Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 3/12/17 03:57 PM
                 2017 SI ICAC JOMAX North - 3/11/17 to 3/12/17                 
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:37.30    1:35.11   20  
       45.97  1:35.11                                                      
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:46.85    1:36.41   17  
       44.02  1:36.41                                                      
  3 Kaseburg, Liam M           8 RSD-SI                    NT    1:37.01   16  
       41.32  1:37.01                                                      
  4 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI              1:47.94    1:40.41   15  
       49.64  1:40.41                                                      
  5 Magers, Sebastian J        6 NCA-SI                    NT    1:54.82   14  
       55.78  1:54.82                                                      
 -- Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:54.49         DQ  
       53.63                                                               
 
Event 4  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:29.97    1:26.33   20  
       42.58  1:26.33                                                      
  2 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:28.84    1:26.63   17  
       41.72  1:26.63                                                      
  3 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:31.97    1:27.51   16  
       41.07  1:27.51                                                      
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:31.41    1:28.50   15  
  5 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:29.85    1:28.67   14  
       42.07  1:28.67                                                      
  6 Grady, Dane M             10 RSD-SI               1:31.87    1:30.03   13  
       42.47  1:30.03                                                      
  7 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:32.87    1:30.86   12  
       42.68  1:30.86                                                      
  8 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT    1:31.42   11  
       41.90  1:31.42                                                      
  9 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI               1:39.31    1:32.00    9  
       43.98  1:32.00                                                      
 10 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:34.60    1:33.02    7  
       43.22  1:33.02                                                      
 11 Donigan, Patrick H        10 NCA-SI               1:37.75    1:33.97    6  
       44.03  1:33.97                                                      
 12 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:43.53    1:35.49    5  
       45.15  1:35.49                                                      
 13 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:35.07    1:36.17    4  
       41.84  1:36.17                                                      
 14 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI              1:39.23    1:36.20    3  
 15 Huang, Alain              10 NCA-SI               1:39.25    1:36.68    2  
       45.93  1:36.68                                                      
 16 Taich, Daniel L           10 RSD-SI               1:36.11    1:37.11    1  
       46.65  1:37.11                                                      
 17 Lutsenko, Kirill S        10 NCA-SI               1:46.07    1:38.00  
       49.94  1:38.00                                                      
 18 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               1:41.03    1:38.32  
       49.66  1:38.32                                                      
 19 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:41.74    1:38.92  
       48.49  1:38.92                                                      
 20 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:49.30    1:39.81  
       45.27  1:39.81                                                      
 21 Su, Ben or Benjamin M      9 UN-SI                     NT    1:40.77  
       46.46  1:40.77                                                      
 22 Feng, Patrick              9 RSD-SI               1:57.74    1:49.10  
       52.86  1:49.10                                                      
 23 Lin, David A               9 NCA-SI               1:51.56    1:50.47  
       53.31  1:50.47                                                      
 24 Philip, Noam J             9 RAQ-SI                    NT    2:04.81  
 25 Singer, Mo A               9 RSD-SI               2:05.88    2:05.58  
     1:01.78  2:05.58                                                      
 26 Liu, Kevin B              10 NCA-SI                    NT    2:11.61  
     1:03.50  2:11.61                                                      
 -- Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                    NT         DQ  
       54.48       DQ                                                      
 -- Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT         DQ  
       52.96       DQ                                                      
 -- Schwartz, Max A           10 RSD-SI               2:01.53         DQ  
       51.46       DQ                                                      
 -- Sisitsky, Ethan K          9 RSD-SI                    NT         DQ  
 
Event 6  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:17.46    1:10.28   20  
       33.56  1:10.28                                                      
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:16.05    1:11.90   17  
       33.44  1:11.90                                                      
  3 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:16.09    1:12.98   16  
       34.56  1:12.98                                                      
  4 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:14.75    1:14.05   15  
       37.13  1:14.05                                                      
  5 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               1:18.67    1:16.19   14  
       34.44  1:16.19                                                      
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:19.20    1:16.42   13  
       36.43  1:16.42                                                      
  7 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:15.66    1:16.52   12  
       36.29  1:16.52                                                      
  8 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               1:22.58    1:16.66   11  
       37.42  1:16.66                                                      
  9 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:22.96    1:17.42    9  
       35.73  1:17.42                                                      
 10 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:24.65    1:18.64    7  
       37.17  1:18.64                                                      
 11 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:20.41    1:19.51    6  
       37.07  1:19.51                                                      
 12 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:23.32    1:19.76    5  
       37.28  1:19.76                                                      
 13 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI                    NT    1:21.08    4  
       37.79  1:21.08                                                      
 14 Makebakken, Nils C        12 NCA-SI               1:25.77    1:21.74    3  
       34.96  1:21.74                                                      
 15 Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:25.18    1:22.03    2  
       41.24  1:22.03                                                      
 16 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI               1:29.67    1:22.12    1  
       40.02  1:22.12                                                      
 17 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI               1:26.73    1:22.67  
       38.43  1:22.67                                                      
 18 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                    NT    1:22.87  
       38.23  1:22.87                                                      
 19 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:22.31    1:25.18  
       39.83  1:25.18                                                      
 20 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:30.75    1:29.25  
 21 Sheive, Caden M           11 NCA-SI               1:33.92    1:29.65  
       44.33  1:29.65                                                      
 22 Barrows, Logan R          12 RST-SI                    NT    1:29.75  
       40.99  1:29.75                                                      
 23 Philip, Mattenai S        12 RAQ-SI               1:36.55    1:31.06  
       44.75  1:31.06                                                      
 24 Taylor, Jaden E           12 RSD-SI               1:49.89    1:32.23  
       44.59  1:32.23                                                      
 25 Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI              1:38.42    1:34.03  
       44.94  1:34.03                                                      
 26 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI              1:41.07    1:40.21  
       47.47  1:40.21                                                      
 27 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI               1:46.71    1:41.58  
       50.09  1:41.58                                                      
 28 Petree, Alexander M       11 ICAC-SI              1:49.71    1:43.18  
       49.39  1:43.18                                                      
 29 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:46.80    1:45.46  
       54.03  1:45.46                                                      
 30 Saroff, Matt D            11 RSD-SI               1:47.02    1:45.48  
       51.70  1:45.48                                                      
 31 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:58.78    2:04.70  
       57.24  2:04.70                                                      
 -- Marin, Maddox A           12 ICAC-SI                   NT         DQ  
       51.88       DQ                                                      
 
Event 8  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Kevin L               13 NCA-SI                    NT    5:06.50    9  
       32.61  1:11.50  1:50.98  2:28.78  3:12.91  3:57.49  4:33.11  5:06.50
  2 Jenov, George A           14 ICAC-SI                   NT    5:13.92    7  
       34.21  1:16.49  1:56.58  2:36.93  3:20.48  4:06.06  4:40.66  5:13.92
  3 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI                    NT    5:22.19    6  
       33.52  1:14.41  1:55.80  2:35.95  3:22.40  4:10.64  4:47.86  5:22.19
  4 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI                   NT    5:29.01    5  
       33.91  1:15.58  1:57.90  2:39.76  3:27.39  4:16.57  4:53.68  5:29.01
  5 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               6:02.94    5:51.97    4  
       35.47  1:19.29  2:01.82  2:45.45  3:40.70  4:33.90  5:13.21  5:51.97
 
Event 8  Boys 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Philip, Zechariah T       15 RAQ-SI                    NT         DQ  
       31.94  1:12.27  1:54.88  2:37.47  3:22.99  4:11.36  4:50.97       DQ
 
Event 10  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               2:49.82    2:51.56    9  
       38.39  1:21.65  2:07.26  2:51.56                                    
  2 Donigan, Patrick H        10 NCA-SI               3:10.84    2:59.58    7  
       41.37  1:26.90  2:14.79  2:59.58                                    
  3 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               3:09.08    3:03.24    6  
       42.87  1:30.65  2:18.95  3:03.24                                    
  4 Zhao, Aaron               10 NCA-SI                    NT    3:06.65    5  
       41.12  1:28.67  2:18.51  3:06.65                                    
  5 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:11.00    3:06.79    4  
       42.46  1:31.08  2:20.21  3:06.79                                    
  6 Yu, Laurence B            10 RSD-SI                    NT    3:10.63    3  
       42.11  1:31.10  2:21.67  3:10.63                                    
  7 Shew, Noah M               9 RSD-SI               3:23.24    3:13.33    2  
       40.17  1:29.37  2:21.25  3:13.33                                    
  8 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               3:39.81    3:34.55    1  
       46.37           2:39.86  3:34.55                                    
  9 Hammonds, Kai T            8 RST-SI               3:30.39    3:37.96  
       42.05  1:42.48  2:39.09  3:37.96                                    
 10 Lin, David A               9 NCA-SI                    NT    3:39.20  
       50.77  1:49.54  2:46.55  3:39.20                                    
 11 Lucas, EJ J                9 RST-SI                    NT    4:31.79  
       57.65  2:04.80  4:31.79                                             
 
Event 12  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weng, Max N               12 NCA-SI               2:22.38    2:19.25    9  
       31.85  1:07.67  1:44.89  2:19.25                                    
  2 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               2:27.45    2:21.70    7  
       31.23  1:07.76  1:45.82  2:21.70                                    
  3 Thomas, Koehn M           12 NCA-SI               2:33.87    2:25.75    6  
       31.52  1:08.06  1:47.33  2:25.75                                    
  4 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               2:30.05    2:27.58    5  
       32.71  1:11.22  1:49.50  2:27.58                                    
  5 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               2:43.74    2:27.84    4  
       32.54  1:10.60  1:51.21  2:27.84                                    
  6 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               2:34.38    2:31.23    3  
       34.78  1:13.52  1:52.71  2:31.23                                    
  7 Makebakken, Nils C        12 NCA-SI               2:35.02    2:31.43    2  
       33.68  1:12.74  1:53.15  2:31.43                                    
  8 Walter, Dustin R          12 RST-SI               2:57.66    2:51.91    1  
       36.75  1:21.08  2:07.94  2:51.91                                    
  9 Temple, Logan M           11 NCA-SI                    NT    2:54.76  
       38.23  1:23.79  2:09.72  2:54.76                                    
 10 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               3:28.29    3:03.80  
       41.94  1:28.89  2:16.74  3:03.80                                    
 11 Petree, Alexander M       11 ICAC-SI              3:14.32    3:14.25  
       43.34  1:31.08  2:22.09  3:14.25                                    
 12 Harrington, Zach G        11 NCA-SI                    NT    3:31.82  
       44.08           2:37.59  3:31.82                                    
 
Event 14  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raush, Dennis             14 RSD-SI               2:04.02    2:00.50    9  
       27.44    57.97  1:29.25  2:00.50                                    
  2 Natale, Christian D       13 RSD-SI               2:04.17    2:03.49    7  
       27.50    58.49  1:31.10  2:03.49                                    
  3 Kilroy, Matthew J         14 UN-SI                2:05.00    2:04.28    6  
       27.27    58.39  1:31.71  2:04.28                                    
  4 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               2:05.52    2:04.89    5  
       28.67  1:00.08  1:32.58  2:04.89                                    
  5 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:07.21    2:05.73    4  
       29.16  1:01.05  1:33.87  2:05.73                                    
  6 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               2:10.72    2:05.76    3  
       29.40  1:02.01  1:34.69  2:05.76                                    
  7 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:08.66    2:06.08    2  
       30.06  1:02.36  1:34.33  2:06.08                                    
  8 Chen, Alex L              13 PAC-SI               2:08.98    2:07.39    1  
       29.45  1:01.98  1:35.27  2:07.39                                    
  9 Funk, Ben W               14 RSD-SI               2:10.57    2:08.32  
       28.99  1:01.59  1:35.51  2:08.32                                    
 10 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              2:12.96    2:09.89  
       29.64    49.57  1:36.86  2:09.89                                    
 11 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI               2:15.37    2:14.17  
       30.14  1:03.91  1:38.91  2:14.17                                    
 12 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               2:19.56    2:16.01  
       30.67  1:05.54  1:41.92  2:16.01                                    
 13 Atkins, Trent L           14 RSD-SI               2:17.98    2:17.17  
       31.19  1:07.37  1:43.64  2:17.17                                    
 14 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               2:18.73    2:17.58  
       31.54  1:06.36  1:43.94  2:17.58                                    
 15 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               2:22.06    2:17.98  
       31.67  1:07.43  1:44.39  2:17.98                                    
 16 Yu, Andy                  13 RSD-SI               3:27.26    2:19.09  
       31.18  1:05.89  1:42.20  2:19.09                                    
 17 Castagna, Cole J          14 UN-SI                2:18.61    2:20.07  
       31.17  1:06.83  1:44.12  2:20.07                                    
 18 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               2:23.12    2:20.25  
       31.79  1:07.48  1:44.33  2:20.25                                    
 19 Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT    2:24.77  
       31.00  1:06.62  1:45.31  2:24.77                                    
 20 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI               2:31.43    2:26.27  
       31.35  1:07.61  1:47.23  2:26.27                                    
 21 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               2:27.64    2:26.85  
       32.57  1:10.43  1:49.02  2:26.85                                    
 22 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               3:22.33    2:35.37  
       34.53  1:14.52  1:55.75  2:35.37                                    
 23 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               2:41.74    2:38.09  
       36.95  1:18.18  2:00.69  2:38.09                                    
 24 Kazmar, Zak A             13 NCA-SI               2:48.45    2:45.28  
       37.82  1:20.07  2:03.16  2:45.28                                    
 25 Kibbons, Max              14 RSD-SI                    NT    2:48.95  
       37.69  1:19.58  2:04.72  2:48.95                                    
 26 Lambert, Ethan A          13 NCA-SI               3:00.93    2:50.94  
       36.56  1:20.13  2:06.56  2:50.94                                    
 27 Saunders, Jason W         14 NCA-SI               2:52.06    2:54.15  
       41.18  1:23.97  2:09.95  2:54.15                                    
 -- Snyder, Nate K            13 RST-SI               2:31.98         DQ  
       31.15  1:06.22  1:41.97       DQ                                    
 -- Bartsch, Rein C           14 RSD-SI               2:15.79         DQ  
       29.29  1:02.59  1:36.20       DQ                                    
 
Event 14  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                1:57.84    1:56.22    9  
       26.58    55.52  1:25.91  1:56.22                                    
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI               2:06.73    1:58.65    7  
       26.90    56.80  1:27.82  1:58.65                                    
  3 Chang, Brian L            15 UN-SI                2:08.34    2:02.28    6  
       26.62    57.09  1:29.41  2:02.28                                    
  4 Greenman, Carter P        16 UN-SI                2:04.70    2:04.03    5  
       27.88    59.61  1:31.86  2:04.03                                    
  5 Frandsen, Andrew L        15 RSD-SI               2:10.00    2:12.05    4  
       30.35  1:04.01  1:38.78  2:12.05                                    
  6 Hermsen, Keir I           15 RSD-SI               2:16.52    2:14.40    3  
       30.83  1:05.04  1:39.99  2:14.40                                    
  7 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:18.54    2:23.60    2  
       31.38  1:07.82  1:46.96  2:23.60                                    
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               1:43.58    1:37.06    9  
       46.31  1:37.06                                                      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:45.38    1:42.62    7  
       47.53  1:42.62                                                      
  3 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI               1:48.72    1:43.14    6  
       48.18  1:43.14                                                      
  4 Lutsenko, Kirill S        10 NCA-SI                    NT    1:44.49    5  
       49.73  1:44.49                                                      
  5 Taich, Daniel L           10 RSD-SI               1:52.79    1:44.60    4  
       49.66  1:44.60                                                      
  6 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:46.02    1:44.82    3  
       49.91  1:44.82                                                      
  7 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:44.19    1:45.47    2  
       50.52  1:45.47                                                      
  8 Huang, Alain              10 NCA-SI               1:49.42    1:45.74    1  
       49.69  1:45.74                                                      
  9 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:59.23    1:46.47  
       50.97  1:46.47                                                      
 10 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                    NT    1:47.25  
       51.47  1:47.25                                                      
 11 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:52.54    1:47.47  
       51.48  1:47.47                                                      
 12 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                    NT    1:47.64  
       51.66  1:47.64                                                      
 13 Su, Ben or Benjamin M      9 UN-SI                     NT    1:48.09  
       51.41  1:48.09                                                      
 14 Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT    1:49.30  
       53.32  1:49.30                                                      
 15 Anderson, Hayden W        10 RSD-SI                    NT    1:50.03  
       52.21  1:50.03                                                      
 16 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI              2:03.44    1:51.35  
       51.62  1:51.35                                                      
 17 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:55.59    1:54.21  
       54.76  1:54.21                                                      
 18 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:57.17    1:55.06  
       54.56  1:55.06                                                      
 19 Yu, Laurence B            10 RSD-SI               2:09.05    1:56.05  
       54.24  1:56.05                                                      
 20 Shew, Noah M               9 RSD-SI               2:04.67    2:13.89  
     1:02.69  2:13.89                                                      
 
Event 18  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cho, Ethan C              12 RSD-SI               1:31.70    1:26.58    9  
       42.07  1:26.58                                                      
  2 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI               1:35.04    1:27.32    7  
       42.53  1:27.32                                                      
  3 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:33.58    1:28.89    6  
       43.14  1:28.89                                                      
  4 Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:29.32    1:29.46    5  
       42.39  1:29.46                                                      
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:32.79    1:32.72    4  
       44.15  1:32.72                                                      
  6 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI               1:39.70    1:33.05    3  
       43.54  1:33.05                                                      
  7 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:40.58    1:37.48    2  
       47.14  1:37.48                                                      
  8 Sheive, Caden M           11 NCA-SI               1:43.35    1:39.66    1  
       48.57  1:39.66                                                      
  9 Philip, Mattenai S        12 RAQ-SI                    NT    1:41.45  
       44.71  1:41.45                                                      
 10 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI               1:46.48    1:42.71  
       49.11  1:42.71                                                      
 11 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI               1:39.79    1:43.42  
       48.08  1:43.42                                                      
 12 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:46.75    1:44.82  
       48.84  1:44.82                                                      
 13 Marin, Maddox A           12 ICAC-SI                   NT    1:46.27  
       50.95  1:46.27                                                      
 14 Page, Liam T              11 RAQ-SI                    NT    2:06.58  
     1:01.58  2:06.58                                                      
 -- Modigh, Ethan T           12 RSD-SI               1:35.15         DQ  
       42.66       DQ                                                      
 
Event 20  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:15.45    1:14.05    9  
       34.90  1:14.05                                                      
  2 Li, Kevin L               13 NCA-SI               1:16.00    1:14.66    7  
       35.73  1:14.66                                                      
  3 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:15.28    1:15.37    6  
       36.13  1:15.37                                                      
  4 Snyder, Nate K            13 RST-SI               1:21.12    1:16.60    5  
       36.93  1:16.60                                                      
  5 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               1:20.10    1:16.79    4  
       35.76  1:16.79                                                      
  6 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               1:24.83    1:17.05    3  
       37.51  1:17.05                                                      
  7 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:17.74    1:17.13    2  
       38.26  1:17.13                                                      
  8 Marin, Aiden J            14 UN-SI                     NT    1:18.70    1  
       36.81  1:18.70                                                      
  9 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:20.54    1:19.20  
       36.91  1:19.20                                                      
 10 Korn, Justin S            13 RSD-SI               1:22.28    1:20.41  
       37.87  1:20.41                                                      
 11 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI               1:19.82    1:20.45  
       38.12  1:20.45                                                      
 12 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               1:26.25    1:22.23  
       39.18  1:22.23                                                      
 13 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              1:31.89    1:24.06  
       40.11  1:24.06                                                      
 14 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:26.06    1:24.17  
       39.91  1:24.17                                                      
 15 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               1:27.02    1:24.57  
       40.22  1:24.57                                                      
 16 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               1:30.28    1:24.86  
       40.50  1:24.86                                                      
 17 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:35.88    1:26.29  
       40.72  1:26.29                                                      
 18 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:26.73    1:26.51  
       40.38  1:26.51                                                      
 19 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI               1:28.01    1:26.64  
       41.25  1:26.64                                                      
 20 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:30.00    1:27.31  
       41.36  1:27.31                                                      
 21 Yu, Andy                  13 RSD-SI               1:31.21    1:28.10  
       41.88  1:28.10                                                      
 22 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               1:57.10    1:32.31  
       44.41  1:32.31                                                      
 23 Saroff, Nick A            13 RSD-SI               1:37.26    1:35.41  
       45.02  1:35.41                                                      
 24 Kazmar, Zak A             13 NCA-SI               1:38.61    1:37.28  
       46.49  1:37.28                                                      
 25 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT    1:38.98  
       46.07  1:38.98                                                      
 26 Lambert, Ethan A          13 NCA-SI                    NT    1:44.35  
       49.68  1:44.35                                                      
 -- Kibbons, Max              14 RSD-SI                    NT         DQ  
       47.21       DQ                                                      
 
Event 20  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chang, Brian L            15 UN-SI                1:09.24    1:09.61    9  
       32.81  1:09.61                                                      
  2 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:13.74    1:12.34    7  
       33.72  1:12.34                                                      
  3 Greenman, Carter P        16 UN-SI                1:14.23    1:14.23    6  
       34.66  1:14.23                                                      
  4 Philip, Zechariah T       15 RAQ-SI               1:15.81    1:14.50    5  
       35.16  1:14.50                                                      
  5 Earley, Joel M            18 NCA-SI                    NT    1:23.82    4  
       38.71  1:23.82                                                      
 
Event 22  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 33.91      32.65    9  
  2 Kaseburg, Liam M           8 RSD-SI                 38.56      36.79    7  
  3 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 40.32      38.07    6  
  4 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                37.63      39.15    5  
  5 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                40.15      40.11    4  
  6 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 38.89      40.44    3  
  7 Bailey, Mitchell H         8 MEYR-SI                   NT      41.82    2  
  8 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 44.96      45.33    1  
  9 Magers, Sebastian J        6 NCA-SI                 42.18      45.66  
 10 Schubert, Kanaloa I        6 ICAC-SI                50.44      46.40  
 11 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI                   NT      50.05  
 12 Lucas, Zay G               7 RST-SI                 57.33      53.70  
 13 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI               1:02.96    1:02.12  
 14 Zhang, Adrian J            8 RSD-SI                    NT    1:03.76  
 
Event 24  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 34.26      32.54    9  
  2 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT      34.30    6  
  2 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 36.11      34.30    6  
  2 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 35.17      34.30    6  
  5 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                37.12      35.01    4  
  6 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 35.83      36.04    3  
  7 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI                 39.95      37.11    2  
  8 Huang, Alain              10 NCA-SI                 36.81      37.23    1  
  9 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 37.61      37.99  
 10 Anderson, Hayden W        10 RSD-SI                    NT      38.58  
 11 Schwartz, Max A           10 RSD-SI                 41.99      39.40  
 12 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 40.62      40.31  
 13 Yu, Laurence B            10 RSD-SI                 41.86      40.90  
 14 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 39.27      42.03  
 15 Su, Ben or Benjamin M      9 UN-SI                  45.05      42.52  
 16 Philip, Noam J             9 RAQ-SI                 44.17      43.06  
 17 Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT      43.18  
 18 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 41.18      43.35  
 19 Lee, William C             9 ICAC-SI                42.86      43.50  
 20 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                 48.37      43.71  
 21 Feng, Patrick              9 RSD-SI                 45.76      44.81  
 22 Singer, Mo A               9 RSD-SI                 44.22      45.36  
 23 Chen, Aiden M             10 OSC-SI                 46.55      48.17  
 24 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                 51.07      48.42  
 25 Liu, Kevin B              10 NCA-SI               1:12.84      56.02  
 26 Lucas, EJ J                9 RST-SI                 55.43      58.78  
 27 Totten, Cash A             9 ICAC-SI              1:00.31    1:01.13  
 28 Sisitsky, Ethan K          9 RSD-SI                    NT    1:06.95  
 29 Anderson, Miles W          9 RST-SI                    NT    1:16.16  
 
Event 26  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lam, Vincent T            12 RSD-SI                 29.22      27.97    9  
  2 Weng, Max N               12 NCA-SI                 29.40      28.25    7  
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 30.71      28.73    6  
  4 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 29.85      29.25    5  
  5 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 29.77      29.46    4  
  6 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 29.60      29.78    3  
  7 Thomas, Koehn M           12 NCA-SI                 31.09      30.03    2  
  8 Cho, Ethan C              12 RSD-SI                 30.47      30.21    1  
  9 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI                 31.48      30.75  
 10 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 31.98      30.88  
 11 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI                 32.68      32.33  
 12 Cazares Robles, Christop  12 OSC-SI                 34.19      32.72  
 13 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI                 34.44      32.98  
 14 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 32.57      33.13  
 15 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 32.81      33.18  
 16 Philip, Mattenai S        12 RAQ-SI                 36.91      33.49  
 17 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 35.87      34.96  
 18 Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI                35.52      35.39  
 19 Lee, Daniel               12 ICAC-SI                36.04      35.58  
 20 Marin, Maddox A           12 ICAC-SI                   NT      35.84  
 21 Sheive, Caden M           11 NCA-SI                 37.08      36.05  
 22 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI                34.78      36.33  
 23 Mohammadpour, Ryan        11 NCA-SI                 38.01      36.54  
 24 Taylor, Jaden E           12 RSD-SI                 40.93      37.66  
 25 Wieland, Benjamin P       11 RSD-SI                 40.82      39.59  
 26 Petree, Alexander M       11 ICAC-SI                41.76      39.92  
 27 Saroff, Matt D            11 RSD-SI                 40.26      40.93  
 28 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 40.81      40.98  
 29 Harrington, Zach G        11 NCA-SI                 43.13      41.75  
 30 Page, Liam T              11 RAQ-SI                 43.36      44.63  
 31 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI                 41.43      45.06  
 
Event 28  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kilroy, Matthew J         14 UN-SI                  26.55      25.28    9  
  2 Raush, Dennis             14 RSD-SI                 26.33      25.51    7  
  3 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI                 25.82      25.84    6  
  4 Hoang, Dustin Q           13 NCA-SI                 27.62      25.93    5  
  5 Cornick, Michael L        14 RSD-SI                 26.31      26.10    4  
  6 Funk, Ben W               14 RSD-SI                 26.61      26.19    3  
  7 Bartsch, Rein C           14 RSD-SI                 27.04      26.41    2  
  8 Chen, Alex L              13 PAC-SI                 27.05      26.63    1  
  9 Natale, Christian D       13 RSD-SI                 26.80      26.71  
 10 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI                 27.23      26.77  
 11 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI                28.53      27.35  
 12 Castagna, Cole J          14 UN-SI                  27.68      27.52  
 13 Marin, Aiden J            14 UN-SI                     NT      27.68  
 14 Silva, Lucas D            13 RSD-SI                 28.42      27.88  
 15 Dziuk, William            14 NCA-SI                 27.91      28.00  
 16 Snyder, Nate K            13 RST-SI                 29.60      28.13  
 17 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI                 28.55      28.37  
 18 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI                 27.83      28.53  
 19 Wieland, Michael C        13 RSD-SI                 28.87      28.58  
 20 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI                 29.54      28.89  
 21 Atkins, Trent L           14 RSD-SI                 29.24      28.94  
 22 Seay, Aiden G             14 NCA-SI                 29.78      29.45  
 23 Duncan, Miles N           13 RSD-SI                 29.65      29.70  
 24 Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT      29.72  
 25 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI                 30.15      30.07  
 26 Nielson, Conrad C         14 NCA-SI                 31.00      30.20  
 27 Yu, Andy                  13 RSD-SI                 32.37      30.27  
 28 Dutt, Varun               13 PAC-SI                 30.42      30.46  
 29 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI                 33.25      30.55  
 30 Saunders, Jason W         14 NCA-SI                 33.57      34.09  
 31 Saroff, Nick A            13 RSD-SI                 36.45      34.18  
 32 Lambert, Ethan A          13 NCA-SI                 37.00      35.17  
 33 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT      35.47  
 34 Kazmar, Zak A             13 NCA-SI                 36.07      35.85  
 35 Kibbons, Max              14 RSD-SI                    NT      35.93  
 
Event 28  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                  24.39      24.15    9  
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI                 25.31      24.36    7  
  3 Chang, Brian L            15 UN-SI                  25.31      24.89    6  
  4 Greenman, Carter P        16 UN-SI                  25.84      25.67    5  
  5 Philip, Zechariah T       15 RAQ-SI                 26.51      26.33    4  
  6 Schafer, Drew E           15 RSD-SI                 26.87      26.68    3  
  7 Earley, Joel M            18 NCA-SI                    NT      27.38    2  
  8 Frandsen, Andrew L        15 RSD-SI                 30.13      27.62    1  
  9 Hermsen, Keir I           15 RSD-SI                 28.28      27.64  
 10 Yin, Owen J               15 NCA-SI                 28.83      27.77  
 11 Holden, Jason T           15 RST-SI                 27.07      28.40  
 
Event 30  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT    2:20.37   18  
     1) Taich, Daniel L 10              2) Xie, Alan J 9                  
     3) Fairon, Sebastian S 9           4) Livesay, Wyatt B 9             
       36.40  1:11.63  1:46.38  2:20.37                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    2:21.21   14  
     1) Del Orbe, Christian A 10        2) Lewis, Kai A 9                 
     3) Zhao, Aaron 10                  4) Stein, Lukas A 9               
       34.51  1:12.50  1:47.56  2:21.21                                    
  3 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    2:32.77   12  
     1) Wu, Gabriel 9                   2) Valdez, Diego H 9              
     3) Lutsenko, Kirill S 10           4) Donigan, Patrick H 10          
       37.34  1:15.55  1:58.56  2:32.77                                    
  4 Inland Coastal Aquatic Club-SI  'A'                    NT    2:38.61   10  
     1) Del Rio, Daniel N 8             2) Lee, William C 9               
     3) Parra, Kaito Emilio F 10        4) Li, Rangzhi (Kevin) 10         
       38.60  1:20.48  1:55.60  2:38.61                                    
 
Event 32  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    1:58.23   18  
     1) Weng, Max N 12                  2) Maxwell, Evan T 12             
     3) Song, Cyrus B 12                4) Stewart, William D 11          
       27.97    57.32  1:25.85  1:58.23                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    2:03.25   14  
     1) Thomas, Koehn M 12              2) Fonzo, Nick C 11               
     3) Halsey, Tyler L 11              4) Makebakken, Nils C 12          
       30.21  1:01.32  1:32.23  2:03.25                                    
  3 Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT    2:05.87   12  
     1) Lam, Vincent T 12               2) Grisnik, Ryoga M 12            
     3) Lyon, Nathan C 11               4) Pyka, Nolan J 11               
       28.42  1:02.08  1:34.32  2:05.87                                    
  4 Renegade Aquatics-SI  'A'                         2:12.91    2:26.51   10  
     1) Philip, Mattenai S 12           2) Page, Liam T 11                
     3) Fennelly, Liam C 11             4) Nguyen, Nolan H 12             
       34.11  1:16.99  2:26.51                                             
 
Event 34  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rancho San Dieguito-SI  'B'                            NT    1:45.56   18  
     1) Funk, Ben W 14                  2) Gonzalez, Antoni S 14          
     3) Natale, Christian D 13          4) Bartsch, Rein C 14             
       26.64    53.21  1:19.18  1:45.56                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    1:49.54   14  
     1) Hoang, Dustin Q 13              2) Li, Kevin L 13                 
     3) Nielson, Conrad C 14            4) Anderson, Calvin P 13          
       25.86    52.07  1:21.68  1:49.54                                    
  3 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    1:54.84   12  
     1) Dziuk, William 14               2) Spencer, Sean A 13             
     3) Jaffe, Noah A 13                4) Seay, Aiden G 14               
       27.91    56.21  1:25.27  1:54.84                                    
 -- Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT         DQ  
     1) Raush, Dennis 14                2) Cosgrove, Ian H 13             
     3) Cornick, Michael L 14           4) Rusnak, Andrew L 14            
       25.32    53.25  1:18.62       DQ                                    
 
Event 36  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaseburg, Liam M           8 RSD-SI                 49.42      43.90    9  
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 58.50      49.43    7  
  3 Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:03.23      56.07    6  
 -- Bailey, Mitchell H         8 MEYR-SI                   NT         DQ  
 -- Magers, Sebastian J        6 NCA-SI                    NT         DQ  
 -- Zhang, Adrian J            8 RSD-SI                    NT         DQ  
 
Event 38  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 41.18      39.17    9  
  2 Zhao, Aaron               10 NCA-SI                 40.73      40.30    7  
  3 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 39.95      40.46    6  
  4 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 50.39      40.93    5  
  5 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 40.97      42.88    4  
  6 Taich, Daniel L           10 RSD-SI                 46.72      43.33    3  
  7 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT      43.36    2  
  8 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                56.49      45.96    1  
  9 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 48.78      47.10  
 10 Lin, David A               9 NCA-SI                 50.00      53.04  
 11 Philip, Noam J             9 RAQ-SI                    NT    1:25.82  
 -- Chen, Aiden M             10 OSC-SI                    NT         DQ  
 -- Grady, Dane M             10 RSD-SI                 42.03         DQ  
 -- Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Singer, Mo A               9 RSD-SI               1:06.61         DQ  
 -- Liu, Kevin B              10 NCA-SI                    NT         DQ  
 -- Schwartz, Max A           10 RSD-SI               1:01.30        DFS  
 
Event 40  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 33.06      31.37    9  
  2 Lam, Vincent T            12 RSD-SI                 33.40      32.60    7  
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 34.99      33.57    6  
  4 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI                 37.15      34.63    5  
  5 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 37.37      34.67    4  
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 39.68      36.85    3  
  7 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI                 40.88      37.30    2  
  8 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 42.65      39.76    1  
  9 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 38.58      40.03  
 10 Nelson, Jonathan O        12 FAST-SI                46.80      46.97  
 11 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                    NT      48.02  
 12 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:01.46      58.63  
 -- Mohammadpour, Ryan        11 NCA-SI                 39.69         DQ  
 
Event 42  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jenov, George A           14 ICAC-SI                   NT    2:44.70    9  
       33.71  1:15.36  2:00.27  2:44.70                                    
 -- Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               2:30.79         DQ  
       34.37  1:15.80  1:57.52       DQ                                    
 
Event 42  Boys 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:46.52    2:40.24    9  
       31.67  1:12.78  1:58.16  2:40.24                                    
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                    NT    1:23.22    9  
       39.91  1:23.22                                                      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:32.63    1:27.45    7  
       42.16  1:27.45                                                      
  3 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:31.60    1:33.11    6  
       46.28  1:33.11                                                      
  4 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:33.16    1:33.57    5  
       45.99  1:33.57                                                      
  5 Pattison, Kieran C        10 RSD-SI               1:36.85    1:33.73    4  
       44.77  1:33.73                                                      
  6 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:49.68    1:43.52    3  
       51.32  1:43.52                                                      
  7 Lutsenko, Kirill S        10 NCA-SI                    NT    1:43.60    2  
       51.77  1:43.60                                                      
  8 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:48.72    1:48.68    1  
       52.82  1:48.68                                                      
  9 Feng, Patrick              9 RSD-SI               1:52.54    1:51.22  
       53.81  1:51.22                                                      
 10 Lucas, Zay G               7 RST-SI                    NT    2:11.04  
     1:01.47  2:11.04                                                      
 11 Lucas, EJ J                9 RST-SI                    NT    2:27.94  
     1:14.11  2:27.94                                                      
 -- Anderson, Miles W          9 RST-SI                    NT         DQ  
     1:19.95                                                               
 -- Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:30.69         DQ  
 -- Anderson, Hayden W        10 RSD-SI                    NT         DQ  
       48.44       DQ                                                      
 -- Hammonds, Kai T            8 RST-SI               2:36.61         DQ  
       50.51       DQ                                                      
 
Event 46  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:16.59    1:16.94    9  
       37.03  1:16.94                                                      
  2 Makebakken, Nils C        12 NCA-SI               1:20.60    1:17.52    7  
       37.68  1:17.52                                                      
  3 Modigh, Ethan T           12 RSD-SI               1:23.88    1:19.46    6  
     1:19.66  1:19.46                                                      
  4 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:17.63    1:20.06    5  
       38.92  1:20.06                                                      
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:23.18    1:22.28    4  
       40.33  1:22.28                                                      
  6 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               1:22.96    1:24.73    3  
       41.43  1:24.73                                                      
  7 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:24.89    1:25.03    2  
       41.64  1:25.03                                                      
  8 Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI                   NT    1:36.73    1  
       47.87  1:36.73                                                      
  9 Barrows, Logan R          12 RST-SI               1:38.54    1:38.94  
 -- Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               1:28.12         DQ  
       39.18       DQ                                                      
 -- Thomas, Koehn M           12 NCA-SI                    NT         DQ  
       38.52       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:06.85    1:05.54    9  
       31.88  1:05.54                                                      
  2 Li, Kevin L               13 NCA-SI               1:07.63    1:06.09    7  
       32.95  1:06.09                                                      
  3 Raush, Dennis             14 RSD-SI               1:07.09    1:06.34    6  
       33.04  1:06.34                                                      
  4 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:41.10    1:08.34    5  
       33.10  1:08.34                                                      
  5 Natale, Christian D       13 RSD-SI               1:08.90    1:08.96    4  
       33.79  1:08.96                                                      
  6 Funk, Ben W               14 RSD-SI               1:08.79    1:09.15    3  
       33.20  1:09.15                                                      
  7 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:12.40    1:09.93    2  
       35.14  1:09.93                                                      
  8 Hoang, Dustin Q           13 NCA-SI               1:13.89    1:10.40    1  
     1:10.59  1:10.40                                                      
  9 Bartsch, Rein C           14 RSD-SI               1:11.12    1:10.53  
       34.91  1:10.53                                                      
 10 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:12.39    1:10.99  
       35.71  1:10.99                                                      
 11 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               1:12.59    1:11.49  
       35.07  1:11.49                                                      
 12 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               1:16.29    1:13.89  
       35.55  1:13.89                                                      
 13 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:11.80    1:14.78  
       36.37  1:14.78                                                      
 14 Nielson, Conrad C         14 NCA-SI               1:15.05    1:15.50  
       36.77  1:15.50                                                      
 15 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:14.75    1:15.73  
       35.78  1:15.73                                                      
 16 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:33.44    1:15.87  
       36.47  1:15.87                                                      
 17 Atkins, Trent L           14 RSD-SI               1:17.33    1:17.04  
 18 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               1:16.70    1:18.60  
       38.47  1:18.60                                                      
 19 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               1:20.44    1:19.10  
       38.26  1:19.10                                                      
 20 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:15.98    1:19.35  
       39.94  1:19.35                                                      
 21 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               1:22.81    1:22.56  
       39.43  1:22.56                                                      
 22 Castagna, Cole J          14 UN-SI                1:20.99    1:24.91  
       40.81  1:24.91                                                      
 23 Saroff, Nick A            13 RSD-SI                    NT    1:29.72  
       44.20  1:29.72                                                      
 24 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT    1:37.41  
       46.38  1:37.41                                                      
 25 Saunders, Jason W         14 NCA-SI               1:37.76    1:38.11  
       46.05  1:38.11                                                      
 -- Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT         DQ  
       40.91       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                  59.70      59.26    9  
       29.19    59.26                                                      
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI               1:10.00    1:05.73    7  
       32.07  1:05.73                                                      
  3 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               1:10.19    1:08.58    6  
       33.67  1:08.58                                                      
  4 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:12.89    1:13.56    5  
       35.83  1:13.56                                                      
  5 Hermsen, Keir I           15 RSD-SI               1:15.11    1:13.66    4  
       35.92  1:13.66                                                      
  6 Earley, Joel M            18 NCA-SI               1:19.07    1:19.81    3  
       39.15  1:19.81                                                      
 
Event 50  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               6:28.07    6:04.32    9  
       32.21  1:09.77  1:47.29  2:25.15  3:03.30  3:41.17  4:19.00  4:56.37
     5:32.34  6:04.32                                                      
  2 Singer, Ben D             11 RSD-SI               6:24.84    6:13.42    7  
       33.81  1:11.14  1:48.79  2:26.82  3:05.34  3:44.47  4:21.83  4:59.76
     5:37.26  6:13.42                                                      
  3 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               6:38.39    6:47.31    6  
       37.07  1:18.76  2:01.74  2:42.12  3:23.47  4:06.27  4:47.09  5:27.43
     6:08.08  6:47.31                                                      
  4 Stewart, William D        11 NCA-SI                    NT    6:58.39    5  
       37.42  1:19.52  2:03.10  2:45.70  3:28.16  4:10.31  4:53.40  5:36.35
     6:19.30  6:58.39                                                      
 
Event 52  Boys 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jenov, George A           14 ICAC-SI                   NT   12:11.86    9  
       31.14  1:08.57  1:46.08  2:23.69  3:00.44  3:38.42  4:16.32  4:53.31
     5:31.25  6:09.36  6:46.15  7:22.94  8:00.17  8:37.45  9:12.99  9:49.14
    10:25.55 11:02.13 11:37.46 12:11.86                                    
 
Event 52  Boys 15-18 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schafer, Drew E           15 RSD-SI              11:34.31   11:28.94    9  
       29.46  1:03.34  1:38.41  2:14.03  2:49.04  3:24.24  3:59.62  4:34.45
     5:09.21  5:44.11  6:19.16  6:54.31  7:28.99  8:03.54  8:38.40  9:12.85
     9:47.30 10:21.35 10:55.49 11:28.94                                    
  2 Frandsen, Andrew L        15 RSD-SI              13:45.47   12:14.29    7  
       31.79  1:07.99  1:44.65  2:21.81  2:58.05  3:35.34  4:11.51  4:48.33
     5:24.85  6:01.48  6:38.77  7:16.32  7:53.32  8:30.95  9:09.19  9:46.17
    10:24.37 11:01.56 11:39.10 12:14.29                                    
 
Event 54  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Kevin L               13 NCA-SI                    NT    5:50.47    9  
       31.06  1:05.43  1:41.77  2:18.43  2:55.66  3:32.82  4:08.88  4:45.55
     5:19.57  5:50.47                                                      
  2 Funk, Ben W               14 RSD-SI               5:40.00    5:54.22    7  
       29.87  1:03.75  1:39.76  2:15.73  2:51.92  3:28.68  4:05.91  4:42.56
     5:20.06  5:54.22                                                      
  3 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI               5:59.11    6:05.76    6  
       30.05  1:05.35  1:41.76  2:19.49  2:57.31  3:35.77  4:14.12  4:51.15
     5:29.36  6:05.76                                                      
  4 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               6:46.24    6:12.01    5  
       33.92  1:11.83  1:51.56  2:28.45  3:06.17  3:45.17  4:22.71  5:01.11
     5:37.51  6:12.01                                                      
  5 Snyder, Nate K            13 RST-SI               6:51.10    6:14.17    4  
       32.90  1:09.56  1:47.75  2:27.18  3:06.61  3:45.71  4:24.77  5:03.73
     5:40.01  6:14.17                                                      
  6 Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT    6:22.95    3  
       35.86  1:14.47  1:52.95  2:32.51  3:11.54  3:49.41  4:27.77  5:07.34
     5:46.35  6:22.95                                                      
  7 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               7:04.40    6:23.35    2  
       33.31  1:11.27  1:50.26  2:29.02  3:07.56  3:46.48  4:25.16  5:04.67
     5:44.34  6:23.35                                                      
  8 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               6:26.17    6:24.75    1  
       32.64  1:10.12  1:50.33  2:30.14  3:09.20  3:48.47  4:28.39  5:07.49
     5:47.26  6:24.75                                                      
  9 Nielson, Conrad C         14 NCA-SI               8:06.64    6:31.49  
       32.84  1:09.57  1:49.40  2:29.15  3:09.41  3:49.77  4:30.69  5:11.78
     5:52.60  6:31.49                                                      
 
Event 54  Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schreckengaust, John S    17 UN-SI                5:19.24    5:20.63    9  
       29.36  1:01.06  1:33.37  2:06.40  2:39.27  3:12.18  3:44.72  4:17.25
     4:50.00  5:20.63                                                      
  2 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               5:37.97    5:36.48    7  
       29.89  1:03.38  1:37.24  2:11.34  2:46.25  3:20.61  3:55.10  4:29.48
     5:03.51  5:36.48                                                      
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 50.34      47.25    9  
  2 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                51.03      49.92    7  
  3 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 55.75      52.02    6  
  4 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                51.98      52.39    5  
  5 Shaw, Tyler P              8 RSD-SI                 56.14      54.84    4  
  6 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:00.47      58.99    3  
  7 Pyka, Elias A              8 RSD-SI               1:04.20    1:02.71    2  
  8 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                    NT    1:04.06    1  
  9 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI              1:07.60    1:05.17  
 10 Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:04.95    1:05.63  
 11 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI                    NT    1:29.57  
 -- Zhang, Adrian J            8 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Bailey, Mitchell H         8 MEYR-SI                   NT         DQ  
 
Event 58  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI                    NT      46.69    9  
  2 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 48.06      46.90    7  
  3 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI                 50.55      47.53    6  
  4 Grady, Dane M             10 RSD-SI                 49.15      48.08    5  
  5 Taich, Daniel L           10 RSD-SI                 50.27      48.11    4  
  6 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 53.32      48.75    3  
  7 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 57.71      48.81    2  
  8 Huang, Alain              10 NCA-SI                 47.19      48.98    1  
  9 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT      49.13  
 10 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                 48.45      49.57  
 11 Lee, William C             9 ICAC-SI                50.69      49.69  
 12 Yu, Laurence B            10 RSD-SI                 58.52      51.51  
 13 Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT      53.43  
 14 Martin, Calvin D           9 FAST-SI                49.77      53.73  
 15 Lee, Dahvin               10 NCA-SI                 58.23      54.05  
 16 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:07.42      57.56  
 17 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                    NT      59.82  
 18 Uribe, Oliver F            9 OSC-SI                 59.29    1:00.58  
 19 Salcido, Elias M           9 OSC-SI               1:01.17    1:01.62  
 20 Schwartz, Max A           10 RSD-SI                    NT    1:02.52  
 21 Taich, Andrew H            9 RSD-SI               1:06.34    1:03.87  
 22 Singer, Mo A               9 RSD-SI               1:09.14    1:07.35  
 23 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:11.36    1:09.30  
 24 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:21.84    1:15.28  
 -- Lucas, EJ J                9 RST-SI                    NT         DQ  
 
Event 60  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI                 39.98      39.44    9  
  2 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI                 41.47      39.71    7  
  3 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 41.15      41.23    6  
  4 Lee, Daniel               12 ICAC-SI                42.69      41.30    5  
  5 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI                 45.69      41.58    4  
  6 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 41.57      42.08    3  
  7 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 42.37      42.27    2  
  8 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 50.69      44.87    1  
  9 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 46.99      44.89  
 10 Thomas, Koehn M           12 NCA-SI                 47.61      45.41  
 11 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI                 47.21      45.43  
 12 Inamdar, Rohan N          11 NCA-SI                 45.78      46.95  
 13 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI                 45.43      47.30  
 14 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 48.23      48.71  
 15 Ho, Isaak W               11 MEYR-SI                   NT      49.01  
 16 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 53.04      50.97  
 17 Somenzi, Luca             11 RSD-SI                 58.59      53.12  
 18 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI                52.60      54.91  
 19 Enns, Logan I             12 FAST-SI                   NT      55.92  
 20 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:07.56    1:10.15  
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:46.22    2:47.29    9  
       38.86  1:21.27  2:04.38  2:47.29                                    
  2 Snyder, Nate K            13 RST-SI               3:00.00    2:51.32    7  
       39.58  1:23.48  2:04.16  2:51.32                                    
  3 Dziuk, William            14 NCA-SI               2:54.23    2:55.13    6  
       38.19  1:22.16  2:08.80  2:55.13                                    
  4 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI                   NT    2:56.37    5  
       38.78  1:23.81  2:09.82  2:56.37                                    
  5 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI               2:54.44    2:57.73    4  
       39.23           2:11.25  2:57.73                                    
  6 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI               3:08.10    3:03.00    3  
       41.08  1:27.71  2:15.07  3:03.00                                    
  7 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               3:13.84    3:08.31    2  
       42.89  1:32.01  2:21.60  3:08.31                                    
  8 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT    3:39.33    1  
       46.68  1:42.12  2:40.88  3:39.33                                    
  9 Martin, Jason K           13 FAST-SI                   NT    4:27.32  
       59.57  2:07.52  3:20.22  4:27.32                                    
 -- Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               3:08.09         DQ  
       40.73  1:27.22  2:16.66       DQ                                    
 -- Wieland, Michael C        13 RSD-SI               3:00.00         DQ  
       41.39  1:27.84  2:15.18       DQ                                    
 
Event 62  Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schafer, Ethan T          16 RSD-SI               2:34.59    2:30.34    9  
       33.85  1:11.74  1:51.11  2:30.34                                    
  2 Yin, Owen J               15 NCA-SI               2:45.61    2:41.08    7  
       34.59  1:14.19  1:56.67  2:41.08                                    
 
Event 64  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               1:37.36    1:33.57    9  
       41.12  1:33.57                                                      
  2 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:39.03    1:34.32    7  
       41.40  1:34.32                                                      
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:37.39    1:36.90    6  
       45.35  1:36.90                                                      
  4 Grady, Dane M             10 RSD-SI                    NT    1:40.51    5  
       44.28  1:40.51                                                      
  5 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                    NT    1:41.81    4  
       46.85  1:41.81                                                      
  6 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                    NT    1:45.59    3  
       46.28  1:45.59                                                      
 -- Martin, Calvin D           9 FAST-SI                   NT         DQ  
       58.40       DQ                                                      
 -- Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:52.37         DQ  
       48.80                                                               
 
Event 66  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI                    NT    1:11.38    9  
       33.91  1:11.38                                                      
  2 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:16.60    1:15.08    7  
       34.92  1:15.08                                                      
  3 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:20.98    1:21.37    6  
       37.74  1:21.37                                                      
  4 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:20.31    1:23.84    5  
       37.86  1:23.84                                                      
  5 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:23.46    1:25.87    4  
       38.97  1:25.87                                                      
  6 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:29.44    1:26.35    3  
       39.41  1:26.35                                                      
  7 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI               1:37.91    1:29.80    2  
       38.62  1:29.80                                                      
  8 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI               1:47.70    1:37.15    1  
       44.84  1:37.15                                                      
  9 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:30.48    1:37.56  
       43.72  1:37.56                                                      
 -- Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                    NT         DQ  
       48.79       DQ                                                      
 -- Weng, Max N               12 NCA-SI               1:38.69         DQ  
       37.67       DQ                                                      
 -- Deatherage, Finn R        12 NCA-SI                    NT         DQ  
       40.70       DQ                                                      
 
Event 68  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               1:11.54    1:04.39    9  
       30.32  1:04.39                                                      
  2 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:05.83    1:04.78    7  
       30.40  1:04.78                                                      
  3 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI               1:06.20    1:05.15    6  
       30.33  1:05.15                                                      
  4 Hoang, Dustin Q           13 NCA-SI               1:07.87    1:05.67    5  
       29.39  1:05.67                                                      
  5 Raush, Dennis             14 RSD-SI               1:11.70    1:05.75    4  
       30.28  1:05.75                                                      
  6 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:08.55    1:06.29    3  
       31.42  1:06.29                                                      
  7 Chen, Alex L              13 PAC-SI                    NT    1:07.65    2  
       31.65  1:07.65                                                      
  8 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:14.38    1:07.85    1  
       31.44  1:07.85                                                      
  9 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              1:11.22    1:09.37  
       32.83  1:09.37                                                      
 10 Natale, Christian D       13 RSD-SI               1:14.92    1:10.10  
       32.30  1:10.10                                                      
 11 Telfer, Corey D           13 RSD-SI               1:11.10    1:10.80  
       32.57  1:10.80                                                      
 12 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               1:12.04    1:11.81  
       32.92  1:11.81                                                      
 13 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:14.65    1:12.80  
       33.08  1:12.80                                                      
 14 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:11.88    1:12.91  
       34.56  1:12.91                                                      
 15 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:17.07    1:15.04  
       33.30  1:15.04                                                      
 16 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:18.40    1:15.19  
       34.78  1:15.19                                                      
 17 Atkins, Trent L           14 RSD-SI               1:22.41    1:16.37  
       37.30  1:16.37                                                      
 18 Castagna, Cole J          14 UN-SI                1:16.62    1:18.08  
       36.00  1:18.08                                                      
 19 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               1:19.93    1:20.73  
       36.62  1:20.73                                                      
 20 Wieland, Michael C        13 RSD-SI               1:27.22    1:23.45  
       38.91  1:23.45                                                      
 21 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               1:57.14    1:23.67  
       37.13  1:23.67                                                      
 -- Saunders, Jason W         14 NCA-SI                    NT         DQ  
       47.25       DQ                                                      
 -- Yokhana, Monty T          13 MEYR-SI                   NT         DQ  
       46.32       DQ                                                      
 
Event 68  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                1:04.03      59.60    9  
       27.58    59.60                                                      
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI               1:05.26    1:02.47    7  
       29.04  1:02.47                                                      
  3 Schreckengaust, John S    17 UN-SI                1:01.58    1:03.24    6  
       29.15  1:03.24                                                      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:06.08    1:07.52    5  
       30.47  1:07.52                                                      
 
Event 70  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 43.12      39.81    9  
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 46.39      43.95    7  
  3 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                45.17      45.15    6  
  4 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                51.83      47.64    5  
  5 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 53.56      47.89    4  
  6 Bailey, Mitchell H         8 MEYR-SI                   NT      51.73    3  
  7 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 52.35      53.01    2  
  8 Shaw, Tyler P              8 RSD-SI                 51.72      57.12    1  
  9 Lucas, Zay G               7 RST-SI               1:00.45    1:07.17  
 10 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI                   NT    1:07.78  
 11 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI               1:07.89    1:09.91  
 12 Chen, Hector               8 ICAC-SI                   NT    1:13.43  
 13 Zhang, Adrian J            8 RSD-SI                    NT    1:38.83  
 -- Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:00.18         DQ  
 -- Pyka, Elias A              8 RSD-SI                 51.23         DQ  
 
Event 72  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI                 41.02      40.78    9  
  2 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 41.69      41.95    7  
  3 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT      43.23    6  
  4 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 44.20      43.41    5  
  5 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 47.14      43.88    4  
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 43.15      43.94    3  
  7 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 43.95      44.34    2  
  8 Huang, Alain              10 NCA-SI                 44.78      45.20    1  
  9 Yu, Laurence B            10 RSD-SI                 53.30      46.33  
 10 Lee, William C             9 ICAC-SI                49.87      48.89  
 11 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 47.75      52.15  
 12 Schwartz, Max A           10 RSD-SI                 51.82      52.17  
 13 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                 58.41      55.59  
 14 Singer, Mo A               9 RSD-SI                 55.76      57.87  
 15 Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT      58.34  
 16 Uribe, Oliver F            9 OSC-SI                 58.47      59.03  
 17 Taich, Andrew H            9 RSD-SI               1:01.69    1:03.35  
 18 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:04.19    1:05.76  
 19 Totten, Cash A             9 ICAC-SI                   NT    1:08.71  
 20 Lucas, EJ J                9 RST-SI               1:07.54    1:09.05  
 21 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                59.40    1:09.29  
 
Event 74  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 35.51      33.76    9  
  2 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 36.11      34.50    7  
  3 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 37.07      36.09    6  
  4 Makebakken, Nils C        12 NCA-SI                 36.31      36.21    5  
  5 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 36.39      36.78    4  
  6 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI                 39.02      37.24    3  
  7 Thomas, Koehn M           12 NCA-SI                 40.14      37.53    2  
  8 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 39.90      37.58    1  
  9 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI                 39.19      37.81  
 10 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                 38.02      37.94  
 11 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI                 38.08      38.70  
 12 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 40.07      39.22  
 13 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI                 40.65      40.18  
 14 Ho, Isaak W               11 MEYR-SI                42.08      42.09  
 15 Somenzi, Luca             11 RSD-SI                 46.40      42.17  
 16 Inamdar, Rohan N          11 NCA-SI                 42.74      44.08  
 17 Lee, Daniel               12 ICAC-SI                47.15      45.68  
 18 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 42.82      47.27  
 19 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI                 51.43      49.65  
 20 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI                 55.65    1:03.22  
 -- Enns, Logan I             12 FAST-SI                52.55         DQ  
 
Event 76  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kilroy, Matthew J         14 UN-SI                2:25.00    2:11.47    9  
       30.72  1:03.95  1:38.68  2:11.47                                    
  2 Raush, Dennis             14 RSD-SI               2:50.23    2:22.54    7  
       33.68  1:09.70  1:46.32  2:22.54                                    
  3 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:28.03    2:23.30    6  
       35.12  1:11.15  1:47.49  2:23.30                                    
  4 Jenov, George A           14 ICAC-SI                   NT    2:26.86    5  
       34.86  1:12.30  1:50.71  2:26.86                                    
  5 Bartsch, Rein C           14 RSD-SI               2:34.59    2:29.02    4  
       34.72  1:13.17  1:51.43  2:29.02                                    
  6 Snyder, Nate K            13 RST-SI                    NT    2:36.26    3  
              1:18.09  1:58.49  2:36.26                                    
  7 Dziuk, William            14 NCA-SI               2:37.71    2:38.03    2  
       38.15  1:18.13  1:58.79  2:38.03                                    
  8 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               2:42.20    2:40.03    1  
       37.88  1:18.67  2:00.90  2:40.03                                    
  9 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               2:40.34    2:40.86  
       39.52  1:17.97  2:03.09  2:40.86                                    
 10 Nielson, Conrad C         14 NCA-SI               3:11.64    2:41.69  
       36.67  1:17.09  2:00.33  2:41.69                                    
 11 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI                   NT    2:42.54  
       37.47  1:19.93  2:02.24  2:42.54                                    
 12 Yu, Andy                  13 RSD-SI               2:51.90    2:42.71  
       37.56  1:18.48  2:01.63  2:42.71                                    
 13 Anderson, Calvin P        13 NCA-SI               2:38.34    2:44.27  
       38.39  1:19.85  2:02.81  2:44.27                                    
 14 Atkins, Trent L           14 RSD-SI               2:49.22    2:44.37  
       39.60  1:21.01  2:03.14  2:44.37                                    
 15 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:44.23    2:45.06  
       39.25  1:20.85  2:03.78  2:45.06                                    
 16 Martin, Jason K           13 FAST-SI                   NT    3:47.39  
       51.34  1:46.95  2:44.47  3:47.39                                    
 -- Dutt, Varun               13 PAC-SI               2:46.80         DQ  
       38.89  1:22.85  2:05.54       DQ                                    
 
Event 78  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT    2:41.50   18  
     1) Xie, Alan J 9                   2) Fairon, Sebastian S 9          
     3) Livesay, Wyatt B 9              4) Taich, Daniel L 10             
       41.16  1:28.46  2:08.16  2:41.50                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    2:43.80   14  
     1) Hawkins, Kai K 10               2) Del Orbe, Christian A 10       
     3) Putnam, Jack T 10               4) Stein, Lukas A 9               
       42.22  1:28.91  2:10.71  2:43.80                                    
  3 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    2:52.39   12  
     1) Backues, Alexander J 9          2) Huang, Alain 10                
     3) Zhao, Aaron 10                  4) Lewis, Kai A 9                 
       57.63  1:32.85  2:16.50  2:52.39                                    
  4 Rancho San Dieguito-SI  'B'                            NT    3:08.44   10  
     1) Taich, Andrew H 9               2) Yu, Laurence B 10              
     3) Roberts, Vincent H 10           4) Grady, Dane M 10               
       59.05  1:49.07  3:08.44                                             
  5 Inland Coastal Aquatic Club-SI  'A'                    NT    3:21.24    8  
     1) Del Rio, Daniel N 8             2) Li, Rangzhi (Kevin) 10         
     3) Lee, William C 9                4) Parra, Hiroto F 7              
       48.44  1:41.34  2:34.80  3:21.24                                    
 
Event 80  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    2:18.24   18  
     1) Nunan, Jack O 12                2) Halsey, Tyler L 11             
     3) Song, Cyrus B 12                4) Maxwell, Evan T 12             
       36.14  1:14.89  1:49.37  2:18.24                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    2:21.33   14  
     1) Fonzo, Nick C 11                2) Lo, Thomas 12                  
     3) Weng, Max N 12                  4) Backues, Jonathan E 12         
       35.46  1:17.20  1:51.04  2:21.33                                    
  3 Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT    2:25.56   12  
     1) Pyka, Nolan J 11                2) Singer, Ben D 11               
     3) Lam, Vincent T 12               4) Lyon, Nathan C 11              
       37.98  1:20.17  1:53.17  2:25.56                                    
 
Event 82  Boys 13-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rancho San Dieguito-SI  'B'                            NT    1:59.29   18  
     1) Rusnak, Andrew L 14             2) Gonzalez, Antoni S 14          
     3) Silva, Lucas D 13               4) Bartsch, Rein C 14             
       29.60  1:03.70  1:33.56  1:59.29                                    
  2 North Coast Aquatics-SI  'A'                           NT    1:59.77   14  
     1) Spencer, Sean A 13              2) Yin, Owen J 15                 
     3) Hoang, Dustin Q 13              4) Li, Kevin L 13                 
       32.44  1:05.12  1:33.74  1:59.77                                    
  3 Rancho San Dieguito-SI  'A'                            NT    2:00.52   12  
     1) Raush, Dennis 14                2) Cornick, Michael L 14          
     3) Natale, Christian D 13          4) Funk, Ben W 14                 
       30.50  1:03.80  1:35.15  2:00.52                                    
  4 North Coast Aquatics-SI  'B'                           NT    2:12.94   10  
     1) Jaffe, Noah A 13                2) Seay, Aiden G 14               
     3) Johnson, Ansel R 13             4) Anderson, Calvin P 13          
       33.89  1:10.19  1:43.79  2:12.94                                    
 
Event 84  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:11.46    3:06.46    9  
       44.29  1:33.14  2:25.47  3:06.46                                    
  2 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               3:16.10    3:06.88    7  
       42.30  1:29.80  2:26.88  3:06.88                                    
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               3:11.68    3:07.09    6  
       46.27  1:35.62  2:27.30  3:07.09                                    
  4 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               3:24.35    3:08.62    5  
       47.22  1:36.05  2:27.74  3:08.62                                    
  5 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               3:20.75    3:14.80    4  
       48.77  1:33.58  2:34.94  3:14.80                                    
  6 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI                    NT    3:15.70    3  
       48.88  1:37.13  2:30.99  3:15.70                                    
  7 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               3:26.51    3:17.89    2  
       44.66  1:36.98  2:30.57  3:17.89                                    
  8 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               3:20.33    3:18.35    1  
       45.56  1:33.72  2:35.16  3:18.35                                    
  9 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:23.42    3:19.42  
       44.45  1:35.27  2:36.15  3:19.42                                    
 10 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI                    NT    3:20.03  
       46.66  1:38.51  2:35.67  3:20.03                                    
 11 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               3:18.18    3:20.93  
       46.11  1:36.40  2:37.82  3:20.93                                    
 12 Taich, Daniel L           10 RSD-SI                    NT    3:32.44  
       48.80  1:50.08  2:49.68  3:32.44                                    
 13 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               4:16.99    3:34.35  
       55.36  1:53.42  2:46.99  3:34.35                                    
 14 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               3:48.20    3:39.37  
       50.41  1:45.50  2:53.50  3:39.37                                    
 -- Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               3:38.44         DQ  
       45.47  1:38.52  2:36.36       DQ                                    
 
Event 86  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maxwell, Evan T           12 NCA-SI               2:42.99    2:38.09    9  
       37.29  1:17.65  2:05.26  2:38.09                                    
  2 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               2:48.71    2:41.12    7  
       35.27  1:16.87  2:04.15  2:41.12                                    
  3 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               3:02.34    2:47.48    6  
       36.33  1:16.54  2:08.74  2:47.48                                    
  4 Grisnik, Ryoga M          12 RSD-SI                    NT    2:51.90    5  
       40.94  1:25.06  2:12.73  2:51.90                                    
  5 Singer, Ben D             11 RSD-SI               2:55.96    2:52.87    4  
       39.84  1:23.33  2:14.86  2:52.87                                    
  6 Stewart, William D        11 NCA-SI               2:56.73    2:53.05    3  
       39.56  1:24.83  2:16.34  2:53.05                                    
  7 Backues, Jonathan E       12 NCA-SI               3:07.99    2:53.27    2  
       38.88  1:24.07  2:16.09  2:53.27                                    
  8 Pyka, Nolan J             11 RSD-SI               3:08.99    2:57.34    1  
       40.51  1:23.58  2:17.66  2:57.34                                    
  9 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               2:53.40    2:59.82  
       41.48  1:26.38  2:20.24  2:59.82                                    
 10 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               3:09.09    2:59.94  
       40.83  1:29.21  2:22.80  2:59.94                                    
 11 Lo, Thomas                12 NCA-SI               2:59.21    3:03.68  
       41.05  1:29.35  2:21.30  3:03.68                                    
 12 Temple, Logan M           11 NCA-SI                    NT    3:11.58  
       41.65  1:30.16  2:29.76  3:11.58                                    
 13 Inamdar, Rohan N          11 NCA-SI                    NT    3:30.28  
       46.92  1:41.98  2:42.16  3:30.28                                    
 -- Ashburn, Roger T          12 RST-SI               2:55.82         DQ  
       37.48  1:21.42  2:15.20       DQ                                    
 -- Makebakken, Nils C        12 NCA-SI               3:19.32         DQ  
       41.20  1:25.78  2:25.68       DQ                                    
 
Event 88  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               2:23.46    2:19.52    9  
       30.77  1:06.83  1:48.07  2:19.52                                    
  2 Li, Kevin L               13 NCA-SI               2:22.93    2:21.21    7  
       31.77  1:06.98  1:49.16  2:21.21                                    
  3 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               2:23.76    2:21.33    6  
       30.73  1:10.05  1:50.27  2:21.33                                    
  4 Chen, Alex L              13 PAC-SI                    NT    2:23.51    5  
       31.17  1:09.92  1:50.27  2:23.51                                    
  5 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:24.81    2:23.82    4  
       29.85  1:08.56  1:51.26  2:23.82                                    
  6 Natale, Christian D       13 RSD-SI               2:30.25    2:26.54    3  
       32.49  1:09.69  1:54.11  2:26.54                                    
  7 Bartsch, Rein C           14 RSD-SI               2:34.78    2:26.68    2  
       31.89  1:10.47  1:55.54  2:26.68                                    
  8 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              2:32.28    2:27.25    1  
       32.64  1:08.56  1:55.14  2:27.25                                    
  9 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:22.98    2:30.56  
       33.96  1:13.25  1:58.35  2:30.56                                    
 10 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:35.67    2:31.45  
       35.27  1:12.99  1:58.11  2:31.45                                    
 11 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:34.05    2:32.48  
       32.24  1:13.28  1:57.54  2:32.48                                    
 12 Hoang, Dustin Q           13 NCA-SI               2:45.60    2:32.79  
       30.66  1:09.40  1:57.91  2:32.79                                    
 13 Castagna, Cole J          14 UN-SI                2:37.37    2:34.81  
       35.25  1:17.82  1:59.92  2:34.81                                    
 14 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               2:41.21    2:35.67  
       35.16  1:15.14  2:02.34  2:35.67                                    
 15 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               2:41.80    2:38.90  
       31.90  1:14.55  2:03.10  2:38.90                                    
 16 Telfer, Corey D           13 RSD-SI               2:42.87    2:40.09  
       33.86  1:14.78  2:03.87  2:40.09                                    
 17 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               2:44.12    2:41.20  
       35.50  1:15.49  2:04.65  2:41.20                                    
 18 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               2:47.67    2:42.01  
       37.66  1:21.17  2:08.40  2:42.01                                    
 19 Siljander, Nick S         13 RSD-SI               2:48.64    2:44.99  
       36.56  1:20.42  2:07.83  2:44.99                                    
 20 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI               2:47.14    2:46.63  
       37.40  1:19.03  2:08.92  2:46.63                                    
 21 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT    3:28.64  
       45.91  1:40.34  2:40.42  3:28.64                                    
 -- Saunders, Jason W         14 NCA-SI                    NT         DQ  
       46.09  1:41.11  2:41.32       DQ                                    
 -- Yu, Andy                  13 RSD-SI               2:53.06         DQ  
       39.45  1:19.57  2:06.30       DQ                                    
 -- Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT         DQ  
       40.00  1:23.42  2:11.63       DQ                                    
 -- Funk, Ben W               14 RSD-SI               2:38.61        DFS  
 
Event 88  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                2:15.86    2:11.04    9  
       27.43  1:00.11  1:39.08  2:11.04                                    
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI               2:20.21    2:17.58    7  
       29.27  1:06.42  1:45.30  2:17.58                                    
  3 Yin, Owen J               15 NCA-SI               2:28.69    2:31.02    6  
       33.14  1:13.10  1:55.21  2:31.02                                    
  4 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               2:35.09    2:32.53    5  
       33.70  1:12.06  1:58.21  2:32.53                                    
  5 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:47.43    2:51.20    4  
       32.72  1:15.11  2:14.41  2:51.20                                    
 
Event 90  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI               1:17.80    1:13.76    9  
       33.48  1:13.76                                                      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:19.97    1:14.24    7  
       34.90  1:14.24                                                      
  3 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:19.08    1:16.23    6  
       35.93  1:16.23                                                      
  4 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT    1:16.44    5  
       36.54  1:16.44                                                      
  5 Fairon, Sebastian S        9 RSD-SI               1:18.38    1:20.02    4  
       38.35  1:20.02                                                      
  6 Taich, Daniel L           10 RSD-SI               1:23.49    1:20.60    3  
       38.99  1:20.60                                                      
  7 Hawkins, Kai K            10 NCA-SI               1:21.56    1:21.37    2  
       38.70  1:21.37                                                      
  8 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:20.13    1:22.04    1  
       38.59  1:22.04                                                      
  9 Gilbert, Tash A           10 RSD-SI               1:23.13    1:23.48  
       38.70  1:23.48                                                      
 10 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:19.26    1:23.52  
       38.10  1:23.52                                                      
 11 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:20.68    1:23.64  
       39.89  1:23.64                                                      
 12 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               1:26.59    1:23.74  
       39.22  1:23.74                                                      
 13 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:26.50    1:23.98  
       41.46  1:23.98                                                      
 14 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               1:31.17    1:25.81  
       40.92  1:25.81                                                      
 15 Huang, Alain              10 NCA-SI               1:26.05    1:26.80  
       40.42  1:26.80                                                      
 16 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:26.10    1:27.12  
       43.33  1:27.12                                                      
 17 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               1:29.73    1:27.30  
       40.83  1:27.30                                                      
 18 Yu, Laurence B            10 RSD-SI               1:35.28    1:28.62  
       43.28  1:28.62                                                      
 19 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:26.96    1:29.92  
       42.60  1:29.92                                                      
 20 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:34.45    1:34.08  
       46.25  1:34.08                                                      
 21 Martin, Calvin D           9 FAST-SI              1:31.26    1:35.15  
       45.64  1:35.15                                                      
 22 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:35.68    1:36.81  
       46.00  1:36.81                                                      
 23 Singer, Mo A               9 RSD-SI               1:38.84    1:38.55  
       47.22  1:38.55                                                      
 24 Pyka, Elias A              8 RSD-SI               1:38.22    1:38.72  
       45.52  1:38.72                                                      
 25 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI               1:44.64    1:41.57  
       47.74  1:41.57                                                      
 26 Li, Rangzhi (Kevin)       10 ICAC-SI                   NT    1:43.42  
       49.04  1:43.42                                                      
 27 Hammonds, Kai T            8 RST-SI               1:30.03    1:44.23  
       44.52  1:44.23                                                      
 28 Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:44.46    1:48.79  
       49.54  1:48.79                                                      
 29 Taich, Andrew H            9 RSD-SI               2:04.46    1:52.65  
       51.43  1:52.65                                                      
 30 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:38.30    1:53.35  
       52.84  1:53.35                                                      
 31 Lucas, Zay G               7 RST-SI               2:04.73    2:04.08  
       55.08  2:04.08                                                      
 32 Lucas, EJ J                9 RST-SI               2:13.69    2:11.18  
     1:04.36  2:11.18                                                      
 
Event 92  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:03.46    1:02.35    9  
       30.57  1:02.35                                                      
  2 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:04.75    1:02.46    7  
       30.94  1:02.46                                                      
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:07.09    1:03.42    6  
       30.42  1:03.42                                                      
  4 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:04.22    1:04.28    5  
       31.39  1:04.28                                                      
  5 Lam, Vincent T            12 RSD-SI               1:06.80    1:05.49    4  
       31.45  1:05.49                                                      
  6 Halsey, Tyler L           11 NCA-SI               1:08.73    1:06.43    3  
       31.99  1:06.43                                                      
  7 Thomas, Koehn M           12 NCA-SI               1:09.85    1:06.64    2  
       31.31  1:06.64                                                      
  8 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:09.23    1:09.67    1  
       33.09  1:09.67                                                      
  9 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:10.12    1:09.95  
       33.55  1:09.95                                                      
 10 Lyon, Nathan C            11 RSD-SI               1:10.95    1:11.82  
       34.37  1:11.82                                                      
 11 Makebakken, Nils C        12 NCA-SI               1:13.46    1:11.87  
       34.40  1:11.87                                                      
 12 Hoang, Hansen Q           12 NCA-SI               1:15.16    1:12.04  
       34.25  1:12.04                                                      
 13 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               1:15.80    1:13.08  
       36.00  1:13.08                                                      
 14 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:16.16    1:14.35  
       34.48  1:14.35                                                      
 15 Barrows, Logan R          12 RST-SI               1:21.51    1:16.50  
       35.80  1:16.50                                                      
 16 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI               1:21.07    1:18.57  
       37.03  1:18.57                                                      
 17 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:19.97    1:19.13  
       37.18  1:19.13                                                      
 18 Somenzi, Luca             11 RSD-SI               1:41.73    1:19.19  
       37.26  1:19.19                                                      
 19 Lee, Daniel               12 ICAC-SI              1:17.80    1:22.39  
       39.21  1:22.39                                                      
 20 Ho, Isaak W               11 MEYR-SI              1:38.40    1:22.42  
       39.18  1:22.42                                                      
 21 Hornsten, Luke W          11 RSD-SI               1:28.39    1:28.02  
       41.40  1:28.02                                                      
 22 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:31.44    1:29.75  
       43.48  1:29.75                                                      
 23 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI              1:31.91    1:35.08  
     1:35.52  1:35.08                                                      
 24 Enns, Logan I             12 FAST-SI              1:26.02    1:35.25  
       43.02  1:35.25                                                      
 25 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:35.64    1:37.23  
       46.72  1:37.23                                                      
 
Event 94  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raush, Dennis             14 RSD-SI                 58.75      55.53    9  
       27.01    55.53                                                      
  2 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI                 56.62      55.81    7  
       26.90    55.81                                                      
  3 Kilroy, Matthew J         14 UN-SI                  56.34      56.15    6  
       27.19    56.15                                                      
  4 Cornick, Michael L        14 RSD-SI                 58.02      57.37    5  
       27.70    57.37                                                      
  5 Natale, Christian D       13 RSD-SI                 57.68      57.57    4  
       27.67    57.57                                                      
  6 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI                 58.88      57.81    3  
       28.00    57.81                                                      
  7 Cioaca, Allen V           13 RSD-SI                 58.03      58.15    2  
       28.21    58.15                                                      
  8 Li, Kevin L               13 NCA-SI                 58.61      58.23    1  
       28.07    58.23                                                      
  9 Funk, Ben W               14 RSD-SI                 58.15      58.34  
       27.58    58.34                                                      
 10 Bartsch, Rein C           14 RSD-SI                 59.88      58.58  
       28.26    58.58                                                      
 11 Hoang, Dustin Q           13 NCA-SI                 59.63      59.12  
       28.11    59.12                                                      
 12 Chen, Alex L              13 PAC-SI                 59.87      59.41  
       28.75    59.41                                                      
 13 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:00.77    1:00.26  
       29.27  1:00.26                                                      
 14 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              1:01.50    1:00.56  
       29.24  1:00.56                                                      
 15 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:01.55    1:00.99  
       29.30  1:00.99                                                      
 16 Castagna, Cole J          14 UN-SI                1:03.46    1:01.53  
       29.32  1:01.53                                                      
 17 Atkins, Trent L           14 RSD-SI               1:04.79    1:02.27  
       30.45  1:02.27                                                      
 18 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:05.07    1:02.72  
       30.81  1:02.72                                                      
 19 Spencer, Sean A           13 NCA-SI               1:14.55    1:03.67  
       30.75  1:03.67                                                      
 20 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:04.95    1:03.71  
       31.47  1:03.71                                                      
 21 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:02.53    1:04.31  
       31.27  1:04.31                                                      
 22 Yu, Andy                  13 RSD-SI               1:08.83    1:05.22  
       31.87  1:05.22                                                      
 23 Morland-Tellez, Graeme H  14 RSD-SI               1:06.27    1:06.22  
       31.29  1:06.22                                                      
 24 Telfer, Corey D           13 RSD-SI               1:04.00    1:06.64  
       31.83  1:06.64                                                      
 25 Labana Santacruz, Ian A   14 RSD-SI                    NT    1:06.72  
       31.67  1:06.72                                                      
 26 Saunders, Jason W         14 NCA-SI               1:18.83    1:18.05  
       36.45  1:18.05                                                      
 27 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                   NT    1:25.47  
       40.76  1:25.47                                                      
 28 Martin, Jason K           13 FAST-SI              2:03.84    1:26.87  
       39.68  1:26.87                                                      
 28 Yokhana, Monty T          13 MEYR-SI              1:25.17    1:26.87  
       39.84  1:26.87                                                      
 
Event 94  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Orr, Max A                15 UN-SI                  55.08      53.33    9  
       25.85    53.33                                                      
  2 Leung, Dillon A           15 RSD-SI                 55.33      53.64    7  
       26.28    53.64                                                      
  3 Schreckengaust, John S    17 UN-SI                  55.41      55.56    6  
       26.92    55.56                                                      
  4 Earley, Joel M            18 NCA-SI               1:00.13      57.78    5  
       27.38    57.78                                                      
  5 Schafer, Drew E           15 RSD-SI                 59.21      59.21    4  
       28.22    59.21                                                      
  6 Schafer, Ethan T          16 RSD-SI               1:01.19      59.37    3  
       28.50    59.37                                                      
  7 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:01.91    1:01.21    2  
       29.52  1:01.21                                                      
  8 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:02.39    1:01.85    1  
       30.04  1:01.85