15 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  30.05      30.33 A      
 16 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 29.85      30.34 A      
 17 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 29.60      30.61 A      
B - Division  
  1 Youngerman, Zeke J        12 OSC-SI                 33.14      29.81 A      
  2 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 31.24      30.47 A      
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 31.64      30.71 A      
  4 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI                 32.32      30.78 A      
  5 Federico, Roman J         11 NCA-SI                 31.18      31.21 B      
  6 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI                 31.77      31.48 B      
  7 Stewart, William D        11 NCA-SI                 31.91      31.74 B      
  8 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI                 31.38      31.83 B      
  9 Thorogood, Lars E         12 RAQ-SI                 32.32      31.97 B      
 10 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 32.80      32.04 B      
 11 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  31.47      32.45 B      
 12 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 32.81      33.86 C      
 13 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 32.57      34.35 C      
 14 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 33.44      36.41 C      
C - Division  
  1 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                  33.88      33.40 B      
  2 Thompson, Ethan E         12 OSC-SI                 37.33      34.29 C      
  3 Tyner, Brett D            12 NCA-SI                 35.07      34.65 C      
  4 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 33.96      35.08 C      
  5 Vance, Carson S           11 FAST-SI                40.06      35.17 C      
  6 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 39.33      35.87 C      
  7 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI                34.78      35.94 C      
  8 Lee, Daniel               12 ICAC-SI                36.19      36.04 C      
  9 James, Brandon H          12 FAST-SI                38.38      37.02 C      
 10 Fukunaga, Kenneth I       11 FAST-SI                36.63      37.18 C      
 11 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI                 39.98      38.42 C      
 12 Gu, Leo                   12 NCA-SI                 39.97      39.09 C      
 13 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                   NT      40.56 C      
 14 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 41.41      40.81 C      
 15 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI                38.51      41.85 C      
 16 Page, Liam T              11 RAQ-SI                 44.30      43.36 C      
 17 Cabello, Daniel R         11 FAST-SI                   NT      43.81 C      
 18 Saroff, Matt D            11 RSD-SI                 40.26      44.22 C      
 19 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI                 41.43      45.73 C      
 
Event 16  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          39.59  JO
          47.00  A
          56.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
 -- Liu, Liam                  8 PS-SI                  46.10         DQ        
B - Division  
  1 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  51.70      48.83 B      
  2 Roh, Henry H               8 PS-SI                  54.31      49.92 B      
 -- Diep, Ethan G              6 PS-SI                  52.95         DQ        
C - Division  
  1 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                     NT      56.23 B      
  2 Lee, Payton J              8 NCA-SI                 56.83      56.37 B      
  3 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                     NT      57.20 C      
  4 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                    NT      58.50 C      
  5 Fazen, Cooper J            8 PS-SI                1:05.73    1:10.58 C      
  6 Hanaki, Yohan S            8 RSD-SI                    NT    1:26.72 C      
 -- Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Schubert, Kanaloa I        6 ICAC-SI                   NT         DQ        
 -- Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Zhang, Eric J              7 PS-SI                1:07.00         DQ        
 -- Magers, Sebastian J        6 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 18  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.20  A
          39.59  JO
          41.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ouyang, Cameron L         10 NCA-SI                 32.68      32.68 A      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  32.70      33.89 A      
  3 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 32.50      33.97 A      
  4 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 34.48      35.54 A      
  5 Stewart, James H           9 NCA-SI                 35.71      36.14 A      
  6 Groom, Tyler G            10 NCA-SI                 37.24      36.48 A      
  7 Feng, Max                 10 PAC-SI                 35.73      38.26 JO     
  8 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 37.79      39.59 JO     
B - Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 38.68      37.33 A      
  2 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 40.85      42.01 C      
  3 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI                 40.53      42.66 C      
  4 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI                 41.21      43.71 C      
  5 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 39.95      43.92 C      
C - Division  
  1 Valdez, Diego H            9 NCA-SI                 42.65      42.16 C      
  2 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 44.79      42.71 C      
  3 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 45.70      44.41 C      
  4 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 43.88      44.97 C      
  5 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 46.34      46.56 C      
  6 Sherstnev, Arseniy        10 UN-SI                     NT      47.20 C      
  7 Fukunaga, Grant I          9 FAST-SI                44.97      47.41 C      
  8 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  51.62      48.58 C      
  9 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  53.92      49.09 C      
 10 Hodgkinson, John C        10 FAST-SI                   NT      49.82 C      
 11 Koenig, Benjamin T        10 PS-SI                  49.91      50.51 C      
 12 Spears, Griffin R         10 RSD-SI                    NT      53.70 C      
 13 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                   NT      56.49 C      
 14 Lee, William C             9 ICAC-SI                51.72      58.55 C      
 15 McGough, Mason L          10 FAST-SI                51.75      58.67 C      
 16 Vance, Cooper W            9 FAST-SI                59.08      59.74 C      
 17 Schwartz, Max A           10 RSD-SI               1:05.10    1:01.30 C      
 -- Wells, Carson A           10 MEYR-SI                54.63         DQ        
 -- Rollinson, Evan M          9 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 45.97         DQ        
 -- Pattison, Kieran C        10 RSD-SI                 47.28         DQ        
 -- Thomas, Nate J            10 PAC-SI                    NT         DQ        
 -- Singer, Mo A               9 RSD-SI               1:06.61         DQ        
 -- Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                    NT         DQ        
 
Event 20  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          32.99  JO
          34.50  A
          37.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 25.60      26.01 JO     
  2 Brown, Lucius Y           12 NCA-SI                 26.25      26.05 JO     
  3 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                32.22      30.40 JO     
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI                31.87      30.50 JO     
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 31.32      31.36 JO     
  6 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI                 33.08      31.40 JO     
  7 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI                31.56      31.48 JO     
  8 Sway, Colin M             12 RSD-SI                 32.37      31.84 JO     
  9 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 33.48      33.06 A      
 10 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI                 33.16      33.18 A      
 11 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 33.85      33.44 A      
 12 Yargeau, Trevor J         12 RSD-SI                 34.29      33.74 A      
 13 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 33.30      34.16 A      
 14 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI                 34.22      34.54 B      
B - Division  
  1 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 35.53      33.08 A      
  2 Fazen, Collin B           12 PS-SI                  34.61      33.70 A      
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 35.19      34.99 B      
  4 Federico, Roman J         11 NCA-SI                 35.89      35.31 B      
  5 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  34.91      35.70 B      
  6 Wos, Jake M               12 RAQ-SI                 35.50      39.33 C      
C - Division  
  1 Youngerman, Zeke J        12 OSC-SI                    NT      33.23 A      
  2 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  37.85      36.70 B      
  3 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI                    NT      37.15 B      
  4 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 39.43      37.72 C      
  5 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 38.58      38.16 C      
  6 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 41.55      38.65 C      
  7 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 41.35      38.67 C      
  8 Stewart, William D        11 NCA-SI                 38.99      38.97 C      
  9 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI                 42.30      39.16 C      
 10 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 42.44      39.27 C      
 11 Thorogood, Lars E         12 RAQ-SI                 39.38      39.73 C      
 12 Fukunaga, Kenneth I       11 FAST-SI                42.51      39.92 C      
 13 Vance, Carson S           11 FAST-SI                38.71      41.32 C      
 14 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 38.58      41.44 C      
 15 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI                 41.72      42.94 C      
 16 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 42.65      43.36 C      
 17 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                  41.26      43.48 C      
 18 Tyner, Brett D            12 NCA-SI                 44.25      45.03 C      
 19 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI                 48.40      46.32 C      
 20 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI                45.05      46.80 C      
 21 James, Brandon H          12 FAST-SI                   NT      54.66 C      
 22 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:07.35    1:01.46 C      
 -- Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 41.60         DQ        
 -- Gao, Peter                12 NCA-SI                 47.68         DQ        
 -- Thompson, Ethan E         12 OSC-SI                    NT         DQ        
 
Event 22  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'A'                      NT    2:40.89        
     1) McGough, Mason L 10             2) Vance, Cooper W 9              
     3) Fukunaga, Grant I 9             4) Campbell, Rios C 8             
       39.17  2:04.14  2:40.95  2:40.89                                    
  2 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'B'                      NT    3:31.58        
     1) Vorndam, Emory J 8              2) Pongun, Quintin n 9            
     3) Hodgkinson, George A 7          4) Hodgkinson, John C 10          
       44.22  1:39.27  3:31.58                                             
 
Event 24  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'A'                      NT    2:05.14        
     1) Pearce IV, Doug B 12            2) Fukunaga, Kenneth I 11         
     3) Vance, Carson S 11              4) Maestas, Kaimana A 12          
       28.65  1:04.96  1:38.11  2:05.14                                    
 
Event 26  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.50  A
        1:41.89  JO
        1:49.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:25.22    1:27.10 A      
       41.06  1:27.10                                                      
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:26.52    1:29.30 A      
       42.02  1:29.30                                                      
  3 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:30.45    1:32.68 A      
       44.61  1:32.68                                                      
  4 Campbell, Rios C           8 FAST-SI              1:36.86    1:38.88 A      
       47.18  1:38.88                                                      
  5 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               1:38.40    1:39.29 A      
       46.45  1:39.29                                                      
B - Division  
  1 Isham, Jordan B           10 PS-SI                1:42.43    1:37.28 A      
       46.14  1:37.28                                                      
  2 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                1:41.69    1:40.11 A      
       48.90  1:40.11                                                      
  3 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               1:45.59    1:40.66 JO     
       46.64  1:40.66                                                      
  4 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:40.64    1:42.88 B      
       48.26  1:42.88                                                      
  5 Sheive, Caden M           10 NCA-SI               1:48.79    1:43.35 B      
       50.37  1:43.35                                                      
  6 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:47.50    1:44.19 B      
       50.64  1:44.19                                                      
  7 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:41.81    1:46.02 B      
       51.16  1:46.02                                                      
  8 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               1:43.31    1:47.54 B      
       51.52  1:47.54                                                      
  9 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:45.38    1:50.32 C      
       52.63  1:50.32                                                      
C - Division  
  1 Stewart, James H           9 NCA-SI                    NT    1:48.55 B      
       52.29  1:48.55                                                      
  2 Hodgkinson, John C        10 FAST-SI                   NT    1:51.19 C      
       53.60  1:51.19                                                      
  3 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                    NT    1:53.70 C      
       53.73  1:53.70                                                      
  4 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:57.98    1:57.17 C      
       55.67  1:57.17                                                      
  5 Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI               1:59.17    1:59.91 C      
  6 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:54.71    2:00.31 C      
       57.25  2:00.31                                                      
  7 Shew, Noah M               9 RSD-SI               2:23.12    2:04.67 C      
     1:00.03  2:04.67                                                      
  8 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT    2:05.14 C      
     1:02.50  2:05.14                                                      
  9 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                2:31.01    2:12.00 C      
     1:03.05  2:12.00                                                      
 10 Rollinson, Evan M          9 RSD-SI                    NT    2:25.97 C      
     1:07.76  2:25.97                                                      
 11 Vance, Cooper W            9 FAST-SI                   NT    2:34.09 C      
 -- Wells, Carson A           10 MEYR-SI                   NT         DQ        
       57.34       DQ                                                      
 -- Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                   NT         DQ        
     1:04.75       DQ                                                      
 -- Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                   NT         DQ        
 
Event 28  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:26.39  JO
        1:29.00  A
        1:37.10  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI               1:07.32    1:10.68 JO     
       33.01  1:10.68                                                      
  2 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              1:16.13    1:15.50 JO     
       36.19  1:15.50                                                      
  3 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI              1:20.37    1:19.49 JO     
       37.31  1:19.49                                                      
  4 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:21.74    1:20.70 JO     
       38.41  1:20.70                                                      
  5 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:18.77    1:21.22 JO     
       38.83  1:21.22                                                      
  6 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:24.91    1:22.83 JO     
       39.18  1:22.83                                                      
  7 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:26.15    1:24.90 JO     
       39.43  1:24.90                                                      
  8 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:27.09    1:26.21 JO     
       39.97  1:26.21                                                      
  9 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:27.17    1:26.98 A      
       41.56  1:26.98                                                      
 10 Gao, Peter                12 NCA-SI               1:27.44    1:28.64 A      
       42.00  1:28.64                                                      
B - Division  
  1 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               1:31.09    1:26.14 JO     
       41.64  1:26.14                                                      
  2 Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:29.32    1:31.80 B      
       43.77  1:31.80                                                      
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:35.11    1:32.82 B      
       44.11  1:32.82                                                      
C - Division  
  1 Gu, Leo                   12 NCA-SI               1:42.81    1:30.04 B      
       42.73  1:30.04                                                      
  2 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:38.01    1:32.79 B      
       44.95  1:32.79                                                      
  3 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:41.33    1:33.35 B      
       44.51  1:33.35                                                      
  4 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:37.35    1:35.04 B      
       45.96  1:35.04                                                      
  5 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI               2:10.28    1:35.15 B      
       43.03  1:35.15                                                      
  6 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI                    NT    1:39.70 C      
       46.46  1:39.70                                                      
  7 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:47.34    1:40.58 C      
       49.18  1:40.58                                                      
  8 Vance, Carson S           11 FAST-SI                   NT    1:48.07 C      
       51.10  1:48.07                                                      
  9 Kan, Dylan                11 PS-SI                1:45.54    1:49.01 C      
       51.82  1:49.01                                                      
 10 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:46.75    1:50.10 C      
       50.64  1:50.10                                                      
 11 Barrows, Logan R          12 RST-SI                    NT    1:53.07 C      
       53.28  1:53.07                                                      
 12 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:49.54    1:55.15 C      
       54.54  1:55.15                                                      
 13 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                   NT    2:01.91 C      
       58.24  2:01.91                                                      
 -- Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:46.00         DQ        
       49.35       DQ                                                      
 -- Page, Liam T              11 RAQ-SI                    NT         DQ        
     1:03.43       DQ                                                      
 
Event 30  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.70  A
        1:29.39  JO
        1:37.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ouyang, Cameron L         10 NCA-SI               1:13.07    1:11.23 A      
       34.26  1:11.23                                                      
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:17.76    1:18.50 A      
       38.57  1:18.50                                                      
  3 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:21.51    1:29.06 JO     
       41.53  1:29.06                                                      
B - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:32.64    1:26.38 A      
       42.64  1:26.38                                                      
  2 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:36.55    1:30.69 B      
       45.05  1:30.69                                                      
  3 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI               1:31.42    1:32.08 B      
       44.54  1:32.08                                                      
  4 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:33.99    1:32.63 B      
       44.11  1:32.63                                                      
  4 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               1:31.99    1:32.63 B      
       45.90  1:32.63                                                      
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:31.60    1:36.62 B      
       47.38  1:36.62                                                      
  7 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:34.45    1:36.85 B      
       47.25  1:36.85                                                      
C - Division  
  1 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    1:33.16 B      
       45.24  1:33.16                                                      
  2 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:39.22    1:36.44 B      
       47.01  1:36.44                                                      
  3 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:37.71    1:36.63 B      
       48.23  1:36.63                                                      
  4 Sheive, Caden M           10 NCA-SI               1:37.93    1:37.63 C      
       48.87  1:37.63                                                      
  5 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               2:02.36    1:48.72 C      
       53.69  1:48.72                                                      
  6 Campbell, Rios C           8 FAST-SI                   NT    1:49.82 C      
       53.41  1:49.82                                                      
  7 Vance, Cooper W            9 FAST-SI                   NT    1:51.46 C      
       53.22  1:51.46                                                      
  8 Zhang, Eric J              7 PS-SI                     NT    2:03.52 C      
       58.53  2:03.52                                                      
  9 Fazen, Cooper J            8 PS-SI                2:05.99    2:03.74 C      
     1:03.69  2:03.74                                                      
 10 Singer, Mo A               9 RSD-SI               2:14.12    2:04.09 C      
     1:00.13  2:04.09                                                      
 -- Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT         DQ        
     1:02.49                                                               
 -- Hammonds, Kai T            8 RST-SI               2:36.61         DQ        
       49.46       DQ                                                      
 -- Peters-Barnes, Leif R      6 RSD-SI                    NT         DQ        
     1:06.96       DQ                                                      
 -- Hawkins, Kai K            10 NCA-SI                    NT         DQ        
       47.63       DQ                                                      
 
Event 32  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:16.39  JO
        1:20.50  A
        1:28.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:10.25    1:08.76 JO     
       33.87  1:08.76                                                      
  2 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:06.44    1:09.55 JO     
       33.62  1:09.55                                                      
  3 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:10.81    1:10.77 JO     
       34.01  1:10.77                                                      
  4 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              1:11.14    1:11.90 JO     
       35.07  1:11.90                                                      
  5 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               1:18.16    1:14.47 JO     
       36.31  1:14.47                                                      
  6 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               1:17.99    1:16.89 A      
       36.51  1:16.89                                                      
  7 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI               1:17.08    1:18.15 A      
       38.04  1:18.15                                                      
  8 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:17.63    1:20.21 A      
       40.47  1:20.21                                                      
  9 Gao, Peter                12 NCA-SI               1:20.23    1:21.63 B      
       39.83  1:21.63                                                      
 -- Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:09.46         DQ        
     1:16.11                                                               
B - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:22.14    1:16.59 A      
       36.79  1:16.59                                                      
  2 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:23.88    1:22.52 B      
       40.68  1:22.52                                                      
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:24.87    1:22.91 B      
       40.59  1:22.91                                                      
  4 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI               1:21.93    1:24.18 B      
       41.57  1:24.18                                                      
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:24.19    1:24.47 B      
       41.47  1:24.47                                                      
  6 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:25.37    1:24.51 B      
       41.05  1:24.51                                                      
  7 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:21.58    1:25.86 B      
       42.24  1:25.86                                                      
C - Division  
  1 Wos, Jake M               12 RAQ-SI               1:45.64    1:19.01 A      
       36.92  1:19.01                                                      
  2 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:30.71    1:23.18 B      
       40.38  1:23.18                                                      
  3 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI                    NT    1:23.88 B      
  4 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:31.16    1:24.89 B      
       41.45  1:24.89                                                      
  5 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI                    NT    1:32.43 C      
       45.51  1:32.43                                                      
  6 Gu, Leo                   12 NCA-SI               1:41.04    1:35.06 C      
  7 Vance, Carson S           11 FAST-SI              1:46.78    1:35.80 C      
       47.32  1:35.80                                                      
  8 Barrows, Logan R          12 RST-SI               1:54.88    1:38.54 C      
       48.49  1:38.54                                                      
  9 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                   NT    1:50.57 C      
       53.23  1:50.57                                                      
 10 James, Brandon H          12 FAST-SI                   NT    1:52.41 C      
       52.45  1:52.41                                                      
 11 Cabello, Daniel R         11 FAST-SI                   NT    2:03.60 C      
     1:01.93  2:03.60                                                      
 12 Page, Liam T              11 RAQ-SI                    NT    2:14.76 C      
     1:04.93  2:14.76                                                      
 -- Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI                    NT         DQ        
       50.39       DQ                                                      
 
Event 34  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:41.80  A
        2:47.59  JO
        2:56.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ouyang, Cameron L         10 NCA-SI               2:32.93    2:19.28 A      
       31.21  1:06.03  1:42.73  2:19.28                                    
  2 Song, Ethan R             10 NCA-SI               2:41.69    2:35.73 A      
       37.53  1:17.85  1:57.92  2:35.73                                    
  3 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               2:28.99    2:35.97 A      
       36.99  1:17.84  1:57.45  2:35.97                                    
B - Division  
  1 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               2:49.66    2:42.03 JO     
       37.77  1:21.03  2:46.30  2:42.03                                    
  2 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               2:49.57    2:45.88 JO     
       39.31  1:22.42  2:05.47  2:45.88                                    
  3 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               2:46.33    2:46.71 JO     
       37.12  1:20.48  2:04.07  2:46.71                                    
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               2:54.75    2:56.42 B      
       41.58  1:27.05  2:13.62  2:56.42                                    
  5 Campbell, Rios C           8 FAST-SI              2:47.52    2:56.91 C      
       40.67  1:26.70  2:13.70  2:56.91                                    
C - Division  
  1 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                     NT    2:44.36 JO     
       37.68  1:19.42  2:01.66  2:44.36                                    
  2 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    2:49.82 B      
       38.68  1:22.34  2:07.76  2:49.82                                    
  3 Stewart, James H           9 NCA-SI                    NT    2:52.94 B      
       39.70  1:24.52  2:09.78  2:52.94                                    
  4 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                    NT    2:54.40 B      
       40.18  1:25.15  2:10.49  2:54.40                                    
  5 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                    NT    2:59.89 C      
       40.45  1:26.95  2:14.48  2:59.89                                    
  6 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               3:08.16    3:08.91 C      
       41.32  1:29.02  2:21.00  3:08.91                                    
  7 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:02.61    3:10.29 C      
       44.24  1:33.22  2:23.90  3:10.29                                    
  8 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:11.00    3:14.04 C      
       43.27  1:34.30  2:25.52  3:14.04                                    
  9 Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI                    NT    3:29.73 C      
       46.42  1:38.09  2:33.95  3:29.73                                    
 10 Hammonds, Kai T            8 RST-SI               4:39.02    3:30.39 C      
       45.16           2:41.20  3:30.39                                    
 11 Shew, Noah M               9 RSD-SI               3:23.24    3:31.84 C      
       46.13  1:41.55  3:31.86  3:31.84                                    
 12 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               3:39.81    3:40.14 C      
       49.29  1:47.62  2:44.23  3:40.14                                    
 13 Peters-Barnes, Leif R      6 RSD-SI                    NT    4:26.20 C      
              2:17.30  3:28.51  4:26.20                                    
 -- Rollinson, Evan M          9 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               3:13.98         DQ        
 
Event 36  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:20.19  JO
        2:24.60  A
        2:37.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Brown, Lucius Y           12 NCA-SI               1:54.36    1:55.86 JO     
       25.27    53.91  1:24.65  1:55.86                                    
  2 Zhu, Lan                  12 NCA-SI               1:59.05    1:57.83 JO     
       25.95    55.55  1:26.63  1:57.83                                    
  3 Pearce IV, Doug B         12 FAST-SI              2:14.31    2:08.98 JO     
       29.67  1:02.26  1:36.02  2:08.98                                    
  4 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              2:13.97    2:10.10 JO     
       30.13  1:03.58  1:37.78  2:10.10                                    
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:12.56    2:11.72 JO     
       29.25  1:02.52  1:37.08  2:11.72                                    
  6 Sway, Colin M             12 RSD-SI               2:14.80    2:12.44 JO     
       31.59  1:05.58  1:39.12  2:12.44                                    
  7 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               2:21.76    2:20.49 A      
       31.94  1:08.95  1:46.22  2:20.49                                    
  8 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               2:24.25    2:21.63 A      
       32.83  1:09.35  1:46.09  2:21.63                                    
B - Division  
  1 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               2:27.66    2:22.27 A      
       31.60  1:09.10  1:47.33  2:22.27                                    
  2 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               2:27.52    2:27.33 B      
       32.95  1:10.22  1:49.81  2:27.33                                    
  3 Singer, Ben D             11 RSD-SI               2:31.75    2:28.08 B      
       34.18  1:12.21  1:51.29  2:28.08                                    
  4 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               2:33.35    2:30.26 B      
       34.09  1:13.83  1:53.42  2:30.26                                    
  5 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               2:30.05    2:31.76 B      
       32.99  1:11.78  1:52.44  2:31.76                                    
C - Division  
  1 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                    NT    2:27.45 B      
       32.61  1:11.39  1:50.99  2:27.45                                    
  2 Thorogood, Lars E         12 RAQ-SI               2:54.96    2:39.90 C      
       36.31  2:00.89  2:39.90                                             
  3 Stewart, William D        11 NCA-SI                    NT    2:41.80 C      
       36.48  1:18.02  2:00.98  2:41.80                                    
  4 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               2:46.73    2:43.74 C      
       33.58           2:00.77  2:43.74                                    
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI               2:41.63    2:48.36 C      
       37.98  1:22.75  2:06.54  2:48.36                                    
  6 Walter, Dustin R          12 RST-SI                    NT    2:57.66 C      
       39.37  1:26.54  2:14.07  2:57.66                                    
  7 Thompson, Ethan E         12 OSC-SI               3:08.57    2:58.63 C      
       41.26           2:59.45  2:58.63                                    
  8 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI               3:31.30    2:58.77 C      
       41.53  1:25.89  2:58.65  2:58.77                                    
  9 Kan, Dylan                11 PS-SI                2:56.38    3:00.48 C      
       38.91  1:26.75  3:00.48                                             
 10 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI              2:54.67    3:06.76 C      
       40.79  1:30.88  2:21.26  3:06.76                                    
 11 James, Brandon H          12 FAST-SI                   NT    3:10.10 C      
       39.18  1:27.95  2:22.37  3:10.10                                    
 12 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                   NT    3:21.76 C      
       45.73  1:36.98  2:30.59  3:21.76                                    
 13 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               3:28.29    3:28.36 C      
              1:44.19  2:39.29  3:28.36                                    
 -- Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                2:42.71         DQ        
 
Event 38  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.19  JO
          46.80  A
          56.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                46.11      45.17 A      
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 46.67      46.39 A      
B - Division  
  1 Campbell, Rios C           8 FAST-SI                46.86      44.36 A      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  47.68      44.92 A      
  3 Lee, Payton J              8 NCA-SI                 48.30      47.04 B      
  4 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  53.18      48.23 B      
  5 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  47.98      50.03 B      
  6 Feng, Patrick              8 RSD-SI                 50.53      50.32 B      
  7 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                  54.66      50.42 B      
  8 Shaw, Tyler P              8 RSD-SI                 51.72      53.02 B      
  9 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 55.72      53.56 B      
 10 Diep, Ethan G              6 PS-SI                  49.53      53.91 B      
 -- Roh, Henry H               8 PS-SI                  54.04         DQ        
C - Division  
  1 Liu, Liam                  8 PS-SI                     NT      45.76 A      
  2 Pyka, Elias A              8 RSD-SI                 57.72      51.23 B      
  3 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                     NT      58.21 C      
  4 Lucas, Zay G               7 RST-SI               1:08.27    1:00.45 C      
  5 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:00.18    1:02.29 C      
  6 Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT    1:06.25 C      
  7 Finn, Asher L              7 PS-SI                     NT    1:09.87 C      
  8 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI               1:07.89    1:12.29 C      
  9 Chen, Jasper J             6 PS-SI                1:13.46    1:14.43 C      
 10 Hanaki, Yohan S            8 RSD-SI                    NT    1:15.79 C      
 -- Finn, Elliot O             7 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI                   NT         DQ        
 
Event 40  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.19  JO
          40.40  A
          44.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  35.55      34.77 JO     
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  34.25      34.82 JO     
  3 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 38.56      35.99 JO     
  4 Feng, Max                 10 PAC-SI                 37.21      37.29 JO     
  5 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 36.97      37.46 JO     
  6 Groom, Tyler G            10 NCA-SI                 38.10      38.20 JO     
  7 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI                 40.10      39.02 JO     
  8 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 38.77      39.99 JO     
B - Division  
  1 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 41.15      37.47 JO     
  2 Stewart, James H           9 NCA-SI                 40.53      40.14 JO     
  3 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 43.51      40.43 B      
  4 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI                 43.21      41.02 B      
  5 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI                 41.94      41.14 B      
  6 Song, Ethan R             10 NCA-SI                 41.68      41.46 B      
  7 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 42.95      41.69 B      
  8 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                  42.71      41.90 B      
  9 Grady, Dane M             10 RSD-SI                 44.02      43.67 B      
 10 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 43.15      44.17 B      
 11 Gravori, Ari D             9 RSD-SI                 44.13      48.00 C      
C - Division  
  1 Isham, Jordan B           10 PS-SI                  46.17      43.24 B      
  2 Sherstnev, Arseniy        10 UN-SI                  45.84      43.75 B      
  3 Huang, Alain               9 NCA-SI                 44.78      44.79 C      
  4 McGough, Mason L          10 FAST-SI                45.45      46.79 C      
  5 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  44.63      47.05 C      
  6 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                 54.83      47.51 C      
  7 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  47.63      47.65 C      
  8 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 51.55      47.75 C      
  9 Martin, Calvin D           9 FAST-SI              1:18.13      48.98 C      
 10 Howell, James W           10 OSC-SI                    NT      49.18 C      
 11 Harris, Kai N             10 UN-SI                     NT      52.23 C      
 12 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 50.09      52.47 C      
 13 Chen, Aiden M             10 OSC-SI                    NT      53.96 C      
 14 Schuck, Jake J            10 RSD-SI                    NT      54.16 C      
 15 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI                52.63      55.45 C      
 16 Lee, William C             9 ICAC-SI                49.87      55.95 C      
 17 Thomas, Nate J            10 PAC-SI                    NT      56.69 C      
 18 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 55.44      58.34 C      
 19 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI               1:02.12      58.41 C      
 20 Uribe, Oliver F            9 OSC-SI                    NT      58.47 C      
 21 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:04.53      59.40 C      
 22 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:06.65    1:04.19 C      
 23 Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT    1:04.91 C      
 24 Lucas, EJ J                9 RST-SI               1:09.35    1:07.54 C      
 
Event 42  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          34.89  JO
          36.60  A
          40.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 27.49      27.08 JO     
  2 Brown, Lucius Y           12 NCA-SI                 26.74      27.68 JO     
  3 Ong, Julian               12 MEYR-SI                32.87      31.88 JO     
  4 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI                 34.76      32.69 JO     
  5 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                34.07      32.88 JO     
  6 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI                 35.37      33.42 JO     
  6 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 33.78      33.42 JO     
  8 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 35.71      34.03 JO     
  9 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 36.02      34.12 JO     
 10 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 34.52      34.67 JO     
 11 Federico, Roman J         11 NCA-SI                 35.38      34.82 JO     
 12 Grady, Duke D             12 RSD-SI                 35.96      35.58 A      
 13 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 36.39      36.69 B      
B - Division  
  1 Wos, Jake M               12 RAQ-SI                 37.97      34.07 JO     
  2 Sway, Colin M             12 RSD-SI                 36.84      35.27 A      
  3 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 37.75      35.51 A      
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  36.75      35.83 A      
  5 Lam, Vincent T            12 RSD-SI                 37.73      36.43 A      
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 38.45      36.85 B      
  7 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 38.88      37.07 B      
  8 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI                 38.48      37.23 B      
  9 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 38.36      38.02 B      
C - Division  
  1 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI                 40.57      38.08 B      
  2 Stewart, William D        11 NCA-SI                 40.04      38.45 B      
  3 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 40.24      39.33 B      
  4 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  43.61      39.38 B      
  5 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 42.51      39.90 B      
  6 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI                 40.33      40.01 C      
  7 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 41.67      40.07 C      
  8 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                  42.63      41.19 C      
  9 Thorogood, Lars E         12 RAQ-SI                 43.41      41.44 C      
 10 Ellis, Gershon B          12 NCA-SI                 46.93      42.04 C      
 11 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 45.54      42.82 C      
 12 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI                   NT      44.61 C      
 13 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI                 51.31      48.76 C      
 14 James, Brandon H          12 FAST-SI                52.46      49.04 C      
 15 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI                47.11      50.12 C      
 16 Ellis, Naftali A          11 NCA-SI                 58.28      51.12 C      
 17 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 53.11      51.43 C      
 -- Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI                 55.65         DQ        
 -- Lee, Daniel               12 ICAC-SI                47.15         DQ        
 -- Page, Liam T              11 RAQ-SI               1:02.33         DQ        
 
Event 44  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:13.89  JO
        1:25.00  A
        1:42.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:23.08    1:16.50 A      
       35.88  1:16.50                                                      
  2 Campbell, Rios C           8 FAST-SI              1:15.99    1:16.83 A      
       40.18  1:16.83                                                      
B - Division  
  1 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:30.08    1:25.82 B      
       40.39  1:25.82                                                      
  2 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:29.81    1:26.50 B      
       42.08  1:26.50                                                      
  3 Diep, Ethan G              6 PS-SI                1:30.62    1:30.78 B      
       43.14  1:30.78                                                      
  4 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:30.34    1:32.95 B      
       42.27  1:32.95                                                      
  5 Roh, Henry H               8 PS-SI                1:35.23    1:34.65 B      
       44.01  1:34.65                                                      
  6 Pyka, Elias A              8 RSD-SI               1:38.22    1:38.29 B      
       46.10  1:38.29                                                      
  7 Hammonds, Kai T            8 RST-SI               1:30.03    1:39.01 B      
       43.80  1:39.01                                                      
  8 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:38.30    1:40.41 B      
       47.08  1:40.41                                                      
  9 Feng, Patrick              8 RSD-SI               1:38.85    1:42.60 C      
       49.55  1:42.60                                                      
C - Division  
  1 Liu, Liam                  8 PS-SI                     NT    1:33.71 B      
       43.59  1:33.71                                                      
  2 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                     NT    1:36.95 B      
       44.29  1:36.95                                                      
  3 Lee, Payton J              8 NCA-SI               1:45.24    1:37.02 B      
       44.34  1:37.02                                                      
  4 Shaw, Tyler P              8 RSD-SI                    NT    1:42.78 C      
       47.91  1:42.78                                                      
  5 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                1:45.51    1:49.34 C      
       52.98  1:49.34                                                      
  6 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                     NT    1:49.35 C      
       50.93  1:49.35                                                      
  7 Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT    2:00.45 C      
       57.28  2:00.45                                                      
  8 Lucas, Zay G               7 RST-SI               2:04.73    2:09.51 C      
  9 Hanaki, Yohan S            8 RSD-SI                    NT    2:11.37 C      
     1:01.94  2:11.37                                                      
 
Event 46  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:13.89  JO
        1:14.30  A
        1:21.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:11.07    1:07.33 JO     
       32.31  1:07.33                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:07.98    1:07.76 JO     
       31.80  1:07.76                                                      
  3 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:12.97    1:09.07 JO     
       33.69  1:09.07                                                      
  4 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:11.58    1:10.29 JO     
       34.61  1:10.29                                                      
  5 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               1:09.50    1:10.81 JO     
       33.55  1:10.81                                                      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:13.33    1:15.16 B      
       34.57  1:15.16                                                      
  7 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                1:13.57    1:16.70 B      
       36.11  1:16.70                                                      
B - Division  
  1 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               1:15.69    1:13.13 JO     
       35.15  1:13.13                                                      
  2 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:17.69    1:13.25 JO     
       34.83  1:13.25                                                      
  3 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               1:16.26    1:13.36 JO     
       35.82  1:13.36                                                      
  4 Gravori, Ari D             9 RSD-SI               1:15.71    1:15.17 B      
       35.13  1:15.17                                                      
  5 Stewart, James H           9 NCA-SI               1:18.41    1:16.95 B      
       36.43  1:16.95                                                      
  6 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI               1:18.95    1:17.54 B      
       35.53  1:17.54                                                      
  7 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI               1:20.56    1:17.80 B      
       36.20  1:17.80                                                      
  8 Howell, James W           10 OSC-SI               1:17.62    1:18.41 B      
       36.15  1:18.41                                                      
  9 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:18.38    1:20.14 B      
       39.14  1:20.14                                                      
 10 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:20.68    1:25.24 C      
       41.21  1:25.24                                                      
C - Division  
  1 Paul, Brandon C            9 NCA-SI               1:21.26    1:11.81 JO     
       33.93  1:11.81                                                      
  2 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:35.00    1:19.08 B      
       37.54  1:19.08                                                      
  3 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:32.77    1:19.26 B      
       37.18  1:19.26                                                      
  4 Sherstnev, Arseniy        10 UN-SI                1:22.58    1:20.84 B      
       38.18  1:20.84                                                      
  5 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI               1:28.07    1:21.56 C      
       38.03  1:21.56                                                      
  6 Koenig, Benjamin T        10 PS-SI                1:31.44    1:25.10 C      
       39.27  1:25.10                                                      
  7 Schuck, Duncan J          10 RSD-SI               1:33.17    1:25.94 C      
       40.89  1:25.94                                                      
  8 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                   NT    1:26.03 C      
       39.53  1:26.03                                                      
  9 Woo, Alexander H          10 PS-SI                1:22.85    1:26.22 C      
       42.01  1:26.22                                                      
 10 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:26.96    1:28.48 C      
       41.49  1:28.48                                                      
 11 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               1:32.17    1:29.73 C      
       43.42  1:29.73                                                      
 12 Huang, Alain               9 NCA-SI               1:26.05    1:30.53 C      
       43.04  1:30.53                                                      
 13 Martin, Calvin D           9 FAST-SI              2:13.01    1:31.26 C      
       44.01  1:31.26                                                      
 14 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:27.63    1:32.84 C      
       43.34  1:32.84                                                      
 15 Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI               1:39.91    1:35.50 C      
       45.65  1:35.50                                                      
 16 Thomas, Nate J            10 PAC-SI               1:41.79    1:35.53 C      
       44.50  1:35.53                                                      
 17 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:34.45    1:35.67 C      
       44.27  1:35.67                                                      
 18 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:42.07    1:35.68 C      
       47.69  1:35.68                                                      
 19 Shew, Noah M               9 RSD-SI               1:35.13    1:36.08 C      
       45.12  1:36.08                                                      
 20 Strother, Shade K         10 RAQ-SI               1:40.42    1:37.32 C      
       46.38  1:37.32                                                      
 21 Harris, Kai N             10 UN-SI                     NT    1:40.16 C      
 22 Schuck, Jake J            10 RSD-SI                    NT    1:44.50 C      
       50.16  1:44.50                                                      
 23 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI               1:50.85    1:44.64 C      
 24 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI              1:37.86    1:52.53 C      
       53.88  1:52.53                                                      
 25 Lucas, EJ J                9 RST-SI               2:13.69    2:15.53 C      
     1:08.25  2:15.53                                                      
 
Event 48  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.19  JO
        1:06.20  A
        1:12.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 52.25      53.30 JO     
       25.45    53.30                                                      
  2 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                59.68      58.57 JO     
       28.22    58.57                                                      
  3 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI                 58.64      58.99 JO     
       28.29    58.99                                                      
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:00.12    1:00.57 JO     
       29.23  1:00.57                                                      
  5 Sway, Colin M             12 RSD-SI               1:02.79    1:02.67 JO     
       30.22  1:02.67                                                      
  6 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:05.32    1:03.44 A      
       30.54  1:03.44                                                      
  7 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:03.46    1:03.54 A      
       30.63  1:03.54                                                      
  8 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:04.79    1:04.23 A      
       31.14  1:04.23                                                      
  9 Grady, Duke D             12 RSD-SI               1:03.97    1:04.62 A      
       31.04  1:04.62                                                      
 10 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               1:04.88    1:05.05 A      
       29.49  1:05.05                                                      
 11 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:05.67    1:06.31 B      
       31.71  1:06.31                                                      
 12 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:04.22    1:06.74 B      
       31.53  1:06.74                                                      
B - Division  
  1 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:06.83    1:03.25 A      
       30.81  1:03.25                                                      
  2 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:08.47    1:04.92 A      
       31.15  1:04.92                                                      
  3 Hernandez, Kaleo T        12 OSC-SI               1:08.73    1:05.93 A      
       32.14  1:05.93                                                      
  4 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:08.15    1:06.74 B      
       31.93  1:06.74                                                      
  5 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:06.80    1:06.95 B      
       31.44  1:06.95                                                      
  6 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:11.25    1:07.09 B      
       31.86  1:07.09                                                      
  7 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               1:06.48    1:07.95 B      
       32.74  1:07.95                                                      
  8 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:09.44    1:08.11 B      
       32.11  1:08.11                                                      
  9 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               1:10.05    1:08.73 B      
       33.57  1:08.73                                                      
C - Division  
  1 Wos, Jake M               12 RAQ-SI               1:15.59    1:04.58 A      
       30.76  1:04.58                                                      
  2 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:14.74    1:09.23 B      
       32.15  1:09.23                                                      
  3 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:17.13    1:10.12 B      
       32.46  1:10.12                                                      
  4 Thorogood, Lars E         12 RAQ-SI               1:12.46    1:11.13 B      
       35.17  1:11.13                                                      
  5 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI               1:14.98    1:11.41 B      
       34.02  1:11.41                                                      
  6 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:12.94    1:11.79 B      
       34.30  1:11.79                                                      
  7 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               1:14.14    1:12.00 B      
       34.07  1:12.00                                                      
  8 Ellis, Gershon B          12 NCA-SI               1:16.59    1:14.35 C      
       34.62  1:14.35                                                      
  9 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:14.21    1:15.92 C      
       35.29  1:15.92                                                      
 10 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:15.24    1:16.09 C      
       35.77  1:16.09                                                      
 11 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:18.44    1:16.16 C      
       34.68  1:16.16                                                      
 12 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:21.79    1:19.97 C      
 13 Barrows, Logan R          12 RST-SI               1:24.96    1:21.51 C      
       38.01  1:21.51                                                      
 14 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI               1:25.89    1:22.04 C      
       40.02  1:22.04                                                      
 15 James, Brandon H          12 FAST-SI              1:28.58    1:24.60 C      
       39.68  1:24.60                                                      
 16 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI                   NT    1:25.17 C      
       41.13  1:25.17                                                      
 17 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:37.12    1:28.39 C      
       41.42  1:28.39                                                      
 18 Dyal, Taylor F            12 FAST-SI              1:29.40    1:30.84 C      
       43.61  1:30.84                                                      
 19 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI              1:37.31    1:31.91 C      
       43.94  1:31.91                                                      
 20 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:31.44    1:32.31 C      
     1:32.50  1:32.31                                                      
 21 Ellis, Naftali A          11 NCA-SI               1:38.16    1:32.35 C      
       46.33  1:32.35                                                      
 22 Page, Liam T              11 RAQ-SI               1:43.19    1:35.36 C      
       44.68  1:35.36                                                      
 23 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:35.64    1:40.42 C      
       46.92  1:40.42                                                      
 
Event 50  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          46.19  JO
          51.00  A
        1:01.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Campbell, Rios C           8 FAST-SI                45.28      45.03 JO     
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  47.22      45.67 JO     
B - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                51.28      51.03 B      
  2 Lee, Payton J              8 NCA-SI                 57.02      54.11 B      
  3 Liu, Liam                  8 PS-SI                1:00.75      55.19 B      
  4 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 57.58      55.75 B      
  5 Roh, Henry H               8 PS-SI                  54.32      55.88 B      
  6 Shaw, Tyler P              8 RSD-SI                 56.14      56.95 B      
C - Division  
  1 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:02.55      59.26 B      
  2 Diep, Ethan G              6 PS-SI                1:05.01    1:00.18 B      
  3 Chen, Jasper J             6 PS-SI                1:08.96    1:01.16 B      
  4 Feng, Patrick              8 RSD-SI               1:02.80    1:02.88 C      
  5 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                     NT    1:03.36 C      
  6 Pannese, Oliver R          8 PS-SI                1:06.26    1:03.78 C      
  7 Pyka, Elias A              8 RSD-SI               1:04.66    1:04.20 C      
  8 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI              1:12.48    1:07.60 C      
  9 Finn, Elliot O             7 PS-SI                1:22.02    1:18.20 C      
 -- Hammonds, Kai T            8 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Oks, Benjamin              8 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Hornsten, Seth D           7 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Finn, Asher L              7 PS-SI                     NT         DQ        
 
Event 52  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A
          46.19  JO
          49.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  38.48      38.94 A      
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 39.81      39.10 A      
  3 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 42.66      39.86 A      
  4 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 44.99      43.90 A      
  5 Isham, Jordan B           10 PS-SI                  45.48      44.14 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI                 45.22      44.18 A      
  7 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 45.41      46.33 B      
B - Division  
  1 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 48.55      45.28 A      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  45.91      45.43 A      
  3 Lozano, Kale R            10 RSD-SI                 46.85      45.67 JO     
  4 Kaljevic, Simon A         10 PS-SI                  48.25      46.16 JO     
  5 Howell, James W           10 OSC-SI                 48.67      47.55 B      
  6 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI                 49.39      48.54 B      
  7 Grady, Dane M             10 RSD-SI                 49.15      49.57 B      
  8 Huang, Alain               9 NCA-SI                 47.19      50.01 C      
C - Division  
  1 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI                 50.44      47.21 B      
  2 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 50.05      48.06 B      
  3 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 49.89      48.45 B      
  4 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 53.15      48.87 B      
  5 Martin, Calvin D           9 FAST-SI                58.24      49.77 B      
  6 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 53.08      50.36 C      
  7 Lee, William C             9 ICAC-SI                54.40      50.69 C      
  8 Sherstnev, Arseniy        10 UN-SI                     NT      50.87 C      
  9 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                58.14      52.16 C      
 10 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 55.19      53.00 C      
 11 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  52.21      53.31 C      
 12 McGough, Mason L          10 FAST-SI                50.73      53.59 C      
 13 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 53.32      53.69 C      
 14 Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI                 57.89      53.76 C      
 15 Gravori, Ari D             9 RSD-SI                 57.41      55.20 C      
 16 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  55.71      56.73 C      
 17 Chen, Aiden M             10 OSC-SI               1:13.05      57.52 C      
 18 Koenig, Benjamin T        10 PS-SI                  56.55      57.57 C      
 19 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI                57.39      57.95 C      
 20 Strother, Shade K         10 RAQ-SI               1:01.87      59.16 C      
 21 Uribe, Oliver F            9 OSC-SI               1:07.62      59.29 C      
 22 Schuck, Duncan J          10 RSD-SI                    NT      59.91 C      
 23 Salcido, Elias M           9 OSC-SI                    NT    1:01.17 C      
 24 Shew, Noah M               9 RSD-SI               1:01.06    1:01.82 C      
 25 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:18.74    1:11.36 C      
 26 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:25.30    1:21.84 C      
 -- Thomas, Nate J            10 PAC-SI                    NT         DQ        
 -- Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:07.42         DQ        
 -- Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Harris, Kai N             10 UN-SI                     NT         DQ        
 
Event 54  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          39.29  JO
          41.00  A
          44.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Brown, Lucius Y           12 NCA-SI                 31.19      31.09 JO     
  2 Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 30.30      31.15 JO     
  3 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI                 35.26      34.45 JO     
  4 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                35.53      34.55 JO     
  5 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 39.37      37.28 JO     
  6 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 39.40      38.96 JO     
  7 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  39.68      39.94 A      
  8 Federico, Roman J         11 NCA-SI                 39.49      39.97 A      
  9 Grady, Duke D             12 RSD-SI                 39.64      40.53 A      
B - Division  
  1 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 42.01      39.13 JO     
  2 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI                 41.81      39.98 A      
  3 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 42.62      41.15 B      
  4 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI                 43.01      41.80 B      
  5 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 41.57      42.23 B      
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 43.46      42.62 B      
  7 Stewart, William D        11 NCA-SI                 43.98      43.47 B      
 -- Lee, Daniel               12 ICAC-SI                42.69         DQ        
C - Division  
  1 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI                 45.23      42.69 B      
  2 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 47.10      44.98 C      
  3 Ellis, Gershon B          12 NCA-SI                 48.36      46.26 C      
  4 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                  48.21      46.84 C      
  5 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 49.32      46.99 C      
  6 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI                48.98      47.24 C      
  7 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 46.82      48.25 C      
  8 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 48.23      50.33 C      
  9 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                    NT      50.69 C      
 10 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI                53.85      52.60 C      
 11 Barrows, Logan R          12 RST-SI                    NT      53.04 C      
 12 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  47.49      54.28 C      
 13 Ellis, Naftali A          11 NCA-SI               1:00.19      57.34 C      
 14 Page, Liam T              11 RAQ-SI               1:06.05      58.72 C      
 15 Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI               1:06.56    1:04.08 C      
 16 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:07.56    1:13.41 C      
 -- James, Brandon H          12 FAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 56  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Inland Coastal Aquatic Club-SI  'A'                    NT    3:11.94        
     1) Del Rio, Daniel N 8             2) Lee, William C 9               
     3) Parra, Kaito Emilio F 10        4) Nguyen, Kenji D 9              
       48.87  1:30.29  2:24.73  3:11.94                                    
  2 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'A'                      NT    3:30.29        
     1) McGough, Mason L 10             2) Campbell, Rios C 8             
     3) Martin, Calvin D 9              4) Pongun, Quintin n 9            
       49.51  1:40.22  2:32.94  3:30.29                                    
 
Event 58  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'A'                      NT    2:55.37        
     1) Pongun, Phoenix S 11            2) Dyal, Taylor F 12              
     3) Maestas, Kaimana A 12           4) James, Brandon H 12            
       53.69  1:49.34  2:19.78  2:55.37                                    
 
Event 60  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.40  A
        1:36.89  JO
        1:37.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:17.13    1:16.18 A      
       36.13  1:16.18                                                      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:20.54    1:16.45 A      
       36.40  1:16.45                                                      
  3 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:23.74    1:18.57 A      
       36.20  1:18.57                                                      
  4 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               1:18.30    1:18.93 A      
       36.76  1:18.93                                                      
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:25.24    1:31.63 JO     
       40.44  1:31.63                                                      
 -- Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:27.18         DQ        
       38.40       DQ                                                      
B - Division  
  1 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:32.94    1:38.90 C      
       48.45  1:38.90                                                      
  2 Chauvapun, Drake K         9 PAC-SI               1:33.70    1:39.08 C      
       44.70  1:39.08                                                      
C - Division  
  1 Stewart, James H           9 NCA-SI                    NT    1:21.53 A      
       39.12  1:21.53                                                      
  2 Lozano, Kale R            10 RSD-SI                    NT    1:25.63 A      
       41.69  1:25.63                                                      
  3 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                    NT    1:27.27 A      
       40.42  1:27.27                                                      
  4 Grady, Dane M             10 RSD-SI               2:00.16    1:34.57 JO     
       44.78  1:34.57                                                      
  5 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    1:35.83 JO     
       42.76  1:35.83                                                      
  6 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:39.77    1:35.86 JO     
       45.22  1:35.86                                                      
  7 Liu, Liam                  8 PS-SI                     NT    1:42.03 C      
       48.03  1:42.03                                                      
 -- Lee, Payton J              8 NCA-SI                    NT         DQ        
       53.66       DQ                                                      
 
Event 62  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:15.89  JO
        1:18.20  A
        1:25.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:07.85    1:05.93 JO     
       30.78  1:05.93                                                      
  2 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              1:10.97    1:08.25 JO     
       31.16  1:08.25                                                      
  3 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:11.21    1:08.29 JO     
       32.03  1:08.29                                                      
  4 Sway, Colin M             12 RSD-SI               1:12.95    1:11.62 JO     
       33.88  1:11.62                                                      
  5 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:16.60    1:18.23 B      
       36.64  1:18.23                                                      
 -- Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:14.26         DQ        
 -- Zhu, Lan                  12 NCA-SI                 57.25         DQ        
B - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:23.70    1:20.31 B      
       36.56  1:20.31                                                      
C - Division  
  1 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:25.92    1:22.16 B      
       37.31  1:22.16                                                      
  2 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:28.29    1:23.46 B      
       38.04  1:23.46                                                      
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:33.99    1:28.27 C      
       40.99  1:28.27                                                      
  4 Walter, Dustin R          12 RST-SI                    NT    1:29.44 C      
       43.56  1:29.44                                                      
  5 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:31.91    1:31.58 C      
       41.34  1:31.58                                                      
  6 Ellis, Gershon B          12 NCA-SI               1:31.48    1:34.10 C      
       44.26  1:34.10                                                      
 -- Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:43.19         DQ        
       43.89                                                               
 -- Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               1:34.58         DQ        
       41.74       DQ                                                      
 
Event 64  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
        3:07.40  A
        3:09.09  JO
        3:24.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI               2:52.09    2:49.21 A      
       39.05  1:25.61  2:10.82  2:49.21                                    
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               2:51.63    2:51.17 A      
       38.16  1:21.54  2:10.85  2:51.17                                    
  3 Groom, Tyler G            10 NCA-SI               2:54.83    2:55.44 A      
       38.43  1:23.38  2:15.22  2:55.44                                    
  4 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               2:57.53    2:58.06 A      
       37.49  1:25.93  2:18.83  2:58.06                                    
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI               2:53.54    3:00.19 A      
       38.81  1:25.25  2:18.41  3:00.19                                    
B - Division  
  1 Pyka, Nolan J             10 RSD-SI               3:12.73    3:08.99 JO     
       45.12  1:33.45  2:28.17  3:08.99                                    
  2 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:11.46    3:16.11 B      
       46.97  1:39.06  2:30.72  3:16.11                                    
  3 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               3:23.02    3:20.33 B      
       44.43  1:33.27  2:35.26  3:20.33                                    
C - Division  
  1 Paul, Brandon C            9 NCA-SI                    NT    2:59.71 A      
       40.64  1:26.29  2:21.47  2:59.71                                    
  2 Stewart, James H           9 NCA-SI                    NT    3:06.07 A      
       39.92  1:28.14  2:25.16  3:06.07                                    
  3 Isham, Jordan B           10 PS-SI                     NT    3:14.95 B      
       45.46  1:37.31  2:30.94  3:14.95                                    
  4 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                    NT    3:15.70 B      
       45.30  1:31.92  2:32.52  3:15.70                                    
  5 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    3:16.10 B      
       43.86  1:33.12  2:32.43  3:16.10                                    
  6 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               3:41.13    3:18.18 B      
       45.68  1:33.77  2:35.40  3:18.18                                    
  7 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:32.30    3:23.42 B      
       46.50  1:36.88  2:38.76  3:23.42                                    
  8 Huang, Alain               9 NCA-SI                    NT    3:29.30 C      
       51.51  1:43.80  2:40.89  3:29.30                                    
  9 Gravori, Ari D             9 RSD-SI                    NT    3:29.52 C      
       50.61  1:43.23  2:47.82  3:29.52                                    
 -- Campbell, Rios C           8 FAST-SI                   NT         DQ        
     1:00.14  1:56.75  2:50.73       DQ                                    
 -- Fairclough, Ethan L       10 NCA-SI               3:42.20         DQ        
       53.55           2:50.08       DQ                                    
 -- Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                    NT         DQ        
       43.62  1:35.96  2:33.09       DQ                                    
 
Event 66  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:38.99  JO
        2:46.50  A
        3:01.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              2:25.79    2:21.61 JO     
       31.16  1:08.19  1:48.75  2:21.61                                    
  2 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:29.59    2:22.39 JO     
       31.10  1:08.42  1:51.02  2:22.39                                    
  3 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:41.06    2:34.24 JO     
       34.40  1:14.86  2:00.50  2:34.24                                    
  4 Grady, Duke D             12 RSD-SI               2:37.19    2:35.27 JO     
       33.60  1:13.17  1:59.76  2:35.27                                    
  5 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                2:45.48    2:38.81 JO     
       35.95  1:16.96  2:02.72  2:38.81                                    
  6 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               2:42.78    2:42.57 A      
       37.22  1:19.90  2:06.73  2:42.57                                    
  7 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               2:42.99    2:45.38 A      
       37.54  1:18.82  2:10.03  2:45.38                                    
  8 Federico, Roman J         11 NCA-SI               2:43.18    2:51.61 B      
       40.49  1:23.09  2:14.04  2:51.61                                    
 -- Zhu, Lan                  12 NCA-SI               2:09.48         DQ        
B - Division  
  1 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               2:48.14    2:37.33 JO     
       34.30  1:13.94  2:01.78  2:37.33                                    
  2 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:00.85    2:52.41 B      
       42.73  1:25.40  2:17.96  2:52.41                                    
 -- Song, Cyrus B             12 NCA-SI               2:48.70         DQ        
       39.80  1:22.19  2:09.71       DQ                                    
C - Division  
  1 Stewart, William D        11 NCA-SI                    NT    2:56.73 B      
       42.44  1:27.14  2:18.30  2:56.73                                    
  2 Ellis, Gershon B          12 NCA-SI               3:22.17    2:57.04 B      
       42.10  1:29.12  2:19.78  2:57.04                                    
  3 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               3:04.20    3:00.86 B      
       43.55  1:30.64  2:22.76  3:00.86                                    
  4 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                3:15.47    3:08.22 C      
       44.25  1:30.55  2:27.60  3:08.22                                    
  5 Ellis, Naftali A          11 NCA-SI                    NT    3:50.81 C      
     1:00.36  1:58.62  3:03.31  3:50.81                                    
 -- Martinez, Matthew J       11 RAQ-SI                    NT         DQ        
       49.22  1:51.89  3:11.55       DQ