Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/11/17 03:21 PM
                 2017 SI FAST C All Ages North Meet - 11/11/17                 
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                  22.11      23.26        
  2 Brown, Avery J             5 CALI-SI                   NT      58.28        
 
Event 4  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shang, Teng *              7 UN-SI                     NT      45.59 B      
  2 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI                54.90      54.59        
  3 Brown, Donovan J           7 CALI-SI                   NT      56.19        
  4 Holloway, Liam S           8 RST-SI               1:07.83    1:02.16        
  5 Barrows, Max J             7 RST-SI                    NT    1:40.55        
 
Event 6  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Kenji D           10 ICAC-SI                39.64      37.89        
  2 Raines, Robby J           10 NCA-SI                 40.31      39.03        
  3 Stephens, Trevor M        10 RAQ-SI                 41.00      39.11        
  4 Roh, Henry H               9 PS-SI                  40.08      39.93        
  5 Watson, Will N             9 NCA-SI                 40.85      40.72        
  6 Gotsch, Kento S            9 NCA-SI                    NT      40.88        
  7 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  41.40      42.14        
  8 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                  49.92      42.54        
  9 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                43.63      43.38        
  9 Neese, Sutton W            9 FAST-SI                48.60      43.38        
 11 Platko, Stefano L          9 ICAC-SI                44.33      43.80        
 12 Salcido, Elias M          10 OSC-SI                 43.32      45.10        
 13 Kulkarni, Pranay          10 PQAC-SI                50.61      45.11        
 14 Leon, Joaquin A           10 RST-SI                 44.48      45.16        
 15 Carroll, Collin M          9 ICAC-SI                47.59      45.17        
 16 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                 43.73      45.25        
 17 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 40.17      46.92        
 18 Winterstrom, Andrew C     10 FAST-SI              1:07.19      48.03        
 19 Heiken, William G          9 PS-SI                  50.62      49.41        
 20 Kutovets, Misha *          9 UN-SI                     NT      49.84        
 21 Bender, Chase P           10 FAST-SI                   NT      51.16        
 22 Brown, Sullivan or Sul C   9 NCA-SI                    NT      51.79        
 
Event 8  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Daniel H            12 PQAC-SI                   NT      28.78 B      
  2 Chen, Josh                12 NCA-SI                    NT      33.26 B      
  3 Gabos, Alex               11 UN-SI                  34.81      33.28 B      
  4 Aponte, Blake W           11 CALI-SI                37.70      33.49 B      
  5 Kan, Dylan                11 PS-SI                  34.79      33.54 B      
  6 Enns, Logan I             12 FAST-SI                36.97      33.97        
  7 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI                35.42      34.23        
  8 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 35.37      35.31        
  9 Harris, Marcus J          11 OSC-SI                 38.72      35.88        
 10 Newhouse, Blake M         12 NSDY-SI                37.36      35.94        
 11 Petree, Alexander M       12 ICAC-SI                36.35      36.33        
 12 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                 39.62      36.65        
 13 Fitton, Henry J           12 PS-SI                  43.44      37.26        
 14 St Cyr, Trent D           12 NCA-SI                 39.13      37.82        
 15 Douglas, Brance W         11 RST-SI                 41.18      38.52        
 16 Fairclough, Ethan L       11 NCA-SI                 39.59      38.56        
 17 Strother, Shade K         11 RAQ-SI                 40.57      39.06        
 18 Neese, Jameson W          12 FAST-SI                39.18      39.85        
 19 Becker, Brody A           11 RST-SI                    NT      40.49        
 20 Fennelly, Liam C          12 RAQ-SI                 38.96      41.57        
 21 Iyengar, Rahul V          12 PQAC-SI                   NT      41.88        
 22 Chen, Aiden M             11 OSC-SI                 46.55      42.40        
 23 Emery, Austin C           12 NCA-SI                    NT      42.89        
 24 Carroll, Caidan J         11 ICAC-SI                   NT      44.04        
 
Event 10  Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                 30.03      27.06 B      
  2 Collins, Damian K         15 PS-SI                  32.74      28.57 B      
  3 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI                 30.75      29.03 B      
  4 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                  30.14      29.32 B      
  5 Gage, Levi S              13 NSDY-SI                30.81      29.65 B      
  6 Fall, Drake R             13 RST-SI                 30.78      29.89 B      
  7 Nguyen, Patrick V         13 RAQ-SI                 30.24      30.70        
  8 Lucia, Nicolas A          13 PS-SI                  31.15      31.35        
  9 Thompson, Ethan E         13 RST-SI                 33.93      33.12        
 10 Brechtel, Luke C          14 UN-SI                     NT      33.14        
 11 Crookes, Dylan M          13 OSC-SI                 34.95      33.51        
 12 Wright, Christian K       14 RST-SI                 30.25      34.02        
 13 Moeckel, Corbin D         14 NCA-SI                 38.07      34.04        
 14 Dibble, Aidan T           13 PS-SI                     NT      34.13        
 15 Ledingham, Haidyn G       13 NSDY-SI                36.60      34.17        
 16 Sajor, Nicholas E         15 PS-SI                  41.82      34.76        
 17 Doudar, Omar A            14 NCA-SI                    NT      35.09        
 18 Dyal, Taylor F            13 FAST-SI                40.56      36.55        
 19 Martin, Jason K           14 FAST-SI                46.40      37.47        
 20 Hanley, Nathan C          13 ICAC-SI                37.26      38.08        
 21 Budikentjana, Gavin       13 NCA-SI                    NT      39.79        
 22 Farnsworth, Sam C         13 NCA-SI                 39.81      39.91        
 23 Holloway, Toby J          13 RST-SI                 42.89      40.27        
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                  37.03      25.95        
  2 Brown, Avery J             5 CALI-SI                   NT    1:05.75        
 
Event 14  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hussey, Liam T             8 NCA-SI                    NT      54.84 B      
  2 Lucas, Zay G               7 RST-SI               1:00.07      56.44        
  3 Shang, Teng *              7 UN-SI                     NT      56.81        
  4 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI                   NT      59.99        
  5 Brown, Donovan J           7 CALI-SI                   NT    1:09.51        
  6 Barrows, Max J             7 RST-SI                    NT    2:08.35        
 -- San Mateo, RJ P            8 CALI-SI                   NT         DQ        
 -- Holloway, Liam S           8 RST-SI                    NT         DQ        
 
Event 16  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raines, Robby J           10 NCA-SI                 45.52      42.32 B      
  2 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  44.67      44.57        
  3 Cannon, Shayler M          9 NSDY-SI                45.85      46.27        
  4 Watson, Will N             9 NCA-SI                 48.00      46.91        
  5 Nguyen, Kenji D           10 ICAC-SI                52.63      47.08        
  6 Roh, Henry H               9 PS-SI                  49.02      47.12        
  7 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                  46.63      47.89        
  8 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 48.79      48.50        
  9 Leon, Joaquin A           10 RST-SI                 53.36      51.19        
 10 Platko, Stefano L          9 ICAC-SI                57.63      51.49        
 11 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                 53.05      52.06        
 12 Heiken, William G          9 PS-SI                  55.44      52.55        
 13 Gotsch, Kento S            9 NCA-SI                    NT      52.62        
 14 Lucas, EJ J               10 RST-SI               1:01.08      54.31        
 15 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                59.40      58.08        
 16 Brown, Sullivan or Sul C   9 NCA-SI                    NT      58.85        
 17 Winterstrom, Andrew C     10 FAST-SI                   NT    1:04.28        
 18 Bender, Chase P           10 FAST-SI                   NT    1:06.07        
 -- Kulkarni, Pranay          10 PQAC-SI              1:01.49         DQ        
 -- Carroll, Collin M          9 ICAC-SI              1:00.26         DQ        
 
Event 18  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro, Alan              11 PS-SI                  40.63      37.63 B      
  2 Isham, Jordan B           11 RST-SI                 43.24      39.15 B      
  3 Song, Sam *               11 UN-SI                     NT      39.55 B      
  4 Howell, James W           11 OSC-SI                 43.11      41.54        
  5 Aponte, Blake W           11 CALI-SI                49.72      42.20        
  6 Douglas, Brance W         11 RST-SI                 46.78      43.20        
  7 Newhouse, Blake M         12 NSDY-SI                   NT      43.56        
  8 Halasz, Connor J          11 UN-SI                  44.68      43.58        
  9 Khoury, Ryan              11 NSDY-SI                45.41      44.13        
 10 Teng, Edric A             11 PQAC-SI                   NT      45.13        
 11 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 42.35      45.31        
 12 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI                53.52      46.87        
 13 Chen, Aiden M             11 OSC-SI                 49.51      48.83        
 14 Neese, Jameson W          12 FAST-SI                55.05      50.52        
 15 Fennelly, Liam C          12 RAQ-SI                 55.65      51.72        
 16 Becker, Brody A           11 RST-SI                    NT      55.23        
 -- Emery, Austin C           12 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Gabos, Alex               11 UN-SI                  42.81         DQ        
 
Event 20  Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:18.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT    1:13.28 B      
  2 Fall, Drake R             13 RST-SI               1:26.02    1:18.42        
  3 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:19.49    1:19.92        
  4 Nguyen, Patrick V         13 RAQ-SI               1:26.04    1:22.83        
  5 Thompson, Ethan E         13 RST-SI                    NT    1:22.99        
  6 Rashkovan, Amit           13 PS-SI                1:23.20    1:23.31        
  7 Sajor, Nicholas E         15 PS-SI                     NT    1:24.35        
  8 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI               1:36.41    1:24.80        
  9 Ledingham, Haidyn G       13 NSDY-SI              1:42.92    1:28.28        
 10 Wright, Christian K       14 RST-SI               1:37.91    1:28.71        
 11 Martin, Jason K           14 FAST-SI              1:56.93    1:36.89        
 12 Doudar, Omar A            14 NCA-SI                    NT    1:37.43        
 13 Holloway, Toby J          13 RST-SI               1:54.70    1:50.83        
 -- Dibble, Aidan T           13 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:21.75         DQ        
 -- Farnsworth, Sam C         13 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Budikentjana, Gavin       13 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:58.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lucas, Zay G               7 RST-SI               2:08.20    2:00.45        
  2 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                2:03.54    2:10.76        
 -- San Mateo, RJ P            8 CALI-SI                   NT         DQ        
 -- Hussey, Liam T             8 NCA-SI               2:07.03         DQ        
 
Event 24  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:39.82    1:33.58 B      
  2 Cannon, Shayler M          9 NSDY-SI              1:35.92    1:34.49 B      
  3 Roh, Henry H               9 PS-SI                1:40.19    1:34.90        
  4 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:37.14    1:36.79        
  5 Nguyen, Kenji D           10 ICAC-SI              1:48.74    1:44.75        
  6 Watson, Will N             9 NCA-SI               1:45.97    1:47.01        
  7 Martin, Calvin D          10 FAST-SI              1:52.39    1:47.34        
  8 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                1:41.52    1:47.66        
  9 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              2:32.68    1:57.80        
 -- Freeman, Blake W          10 NCA-SI               1:50.82         DQ        
 -- Platko, Stefano L          9 ICAC-SI              2:01.94         DQ        
 
Event 26  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Isham, Jordan B           11 RST-SI               1:29.74    1:18.61 B      
  2 Castro, Alan              11 PS-SI                1:25.45    1:23.99 B      
  3 Kan, Dylan                11 PS-SI                1:36.50    1:25.97        
  4 Song, Sam *               11 UN-SI                     NT    1:28.72        
  5 Halasz, Connor J          11 UN-SI                     NT    1:30.50        
  6 Khoury, Ryan              11 NSDY-SI              1:36.35    1:31.49        
  7 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:29.69    1:31.63        
  8 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                    NT    1:33.22        
  9 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI              1:37.65    1:36.26        
 10 Strother, Shade K         11 RAQ-SI               1:45.71    1:36.62        
 11 Teng, Edric A             11 PQAC-SI                   NT    1:37.52        
 12 Fairclough, Ethan L       11 NCA-SI               1:38.19    1:42.46        
 13 Douglas, Brance W         11 RST-SI                    NT    1:43.33        
 14 Fennelly, Liam C          12 RAQ-SI               1:58.78    1:47.65        
 -- St Cyr, Trent D           12 NCA-SI               1:37.65         DQ        
 -- Petree, Alexander M       12 ICAC-SI              1:43.18         DQ        
 -- Enns, Logan I             12 FAST-SI              1:44.74         DQ        
 
Event 28  Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:42.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Tait C          15 PS-SI                2:44.32    2:29.60 B      
  2 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT    2:35.21 B      
  3 Ashburn, Roger T          13 RST-SI               2:55.82    2:43.57        
  4 Collins, Damian K         15 PS-SI                3:10.58    2:48.34        
  5 Rashkovan, Amit           13 PS-SI                     NT    2:49.27        
  6 Nguyen, Patrick V         13 RAQ-SI                    NT    2:51.85        
  7 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                2:54.41    2:56.18        
  8 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI               3:14.73    3:10.38        
  9 Sajor, Nicholas E         15 PS-SI                     NT    3:13.54        
 10 Hanley, Nathan C          13 ICAC-SI                   NT    3:56.44        
 -- Crookes, Dylan M          13 OSC-SI               3:06.17         DQ        
 -- Doudar, Omar A            14 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Lucia, Nicolas A          13 PS-SI                2:58.07         DQ        
 -- Moeckel, Corbin D         14 NCA-SI               3:21.63         DQ        
 
Event 32  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:01.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shang, Teng *              7 UN-SI                     NT      55.31 B      
  2 Lucas, Zay G               7 RST-SI                    NT    1:02.22        
  3 San Mateo, RJ P            8 CALI-SI                   NT    1:08.95        
  4 Hussey, Liam T             8 NCA-SI                    NT    1:18.41        
 -- Brown, Donovan J           7 CALI-SI                   NT         DQ        
 
Event 34  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Liam                  9 PS-SI                  50.30      48.37 B      
  2 Roh, Henry H               9 PS-SI                  53.07      50.48        
  3 Kulkarni, Pranay          10 PQAC-SI                54.28      53.80        
  4 Nguyen, Kenji D           10 ICAC-SI                54.98      54.82        
  5 Martin, Calvin D          10 FAST-SI                49.88      54.97        
  6 Stephens, Trevor M        10 RAQ-SI                 55.31      55.85        
  7 Salcido, Elias M          10 OSC-SI               1:01.17      55.98        
  8 Raines, Robby J           10 NCA-SI                 56.91      56.17        
  9 Carroll, Collin M          9 ICAC-SI                58.33      57.21        
 10 Lucas, EJ J               10 RST-SI               1:00.71      57.22        
 11 Wegener, Henry L          10 NCA-SI               1:01.56      57.81        
 12 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  58.22    1:00.27        
 13 Kutovets, Misha *          9 UN-SI                     NT    1:01.12        
 14 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:01.17    1:01.21        
 15 Platko, Stefano L          9 ICAC-SI              1:03.10    1:02.65        
 16 Winterstrom, Andrew C     10 FAST-SI                   NT    1:04.80        
 17 Watson, Will N             9 NCA-SI                 58.70    1:05.01        
 18 Heiken, William G          9 PS-SI                1:05.76    1:09.28        
 -- Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 55.78         DQ        
 -- Neese, Sutton W            9 FAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 36  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Isham, Jordan B           11 RST-SI                 44.14      41.12 B      
  2 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                 47.75      43.59 B      
  3 Gabos, Alex               11 UN-SI                  47.10      46.34        
  4 Kan, Dylan                11 PS-SI                  50.94      46.45        
  5 Halasz, Connor J          11 UN-SI                  49.27      47.18        
  6 Howell, James W           11 OSC-SI                 47.55      47.68        
  7 Song, Sam *               11 UN-SI                1:01.91      47.72        
  8 St Cyr, Trent D           12 NCA-SI                 50.16      48.21        
  9 Castro, Alan              11 PS-SI                  55.08      48.97        
 10 Iyengar, Rahul V          12 PQAC-SI                   NT      49.06        
 11 Aponte, Blake W           11 CALI-SI              1:04.10      49.09        
 12 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI                52.60      49.27        
 13 Khoury, Ryan              11 NSDY-SI                51.23      49.91        
 14 Fitton, Henry J           12 PS-SI                     NT      49.92        
 15 Teng, Edric A             11 PQAC-SI                   NT      50.58        
 16 Enns, Logan I             12 FAST-SI                54.46      50.88        
 17 Strother, Shade K         11 RAQ-SI                 52.87      51.33        
 18 Chen, Josh                12 NCA-SI                 53.84      51.46        
 19 Chen, Aiden M             11 OSC-SI                 54.40      52.80        
 20 Fairclough, Ethan L       11 NCA-SI                 53.30      54.12        
 21 Emery, Austin C           12 NCA-SI                    NT      57.72        
 -- Newhouse, Blake M         12 NSDY-SI                56.00         DQ        
 
Event 38  Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:26.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crookes, Dylan M          13 OSC-SI               1:29.87    1:24.86 B      
  2 Ashburn, Roger T          13 RST-SI                    NT    1:24.94 B      
  3 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:27.86    1:29.09        
  4 Fall, Drake R             13 RST-SI                    NT    1:31.83        
  5 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI               1:35.00    1:32.99        
  6 Collins, Damian K         15 PS-SI                1:42.97    1:38.41        
  7 Sajor, Nicholas E         15 PS-SI                     NT    1:38.73        
  8 Doudar, Omar A            14 NCA-SI                    NT    1:45.31        
  9 Moeckel, Corbin D         14 NCA-SI               1:44.67    1:48.88        
 10 Holloway, Toby J          13 RST-SI               2:03.63    1:50.98        
 11 Hanley, Nathan C          13 ICAC-SI              2:00.58    1:57.57        
 12 Farnsworth, Sam C         13 NCA-SI                    NT    2:08.31        
 -- Martin, Jason K           14 FAST-SI              2:17.26         DQ        
 -- Wright, Christian K       14 RST-SI                    NT         DQ        
 
Event 40  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                  43.90      30.01        
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Dahvin               10 NCA-SI                 44.43      45.72        
  2 Roh, Henry H               9 PS-SI                  49.92      47.01        
  3 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  47.65      48.34        
  4 Gotsch, Kento S            9 NCA-SI                    NT      48.59        
  5 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                  53.53      50.13        
  6 Cannon, Shayler M          9 NSDY-SI                56.06      51.02        
  7 Watson, Will N             9 NCA-SI                 50.09      52.35        
  8 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                 56.09      55.60        
  9 Martin, Calvin D          10 FAST-SI                   NT      57.97        
 10 Winterstrom, Andrew C     10 FAST-SI                   NT    1:00.42        
 11 Kulkarni, Pranay          10 PQAC-SI                59.36    1:00.73        
 12 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                   NT    1:00.91        
 -- Platko, Stefano L          9 ICAC-SI                   NT         DQ        
 -- Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Raines, Robby J           10 NCA-SI                 53.89         DQ        
 -- Heiken, William G          9 PS-SI                1:02.54         DQ        
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Isham, Jordan B           11 RST-SI                 44.07      34.63 B      
  2 Song, Sam *               11 UN-SI                     NT      38.14        
  3 Enns, Logan I             12 FAST-SI                50.69      41.95        
  4 Kan, Dylan                11 PS-SI                  46.73      42.19        
  5 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 41.86      42.68        
  6 Halasz, Connor J          11 UN-SI                     NT      43.35        
  7 Petree, Alexander M       12 ICAC-SI                49.80      44.84        
  8 Howell, James W           11 OSC-SI                    NT      46.04        
  9 Iyengar, Rahul V          12 PQAC-SI                   NT      46.56        
 10 Fitton, Henry J           12 PS-SI                     NT      47.21        
 11 Khoury, Ryan              11 NSDY-SI                48.08      47.25        
 12 Teng, Edric A             11 PQAC-SI                   NT      47.55        
 13 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI              1:08.24      48.09        
 14 Neese, Jameson W          12 FAST-SI                   NT      49.71        
 -- Emery, Austin C           12 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Chen, Josh                12 NCA-SI                 50.78         DQ        
 -- St Cyr, Trent D           12 NCA-SI                 47.28         DQ        
 
Event 48  Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:13.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Tait C          15 PS-SI                1:17.43    1:03.88 B      
  2 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT    1:09.31 B      
  3 Lucia, Nicolas A          13 PS-SI                1:16.63    1:12.59 B      
  4 Ashburn, Roger T          13 RST-SI               1:14.98    1:16.52        
  5 Fall, Drake R             13 RST-SI               1:32.84    1:17.66        
  6 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:23.14    1:21.92        
  7 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI               1:38.16    1:27.27        
  8 Wright, Christian K       14 RST-SI               1:43.85    1:31.08        
  9 Rashkovan, Amit           13 PS-SI                1:34.95    1:33.61        
 -- Brechtel, Luke C          14 UN-SI                     NT         DQ        
 
Event 50  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:42.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hussey, Liam T             8 NCA-SI                    NT    1:43.12        
  2 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                1:55.50    1:44.08        
  3 Lucas, Zay G               7 RST-SI               1:47.50    1:45.25        
  4 San Mateo, RJ P            8 CALI-SI              1:51.19    1:57.26        
  5 Wagstaff, Kai C            7 NSDY-SI              1:56.16    1:59.14        
  6 Holloway, Liam S           8 RST-SI                    NT    2:27.17        
 
Event 52  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Liam                  9 PS-SI                1:25.47    1:15.36 B      
  2 Cannon, Shayler M          9 NSDY-SI              1:21.32    1:17.48 B      
  3 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:21.29    1:20.36 B      
  4 Stephens, Trevor M        10 RAQ-SI               1:30.10    1:31.09        
  5 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:24.44    1:31.10        
  6 Raines, Robby J           10 NCA-SI                    NT    1:32.30        
  7 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                    NT    1:32.44        
  8 Gotsch, Kento S            9 NCA-SI                    NT    1:37.25        
  9 Martin, Calvin D          10 FAST-SI              1:31.26    1:38.08        
 10 Leon, Joaquin A           10 RST-SI               1:50.84    1:38.23        
 11 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                1:46.66    1:39.54        
 12 Lucas, EJ J               10 RST-SI               1:42.97    1:41.23        
 13 Wegener, Henry L          10 NCA-SI               1:43.00    1:42.51        
 14 Carroll, Collin M          9 ICAC-SI                   NT    1:42.60        
 15 Kulkarni, Pranay          10 PQAC-SI              1:59.49    1:44.87        
 16 Heiken, William G          9 PS-SI                     NT    1:48.82        
 17 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:39.71    1:52.68        
 18 Bender, Chase P           10 FAST-SI                   NT    1:57.04        
 19 Kutovets, Misha *          9 UN-SI                     NT    2:04.53        
 20 Winterstrom, Andrew C     10 FAST-SI              2:56.52    2:04.68        
 
Event 54  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, James W           11 OSC-SI               1:16.17    1:12.06 B      
  2 Kan, Dylan                11 PS-SI                1:18.39    1:12.99        
  3 Castro, Alan              11 PS-SI                1:13.05    1:15.96        
  4 Halasz, Connor J          11 UN-SI                1:18.10    1:17.71        
  5 Aponte, Blake W           11 CALI-SI              1:22.62    1:19.11        
  6 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:19.86    1:20.83        
  7 Khoury, Ryan              11 NSDY-SI              1:21.16    1:21.46        
  8 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI               1:37.83    1:24.29        
  9 Douglas, Brance W         11 RST-SI               1:28.63    1:26.25        
 10 Fairclough, Ethan L       11 NCA-SI               1:31.79    1:27.57        
 11 Strother, Shade K         11 RAQ-SI               1:35.63    1:29.21        
 12 Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI              1:23.13    1:31.56        
 13 Fennelly, Liam C          12 RAQ-SI               1:26.07    1:33.82        
 14 Becker, Brody A           11 RST-SI                    NT    1:38.80        
 
Event 56  Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:05.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI               1:06.64    1:00.05 B      
  2 Collins, Damian K         15 PS-SI                1:13.45    1:02.70 B      
  3 Gage, Levi S              13 NSDY-SI              1:05.95    1:05.80        
  4 Wright, Christian K       14 RST-SI               1:06.22    1:07.15        
  5 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:05.64    1:07.21        
  6 Fall, Drake R             13 RST-SI               1:10.17    1:07.57        
  7 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI               1:10.19    1:10.25        
  8 Crookes, Dylan M          13 OSC-SI               1:13.17    1:12.66        
  9 Thompson, Ethan E         13 RST-SI               1:11.15    1:12.98        
 10 Doudar, Omar A            14 NCA-SI               1:45.34    1:18.22        
 11 Brechtel, Luke C          14 UN-SI                     NT    1:18.26        
 12 Ledingham, Haidyn G       13 NSDY-SI              1:23.21    1:20.51        
 13 Moeckel, Corbin D         14 NCA-SI               1:23.65    1:23.08        
 14 Martin, Jason K           14 FAST-SI              1:26.87    1:23.58        
 15 Farnsworth, Sam C         13 NCA-SI               1:33.99    1:29.70        
 16 Holloway, Toby J          13 RST-SI               1:31.25    1:33.93        
 -- Anderson, Tait C          15 PS-SI                1:08.35         DQ