Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/25/17 07:59 PM
               2017 SI FAST C All Ages Meet - 6/24/17 to 6/25/17               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kidd, Katie               14 PS-SI                     NT    5:51.36        
  2 Holden, Heather R         13 RST-SI               6:18.06    6:24.65        
  3 Hime, Emily L             15 PS-SI                6:36.86    6:28.88        
  4 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               6:43.12    6:32.06        
  5 Vorndam, Amelia J         11 FAST-SI              6:56.34    6:35.18        
  6 Flud, Keiana M            14 PS-SI                     NT    6:37.40        
  7 Galindo, Savannah S       11 RAQ-SI               7:00.00    6:39.00        
  8 Fang, Sophia Y            13 PS-SI                6:48.49    6:39.27        
  9 Odenwalder, Camille A     14 RST-SI               7:42.99    6:44.45        
 10 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI                    NT    6:55.90        
 11 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                7:51.85    7:01.81        
 12 Nyenhuis, Maddie M        11 OSC-SI               7:30.23    7:07.50        
 13 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               7:41.00    7:08.08        
 14 Gregory, Aurora K         12 RSD-SI                    NT    7:12.63        
 15 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT    7:18.08        
 16 Dusseault, Katie L        10 RST-SI               7:39.07    7:33.27        
 17 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               8:40.47    8:10.58        
 18 Vigil Salas, Samantha I    9 WAVE-SI                   NT    8:42.43        
 19 Nagel, Elia T             10 UN-SI                     NT    8:50.36        
 20 Smith, Taylor L           13 RST-SI                    NT    8:54.41        
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          52.30  A
        1:02.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
B - Division  
  1 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 52.92      52.93 B      
  2 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                 53.08      53.00 B      
  3 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                 57.23      59.68 B      
C - Division  
  1 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI               1:04.92      59.05 B      
  2 Wightlin, Landon M         8 PS-SI                1:05.83      59.81 B      
  3 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI               1:03.52    1:00.45 B      
  4 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                     NT    1:01.25 B      
  5 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI              1:05.36    1:03.76 C      
  6 Farrell, Samantha G        8 PQAC-SI              1:16.32    1:03.77 C      
  7 Tran, Audrey S             6 SSD-SI               1:09.15    1:09.33 C      
  8 Puglisi, Capria S          8 PQAC-SI              1:19.73    1:09.54 C      
  9 Finley, Tali R             7 RSD-SI                    NT    1:11.17 C      
 10 Glanz, Abigail N           7 FAST-SI                   NT    1:16.52 C      
 11 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                    NT    1:17.86 C      
 -- Hankins, Caitlyn E         7 STAR-CA                   NT         DQ        
 -- Searle, Megan M            7 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Blubaugh, Emily A          6 OSC-SI                    NT         DQ        
 -- Watson, Emily C            7 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Cohen, Carly B             8 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Balares, Zibiah E          8 SDY-SI               1:15.31         DQ        
 -- Liu, Emma Q                7 PS-SI                1:06.56        DFS        
      Declared false start
 
Event 5  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Martie I           10 RSD-SI                    NT      44.31 B      
  2 Doan, Amber L             10 BFST-SI                58.58      47.43 B      
  3 Pyatt, Mackenzie J        10 NCA-SI                 52.52      48.06 B      
  4 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  51.27      48.09 B      
  5 White, Callahan J         10 SDAC-SI                53.18      48.16 B      
  6 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 49.99      48.85 B      
  7 Dusseault, Katie L        10 RST-SI                 49.88      50.20 C      
  8 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                57.52      50.65 C      
  9 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  51.04      50.89 C      
 10 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                    NT      50.96 C      
 11 Seki, Malia S             10 NCA-SI                 56.09      51.99 C      
 12 Jones, Lila M              9 OSC-SI                    NT      52.30 C      
 13 Lane, Paige R              9 CAST-SI                55.81      52.63 C      
 14 Zaun, Amanda M            10 FAST-SI                   NT      52.91 C      
 14 O'Shaughnessy, Lilly R     9 RSD-SI                 55.03      52.91 C      
 16 Nagel, Elia T             10 UN-SI                  53.04      52.99 C      
 17 Langat, Lilah J           10 RAQ-SI                 55.86      53.02 C      
 18 Phillips, Chloe R         10 RAQ-SI                    NT      53.34 C      
 19 Ernst, Addie C             9 RSD-SI               1:05.59      54.91 C      
 20 Jones, Ayvenlea R          9 FAST-SI                   NT      55.19 C      
 21 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI                56.58      55.24 C      
 22 Page, Abigail M            9 RAQ-SI               1:01.93      56.31 C      
 23 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI               1:11.67      56.48 C      
 24 Nasry, Margaret M          9 FAST-SI                   NT      56.68 C      
 25 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 59.93      57.20 C      
 26 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                    NT      57.81 C      
 27 Castro Gonzalez, Sofia     9 SBA-SI                    NT      57.86 C      
 28 Chen, Sam Y               10 OSC-SI               1:07.81      58.46 C      
 29 Searle, Olivia G           9 FAST-SI                   NT      59.17 C      
 30 Litzenberg, Emma L        10 PS-SI                1:25.55      59.64 C      
 31 Custodio, Keala J          9 ICAC-SI                   NT    1:00.39 C      
 32 Alexander, Elena V         9 FAST-SI                   NT    1:02.54 C      
 33 Tokas, Rhea T             10 PQAC-SI              1:07.36    1:03.34 C      
 34 Jester, Addison A          9 RSD-SI               1:03.70    1:04.77 C      
 35 Dunn, Emma R               9 FAST-SI                   NT    1:23.89 C      
 -- Vigil Salas, Samantha I    9 WAVE-SI                52.69         DQ        
 -- Odenwalder, Claire R       9 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 7  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alsop, Logan E            12 PS-SI                  47.44      41.51 B      
  2 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                  44.66      41.66 B      
  3 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                 47.11      43.42 B      
  4 Magrini, Jada N           12 STAR-CA                44.56      44.23 B      
  5 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 51.67      44.37 B      
  6 Linares, Lauren K         11 RSD-SI                 45.19      44.46 B      
  7 Hardesty, Katy M          12 RST-SI                 50.68      45.02 C      
  8 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI                46.42      45.30 C      
  9 Jones, Luthien G          11 FAST-SI                45.74      45.79 C      
 10 Kamerlander, Cailin R     11 ICAC-SI                47.65      45.93 C      
 11 Batchelder, Myra L        11 SDAC-SI                   NT      46.47 C      
 12 Valdez, Velana P          12 RSD-SI                 47.90      46.57 C      
 13 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                48.55      46.73 C      
 14 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 47.20      46.89 C      
 15 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI                 50.84      48.23 C      
 16 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI                 48.56      48.31 C      
 17 Mangen, Emma J            11 NCA-SI                 47.16      48.67 C      
 18 Taich, Mary S             11 RSD-SI                 49.18      49.45 C      
 19 Kott, Haley A             12 STAR-CA                52.03      49.88 C      
 20 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI                 53.23      50.82 C      
 21 Zaun, Kadynce L           12 FAST-SI                   NT      51.99 C      
 22 Steel, Sevilla I          11 PS-SI                  56.59      52.14 C      
 23 Nasry, Monica C           11 FAST-SI              1:17.46      52.90 C      
 24 Peterson, Carly M         11 ICAC-SI                55.48      54.24 C      
 25 Patel, Khushi A           11 SDAC-SI                   NT      55.94 C      
 26 Savlani, Jiya P           12 PS-SI                     NT      56.58 C      
 27 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 55.71      57.73 C      
 28 Weighill, Maggie R        12 RST-SI                    NT      57.85 C      
 29 Odenwalder, Ellie M       11 RST-SI               1:10.45    1:04.28 C      
 -- Balares, Zuriel E         11 SDY-SI               1:04.70         DQ        
 
Event 9  Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:18.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kidd, Katie               14 PS-SI                     NT    3:08.55 B      
  2 Otto, Katie G             13 RAQ-SI                    NT    3:12.93 B      
  3 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT    3:13.13 B      
  4 Holden, Heather R         13 RST-SI                    NT    3:14.37 B      
  5 Fang, Angela M            13 PS-SI                     NT    3:16.80 B      
  6 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               3:25.86    3:16.92 B      
  7 Odenwalder, Camille A     14 RST-SI                    NT    3:22.69 C      
  8 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI                    NT    3:37.18 C      
  9 Taylor, Emilie E          13 NCA-SI                    NT    3:57.45 C      
 
Event 11  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:37.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Martie I           10 RSD-SI                    NT    1:28.87 B      
  2 Knighten, Bre              9 STAR-CA              1:41.87    1:34.00 B      
  3 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                     NT    1:34.25 B      
  4 Finley, Micah M            9 RSD-SI               1:39.56    1:34.65 B      
  5 Pyatt, Mackenzie J        10 NCA-SI                    NT    1:36.48 B      
  6 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI               1:49.59    1:38.85 C      
  7 Vigil Salas, Samantha I    9 WAVE-SI              1:49.77    1:40.41 C      
  8 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                   NT    1:51.20 C      
  9 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI                    NT    1:51.71 C      
 10 Tokas, Rhea T             10 PQAC-SI                   NT    2:02.14 C      
 11 Nagel, Elia T             10 UN-SI                     NT    2:07.27 C      
 -- Puglisi, Capria S          8 PQAC-SI                   NT         DQ        
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:23.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Namika R            12 PS-SI                     NT    1:15.83 B      
  2 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                    NT    1:20.45 B      
  3 Zhang, Anny               12 OSC-SI                    NT    1:26.19 C      
  4 Rojas, Vianey S           11 NCA-SI               1:38.95    1:26.46 C      
  5 Vorndam, Amelia J         11 FAST-SI                   NT    1:28.48 C      
  6 Cao, Shannon              11 SSD-SI                    NT    1:30.61 C      
  7 Galindo, Savannah S       11 RAQ-SI                    NT    1:32.33 C      
  8 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               1:49.93    1:32.97 C      
  9 Mangen, Emma J            11 NCA-SI               1:45.74    1:40.07 C      
 10 Mirea, Emilia E           11 PQAC-SI                   NT    1:41.00 C      
 11 Hardesty, Katy M          12 RST-SI                    NT    1:42.99 C      
 12 Nasry, Monica C           11 FAST-SI                   NT    1:44.47 C      
 13 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI               2:18.47    1:49.47 C      
 14 Jones, Luthien G          11 FAST-SI              2:26.25    1:50.59 C      
 15 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI               1:56.98    1:54.91 C      
 
Event 15  Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                1:45.42    1:10.47 B      
  2 Fang, Sophia Y            13 PS-SI                1:18.56    1:15.17 B      
  3 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                1:58.65    1:17.94 C      
  4 Shivell, Olivia A         15 PS-SI                     NT    1:20.33 C      
  5 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    1:23.32 C      
  6 McDonald, Elliana F       14 PS-SI                1:26.32    1:25.28 C      
  7 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI               1:28.10    1:25.89 C      
  8 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               1:24.29    1:26.68 C      
  9 Taylor, Emilie E          13 NCA-SI               1:41.93    1:37.95 C      
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          48.10  A
          57.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 47.26      49.66 B      
B - Division  
  1 Wightlin, Landon M         8 PS-SI                  52.70      48.66 B      
  2 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI                 50.86      48.85 B      
  3 Cohen, Carly B             8 RSD-SI                 57.09      51.03 B      
  4 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                 50.15      51.25 B      
  5 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                  55.52      54.00 B      
  6 Liu, Emma Q                7 PS-SI                  57.09      57.08 B      
  7 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI                 57.19      59.56 C      
C - Division  
  1 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT      50.80 B      
  2 Johnson, Audrey M          8 STAR-CA                   NT      56.79 B      
  3 Clark, Madison G           8 STAR-CA                   NT      58.77 C      
  4 Hankins, Caitlyn E         7 STAR-CA                   NT    1:01.28 C      
  5 Tran, Audrey S             6 SSD-SI               1:04.79    1:02.37 C      
  6 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI                   NT    1:02.91 C      
  7 Farrell, Samantha G        8 PQAC-SI              1:05.18    1:03.70 C      
  8 Watson, Emily C            7 NCA-SI                    NT    1:05.78 C      
  9 Finley, Tali R             7 RSD-SI               1:05.80    1:07.45 C      
 10 Balares, Zibiah E          8 SDY-SI               1:10.73    1:10.75 C      
 11 Glanz, Abigail N           7 FAST-SI                   NT    1:11.64 C      
 12 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI               1:24.61    1:23.92 C      
 -- Puglisi, Capria S          8 PQAC-SI                57.91         DQ        
 -- Blubaugh, Emily A          6 OSC-SI                    NT         DQ        
 
Event 19  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Doan, Amber L             10 BFST-SI                44.31      40.53 B      
  2 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 44.99      43.49 B      
  3 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI                 44.49      44.19 B      
  4 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  45.25      44.38 C      
  5 White, Callahan J         10 SDAC-SI                49.31      44.71 C      
  6 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI                49.24      44.80 C      
  7 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 45.85      45.08 C      
  8 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  52.33      45.28 C      
  9 Seki, Malia S             10 NCA-SI                 45.88      45.40 C      
 10 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI                 54.88      45.49 C      
 11 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  45.01      45.82 C      
 12 Page, Sora C              10 PS-SI                     NT      46.19 C      
 13 Zaun, Amanda M            10 FAST-SI                   NT      47.04 C      
 14 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                45.66      47.08 C      
 15 Lane, Paige R              9 CAST-SI                47.90      48.48 C      
 16 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI               1:00.52      48.82 C      
 17 Vigil Salas, Samantha I    9 WAVE-SI                46.78      48.86 C      
 18 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                    NT      49.23 C      
 19 Chen, Sam Y               10 OSC-SI                 52.96      50.25 C      
 20 Nasry, Margaret M          9 FAST-SI                   NT      51.65 C      
 21 Langat, Lilah J           10 RAQ-SI                 54.66      52.53 C      
 22 Jester, Addison A          9 RSD-SI                 54.48      54.67 C      
 23 Page, Abigail M            9 RAQ-SI                 56.42      56.81 C      
 24 Castro Gonzalez, Sofia     9 SBA-SI                    NT      57.36 C      
 25 Litzenberg, Emma L        10 PS-SI                1:03.11      57.74 C      
 26 Custodio, Keala J          9 ICAC-SI                   NT      59.12 C      
 27 Searle, Olivia G           9 FAST-SI                   NT      59.77 C      
 28 Odenwalder, Claire R       9 RST-SI                 58.43      59.92 C      
 -- O'Shaughnessy, Lilly R     9 RSD-SI                 49.25         DQ        
 -- Tokas, Rhea T             10 PQAC-SI                55.01         DQ        
 -- Phillips, Chloe R         10 RAQ-SI                 57.19         DQ        
 
Event 21  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          39.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Namika R            12 PS-SI                     NT      36.08 B      
  2 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                 40.69      36.32 B      
  3 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                    NT      38.72 B      
  4 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 39.73      38.92 B      
  5 Cao, Shannon              11 SSD-SI                 42.58      40.32 C      
  6 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                41.51      41.54 C      
  7 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  43.57      41.83 C      
  8 Linares, Lauren K         11 RSD-SI                 41.68      41.86 C      
  9 Mirea, Emilia E           11 PQAC-SI                40.73      42.05 C      
 10 Taich, Mary S             11 RSD-SI                 42.95      42.07 C      
 11 Leeuw, Maisie J           12 RSD-SI                 46.95      42.12 C      
 12 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 42.47      42.17 C      
 13 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI                43.04      42.42 C      
 14 Magrini, Jada N           12 STAR-CA                46.10      42.66 C      
 15 Mangen, Emma J            11 NCA-SI                 44.27      42.93 C      
 16 Kamerlander, Cailin R     11 ICAC-SI                44.70      43.08 C      
 17 Peterson, Carly M         11 ICAC-SI                44.08      43.34 C      
 18 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI                42.95      43.64 C      
 19 Jones, Luthien G          11 FAST-SI                45.16      44.29 C      
 20 Nasry, Monica C           11 FAST-SI                54.44      45.05 C      
 21 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI                 46.38      45.59 C      
 22 Zaun, Kadynce L           12 FAST-SI                   NT      45.86 C      
 23 Rojas, Vianey S           11 NCA-SI                 41.42      46.73 C      
 24 Scherschel, Isabelle M    11 PS-SI                     NT      46.90 C      
 25 Steel, Sevilla I          11 PS-SI                  45.14      47.54 C      
 26 Patel, Khushi A           11 SDAC-SI                   NT      48.87 C      
 27 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 49.96      49.44 C      
 28 Savlani, Jiya P           12 PS-SI                  48.60      50.33 C      
 29 Weighill, Maggie R        12 RST-SI                    NT      50.97 C      
 30 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                 58.98      54.24 C      
 31 Odenwalder, Ellie M       11 RST-SI                 51.15      55.67 C      
 32 Balares, Zuriel E         11 SDY-SI                 57.27      56.04 C      
 -- Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI                 44.96         DQ        
 -- Kott, Haley A             12 STAR-CA                47.43         DQ        
 -- Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI                 43.13         DQ        
 
Event 23  Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:54.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                     NT    2:32.67 B      
  2 Flud, Keiana M            14 PS-SI                     NT    2:41.96 B      
  3 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                     NT    2:58.93 C      
  4 Fang, Sophia Y            13 PS-SI                     NT    2:59.49 C      
  5 Hime, Emily L             15 PS-SI                     NT    3:00.34 C      
  6 Odenwalder, Camille A     14 RST-SI                    NT    3:04.15 C      
  7 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    3:07.23 C      
  8 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI                    NT    3:09.94 C      
  9 Taylor, Emilie E          13 NCA-SI               3:34.64    3:29.87 C      
 -- Smith, Taylor L           13 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Fang, Angela M            13 PS-SI                     NT         DQ        
 
Event 25  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
        3:23.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Martie I           10 RSD-SI                    NT    3:04.71 B      
  2 Pyatt, Mackenzie J        10 NCA-SI                    NT    3:11.21 B      
  3 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                     NT    3:22.70 B      
  4 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI               3:32.69    3:22.96 B      
  5 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               3:54.04    3:25.61 C      
  6 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT    3:26.07 C      
  7 Seki, Malia S             10 NCA-SI                    NT    3:26.47 C      
  8 Vigil Salas, Samantha I    9 WAVE-SI                   NT    3:33.88 C      
  9 O'Shaughnessy, Lilly R     9 RSD-SI                    NT    3:34.67 C      
 10 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT    3:44.52 C      
 11 Nagel, Elia T             10 UN-SI                     NT    3:53.59 C      
 -- Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 27  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        3:01.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Namika R            12 PS-SI                     NT    2:47.80 B      
  2 Zhang, Anny               12 OSC-SI                    NT    2:52.98 B      
  3 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                    NT    2:54.87 B      
  4 Gregory, Aurora K         12 RSD-SI                    NT    3:03.84 C      
  5 Cao, Shannon              11 SSD-SI               3:07.19    3:04.74 C      
  6 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI                   NT    3:05.50 C      
  7 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               3:27.70    3:06.61 C      
  8 Kamerlander, Cailin R     11 ICAC-SI              3:19.33    3:08.05 C      
  9 Hardesty, Katy M          12 RST-SI                    NT    3:09.66 C      
 10 Rojas, Vianey S           11 NCA-SI                    NT    3:10.71 C      
 11 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               3:44.09    3:15.88 C      
 12 Leeuw, Maisie J           12 RSD-SI                    NT    3:17.33 C      
 13 Mangen, Emma J            11 NCA-SI               3:33.06    3:19.94 C      
 14 Jones, Luthien G          11 FAST-SI                   NT    3:27.49 C      
 -- Savlani, Jiya P           12 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 29  Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:50.90  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kidd, Katie               14 PS-SI                     NT    2:30.13 B      
  2 Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                2:56.34    2:32.45 B      
  3 Flud, Keiana M            14 PS-SI                     NT    2:43.51 B      
  4 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    2:59.32 C      
  5 Odenwalder, Camille A     14 RST-SI                    NT    3:01.15 C      
  6 McDonald, Elliana F       14 PS-SI                3:21.65    3:03.76 C      
  7 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI               3:08.53    3:04.29 C      
  8 Taylor, Emilie E          13 NCA-SI               3:39.35    3:26.05 C      
 -- Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               2:52.24         DQ        
 -- Otto, Katie G             13 RAQ-SI                    NT         DQ        
 
Event 31  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Martie I           10 RSD-SI               1:22.11    1:13.18 B      
  2 Pyatt, Mackenzie J        10 NCA-SI               1:21.93    1:17.72 B      
  3 Doan, Amber L             10 BFST-SI              1:28.01    1:18.84 B      
  4 Knighten, Bre              9 STAR-CA              1:22.27    1:21.27 B      
  5 Mucino, Keyanna J         10 RAQ-SI               1:35.89    1:22.29 C      
  6 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI              1:21.81    1:23.05 C      
  7 White, Callahan J         10 SDAC-SI              1:30.67    1:24.43 C      
  8 Langat, Lilah J           10 RAQ-SI               1:33.81    1:26.40 C      
  9 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                1:25.05    1:27.28 C      
 10 Wightlin, Landon M         8 PS-SI                1:39.23    1:27.73 C      
 11 Tran, Emma K              10 SSD-SI               1:28.64    1:27.81 C      
 12 Zaun, Amanda M            10 FAST-SI                   NT    1:28.29 C      
 13 Seki, Malia S             10 NCA-SI               1:32.77    1:28.84 C      
 14 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI              1:48.26    1:28.99 C      
 15 Page, Sora C              10 PS-SI                1:49.91    1:29.24 C      
 16 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                    NT    1:29.68 C      
 17 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               1:28.02    1:30.46 C      
 18 O'Shaughnessy, Lilly R     9 RSD-SI               1:37.93    1:31.08 C      
 19 Jones, Lila M              9 OSC-SI                    NT    1:32.22 C      
 20 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                    NT    1:33.02 C      
 21 Nagel, Elia T             10 UN-SI                1:33.83    1:33.07 C      
 22 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI              1:31.93    1:33.36 C      
 23 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT    1:33.56 C      
 24 Lane, Paige R              9 CAST-SI              1:32.21    1:34.79 C      
 25 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI               1:36.84    1:35.76 C      
 26 Ernst, Addie C             9 RSD-SI                    NT    1:35.80 C      
 27 Strouse, Hailey G          9 SDY-SI               1:40.55    1:36.48 C      
 28 Searle, Olivia G           9 FAST-SI                   NT    1:36.54 C      
 29 Chen, Sam Y               10 OSC-SI               1:36.71    1:39.26 C      
 30 Jester, Addison A          9 RSD-SI               1:37.64    1:40.23 C      
 31 Page, Abigail M            9 RAQ-SI               1:42.21    1:41.79 C      
 32 Nasry, Margaret M          9 FAST-SI                   NT    1:44.56 C      
 33 Cohen, Carly B             8 RSD-SI               1:51.65    1:45.66 C      
 34 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI               1:42.61    1:47.15 C      
 35 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                1:47.20    1:48.27 C      
 36 Tokas, Rhea T             10 PQAC-SI              1:41.97    1:49.50 C      
 37 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI              1:52.97    1:52.24 C      
 38 Odenwalder, Claire R       9 RST-SI               2:00.28    1:54.73 C      
 39 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI               1:49.29    1:54.88 C      
 40 Farrell, Samantha G        8 PQAC-SI              2:06.98    1:56.80 C      
 41 Dunn, Emma R               9 FAST-SI              1:55.91    2:01.36 C      
 42 Puglisi, Capria S          8 PQAC-SI              1:54.82    2:01.88 C      
 
Event 33  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI               1:12.81    1:11.17 B      
  2 Valdez, Velana P          12 RSD-SI                    NT    1:12.92 C      
  3 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               1:14.27    1:14.42 C      
  4 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                1:14.18    1:14.87 C      
  5 Alsop, Logan E            12 PS-SI                1:17.71    1:15.56 C      
  6 Magrini, Jada N           12 STAR-CA              1:21.98    1:16.18 C      
  7 Rojas, Vianey S           11 NCA-SI               1:18.76    1:16.97 C      
  8 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI               1:20.58    1:16.99 C      
  9 Reed, Jaden L             12 CAST-SI              1:19.22    1:17.18 C      
 10 Suh, Emily M              12 RSD-SI               1:14.12    1:17.61 C      
 11 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI              1:17.70    1:17.67 C      
 12 Taich, Mary S             11 RSD-SI               1:26.03    1:18.06 C      
 13 Hardesty, Katy M          12 RST-SI               1:15.79    1:18.26 C      
 14 Steel, Sevilla I          11 PS-SI                1:18.59    1:19.08 C      
 15 Leeuw, Maisie J           12 RSD-SI               1:23.79    1:20.30 C      
 16 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI              1:21.70    1:20.55 C      
 17 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               1:21.72    1:21.89 C      
 18 Peterson, Carly M         11 ICAC-SI              1:22.76    1:22.29 C      
 19 Cao, Shannon              11 SSD-SI               1:20.80    1:22.38 C      
 20 Zaun, Kadynce L           12 FAST-SI                   NT    1:24.00 C      
 21 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI               1:33.86    1:26.85 C      
 22 Mangen, Emma J            11 NCA-SI               1:35.53    1:26.93 C      
 23 Jones, Luthien G          11 FAST-SI              1:28.76    1:27.99 C      
 24 Scherschel, Isabelle M    11 PS-SI                     NT    1:29.43 C      
 25 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:26.02    1:29.70 C      
 26 Linares, Lauren K         11 RSD-SI               1:32.90    1:30.90 C      
 27 Patel, Khushi A           11 SDAC-SI                   NT    1:35.29 C      
 28 Balares, Zuriel E         11 SDY-SI               1:42.38    1:37.66 C      
 29 Hill, Avery F             11 RAQ-SI               1:51.08    1:38.52 C      
 30 Nasry, Monica C           11 FAST-SI              1:43.54    1:40.00 C      
 31 Odenwalder, Ellie M       11 RST-SI               1:49.28    1:48.38 C      
 32 Weighill, Maggie R        12 RST-SI                    NT    1:51.62 C      
 -- Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI               1:21.09        DFS        
      Declared false start
 
Event 35  Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.10  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    1:08.36 B      
  2 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI               1:13.40    1:09.82 C      
  3 Shivell, Olivia A         15 PS-SI                     NT    1:11.11 C      
  4 Odenwalder, Camille A     14 RST-SI               1:11.90    1:12.70 C      
  5 Fang, Angela M            13 PS-SI                1:14.18    1:13.08 C      
  6 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI               1:15.63    1:13.11 C      
  7 McDonald, Elliana F       14 PS-SI                1:16.33    1:15.29 C      
  8 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT    1:16.10 C      
  9 Taylor, Emilie E          13 NCA-SI               1:27.33    1:20.14 C      
 10 Otto, Katie G             13 RAQ-SI               1:23.57    1:21.88 C      
 11 Smith, Taylor L           13 RST-SI                    NT    1:29.94 C      
 
Event 39  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fallbrook Assoc Swim Team-SI  'A'                      NT    2:46.89        
     1) Hanlon, Stephanie B 11          2) Vorndam, Amelia J 11           
     3) Hanlon, Samantha A 11           4) Zaun, Kadynce L 12             
 
Event 41  Girls 13 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramona Swim Team-SI  'A'                               NT    2:35.48        
     1) Smith, Taylor L 13              2) Odenwalder, Camille A 14       
     3) Holden, Heather R 13            4) Buonaugurio, Isabella M 13     
 
Event 43  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          40.50  A
          48.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Schubert, Keala S          8 ICAC-SI                36.93      37.87 A      
  2 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                 40.07      39.96 A      
B - Division  
  1 Weis, Layla J              8 PQAC-SI                44.42      40.30 A      
  2 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 40.84      40.42 A      
  3 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                 43.25      41.62 B      
  4 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI                 44.40      43.03 B      
  5 Emory, Abby C              7 RSD-SI                 48.49      48.87 C      
C - Division  
  1 Liu, Emma Q                7 PS-SI                     NT      42.67 B      
  2 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                  49.06      44.89 B      
  3 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI                 48.82      45.91 B      
  4 Finley, Tali R             7 RSD-SI                 52.39      46.54 B      
  5 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                  51.94      47.76 B      
  6 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI                52.95      50.49 C      
  7 Clark, Madison G           8 STAR-CA                   NT      50.88 C      
  8 Peters, Jade D             8 PQAC-SI                58.90      52.40 C      
  9 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI               1:07.79      52.69 C      
 10 Searle, Megan M            7 FAST-SI                   NT      54.72 C      
 11 Hankins, Caitlyn E         7 STAR-CA                   NT      59.94 C      
 12 Tran, Audrey S             6 SSD-SI               1:03.43    1:00.24 C      
 13 Watson, Emily C            7 NCA-SI                 59.45    1:00.41 C      
 14 Blubaugh, Emily A          6 OSC-SI                    NT    1:42.27 C      
 
Event 45  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bekmanis, Sofia K         10 NCA-SI                 38.97      35.32 B      
  2 Doan, Amber L             10 BFST-SI                39.49      36.18 B      
  3 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI                 37.01      36.20 B      
  4 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI                 39.37      37.00 B      
  5 Nagel, Elia T             10 UN-SI                  39.74      37.01 C      
  6 Churchill, Quinn M        10 NCA-SI                 40.60      37.03 C      
  7 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  40.54      37.11 C      
  8 Page, Sora C              10 PS-SI                  46.99      37.58 C      
  9 Phillips, Chloe R         10 RAQ-SI                 46.04      37.68 C      
 10 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  37.37      37.86 C      
 11 Nakach, Phoebe E           9 NCA-SI                    NT      38.15 C      
 12 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                41.53      38.40 C      
 13 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  40.09      38.87 C      
 14 Kamath, Tara               9 PS-SI                  43.31      39.01 C      
 15 Searle, Olivia G           9 FAST-SI                50.60      39.64 C      
 16 Lucia, Adrianna M         10 PS-SI                  45.86      40.09 C      
 17 Kamath, Nita               9 PS-SI                  45.74      40.71 C      
 18 Suh, Lauren A             10 RSD-SI                 46.61      41.47 C      
 19 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                  43.12      41.68 C      
 20 Jester, Addison A          9 RSD-SI                 43.63      43.76 C      
 21 Tagle-Nava, Elizabeth J    9 FAST-SI                44.60      45.76 C      
 22 Alexander, Elena V         9 FAST-SI              1:04.70      48.97 C      
 23 Dunn, Emma R               9 FAST-SI                48.86      52.97 C      
 
Event 47  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.50  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI                33.62      32.34 B      
  2 Alsop, Logan E            12 PS-SI                  35.31      32.89 B      
  3 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI                33.53      33.00 B      
  4 DeRenzis, Izzy M          11 RSD-SI                 34.07      33.17 B      
  4 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  34.93      33.17 B      
  6 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                  34.39      33.57 C      
  7 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 34.05      34.19 C      
  8 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI                 36.86      34.67 C      
  9 Mirea, Emilia E           11 PQAC-SI                   NT      34.99 C      
 10 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI                34.72      35.14 C      
 11 Magrini, Jada N           12 STAR-CA                37.51      35.27 C      
 12 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 37.59      35.37 C      
 13 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 39.49      36.05 C      
 14 Taich, Mary S             11 RSD-SI                 36.98      36.36 C      
 15 Cao, Shannon              11 SSD-SI                 35.72      37.11 C      
 16 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                 36.04      37.35 C      
 17 Scherschel, Isabelle M    11 PS-SI                     NT      37.53 C      
 18 Cicero, Becca J           11 NCA-SI                 37.41      37.66 C      
 19 Coulsell, Sophia M        12 NCA-SI                 38.03      38.33 C      
 20 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI                 39.85      38.65 C      
 21 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI                 40.57      38.83 C      
 22 Liff, Michaela E          12 PQAC-SI                   NT      39.93 C      
 23 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                 43.65      42.61 C      
 
Event 49  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          31.90  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT      30.44 B      
  2 Whitman, Kiyomi N         13 PS-SI                  32.28      30.51 B      
  3 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI                 31.99      31.37 B      
  4 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI                 32.59      31.47 B      
  5 Fang, Angela M            13 PS-SI                  32.85      31.96 C      
  6 Shivell, Olivia A         15 PS-SI                     NT      32.22 C      
  7 Winterstrom, Emily M      13 FAST-SI                33.33      33.11 C      
  8 Wall, Sydney L            13 RSD-SI                 32.50      33.13 C      
  9 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT      33.36 C      
 10 Miller, Abby G            13 RST-SI                    NT      33.99 C      
 11 Buckley, Maeve A          13 PS-SI                  33.82      34.25 C      
 12 Beals, Paige D            13 RST-SI                 35.63      34.52 C      
 13 Kemp, Ashlee J            13 NCA-SI                 49.22      34.99 C      
 14 Vaudry, Cathryn           13 STAR-CA                37.80      37.32 C      
 15 Ashkin, Torie R           14 NCA-SI                 41.88      38.06 C      
 
Event 51  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          46.30  A
          55.60  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
B - Division  
  1 Schubert, Keala S          8 ICAC-SI                46.81      46.41 B      
  2 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 54.98      53.52 B      
C - Division  
  1 Wong, Zoe H                8 AZOT-CA                   NT      34.40 A      
  2 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT      44.89 A      
  3 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                     NT      52.45 B      
  4 Weis, Layla J              8 PQAC-SI              1:01.33      55.76 C      
  5 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI               1:04.71      59.27 C      
  6 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                  58.59    1:00.81 C      
  7 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI              1:01.60    1:04.58 C      
  8 Emory, Abby C              7 RSD-SI                    NT    1:18.03 C      
 -- Finley, Tali R             7 RSD-SI                    NT         DQ        
      Arms underwater recovery
 -- Searle, Megan M            7 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Dusseault, Sophia V        8 RST-SI               1:03.41         DQ        
 -- Peters, Jade D             8 PQAC-SI              1:12.80         DQ        
 -- Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                    NT         DQ        
      Alternating Kick
 
Event 53  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Churchill, Quinn M        10 NCA-SI                 47.29      40.76 B      
  2 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI                 46.84      42.03 C      
  3 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  42.92      42.95 C      
  4 Bekmanis, Sofia K         10 NCA-SI                 46.10      43.72 C      
  5 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 46.28      44.96 C      
  6 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 46.90      45.50 C      
  7 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  48.12      47.14 C      
  8 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                49.70      47.23 C      
  9 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI                 48.95      47.92 C      
 10 Nagel, Elia T             10 UN-SI                  54.99      52.38 C      
 11 Phillips, Chloe R         10 RAQ-SI                    NT      52.40 C      
 12 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                  59.08      54.79 C      
 13 Jester, Addison A          9 RSD-SI                 58.60    1:00.02 C      
 -- Suh, Lauren A             10 RSD-SI                 42.61         DQ        
      Arms underwater recovery
 
Event 55  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI                 39.70      33.98 B      
  2 Valdez, Velana P          12 RSD-SI                 37.92      35.34 B      
  3 Vorndam, Amelia J         11 FAST-SI                39.16      35.81 B      
  4 Nyenhuis, Maddie M        11 OSC-SI                 38.43      36.73 B      
  5 Cochran, Layne E          11 PQAC-SI                   NT      38.82 C      
  6 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI                 42.65      39.98 C      
  7 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI                42.74      40.33 C      
  8 Totten, Tallulah J        12 ICAC-SI                44.35      40.56 C      
  9 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 40.25      40.64 C      
 10 Cao, Shannon              11 SSD-SI                 41.18      40.68 C      
 11 DeRenzis, Izzy M          11 RSD-SI                 41.70      41.31 C      
 12 Hardesty, Katy M          12 RST-SI                 43.70      41.46 C      
 13 Mirea, Emilia E           11 PQAC-SI                41.29      41.65 C      
 14 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  46.35      43.73 C      
 15 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI                 46.21      44.09 C      
 16 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI                45.96      44.20 C      
 17 Linares, Lauren K         11 RSD-SI                 43.83      45.94 C      
 18 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                 51.99      48.14 C      
 19 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 54.15      49.96 C      
 -- Liff, Michaela E          12 PQAC-SI                   NT         DQ        
 
Event 57  Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:55.10  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Heather R         13 RST-SI                    NT    2:45.60 B      
  2 Fang, Sophia Y            13 PS-SI                     NT    2:55.88 C      
  3 May, Lauren E             14 PS-SI                     NT    3:01.92 C      
  4 Shivell, Olivia A         15 PS-SI                     NT    3:11.64 C      
 -- Walden, Brianna L         15 PS-SI                3:04.79         DQ        
 -- Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                     NT         DQ        
      Arms underwater recovery
 
Event 59  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:41.20  A
        2:01.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
B - Division  
  1 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI               1:44.23    1:44.57 B      
  2 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI               1:47.97    1:47.89 B      
  3 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI               1:52.60    1:50.55 B      
  4 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI               2:00.85    1:50.59 B      
C - Division  
  1 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                     NT    1:54.64 B      
  2 Peters, Jade D             8 PQAC-SI              2:11.78    1:59.31 B      
  3 Drummond, Kadynce S        8 NCA-SI               2:06.16    2:04.57 C      
  4 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    2:18.39 C      
 -- Liu, Emma Q                7 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                    NT         DQ        
      Arms underwater recovery - fly
 -- Kern, Brealin K            8 PQAC-SI              2:09.19         DQ        
      Downward butterfly kick - breast
 -- Weis, Layla J              8 PQAC-SI              2:08.00         DQ        
 
Event 61  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
B - Division  
  1 Dusseault, Katie L        10 RST-SI               1:30.35    1:28.92 B      
  2 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                1:33.61    1:32.62 B      
C - Division  
  1 Doan, Amber L             10 BFST-SI              1:48.72    1:29.55 B      
  2 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI               1:42.79    1:31.85 B      
  3 Tran, Emma K              10 SSD-SI               1:39.06    1:32.25 B      
  4 Churchill, Quinn M        10 NCA-SI               1:40.81    1:32.78 B      
  5 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               1:41.46    1:34.82 C      
  6 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                1:48.87    1:38.33 C      
  7 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI               1:43.52    1:40.22 C      
  8 Kamath, Tara               9 PS-SI                     NT    1:40.47 C      
  9 Page, Sora C              10 PS-SI                1:55.60    1:40.67 C      
 10 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                   NT    1:43.16 C      
 11 Nagel, Elia T             10 UN-SI                1:50.94    1:45.73 C      
 12 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                1:49.13    1:46.32 C      
 13 Kamath, Nita               9 PS-SI                     NT    1:46.89 C      
 14 Tagle-Nava, Elizabeth J    9 FAST-SI              1:58.56    1:52.50 C      
 15 Nakach, Phoebe E           9 NCA-SI                    NT    1:53.71 C      
 16 Jester, Addison A          9 RSD-SI               1:57.22    1:57.13 C      
 -- Bekmanis, Sofia K         10 NCA-SI               1:56.99         DQ        
      Non-simultaneous arms - breast
 -- Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               1:42.08         DQ        
      Non-simultaneous arms - breast
 -- Lucia, Adrianna M         10 PS-SI                1:59.62         DQ        
 
Event 63  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Asya L          11 NCA-SI               1:26.01    1:24.83 C      
  2 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI              1:26.08    1:24.98 C      
  3 Alsop, Logan E            12 PS-SI                1:31.17    1:25.06 C      
  4 Suh, Emily M              12 RSD-SI               1:31.35    1:26.84 C      
  5 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                1:27.79    1:27.19 C      
  6 Hardesty, Katy M          12 RST-SI               1:31.21    1:27.41 C      
  7 Magrini, Jada N           12 STAR-CA                   NT    1:28.16 C      
  8 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               1:27.11    1:28.24 C      
  9 DeRenzis, Izzy M          11 RSD-SI               1:27.17    1:28.31 C      
 10 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI              1:31.39    1:28.88 C      
 11 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               1:32.36    1:29.50 C      
 12 Linares, Lauren K         11 RSD-SI               1:32.21    1:31.20 C      
 13 Taich, Mary S             11 RSD-SI               1:34.99    1:31.91 C      
 14 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI               1:33.29    1:32.34 C      
 15 Mirea, Emilia E           11 PQAC-SI              1:37.58    1:33.33 C      
 16 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI               1:34.95    1:34.09 C      
 17 Coulsell, Sophia M        12 NCA-SI               1:36.07    1:34.26 C      
 18 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI              1:34.48    1:36.31 C      
 19 Cicero, Becca J           11 NCA-SI               1:39.58    1:36.34 C      
 20 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI               1:41.66    1:38.82 C      
 21 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:37.52    1:38.89 C      
 22 Scherschel, Isabelle M    11 PS-SI                     NT    1:44.27 C      
 -- Liff, Michaela E          12 PQAC-SI                   NT         DQ        
 -- Cochran, Layne E          11 PQAC-SI                   NT         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall - breast
 -- Hill, Avery F             11 RAQ-SI               1:59.48         DQ        
      Arms underwater recovery - fly
 
Event 65  Girls 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
        6:07.30  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 May, Lauren E             14 PS-SI                     NT    5:42.40 B      
  2 Hime, Emily L             15 PS-SI                     NT    5:43.34 B      
  3 Holden, Heather R         13 RST-SI                    NT    5:46.25 B      
  4 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI                    NT    6:00.07 B      
 -- Fang, Sophia Y            13 PS-SI                     NT         DQ        
 
Event 67  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:56.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knighten, Bre              9 STAR-CA              2:57.65    2:45.52 B      
  2 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI               3:02.93    2:49.26 B      
  3 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               2:57.74    2:52.89 B      
  4 Phillips, Chloe R         10 RAQ-SI                    NT    3:08.88 C      
  5 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                     NT    3:15.71 C      
  6 Weis, Layla J              8 PQAC-SI                   NT    3:29.37 C      
  7 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                     NT    3:59.94 C      
 
Event 69  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:37.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               2:38.05    2:24.36 B      
  2 Totten, Tallulah J        12 ICAC-SI              2:43.42    2:35.47 B      
  3 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                2:46.30    2:42.02 C      
  4 Nyenhuis, Maddie M        11 OSC-SI               2:47.18    2:45.08 C      
  5 DeRenzis, Izzy M          11 RSD-SI               2:51.41    2:45.46 C      
  6 Hardesty, Katy M          12 RST-SI               2:48.75    2:47.00 C      
  7 Suh, Emily M              12 RSD-SI               2:44.01    2:47.75 C      
  8 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               2:55.71    2:48.93 C      
  9 Cao, Shannon              11 SSD-SI               2:53.76    2:50.83 C      
 10 Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               3:03.96    2:51.24 C      
 11 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                    NT    2:53.59 C      
 12 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                    NT    2:55.73 C      
 13 Coulsell, Sophia M        12 NCA-SI               3:05.82    2:56.78 C      
 
Event 71  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:28.40  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    2:28.25 B      
  2 Walden, Brianna L         15 PS-SI                2:37.15    2:28.67 C      
  3 Kamath, Priya             13 PS-SI                2:37.86    2:29.05 C      
  4 Shivell, Olivia A         15 PS-SI                     NT    2:37.62 C      
  5 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               2:42.09    2:38.11 C      
  6 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI               2:50.02    2:38.37 C      
  7 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI               2:52.76    2:38.98 C      
  8 Fang, Angela M            13 PS-SI                2:48.20    2:39.09 C      
  9 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                2:43.79    2:40.28 C      
 10 Wall, Sydney L            13 RSD-SI                    NT    2:43.48 C      
 11 Winterstrom, Emily M      13 FAST-SI              3:10.95    2:47.51 C      
 12 Beals, Paige D            13 RST-SI               2:53.93    2:51.48 C      
 13 Miller, Abby G            13 RST-SI               3:25.34    2:52.71 C      
 14 Vaudry, Cathryn           13 STAR-CA              3:04.21    2:57.71 C      
 15 Buckley, Maeve A          13 PS-SI                2:48.86    2:58.41 C      
 16 Kemp, Ashlee J            13 NCA-SI               3:14.08    3:04.32 C      
 -- Ashkin, Torie R           14 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 73  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:49.10  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               2:01.01    1:40.86 B      
  2 Doan, Amber L             10 BFST-SI              2:38.23    1:41.87 B      
  3 Churchill, Quinn M        10 NCA-SI                    NT    1:44.74 B      
  4 Anderson, Cloe M           9 PS-SI                     NT    1:45.49 B      
  5 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT    1:46.00 B      
  6 Nagel, Elia T             10 UN-SI                2:01.96    1:49.86 C      
  7 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI               2:01.34    1:53.86 C      
  8 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                   NT    1:54.14 C      
  9 Dusseault, Katie L        10 RST-SI                    NT    1:54.35 C      
 10 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                     NT    1:55.01 C      
 11 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT    1:55.43 C      
 12 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                    NT    1:56.20 C      
 13 Peters, Jade D             8 PQAC-SI              2:22.68    1:56.22 C      
 14 Kamath, Tara               9 PS-SI                     NT    1:56.44 C      
 15 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                    NT    1:58.01 C      
 16 Schubert, Keala S          8 ICAC-SI                   NT    1:58.29 C      
 17 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                     NT    2:03.52 C      
 18 Tagle-Nava, Elizabeth J    9 FAST-SI                   NT    2:03.65 C      
 19 Kamath, Nita               9 PS-SI                     NT    2:07.13 C      
 20 Dusseault, Sophia V        8 RST-SI               2:21.39    2:08.29 C      
 21 Lucia, Adrianna M         10 PS-SI                     NT    2:13.59 C      
 22 Kern, Brealin K            8 PQAC-SI                   NT    2:15.30 C      
 -- Richards, Isabelle F       9 PS-SI                     NT         DQ        
      Shoulders not at or past vertical towards breast off the wall
 -- Nakach, Phoebe E           9 NCA-SI                    NT         DQ        
      Downward butterfly kick
 
Event 75  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:37.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galindo, Savannah S       11 RAQ-SI               1:40.02    1:30.80 B      
  2 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                1:37.39    1:30.98 B      
  3 Page, Namika R            12 PS-SI                1:39.61    1:31.94 B      
  4 Alsop, Logan E            12 PS-SI                1:44.08    1:32.22 B      
  5 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                    NT    1:32.83 B      
  6 Magrini, Jada N           12 STAR-CA                   NT    1:33.59 B      
  7 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               1:42.14    1:35.69 B      
  8 Cochran, Layne E          11 PQAC-SI                   NT    1:39.42 C      
  9 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               1:43.95    1:39.54 C      
 10 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI              1:38.28    1:40.18 C      
 11 Taich, Mary S             11 RSD-SI               1:47.28    1:41.28 C      
 12 Linares, Lauren K         11 RSD-SI               1:42.62    1:42.05 C      
 13 Hardesty, Katy M          12 RST-SI                    NT    1:42.66 C      
 14 Nyenhuis, Maddie M        11 OSC-SI                    NT    1:43.74 C      
 15 Hanlon, Samantha A        11 FAST-SI              1:46.01    1:44.61 C      
 16 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI               1:47.94    1:44.99 C      
 17 Coulsell, Sophia M        12 NCA-SI               1:52.67    1:46.87 C      
 18 Totten, Tallulah J        12 ICAC-SI              1:54.79    1:47.01 C      
 19 Cicero, Becca J           11 NCA-SI               1:49.33    1:48.63 C      
 20 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               2:03.91    1:53.14 C      
 -- Moghaddas Gholami, Lilia  11 NCA-SI               2:02.83         DQ        
      Arms two strokes underwater
 
Event 77  Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:31.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 May, Lauren E             14 PS-SI                1:32.34    1:22.57 B      
  2 Kamath, Priya             13 PS-SI                1:49.47    1:24.80 B      
  3 Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                1:32.14    1:25.26 B      
  4 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT    1:31.71 C      
  5 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               1:31.43    1:33.08 C      
  6 Whitman, Kiyomi N         13 PS-SI                1:32.81    1:33.16 C      
  7 Holden, Heather R         13 RST-SI               1:31.70    1:33.38 C      
  8 Beals, Paige D            13 RST-SI               1:36.87    1:34.76 C      
  9 Walden, Brianna L         15 PS-SI                     NT    1:36.26 C      
 10 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                     NT    1:39.93 C      
 11 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI               1:37.93    1:41.24 C      
 12 Winterstrom, Emily M      13 FAST-SI              1:47.07    1:45.63 C      
 13 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    1:46.59 C      
 14 Ashkin, Torie R           14 NCA-SI                    NT    1:50.14 C      
 15 Kemp, Ashlee J            13 NCA-SI               1:57.45    1:57.35 C      
 
Event 79  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:36.80  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               1:43.89    1:34.27 B      
  2 Harrington, Kiana E        9 RAQ-SI                    NT    1:35.71 B      
  3 Tran, Emma K              10 SSD-SI                    NT    1:35.77 B      
  4 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                1:40.97    1:36.02 B      
  5 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               1:43.65    1:36.63 B      
  6 Zhao, Ashlyn L             9 PQAC-SI                   NT    1:38.80 C      
  7 Churchill, Quinn M        10 NCA-SI               1:42.47    1:40.22 C      
  8 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI                    NT    1:42.19 C      
  9 Page, Sora C              10 PS-SI                     NT    1:46.93 C      
 10 Nagel, Elia T             10 UN-SI                1:57.68    1:48.55 C      
 11 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                     NT    1:48.72 C      
 12 Jester, Addison A          9 RSD-SI                    NT    1:59.89 C      
 13 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                     NT    2:01.11 C      
 14 Weis, Layla J              8 PQAC-SI                   NT    2:03.63 C      
 
Event 81  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:25.20  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bucklar, Megan E          12 RSD-SI               1:25.33    1:18.98 B      
  2 Hardesty, Katy M          12 RST-SI               1:27.17    1:21.57 B      
  3 Cao, Shannon              11 SSD-SI               1:31.05    1:25.24 C      
  4 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                    NT    1:27.18 C      
  5 Taich, Mary S             11 RSD-SI               1:37.15    1:32.77 C      
  6 Hanlon, Stephanie B       11 FAST-SI              1:34.37    1:35.31 C      
  7 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI               1:33.19    1:36.77 C      
  8 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:40.99    1:36.85 C      
  9 Coulsell, Sophia M        12 NCA-SI               1:42.27    1:37.75 C      
 
Event 83  Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:21.00  B
             --  C
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cecchetto, Chloe I        14 PS-SI                1:58.65    1:15.68 B      
  2 Walden, Brianna L         15 PS-SI                1:21.37    1:18.48 B      
  3 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                1:24.52    1:19.51 B      
  4 Nguyen, Elan T            14 RAQ-SI               1:22.59    1:19.95 B      
  5 Whitman, Kiyomi N         13 PS-SI                1:37.29    1:21.30 C      
  6 May, Lauren E             14 PS-SI                1:27.14    1:21.63 C      
  7 Fang, Angela M            13 PS-SI                1:35.61    1:21.94 C      
  8 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               1:28.97    1:22.13 C      
  9 Fang, Sophia Y            13 PS-SI                1:22.73    1:23.19 C      
 10 Buonaugurio, Isabella M   13 RST-SI               1:28.99    1:25.14 C      
 11 Hime, Emily L             15 PS-SI                1:23.17    1:26.19 C      
 12 Thompson, Jade A          14 RSD-SI                    NT    1:26.90 C      
 13 Fitton, Polly R           15 PS-SI                     NT   x1:28.85 C      
 14 Wall, Sydney L            13 RSD-SI               1:27.79    1:29.53 C      
 15 Vaudry, Cathryn           13 STAR-CA                   NT    1:29.63 C      
 16 Buckley, Maeve A          13 PS-SI                1:29.61   x1:30.88 C      
 17 Miller, Abby G            13 RST-SI               1:42.99    1:32.06 C      
 18 Winterstrom, Emily M      13 FAST-SI              1:39.49    1:36.81 C      
 19 Beals, Paige D            13 RST-SI               1:37.06    1:39.86 C      
 -- Kamath, Priya             13 PS-SI                1:47.98         DQ        
 -- Kemp, Ashlee J            13 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 89  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramona Swim Team-SI  'A'                               NT    2:23.22        
     1) Buonaugurio, Isabella M 13      2) Miller, Abby G 13              
     3) Beals, Paige D 13               4) Holden, Heather R 13