Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/29/17 05:57 AM
               2017 SI MRA C All Ages Meet - 5/27/17 to 5/28/17                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SDY-SI                 37.46      38.13  
  2 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                 42.03      40.07  
  3 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 41.50      40.84  
  4 Hundley, Milan F           7 SDY-SI                 40.61      41.05  
  5 Morgan, Ella C             7 MRA-SI                 48.60      41.14  
  6 Hideg, Maia M              8 NCA-SI                 38.76      41.62  
  7 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                 46.13      43.25  
  8 Shew, Isla C               7 RSD-SI                 46.35      43.94  
  9 Kim, Sophia J              8 RSD-SI                 59.02      44.26  
 10 Corella, Lola J            8 MRA-SI                    NT      46.64  
 11 Thompson, Ella M           8 NCA-SI                 40.43      47.17  
 12 Dang, Layla M              7 SDY-SI                 35.81      47.90  
 13 Borden, Malia L            8 RAQ-SI               1:01.29      48.65  
 14 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT      49.53  
 15 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI                 48.82      50.05  
 16 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                  53.15      51.94  
 17 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI                52.73      52.53  
 18 Swanstrom, Lauren L        8 MRA-SI                 59.48      53.56  
 19 Raymond, Melina N          7 MRA-SI                 51.68      54.68  
 20 Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT      54.87  
 21 Balares, Zibiah E          8 SDY-SI               1:02.10      57.95  
 22 Watson, Emily C            7 NCA-SI                    NT      59.45  
 23 Kremer, Mallory A          7 MRA-SI                    NT      59.52  
 24 Clark, Ezri E              7 RAQ-SI               1:09.30    1:01.91  
 25 Scruggs, Lillia R          8 SDY-SI                    NT    1:02.07  
 26 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    1:03.43  
 27 Meyer, Gabby K             6 HSA-SI               1:05.38    1:06.97  
 -- Taylor, Emma J             6 SDAC-SI                   NT         DQ  
 
Event 3  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 37.01      35.07  
  2 White, Callahan J         10 SDAC-SI                37.44      35.20  
  3 McDonald, Devon D         10 RAQ-SI                 37.20      35.70  
  4 Segura, Allison L         10 SDY-SI                 37.53      36.23  
  5 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI                 39.02      36.31  
  6 Mangen, Emma J            10 NCA-SI                 40.05      36.91  
  7 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 36.82      36.97  
  8 Fisk, Kirra M             10 Wind N Sea-SI          40.39      37.33  
  9 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI                 38.44      37.43  
 10 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI                 38.03      37.63  
 11 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  37.37      37.65  
 12 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI                37.89      38.24  
 13 Miller, Lily E            10 SBA-SI                 37.83      38.35  
 14 Cragin, Sophia R          10 SDY-SI                 39.67      38.57  
 15 Conti, Teagan C           10 RSD-SI                 37.25      38.65  
 16 Conner, Abby L            10 SDY-SI                 39.08      38.89  
 17 Dang, Isabella A          10 SDY-SI                 39.48      39.08  
 18 Lane, Madeline L          10 Wind N Sea-SI          40.21      39.17  
 19 Anderson, Evi G           10 CSA-SI                 43.17      39.40  
 20 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI                 40.34      39.52  
 21 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI          42.80      39.74  
 22 Prince, Kaia R            10 CAST-SI                   NT      39.76  
 23 Suh, Lauren A             10 RSD-SI                 46.61      40.05  
 24 Lefringhouse, Alice A      9 CSA-SI                    NT      40.17  
 25 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI                48.02      40.19  
 26 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                 40.36      40.30  
 27 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  40.74      40.54  
 28 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                 44.85      41.61  
 29 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 42.18      41.90  
 30 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI                43.54      42.82  
 31 Stewart, Victoria G       10 NCA-SI                 44.90      43.16  
 32 Allen, Jeri A              9 MRA-SI                 52.34      43.22  
 33 Downing, Lexi R           10 CAST-SI                39.53      44.06  
 34 French, Chiara            10 SSD-SI                 48.03      44.30  
 35 Nixon, Kaelyn C            9 NCA-SI                 51.82      44.81  
 36 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI                 47.59      44.91  
 37 Schwartz, Rhyan E          9 RSD-SI                 43.36      44.92  
 38 Jester, Addison A          9 RSD-SI                 43.63      45.03  
 39 Hannat, Amina L           10 CAST-SI                43.01      45.34  
 40 Marriott, Beatrix M        9 CAST-SI                   NT      47.14  
 41 Moore, Kai M               9 Wind N Sea-SI          46.53      48.17  
 42 Dunn, Emma R               9 FAST-SI                48.86      49.98  
 43 Fan, Serene                9 ICAC-SI                54.83      51.54  
 44 Townsend, Anna R           9 CSA-SI                    NT      52.08  
 45 Ortega, Lucia M           10 Wind N Sea-SI          54.82      53.09  
 46 Seale, Kyra M              9 Unattached-SI          59.79      57.33  
 -- Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  40.09         DQ  
 
Event 5  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watt, Kyla K              11 NCA-SI                 34.17      30.66  
  2 Winkleblech, Katelyn M    11 PS-SI                  34.10      31.76  
  3 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                 37.18      31.78  
  4 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI                 33.70      32.75  
  5 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 34.05      33.32  
  6 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI                 34.62      33.35  
  7 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI                35.25      33.53  
  8 Skedd, Sophia M           12 RAQ-SI                 34.19      34.13  
  9 Doyle, Emma R             11 NCA-SI                 36.69      34.28  
 10 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                  35.10      34.39  
 11 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI                 37.59      34.43  
 12 Retief, Isabella          11 ICAC-SI                36.05      34.51  
 13 Hagan, Ashley J           12 PS-SI                  41.77      34.53  
 14 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                34.51      34.64  
 15 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 37.59      34.96  
 16 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  34.93      35.03  
 17 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI                 38.14      35.04  
 18 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI                 35.66      35.28  
 19 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                33.94      35.65  
 20 Cao, Shannon              11 Unattached-SI          37.51      35.72  
 21 Batchelder, Myra Emma L   11 SDAC-SI                   NT      36.97  
 22 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI                 38.18      37.26  
 23 Navarro, Amaia N          11 MRA-SI                 40.17      37.31  
 24 Su, Amelia or Mia H       11 RSD-SI                 39.01      37.91  
 25 White, Kaia M             11 SBA-SI                 40.85      38.67  
 26 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 39.49      38.72  
 27 Dellacato, Casey M        11 MRA-SI                 47.09      39.06  
 28 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI                 38.26      39.28  
 29 Lefringhouse, Molly N     11 CSA-SI                 37.99      39.41  
 30 Miguel, Luciana G         11 ICAC-SI                39.42      39.72  
 31 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI                 42.09      39.85  
 32 Ramirez, Rae              11 SBA-SI                 41.99      40.12  
 33 Blank, Ashleigh M         11 ICAC-SI                   NT      40.64  
 34 Myrick, Rory L            11 RAQ-SI                 43.25      41.41  
 35 Patel, Khushi A           11 SDAC-SI                   NT      41.50  
 36 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 44.44      41.61  
 37 Velazquez, Alana R        12 PS-SI                  43.47      42.25  
 38 Balares, Zuriel E         11 SDY-SI                 47.17      42.81  
 39 Millum, Abegail G         12 MRA-SI                 46.13      43.62  
 40 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                 50.51      43.65  
 41 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI              1:20.86    1:18.29  
 
Event 7  Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pino, Cat                 15 SBA-SI                 30.24      29.73  
  2 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI                 34.03      31.13  
  3 Wallace, Alex L           14 NCA-SI                 31.96      32.18  
  4 Miguel, Katherine I       13 ICAC-SI                33.97      32.90  
  5 Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI          33.51      33.58  
  6 Guillard-Salgueira, Ana   13 Wind N Sea-SI          37.86      35.97  
  7 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT      36.39  
  8 Kemble, Eden A            13 CAST-SI                37.43      39.02  
  9 French, Sofia             14 SSD-SI                    NT    1:25.80  
 
Event 9  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Miki A               8 SBA-SI                    NT    1:34.25  
  2 Segura, Lexi E             8 SDY-SI               1:32.08    1:37.01  
  3 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI               1:46.22    1:44.23  
  4 Hundley, Milan F           7 SDY-SI               1:43.85    1:46.77  
  5 Hideg, Maia M              8 NCA-SI               1:44.23    1:48.15  
  6 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI               1:47.97    1:49.17  
  7 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI               2:07.83    1:52.60  
  8 Kim, Sophia J              8 RSD-SI                    NT    1:56.63  
  9 Dang, Layla M              7 SDY-SI               1:51.29    1:57.75  
 10 Liu, Joanne                8 SSD-SI               1:19.64    1:58.63  
 11 Shew, Isla C               7 RSD-SI               2:01.87    2:01.35  
 12 Thompson, Ella M           8 NCA-SI               1:34.94    2:02.03  
 13 Borden, Malia L            8 RAQ-SI                    NT    2:08.31  
 14 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI               2:06.16    2:09.34  
 15 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI              2:14.94    2:18.90  
 16 Raymond, Melina N          7 MRA-SI                    NT    2:46.61  
 -- Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Morgan, Ella C             7 MRA-SI               2:01.40         DQ  
 -- Mayer, Isabella A          7 PS-SI                     NT         DQ  
 -- Belmont, Noel              8 SBA-SI               2:04.10         DQ  
 -- Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Kremer, Mallory A          7 MRA-SI                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI               1:37.51    1:31.42  
  2 White, Callahan J         10 SDAC-SI              1:39.95    1:33.04  
  3 Fisk, Kirra M             10 Wind N Sea-SI        1:40.52    1:34.30  
  4 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI               1:42.36    1:34.92  
  5 Cline, Maggie J            9 HSA-SI               1:39.29    1:35.25  
  6 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               1:41.46    1:35.72  
  7 Cragin, Sophia R          10 SDY-SI               1:52.76    1:36.37  
  8 Lane, Madeline L          10 Wind N Sea-SI        1:40.57    1:37.62  
  9 McDonald, Devon D         10 RAQ-SI               1:44.09    1:37.67  
 10 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI               1:37.23    1:38.25  
 11 Dang, Isabella A          10 SDY-SI               1:40.35    1:38.82  
 12 Tran, Emma K              10 SSD-SI               1:39.56    1:39.06  
 13 Conner, Abby L            10 SDY-SI               1:42.98    1:39.90  
 14 Segura, Allison L         10 SDY-SI               1:38.51    1:41.13  
 15 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI              1:39.63    1:42.60  
 16 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI              1:55.04    1:42.68  
 17 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI                    NT    1:42.92  
 18 Miller, Lily E            10 SBA-SI               1:41.97    1:43.57  
 19 Conti, Teagan C           10 RSD-SI               1:43.85    1:43.80  
 20 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI               1:48.73    1:44.40  
 21 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI              1:49.53    1:45.99  
 22 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                    NT    1:46.38  
 23 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI               1:50.62    1:46.70  
 24 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                     NT    1:47.00  
 25 Hannat, Amina L           10 CAST-SI              1:48.11    1:51.37  
 26 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI        1:50.94    1:51.68  
 27 French, Chiara            10 SSD-SI                    NT    1:53.30  
 28 Downing, Lexi R           10 CAST-SI              1:57.02    1:59.03  
 29 Allen, Jeri A              9 MRA-SI                    NT    2:00.97  
 30 Nixon, Kaelyn C            9 NCA-SI                    NT    2:01.27  
 31 Marriott, Beatrix M        9 CAST-SI                   NT    2:03.40  
 32 Moore, Kai M               9 Wind N Sea-SI             NT    2:06.14  
 33 Schwartz, Rhyan E          9 RSD-SI               2:07.24    2:06.83  
 34 Jester, Addison A          9 RSD-SI               1:57.22    2:06.84  
 35 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI               2:11.18    2:07.70  
 36 Fan, Serene                9 ICAC-SI              2:05.84    2:20.87  
 -- Stewart, Victoria G       10 NCA-SI                    NT         DQ  
 -- Ortega, Lucia M           10 Wind N Sea-SI             NT         DQ  
 -- Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               1:42.08         DQ  
 -- Prince, Kaia R            10 CAST-SI                   NT         DQ  
 -- Anderson, Cloe M           9 PS-SI                1:48.87        DFS  
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watt, Kyla K              11 NCA-SI               1:26.80    1:17.69  
  2 Winkleblech, Katelyn M    11 PS-SI                1:24.71    1:21.13  
  3 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI               1:30.08    1:22.85  
  4 Cachay, Sophia D          12 SDY-SI               1:25.77    1:24.02  
  5 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI               1:28.07    1:24.10  
  6 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                    NT    1:24.19  
  7 Cao, Shannon              11 Unattached-SI        1:24.59    1:26.36  
  8 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               1:29.88    1:27.11  
  9 Suh, Emily M              12 RSD-SI               1:31.35    1:28.09  
 10 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                1:27.79    1:28.88  
 11 Skedd, Sophia M           12 RAQ-SI                    NT    1:29.03  
 12 Doyle, Emma R             11 NCA-SI               1:31.89    1:29.28  
 13 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                   NT    1:29.32  
 14 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI               1:25.88    1:30.57  
 15 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI              1:38.77    1:31.39  
 16 Retief, Isabella          11 ICAC-SI              1:39.50    1:31.62  
 17 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI               1:33.29    1:32.39  
 18 Reed, Jaden L             12 CAST-SI              1:31.73    1:32.44  
 19 Batchelder, Myra Emma L   11 SDAC-SI                   NT    1:33.37  
 20 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI               1:42.29    1:34.50  
 21 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI               1:31.83    1:35.67  
 22 Su, Amelia or Mia H       11 RSD-SI               1:36.06    1:36.43  
 23 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI               1:46.49    1:37.34  
 24 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:48.48    1:37.52  
 25 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                1:33.66    1:37.60  
 26 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI               1:33.57    1:38.57  
 27 Lefringhouse, Molly N     11 CSA-SI               1:43.61    1:42.93  
 28 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI               1:41.66    1:43.19  
 29 Rivera, Mia N             11 SBA-SI               1:48.23    1:43.64  
 30 White, Kaia M             11 SBA-SI               1:46.91    1:45.68  
 31 Miguel, Luciana G         11 ICAC-SI              1:42.31    1:46.09  
 32 Blank, Ashleigh M         11 ICAC-SI                   NT    1:58.48  
 33 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT    1:59.48  
 34 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI              3:31.90    3:16.19  
 -- Myrick, Rory L            11 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Ramirez, Rae              11 SBA-SI               1:59.29         DQ  
 
Event 15  Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               2:57.78    2:52.24  
  2 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               2:54.64    2:53.18  
  3 Kemble, Eden A            13 CAST-SI              3:20.38    3:25.39  
  4 Miguel, Katherine I       13 ICAC-SI              3:28.86    3:27.16  
 -- Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI             NT         DQ  
 
Event 17  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Layla M              7 SDY-SI                 50.86      49.11  
  2 Esposito, Gabby J          8 NCA-SI                    NT      53.08  
  3 Shew, Isla C               7 RSD-SI                 57.71      53.93  
  4 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 52.92      55.37  
  5 Hundley, Milan F           7 SDY-SI                 57.53      56.70  
  6 Watt, Cassidy K            8 NCA-SI                 57.53      57.23  
  7 Kim, Sophia J              8 RSD-SI                    NT    1:00.31  
  8 Liu, Joanne                8 SSD-SI                 40.58    1:00.36  
  9 Corella, Lola J            8 MRA-SI                    NT    1:02.69  
 10 Hideg, Maia M              8 NCA-SI               1:02.02    1:03.03  
 11 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI               1:05.00    1:03.52  
 12 Borden, Malia L            8 RAQ-SI                    NT    1:05.52  
 13 Swanstrom, Lauren L        8 MRA-SI                    NT    1:06.65  
 14 Thompson, Ella M           8 NCA-SI               1:07.86    1:07.73  
 15 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI              1:07.70    1:09.13  
 16 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    1:09.15  
 17 Belmont, Noel              8 SBA-SI               1:18.31    1:09.70  
 -- Clark, Ezri E              7 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Balares, Zibiah E          8 SDY-SI               1:15.31         DQ  
 -- Mayer, Isabella A          7 PS-SI                     NT         DQ  
 -- Meyer, Gabby K             6 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Scruggs, Lillia R          8 SDY-SI                    NT         DQ  
 -- Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Segura, Lexi E             8 SDY-SI                 51.21        DFS  
 
Event 19  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mangen, Emma J            10 NCA-SI                 50.52      47.16  
  2 Fisk, Kirra M             10 Wind N Sea-SI          51.87      47.52  
  3 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI                 51.92      48.14  
  4 Dang, Isabella A          10 SDY-SI                 50.00      48.22  
  5 Lane, Madeline L          10 Wind N Sea-SI          50.60      48.55  
  6 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  50.67      48.59  
  7 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 50.68      48.66  
  8 Cragin, Sophia R          10 SDY-SI                 57.73      49.18  
  9 Prince, Kaia R            10 CAST-SI                   NT      50.01  
 10 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI                 52.58      50.34  
 11 McDonald, Devon D         10 RAQ-SI               1:04.14      51.10  
 12 Cline, Maggie J            9 HSA-SI                 52.08      51.57  
 13 Dunayevich, Katja E       10 RSD-SI                    NT      52.83  
 14 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI                53.94      53.23  
 15 Corkery, Alyssa M          9 SBA-SI               1:00.49      53.41  
 16 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI          53.04      53.71  
 17 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  51.04      54.03  
 18 Conner, Abby L            10 SDY-SI                 53.49      54.32  
 19 French, Chiara            10 SSD-SI                 56.94      54.34  
 20 Segura, Allison L         10 SDY-SI                 52.33      55.51  
 21 Conti, Teagan C           10 RSD-SI                 57.52      55.76  
 22 Miller, Lily E            10 SBA-SI                 56.11      56.23  
 23 Siemens, Elle K            9 SDAC-SI              1:00.04      56.58  
 24 Lefringhouse, Alice A      9 CSA-SI                    NT      57.22  
 25 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI                55.48      57.36  
 26 Hannat, Amina L           10 CAST-SI              1:00.22      59.47  
 27 Fan, Serene                9 ICAC-SI                55.79      59.70  
 28 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               1:01.90      59.93  
 29 Stewart, Victoria G       10 NCA-SI               1:02.44      59.95  
 30 Anderson, Evi G           10 CSA-SI               1:08.05    1:01.50  
 31 Moore, Kai M               9 Wind N Sea-SI             NT    1:02.11  
 32 Nixon, Kaelyn C            9 NCA-SI               1:05.91    1:03.18  
 33 Jester, Addison A          9 RSD-SI               1:03.70    1:03.88  
 34 Marriott, Beatrix M        9 CAST-SI                   NT    1:04.19  
 35 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI               1:03.07    1:06.63  
 36 Downing, Lexi R           10 CAST-SI              1:06.55    1:08.94  
 37 Ortega, Lucia M           10 Wind N Sea-SI        1:31.33    1:15.70  
 38 Schwartz, Rhyan E          9 RSD-SI               1:23.69    1:17.75  
 -- Ecarius, Emma N           10 NCA-SI                 55.51         DQ  
 -- Dunn, Emma R               9 FAST-SI                   NT         DQ  
 -- Townsend, Anna R           9 CSA-SI                    NT         DQ  
 -- White, Callahan J         10 SDAC-SI                53.18         DQ  
 -- Seale, Kyra M              9 Unattached-SI             NT         DQ  
 -- Anderson, Cloe M           9 PS-SI                  51.27        DFS  
 
Event 21  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                    NT      38.91  
  2 Winkleblech, Katelyn M    11 PS-SI                  45.79      42.07  
  3 Call, Macenzie            12 CSA-SI                    NT      42.61  
  4 Cao, Shannon              11 Unattached-SI          44.81      43.60  
  5 Doyle, Emma R             11 NCA-SI                 45.16      43.79  
  6 Cachay, Sophia D          12 SDY-SI                 45.00      44.07  
  7 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI                 46.26      44.41  
  8 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 51.67      44.54  
  9 Sullivan, Lucy J          12 PS-SI                  45.64      44.66  
 10 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI                 44.81      45.03  
 11 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 47.23      46.21  
 12 Skedd, Sophia M           12 RAQ-SI               1:00.28      46.53  
 13 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 47.20      46.59  
 14 Batchelder, Myra Emma L   11 SDAC-SI                   NT      46.79  
 15 Tenney, Sarah             12 SBA-SI                 45.87      46.95  
 16 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI                 49.47      47.33  
 17 Murray, Sarah E           12 ICAC-SI                47.78      47.96  
 18 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI                 47.78      48.00  
 19 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI                 47.21      48.01  
 20 Su, Amelia or Mia H       11 RSD-SI                 50.66      48.18  
 21 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                49.41      48.55  
 22 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI                 47.81      48.59  
 23 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                   NT      49.18  
 24 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                  48.13      49.75  
 25 Lefringhouse, Molly N     11 CSA-SI                 50.52      50.14  
 26 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI                 52.59      50.84  
 27 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 52.49      52.77  
 28 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:11.80      53.23  
 29 Velazquez, Alana R        12 PS-SI                  57.83      53.27  
 30 White, Kaia M             11 SBA-SI                    NT      55.18  
 31 Miguel, Luciana G         11 ICAC-SI                56.07      55.60  
 32 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 55.71      55.89  
 33 Blank, Ashleigh M         11 ICAC-SI                   NT      56.65  
 34 Myrick, Rory L            11 RAQ-SI               1:01.72      57.04  
 35 Dellacato, Casey M        11 MRA-SI                    NT      57.17  
 36 Ramirez, Rae              11 SBA-SI               1:17.32    1:12.83  
 37 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI                   NT    2:02.52  
 -- Millum, Abegail G         12 MRA-SI                    NT         DQ  
 -- Balares, Zuriel E         11 SDY-SI               1:04.70         DQ  
 -- Hagan, Ashley J           12 PS-SI                     NT         DQ  
 
Event 23  Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pino, Cat                 15 SBA-SI               1:26.42    1:26.52  
  2 Laurie, Eilidh R          13 NCA-SI               1:33.76    1:31.43  
  3 Kemble, Eden A            13 CAST-SI              1:33.35    1:35.09  
  4 Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI        1:35.91    1:36.06  
  5 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               1:40.45    1:39.35  
  6 Rago, Annamarie E         13 SSD-SI                    NT    1:40.37  
  7 Miguel, Katherine I       13 ICAC-SI              1:40.36    1:51.48  
  8 Guillard-Salgueira, Ana   13 Wind N Sea-SI             NT    1:59.24  
 -- French, Sofia             14 SSD-SI                    NT         DQ  
 
Event 29  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                 23.71      24.76  
  2 Wilson, Annabel P          6 RSD-SI                    NT      25.67  
  3 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                 26.36      26.94  
  4 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 27.55      27.39  
  5 Meyer, Gabby K             6 HSA-SI                 27.23      27.98  
  6 Taylor, Emma J             6 MRA-SI                 36.40      31.88  
  7 Root, Rylee F              6 MRA-SI                 32.64      34.52  
 
Event 31  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SDY-SI               1:23.22    1:22.97  
  2 Morgan, Ella C             7 MRA-SI               1:46.10    1:31.08  
  3 Hideg, Maia M              8 NCA-SI               1:36.14    1:31.56  
  4 Hundley, Milan F           7 SDY-SI               1:31.45    1:36.73  
  5 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI               1:37.19    1:36.84  
  6 Liu, Joanne                8 SSD-SI                 29.62    1:45.82  
  7 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                1:58.53    1:47.20  
  8 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI               1:57.04    1:49.29  
  9 Koff, Tessa B              7 RSD-SI               1:51.48    1:49.57  
 10 Corella, Lola J            8 MRA-SI                    NT    1:51.19  
 11 Dang, Layla M              7 SDY-SI               1:44.74    1:51.23  
 12 Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT    1:53.83  
 13 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI              1:59.07    1:56.37  
 14 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                2:02.77    1:58.32  
 15 Clark, Ezri E              7 RAQ-SI               2:58.32    2:21.74  
 -- Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT         DQ  
 
Event 33  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Talmadge, Victoria E       9 ICAC-SI              1:21.58    1:17.39  
  2 Mench, Leinani E          10 HSA-SI               1:28.08    1:18.37  
  3 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI               1:25.12    1:18.42  
  4 Koff, Ellie A             10 RSD-SI               1:22.06    1:18.95  
  5 Quick, Alyssa J           10 RSD-SI               1:24.39    1:19.72  
  6 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               1:26.09    1:20.37  
  7 Tscherch, Natalie K       10 SBA-SI               1:22.41    1:20.75  
  8 Segura, Allison L         10 SDY-SI               1:24.41    1:20.87  
  9 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI              1:28.74    1:21.81  
 10 Cline, Maggie J            9 HSA-SI               1:25.74    1:22.98  
 11 Milligan, Austin R        10 Wind N Sea-SI        1:25.29    1:23.21  
 12 Miller, Lily E            10 SBA-SI               1:26.09    1:23.64  
 13 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI               1:30.17    1:23.96  
 14 McDonald, Devon D         10 RAQ-SI               1:37.31    1:24.00  
 15 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                1:27.03    1:25.05  
 16 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI              1:22.76    1:25.39  
 17 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI               1:29.25    1:26.36  
 18 Tran, Emma K              10 SSD-SI               1:28.86    1:28.64  
 19 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI              1:29.40    1:28.75  
 20 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               1:28.02    1:29.61  
 21 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI               1:32.24    1:30.76  
 22 Conner, Abby L            10 SDY-SI               1:31.42    1:31.01  
 23 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI               1:32.87    1:31.11  
 24 Anderson, Evi G           10 CSA-SI               1:35.20    1:31.49  
 25 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                1:43.61    1:32.45  
 26 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI               1:36.53    1:33.59  
 27 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI        1:34.60    1:33.83  
 28 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI              1:37.99    1:34.78  
 29 Mertens, Lara A           10 SDY-SI               1:40.65    1:36.04  
 30 Hannat, Amina L           10 CAST-SI              1:37.60    1:39.10  
 31 Finley, Ryan C             9 SDAC-SI                   NT    1:39.94  
 32 Wu, Yvonne                 9 SSD-SI               1:41.57    1:39.99  
 33 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI               1:45.73    1:40.86  
 34 Allen, Jeri A              9 MRA-SI               1:44.53    1:41.75  
 35 Marriott, Beatrix M        9 CAST-SI                   NT    1:52.28  
 36 Dunn, Emma R               9 FAST-SI                   NT    1:55.91  
 37 Townsend, Anna R           9 CSA-SI                    NT    1:56.54  
 38 Seale, Kyra M              9 Unattached-SI        2:15.50    1:59.26  
 
Event 35  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Call, Macenzie            12 CSA-SI               1:13.01    1:04.89  
  2 Parot, Deanna C           12 Unattached-SI        1:17.78    1:11.38  
  3 Klapperich, Olivia J      12 SDAC-SI                   NT    1:12.02  
  4 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI               1:14.63    1:12.11  
  5 Winkleblech, Katelyn M    11 PS-SI                1:15.61    1:12.15  
  6 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                    NT    1:12.81  
  7 Flores, Olivia F          12 CAST-SI              1:13.85    1:14.10  
  8 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                1:22.97    1:14.18  
  9 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               1:17.01    1:14.27  
 10 Doyle, Emma R             11 NCA-SI               1:21.19    1:14.90  
 11 DeMerchant, Audrey C      12 Wind N Sea-SI        1:17.00    1:15.03  
 12 Pham, Joie                12 SDAC-SI              1:18.00    1:15.60  
 13 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI               1:21.09    1:16.43  
 14 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI               1:27.24    1:17.25  
 15 Cachay, Sophia D          12 SDY-SI               1:18.35    1:18.32  
 16 Suh, Emily M              12 RSD-SI               1:14.12    1:18.47  
 17 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI               1:28.99    1:20.58  
 18 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI               1:17.58    1:21.12  
 19 Anderson, Asya L          11 NCA-SI               1:28.21    1:21.32  
 20 Reed, Jaden L             12 CAST-SI              1:19.22    1:21.97  
 21 McDaniel, Nevaeh J        11 SBA-SI               1:33.09    1:22.99  
 22 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                   NT    1:24.10  
 23 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI               1:30.22    1:25.10  
 24 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI               1:33.86    1:25.43  
 25 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI               1:27.13    1:25.45  
 26 Dando, Odessa M           11 NCA-SI               1:22.59    1:25.83  
 27 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:34.29    1:26.02  
 28 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI               1:32.34    1:26.99  
 29 Navarro, Amaia N          11 MRA-SI               1:27.87    1:27.07  
 30 Miguel, Luciana G         11 ICAC-SI              1:34.43    1:28.63  
 31 Myrick, Rory L            11 RAQ-SI               1:45.79    1:30.40  
 32 Ramirez, Rae              11 SBA-SI               1:43.90    1:32.13  
 33 Blank, Ashleigh M         11 ICAC-SI                   NT    1:32.53  
 34 Rivera, Mia N             11 SBA-SI               1:46.54    1:42.70  
 35 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT    1:51.08  
 36 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI              2:53.49    2:39.73  
 
Event 37  Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Sonia F            13 RSD-SI               1:09.01    1:09.07  
  2 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                1:31.71    1:09.77  
  3 Lee, Ara                  13 NCA-SI               1:13.62    1:10.25  
  4 Bergan, Emily K           13 RSD-SI               1:11.52    1:11.28  
  5 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               1:13.16    1:11.37  
  6 Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI        1:15.63    1:15.31  
  7 Miguel, Katherine I       13 ICAC-SI              1:15.97    1:18.19  
  8 Guillard-Salgueira, Ana   13 Wind N Sea-SI        1:25.54    1:22.68  
 
Event 39  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Annabel P          6 RSD-SI                    NT      29.96  
  2 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 32.17      30.20  
  3 Meyer, Gabby K             6 HSA-SI                 31.05      33.33  
  4 Root, Rylee F              6 MRA-SI                 44.21      37.17  
  5 Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT      37.28  
  6 Taylor, Emma J             6 MRA-SI                    NT      37.30  
  7 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                 36.48      40.20  
 
Event 41  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SDY-SI                 44.13      42.49  
  2 Hundley, Milan F           7 SDY-SI                 50.00      48.66  
  3 Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 47.26      49.50  
  4 Hideg, Maia M              8 NCA-SI                 50.81      51.33  
  5 Morgan, Ella C             7 MRA-SI                 57.80      52.43  
  6 Corella, Lola J            8 MRA-SI                    NT      55.86  
  7 Cohen, Lauren O            7 PS-SI                     NT      56.11  
  8 Koff, Tessa B              7 RSD-SI                 57.28      58.20  
  9 Dang, Layla M              7 SDY-SI                 54.01      58.26  
 10 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI                 57.19      59.02  
 11 Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT    1:01.55  
 12 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI              1:01.43    1:04.58  
 13 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT    1:04.79  
 14 Clark, Ezri E              7 RAQ-SI               1:25.17    1:28.99  
 -- Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Liu, Joanne                8 SSD-SI                 18.09         DQ  
 
Event 43  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                48.96      41.84  
  2 Cline, Maggie J            9 HSA-SI                 50.27      42.70  
  3 Tscherch, Natalie K       10 SBA-SI                 45.69      43.50  
  4 Talmadge, Victoria E       9 ICAC-SI                44.66      43.69  
  5 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI                 45.91      43.74  
  6 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 46.19      43.87  
  7 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI                 46.24      44.80  
  8 Mench, Leinani E          10 HSA-SI                 44.42      44.95  
  9 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  46.70      45.01  
 10 Dang, Isabella A          10 SDY-SI                 46.90      45.04  
 11 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI               1:07.63      45.25  
 11 Richards, Isabelle F       9 PS-SI                  46.14      45.25  
 13 Lane, Madeline L          10 Wind N Sea-SI          44.69      45.35  
 14 Anderson, Evi G           10 CSA-SI                 50.34      45.67  
 15 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 46.54      45.85  
 16 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI                46.73      46.17  
 17 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI                 50.71      46.71  
 18 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI                 48.93      47.38  
 19 Milligan, Austin R        10 Wind N Sea-SI          49.34      48.27  
 20 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                  56.62      48.43  
 21 Mertens, Lara A           10 SDY-SI                 51.08      48.91  
 22 Wu, Yvonne                 9 SSD-SI                    NT      51.69  
 23 Hannat, Amina L           10 CAST-SI                52.27      52.39  
 24 Finley, Ryan C             9 SDAC-SI                   NT      52.68  
 25 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 51.45      52.83  
 26 Allen, Jeri A              9 MRA-SI                 52.82      52.97  
 27 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI                50.33      53.82  
 28 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI          50.90      56.64  
 29 Ortega, Lucia M           10 Wind N Sea-SI        1:04.28      57.30  
 30 Marriott, Beatrix M        9 CAST-SI                   NT      57.96  
 31 Townsend, Anna R           9 CSA-SI                    NT    1:00.36  
 32 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI               1:02.57    1:03.05  
 33 Seale, Kyra M              9 Unattached-SI             NT    1:13.70  
 -- McDonald, Devon D         10 RAQ-SI                 45.83         DQ  
 
Event 45  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Call, Macenzie            12 CSA-SI                 39.93      36.38  
  2 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                 39.73      37.48  
  3 Cachay, Sophia D          12 SDY-SI                 39.94      38.36  
  4 Doyle, Emma R             11 NCA-SI                 40.43      39.34  
  5 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI                 41.23      39.41  
  6 Flores, Olivia F          12 CAST-SI                40.58      39.72  
  7 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                 40.46      39.79  
  8 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 40.07      40.16  
  9 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                   NT      40.68  
 10 McDaniel, Nevaeh J        11 SBA-SI                 45.68      41.19  
 11 Reed, Jaden L             12 CAST-SI                41.61      41.51  
 12 DeMerchant, Audrey C      12 Wind N Sea-SI          44.20      42.10  
 13 Hagan, Ashley J           12 PS-SI                  49.95      42.38  
 14 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI                 43.83      43.13  
 15 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI                 46.32      43.57  
 16 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI                 42.25      43.60  
 17 Millum, Abegail G         12 MRA-SI                    NT      45.39  
 18 Dando, Odessa M           11 NCA-SI                 46.16      45.43  
 19 Miguel, Luciana G         11 ICAC-SI                48.95      45.74  
 20 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI                 47.14      45.81  
 21 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI                 44.08      46.25  
 22 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI                 50.19      46.38  
 23 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI                 47.73      46.77  
 24 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 49.96      48.35  
 25 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 49.12      51.24  
 26 Myrick, Rory L            11 RAQ-SI                 54.84      54.23  
 27 Ramirez, Rae              11 SBA-SI                    NT      54.32  
 28 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                    NT      58.98  
 29 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI              1:28.24    1:26.09  
 -- Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                    NT         DQ  
 
Event 47  Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bergan, Emily K           13 RSD-SI               1:25.01    1:20.38  
  2 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               1:24.76    1:21.34  
  3 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                1:47.54    1:24.52  
  4 Klein, Sonia F            13 RSD-SI               1:32.21    1:28.97  
  5 Lee, Ara                  13 NCA-SI               1:33.21    1:30.80  
  6 Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI        1:33.77    1:34.70  
  7 Miguel, Katherine I       13 ICAC-SI              1:45.95    1:39.86  
  8 Guillard-Salgueira, Ana   13 Wind N Sea-SI        1:41.96    1:41.19  
 
Event 49  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                    NT      35.55  
 -- Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT         DQ  
 -- Wilson, Annabel P          6 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                 41.81         DQ  
 
Event 51  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SDY-SI                 43.21      43.11  
  2 Hideg, Maia M              8 NCA-SI                 48.20      47.93  
  3 Wang, Miki A               8 SBA-SI                    NT      47.97  
  4 Hundley, Milan F           7 SDY-SI                 50.04      48.55  
  5 Morgan, Ella C             7 MRA-SI                    NT      51.11  
  6 Mayer, Isabella A          7 PS-SI                  59.73      58.59  
  7 Koff, Tessa B              7 RSD-SI               1:09.14    1:01.24  
  8 Drummond, Kadynce S        7 NCA-SI               1:06.08    1:04.71  
  9 Sawicki, Karina B          7 CAST-SI              1:11.59    1:12.80  
 -- Lacher, Reese E            7 MRA-SI                    NT         DQ  
 -- Yu, Kristen J              7 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Dang, Layla M              7 SDY-SI                 57.85         DQ  
 -- Cohen, Lauren O            7 PS-SI                     NT         DQ  
 -- Young, Taylor R            7 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Donahue, Hayden S          8 NCA-SI                 54.98         DQ  
 
Event 53  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quick, Alyssa J           10 RSD-SI                 42.42      39.04  
  2 Vangilder, Walker L       10 RSD-SI                 44.38      39.37  
  3 Koff, Ellie A             10 RSD-SI                 41.69      40.36  
  4 Tscherch, Natalie K       10 SBA-SI               1:07.22      41.12  
  5 Talmadge, Victoria E       9 ICAC-SI                43.09      41.29  
  6 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI                 44.37      42.52  
  7 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                  42.92      42.96  
  8 Segura, Allison L         10 SDY-SI                 42.54      43.16  
  9 Miller, Lily E            10 SBA-SI                 45.36      43.25  
 10 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI                 48.54      46.28  
 11 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI                 53.86      46.38  
 12 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI                45.83      46.59  
 13 Tran, Emma K              10 SSD-SI                 46.90      47.03  
 14 Mertens, Lara A           10 SDY-SI                 49.95      48.58  
 15 Milligan, Austin R        10 Wind N Sea-SI          55.41      48.65  
 16 Conner, Abby L            10 SDY-SI                 51.93      49.24  
 17 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI                   NT      49.27  
 18 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI                 48.95      49.83  
 19 Lane, Madeline L          10 Wind N Sea-SI          50.03      50.09  
 20 Dang, Isabella A          10 SDY-SI                 45.73      50.11  
 21 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI                 51.70      50.14  
 22 Hernandez, Luna E          9 CAST-SI                52.70      50.71  
 23 Sawicki, Annika U          9 CAST-SI                55.49      52.63  
 24 Hannat, Amina L           10 CAST-SI                53.40      54.75  
 25 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI        1:04.07      54.99  
 26 Wu, Yvonne                 9 SSD-SI                    NT      57.29  
 27 Cohen, Ashleigh J          9 PS-SI                  59.08      59.87  
 28 Drake, Kaitlyn L          10 MRA-SI               1:00.27    1:01.74  
 29 Finley, Ryan C             9 SDAC-SI                   NT    1:03.36  
 30 Ortega, Lucia M           10 Wind N Sea-SI             NT    1:08.63  
 -- Seale, Kyra M              9 Unattached-SI             NT         DQ  
 -- Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                 57.45         DQ  
 -- Suh, Lauren A             10 RSD-SI                 42.61         DQ  
 
Event 55  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Call, Macenzie            12 CSA-SI                    NT      35.87  
  2 Winkleblech, Katelyn M    11 PS-SI                  37.88      35.89  
  3 Tenney, Sarah             12 SBA-SI                 39.66      36.38  
  3 Parot, Deanna C           12 Unattached-SI          38.08      36.38  
  5 Pham, Joie                12 SDAC-SI                   NT      37.39  
  6 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI                 41.93      38.37  
  7 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI                 39.65      38.51  
  8 Klapperich, Olivia J      12 SDAC-SI                   NT      39.16  
  9 Backlund, Margareta V     11 Wind N Sea-SI             NT      39.38  
 10 Finley, Claire E          12 SDAC-SI                   NT      39.42  
 11 Cachay, Sophia D          12 SDY-SI                 38.17      39.53  
 12 Kenney, Georgia M         11 CSA-SI                 44.52      40.35  
 13 Suh, Emily M              12 RSD-SI                 40.25      41.71  
 14 Castro Gonzalez, Bertha   12 SBA-SI                 49.41      41.92  
 15 Anderson, Asya L          11 NCA-SI                 51.64      42.34  
 16 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI                 48.12      44.46  
 17 Navarro, Amaia N          11 MRA-SI                 50.36      44.50  
 18 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI                    NT      44.68  
 19 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI                 49.21      46.21  
 20 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                1:00.31      46.35  
 21 Rivera, Mia N             11 SBA-SI                 55.58      46.37  
 22 Doyle, Emma R             11 NCA-SI                 45.65      46.47  
 23 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI                 48.45      47.11  
 24 Bryson, Victoria I        12 SDY-SI                 46.94      48.07  
 25 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               1:32.51      49.87  
 26 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI                 51.83      49.91  
 27 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                 54.15      51.07  
 28 Hill, Avery F             11 RAQ-SI                 51.99      56.71  
 29 Myrick, Rory L            11 RAQ-SI                    NT      59.08  
 -- Dando, Odessa M           11 NCA-SI                 51.38         DQ  
 -- Dermody, Claire E         11 WAVE-SI              2:07.54         DQ  
 -- Ramirez, Rae              11 SBA-SI               1:08.70         DQ  
 
Event 57  Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               1:20.11    1:19.35  
  2 Johnson, Dilan M          14 SBA-SI               1:21.52    1:19.63  
  3 Bergan, Emily K           13 RSD-SI               1:23.92    1:22.45  
  4 Lee, Ara                  13 NCA-SI               1:41.82    1:31.53  
 
Event 59  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Audrey S             6 SSD-SI                 33.35      31.30  
  2 Galindo, Cammie K          6 RAQ-SI                 40.57      38.63  
 -- Flores Hidalgo, Natalia    6 SBA-SI                    NT         DQ  
 -- Wilson, Annabel P          6 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Meyer, Gabby K             6 HSA-SI                    NT         DQ  
 
Event 61  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quick, Alyssa J           10 RSD-SI                    NT    2:50.25  
  2 Cline, Maggie J            9 HSA-SI               3:02.78    2:52.74  
  3 Segura, Allison L         10 SDY-SI               3:00.21    2:56.95  
  4 Papoulias, Ava N           9 RAQ-SI               3:08.54    2:57.74  
  5 Miller, Lily E            10 SBA-SI               3:01.65    2:59.50  
  6 Peterson, Carly M         10 ICAC-SI              3:00.86    2:59.84  
  7 McDonald, Devon D         10 RAQ-SI               3:00.10    3:03.64  
  8 Milligan, Austin R        10 Wind N Sea-SI        3:20.86    3:03.96  
  9 Martinez, Laylene T        9 SDY-SI                    NT    3:05.18  
 10 Mayer, Sophie M           10 PS-SI                     NT    3:07.39  
 11 Suh, Lauren A             10 RSD-SI               3:08.57    3:08.71  
 12 Dang, Isabella A          10 SDY-SI               3:10.11    3:10.32  
 13 Conner, Abby L            10 SDY-SI               3:25.11    3:12.02  
 14 Vohnout, Kiele K          10 NCA-SI                    NT    3:13.65  
 15 Cromwell, Naomi           10 CAST-SI              3:21.29    3:17.98  
 16 Nagel, Elia T              9 Unattached-SI        3:26.92    3:19.52  
 17 Ruh, Lindsay R            10 RSD-SI               3:20.33    3:20.01  
 18 Tran, Emma K              10 SSD-SI               3:24.94    3:22.10  
 19 Ecarius, Emma N           10 NCA-SI               3:25.16    3:24.74  
 20 Adamson, Landyn D          9 MRA-SI                    NT    3:25.60  
 21 Mertens, Lara A           10 SDY-SI               3:25.39    3:25.61  
 22 Wu, Yvonne                 9 SSD-SI                    NT    3:39.32  
 
Event 63  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Call, Macenzie            12 CSA-SI                    NT    2:19.77  
  2 Backlund, Margareta V     11 Wind N Sea-SI        2:38.54    2:37.78  
  3 Parot, Deanna C           12 Unattached-SI             NT    2:42.02  
  4 Jarina, Sophia A          11 SDY-SI                    NT    2:43.27  
  5 Galik, Gwyneth L          12 PS-SI                2:55.71    2:46.30  
  6 Suh, Emily M              12 RSD-SI               2:44.01    2:48.65  
  7 Doyle, Emma R             11 NCA-SI               2:52.04    2:49.54  
  8 Stultz, Kayla R           11 RAQ-SI                    NT    2:51.12  
  8 Flores, Olivia F          12 CAST-SI              2:49.83    2:51.12  
 10 DeMerchant, Audrey C      12 Wind N Sea-SI             NT    2:51.39  
 11 Garofalo, Joyce E         12 RSD-SI                    NT    2:52.63  
 12 Torena, Jaelyn            11 SBA-SI               2:50.58    2:53.14  
 13 Ho, Kelsey C              11 NCA-SI               3:04.94    2:53.50  
 14 Reed, Jaden L             12 CAST-SI              3:00.43    2:54.80  
 15 Papoulias, Maya R         12 RAQ-SI               2:56.23    2:55.71  
 16 Carstairs, Lindsay A      11 RSD-SI               3:02.39    3:03.11  
 17 Yamamoto-Hill, Katherine  12 NCA-SI               3:20.47    3:04.34  
 18 Suchodolski, Allison L    11 NCA-SI               3:27.90    3:09.07  
 19 Dando, Odessa M           11 NCA-SI               3:04.21    3:12.78  
 20 Moro, Allison / Ally E    11 RSD-SI                    NT    3:14.42  
 21 Navarro, Amaia N          11 MRA-SI               3:25.48    3:18.50  
 22 Dermody, Claire E         11 WAVE-SI                   NT    5:40.36  
 
Event 65  Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Sonia F            13 RSD-SI               2:35.23    2:31.43  
  2 Wallace, Alex L           14 NCA-SI               2:32.35    2:34.74  
  3 Lee, Ara                  13 NCA-SI               2:40.13    2:37.73  
  4 Vergniault, Audrey A      13 Wind N Sea-SI        2:50.30    2:39.49  
  5 Gocal, Phoebe H           14 PS-SI                2:46.25    2:43.79