Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 10/18/2015 02:00 PM
              2015 SI ICAC-FAST C Meet - 10/17/2015 to 10/18/2015              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leingang, Taylor J         6 ICAC-SI                25.57      23.60        
  2 Walker, Morgan D           6 HSA-SI                 30.17      25.34        
  3 Dusseault, Sophia V        6 RST-SI                 26.00      26.91        
  4 Douglas, McKenzie M        6 FAST-SI                31.42      27.12        
  5 Timmons, Tayla H           5 RAQ-SI                 31.77      32.07        
  6 Williams, Brooklyn A       5 RAQ-SI                    NT      47.54        
  7 Saldana, Mariana           5 FAST-SI                   NT      54.98        
  8 Tate, Elliott A            6 RST-SI               1:15.83    1:25.23        
 
Event 3  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:46.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rosas-Romero, Melanie G    8 WAVE-SI              1:50.10    1:26.86 B      
  2 Papoulias, Ava N           8 UNAT-SI              1:46.17    1:39.10 B      
  3 Rao, Sophia M              8 RSD-SI                    NT    1:45.78 B      
  4 Song, Sienna A             8 SBA-SI                    NT    1:48.51        
  5 Hammonds, Avonlea S        7 RST-SI               1:53.64    1:54.99        
  6 Labrada, Samantha N        8 SBA-SI                    NT    2:02.30        
  7 Lucia, Adrianna M          8 PS-SI                     NT    2:03.42        
  8 Holloway, Nina N           8 RST-SI               2:25.66    2:05.85        
  9 Litzenberg, Emma L         8 PS-SI                     NT    2:07.91        
 10 Jester, Addison A          7 RSD-SI                    NT    2:08.78        
 11 Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT    2:13.79        
 12 Veloz, Liliani Y           7 SBA-SI                    NT    2:16.03        
 13 Flaherty, Brooke M         7 SBA-SI                    NT    2:20.32        
 14 Graton, Lily L             7 SBA-SI                    NT    2:21.27        
 -- Suh, Lauren A              8 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Coletti, Nola A            7 RSD-SI                    NT         NS        
 
Event 5  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 la Cour, Liva M            9 RSD-SI               1:24.16    1:20.55 B      
  2 Reed, Haven L              9 RSD-SI                    NT    1:20.56 B      
  3 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI              1:31.85    1:23.27        
  4 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI              1:25.05    1:24.27        
  5 Shen, Sabrina             10 PS-SI                     NT    1:24.85        
  6 Vora, Aishani H            9 PS-SI                     NT    1:26.75        
  7 Michel, Ari M              9 SBA-SI               1:42.33    1:26.92        
  8 Fernandez Silva, Isabell  10 SBA-SI                    NT    1:27.08        
  9 Shew, Ava M               10 RSD-SI                    NT    1:27.30        
 10 Suh, Emily M              10 RSD-SI                    NT    1:28.96        
 11 Park, Kasey N              9 RAQ-SI               1:33.25    1:29.90        
 12 Mench, Leinani E           9 HSA-SI                    NT    1:29.91        
 13 Doan, Amber L              9 BFST-SI              1:29.55    1:30.56        
 14 Rivera, Lilah N           10 RAQ-SI               1:31.57    1:30.87        
 15 Stephens, Jordan M        10 RAQ-SI               1:38.51    1:31.31        
 16 Findahl, Audrey T          9 HSA-SI               1:30.39    1:31.62        
 17 Winkleblech, Katelyn M    10 PS-SI                1:29.71    1:31.72        
 18 Thiem, Harli R            10 HSA-SI               1:31.22    1:31.83        
 19 Dusseault, Katie L         9 RST-SI               1:33.63    1:33.11        
 20 Stadler, Luana             9 PS-SI                1:31.38    1:34.91        
 21 Dees, Kara D              10 RSD-SI                    NT    1:35.64        
 22 Ross, Gwendolyn Q          9 PS-SI                1:38.25    1:36.72        
 23 Auyon, Alexandra          10 PS-SI                1:51.77    1:36.88        
 24 Clive-Smilth, Lindsay L    9 WAVE-SI                   NT    1:37.73        
 25 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI              1:32.56    1:38.95        
 26 Tenney, Sarah A           10 SBA-SI               1:40.18    1:39.52        
 27 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI               1:42.17    1:41.11        
 28 Shields, Terra C           9 RAQ-SI               2:08.42    1:41.54        
 29 Pettit, Mackie L           9 HSA-SI                    NT    1:41.84        
 30 Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI               1:47.12    1:43.05        
 31 Zhang, Jessica L          10 BFST-SI                   NT    1:45.06        
 32 Perez, Kamila              9 SBA-SI                    NT    1:49.31        
 33 Hirzel, Kadence J          9 SBA-SI                    NT    1:53.32        
 34 Trafford, Kinsey R        10 FAST-SI              1:54.21    1:53.42        
 35 Del Mundo, Halley Q        9 SBA-SI                    NT    1:56.19        
 36 Bargfrede, Aviana R        9 OSC-SI                    NT    1:59.94        
 37 Bravo, Mia A              10 RSD-SI                    NT    2:08.31        
 38 Degraffenreid, Karaleigh  10 ICAC-SI                   NT    2:15.18        
 39 Garcia, Valeria B          9 RAQ-SI                    NT    2:34.06        
 -- Timmons, Tiana J           9 RAQ-SI               1:58.67         DQ        
 
Event 7  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT    1:09.12 B      
  2 Bennett, Mylin M          11 RSD-SI               1:14.18    1:10.57 B      
  2 Torykian, Alexis M        12 RSD-SI                    NT    1:10.57 B      
  4 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                   NT    1:11.37 B      
  5 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI               1:16.06    1:11.67 B      
  6 Bishop, Sara A            11 SBA-SI                    NT    1:11.92 B      
  7 Olaes, Ghianna R          12 PS-SI                1:19.28    1:13.52        
  8 Pollock, Lonnie J         12 RSD-SI               1:18.05    1:14.44        
  9 Loosbrock, Corinne E      11 PS-SI                1:16.96    1:14.78        
 10 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI               1:16.14    1:14.97        
 11 Whitaker, Emily E         11 PS-SI                1:16.37    1:15.09        
 12 Blatchley, Kathryn G      11 UNAT-SI              1:14.16    1:16.21        
 13 Schroeter, Emma M         12 NCA-SI               1:19.95    1:16.55        
 14 Schafer, Audrey E         11 RSD-SI               1:16.52    1:17.36        
 15 Li, Grace D               12 UNAT-SI              1:26.18    1:17.50        
 16 Fish, Alexis G            11 UNAT-SI              1:28.54    1:17.77        
 17 Kamath, Priya             11 PS-SI                1:30.62    1:18.13        
 18 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                    NT    1:18.18        
 19 Siegel, Mikeely L         11 RSD-SI               1:17.59    1:18.62        
 20 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                    NT    1:19.37        
 21 Claussen, Marion E        11 ICAC-SI              1:20.84    1:20.33        
 22 Simi, Paola K             11 PS-SI                1:20.96    1:20.91        
 23 Lynch, Emma K             12 NCA-SI                    NT    1:21.02        
 24 Wallace, Lauren           12 RSD-SI               1:17.83    1:21.10        
 25 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI              1:24.37    1:21.21        
 26 Waiton, Ayva L            11 NCA-SI                    NT    1:21.99        
 27 Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT    1:22.02        
 28 Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI              1:29.31    1:22.21        
 29 Edlabadkar, Anushka R     12 PS-SI                     NT    1:22.27        
 30 Moon, Raina C             11 PS-SI                1:27.28    1:22.30        
 31 Xiong, Esther J           12 ICAC-SI                   NT    1:22.31        
 32 Nguyen, Katelyn K         12 PS-SI                1:20.36    1:24.17        
 33 Jones, Lindsey M          11 FAST-SI                   NT    1:25.46        
 34 McMahon, Shannon C        11 NCA-SI               1:31.97    1:26.27        
 35 Clay, Mara T              11 HSA-SI               1:33.15    1:27.46        
 36 Lin, Alice A              11 NCA-SI               1:27.04    1:27.56        
 37 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI               1:28.40    1:28.59        
 38 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT    1:30.11        
 39 Prutow, Tess E            12 PS-SI                     NT    1:33.36        
 40 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT    1:34.26        
 41 Fernandez Silva, Carola   11 SBA-SI                    NT    1:36.74        
 42 Lamberson, Isabella A     11 NCA-SI                    NT    1:37.91        
 43 Hirzel, Kassidy Y         11 SBA-SI                    NT    1:42.53        
 44 Lu, Gabrielle J           11 PS-SI                     NT    1:42.86        
 45 Winterstrom, Emily M      11 FAST-SI                   NT    1:46.65        
 46 Condella, Isa I           11 SBA-SI               1:56.60    1:53.06        
 47 Garcia, Sophia A          11 RAQ-SI                    NT    1:57.24        
 -- Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- McSween, Gwyneth I        11 FAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 9  Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillipson, Hailey B      15 HSA-SI                    NT    1:08.01 B      
  2 Mendoza, Julia C          14 NCA-SI                    NT    1:08.21 B      
  3 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI              1:09.89    1:09.06 B      
  4 Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT    1:11.66        
  5 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI               1:14.40    1:12.32        
  6 Sanchez, Nataly N         13 UNAT-SI              1:31.11    1:12.36        
  7 Jones, McKenna J          13 FAST-SI                   NT    1:13.11        
  8 Smith, Moa H              14 HSA-SI               1:12.50    1:13.89        
  9 Makepeace, Megan J        14 PS-SI                1:13.33    1:14.23        
 10 Erm, Nikki S              13 SBA-SI               1:16.06    1:14.47        
 11 Otto, Claire M            13 RAQ-SI               1:15.84    1:15.89        
 12 Stringfellow, Madison J   13 NCA-SI               1:11.20    1:15.94        
 13 Rivera, Bella G           14 RAQ-SI               1:19.30    1:16.51        
 14 Kuhn, Ashley J            13 HSA-SI               1:19.92    1:19.12        
 15 McDonald, Elliana F       13 PS-SI                     NT    1:25.93        
 16 Garner, Madeline G        14 NCA-SI                    NT    1:36.40        
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leingang, Taylor J         6 ICAC-SI                   NT      25.44        
  2 Dusseault, Sophia V        6 RST-SI                 28.90      27.76        
  3 Douglas, McKenzie M        6 FAST-SI                   NT      29.50        
  4 Walker, Morgan D           6 HSA-SI                    NT      32.40        
  5 Williams, Brooklyn A       5 RAQ-SI                    NT      38.84        
  6 Timmons, Tayla H           5 RAQ-SI                    NT      46.33        
  7 Saldana, Mariana           5 FAST-SI                   NT    1:11.47        
 -- Tate, Elliott A            6 RST-SI                 53.00         DQ        
 
Event 13  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          57.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lu, Rachel E               8 PS-SI                     NT      47.43 B      
  2 Gabriel, Keila T           8 PS-SI                     NT      50.49 B      
  3 Adam, Annalise R           8 PS-SI                  58.85      50.52 B      
  4 Mun, Olivia Y              8 NCA-SI                    NT      56.22 B      
  5 Hammonds, Avonlea S        7 RST-SI               1:02.95      57.52 B      
  6 Song, Sienna A             8 SBA-SI                    NT      57.65 B      
  7 Cline, Maggie J            8 HSA-SI                    NT    1:00.80        
  8 Jester, Addison A          7 RSD-SI                    NT    1:01.16        
  9 Lucia, Adrianna M          8 PS-SI                     NT    1:02.24        
 10 Litzenberg, Emma L         8 PS-SI                     NT    1:03.11        
 11 Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT    1:04.37        
 12 Timmons, Trista F          7 RAQ-SI                    NT    1:05.37        
 13 Kukkonen, Kaija M          8 RSD-SI               1:04.18    1:07.62        
 14 Labrada, Samantha N        8 SBA-SI                    NT    1:08.03        
 15 Holloway, Nina N           8 RST-SI                    NT    1:12.80        
 16 Chagala, Reagan M          8 ICAC-SI                   NT    1:19.48        
 -- Veloz, Liliani Y           7 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Graton, Lily L             7 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 15  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI                48.24      41.71 B      
  2 Reed, Haven L              9 RSD-SI                 45.90      41.83 B      
  3 Ramirez-Ruvalcaba, Danny   9 SBA-SI                    NT      43.23 B      
  4 Shen, Sabrina             10 PS-SI                  52.10      44.03 B      
  5 Vora, Aishani H            9 PS-SI                  46.87      44.41        
  6 Mordhorst, Grace A        10 PS-SI                  44.86      45.18        
  7 Dusseault, Katie L         9 RST-SI                 48.90      45.38        
  8 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI                51.23      47.24        
  9 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI                 51.84      47.88        
 10 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI                    NT      48.10        
 11 Park, Kasey N              9 RAQ-SI                    NT      48.67        
 12 Suh, Emily M              10 RSD-SI                    NT      49.01        
 13 Aurora, Emilie A          10 ICAC-SI                56.44      49.11        
 14 Clive-Smilth, Lindsay L    9 WAVE-SI                   NT      49.29        
 15 Mench, Leinani E           9 HSA-SI                    NT      49.48        
 16 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI                54.19      49.67        
 17 Doan, Amber L              9 BFST-SI                   NT      49.89        
 18 Friedberg, Elizabeth M     9 RSD-SI                    NT      51.17        
 19 Sapper, Olivia N          10 HSA-SI                    NT      51.25        
 20 Fernandez Silva, Isabell  10 SBA-SI                    NT      51.31        
 21 Thiem, Harli R            10 HSA-SI                 49.91      51.94        
 22 Shields, Terra C           9 RAQ-SI               1:11.30      52.17        
 23 Ross, Gwendolyn Q          9 PS-SI                     NT      52.21        
 24 Stadler, Luana             9 PS-SI                     NT      52.59        
 25 Rivera, Lilah N           10 RAQ-SI                 51.37      52.98        
 26 Tenney, Sarah A           10 SBA-SI                    NT      54.20        
 27 Hirzel, Kadence J          9 SBA-SI                    NT      55.20        
 28 Zhang, Jessica L          10 BFST-SI                   NT      55.27        
 29 Michel, Ari M              9 SBA-SI                    NT      56.77        
 30 Del Mundo, Halley Q        9 SBA-SI                    NT      57.05        
 31 Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI                    NT    1:00.32        
 32 Perez, Kamila              9 SBA-SI                    NT    1:06.34        
 33 Timmons, Tiana J           9 RAQ-SI                    NT    1:10.23        
 34 Garcia, Valeria B          9 RAQ-SI                    NT    1:16.48        
 -- Pettit, Mackie L           9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Findahl, Audrey T          9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Trafford, Kinsey R        10 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Bravo, Mia A              10 RSD-SI                    NT         DQ        
 
Event 17  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          39.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT      36.38 B      
  2 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT      36.49 B      
  3 Dobson, Emily R           12 UNAT-SI                   NT      36.69 B      
  4 Burnworth, Hannah M       11 UNAT-SI                   NT      37.09 B      
  5 Dersarkissian, Cydney S   12 ICAC-SI                40.33      37.46 B      
  6 Torykian, Alexis M        12 RSD-SI                 48.99      37.99 B      
  7 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                43.29      38.55 B      
  8 Siegel, Mikeely L         11 RSD-SI                 41.29      38.66 B      
  9 Olaes, Ghianna R          12 PS-SI                  43.93      39.82        
 10 Bishop, Sara A            11 SBA-SI                    NT      39.91        
 11 Blatchley, Kathryn G      11 UNAT-SI                40.92      40.32        
 12 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI                 41.96      40.52        
 13 Waiton, Ayva L            11 NCA-SI                    NT      40.85        
 14 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI                43.69      41.11        
 15 Whitaker, Emily E         11 PS-SI                  46.22      41.16        
 16 Pollock, Lonnie J         12 RSD-SI                 44.03      41.40        
 16 Simi, Paola K             11 PS-SI                     NT      41.40        
 18 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                    NT      41.54        
 19 Luengo-Woods, Gemma       11 PS-SI                  45.13      41.56        
 20 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI                    NT      42.06        
 21 Holden, Heather R         11 RST-SI                 46.20      42.26        
 22 Kamath, Priya             11 PS-SI                  43.44      42.67        
 23 Loosbrock, Corinne E      11 PS-SI                  47.37      43.01        
 24 Wallace, Lauren           12 RSD-SI                 41.53      43.02        
 25 Fish, Alexis G            11 UNAT-SI                45.78      43.72        
 26 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                    NT      43.80        
 27 Nguyen, Katelyn K         12 PS-SI                  47.31      43.83        
 28 Schroeter, Emma M         12 NCA-SI                    NT      44.11        
 29 Edlabadkar, Anushka R     12 PS-SI                     NT      44.84        
 30 McMahon, Shannon C        11 NCA-SI                 45.47      44.98        
 31 Moon, Raina C             11 PS-SI                     NT      45.50        
 32 Xiong, Esther J           12 ICAC-SI                   NT      45.52        
 33 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT      45.58        
 34 Lin, Alice A              11 NCA-SI                    NT      46.04        
 35 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI                    NT      46.51        
 36 Williams, Dulce I         12 HSA-SI                    NT      46.75        
 37 Prutow, Tess E            12 PS-SI                     NT      46.81        
 38 Sullivan, Lucy J          11 PS-SI                  51.37      47.50        
 39 Lu, Gabrielle J           11 PS-SI                     NT      47.90        
 40 Lynch, Emma K             12 NCA-SI                    NT      47.94        
 41 Clay, Mara T              11 HSA-SI                    NT      48.24        
 42 Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT      48.57        
 43 Jones, Lindsey M          11 FAST-SI                   NT      48.66        
 44 Winterstrom, Emily M      11 FAST-SI                   NT      50.98        
 45 Liang, Emily              11 NCA-SI                 51.99      51.28        
 46 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT      51.71        
 47 Hirzel, Kassidy Y         11 SBA-SI                    NT      52.23        
 48 Fernandez Silva, Carola   11 SBA-SI                    NT      53.09        
 49 Condella, Isa I           11 SBA-SI                    NT    1:01.08        
 50 McSween, Gwyneth I        11 FAST-SI                   NT    1:07.05        
 -- Lamberson, Isabella A     11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Garcia, Sophia A          11 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI                48.56         DQ        
 
Event 19  Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillipson, Hailey B      15 HSA-SI                    NT    1:21.01        
  2 Bishop, Amera M           15 SBA-SI                    NT    1:21.42        
  3 Rapp, Megan D             14 PS-SI                1:21.73    1:21.66        
  4 Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT    1:22.40        
  5 Stringfellow, Madison J   13 NCA-SI                    NT    1:24.07        
  6 Smith, Moa H              14 HSA-SI               1:27.93    1:24.39        
  7 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI                    NT    1:26.04        
  8 Jones, McKenna J          13 FAST-SI                   NT    1:26.79        
  9 Otto, Claire M            13 RAQ-SI               1:35.37    1:29.96        
 10 Erm, Nikki S              13 SBA-SI                    NT    1:30.30        
 11 Makepeace, Megan J        14 PS-SI                1:36.04    1:36.05        
 12 Rivera, Bella G           14 RAQ-SI               1:39.18    1:39.78        
 -- Garner, Madeline G        14 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 21  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dusseault, Sophia V        6 RST-SI                 30.32      31.82        
  2 Douglas, McKenzie M        6 FAST-SI                   NT      42.37        
  3 Walker, Morgan D           6 HSA-SI                    NT      46.15        
 
Event 23  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          55.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cline, Maggie J            8 HSA-SI                    NT      50.13 B      
  2 Gabriel, Keila T           8 PS-SI                     NT      53.16 B      
  3 Rao, Sophia M              8 RSD-SI               1:00.55      55.07 B      
  4 Mun, Olivia Y              8 NCA-SI                    NT      55.77        
  5 Adam, Annalise R           8 PS-SI                1:00.03      56.40        
  6 Papoulias, Ava N           8 UNAT-SI              1:09.97      59.63        
  7 Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT    1:15.31        
 -- Lu, Rachel E               8 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Holloway, Nina N           8 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Litzenberg, Emma L         8 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Suh, Lauren A              8 RSD-SI                 57.82         DQ        
 -- Hammonds, Avonlea S        7 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Coletti, Nola A            7 RSD-SI                    NT         NS        
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Winkleblech, Katelyn M    10 PS-SI                  44.82      42.50        
  2 Shen, Sabrina             10 PS-SI                  46.38      43.13        
  3 la Cour, Liva M            9 RSD-SI                 48.06      44.68        
  4 Hultner, Arielle B        10 UNAT-SI                   NT      44.83        
  5 Rivera, Lilah N           10 RAQ-SI                 45.10      45.56        
  6 Aurora, Emilie A          10 ICAC-SI                49.48      46.08        
  7 Ramirez-Ruvalcaba, Danny   9 SBA-SI                    NT      46.09        
  8 Vora, Aishani H            9 PS-SI                  49.28      46.32        
  9 Reed, Haven L              9 RSD-SI                 46.72      47.08        
 10 Auyon, Alexandra          10 PS-SI                     NT      47.75        
 11 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI                   NT      47.84        
 12 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI                    NT      47.87        
 13 Dusseault, Katie L         9 RST-SI                 43.17      48.06        
 14 Stadler, Luana             9 PS-SI                     NT      50.71        
 15 Suh, Emily M              10 RSD-SI                 52.18      50.76        
 16 Dees, Kara D              10 RSD-SI                 56.11      51.07        
 17 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI                51.38      52.25        
 18 Findahl, Audrey T          9 HSA-SI                    NT      52.59        
 19 Thiem, Harli R            10 HSA-SI                 58.86      53.03        
 20 Ross, Gwendolyn Q          9 PS-SI                1:03.18      53.30        
 21 Sapper, Olivia N          10 HSA-SI                    NT      54.19        
 22 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI                 58.39      54.27        
 23 Stephens, Jordan M        10 RAQ-SI               1:00.93      55.08        
 24 Zhang, Jessica L          10 BFST-SI                   NT    1:01.75        
 25 Doan, Amber L              9 BFST-SI                   NT    1:03.57        
 26 Hirzel, Kadence J          9 SBA-SI                    NT    1:05.08        
 27 Shields, Terra C           9 RAQ-SI                    NT    1:05.39        
 -- Clive-Smilth, Lindsay L    9 WAVE-SI                   NT         DQ        
 -- Bravo, Mia A              10 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Fernandez Silva, Isabell  10 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Michel, Ari M              9 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Mench, Leinani E           9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Friedberg, Elizabeth M     9 RSD-SI                    NT         DQ        
 
Event 27  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dersarkissian, Cydney S   12 ICAC-SI                38.02      34.46 B      
  2 Dobson, Emily R           12 UNAT-SI                38.67      34.56 B      
  3 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT      35.88 B      
  4 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT      36.33 B      
  5 Olaes, Ghianna R          12 PS-SI                  39.53      37.25 B      
  6 Burnworth, Hannah M       11 UNAT-SI                   NT      37.79        
  7 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                   NT      38.45        
  8 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                    NT      39.08        
  9 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI                    NT      39.86        
 10 Pollock, Lonnie J         12 RSD-SI                 45.41      40.47        
 11 Li, Grace D               12 UNAT-SI                   NT      40.98        
 12 Schafer, Audrey E         11 RSD-SI                 40.96      41.02        
 13 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI                 45.64      41.07        
 14 Lin, Alice A              11 NCA-SI                    NT      42.02        
 15 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI                41.18      42.13        
 16 Nguyen, Katelyn K         12 PS-SI                  59.42      42.25        
 17 Loosbrock, Corinne E      11 PS-SI                  53.38      42.27        
 18 Holden, Heather R         11 RST-SI                 41.30      42.39        
 19 Edlabadkar, Anushka R     12 PS-SI                     NT      42.62        
 20 Luengo-Woods, Gemma       11 PS-SI                  46.36      42.94        
 21 Whitaker, Emily E         11 PS-SI                  43.74      43.17        
 22 Lynch, Emma K             12 NCA-SI                    NT      43.20        
 23 Blatchley, Kathryn G      11 UNAT-SI                44.27      43.64        
 24 Siegel, Mikeely L         11 RSD-SI                 50.88      43.81        
 25 McMahon, Shannon C        11 NCA-SI                 43.98      44.18        
 26 Waiton, Ayva L            11 NCA-SI                    NT      44.22        
 27 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                    NT      44.27        
 28 Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI                56.31      45.61        
 29 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT      46.34        
 30 Wallace, Lauren           12 RSD-SI                 44.21      46.91        
 31 Sullivan, Lucy J          11 PS-SI                     NT      49.19        
 32 Clay, Mara T              11 HSA-SI                    NT      50.61        
 33 Liang, Emily              11 NCA-SI                 55.05      50.77        
 34 Fernandez Silva, Carola   11 SBA-SI                    NT      50.97        
 35 Williams, Dulce I         12 HSA-SI                    NT      51.06        
 36 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI                    NT      53.98        
 37 Hirzel, Kassidy Y         11 SBA-SI                    NT    1:05.91        
 -- Prutow, Tess E            12 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Lamberson, Isabella A     11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Lu, Gabrielle J           11 PS-SI                     NT         DQ        
 
Event 29  Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rapp, Megan D             14 PS-SI                1:56.26    1:18.97        
  2 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI              1:24.14    1:23.49        
  3 Trost, Jessica S          15 PS-SI                     NT    1:25.70        
  4 Smith, Moa H              14 HSA-SI               1:32.70    1:27.91        
  5 Phillipson, Hailey B      15 HSA-SI                    NT    1:29.64        
  6 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI                    NT    1:31.70        
  7 Makepeace, Megan J        14 PS-SI                1:30.86    1:37.27        
 -- McDonald, Elliana F       13 PS-SI                     NT         DQ        
 
Event 31  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dusseault, Sophia V        6 RST-SI                 36.10      39.44        
 -- Timmons, Tayla H           5 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Walker, Morgan D           6 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Douglas, McKenzie M        6 FAST-SI                   NT         DQ        
 
Event 33  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:56.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Villa, Mia I              10 SBA-SI                    NT    2:49.23 B      
  2 Hultner, Arielle B        10 UNAT-SI                   NT    2:57.70        
  3 Mordhorst, Grace A        10 PS-SI                     NT    2:59.98        
  4 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI              3:09.73    3:00.45        
  5 Vora, Aishani H            9 PS-SI                     NT    3:11.59        
  6 Winkleblech, Katelyn M    10 PS-SI                3:21.06    3:11.99        
  7 Suh, Emily M              10 RSD-SI               3:12.18    3:17.84        
  8 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI              3:50.29    3:34.71        
  9 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI               3:42.94    3:39.74        
 10 Clive-Smilth, Lindsay L    9 WAVE-SI              4:05.67    3:55.94        
 11 Friedberg, Elizabeth M     9 RSD-SI                    NT    3:56.40        
 12 Trafford, Kinsey R        10 FAST-SI                   NT    4:20.51        
 -- Mench, Leinani E           9 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 35  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:37.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT    2:24.57 B      
  2 Burnworth, Hannah M       11 UNAT-SI              2:38.10    2:27.12 B      
  3 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT    2:35.21 B      
  4 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                   NT    2:38.02        
  5 Pollock, Lonnie J         12 RSD-SI               2:48.74    2:46.12        
  6 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                    NT    2:48.50        
  7 Fish, Alexis G            11 UNAT-SI              3:17.73    2:52.95        
  8 Li, Grace D               12 UNAT-SI                   NT    2:53.99        
  9 Kamath, Priya             11 PS-SI                     NT    2:54.16        
 10 Claussen, Marion E        11 ICAC-SI              2:58.08    2:54.48        
 11 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                    NT    2:56.09        
 12 Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT    2:57.32        
 13 Luengo-Woods, Gemma       11 PS-SI                     NT    2:57.78        
 14 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI              2:58.19    3:02.97        
 15 Waiton, Ayva L            11 NCA-SI                    NT    3:07.16        
 16 Lynch, Emma K             12 NCA-SI                    NT    3:07.75        
 17 Jones, Lindsey M          11 FAST-SI                   NT    3:09.08        
 18 Edlabadkar, Anushka R     12 PS-SI                3:20.99    3:10.44        
 19 Clay, Mara T              11 HSA-SI                    NT    3:11.05        
 20 McMahon, Shannon C        11 NCA-SI               3:25.12    3:11.73        
 21 Sullivan, Lucy J          11 PS-SI                     NT    3:12.60        
 22 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT    3:17.49        
 23 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI               3:17.50    3:17.83        
 24 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT    3:25.23        
 25 Liang, Emily              11 NCA-SI               3:31.27    3:38.43        
 26 Lamberson, Isabella A     11 NCA-SI                    NT    3:44.97        
 
Event 37  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:28.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rapp, Megan D             14 PS-SI                2:33.52    2:35.63        
  2 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI              2:39.18    2:36.90        
  3 Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT    2:42.47        
  4 Sanchez, Nataly N         13 UNAT-SI              3:20.56    2:42.92        
  5 Stringfellow, Madison J   13 NCA-SI               2:43.02    2:43.37        
  6 Makepeace, Megan J        14 PS-SI                2:35.80    2:43.77        
  7 Jones, McKenna J          13 FAST-SI                   NT    2:47.36        
  8 Rivera, Bella G           14 RAQ-SI               2:52.98    2:57.55        
  9 McDonald, Elliana F       13 PS-SI                     NT    3:16.66        
 10 Garner, Madeline G        14 NCA-SI                    NT    3:25.60        
 
Event 43  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          48.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Papoulias, Ava N           8 UNAT-SI                50.22      43.06 B      
  2 Rao, Sophia M              8 RSD-SI                 49.42      45.13 B      
  3 Grisnik, Kyoto B           7 UNAT-SI                   NT      45.19 B      
  4 Macaulay, Livi O           7 UNAT-SI                54.67      46.68 B      
  5 Toback, Sierra R           8 HSA-SI                    NT      51.56        
  6 Timmons, Trista F          7 RAQ-SI                 54.59      51.99        
  7 Mun, Olivia Y              8 NCA-SI                    NT      52.25        
  8 Noel, Orian J              8 UNAT-SI                56.66      54.00        
  9 Jester, Addison A          7 RSD-SI                    NT      54.18        
 10 Graton, Lily L             7 SBA-SI                 54.46      56.51        
 11 Kukkonen, Kaija M          8 RSD-SI               1:05.35      59.37        
 12 Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT      59.77        
 13 Buenrostro, Jaci E         7 FAST-SI                57.41    1:00.66        
 14 Leingang, Taylor J         6 ICAC-SI                   NT    1:00.78        
 15 Pedroza, Brea I            8 HSA-SI                    NT    1:01.11        
 16 Flaherty, Brooke M         7 SBA-SI               1:09.63    1:01.36        
 17 Toback, Olive M            7 HSA-SI                    NT    1:07.38        
 18 Chagala, Reagan M          8 ICAC-SI                   NT    1:09.96        
 -- Chon, Joanna               7 SBA-SI                    NT         NS        
 
Event 45  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI                39.30      37.08        
  2 Flores, Olivia F          10 CAST-SI                37.36      37.40        
  3 Nyenhuis, Maddie M         9 OSC-SI                 39.97      37.74        
  4 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI                39.97      37.87        
  5 Flora, Emily G            10 CAST-SI                38.74      38.82        
  6 Thiem, Harli R            10 HSA-SI                 39.60      38.93        
  7 Hanlon, Stephanie B       10 FAST-SI                40.93      38.94        
  8 Buck, Darian E            10 ICAC-SI                42.15      39.04        
  9 Findahl, Audrey T          9 HSA-SI                 41.45      39.46        
 10 Dees, Kara D              10 RSD-SI                 53.02      40.73        
 11 Tenney, Sarah A           10 SBA-SI                 44.10      42.36        
 12 Doan, Amber L              9 BFST-SI                42.95      43.33        
 13 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI                 43.25      43.65        
 14 Sapper, Olivia N          10 HSA-SI                 41.59      44.36        
 15 Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI                 46.21      44.45        
 16 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI                 46.19      44.49        
 17 Pettit, Mackie L           9 HSA-SI                    NT      44.68        
 18 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI                42.20      45.32        
 19 Shields, Terra C           9 RAQ-SI                    NT      45.61        
 20 Del Mundo, Halley Q        9 SBA-SI                    NT      47.86        
 21 Myrick, Rory L             9 RAQ-SI                 51.80      48.18        
 22 Peterson, Carly M          9 ICAC-SI                   NT      50.04        
 23 Trafford, Kinsey R        10 FAST-SI                53.87      50.21        
 24 Mangilit, Jade C          10 SBA-SI                 53.70      50.43        
 25 Timmons, Tiana J           9 RAQ-SI                 49.10      50.76        
 26 Downing, Lexi R            9 CAST-SI                48.34      51.14        
 27 Bargfrede, Aviana R        9 OSC-SI                    NT      51.48        
 28 Ross, Gloria M            10 CAST-SI                   NT    1:02.74        
 
Event 47  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT      29.74 B      
  2 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT      31.07 B      
  3 Torykian, Alexis M        12 RSD-SI                 34.65      32.63 B      
  4 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI                 35.13      32.76 B      
  5 Schroeter, Emma M         12 NCA-SI                 36.02      33.30 B      
  6 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI                 34.03      33.89        
  7 Schafer, Audrey E         11 RSD-SI                 34.22      34.08        
  8 Fish, Alexis G            11 UNAT-SI                35.50      34.36        
  9 Winter, Reyna B           11 CAST-SI                38.48      34.52        
 10 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                 34.96      34.56        
 11 Wallace, Lauren           12 RSD-SI                 33.87      35.11        
 12 Claussen, Marion E        11 ICAC-SI                37.23      35.17        
 13 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                 35.63      35.70        
 14 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI                38.30      36.09        
 15 Lin, Alice A              11 NCA-SI                 37.16      36.12        
 16 Crotty, Ella G            12 RSD-SI                 37.17      36.25        
 17 Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT      36.37        
 18 Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI                39.28      36.59        
 19 Li, Grace D               12 UNAT-SI                36.96      37.01        
 20 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI                 40.18      37.08        
 21 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT      40.08        
 22 Williams, Dulce I         12 HSA-SI                    NT      40.29        
 23 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT      41.28        
 24 Liang, Emily              11 NCA-SI                 39.31      41.41        
 25 Luevano, Kaylee A         11 NCA-SI                    NT      41.88        
 26 Hammel, Gwendolyn C       11 ICAC-SI                47.42      44.00        
 27 Condella, Isa I           11 SBA-SI                 51.29      48.62        
 
Event 49  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          31.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI                31.91      30.29 B      
  2 Mendoza, Julia C          14 NCA-SI                    NT      30.44 B      
  3 Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT      31.69 B      
  4 Shamsian, Kimia N         15 ICAC-SI                33.15      32.13        
  5 Erm, Nikki S              13 SBA-SI                 33.79      32.15        
  6 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI                 35.13      34.34        
  7 Kuhn, Ashley J            13 HSA-SI                 36.02      34.76        
  8 Smith, Moa H              14 HSA-SI                 33.85      34.92        
  9 Rotheram, Andrea J        13 ICAC-SI                44.44      40.21        
 10 Cummings, Delaney S       15 UNAT-SI                   NT      46.39        
 
Event 51  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        2:01.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Macaulay, Livi O           7 UNAT-SI              2:05.79    1:56.69 B      
  2 Cline, Maggie J            8 HSA-SI                    NT    1:57.07 B      
  3 Papoulias, Ava N           8 UNAT-SI              2:16.16    1:57.70 B      
  4 Rao, Sophia M              8 RSD-SI               2:13.16    1:58.59 B      
  5 Tagle-Nava, Elizabeth J    8 FAST-SI              2:17.32    2:01.69        
 -- Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Chon, Joanna               7 SBA-SI                    NT         NS        
 -- Grisnik, Kyoto B           7 UNAT-SI                   NT         NS        
 
Event 53  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramirez-Ruvalcaba, Danny   9 SBA-SI                    NT    1:32.56 B      
  2 Hultner, Arielle B        10 UNAT-SI              1:44.99    1:33.47 B      
  3 Hanlon, Samantha N        10 FAST-SI              1:40.89    1:34.57        
  4 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI              1:36.43    1:36.58        
  5 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI              1:48.57    1:40.74        
  6 Hanlon, Stephanie B       10 FAST-SI                   NT    1:41.96        
  7 Flora, Emily G            10 CAST-SI              1:54.37    1:42.44        
  8 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI                    NT    1:44.56        
  9 Flores, Olivia F          10 CAST-SI              1:53.81    1:45.17        
 10 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI              1:48.26    1:45.57        
 11 Dees, Kara D              10 RSD-SI                    NT    1:47.99        
 12 Nyenhuis, Maddie M         9 OSC-SI                    NT    1:48.44        
 13 Findahl, Audrey T          9 HSA-SI                    NT    1:50.82        
 14 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI               1:51.69    1:51.48        
 15 Stephens, Jordan M        10 RAQ-SI               1:53.18    1:58.31        
 16 Thiem, Harli R            10 HSA-SI               1:59.03    1:59.84        
 17 Bravo, Mia A              10 RSD-SI                    NT    2:32.23        
 -- Downing, Lexi R            9 CAST-SI              2:26.03         DQ        
 -- la Cour, Liva M            9 RSD-SI               1:40.59         DQ        
 -- Buck, Darian E            10 ICAC-SI              1:44.56         DQ        
 -- Ross, Gloria M            10 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Sapper, Olivia N          10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Shields, Terra C           9 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Brown, Tatum A             9 FAST-SI              2:03.34         DQ        
 -- Pettit, Mackie L           9 HSA-SI                    NT         DQ        
 
Event 55  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT    1:18.12 B      
  2 Burnworth, Hannah M       11 UNAT-SI                   NT    1:20.35 B      
  3 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT    1:22.27 B      
  4 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI               1:27.44    1:24.17 B      
  5 Torykian, Alexis M        12 RSD-SI               1:29.44    1:24.53 B      
  6 Schafer, Audrey E         11 RSD-SI               1:28.99    1:25.07        
  7 Siegel, Mikeely L         11 RSD-SI               1:32.19    1:25.32        
  8 Bishop, Sara A            11 SBA-SI                    NT    1:26.21        
  9 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI                    NT    1:26.88        
 10 Pelling, Cara M           11 NCA-SI               1:27.74    1:28.58        
 11 Li, Grace D               12 UNAT-SI                   NT    1:33.56        
 12 Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI              1:36.58    1:33.98        
 13 Lin, Alice A              11 NCA-SI                    NT    1:34.46        
 14 Wallace, Lauren           12 RSD-SI                    NT    1:35.08        
 15 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI              1:35.50    1:35.64        
 16 Winter, Reyna B           11 CAST-SI              1:40.01    1:37.38        
 17 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI                    NT    1:40.52        
 18 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT    1:41.35        
 19 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT    1:49.38        
 20 Luevano, Kaylee A         11 NCA-SI               1:48.20    1:50.54        
 21 Hammel, Gwendolyn C       11 ICAC-SI                   NT    2:02.70        
 22 Condella, Isa I           11 SBA-SI                    NT    2:10.65        
 -- Crotty, Ella G            12 RSD-SI               1:36.61         DQ        
 -- Schroeter, Emma M         12 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Liang, Emily              11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Fish, Alexis G            11 UNAT-SI              1:40.90         DQ        
 
Event 57  Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:50.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Noel, Kinsley Y           13 UNAT-SI              2:54.90    2:49.76 B      
  2 Mendoza, Julia C          14 NCA-SI                    NT    2:53.86        
  3 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI                    NT    2:55.08        
  4 Smith, Moa H              14 HSA-SI               3:05.25    2:56.17        
  5 Shamsian, Kimia N         15 ICAC-SI              2:53.96    2:57.23        
  6 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI              3:01.63    3:01.07        
  7 Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT    3:05.28        
  8 Otto, Claire M            13 RAQ-SI               3:18.29    3:13.25        
  9 Rotheram, Andrea J        13 ICAC-SI                   NT    3:55.85        
 -- Erm, Nikki S              13 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 59  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:02.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mun, Olivia Y              8 NCA-SI                    NT      57.57 B      
  2 Macaulay, Livi O           7 UNAT-SI                   NT    1:01.50 B      
  3 Rao, Sophia M              8 RSD-SI               1:15.55    1:02.29 B      
  4 Tagle-Nava, Elizabeth J    8 FAST-SI                   NT    1:03.18        
  5 Noel, Orian J              8 UNAT-SI              1:15.83    1:12.58        
  6 Papoulias, Ava N           8 UNAT-SI              1:30.57    1:20.44        
 -- Timmons, Trista F          7 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Pedroza, Brea I            8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Kukkonen, Kaija M          8 RSD-SI                    NT         DQ        
 -- Buenrostro, Jaci E         7 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Cline, Maggie J            8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Nagel, Elia T              8 HSA-SI                    NT         NS        
 -- Grisnik, Kyoto B           7 UNAT-SI                   NT         NS        
 -- Chagala, Reagan M          8 ICAC-SI                   NT         NS        
 
Event 61  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ramirez-Ruvalcaba, Danny   9 SBA-SI                    NT      50.00        
  2 Flora, Emily G            10 CAST-SI                50.47      50.19        
  3 Hultner, Arielle B        10 UNAT-SI                57.59      51.11        
  4 Griffith, Sarah C         10 ICAC-SI                58.66      51.38        
  5 Hanlon, Samantha N        10 FAST-SI                   NT      51.45        
  6 Brown, Tatum A             9 FAST-SI                56.75      51.55        
  7 Kamerlander, Cailin R      9 ICAC-SI                57.25      52.36        
  8 Evans, Natalie K           9 UNAT-SI                58.79      53.16        
  9 la Cour, Liva M            9 RSD-SI                 56.92      53.74        
 10 Buck, Darian E            10 ICAC-SI                52.36      54.52        
 11 Flores, Olivia F          10 CAST-SI                56.14      55.75        
 12 Carstairs, Lindsay A       9 RSD-SI                 56.45      56.27        
 13 Findahl, Audrey T          9 HSA-SI                    NT      56.71        
 14 Dees, Kara D              10 RSD-SI               1:03.26      57.11        
 15 Torena, Jaelyn R          10 SBA-SI                    NT      59.25        
 16 Stultz, Kayla R           10 RAQ-SI                    NT    1:01.03        
 17 Del Mundo, Halley Q        9 SBA-SI                    NT    1:02.53        
 18 Nyenhuis, Maddie M         9 OSC-SI                    NT    1:03.16        
 19 Stephens, Jordan M        10 RAQ-SI               1:04.43    1:03.59        
 20 Mangilit, Jade C          10 SBA-SI                    NT    1:06.44        
 21 Thiem, Harli R            10 HSA-SI               1:04.66    1:08.52        
 22 Doan, Amber L              9 BFST-SI                   NT    1:09.60        
 23 Timmons, Tiana J           9 RAQ-SI                    NT    1:13.84        
 24 Bravo, Mia A              10 RSD-SI                    NT    1:16.28        
 25 Downing, Lexi R            9 CAST-SI              1:24.88    1:27.32        
 -- Sapper, Olivia N          10 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Pettit, Mackie L           9 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Hanlon, Stephanie B       10 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Bargfrede, Aviana R        9 OSC-SI                    NT         DQ        
 -- Myrick, Rory L             9 RAQ-SI               1:18.81         DQ        
 -- Ross, Gloria M            10 CAST-SI                   NT         DQ        
 -- Tenney, Sarah A           10 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 63  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Siegel, Mikeely L         11 RSD-SI                 44.53      41.05 B      
  2 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                48.11      41.28 B      
  3 Ha, Chloe Y               12 NCA-SI                    NT      41.97 B      
  4 Molinar, Anina M          12 NCA-SI                    NT      42.18 B      
  5 Burnworth, Hannah M       11 UNAT-SI                   NT      43.79 B      
  6 Fish, Alexis G            11 UNAT-SI                48.55      44.28 B      
  7 Aldrich, Jami M           11 OSC-SI                    NT      44.97        
  8 Claussen, Marion E        11 ICAC-SI                44.66      45.61        
  9 Engelmann, Alexis B       11 ICAC-SI                50.09      46.04        
 10 Lin, Alice A              11 NCA-SI                    NT      46.19        
 11 Pelling, Cara M           11 NCA-SI                    NT      46.60        
 12 Bishop, Sara A            11 SBA-SI                    NT      46.74        
 13 Li, Grace D               12 UNAT-SI                54.07      47.12        
 14 Del Mundo, Hansley Q      12 SBA-SI                    NT      47.51        
 15 Lozano, Sofia G           11 RSD-SI                 48.80      48.14        
 16 Mun, Lauren H             11 NCA-SI                    NT      49.16        
 17 Travagline, Giovanna I    11 NCA-SI                    NT      50.48        
 18 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI                52.46      51.73        
 19 Goodrow, Isabella H       11 NCA-SI                    NT      53.79        
 20 Liang, Emily              11 NCA-SI                    NT      55.42        
 21 Williams, Dulce I         12 HSA-SI                    NT      55.46        
 22 Winter, Reyna B           11 CAST-SI                57.08      57.68        
 23 Hammel, Gwendolyn C       11 ICAC-SI                   NT    1:06.04        
 24 Kong, Erica J             11 NCA-SI                    NT    1:09.64        
 -- Crotty, Ella G            12 RSD-SI                 50.03         DQ        
 -- Luevano, Kaylee A         11 NCA-SI               1:01.19         DQ        
 -- Condella, Isa I           11 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 65  Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:31.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bishop, Amera M           15 SBA-SI                    NT    1:22.88 B      
  2 Sapper, Rachel J          13 HSA-SI                    NT    1:28.55 B      
  3 Smith, Moa H              14 HSA-SI               1:31.57    1:31.00 B      
  4 Buenrostro, Cindy C       13 FAST-SI              1:38.88    1:33.10        
  5 Shamsian, Kimia N         15 ICAC-SI              1:33.48    1:34.09        
  6 Kuhn, Ashley J            13 HSA-SI                    NT    1:40.30        
  7 Rotheram, Andrea J        13 ICAC-SI              1:47.45    1:52.49        
  8 Hill, Paige E             13 HSA-SI                    NT    2:03.90        
 -- Cummings, Delaney S       15 UNAT-SI                   NT         DQ        
 -- Erm, Nikki S              13 SBA-SI                    NT         DQ        
 -- Otto, Claire M            13 RAQ-SI                    NT         DQ        
 -- Cross, Ava C              14 RSD-SI                    NT         DQ        
 
Event 71  Girls 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Tiffany A        12 RAQ-SI                    NT    5:45.26        
  2 Shields, Taylor B         12 RAQ-SI                    NT    6:35.43        
  3 Fennelly, Mia N           12 UNAT-SI                   NT    7:02.02        
  4 Leingang, Madison K       11 ICAC-SI                   NT    7:42.72        
  5 Hanlon, Samantha N        10 FAST-SI                   NT    8:18.99        
  6 Hanlon, Stephanie B       10 FAST-SI                   NT    8:36.17        
 -- Evans, Natalie K           9 UNAT-SI                   NT         DQ