Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 3/12/17 06:52 PM
               2017 SI HSA JOMAX South Meet - 3/11/17 to 3/12/17               
                             Sanction #: SI-17-04                              
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:32.73    1:27.57    9  
       40.36  1:27.57                                                      
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:31.96    1:29.97    7  
       42.07  1:29.97                                                      
  3 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:34.03    1:31.36    6  
       42.19  1:31.36                                                      
  4 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI               1:35.87    1:34.98    5  
  5 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:40.40    1:41.28    4  
       44.57  1:41.28                                                      
  6 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:46.81    1:43.99    3  
       49.89  1:43.99                                                      
  7 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:51.66    1:44.30    2  
       48.22  1:44.30                                                      
  8 Roh, Henry H               8 PS-SI                1:43.11    1:50.67    1  
       52.40  1:50.67                                                      
  9 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               2:10.42    2:02.72  
 10 Ochs, Wyatt I              8 SDY-SI               2:06.46    2:14.13  
     1:06.08  2:14.13                                                      
 11 Calma, James Christian C   6 SBA-SI                    NT    2:41.73  
 -- Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT         DQ  
     1:04.67                                                               
 -- Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                    NT         DQ  
       59.93                                                               
 -- Tenney, Charles            8 SBA-SI               1:56.76         DQ  
       49.78       DQ                                                      
 -- Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                     NT         DQ  
     1:00.15                                                               
 -- Liu, Liam                  8 PS-SI                     NT         DQ  
       44.38       DQ                                                      
 
Event 4  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI               1:31.28    1:26.44    9  
       42.07  1:26.44                                                      
  2 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI              1:31.75    1:30.42    7  
  3 Cruz, Joshua              10 SBA-SI               1:32.71    1:31.90    6  
       42.48  1:31.90                                                      
  4 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:37.07    1:33.86    5  
       44.39  1:33.86                                                      
  5 Negus, Gordon C            9 WAVE-SI                   NT    1:40.78    4  
       46.38  1:40.78                                                      
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:44.63    1:42.17    3  
       46.60  1:42.17                                                      
  7 Granger, Tyler J           9 CAST-SI              1:51.47    1:44.99    2  
       52.39  1:44.99                                                      
  8 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               1:39.83    1:49.15    1  
       51.68  1:49.15                                                      
 
Event 6  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:16.36    1:13.53    9  
       35.06  1:13.53                                                      
  2 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:17.25    1:18.31    7  
       37.44  1:18.31                                                      
  3 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:24.83    1:18.83    6  
       37.05  1:18.83                                                      
  4 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI               1:27.24    1:19.94    5  
       39.72  1:19.94                                                      
  5 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:25.93    1:20.15    4  
       38.40  1:20.15                                                      
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:21.67    1:21.21    3  
       38.65  1:21.21                                                      
  7 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:25.43    1:25.36    2  
       40.57  1:25.36                                                      
  8 Martinez, Maximiliano     11 SBA-SI               1:41.27    1:30.24    1  
       40.56  1:30.24                                                      
  9 Szilard, Todd A           11 SDY-SI               1:30.77    1:33.18  
 10 Coziahr, William D        11 SBA-SI               1:43.15    1:33.63  
 11 Hsieh, Nicholas           11 PS-SI                1:33.48    1:34.90  
       47.39  1:34.90                                                      
 12 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI              1:37.29    1:34.99  
       47.34  1:34.99                                                      
 13 Loorya, Wyatt A           11 HSA-SI               1:35.63    1:35.09  
 14 Rollins, Brodie J         11 SDY-SI               1:38.10    1:35.97  
       45.95  1:35.97                                                      
 15 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:38.64    1:40.00  
       44.83  1:40.00                                                      
 16 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI                    NT    1:49.98  
       50.87  1:49.98                                                      
 17 Gavino, Anthony           11 SBA-SI               2:04.61    1:57.90  
       53.21  1:57.90                                                      
 
Event 8  Boys 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              4:49.42    5:00.71    9  
       30.19  1:06.68  1:44.86  2:22.61  3:06.88  3:51.72  4:26.59  5:00.71
 
Event 10  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yang, Vincent             10 SBA-SI                    NT    2:33.59    9  
       34.10  1:13.96  1:54.72  2:33.59                                    
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               2:53.86    2:46.19    7  
       38.52  1:20.78  2:05.89  2:46.19                                    
  3 Silva, Roman A            10 SBA-SI                    NT    2:46.79    6  
       38.19  1:21.19  2:05.53  2:46.79                                    
  4 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                     NT    2:47.20    5  
       36.86  1:19.94  2:04.54  2:47.20                                    
  5 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               2:55.48    2:52.50    4  
       38.70  1:24.15  2:10.01  2:52.50                                    
  6 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI                    NT    2:55.09    3  
       39.46  1:24.46  2:12.38  2:55.09                                    
  7 Cruz, Joshua              10 SBA-SI               2:54.13    2:57.92    2  
       41.91  1:27.76  2:57.92                                             
  8 Calma, John Luca           9 SBA-SI                    NT    3:05.84    1  
       43.13  1:30.18  2:19.12  3:05.84                                    
  9 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI                    NT    3:14.53  
       49.11  1:39.02  2:28.47  3:14.53                                    
 10 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               3:30.32    3:22.80  
       46.09  1:36.68  2:30.72  3:22.80                                    
 11 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                    NT   x3:56.71  
       50.34  1:52.16  2:52.33  3:56.71                                    
 
Event 12  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               2:21.03    2:16.87    9  
       31.02  1:05.70  1:41.80  2:16.87                                    
  2 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               2:32.46    2:25.97    7  
              1:08.20  1:46.98  2:25.97                                    
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               2:30.89    2:26.52    6  
       32.78  1:09.35  1:47.81  2:26.52                                    
  4 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:27.51    2:26.75    5  
              1:11.33  1:49.07  2:26.75                                    
  5 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              2:44.77    2:32.41    4  
       32.02  1:10.02  1:52.36  2:32.41                                    
  6 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI              2:42.34    2:37.38    3  
       34.46  1:14.76  1:56.60  2:37.38                                    
  7 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                2:44.36    2:40.69    2  
       35.50  1:15.46  1:57.58  2:40.69                                    
  8 Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI               2:54.18    2:50.57    1  
       38.36  1:22.30  2:50.57                                             
  9 Schalge, Blake            11 SBA-SI               3:08.51    3:10.71  
       43.41  1:33.15  2:22.99  3:10.71                                    
 -- Holden, Eric J            11 CAST-SI              2:57.23         DQ  
       39.10  1:23.34  2:09.51       DQ                                    
 
Event 14  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:02.91    2:01.44    9  
       28.55    59.21  1:32.21  2:01.44                                    
  2 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               2:10.90    2:02.33    7  
       27.87    58.79  1:31.27  2:02.33                                    
  3 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              2:08.14    2:07.83    6  
       29.04  1:01.49  1:35.03  2:07.83                                    
  4 Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI                    NT    2:08.06    5  
       29.53  1:01.88  1:35.87  2:08.06                                    
  5 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:17.14    2:09.01    4  
       29.59  1:02.13  1:35.77  2:09.01                                    
  6 Rubio, Federico           14 SBA-SI               2:03.71    2:11.31    3  
       29.77  1:02.54  1:37.18  2:11.31                                    
  7 Gelibert, Vincent P       13 WSST-SI              2:12.95    2:17.63    2  
       30.40  1:05.50  1:42.12  2:17.63                                    
  8 Souttere, Trenton C       14 CAST-SI              2:24.30    2:18.80    1  
       32.96  1:09.43  1:45.66  2:18.80                                    
  9 Lemmon, Justin C          13 HSA-SI                    NT    2:18.94  
       44.75  1:31.70  2:23.54  2:18.94                                    
 10 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                2:33.23    2:21.19  
       32.66  1:08.41  1:45.59  2:21.19                                    
 11 Major, Adam E             13 PS-SI                2:21.92    2:24.99  
       32.22  1:09.48  1:48.50  2:24.99                                    
 12 Czapek, Derek             13 SBA-SI               2:23.52    2:25.86  
       31.91  1:08.81  1:47.99  2:25.86                                    
 13 Baker, Avery J            13 CAST-SI              2:37.42    2:27.56  
       32.29  1:08.21  1:47.69  2:27.56                                    
 14 Na, Chris                 13 SSD-SI               2:45.41    2:27.89  
       34.06  1:12.25  1:49.71  2:27.89                                    
 15 Szilard, Scott A          13 SDY-SI               2:38.00    2:30.18  
       32.74  2:30.18                                                      
 16 Corella, Joel H           13 MRA-SI                    NT    2:31.12  
       33.56  1:10.61  1:50.79  2:31.12                                    
 17 Kamath, Shreyas V         13 PS-SI                2:33.55    2:33.41  
       33.24  1:12.36  1:53.25  2:33.41                                    
 18 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    2:38.89  
              1:14.37  1:58.50  2:38.89                                    
 19 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              2:39.48    2:40.59  
       35.93  1:16.13  1:58.38  2:40.59                                    
 20 Lorey, Michael D          13 SBA-SI               2:59.20    2:52.24  
              1:23.93  2:10.50  2:52.24                                    
 21 Hutchinson, Gabriel E     13 HSA-SI               3:03.12    2:54.48  
              1:22.40  2:09.43  2:54.48                                    
 22 Chico, Jason B            13 CAST-SI              3:28.89    3:11.51  
       41.26  1:30.95  2:24.39  3:11.51                                    
 
Event 14  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                2:00.03    1:57.83    9  
       27.15    57.85  1:28.72  1:57.83                                    
  2 Rascon, Esteban           15 UN-SI                2:01.06    2:00.63    7  
       27.96    58.63  1:30.05  2:00.63                                    
  3 Zhu, Zechariah K          16 SDY-SI               2:02.59    2:02.81    6  
       29.36  1:00.33  1:31.91  2:02.81                                    
  4 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                2:10.09    2:02.96    5  
       27.57    57.98  1:30.84  2:02.96                                    
  5 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                2:12.22    2:12.57    4  
       29.50  1:02.44  1:37.62  2:12.57                                    
  6 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                2:09.00    2:14.65    3  
       30.77  1:04.33  1:39.48  2:14.65                                    
  7 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              2:50.97    2:31.41    2  
       34.49  1:13.02  1:52.93  2:31.41                                    
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:47.04    1:39.37    9  
       47.80  1:39.37                                                      
  2 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI              1:42.27    1:39.62    7  
       47.23  1:39.62                                                      
  3 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:48.32    1:41.23    6  
       46.76  1:41.23                                                      
  4 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI               1:47.11    1:44.63    5  
  5 Drake, Daniel D           10 HSA-SI               1:45.36    1:46.38    4  
       50.75  1:46.38                                                      
  6 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:54.71    1:47.93    3  
       52.99  1:47.93                                                      
  7 Cruz, Joshua              10 SBA-SI               2:03.64    1:53.95    2  
       56.30  1:53.95                                                      
  8 Granger, Tyler J           9 CAST-SI              2:02.76    1:54.10    1  
       55.23  1:54.10                                                      
  9 Loorya, Austin R           9 HSA-SI                    NT    1:54.74  
 10 Negus, Gordon C            9 WAVE-SI                   NT    1:58.86  
       55.72  1:58.86                                                      
 11 Ochs, Wyatt I              8 SDY-SI               2:02.28    2:01.31  
 12 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                2:12.00    2:10.73  
     1:02.54  2:10.73                                                      
 13 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               2:25.54    2:17.13  
     1:06.99  2:17.13                                                      
 14 Jochimsen, Aaron A         7 UN-SI                     NT    3:08.84  
 -- Ho, Derek J                8 PS-SI                1:51.27         DQ  
       54.45       DQ                                                      
 -- Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI                   NT         DQ  
     1:08.09       DQ                                                      
 -- Cameron, Austin C         10 MRA-SI                    NT         DQ  
       52.61       DQ                                                      
 
Event 18  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:26.98    1:22.98    9  
       39.98  1:22.98                                                      
  2 Tilley, Alejandro D       12 SDY-SI               1:32.45    1:23.68    7  
       36.78  1:23.68                                                      
  3 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI               1:30.12    1:27.12    6  
  4 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:38.54    1:28.79    5  
       43.01  1:28.79                                                      
  5 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              1:28.30    1:31.84    4  
       44.77  1:31.84                                                      
  6 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                1:40.11    1:34.55    3  
       45.02  1:34.55                                                      
  7 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI              1:37.48    1:39.14    2  
       47.76  1:39.14                                                      
  8 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:40.78    1:39.26    1  
       47.48  1:39.26                                                      
  9 Holden, Eric J            11 CAST-SI              1:35.52    1:39.88  
       46.78  1:39.88                                                      
 10 Loorya, Wyatt A           11 HSA-SI               1:50.39    1:47.94  
       51.45  1:47.94                                                      
 -- Librera, Michael          12 MRA-SI               1:27.36         DQ  
       41.48       DQ                                                      
 
Event 20  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:17.31    1:13.36    9  
       34.18  1:13.36                                                      
  2 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:16.79    1:14.60    7  
       35.50  1:14.60                                                      
  3 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:15.90    1:14.75    6  
       36.33  1:14.75                                                      
  4 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI               1:16.42    1:15.01    5  
       34.59  1:15.01                                                      
  5 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:16.22    1:17.19    4  
       37.35  1:17.19                                                      
  6 Rubio, Federico           14 SBA-SI               1:17.61    1:19.29    3  
       37.18  1:19.29                                                      
  7 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:33.66    1:19.91    2  
       38.13  1:19.91                                                      
  8 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:27.84    1:23.42    1  
       39.44  1:23.42                                                      
  9 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:26.09    1:24.64  
 10 Cai, Sean                 13 PS-SI                     NT    1:25.20  
       40.52  1:25.20                                                      
 11 Na, Chris                 13 SSD-SI               1:37.82    1:25.51  
       41.42  1:25.51                                                      
 12 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:29.99    1:27.63  
       40.98  1:27.63                                                      
 13 Gelibert, Vincent P       13 WSST-SI              1:26.88    1:27.79  
       42.96  1:27.79                                                      
 14 Kamath, Shreyas V         13 PS-SI                1:31.71    1:29.19  
       40.89  1:29.19                                                      
 15 Mowrey, Gage R            13 MRA-SI               1:58.12    1:33.02  
       42.96  1:33.02                                                      
 16 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              1:37.14    1:35.00  
       45.39  1:35.00                                                      
 17 Corella, Joel H           13 MRA-SI                    NT    1:36.17  
       46.17  1:36.17                                                      
 18 Lorey, Michael D          13 SBA-SI               1:48.81    1:40.02  
       47.95  1:40.02                                                      
 19 Lemmon, Justin C          13 HSA-SI               1:45.25    1:42.58  
       49.54  1:42.58                                                      
 20 Hutchinson, Gabriel E     13 HSA-SI               1:50.10    1:42.87  
 21 Potter, Corey B           13 MRA-SI                    NT    1:45.75  
       47.59  1:45.75                                                      
 -- Major, Adam E             13 PS-SI                1:33.14         DQ  
       44.41       DQ                                                      
 -- DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              1:18.76         DQ  
       35.86       DQ                                                      
 -- Singaram, Anishvar        13 PS-SI                     NT         DQ  
     1:00.74                                                               
 
Event 20  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:26.77    1:27.32    9  
       42.83  1:27.32                                                      
  2 Compiano, Lucas           15 WSST-SI                   NT    1:39.93    7  
       46.39  1:39.93                                                      
 
Event 22  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 35.27      33.86    9  
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  36.41      35.18    7  
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 36.44      35.69    6  
  4 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 36.28      35.76    5  
  5 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  40.38      38.12    4  
  6 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI                 40.97      38.21    3  
  7 Roh, Henry H               8 PS-SI                  41.11      40.08    2  
  8 Tenney, Charles            8 SBA-SI                 40.99      40.10    1  
  9 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  41.23      40.34  
 10 Liu, Liam                  8 PS-SI                  42.60      41.25  
 11 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 39.87      41.47  
 12 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 48.73      45.69  
 13 Cameron, Gavin A           8 MRA-SI                 48.82      46.41  
 14 Jochimsen, Aaron A         7 UN-SI                  52.86      46.86  
 15 Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI                 47.38      47.24  
 16 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 58.60      48.02  
 17 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                  48.55      48.63  
 18 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                 54.78      50.29  
 19 Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:02.28     x51.10  
 20 Ochs, Wyatt I              8 SDY-SI                 50.56      52.20  
 21 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI                55.99      52.99  
 22 Mino, Dominick A           8 SBA-SI                 52.29     x53.57  
 23 Calma, James Christian C   6 SBA-SI                 56.37     x57.84  
 24 Labrada, Carlos A          8 SBA-SI               1:08.26     x58.27  
 25 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT      58.51  
 26 Swallow, Matthew F         8 HSA-SI                 58.32      59.54  
 27 Liebig, Joseph D           8 HSA-SI               1:07.14    1:05.29  
 
Event 24  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lago, Carlos F            10 SBA-SI                 34.15      32.30    9  
  2 Drake, Daniel D           10 HSA-SI                 34.37      34.66    7  
  3 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 36.02      35.25    6  
  4 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 36.95      36.80    5  
  5 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  38.14      36.92    4  
  6 Wang, Nicholas Z          10 PS-SI                  41.19      38.00    3  
  7 Calma, John Luca           9 SBA-SI                 37.15      38.43    2  
  8 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI                41.92      38.44    1  
  9 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 40.80      40.35  
 10 Granger, Tyler J           9 CAST-SI                40.39      40.43  
 11 Cameron, Austin C         10 MRA-SI                 42.35      40.98  
 12 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                 43.07      41.35  
 13 Castorena, Xander X       10 SBA-SI                 44.62      42.70  
 14 Loorya, Austin R           9 HSA-SI                 44.90      45.55  
 15 Darner, Ian M              9 CAST-SI                   NT      50.56  
 
Event 26  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tilley, Alejandro D       12 SDY-SI                 30.00      29.00    9  
  2 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 29.15      29.02    7  
  3 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  30.05      29.56    6  
  4 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 30.81      30.66    5  
  5 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                  33.00      31.15    4  
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 30.36      31.37    3  
  7 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI                 31.99      31.74    2  
  8 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 31.30      31.81    1  
  9 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI                 31.17      31.84  
 10 O'Gorman, Finley F        12 MRA-SI                    NT      32.21  
 11 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                32.69      32.27  
 12 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                  32.69      32.47  
 13 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                  33.40      33.56  
 14 Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI                 34.30      34.00  
 15 Holden, Eric J            11 CAST-SI                33.08      34.02  
 16 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 34.50      34.35  
 17 Martinez, Maximiliano     11 SBA-SI                 35.31      35.21  
 18 Hsieh, Nicholas           11 PS-SI                  35.55      35.32  
 19 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                36.69      35.48  
 20 Szilard, Todd A           11 SDY-SI                 37.03      36.05  
 21 Coziahr, William D        11 SBA-SI                 40.02      36.42  
 22 Davies, Diego W           11 MRA-SI                 39.84      40.14  
 23 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI                 45.46      42.95  
 24 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 43.38      45.56  
 
Event 28  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 25.65      25.48    9  
  2 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                28.30      26.14    7  
  3 Rubio, Federico           14 SBA-SI                 26.79      26.28    6  
  4 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI                 27.30      27.65    5  
  5 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI                28.50      27.71    4  
  6 Coons, Steven J           13 HSA-SI                 27.45      27.91    3  
  7 Taquino, Colin R          13 HSA-SI                 27.83      28.15    2  
  8 Souttere, Trenton C       14 CAST-SI                30.61      28.36    1  
  9 Szilard, Scott A          13 SDY-SI                 28.78      29.38  
 10 Baker, Avery J            13 CAST-SI                31.09      29.48  
 11 Major, Adam E             13 PS-SI                  29.65      29.52  
 12 Kamath, Shreyas V         13 PS-SI                  29.29      29.79  
 13 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                  32.02      29.83  
 14 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT      30.04  
 15 Czapek, Derek             13 SBA-SI                 30.16      30.22  
 16 Whipple, Alexander E      13 HSA-SI                 30.36      30.57  
 17 Corella, Joel H           13 MRA-SI                    NT      30.64  
 18 Cox, Cavan L              13 MRA-SI                 30.53      30.82  
 19 Na, Chris                 13 SSD-SI                 33.43      31.57  
 20 Mowrey, Gage R            13 MRA-SI                 32.95      31.94  
 21 Cai, Sean                 13 PS-SI                  32.76      32.07  
 22 Lorey, Michael D          13 SBA-SI                 32.63      32.32  
 23 Hutchinson, Gabriel E     13 HSA-SI                 35.09      34.94  
 24 Potter, Corey B           13 MRA-SI                 39.33      35.38  
 25 Chico, Jason B            13 CAST-SI                38.07      37.65  
 26 Lemmon, Justin C          13 HSA-SI                 40.41      38.32  
 27 Singaram, Anishvar        13 PS-SI                  38.53      38.72  
 
Event 28  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                  25.12      24.61    9  
  2 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                  25.51      24.73    7  
  3 Zhu, Zechariah K          16 SDY-SI                 25.14      24.82    6  
  4 Rascon, Esteban           15 UN-SI                  26.28      26.17    5  
  5 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                  26.12      26.51    4  
  6 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                  28.00      27.80    3  
  7 Compiano, Lucas           15 WSST-SI                42.30      40.03    2  
 
Event 30  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                        2:40.00    2:35.15   18  
     1) Camarillo Moran, Mateo 7        2) Calma, John Luca 9             
     3) Flores Hidalgo, Eduardo 10      4) Flores Hidalgo, Andres 8       
     1:12.01  1:53.97  2:35.24  2:35.15                                    
  2 South Bay Aquatics-SI  'B'                             NT    2:51.79   14  
     1) Calma, James Christian C 6      2) Lago, Carlos F 10              
     3) Ambrosius, Kurt M 9             4) Silva, Roman A 10              
       59.22  1:30.36  2:16.78  2:51.79                                    
 
Event 32  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 San Diego YMCA-SI  'A'                            2:20.15    2:04.09   18  
     1) Szilard, Todd A 11              2) Rollins, Brodie J 11           
     3) Tilley, Alejandro D 12          4) Martinez JR, Mark A 12         
       38.52  1:05.17  1:34.65  2:04.09                                    
  2 The Wave House San Diego Swim-SI  'A'             2:07.00    2:08.62   14  
     1) Sosa, Brian 12                  2) Wei, Stanley T 12              
     3) Gonzalez Siller, Angel J 12     4) Golu, Alexander D 11           
       31.03  1:02.13  1:37.11  2:08.62                                    
  3 Manta Ray Aquatics-SI  'A'                             NT    2:23.81   12  
     1) Librera, Michael 12             2) Davies, Diego W 11             
     3) O'Gorman, Finley F 12           4) Drake, Cameron V 11            
       32.63  1:14.92  1:50.28  2:23.81                                    
  4 South Bay Aquatics-SI  'A'                             NT    2:27.10   10  
     1) Coziahr, William D 11           2) Garcia, Nicholas A 12          
     3) Martinez, Maximiliano 11        4) Mayhew, Allen W 12             
              1:07.40  1:52.60  2:27.10                                    
 
Event 34  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heartland Swimming Association-SI  'A'            1:51.00    1:51.68   18  
     1) Starling, Bryant W 13           2) Taquino, Colin R 13            
     3) Whipple, Alexander E 13         4) Coons, Steven J 13             
       33.65    53.55  1:24.11  1:51.68                                    
  2 College Area Swim Team-SI  'A'                    1:53.50    1:55.03   14  
     1) DeBever, Keegan J 13            2) Huntley, Braxton C 14          
     3) Eastman, Stone E 13             4) Nguyen, Toan K 13              
       32.18           1:28.15  1:55.03                                    
  3 Manta Ray Aquatics-SI  'A'                             NT    1:59.08   12  
     1) Boggeln, Owen N 13              2) Cox, Cavan L 13                
     3) Corella, Joel H 13              4) Mowrey, Gage R 13              
                57.25  1:28.90  1:59.08                                    
 
Event 36  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 46.40      42.18    9  
  2 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 45.67      42.26    7  
  3 Ho, Derek J                8 PS-SI                  43.45      43.03    6  
  4 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  51.70      45.79    5  
  5 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  56.23      47.17    4  
  6 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI                 47.93      47.60    3  
  7 Roh, Henry H               8 PS-SI                  49.92      52.53    2  
  8 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                    NT      57.30    1  
  9 Cameron, Gavin A           8 MRA-SI                    NT      58.79  
 10 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                    NT    1:02.82  
 11 Jochimsen, Aaron A         7 UN-SI                     NT    1:16.50  
 -- Swallow, Matthew F         8 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Liebig, Joseph D           8 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Roche, Kian W              8 SBA-SI                    NT         DQ  
 -- Liu, Liam                  8 PS-SI                  46.10         DQ  
 -- Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI                   NT         DQ  
 -- Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT         DQ  
 
Event 38  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 39.87      35.87    9  
  2 Lago, Carlos F            10 SBA-SI                 42.93      39.41    7  
  3 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI                 41.36      40.72    6  
  4 Drake, Daniel D           10 HSA-SI                 43.78      44.40    5  
  5 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 52.53      47.01    4  
  6 Wang, Nicholas Z          10 PS-SI                     NT      50.83    3  
  7 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI                   NT      56.13    2  
 
Event 40  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                  35.21      32.41    9  
  2 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                36.77      35.02    7  
  3 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 34.60      35.60    6  
  4 Tilley, Alejandro D       12 SDY-SI                 38.77      38.56    5  
  5 Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI                 44.23      39.86    4  
  6 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                     NT      40.63    3  
  7 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 42.58      41.04    2  
  8 Szilard, Todd A           11 SDY-SI                 40.73      41.89    1  
  9 Coziahr, William D        11 SBA-SI                 49.99      42.73  
 10 Loorya, Wyatt A           11 HSA-SI                 50.49      45.63  
 11 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                51.08      50.15  
 -- Gavino, Anthony           11 SBA-SI               1:01.87         DQ  
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lago, Carlos F            10 SBA-SI               1:33.52    1:24.08    9  
       39.45  1:24.08                                                      
  2 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:37.66    1:26.94    7  
       42.23  1:26.94                                                      
  3 Tucker, Evan J             9 HSA-SI               1:43.80    1:40.52    6  
       49.98  1:40.52                                                      
  4 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               1:52.28    1:41.53    5  
       49.93  1:41.53                                                      
  5 Wang, Nicholas Z          10 PS-SI                1:48.04    1:41.73    4  
       50.69  1:41.73                                                      
  6 Calma, John Luca           9 SBA-SI                    NT    1:44.63    3  
       52.25  1:44.63                                                      
  7 Negus, Gordon C            9 WAVE-SI              2:25.30    1:44.94    2  
       51.72  1:44.94                                                      
  8 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI              1:52.47    1:47.54    1  
  9 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               2:02.43    1:48.85  
       54.87  1:48.85                                                      
 10 Tenney, Charles            8 SBA-SI               1:53.79    1:51.23  
       53.66  1:51.23                                                      
 -- Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI               2:00.05         DQ  
       58.24       DQ                                                      
 -- Darner, Ian M              9 CAST-SI                   NT         DQ  
 
Event 46  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:20.47    1:20.54    9  
       39.07  1:20.54                                                      
  2 Martinez, Maximiliano     11 SBA-SI               1:46.72    1:28.66    7  
       43.28  1:28.66                                                      
  3 Hsieh, Nicholas           11 PS-SI                     NT    1:28.77    6  
  4 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:40.83    1:33.66    5  
       46.16  1:33.66                                                      
  5 O'Gorman, Finley F        12 MRA-SI                    NT    1:40.58    4  
       48.29  1:40.58                                                      
  6 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI               1:51.54    1:54.25    3  
       56.14  1:54.25                                                      
  7 Davies, Diego W           11 MRA-SI               1:46.64    1:57.06    2  
       54.41  1:57.06                                                      
 -- Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:16.45         DQ  
       35.90       DQ                                                      
 -- Rashkovan, Amit           12 PS-SI                1:36.36         DQ  
       42.76       DQ                                                      
 -- Sosa, Brian               12 WAVE-SI              1:19.84         DQ  
       40.88       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Souttere, Trenton C       14 CAST-SI              1:13.60    1:09.29    9  
       34.40  1:09.29                                                      
  2 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:09.05    1:10.46    7  
       34.87  1:10.46                                                      
  3 Gelibert, Vincent P       13 WSST-SI              1:14.30    1:11.73    6  
       34.01  1:11.73                                                      
  4 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:10.96    1:12.77    5  
       35.41  1:12.77                                                      
  5 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI               1:20.80    1:15.38    4  
       36.75  1:15.38                                                      
  6 Czapek, Derek             13 SBA-SI                    NT    1:15.73    3  
       36.53  1:15.73                                                      
  7 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                1:23.82    1:17.38    2  
       37.92  1:17.38                                                      
  8 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:15.87    1:17.61    1  
       38.36  1:17.61                                                      
  9 Szilard, Scott A          13 SDY-SI               1:17.30    1:21.33  
       40.27  1:21.33                                                      
 10 Cai, Sean                 13 PS-SI                     NT    1:22.70  
       39.75  1:22.70                                                      
 11 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              1:28.09    1:22.80  
       40.64  1:22.80                                                      
 12 Mowrey, Gage R            13 MRA-SI               1:22.48    1:24.35  
 13 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:44.53    1:24.49  
       40.65  1:24.49                                                      
 14 Singaram, Anishvar        13 PS-SI                     NT    1:39.04  
       48.46  1:39.04                                                      
 15 Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:53.43    1:50.53  
 -- Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT         DQ  
       40.00       DQ                                                      
 -- Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI                    NT         DQ  
       35.21       DQ                                                      
 -- Whipple, Alexander E      13 HSA-SI               1:19.14         DQ  
       37.92       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                1:01.53    1:00.57    9  
       29.96  1:00.57                                                      
  2 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                1:07.35    1:03.44    7  
       30.37  1:03.44                                                      
  3 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:03.52    1:04.11    6  
       31.36  1:04.11                                                      
  4 Rascon, Esteban           15 UN-SI                1:04.53    1:06.05    5  
       32.49  1:06.05                                                      
  5 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                1:07.20    1:08.32    4  
       33.31  1:08.32                                                      
  6 Zhu, Zechariah K          16 SDY-SI               1:10.18    1:11.31    3  
       35.00  1:11.31                                                      
  7 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                1:15.48    1:15.29    2  
       36.68  1:15.29                                                      
  8 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:37.02    1:29.59    1  
 
Event 50  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               6:41.41    6:15.29    9  
       34.90  1:13.87  1:53.29  2:32.45  3:11.09  3:49.56  4:28.36  5:06.31
     5:44.12  6:15.29                                                      
  2 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               6:53.10    6:30.90    7  
       37.23  1:17.01  1:57.77  2:39.13  3:20.85  4:02.64  4:44.44  5:26.51
     6:08.03  6:30.90                                                      
  3 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              6:35.25    6:45.37    6  
       34.67  1:12.68  1:50.88  2:29.73  3:08.57  3:47.33  4:26.69  5:05.43
     5:43.94  6:45.37                                                      
  4 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                   NT    7:03.44    5  
       39.34  1:25.51  2:14.48  3:03.55  3:51.70  4:39.48  5:30.91  6:21.23
     7:08.90  7:03.44                                                      
  5 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                     NT    7:06.25    4  
       35.78  1:14.79  1:55.63  2:35.43  3:16.02  3:56.46  4:38.66  5:19.21
     6:00.40  7:06.25                                                      
  6 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI              7:32.59    7:07.32    3  
       34.62  1:13.54  1:53.79  2:34.21  3:14.93  3:54.56  4:34.13  5:52.90
     7:20.13  7:07.32                                                      
 
Event 52  Boys 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI             11:51.34   11:35.26    9  
       31.15  1:05.17  1:39.52  2:14.24  2:49.23  3:24.31  3:59.56  4:35.40
     5:10.80  5:46.27  6:21.98  6:57.43  7:33.01  8:08.49  8:43.70  9:18.76
     9:54.01 10:28.42 11:02.97 11:35.26                                    
 
Event 52  Boys 15-18 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI             11:13.26   11:32.23    9  
       30.90  1:03.97  1:38.33  2:12.65  2:47.50  3:22.00  3:56.75  4:32.17
     5:06.94  5:42.18  6:16.29  6:51.53  7:27.13  8:02.70  8:37.98  9:14.21
     9:49.04 10:23.40 10:58.62 11:32.23                                    
 
Event 54  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Souttere, Trenton C       14 CAST-SI              6:21.50    6:28.02    9  
       34.08  1:12.05  1:51.84  2:31.65  3:11.62  3:51.79  4:31.82  5:12.21
     5:51.28  6:28.02                                                      
  2 Czapek, Derek             13 SBA-SI               6:24.60    6:30.91    7  
       34.02  1:11.98  1:51.31  2:31.32           3:51.37  5:12.34         
     5:52.91  6:30.91                                                      
  3 Smith, Mathew L           14 HSA-SI               7:51.76    6:43.65    6  
       36.51  1:16.29  1:57.17  2:38.48  3:20.87  4:01.19  4:42.83  5:24.96
     6:04.61  6:43.65                                                      
  4 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              7:04.61    6:58.16    5  
       35.57  1:16.20  1:57.87  2:39.82  3:22.74  4:05.67  4:50.51  5:33.74
     6:16.27  6:58.16                                                      
  5 Mowrey, Gage R            13 MRA-SI               7:14.51    7:14.44    4  
       34.87  1:16.26  2:00.46  2:44.61  3:30.27  4:15.94  5:01.45  5:46.95
     6:32.74  7:14.44                                                      
 
Event 54  Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rascon, Esteban           15 UN-SI                5:25.10    5:17.82    9  
       28.13    58.71  1:30.81  2:02.74  2:35.29  3:07.89  3:41.25  4:14.52
     4:46.69  5:17.82                                                      
  2 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              5:49.32    5:52.05    7  
       30.30  1:05.36  1:42.16  2:18.57  2:55.35  3:31.28  4:07.29  4:42.89
     5:17.84  5:52.05                                                      
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 51.63      48.31    9  
  2 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI                 49.38      48.33    7  
  3 Roh, Henry H               8 PS-SI                  54.32      53.07    6  
  4 Liu, Liam                  8 PS-SI                  55.19      55.62    5  
  5 Huang, Ryan                8 SSD-SI                    NT      57.17    4  
  6 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:01.75      58.35    3  
  7 Tenney, Charles            8 SBA-SI               1:07.65      59.38    2  
  8 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                1:03.36    1:00.15    1  
  9 Medina, Owen J             8 MRA-SI               1:02.59    1:00.97  
 10 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:02.55    1:02.90  
 11 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:15.85    1:08.97  
 12 Roche, Kian W              8 SBA-SI                    NT    1:09.20  
 13 Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI                    NT    1:18.14  
 14 Calma, James Christian C   6 SBA-SI                    NT    1:37.34  
 -- Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT         DQ  
 -- Swallow, Matthew F         8 HSA-SI                    NT         DQ  
 
Event 58  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI                47.17      44.93    9  
  2 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI                 49.63      45.12    7  
  3 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                48.52      46.46    6  
  4 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  52.21      51.06    5  
  5 Granger, Tyler J           9 CAST-SI                54.85      51.12    4  
  6 Calma, John Luca           9 SBA-SI                 49.78      52.26    3  
  7 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 56.46      54.84    2  
  8 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               1:02.46    1:01.66    1  
  9 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI              1:06.01    1:03.44  
 10 Castorena, Xander X       10 SBA-SI               1:07.06    1:03.76  
 -- Silva, Roman A            10 SBA-SI                    NT         DQ  
 -- Cameron, Austin C         10 MRA-SI                 52.31         DQ  
 
Event 60  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  39.68      38.65    9  
  2 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI                 39.60      38.83    7  
  3 Librera, Michael          12 MRA-SI                 40.94      39.40    6  
  4 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 43.74      41.76    5  
  5 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  41.37      42.47    4  
  6 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 42.55      44.34    3  
  7 Holden, Eric J            11 CAST-SI                42.92      44.76    2  
  8 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                  46.16      45.46    1  
  9 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                48.40      46.13  
 10 Szilard, Todd A           11 SDY-SI                 49.18      50.71  
 11 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 56.66      58.19  
 12 Coziahr, William D        11 SBA-SI               1:00.33      58.51  
 13 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI               1:03.04    1:02.47  
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI               2:44.96    2:40.47    9  
       35.11  1:14.92  1:57.70  2:40.47                                    
  2 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                   NT    2:48.05    7  
       36.83  1:20.17  2:06.10  2:48.05                                    
  3 Rubio, Federico           14 SBA-SI               2:49.60    2:51.98    6  
       38.01  1:20.57  2:05.51  2:51.98                                    
  4 Coons, Steven J           13 HSA-SI               2:45.86    2:53.00    5  
              1:24.93  2:09.12  2:53.00                                    
  5 Smith, Mathew L           14 HSA-SI               2:58.87    2:59.03    4  
       40.61  1:27.36  2:14.11  2:59.03                                    
  6 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               2:53.70    3:04.97    3  
       41.42  1:29.78  2:17.43  3:04.97                                    
  7 Baker, Avery J            13 CAST-SI              3:07.03    3:05.05    2  
       40.94  1:27.33  2:15.31  3:05.05                                    
  8 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               3:18.01    3:10.76    1  
       42.05  1:32.20  2:21.85  3:10.76                                    
  9 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              3:25.53    3:19.47  
       46.25  1:36.64  2:28.74  3:19.47                                    
 
Event 62  Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soriano, Zedric           16 SBA-SI               2:42.22    2:33.01    9  
       34.20  1:12.67  1:52.52  2:33.01                                    
  2 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:38.76    2:41.12    7  
       35.81  1:16.54  1:59.59  2:41.12                                    
  3 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              3:02.96    3:06.45    6  
       42.53  1:30.52  2:18.75  3:06.45                                    
 
Event 64  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liu, Liam                  8 PS-SI                1:42.03    1:42.53    9  
       47.00  1:42.53                                                      
 
Event 66  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                1:24.44    1:16.63    9  
       36.29  1:16.63                                                      
  2 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:16.89    1:20.97    7  
       38.21  1:20.97                                                      
  3 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:21.56    1:21.49    6  
       38.30  1:21.49                                                      
  4 Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI                    NT    1:30.25    5  
       40.44  1:30.25                                                      
  5 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:31.67    1:32.39    4  
       42.00  1:32.39                                                      
 
Event 68  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI               1:09.98    1:07.11    9  
       30.75  1:07.11                                                      
  2 Lemler, Kyle J            14 HSA-SI               1:07.71    1:07.40    7  
       31.40  1:07.40                                                      
  3 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:14.71    1:07.59    6  
       31.79  1:07.59                                                      
  4 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              1:10.74    1:09.22    5  
       31.85  1:09.22                                                      
  5 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:10.81    1:09.77    4  
       31.11  1:09.77                                                      
  6 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:12.34    1:11.52    3  
       33.37  1:11.52                                                      
  7 Whipple, Alexander E      13 HSA-SI               1:14.22    1:11.90    2  
       33.84  1:11.90                                                      
  8 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    1:13.60    1  
       34.29  1:13.60                                                      
  9 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                1:24.51    1:17.64  
       37.26  1:17.64                                                      
 10 Modregon, Raymond         13 SBA-SI                    NT    1:17.84  
       35.55  1:17.84                                                      
 11 Szilard, Scott A          13 SDY-SI               1:15.89    1:20.68  
       38.48  1:20.68                                                      
 -- Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:07.12         DQ  
       31.47                                                               
 
Event 68  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rascon, Esteban           15 UN-SI                  59.24      58.38    9  
       27.78    58.38                                                      
  2 Soriano, Zedric           16 SBA-SI               1:02.44    1:02.60    7  
       29.25  1:02.60                                                      
  3 Werland, Jack L           15 UN-SI                1:06.01    1:02.78    6  
       30.40  1:02.78                                                      
  4 Sebree, Sean T            16 SBA-SI               1:02.18    1:02.94    5  
       28.83  1:02.94                                                      
  5 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                1:07.63    1:06.02    4  
       29.43  1:06.02                                                      
  6 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                1:08.54    1:08.98    3  
       32.54  1:08.98                                                      
 
Event 70  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 40.54      40.21    9  
  2 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  48.23      43.59    7  
  3 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  44.92      44.58    6  
  4 Liu, Liam                  8 PS-SI                  45.76      46.81    5  
  5 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  47.98      48.67    4  
  6 Roh, Henry H               8 PS-SI                  54.04      49.02    3  
  7 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 53.21      50.17    2  
  8 Medina, Owen J             8 MRA-SI                 49.34      51.39    1  
  9 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI                 50.35      52.82  
 10 Tenney, Charles            8 SBA-SI                 51.07      52.87  
 11 Cameron, Gavin A           8 MRA-SI                    NT      54.24  
 11 Reynolds, Reilly J         8 HSA-SI                 53.67      54.24  
 13 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                  58.21      55.71  
 14 Huang, Ryan                8 SSD-SI                    NT      58.90  
 15 Roche, Kian W              8 SBA-SI                    NT      59.72  
 16 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:17.59      59.83  
 17 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 58.77    1:00.86  
 18 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT    1:01.51  
 19 Mino, Dominick A           8 SBA-SI                    NT    1:01.53  
 20 Calma, James Christian C   6 SBA-SI               1:08.54    1:06.39  
 -- Swallow, Matthew F         8 HSA-SI               1:09.63         DQ  
 -- Labrada, Carlos A          8 SBA-SI               1:13.77         DQ  
 
Event 72  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI                43.60      41.13    9  
  2 Jauffret-Opilka, Neil A   10 WSST-SI                41.65      41.96    7  
  3 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  44.63      43.30    6  
  4 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI               1:01.54      43.72    5  
  5 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 44.02      44.86    4  
  6 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI                49.41      45.10    3  
  7 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                44.90      45.67    2  
  8 Calma, John Luca           9 SBA-SI                 43.89      45.92    1  
  9 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 53.19      47.91  
 10 Ahmed, Imran               9 SBA-SI                 48.80      51.68  
 11 Cameron, Austin C         10 MRA-SI                 54.06      52.29  
 12 Castorena, Xander X       10 SBA-SI                 55.22      55.04  
 13 Granger, Tyler J           9 CAST-SI                53.37      55.23  
 14 Ambrosius, Kurt M          9 SBA-SI               1:04.38      57.13  
 15 Darner, Ian M              9 CAST-SI                   NT    1:00.39  
 16 Sosa, Marvin               9 WAVE-SI              1:07.28    1:04.08  
 
Event 74  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  35.83      35.88    9  
  2 Librera, Michael          12 MRA-SI                 36.64      36.50    7  
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 37.24      36.96    5.5
  3 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                   NT      36.96    5.5
  5 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI                 38.54      37.35    4  
  6 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                     NT      38.08    3  
  7 Holden, Eric J            11 CAST-SI                38.90      39.13    2  
  8 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                42.98      39.32    1  
  9 Sosa, Brian               12 WAVE-SI                36.38      39.91  
 10 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI                43.40      42.55  
 11 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 44.64      43.57  
 12 Coziahr, William D        11 SBA-SI                 49.81      43.87  
 13 Szilard, Todd A           11 SDY-SI                 44.43      44.47  
 14 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 49.22      51.83  
 15 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI                 55.14      53.55  
 -- Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI                 56.34         DQ  
 
Event 76  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Souttere, Trenton C       14 CAST-SI              2:28.70    2:29.86    9  
       36.90  1:16.09  1:54.78  2:29.86                                    
  2 Coons, Steven J           13 HSA-SI                    NT    2:38.98    7  
       36.97  1:18.38  2:00.73  2:38.98                                    
  3 Rubio, Federico           14 SBA-SI                    NT    2:41.03    6  
       38.34  1:17.82  2:00.05  2:41.03                                    
  4 Czapek, Derek             13 SBA-SI                    NT    2:44.18    5  
       38.86  1:20.51  2:03.10  2:44.18                                    
  5 Baker, Avery J            13 CAST-SI                   NT    2:50.65    4  
       40.96  2:07.86  2:50.65                                             
  6 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    2:57.13    3  
       40.04           2:12.28  2:57.13                                    
  7 Chico, Jason B            13 CAST-SI                   NT    3:55.98    2  
       54.16  1:55.09  3:04.99  3:55.98                                    
 -- Mowrey, Gage R            13 MRA-SI               3:05.25         DQ  
 -- Smith, Mathew L           14 HSA-SI                    NT         DQ  
       44.38  1:31.06  2:18.37       DQ                                    
 
Event 76  Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                     NT    2:18.06    9  
       31.88  1:43.09  2:18.06                                             
  2 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:14.58    2:19.88    7  
       33.53  1:08.94  1:44.34  2:19.88                                    
  3 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                2:37.63    2:37.51    6  
       36.80  1:16.81  1:57.96  2:37.51                                    
 
Event 78  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heartland Swimming Association-SI  'A'                 NT    3:43.39   18  
     1) Reynolds, Reilly J 8            2) Meyer, Jackson T 8             
     3) Sinawi, Tanner D 8              4) Swallow, Matthew F 8           
       55.36  1:42.90  2:42.37  3:43.39                                    
 -- South Bay Aquatics-SI  'A'                             NT         DQ  
     1) Calma, John Luca 9              2) Ebert, Alan 8                  
     3) Flores Hidalgo, Eduardo 10      4) Flores Hidalgo, Andres 8       
       44.27           2:46.43       DQ                                    
 
Event 80  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pacific Swim-SI  'A'                                   NT    2:31.14   18  
     1) Pritchard, Jacob W 12           2) Kaljevic, Simon A 11           
     3) Lucia, Nicolas A 12             4) Nguyen, Joseph B 11            
       40.45           2:08.83  2:31.14                                    
 
Event 82  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 College Area Swim Team-SI  'A'                         NT    2:04.68   18  
     1) Souttere, Trenton C 14          2) DeBever, Keegan J 13           
     3) Huntley, Braxton C 14           4) Ornelas, Peter J 15            
       33.03  1:07.95  1:36.71  2:04.68                                    
  2 Heartland Swimming Association-SI  'A'            2:15.00    2:08.17   14  
     1) Coons, Steven J 13              2) Starling, Bryant W 13          
     3) Taquino, Colin R 13             4) Whipple, Alexander E 13        
       33.53  1:08.78  1:40.40  2:08.17                                    
  3 College Area Swim Team-SI  'B'                         NT    2:21.56   12  
     1) Eastman, Stone E 13             2) Baker, Avery J 13              
     3) Nguyen, Toan K 13               4) Chico, Jason B 13              
              1:16.72  1:46.82  2:21.56                                    
 
Event 84  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                     NT    3:16.53    9  
              1:40.02  3:16.53                                             
  2 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                    NT    3:27.74    7  
       45.57  1:37.83  2:46.82  3:27.74                                    
  3 Meyer, Jackson T           8 HSA-SI                    NT    3:30.81    6  
       57.40  1:51.42  2:45.67  3:30.81                                    
 
Event 86  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Librera, Michael          12 MRA-SI               2:47.49    2:44.94    9  
       36.50  1:17.34  2:06.16  2:44.94                                    
  2 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              2:49.95    2:45.23    7  
       39.30  1:21.49  2:11.08  2:45.23                                    
  3 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:12.76    2:46.87    6  
       38.68  1:22.62  2:11.66  2:46.87                                    
  4 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               2:49.94    2:48.88    5  
       36.62  1:22.57  2:11.64  2:48.88                                    
  5 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                3:13.17    2:58.07    4  
       34.85           2:16.90  2:58.07                                    
  6 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                   NT    3:00.30    3  
       37.22  1:20.43  2:19.63  3:00.30                                    
  7 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI                    NT    3:03.56    2  
       45.42  1:37.86  2:25.68  3:03.56                                    
  8 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                3:08.22    3:08.18    1  
       42.79  1:29.77  2:26.00  3:08.18                                    
  9 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI              3:18.37    3:13.34  
       44.52  1:39.67  2:36.75  3:13.34                                    
 -- Holden, Eric J            11 CAST-SI                   NT         DQ  
       49.07           2:31.54       DQ                                    
 -- Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI              3:44.63         DQ  
       49.27  1:41.70  2:37.17       DQ                                    
 -- Szilard, Todd A           11 SDY-SI               3:35.12         DQ  
 
Event 88  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               2:28.73    2:20.40    9  
       29.50  1:07.08  1:47.69  2:20.40                                    
  2 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:22.21    2:20.72    7  
       31.75  1:08.20  1:50.31  2:20.72                                    
  3 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              2:27.34    2:26.57    6  
       32.40  1:10.57  1:52.64  2:26.57                                    
  4 Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI               2:29.34    2:27.04    5  
       32.07           1:53.24  2:27.04                                    
  5 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:40.05    2:28.68    4  
       32.19  1:10.24  1:55.31  2:28.68                                    
  6 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI               2:37.94    2:33.33    3  
       30.93  1:11.27  1:57.03  2:33.33                                    
  7 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                   NT    2:36.39    2  
       30.97  1:16.22  1:59.97  2:36.39                                    
  8 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               2:35.73    2:36.88    1  
              1:14.85  2:02.30  2:36.88                                    
  9 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               2:35.86    2:42.73  
       37.03  1:21.28  2:07.47  2:42.73                                    
 10 Modregon, Raymond         13 SBA-SI                    NT    2:42.91  
       35.73  1:18.81  2:06.95  2:42.91                                    
 11 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                2:57.10    2:44.34  
       34.74  1:17.58  2:08.85  2:44.34                                    
 12 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              3:06.29    2:58.35  
       43.95           2:18.73  2:58.35                                    
 -- Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT         DQ  
       36.83  1:22.64       DQ                                             
 -- Lorey, Michael D          13 SBA-SI                    NT         DQ  
       47.15  1:49.88       DQ                                             
 -- Szilard, Scott A          13 SDY-SI               2:55.09         DQ  
              1:24.23  2:12.46       DQ                                    
 
Event 88  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                2:17.25    2:12.90    9  
       30.10  1:03.99  1:43.47  2:12.90                                    
  2 Sebree, Sean T            16 SBA-SI               2:15.74    2:16.86    7  
       29.32  1:05.64  1:47.15  2:16.86                                    
  3 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:15.48    2:20.43    6  
       30.52  1:06.08  1:49.77  2:20.43                                    
  4 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                2:25.85    2:20.53    5  
       29.97  1:05.61  1:48.91  2:20.53                                    
  5 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                2:26.41    2:27.09    4  
       29.10  1:06.52  1:51.51  2:27.09                                    
  6 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              2:32.59    2:33.92    3  
       34.18  1:14.16  2:01.60  2:33.92                                    
  7 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              2:41.50    2:56.88    2  
       38.20  1:28.63  2:17.58  2:56.88                                    
 
Event 90  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:16.88    1:15.75    9  
       36.60  1:15.75                                                      
  2 Cabrera, Nicholas          9 SBA-SI               1:17.70    1:15.76    7  
       37.08  1:15.76                                                      
  3 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:16.50    1:16.19    6  
       36.43  1:16.19                                                      
  4 Silva, Roman A            10 SBA-SI               1:19.84    1:16.40    5  
       37.27  1:16.40                                                      
  5 Calma, John Luca           9 SBA-SI               1:27.74    1:21.15    4  
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:26.87    1:21.53    3  
       38.86  1:21.53                                                      
  7 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:22.33    1:22.00    2  
       40.25  1:22.00                                                      
  8 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:27.63    1:25.87    1  
       39.02  1:25.87                                                      
  9 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:30.08    1:27.36  
       41.91  1:27.36                                                      
 10 Ritchie, Jared E          10 CAST-SI              1:34.05    1:27.64  
       41.08  1:27.64                                                      
 11 Medina, Owen J             8 MRA-SI               1:24.51    1:28.71  
       42.14  1:28.71                                                      
 12 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:36.95    1:29.45  
       42.92  1:29.45                                                      
 13 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:32.52    1:30.43  
 14 Granger, Tyler J           9 CAST-SI              1:29.66    1:33.25  
       43.69  1:33.25                                                      
 15 Castorena, Xander X       10 SBA-SI                    NT    1:39.01  
       48.12  1:39.01                                                      
 16 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                1:49.35    1:40.85  
       46.02  1:40.85                                                      
 17 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               1:38.48   x1:41.31  
 18 Cameron, Gavin A           8 MRA-SI                    NT    1:46.64  
 19 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI                   NT    1:48.89  
 20 Ambrosius, Kurt M          9 SBA-SI                    NT   x1:50.43  
       48.29  1:50.43                                                      
 21 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               2:04.02   x1:50.73  
 22 Huang, Ryan                8 SSD-SI                    NT    1:54.80  
       54.02  1:54.80                                                      
 23 Darner, Ian M              9 CAST-SI                   NT    1:55.57  
       52.98  1:55.57                                                      
 24 Sosa, Marvin               9 WAVE-SI              2:07.39    2:06.06  
     1:02.22  2:06.06                                                      
 25 Calma, James Christian C   6 SBA-SI               2:05.12   x2:06.49  
 26 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI               2:02.95    2:09.26  
       58.83  2:09.26                                                      
 27 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT    2:16.13  
 28 Liebig, Joseph D           8 HSA-SI                    NT    2:24.67  
     1:06.94  2:24.67                                                      
 
Event 92  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:04.23    1:05.04    9  
       31.35  1:05.04                                                      
  2 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              1:08.37    1:05.66    7  
       31.65  1:05.66                                                      
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:08.98    1:06.75    6  
       31.42  1:06.75                                                      
  4 Golu, Alexander D         11 WAVE-SI              1:09.51    1:11.61    5  
  5 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                1:15.82    1:12.65    4  
       34.65  1:12.65                                                      
  6 Garcia, Nicholas A        12 SBA-SI               1:12.58    1:12.77    3  
       36.13  1:12.77                                                      
  7 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                1:14.39    1:13.04    2  
       35.52  1:13.04                                                      
  8 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                1:13.57    1:15.54    1  
       36.00  1:15.54                                                      
  9 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI               1:22.07    1:17.88  
       35.58  1:17.88                                                      
 10 Pritchard, Jacob W        12 PS-SI                1:15.24    1:17.97  
       38.30  1:17.97                                                      
 11 Bilbes, Jayden Allan      11 SBA-SI               1:35.86    1:18.71  
 12 Coziahr, William D        11 SBA-SI               1:26.23    1:19.30  
       38.88  1:19.30                                                      
 13 Mayhew, Allen W           12 SBA-SI               1:36.50    1:40.93  
       48.35  1:40.93                                                      
 14 Gavino, Anthony           11 SBA-SI               1:39.75    1:47.28  
       48.49  1:47.28                                                      
 
Event 94  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Correia, Cayden K         13 HSA-SI                 58.38      55.76    9  
       27.33    55.76                                                      
  2 Rubio, Federico           14 SBA-SI                 56.86      57.29    7  
       27.42    57.29                                                      
  3 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 56.97      57.40    6  
       27.92    57.40                                                      
  4 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:01.50      59.21    5  
       28.22    59.21                                                      
  5 Lemler, Kyle J            14 HSA-SI                 57.79      59.42    4  
       29.09    59.42                                                      
  6 DeBever, Keegan J         13 CAST-SI              1:00.63      59.80    3  
       28.92    59.80                                                      
  7 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:01.39    1:00.38    2  
       29.95  1:00.38                                                      
  8 Boggeln, Owen N           13 MRA-SI               1:01.19    1:01.40    1  
       28.85  1:01.40                                                      
  9 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:02.01    1:02.64  
       30.27  1:02.64                                                      
 10 Shabel, Joshua E          13 PS-SI                1:12.85    1:03.31  
       30.50  1:03.31                                                      
 11 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               1:03.76    1:05.29  
       30.80  1:05.29                                                      
 12 Modregon, Raymond         13 SBA-SI               1:09.20    1:05.54  
       31.77  1:05.54                                                      
 13 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:08.39    1:06.05  
       31.75  1:06.05                                                      
 14 Czapek, Derek             13 SBA-SI               1:06.77    1:06.42  
       32.05  1:06.42                                                      
 15 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:08.16    1:06.44  
       31.78  1:06.44                                                      
 16 Whipple, Alexander E      13 HSA-SI               1:09.30    1:06.45  
       31.78  1:06.45                                                      
 17 Szilard, Scott A          13 SDY-SI               1:07.16    1:12.68  
       34.04  1:12.68                                                      
 18 Lorey, Michael D          13 SBA-SI               1:14.75    1:15.23  
 19 Mowrey, Gage R            13 MRA-SI               1:14.31    1:16.66  
       36.00  1:16.66                                                      
 20 Tscherch, Noah G          13 SBA-SI               1:37.54    1:23.98  
       38.14  1:23.98                                                      
 21 Chico, Jason B            13 CAST-SI              1:32.72    1:31.97  
       43.54  1:31.97                                                      
 -- Jauregui-Perez, Nicholas  13 SDY-SI                 58.71         DQ  
       27.75       DQ                                                      
 
Event 94  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Werland, Jack L           15 UN-SI                  54.77      53.02    9  
       25.62    53.02                                                      
  2 Sebree, Sean T            16 SBA-SI                 52.95      53.24    7  
       25.46    53.24                                                      
  3 Vergniault, Romain M      15 UN-SI                  56.34      54.28    6  
       26.16    54.28                                                      
  4 Rascon, Esteban           15 UN-SI                  56.35      57.18    5  
       27.88    57.18                                                      
  5 Szilard, Ryan M           15 UN-SI                  57.60      59.88    3.5
       28.23    59.88                                                      
  5 Sallee, Brendan R         15 PS-SI                1:00.46      59.88    3.5
       28.86    59.88                                                      
  7 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:01.94    1:01.86    2  
       29.84  1:01.86                                                      
  8 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:08.89    1:09.48    1  
       34.27  1:09.48