Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 3/8/2015 05:34 PM
              2015 SI HSA JOMAX South Meet - 3/6/2015 to 3/8/2015              
                             Sanction #: SI-15-08                              
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI               6:49.24    6:43.06         20  
       33.13  1:11.15  1:51.68  2:33.08  3:15.65  3:57.41  4:40.01  5:22.79
     6:05.04  6:43.06                                                      
  2 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI               7:08.04    7:05.69         17  
       34.48  1:17.42  2:01.68  2:45.43  3:28.21  4:12.81  4:56.30  5:41.01
     6:24.85  7:05.69                                                      
  3 Stinnett, Drew R    11 HSA-SI               7:33.93    7:25.64         16  
       39.85  1:24.79  2:10.43  2:55.66  3:41.47  4:27.90  5:13.71  5:59.83
     6:45.48  7:25.64                                                      
  4 Starling, Bryant W  11 HSA-SI                    NT    7:28.66         15  
       38.31  1:22.98  2:09.04  2:53.65  3:41.19  4:27.21  5:14.83  6:00.71
     6:47.05  7:28.66                                                      
 
Event 4  Boys 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI              11:34.53   11:16.14         20  
       29.81                                                        4:27.33
     5:01.61  5:36.43  6:12.03  6:46.55  7:20.91  7:55.06  8:28.97  9:04.14
     9:37.23 10:11.38 10:45.53 11:16.14                                    
  2 Slayton, Nicholas   14 MVY-SI                    NT   11:20.94         17  
       31.15  1:05.35  1:39.76  2:14.41  2:48.64  3:22.79  3:56.96  4:31.35
     5:05.49  5:39.87  6:14.14  6:48.07  7:22.16  7:56.59  8:30.92  9:05.45
     9:39.74 10:14.17 10:48.33 11:20.94                                    
  3 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI              11:34.59   11:40.63         16  
       29.68  1:02.90  1:36.75  2:11.34  2:46.06  3:21.41  3:56.65  4:32.78
     5:07.93  5:44.14  6:19.25  6:55.42  7:31.49  8:07.53  8:43.58  9:20.36
     9:54.91 10:30.71 11:05.54 11:40.63                                    
  4 Sebree, Sean T      14 UNAT-SI             12:53.21   11:58.32         15  
       30.54  1:05.09  1:39.50  2:14.82  2:49.97  3:25.99  4:02.79  4:39.32
     5:16.16  5:52.61  6:29.28  7:05.38  7:42.33  8:20.37  8:57.58  9:35.27
    10:11.88 10:48.00 11:24.15 11:58.32                                    
  5 Rascon, Esteban     13 SBA-SI                    NT   12:33.31         14  
       32.80  1:08.59  1:45.89  2:23.53  3:01.78  3:40.61  4:18.38  4:56.57
     5:35.36  6:13.90  6:52.37  7:30.44  8:08.71  8:47.05  9:26.18 10:04.34
    10:42.32 11:20.38 11:57.34 12:33.31                                    
  6 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI              12:44.72   12:37.68         13  
       31.20  1:07.82  1:45.57  2:23.42  3:01.38  3:39.61  4:18.18  4:56.63
     5:36.21  6:15.87  6:54.98  7:34.16  8:13.02  8:51.61  9:30.64 10:08.96
    10:47.16 11:25.34 12:02.53 12:37.68                                    
  7 Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT   13:57.12         12  
       34.10  1:13.04  1:52.43  2:34.92  3:15.75  3:58.41  4:40.63  5:24.59
     6:06.34  6:48.14  7:31.24  8:13.89  8:56.79  9:40.45 10:22.74 11:06.90
    11:51.00 12:33.40 13:15.22 13:57.12                                    
 
Event 4  Boys 15-18 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Kealan F    16 UNAT-SI             12:23.29   10:42.47         20  
       29.19  1:01.23  1:33.89  2:06.64  2:38.67  3:11.38  3:44.01  4:16.81
     4:49.67  5:22.95  5:54.82  6:27.11  6:59.70  7:31.89  8:04.49  8:36.96
     9:09.18  9:41.48 10:13.07 10:42.47                                    
  2 Negus, Andrew T     15 WAVE-SI                   NT   12:44.97         17  
       32.10  1:08.42  1:45.83  2:23.79  3:01.97  3:40.73  4:19.47  4:57.72
     5:36.91  6:16.41  6:54.77  7:33.70  8:12.59  8:51.31  9:30.83 10:09.76
    10:48.93 11:28.80 12:07.38 12:44.97                                    
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI               1:27.72    1:28.36         20  
       39.90  1:28.36                                                      
  2 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI               1:29.84    1:29.79         17  
       43.64  1:29.79                                                      
  3 Martinez, Edgar      8 SBA-SI               1:33.93    1:30.36         16  
       41.52  1:30.36                                                      
  4 Bai, Nicholas Z      7 SDAC-SI              1:29.09    1:31.43         15  
  5 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI              1:38.67    1:41.40         14  
       47.10  1:41.40                                                      
  6 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI               1:43.53    1:43.94         13  
  7 Vargas, Marco        8 SBA-SI                    NT    1:57.74         12  
       54.58  1:57.74                                                      
  8 Donnelly, Andrew N   7 SBA-SI                    NT    1:58.87         11  
  9 Castillo Hernandez   6 SBA-SI               2:20.68    2:13.65          9  
     1:03.00  2:13.65                                                      
 -- Burkart, Felix E     8 CAST-SI                   NT         DQ        
       55.37       DQ                                                      
 -- Ciurila, Andreas V   7 HSA-SI                    NT         DQ        
     1:01.56       DQ                                                      
 
Event 10  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Forstot, Jack W     10 UNAT-SI              1:28.39    1:27.55         20  
       40.73  1:27.55                                                      
  2 Ramirez Ampudia, R  10 SBA-SI               1:31.66    1:27.86         17  
       41.54  1:27.86                                                      
  3 Garcia, Nicky A     10 SBA-SI               1:36.71    1:30.70         16  
       43.71  1:30.70                                                      
  4 Librera, Michael    10 TSC-SI               1:31.63    1:32.30         15  
       45.69  1:32.30                                                      
  5 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI               1:32.95    1:33.31         14  
       48.47  1:33.31                                                      
  6 Searight, Sammy R    9 WSST-SI              1:36.39    1:33.34         13  
  7 Hoskins, Daniel H    9 CAST-SI              1:35.74    1:34.66         12  
       45.88  1:34.66                                                      
  8 Canino, Stephen M    9 QFS-SI               1:37.49    1:38.09         11  
       48.21  1:38.09                                                      
  9 Moxley, Felix B     10 MVY-SI               1:34.29    1:38.21          9  
       49.50  1:38.21                                                      
 10 Szilard, Todd A      9 TSC-SI               1:48.88    1:47.61          7  
       47.66  1:47.61                                                      
 11 Schalge, Blake G     9 SBA-SI               2:03.29    2:04.96          6  
       58.85  2:04.96                                                      
 -- Garces, Christian   10 SBA-SI               1:41.25         DQ        
       43.35       DQ                                                      
 -- Holden, Eric J       9 CAST-SI              1:56.78         DQ        
       52.20       DQ                                                      
 -- Dahlkamp, Owen R    10 HSA-SI               1:27.12         NS        
 
Event 12  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI              1:16.15    1:12.97         20  
       34.90  1:12.97                                                      
  2 Walz, Jaden M       11 SBA-SI               1:18.02    1:14.05         17  
       33.98  1:14.05                                                      
  3 Abdubek, Tim P      12 WSST-SI                   NT    1:14.92         16  
       36.46  1:14.92                                                      
  4 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI               1:16.27    1:16.65         15  
       35.11  1:16.65                                                      
  5 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI               1:19.56    1:17.34         14  
       36.05  1:17.34                                                      
  6 Coons, Steven J     11 HSA-SI               1:22.75    1:19.02         13  
       38.71  1:19.02                                                      
  7 Moyer, Jake S       11 MRA-SI               1:19.72    1:19.88         12  
       36.04  1:19.88                                                      
  8 Slayton, Christoph  11 MVY-SI               1:23.89    1:19.94         11  
       36.48  1:19.94                                                      
  9 Cox, Cavan L        11 MRA-SI               1:19.61    1:20.58          9  
 10 Axline, Bennett B   11 SDAC-SI              1:19.49    1:20.72          7  
       37.19  1:20.72                                                      
 11 Meza, Christian I   11 HSA-SI               1:23.05    1:20.73          6  
       38.69  1:20.73                                                      
 12 Stewart, Eli T      12 SBA-SI               1:21.58    1:20.76          5  
       40.24  1:20.76                                                      
 13 Souttere, Trent C   12 CAST-SI              1:25.39    1:23.42          4  
       39.89  1:23.42                                                      
 14 Gelibert, Vincent   11 WSST-SI                   NT    1:24.76          3  
       39.42  1:24.76                                                      
 15 Szilard, Scott A    11 TSC-SI               1:26.59    1:24.81          2  
       39.42  1:24.81                                                      
 16 Holdaway, Keale M   11 QFS-SI               1:33.00    1:27.11          1  
       42.02  1:27.11                                                      
 17 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI              1:37.25    1:31.36        
       44.43  1:31.36                                                      
 18 Ene, Nick A         11 QFS-SI               1:35.54    1:32.80        
       44.53  1:32.80                                                      
 19 Poorman, Parker     12 PENY-SI              1:50.57    1:32.82        
       44.06  1:32.82                                                      
 20 Starling, Bryant W  11 HSA-SI               1:37.98    1:33.75        
       46.15  1:33.75                                                      
 21 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI                    NT    1:57.46        
       59.38  1:57.46                                                      
 -- Gaeir, Austin K     12 MRA-SI                    NT         DQ        
       35.74       DQ                                                      
 -- Stinnett, Drew R    11 HSA-SI               1:34.83         DQ        
       47.45       DQ                                                      
 
Event 14  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI                    NT    5:08.51         20  
       31.59  1:09.55  1:50.92  2:31.60  3:14.44  3:58.98  4:34.32  5:08.51
  2 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI               5:14.80    5:13.06         17  
       31.16  1:09.34  1:48.57  2:28.28  3:14.13  4:00.01  4:37.62  5:13.06
 
Event 14  Boys 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Girbau, Omar        15 UNAT-SI              5:20.87    5:22.38         20  
       31.56  1:09.92  1:51.88  2:34.10  3:19.53  4:07.76  4:46.03  5:22.38
 
Event 18  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Forstot, Jack W     10 UNAT-SI              2:47.87    2:37.47         20  
       34.84  1:16.11  1:57.40  2:37.47                                    
  2 Librera, Michael    10 TSC-SI               3:13.72    2:56.21         17  
       39.26  1:25.24  2:11.63  2:56.21                                    
  3 Garcia, Nicky A     10 SBA-SI               3:16.24    3:02.17         16  
              1:28.20  2:16.56  3:02.17                                    
  4 Bilbes, Jayden C     9 SBA-SI                    NT    3:11.43         15  
       39.78  1:28.42  2:20.03  3:11.43                                    
  5 Searight, Sammy R    9 WSST-SI              3:04.71    3:12.23         14  
       41.52  1:32.47  3:12.23                                             
  6 Ahmed, Imran         7 SBA-SI               4:44.88    4:13.39         13  
       55.59  2:02.53  4:13.39                                             
 -- Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI              3:23.55         NS        
 
Event 20  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI               2:20.94    2:15.37         20  
       30.46  1:04.84  1:41.12  2:15.37                                    
  2 Meza, Christian I   11 HSA-SI               2:36.83    2:24.27         17  
       31.09  1:08.23  1:47.51  2:24.27                                    
  3 Hammes, Leuck J     12 MVY-SI               2:26.75    2:25.21         16  
       33.19  1:10.81  1:49.43  2:25.21                                    
  4 Abdubek, Tim P      12 WSST-SI              2:31.65    2:26.55         15  
       32.94  1:09.93  1:48.56  2:26.55                                    
  5 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI               2:30.15    2:35.55         14  
       32.71  1:12.50  1:54.40  2:35.55                                    
  6 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI               2:49.48    2:38.02         13  
       34.59  1:17.08  1:59.18  2:38.02                                    
  7 Gailband, Carter O  11 SBA-SI               2:55.77    2:51.18         12  
       36.52  1:21.09  2:08.27  2:51.18                                    
  8 Poorman, Parker     12 PENY-SI              2:51.74    2:51.38         11  
       40.07  1:24.06  2:08.80  2:51.38                                    
 
Event 22  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ruelas, Aaron D     13 SBA-SI               2:12.47    2:10.46         20  
       29.02  1:02.40  1:37.02  2:10.46                                    
  2 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI               2:09.86    2:10.90         17  
       30.09  1:03.55  1:37.62  2:10.90                                    
  3 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI               2:31.22    2:12.13         16  
       30.66  1:04.73  1:39.41  2:12.13                                    
  4 Sutherland, Robert  13 HSA-SI               2:15.71    2:16.70         15  
       31.05  1:05.47  1:41.06  2:16.70                                    
  5 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI               2:19.22    2:20.00         14  
       30.84  1:07.29  1:43.82  2:20.00                                    
  6 Rascon, Esteban     13 SBA-SI               2:26.12    2:20.52         13  
       32.47  1:08.52  1:45.13  2:20.52                                    
  7 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI               2:36.16    2:22.81         12  
       32.31  1:10.38  1:47.67  2:22.81                                    
  8 Gaeir, Kobe M       13 MRA-SI               2:32.27    2:22.99         11  
              1:06.94  2:22.99                                             
  9 Ornelas, Peter J    13 CAST-SI              2:24.33    2:23.93          9  
       32.70  1:09.91  1:47.56  2:23.93                                    
 10 Searight, Zach M    13 WSST-SI              2:32.20    2:27.13          7  
       32.94  1:09.74  1:49.34  2:27.13                                    
 11 Stewart, Jake H     14 HSA-SI                    NT    2:31.37          6  
              1:12.93  1:52.74  2:31.37                                    
 12 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI               2:39.90    2:39.00          5  
       34.00  1:14.31  1:57.08  2:39.00                                    
 13 Resendiz Morales,   13 WAVE-SI                   NT    3:53.43          4  
       48.87  3:53.43                                                      
 
Event 22  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Kealan F    16 UNAT-SI              1:53.96    1:53.94         20  
       26.29    54.96  1:24.85  1:53.94                                    
  2 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI              2:01.31    1:59.95         17  
       26.71    57.25  1:29.26  1:59.95                                    
  3 Jara-Lopez, Jorge   16 UNAT-SI              2:09.99    2:06.29         16  
       28.43  1:00.30  1:33.94  2:06.29                                    
  4 Hackbarth, Jaden S  15 UNAT-SI              2:09.83    2:07.08         15  
       28.97  1:01.23  1:34.73  2:07.08                                    
  5 Negus, Andrew T     15 WAVE-SI              2:20.63    2:17.08         14  
       29.60  1:03.35  1:40.17  2:17.08                                    
 -- Imber, Hunter D     15 HSA-SI               2:17.81         NS        
 
Event 26  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI                    NT    1:41.96         20  
       48.25  1:41.96                                                      
  2 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI               2:02.59    1:43.20         17  
       49.99  1:43.20                                                      
  3 Moreno, Keith C     10 SBA-SI               1:55.36    1:44.18         16  
       48.99  1:44.18                                                      
  4 Hoskins, Daniel H    9 CAST-SI              1:44.46    1:44.43         15  
       48.82  1:44.43                                                      
  5 Holden, Eric J       9 CAST-SI              2:04.82    1:51.79         14  
       53.20  1:51.79                                                      
  6 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI              1:57.75    1:53.42         13  
       53.98  1:53.42                                                      
  7 Bilbes, Jayden C     9 SBA-SI               2:00.71    1:59.05         12  
       57.54  1:59.05                                                      
  8 Szilard, Todd A      9 TSC-SI               2:07.31    2:01.34         11  
       55.64  2:01.34                                                      
  9 Eustaquio, Nico M   10 SBA-SI               2:08.76    2:05.88          9  
     1:00.27  2:05.88                                                      
 10 Coard, Henry J      10 SBA-SI                    NT    2:07.85          7  
     1:00.07  2:07.85                                                      
 11 Denny, Devin T       8 MRA-SI                    NT    2:12.70          6  
     1:04.00  2:12.70                                                      
 -- Martinez, Max        9 SBA-SI                    NT         DQ        
     1:04.55       DQ                                                      
 -- Ahmed, Imran         7 SBA-SI                    NT         DQ        
     1:16.60       DQ                                                      
 
Event 28  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cabrera, Nathanial  11 SBA-SI               1:28.73    1:17.21         20  
       36.82  1:17.21                                                      
  2 Meza, Christian I   11 HSA-SI               1:33.18    1:27.72         17  
       39.10  1:27.72                                                      
  3 Slayton, Christoph  11 MVY-SI               1:33.14    1:33.87         16  
       45.29  1:33.87                                                      
  4 Stinnett, Drew R    11 HSA-SI               1:37.01    1:35.10         15  
       45.75  1:35.10                                                      
  5 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI               1:35.13    1:36.03         14  
       44.40  1:36.03                                                      
  6 McLean, Ian S       12 SDAC-SI              1:40.91    1:42.10         13  
       48.25  1:42.10                                                      
  7 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI              1:43.69    1:44.70         12  
       49.07  1:44.70                                                      
  8 Ene, Nick A         11 QFS-SI               2:02.10    1:44.86         11  
       51.18  1:44.86                                                      
  9 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI               1:52.02    1:48.49          9  
       51.05  1:48.49                                                      
 10 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI               2:19.73    2:04.89          7  
     1:00.50  2:04.89                                                      
 -- Souttere, Trent C   12 CAST-SI              1:33.70         DQ        
       46.14       DQ                                                      
 
Event 30  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI               1:16.74    1:14.87         20  
       35.47  1:14.87                                                      
  2 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI               1:18.13    1:15.93         17  
       36.03  1:15.93                                                      
  3 Slayton, Nicholas   14 MVY-SI               1:16.82    1:16.55         16  
       37.10  1:16.55                                                      
  4 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI               1:20.36    1:17.35         15  
       37.36  1:17.35                                                      
  5 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI               1:22.83    1:17.62         14  
       37.17  1:17.62                                                      
  6 Dickman, Austin T   14 UNAT-SI              1:22.55    1:18.27         13  
       37.46  1:18.27                                                      
  7 Moreno, Karl C      13 SBA-SI               1:24.80    1:19.49         12  
       38.23  1:19.49                                                      
  8 Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI              1:23.11    1:19.69         11  
       38.18  1:19.69                                                      
  9 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI              1:28.83    1:22.90          9  
       39.11  1:22.90                                                      
 10 Gaeir, Kobe M       13 MRA-SI               1:22.91    1:24.13          7  
       39.67  1:24.13                                                      
 11 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI               1:25.72    1:24.77          6  
       40.00  1:24.77                                                      
 12 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI               1:33.36    1:28.53          5  
       41.86  1:28.53                                                      
 13 Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT    1:29.04          4  
       41.88  1:29.04                                                      
 14 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI               1:33.57    1:30.53          3  
       43.66  1:30.53                                                      
 15 Stewart, Jake H     14 HSA-SI                    NT    1:31.17          2  
       43.28  1:31.17                                                      
 16 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI               2:11.19    1:38.19          1  
       46.56  1:38.19                                                      
 17 Tiong, Julian E     13 SBA-SI                    NT    1:41.01        
       41.72  1:41.01                                                      
 18 Gideon, Max J       13 MRA-SI                    NT    1:41.37        
       45.13  1:41.37                                                      
 
Event 30  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Girbau, Omar        15 UNAT-SI              1:16.92    1:17.51         20  
       36.84  1:17.51                                                      
  2 Jara-Lopez, Jorge   16 UNAT-SI              1:24.50    1:20.13         17  
       37.54  1:20.13                                                      
  3 Negus, Andrew T     15 WAVE-SI              1:28.84    1:21.68         16  
       38.99  1:21.68                                                      
 
Event 34  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Martinez, Edgar      8 SBA-SI                 35.37      35.02         20  
  2 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI                 34.32      35.33         17  
  3 Bai, Nicholas Z      7 SDAC-SI                35.53      36.40         16  
  4 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI                 36.31      36.66         15  
  5 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI                38.54      39.43         14  
  6 Burkart, Felix E     8 CAST-SI                43.21      41.89         13  
  7 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI                 39.88      42.00         12  
  8 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI                40.07      42.48         11  
  9 Denny, Devin T       8 MRA-SI                 42.69      44.30          9  
 10 Vargas, Marco        8 SBA-SI                 50.55      48.92          7  
 11 Castillo Hernandez   6 SBA-SI                 54.17      49.33          6  
 12 Sanchez-Cordova, G   8 SBA-SI                 45.29      49.69          5  
 13 Negus, Gordon C      7 WAVE-SI                   NT      50.59          4  
 14 Donnelly, Andrew N   7 SBA-SI                 47.23      53.83          3  
 15 Ahmed, Imran         7 SBA-SI                 56.68      55.30          2  
 16 Cabrera, Nicholas    7 SBA-SI               1:03.14      55.54          1  
 17 Nguyen, Ryan L       6 SBA-SI               1:03.85     x56.34        
 18 Ciurila, Andreas V   7 HSA-SI                    NT      59.19        
 19 Purczynski, Miller   7 MRA-SI                    NT    1:03.35        
 20 Smith, Cody A        6 MRA-SI                    NT    1:13.13        
 
Event 36  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ramirez Ampudia, R  10 SBA-SI                 34.84      33.04         20  
  2 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI                 34.16      35.68         17  
  3 Garces, Christian   10 SBA-SI                 34.72      36.13         16  
  4 Hoskins, Daniel H    9 CAST-SI                35.79      36.39         15  
  5 Canino, Stephen M    9 QFS-SI                 37.60      36.90         14  
  6 Moxley, Felix B     10 MVY-SI                 38.62      38.48         13  
  7 Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI                39.83      38.82         12  
  8 Bilbes, Jayden C     9 SBA-SI                 40.23      39.09         11  
  9 Abdubek, Dastan P    9 WSST-SI                43.90      40.46          9  
 10 Holden, Eric J       9 CAST-SI                40.86      40.65          7  
 11 Moreno, Keith C     10 SBA-SI                    NT      43.27          6  
 12 Martinez, Max        9 SBA-SI                 44.73      46.70          5  
 13 Coard, Henry J      10 SBA-SI                 48.62      46.85          4  
 14 Schalge, Blake G     9 SBA-SI                 49.44      47.42          3  
 15 Eustaquio, Nico M   10 SBA-SI                 44.42     x49.78        
 -- Dahlkamp, Owen R    10 HSA-SI                 33.86         NS        
 
Event 38  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI                 29.36      28.04         20  
  2 Abdubek, Tim P      12 WSST-SI                31.94      29.48         17  
  3 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI                 29.69      29.99         16  
  4 Cabrera, Nathanial  11 SBA-SI                 29.62      30.01         15  
  5 Walz, Jaden M       11 SBA-SI                 29.82      30.06         14  
  6 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI                 30.20      30.19         13  
  7 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI                30.62      30.43         12  
  8 Gaeir, Austin K     12 MRA-SI                    NT      30.53         11  
  9 Stewart, Eli T      12 SBA-SI                 30.76      30.70          9  
 10 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI                 32.63      31.48          7  
 11 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI                 31.20      31.50          6  
 12 Gelibert, Vincent   11 WSST-SI                32.25      31.69          5  
 13 Coons, Steven J     11 HSA-SI                 31.23      31.90          4  
 14 Moyer, Jake S       11 MRA-SI                 33.17      31.99          3  
 15 Szilard, Scott A    11 TSC-SI                 32.93      32.13          2  
 16 Cox, Cavan L        11 MRA-SI                 31.63      32.20          1  
 17 Slayton, Christoph  11 MVY-SI                 32.14      32.28        
 18 Holdaway, Keale M   11 QFS-SI               1:14.01      32.49        
 19 Gailband, Carter O  11 SBA-SI                 34.72      33.10        
 20 Stinnett, Drew R    11 HSA-SI                 34.67      34.35        
 21 Ene, Nick A         11 QFS-SI                 37.76      34.76        
 22 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI                36.76      35.22        
 23 Starling, Bryant W  11 HSA-SI                 35.33      35.46        
 24 McLean, Ian S       12 SDAC-SI                34.81      36.03        
 25 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI                 35.60      36.07        
 26 Smith, Gibson D     12 WSST-SI                47.52      44.02        
 27 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI                 43.04     x45.50        
 28 Tscherch, Noah G    11 SBA-SI                 52.51     x53.03        
 -- Axline, Bennett B   11 SDAC-SI                31.43         DQ        
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI                 25.91      25.39         20  
  2 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI                 26.95      25.97         17  
  3 Dickman, Austin T   14 UNAT-SI                25.91      26.34         16  
  4 Moreno, Karl C      13 SBA-SI                 26.95      27.51         15  
  5 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI                 29.27      27.81         14  
  6 Searight, Zach M    13 WSST-SI                40.08      27.84         13  
  7 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI                 27.92      28.42         12  
  8 Sutherland, Robert  13 HSA-SI                 29.01      28.49         11  
  9 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI                 29.30      28.52          9  
 10 Gaeir, Kobe M       13 MRA-SI                 29.44      29.15          7  
 11 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI                   NT      29.16          6  
 12 Rascon, Esteban     13 SBA-SI                 29.82      29.45          5  
 13 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI                 28.99      29.88          4  
 14 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI                 31.40      29.93          3  
 15 Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI                29.76      30.35          2  
 16 Stewart, Jake H     14 HSA-SI                 32.75      30.63          1  
 17 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI                 31.01      30.72        
 18 Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT      31.19        
 19 Ornelas, Peter J    13 CAST-SI                31.52      31.34        
 20 Tiong, Julian E     13 SBA-SI                    NT      32.71        
 21 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI                 33.65      32.75        
 22 Resendiz Morales,   13 WAVE-SI                   NT      50.63        
 
Event 40  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI                25.60      24.70         20  
  2 Jara-Lopez, Jorge   16 UNAT-SI                26.00      25.57         17  
  3 Girbau, Omar        15 UNAT-SI                26.62      26.83         16  
  4 Hackbarth, Jaden S  15 UNAT-SI                26.93      27.93         15  
  5 Imber, Hunter D     15 HSA-SI                 27.60      28.15         14  
 
Event 44  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    2:22.66         40  
     1) Lomoro, Cristian T 10           2) Garcia, Nicky A 10             
     3) Martinez, Edgar 8               4) Ramirez Ampudia, Roman A 10    
       34.98  1:12.05  1:48.93  2:22.66                                    
  2 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    2:39.40         34  
     1) Estrada, Pablo S 8              2) Bilbes, Jayden C 9             
     3) Garces, Christian P 10          4) Donnelly, Andrew N 7           
       36.60  1:23.35  2:39.40                                             
  3 South Bay Aquatics-SI  'C'                       NT    3:03.31         32  
     1) Vargas, Marco 8                 2) Schalge, Blake G 9             
     3) Sanchez-Cordova, Geo 8          4) Moreno, Keith C 10             
       53.40  1:33.50  2:24.31  3:03.31                                    
 
Event 46  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    2:01.95         40  
     1) Saiadian, Arthur 11             2) Stewart, Eli T 12              
     3) Walz, Jaden M 11                4) Cabrera, Nathanial R 11        
       30.53  1:01.38  1:31.98  2:01.95                                    
  2 Manta Ray Aquatics-SI  'A'                       NT    2:06.07         34  
     1) Boggeln, Owen N 11              2) Cox, Cavan L 11                
     3) Gaeir, Austin K 12              4) Moyer, Jake S 11               
       31.51  1:03.78  1:33.86  2:06.07                                    
  3 Heartland Swimming Association-SI  'A'           NT    2:10.65         32  
     1) Coons, Steven J 11              2) Stinnett, Drew R 11            
     3) Starling, Bryant W 11           4) Meza, Christian I 11           
       32.72  1:06.69  1:40.92  2:10.65                                    
  4 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    2:11.59         30  
     1) Ontiveros, Andrew J 12          2) Gailband, Carter O 11          
     3) Hernandez, Samuel 11            4) Schalge Jr., Troy D 11         
       29.94  1:04.27  1:40.14  2:11.59                                    
 
Event 48  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    1:47.48         40  
     1) Aguimatang, Ezra R 13           2) Moreno, Karl C 13              
     3) Ibarguren, Jon 13               4) Kramer, Kyle A 14              
       25.81    52.53  1:21.12  1:47.48                                    
  2 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    1:57.18         34  
     1) Camarillo, Emilio 13            2) Tiong, Julian E 13             
     3) Ruelas, Aaron D 13              4) Rascon, Esteban 13             
       27.64  1:04.90  1:28.38  1:57.18                                    
 
Event 52  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Martinez, Edgar      8 SBA-SI                 41.65      39.70         20  
  2 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI                 41.34      41.23         17  
  3 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI                47.69      46.94         16  
  4 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI                 59.81      56.49         15  
  5 Donnelly, Andrew N   7 SBA-SI                    NT    1:04.60         14  
  6 Castillo Hernandez   6 SBA-SI               1:16.15    1:09.94         13  
 -- Vargas, Marco        8 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Ciurila, Andreas V   7 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Nguyen, Ryan L       6 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Bai, Nicholas Z      7 SDAC-SI                41.73         NS        
 
Event 54  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Librera, Michael    10 TSC-SI                 44.72      41.46         20  
  2 Drake, Cameron V     9 TSC-SI                 44.51      42.10         17  
  3 Searight, Sammy R    9 WSST-SI                44.09      42.44         16  
  4 Garces, Christian   10 SBA-SI                 46.13      43.46         15  
  5 Garcia, Nicky A     10 SBA-SI                 57.76      43.99         14  
  6 Canino, Stephen M    9 QFS-SI                 49.29      46.59         13  
  7 Szilard, Todd A      9 TSC-SI                 52.59      48.44         12  
  8 Schalge, Blake G     9 SBA-SI                    NT    1:08.06         11  
  9 Flores Zuniga, Adr   9 SBA-SI               1:00.42    1:08.47          9  
 
Event 56  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI                34.35      34.33         20  
  2 Cabrera, Nathanial  11 SBA-SI                 34.79      34.59         17  
  3 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI                 35.59      34.82         16  
  4 Hammes, Leuck J     12 MVY-SI                 34.82      35.27         15  
  5 Moyer, Jake S       11 MRA-SI                 34.37      35.52         14  
  6 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI                 37.35      36.06         13  
  7 Axline, Bennett B   11 SDAC-SI                37.82      36.28         12  
  8 Cox, Cavan L        11 MRA-SI                 35.73      36.78         11  
  9 Holdaway, Keale M   11 QFS-SI                 40.05      36.88          9  
 10 Szilard, Scott A    11 TSC-SI                 38.18      37.37          7  
 11 Stewart, Eli T      12 SBA-SI                 39.99      40.63          6  
 12 McLean, Ian S       12 SDAC-SI                42.34      41.15          5  
 13 Gelibert, Vincent   11 WSST-SI                   NT      41.63          4  
 14 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI                 42.56      42.65          3  
 15 Gailband, Carter O  11 SBA-SI                 49.57      43.06          2  
 
Event 58  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Slayton, Nicholas   14 MVY-SI                    NT    2:28.22         20  
              1:09.87  1:48.51  2:28.22                                    
 
Event 58  Boys 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Kealan F    16 UNAT-SI              2:22.16    2:06.46         20  
       27.33    59.68  1:33.76  2:06.46                                    
 
Event 62  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ramirez Ampudia, R  10 SBA-SI               1:29.83    1:24.41         20  
       43.10  1:24.41                                                      
  2 Forstot, Jack W     10 UNAT-SI              1:34.42    1:25.82         17  
       42.16  1:25.82                                                      
  3 Drake, Cameron V     9 TSC-SI               1:43.31    1:35.99         16  
       47.20  1:35.99                                                      
  4 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI              1:38.36    1:39.60         15  
       49.72  1:39.60                                                      
  5 Moxley, Felix B     10 MVY-SI               1:39.45    1:39.71         14  
       47.93  1:39.71                                                      
  6 Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI              1:50.25    1:43.29         13  
       51.69  1:43.29                                                      
  7 Moreno, Keith C     10 SBA-SI                    NT    1:53.19         12  
       52.22  1:53.19                                                      
  8 Denny, Devin T       8 MRA-SI                    NT    2:00.11         11  
       57.84  2:00.11                                                      
  9 Burkart, Felix E     8 CAST-SI                   NT    2:00.83          9  
       57.05  2:00.83                                                      
 10 Sanchez-Cordova, G   8 SBA-SI                    NT    2:21.59          7  
     1:06.51  2:21.59                                                      
 11 Negus, Gordon C      7 WAVE-SI                   NT    2:25.30          6  
     1:09.98  2:25.30                                                      
 
Event 64  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI               1:17.64    1:14.58         20  
       36.61  1:14.58                                                      
  2 Walz, Jaden M       11 SBA-SI               1:17.74    1:17.07         17  
       37.40  1:17.07                                                      
  3 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI               1:17.88    1:20.63         16  
       38.69  1:20.63                                                      
  4 Souttere, Trent C   12 CAST-SI              1:21.23    1:21.19         15  
       41.07  1:21.19                                                      
  5 Hammes, Leuck J     12 MVY-SI               1:21.01    1:21.27         14  
       40.21  1:21.27                                                      
  6 Coons, Steven J     11 HSA-SI               1:31.98    1:23.38         13  
       41.23  1:23.38                                                      
  7 Starling, Bryant W  11 HSA-SI               1:35.93    1:37.87         12  
       48.53  1:37.87                                                      
 
Event 66  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI               1:16.83    1:09.01         20  
       33.79  1:09.01                                                      
  2 Ruelas, Aaron D     13 SBA-SI               1:12.26    1:10.00         17  
       34.70  1:10.00                                                      
  3 Moreno, Karl C      13 SBA-SI               1:10.06    1:10.93         16  
       34.32  1:10.93                                                      
  4 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI               1:10.76    1:11.16         15  
       34.94  1:11.16                                                      
  5 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI               1:19.43    1:12.44         14  
       35.70  1:12.44                                                      
  6 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI                   NT    1:12.55         13  
       35.29  1:12.55                                                      
  7 Sutherland, Robert  13 HSA-SI               1:12.76    1:14.59         12  
       36.12  1:14.59                                                      
  8 Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI              1:17.02    1:15.42         11  
       37.32  1:15.42                                                      
  9 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI               1:25.74    1:19.43          9  
       37.76  1:19.43                                                      
 10 Rascon, Esteban     13 SBA-SI                    NT    1:20.80          7  
       38.30  1:20.80                                                      
 11 Ornelas, Peter J    13 CAST-SI              1:20.42    1:21.51          6  
       40.19  1:21.51                                                      
 12 Gideon, Max J       13 MRA-SI               1:22.44    1:22.61          5  
       41.42  1:22.61                                                      
 -- Resendiz Morales,   13 WAVE-SI                   NT         DQ        
 
Event 66  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI              1:05.77    1:05.34         20  
       31.85  1:05.34                                                      
  2 Negus, Andrew T     15 WAVE-SI              1:11.06    1:11.98         17  
       34.67  1:11.98                                                      
  3 Hackbarth, Jaden S  15 UNAT-SI              1:11.33    1:12.17         16  
       35.76  1:12.17                                                      
  4 Imber, Hunter D     15 HSA-SI               1:20.79    1:15.91         15  
       37.16  1:15.91                                                      
 
Event 70  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dickman, Austin T   14 UNAT-SI              5:42.04    5:30.72         20  
       29.63  1:02.45  1:36.44  2:10.79  2:44.95  3:18.97  3:53.20  4:27.39
     5:00.20  5:30.72                                                      
  2 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI               5:46.90    5:43.80         17  
       30.00  1:03.81  1:38.19  2:13.27  2:48.30  3:23.31  3:58.82  4:34.45
     5:10.12  5:43.80                                                      
  3 Ruelas, Aaron D     13 SBA-SI               5:56.33    5:47.42         16  
       29.63  1:03.51  1:38.80  2:13.93  2:49.58  3:24.97  4:01.02  4:36.57
     5:12.67  5:47.42                                                      
  4 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI               5:59.54    5:55.42         15  
       32.41  1:06.85  1:42.29  2:18.82  2:55.41  3:32.08  4:08.93  4:45.51
     5:21.86  5:55.42                                                      
  5 Rascon, Esteban     13 SBA-SI                    NT    6:06.45         14  
       32.27  1:07.39  1:43.85  2:20.43  2:57.26  3:34.98  4:13.07  4:51.25
     5:30.10  6:06.45                                                      
  6 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI               7:03.94    7:07.44         13  
       34.99  1:16.77  2:01.41  2:44.34  3:28.87  4:12.96  4:57.49  5:42.01
     6:26.20  7:07.44                                                      
 
Event 70  Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI              5:31.80    5:21.63         20  
       27.85    59.08  1:31.64  2:04.48  2:37.79  3:10.85  3:44.30  4:18.02
     4:51.04  5:21.63                                                      
  2 Girbau, Omar        15 UNAT-SI              5:43.45    5:55.36         17  
       29.84  1:03.47  1:38.78  2:14.56  2:50.64  3:26.99  4:04.67  4:41.37
     5:18.60  5:55.36                                                      
 
Event 74  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI                 47.16      45.99         20  
  2 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI                 48.99      47.61         17  
  3 Martinez, Edgar      8 SBA-SI                 48.99      47.78         16  
  4 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI                 51.67      50.40         15  
  5 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI                55.49      54.79         14  
  6 Yang, Anthony H      7 SDAC-SI                57.05      55.39         13  
  7 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI                58.54      58.20         12  
  8 Denny, Devin T       8 MRA-SI               1:11.81    1:02.63         11  
  9 Vargas, Marco        8 SBA-SI               1:11.95    1:05.97          9  
 10 Ahmed, Imran         7 SBA-SI               1:16.60    1:13.09          7  
 11 Castillo Hernandez   6 SBA-SI               1:30.77    1:19.62          6  
 -- Burkart, Felix E     8 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Axline, Bennett B   11 SDAC-SI              1:10.30         DQ        
 -- Nguyen, Ryan L       6 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Hixson, Steven F     8 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 76  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Yang, Ray H          9 SDAC-SI                46.81      45.98         20  
  2 Ramirez Ampudia, R  10 SBA-SI                 46.80      46.99         17  
  3 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI                 48.49      47.25         16  
  4 Moreno, Keith C     10 SBA-SI                    NT      50.23         15  
  5 Holden, Eric J       9 CAST-SI                58.01      51.06         14  
  6 Canino, Stephen M    9 QFS-SI                 51.65      52.22         13  
  7 Spahn, Joseph P     10 QFS-SI                    NT      52.69         12  
  8 Vavrunek, Andrew T  10 QFS-SI                    NT      54.55         11  
  9 Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI              1:00.03      56.30          9  
 10 Szilard, Todd A      9 TSC-SI                 57.53      57.16          7  
 11 Folk, Ben R          9 CAST-SI                56.98      59.57          6  
 12 Eustaquio, Nico M   10 SBA-SI               1:00.11    1:00.12          5  
 13 Martinez, Max        9 SBA-SI                    NT    1:15.93          4  
 14 Schalge, Blake G     9 SBA-SI                    NT    1:16.40          3  
 -- Flores Zuniga, Adr   9 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 78  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Yang, Daniel        11 SDAC-SI                39.89      38.99         20  
  2 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI                 41.32      39.24         17  
  3 Walz, Jaden M       11 SBA-SI                 41.67      40.64         16  
  4 Stewart, Eli T      12 SBA-SI                 42.85      41.04         15  
  5 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI                 42.00      42.69         14  
  6 Cox, Cavan L        11 MRA-SI                 42.27      42.87         13  
  7 Sebree, Shane W     11 SBA-SI                 42.64      43.23         12  
  8 Souttere, Trent C   12 CAST-SI                44.12      43.29         11  
  9 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI                 43.73      43.82          9  
 10 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI               1:05.64      43.99          7  
 11 Moyer, Jake S       11 MRA-SI                 45.33      44.26          6  
 12 Slayton, Christoph  11 MVY-SI                 43.05      44.27          5  
 13 Rubio, Federico     12 SBA-SI                 48.82      44.80          4  
 14 Stinnett, Drew R    11 HSA-SI                 44.65      45.13          3  
 15 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI                47.75      45.52          2  
 16 Szilard, Scott A    11 TSC-SI                 46.33      46.22          1  
 17 Negus, Mark C       11 WAVE-SI                45.09      47.07        
 18 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI                 50.65      48.27        
 19 Gailband, Carter O  11 SBA-SI                 52.57      50.29        
 20 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI                 58.30     x56.87        
 21 King, Garrett R     12 MRA-SI                    NT    1:02.82        
 -- Tscherch, Noah G    11 SBA-SI               1:06.96         DQ        
 -- Smith, Gibson D     12 WSST-SI                   NT         DQ        
 
Event 80  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI               2:45.26    2:38.74         20  
       35.41  1:16.24  1:57.24  2:38.74                                    
  2 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI               2:48.45    2:41.33         17  
       37.08  1:18.50  2:00.20  2:41.33                                    
  3 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI               2:48.30    2:49.17         16  
       38.75  1:22.26  2:05.85  2:49.17                                    
  4 Dickman, Austin T   14 UNAT-SI              2:46.00    2:50.90         15  
       39.37  1:22.56  2:05.19  2:50.90                                    
  5 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI               2:52.93    2:51.03         14  
       39.07  1:23.34  2:08.40  2:51.03                                    
  6 Gaeir, Kobe M       13 MRA-SI                    NT    3:05.80         13  
       40.51  1:27.75  2:17.97  3:05.80                                    
  7 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI               3:02.78    3:10.90         12  
       40.53  1:28.39  2:17.77  3:10.90                                    
  8 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI                    NT    3:18.26         11  
       44.17  1:36.02  2:27.01  3:18.26                                    
 -- Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI              2:52.25         DQ        
       39.32  1:24.00  2:10.28       DQ                                    
 -- Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT         DQ        
       42.33  1:31.45  2:23.43       DQ                                    
 
Event 80  Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Arthur, Alex N      16 WAVE-SI              2:43.70    2:43.94         20  
       37.21  1:19.35  2:01.64  2:43.94                                    
  2 Girbau, Omar        15 UNAT-SI              2:47.55    2:58.53         17  
       40.98  1:24.97  2:11.98  2:58.53                                    
 
Event 84  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Martinez, Edgar      8 SBA-SI               1:38.75    1:33.55         20  
       43.11  1:33.55                                                      
  2 Drake, Cameron V     9 TSC-SI               1:45.97    1:47.57         17  
 
Event 86  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI              1:17.48    1:13.26         20  
       34.50  1:13.26                                                      
  2 Moyer, Jake S       11 MRA-SI               1:17.29    1:21.01         17  
       37.56  1:21.01                                                      
  3 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI               1:25.04    1:22.45         16  
       38.36  1:22.45                                                      
  4 Yang, Daniel        11 SDAC-SI              1:22.55    1:23.95         15  
       38.01  1:23.95                                                      
  5 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI               1:28.57    1:28.84         14  
       39.45  1:28.84                                                      
 -- Molter, Aiden J     11 CAST-SI              1:36.19         DQ        
       43.29                                                               
 -- Meza, Christian I   11 HSA-SI               1:33.19         DQ        
       38.38       DQ                                                      
 
Event 88  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI               1:11.29    1:05.66         20  
       31.04  1:05.66                                                      
  2 Slayton, Nicholas   14 MVY-SI               1:06.73    1:06.63         17  
       31.87  1:06.63                                                      
  3 Moreno, Karl C      13 SBA-SI               1:13.78    1:08.77         16  
       30.77  1:08.77                                                      
  4 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI               1:10.36    1:08.82         15  
       32.60  1:08.82                                                      
  5 Hale, Benjamin S    14 HSA-SI               1:11.47    1:09.06         14  
       32.13  1:09.06                                                      
  6 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI                   NT    1:09.47         13  
       31.75  1:09.47                                                      
  7 Rascon, Esteban     13 SBA-SI               1:09.86    1:09.90         12  
       33.19  1:09.90                                                      
  8 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI               1:13.16    1:10.68         11  
       33.24  1:10.68                                                      
  9 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI               1:11.87    1:14.04          9  
       33.50  1:14.04                                                      
 10 Gaeir, Kobe M       13 MRA-SI                    NT    1:14.78          7  
       34.24  1:14.78                                                      
 11 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI               1:27.45    1:23.92          6  
       36.34  1:23.92                                                      
 
Event 88  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wong, Stanely J     18 QFS-SI               1:05.10    1:04.89         20  
       29.84  1:04.89                                                      
 
Event 92  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI                45.44      44.20         20  
  2 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI                 46.44      45.88         17  
  3 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI                 47.14      46.57         16  
  4 Martinez, Edgar      8 SBA-SI                 45.55      47.47         15  
  5 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI                49.47      47.63         14  
  6 Yang, Anthony H      7 SDAC-SI                50.62      52.06         13  
  7 Denny, Devin T       8 MRA-SI                 51.42      53.24         12  
  8 Vargas, Marco        8 SBA-SI                 59.34      54.05         11  
  9 Axline, Bennett B   11 SDAC-SI              1:00.45      55.51          9  
 10 Sanchez-Cordova, G   8 SBA-SI               1:09.28    1:00.67          7  
 11 Castillo Hernandez   6 SBA-SI               1:00.70    1:02.63          6  
 12 Hixson, Steven F     8 HSA-SI               1:08.59    1:07.29          5  
 13 Ahmed, Imran         7 SBA-SI               1:19.80    1:08.88          4  
 14 Nguyen, Ryan L       6 SBA-SI                    NT    1:11.66          3  
 -- Burkart, Felix E     8 CAST-SI              1:02.02         DQ        
 
Event 94  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Yang, Ray H          9 SDAC-SI                44.40      38.47         20  
  2 Forstot, Jack W     10 UNAT-SI                42.34      38.99         17  
  3 Spahn, Joseph P     10 QFS-SI                 43.65      44.20         16  
  4 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI                 49.83      44.80         15  
  5 Thomas, Kanta K     10 MVY-SI                 44.55      45.04         14  
  6 Canino, Stephen M    9 QFS-SI                 46.50      46.06         13  
  7 Szilard, Todd A      9 TSC-SI                 45.97      47.10         12  
  8 Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI                49.61      47.34         11  
  9 Moreno, Keith C     10 SBA-SI                 48.02      48.43          9  
 10 Holden, Eric J       9 CAST-SI                49.26      48.93          7  
 11 Vavrunek, Andrew T  10 QFS-SI                    NT      50.50          6  
 12 Folk, Ben R          9 CAST-SI                52.39      53.44          5  
 13 Martinez, Max        9 SBA-SI                    NT      54.16          4  
 14 Schalge, Blake G     9 SBA-SI                 54.26      58.12          3  
 15 Eustaquio, Nico M   10 SBA-SI               1:00.61    1:00.79          2  
 16 Flores Zuniga, Adr   9 SBA-SI               1:05.17    1:04.33          1  
 
Event 96  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI                 37.53      34.30         20  
  2 Schalge Jr., Troy   11 SBA-SI                 35.90      34.97         17  
  3 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI                37.34      35.45         16  
  4 Moyer, Jake S       11 MRA-SI                 35.29      36.27         15  
  5 Gaeir, Austin K     12 MRA-SI                    NT      36.63         14  
  6 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI                 36.51      36.90         13  
  7 Coons, Steven J     11 HSA-SI                 37.14      36.95         12  
  8 Slayton, Christoph  11 MVY-SI                 36.96      37.30         11  
  9 Souttere, Trent C   12 CAST-SI                37.51      37.33          9  
 10 Cox, Cavan L        11 MRA-SI                 39.73      38.80          7  
 11 Szilard, Scott A    11 TSC-SI                 42.11      39.33          6  
 12 Yang, Daniel        11 SDAC-SI                42.32      39.36          5  
 13 Molter, Aiden J     11 CAST-SI                40.45      41.16          4  
 14 Gailband, Carter O  11 SBA-SI                 44.92      41.46          3  
 15 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI                 43.55      42.14          2  
 16 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI                44.51      42.99          1  
 17 Negus, Mark C       11 WAVE-SI                46.70      43.71        
 18 Rubio, Federico     12 SBA-SI                 52.01      46.10        
 19 Smith, Gibson D     12 WSST-SI                53.45      52.44        
 20 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI                 52.21      56.03        
 21 King, Garrett R     12 MRA-SI                    NT    1:00.16        
 22 Tscherch, Noah G    11 SBA-SI               1:05.07    1:08.42        
 
Event 98  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ruelas, Aaron D     13 SBA-SI               2:33.60    2:28.74         20  
       34.79  1:12.40  1:51.97  2:28.74                                    
  2 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI               2:34.80    2:29.21         17  
       36.34  1:14.07  1:52.11  2:29.21                                    
  3 Sebree, Sean T      14 UNAT-SI              2:33.48    2:29.79         16  
       35.32  1:12.93  1:52.01  2:29.79                                    
  4 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI               2:47.94    2:43.44         15  
       39.97  1:20.90  2:03.05  2:43.44                                    
  5 Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI              2:43.94    2:43.95         14  
       38.96  1:20.87  2:03.73  2:43.95                                    
 
Event 98  Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI              2:19.17    2:20.97         20  
       31.95  1:08.25  1:45.63  2:20.97                                    
 
Event 102  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    2:47.75         40  
     1) Estrada, Pablo S 8              2) Lomoro, Cristian T 10          
     3) Martinez, Edgar 8               4) Ramirez Ampudia, Roman A 10    
       44.19  1:30.67  2:12.74  2:47.75                                    
  2 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    4:00.14         34  
     1) Castillo Hernandez, Juanito E 6 2) Moreno, Keith C 10             
     3) Vargas, Marco 8                 4) Nguyen, Ryan L 6               
     1:07.49  1:58.33  3:00.21  4:00.14                                    
  3 South Bay Aquatics-SI  'C'                       NT    4:03.52         32  
     1) Martinez, Max 9                 2) Schalge, Blake G 9             
     3) Flores Zuniga, Adrian 9         4) Sanchez-Cordova, Geo 8         
       53.77  2:15.68  3:15.28  4:03.52                                    
 
Event 104  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    2:22.65         40  
     1) Saiadian, Arthur 11             2) Sebree, Shane W 11             
     3) Walz, Jaden M 11                4) Stewart, Eli T 12              
       37.53  1:19.55  1:52.38  2:22.65                                    
  2 Manta Ray Aquatics-SI  'A'                       NT    2:24.62         34  
     1) Moyer, Jake S 11                2) Cox, Cavan L 11                
     3) Boggeln, Owen N 11              4) Gaeir, Austin K 12             
       37.85  1:19.59  1:56.16  2:24.62                                    
  3 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    2:33.92         32  
     1) Schalge Jr., Troy D 11          2) Gailband, Carter O 11          
     3) Hernandez, Samuel 11            4) Rubio, Federico 12             
       36.33  1:19.82  1:59.62  2:33.92                                    
 
Event 106  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                       NT    2:03.55         40  
     1) Ruelas, Aaron D 13              2) Camarillo, Emilio 13           
     3) Aguimatang, Ezra R 13           4) Kramer, Kyle A 14              
       32.18  1:08.64  1:37.90  2:03.55                                    
  2 South Bay Aquatics-SI  'B'                       NT    2:08.35         34  
     1) Moreno, Karl C 13               2) Schwartz, Kevin A 14           
     3) Rascon, Esteban 13              4) Ibarguren, Jon 13              
       32.22  1:09.51  1:40.51  2:08.35                                    
 
Event 110  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Yang, Ray H          9 SDAC-SI              3:16.26    2:58.88         20  
       40.08  1:26.59  2:20.78  2:58.88                                    
  2 Estrada, Pablo S     8 SBA-SI               3:14.04    3:01.69         17  
       42.32  1:30.69  2:24.06  3:01.69                                    
  3 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI               3:15.33    3:02.69         16  
       41.62  1:28.47  2:21.76  3:02.69                                    
  4 Drake, Cameron V     9 TSC-SI               3:34.76    3:21.26         15  
       44.52  1:37.87  2:36.60  3:21.26                                    
 -- Thomas, Kanta K     10 MVY-SI               3:16.01         DQ        
       44.76  1:40.63  2:34.39       DQ                                    
 -- Szilard, Todd A      9 TSC-SI               3:59.03         DQ        
              1:51.28  2:57.25       DQ                                    
 
Event 112  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Walz, Jaden M       11 SBA-SI               2:46.11    2:39.02         20  
       33.93  1:14.93  2:03.20  2:39.02                                    
  2 Stewart, Eli T      12 SBA-SI                    NT    2:49.62         17  
       41.38  1:23.39  2:12.66  2:49.62                                    
  3 Meza, Christian I   11 HSA-SI               3:00.18    2:49.90         16  
       38.87  1:25.22  2:14.65  2:49.90                                    
  4 Sebree, Shane W     11 SBA-SI               3:14.54    3:17.46         15  
       45.82  1:41.17  2:34.88  3:17.46                                    
  5 Negus, Mark C       11 WAVE-SI                   NT    3:44.56         14  
       57.90  1:53.28  2:52.68  3:44.56                                    
 
Event 114  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kramer, Kyle A      14 SBA-SI               2:24.17    2:17.59         20  
       31.18  1:05.68  1:47.16  2:17.59                                    
  2 Slayton, Nicholas   14 MVY-SI               2:24.48    2:21.18         17  
       30.67  1:06.92  1:48.60  2:21.18                                    
  3 Sebree, Sean T      14 UNAT-SI              2:29.61    2:24.34         16  
       31.55  1:10.50  1:52.68  2:24.34                                    
  4 Aguimatang, Ezra R  13 SBA-SI               2:29.80    2:25.23         15  
       30.92  1:07.08  1:51.97  2:25.23                                    
  5 Camarillo, Emilio   13 SBA-SI               2:30.19    2:28.87         14  
       32.23  1:12.73  1:56.23  2:28.87                                    
  6 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI               2:28.25    2:29.40         13  
       33.59  1:13.35  1:55.33  2:29.40                                    
  7 Hale, Benjamin S    14 HSA-SI               2:34.99    2:29.70         12  
       32.33  1:09.71  1:55.91  2:29.70                                    
  8 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI              2:34.56    2:31.88         11  
       32.84  1:11.70  1:57.33  2:31.88                                    
  9 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI               2:34.60    2:32.35          9  
       33.65  1:14.29  1:58.63  2:32.35                                    
 10 Ruelas, Aaron D     13 SBA-SI               2:34.00    2:33.32          7  
       32.91  1:12.25  1:59.45  2:33.32                                    
 11 Ornelas, Peter J    13 CAST-SI              2:49.04    2:47.65          6  
       37.70  1:20.98  2:12.52  2:47.65                                    
 12 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI               2:52.26    2:50.99          5  
       40.96  1:30.20  2:14.86  2:50.99                                    
 13 Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT    3:01.35          4  
       42.55  1:32.76  3:01.35                                             
 
Event 114  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Arthur, Alex N      16 WAVE-SI              2:36.89    2:30.91         20  
       33.39  1:13.06  1:55.99  2:30.91                                    
 
Event 118  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ramirez Ampudia, R  10 SBA-SI               1:19.75    1:16.44         20  
       38.08  1:16.44                                                      
  2 Lomoro, Cristian T  10 SBA-SI               1:33.54    1:16.81         17  
       36.02  1:16.81                                                      
  3 Bjerke, Sam K        8 QFS-SI               1:18.72    1:17.47         16  
       36.18  1:17.47                                                      
  4 Canino, Stephen M    9 QFS-SI               1:24.66    1:21.80         15  
       39.21  1:21.80                                                      
  5 Drake, Cameron V     9 TSC-SI               1:28.44    1:23.68         14  
       36.98  1:23.68                                                      
  6 Escalera, DavidJay   9 IVDA-SI              1:33.17    1:26.16         13  
       40.97  1:26.16                                                      
  7 Rousseau, Julien M   8 UNAT-SI              1:36.21    1:30.53         12  
       43.21  1:30.53                                                      
  8 Duarte, Trypp T      8 IVDA-SI              1:37.85    1:34.01         11  
       45.92  1:34.01                                                      
  9 Spahn, Joseph P     10 QFS-SI               1:37.86    1:34.11          9  
       43.03  1:34.11                                                      
 10 Burkart, Felix E     8 CAST-SI                   NT    1:34.16          7  
       44.72  1:34.16                                                      
 11 Holden, Eric J       9 CAST-SI              1:37.51    1:35.09          6  
       43.78  1:35.09                                                      
 12 Denny, Devin T       8 MRA-SI               1:40.01    1:35.11          5  
       44.66  1:35.11                                                      
 13 Pattison, Kieran C   8 QFS-SI               1:32.70    1:35.45          4  
       45.15  1:35.45                                                      
 14 Folk, Ben R          9 CAST-SI              1:42.01    1:36.44          3  
       45.63  1:36.44                                                      
 15 Yang, Anthony H      7 SDAC-SI              1:42.87    1:36.80          2  
       46.69  1:36.80                                                      
 16 Moreno, Keith C     10 SBA-SI               1:34.98    1:38.03          1  
       44.40  1:38.03                                                      
 17 Sanchez-Cordova, G   8 SBA-SI               1:50.12    1:44.82        
       46.84  1:44.82                                                      
 18 Flores Zuniga, Adr   9 SBA-SI               1:54.55    1:47.00        
       49.28  1:47.00                                                      
 19 Martinez, Max        9 SBA-SI               1:35.77    1:48.48        
       50.45  1:48.48                                                      
 20 Castillo Hernandez   6 SBA-SI               1:57.78    1:53.39        
       52.79  1:53.39                                                      
 21 Schalge, Blake G     9 SBA-SI               1:46.77    1:57.62        
       54.27  1:57.62                                                      
 -- Eustaquio, Nico M   10 SBA-SI               1:49.76         NS        
 -- Ahmed, Imran         7 SBA-SI               2:16.05         NS        
 -- Vavrunek, Andrew T  10 QFS-SI                    NT         NS        
 
Event 120  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M     12 TSC-SI               1:04.90    1:01.80         20  
       29.68  1:01.80                                                      
  2 Walz, Jaden M       11 SBA-SI               1:06.46    1:04.91         17  
       30.65  1:04.91                                                      
  3 Zeng, Daniel        12 SDAC-SI              1:09.13    1:05.33         16  
       31.80  1:05.33                                                      
  4 Gaeir, Austin K     12 MRA-SI                    NT    1:05.38         15  
       31.12  1:05.38                                                      
  5 Ontiveros, Andrew   12 SBA-SI               1:08.44    1:05.45         14  
       31.49  1:05.45                                                      
  6 Saiadian, Arthur    11 SBA-SI               1:06.87    1:07.33         13  
       32.04  1:07.33                                                      
  7 Meza, Christian I   11 HSA-SI               1:10.44    1:07.67         12  
       30.94  1:07.67                                                      
  8 Slayton, Christoph  11 MVY-SI               1:11.08    1:09.86         11  
       33.42  1:09.86                                                      
  9 Coons, Steven J     11 HSA-SI               1:09.30    1:10.49          9  
       34.08  1:10.49                                                      
 10 Cox, Cavan L        11 MRA-SI               1:08.54    1:12.49          7  
       35.09  1:12.49                                                      
 11 Boggeln, Owen N     11 MRA-SI               1:13.42    1:13.51          6  
       35.15  1:13.51                                                      
 12 Souttere, Trent C   12 CAST-SI              1:14.92    1:13.77          5  
       36.43  1:13.77                                                      
 13 Stewart, Eli T      12 SBA-SI               1:09.52    1:14.30          4  
       35.05  1:14.30                                                      
 14 Stinnett, Drew R    11 HSA-SI               1:19.16    1:14.73          3  
       35.08  1:14.73                                                      
 15 Szilard, Scott A    11 TSC-SI               1:18.87    1:15.54          2  
       34.71  1:15.54                                                      
 16 Molter, Aiden J     11 CAST-SI              1:14.39    1:15.72          1  
       35.76  1:15.72                                                      
 17 Gonzales, Grant D   11 UNAT-SI              1:14.93    1:16.65        
       36.55  1:16.65                                                      
 18 Gailband, Carter O  11 SBA-SI               1:23.28    1:18.05        
       36.48  1:18.05                                                      
 19 Rubio, Federico     12 SBA-SI               1:21.14    1:18.95        
       37.23  1:18.95                                                      
 20 Sebree, Shane W     11 SBA-SI               1:12.76    1:19.09        
       37.25  1:19.09                                                      
 21 Hernandez, Samuel   11 SBA-SI               1:20.16    1:20.22        
       37.87  1:20.22                                                      
 22 Lopez, Ivan C       11 SBA-SI               1:54.33   x1:39.29        
       47.98  1:39.29                                                      
 
Event 122  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dickman, Austin T   14 UNAT-SI                57.27      57.28         20  
       27.73    57.28                                                      
  2 Sebree, Sean T      14 UNAT-SI              1:00.01      58.57         17  
       27.83    58.57                                                      
  3 Hale, Benjamin S    14 HSA-SI                 58.17      58.90         16  
       28.46    58.90                                                      
  4 Moreno, Karl C      13 SBA-SI               1:01.11      59.93         15  
  5 Schnalzer, Chris R  14 HSA-SI               1:02.26      59.99         14  
       29.03    59.99                                                      
  6 Bouris, Oscar F     13 MVY-SI                 59.84    1:00.95         13  
       29.25  1:00.95                                                      
  7 Ibarguren, Jon      13 SBA-SI               1:02.94    1:01.54         12  
       29.85  1:01.54                                                      
  8 Shamoun, Nicholas   13 HSA-SI               1:03.79    1:02.38         11  
       30.29  1:02.38                                                      
  9 Romero, Ivann U     13 UNAT-SI              1:02.80    1:03.80          9  
       30.67  1:03.80                                                      
 10 Ornelas, Peter J    13 CAST-SI              1:07.46    1:07.15          7  
       32.02  1:07.15                                                      
 11 Jimenez, Adrian S   13 UNAT-SI              1:06.07    1:07.22          6  
       32.84  1:07.22                                                      
 12 Szilard, Ryan M     13 TSC-SI               1:09.29    1:08.28          5  
       33.02  1:08.28                                                      
 13 Gammon III, Willia  13 SBA-SI                    NT    1:08.63          4  
       33.22  1:08.63                                                      
 14 Schwartz, Kevin A   14 SBA-SI               1:07.97    1:10.78          3  
       34.27  1:10.78                                                      
 15 Gideon, Max J       13 MRA-SI               1:15.28    1:11.81          2  
       33.93  1:11.81                                                      
 16 Boggeln, Zach D     13 MRA-SI               1:14.73    1:12.21          1  
       33.63  1:12.21                                                      
 
Event 122  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sanchez Jr., Aleja  16 UNAT-SI                55.68      54.09         20  
       25.94    54.09                                                      
  2 Wong, Stanely J     18 QFS-SI                 56.67      58.38         17  
       27.65    58.38                                                      
  3 Girbau, Omar        15 UNAT-SI                57.64      59.70         16  
       28.52    59.70                                                      
  4 Imber, Hunter D     15 HSA-SI               1:01.68    1:00.78         15  
       29.30  1:00.78                                                      
  5 Arthur, Alex N      16 WAVE-SI              1:03.20    1:02.02         14  
       30.06  1:02.02