Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/29/17 05:58 AM
               2017 SI MRA C All Ages Meet - 5/27/17 to 5/28/17                
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jack M               8 Wind N Sea-SI          42.28      40.03  
  2 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 48.02      40.70  
  3 Fazen, Cooper J            8 PS-SI                     NT      45.26  
  4 Griffin, Dylan T           8 SDY-SI                 47.91      46.31  
  5 Huang, Ryan                8 SSD-SI                 50.24      46.46  
  6 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                58.51      49.33  
  7 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI                 56.76      51.49  
  8 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                 50.29      52.96  
  9 Yeakle, Peter M            7 MRA-SI                    NT      53.03  
 10 Liebig, Joe D              8 HSA-SI               1:02.01    1:00.83  
 11 Butcher, Taylor J          7 MRA-SI                    NT    1:01.69  
 12 Hyler, Antoan N            8 NCA-SI                    NT    1:09.17  
 13 Jonna, Benedict P          8 MRA-SI                    NT    1:57.31  
 
Event 4  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 30.91      31.94  
  2 Granger, Tyler J          10 CAST-SI                38.33      36.35  
  3 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 39.34      36.81  
  4 Kuleto, Ben D             10 SDAC-SI                   NT      36.87  
  5 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 37.61      37.80  
  6 Clary, Elliott H           9 HSA-SI                 39.84      37.99  
  7 Lee, William C             9 ICAC-SI                40.20      38.79  
  7 Thomas, Vaughn L          10 FAST-SI                42.65      38.79  
  9 Liu, Liam                  9 PS-SI                  41.25      39.63  
 10 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 44.14      39.89  
 11 Chen, Raiden W             9 SSD-SI                 38.37      40.55  
 12 Everitt, Gage M            9 CSA-SI                 41.19      40.61  
 13 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI                 39.82      41.00  
 14 Rausa, Jordan M           10 NCA-SI                 40.63      41.08  
 15 Hastings, Santo P         10 RSD-SI                    NT      41.47  
 16 Su, Ben or Benjamin M      9 RSD-SI                 42.52      41.79  
 17 Shaw, Tyler P              9 RSD-SI                 46.84      41.80  
 18 Fahr, George S             9 RSD-SI                 49.07      41.95  
 19 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 40.10      42.17  
 20 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI                45.36      42.44  
 21 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT      43.28  
 22 Chipman, Lowell D         10 SBA-SI                 43.99      43.41  
 23 Watson, William N          9 NCA-SI                    NT      43.79  
 23 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                  44.45      43.79  
 25 Clark, Alex T             10 RAQ-SI                 47.47      44.55  
 26 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI                 47.24      45.69  
 27 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI                53.36      47.66  
 28 Cragin, Johnny A           9 SDY-SI                    NT      48.27  
 29 Villa, Joaquin R           9 SBA-SI                    NT      50.61  
 30 Tran, William H            9 SSD-SI                 51.19      52.15  
 31 Platko, Stefano L          9 ICAC-SI                50.96      53.17  
 32 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                 48.42      53.45  
 
Event 6  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT      31.24  
  2 Finch, Jake A             12 CSA-SI                 34.18      32.51  
  3 Dillon, John D            12 NCA-SI                 34.34      33.17  
  4 De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI                 35.38      33.33  
  5 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI                 35.57      34.66  
  6 Spears, Griffin R         11 RSD-SI                 37.48      34.77  
  7 Hauschild, Kyle R         12 PS-SI                  39.46      35.23  
  8 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                34.19      35.28  
  9 Belasco, Jacob D          11 MRA-SI                 39.86      35.29  
 10 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI                38.51      35.42  
 11 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                  37.88      35.60  
 12 Frontis, Rhys R           11 RSD-SI                 42.36      37.02  
 13 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT      37.58  
 14 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI                 38.08      38.30  
 15 Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI                 43.71      38.64  
 16 Schwartz, Max A           11 RSD-SI                 39.40      39.13  
 17 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 37.31      39.40  
 18 Daly, Tyler G             12 NCA-SI                    NT      39.47  
 19 Davies, Diego W           11 MRA-SI                 39.84      39.51  
 20 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI                 41.43      39.83  
 21 Hanley, Nathan C          12 ICAC-SI                46.30      40.26  
 22 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 43.38      41.55  
 23 Kobold, Zander H          11 CAST-SI                41.70      41.91  
 24 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 41.75      42.50  
 25 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 48.92      45.36  
 26 Thompson, Noah E          11 ICAC-SI                   NT      48.14  
 27 Hyler, Khuyen M           11 NCA-SI                 51.16      49.20  
 28 DeSisto, Jake L           11 CSA-SI               1:00.38      51.04  
 
Event 8  Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fuentes, Anthony          15 SBA-SI                 26.39      25.92  
  2 Downes, Nathan E          13 CSA-SI                 32.69      26.79  
  3 Metta, Sami A             15 SBA-SI                 35.08      27.07  
  4 Moore, Jack R             14 Wind N Sea-SI          30.98      27.12  
  5 Modregon, Raymond         13 SBA-SI                 34.92      27.40  
  6 Corella, Joel H           14 MRA-SI                 30.64      29.04  
  7 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                30.04      29.52  
  8 Li, Raymond R             13 RSD-SI                    NT      30.34  
  9 Choi, Shiun K             13 NCA-SI                 34.57      30.87  
 10 Attisha, Michael R        13 RSD-SI                 31.22      31.33  
 11 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI                 30.55      31.66  
 12 Montgomery, Max K         14 CSA-SI                    NT      32.40  
 13 Smith, Eric C             14 ICAC-SI                35.47      32.75  
 14 Potter, Corey B           14 MRA-SI                 35.38      32.82  
 15 Lee, Daniel               13 ICAC-SI                31.83      33.10  
 16 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                  33.40      33.42  
 17 Blanchard, Tegan Z        13 SBA-SI                    NT      33.43  
 18 Blue, Preben N            13 Wind N Sea-SI          33.43      34.19  
 19 Hutchinson, Gabe E        13 HSA-SI                 34.17      34.27  
 20 Lemmon, Justin C          13 HSA-SI                 35.03      35.05  
 21 McDonald, James C         13 RAQ-SI                 39.29      36.08  
 22 Marin, Maddox A           13 ICAC-SI                35.84      36.21  
 
Event 10  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               2:02.72    1:49.55  
  2 Magers, Sebass J           6 Unattached-SI        1:34.80    1:57.63  
  3 Lane, Jack M               8 Wind N Sea-SI             NT    1:59.02  
  4 Fazen, Cooper J            8 PS-SI                     NT    2:05.27  
 -- Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT         DQ  
 -- Huang, Ryan                8 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Hyler, Antoan N            8 NCA-SI                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:23.28    1:27.13  
  2 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               1:34.98    1:34.14  
  3 Praseuth, Mitchell B      10 RSD-SI               2:27.43    1:34.77  
  4 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:35.41    1:37.03  
  5 Su, Ben or Benjamin M      9 RSD-SI               1:40.77    1:38.62  
  6 Granger, Tyler J          10 CAST-SI              1:44.99    1:39.80  
  7 Liu, Liam                  9 PS-SI                     NT    1:41.02  
  8 Clary, Elliott H           9 HSA-SI               1:50.21    1:45.18  
  9 Chen, Raiden W             9 SSD-SI               1:50.19    1:46.52  
 10 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                    NT    1:47.56  
 11 Shaw, Tyler P              9 RSD-SI                    NT    1:48.54  
 12 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI              1:51.20    1:48.74  
 13 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT    1:49.49  
 14 Thomas, Vaughn L          10 FAST-SI              2:19.86    1:49.53  
 15 Everitt, Gage M            9 CSA-SI                    NT    1:51.48  
 16 Tenney, Charles            9 SBA-SI               1:56.76    1:52.48  
 17 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                2:01.03    1:55.33  
 18 Watson, William N          9 NCA-SI                    NT    2:00.98  
 19 Tran, William H            9 SSD-SI                    NT    2:17.50  
 -- Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              2:32.68         DQ  
 -- Fahr, George S             9 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Shew, Noah M               9 RSD-SI               1:49.13         DQ  
 
Event 14  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT    1:24.22  
  2 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:29.25    1:25.12  
  3 Dillon, John D            12 NCA-SI               1:28.46    1:27.37  
  4 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI               1:38.82    1:28.71  
  5 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI              1:33.00    1:29.48  
  6 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI               1:40.21    1:35.12  
  7 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT    1:35.43  
  8 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:33.97    1:35.56  
  9 Spears, Griffin R         11 RSD-SI               1:41.17    1:36.09  
 10 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                1:42.40    1:37.53  
 11 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI              1:46.28    1:37.65  
 12 Belasco, Jacob D          11 MRA-SI               2:01.73    1:37.95  
 13 Hauschild, Kyle R         12 PS-SI                     NT    1:38.61  
 14 Schwartz, Max A           11 RSD-SI               2:01.53    1:45.71  
 15 Hanley, Nathan C          12 ICAC-SI                   NT    1:52.42  
 16 Gavino, Anthony           11 SBA-SI               1:57.90    1:54.58  
 17 Kobold, Zander H          11 CAST-SI              2:02.85    1:58.55  
 18 Fennelly, Liam C          11 RAQ-SI               1:58.78    1:58.78  
 19 Thompson, Noah E          11 ICAC-SI                   NT    2:06.54  
 -- Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI               1:32.87         DQ  
 -- Hyler, Khuyen M           11 NCA-SI                    NT         DQ  
 -- Daly, Tyler G             12 NCA-SI                    NT         DQ  
 -- Hayden, Jacob M           11 SBA-SI               2:01.04         DQ  
 
Event 16  Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               2:45.73    2:28.88  
  2 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               2:53.18    2:34.35  
  3 Metta, Sami A             15 SBA-SI                    NT    2:35.10  
  4 Modregon, Raymond         13 SBA-SI               2:42.91    2:41.21  
  5 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               3:06.15    2:53.67  
  6 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                3:08.18    2:58.56  
  7 Li, Raymond R             13 RSD-SI                    NT    3:00.93  
  8 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    3:06.10  
 -- Smith, Eric C             14 ICAC-SI              3:28.64         DQ  
 -- Lee, Daniel               13 ICAC-SI              3:12.44         DQ  
 -- Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               3:11.77         DQ  
 -- McDonald, James C         13 RAQ-SI                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Ryan                8 SSD-SI                 57.17      57.45  
  2 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:08.97    1:00.84  
  3 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT    1:06.37  
  4 Griffin, Dylan T           8 SDY-SI                    NT    1:09.03  
 -- Hornsten, Seth D           7 RSD-SI               1:29.57         DQ  
 -- Butcher, Taylor J          7 MRA-SI                    NT         DQ  
 -- Liebig, Joe D              8 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT         DQ  
 -- Hyler, Antoan N            8 NCA-SI                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 47.42      45.95  
  2 Brown JR, JJ S            10 SDY-SI                 53.38      49.72  
  3 Granger, Tyler J          10 CAST-SI                50.75      50.96  
  4 Hastings, Santo P         10 RSD-SI                    NT      52.18  
  5 Praseuth, Mitchell B      10 RSD-SI                 58.58      52.50  
  6 Shew, Noah M               9 RSD-SI                 55.27      53.04  
  7 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                1:00.73      53.19  
  8 Chen, Raiden W             9 SSD-SI                 54.87      53.80  
  9 Thomas, Vaughn L          10 FAST-SI                   NT      53.99  
 10 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT      54.62  
 11 Nguyen, Kenji D            9 ICAC-SI                57.39      54.98  
 12 Shaw, Tyler P              9 RSD-SI                 54.84      55.51  
 13 Liu, Liam                  9 PS-SI                  55.19      56.64  
 14 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI                 58.13      56.87  
 15 Everitt, Gage M            9 CSA-SI               1:04.10      59.77  
 16 Rausa, Jordan M           10 NCA-SI               1:11.88      59.91  
 17 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI               1:02.83    1:03.89  
 18 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:09.30    1:03.99  
 19 Platko, Stefano L          9 ICAC-SI                   NT    1:09.57  
 20 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 59.38    1:09.83  
 21 Watson, William N          9 NCA-SI                    NT    1:09.85  
 22 Cragin, Johnny A           9 SDY-SI                    NT    1:10.71  
 23 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:15.28    1:15.03  
 24 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI               1:18.14    1:17.66  
 25 Tran, William H            9 SSD-SI               1:26.87    1:21.62  
 -- Fahr, George S             9 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT         DQ  
 -- Clary, Elliott H           9 HSA-SI                 56.50         DQ  
 -- Su, Ben or Benjamin M      9 RSD-SI                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 46.82      44.29  
  2 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                46.13      44.42  
  3 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT      44.53  
  4 De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI                 47.41      45.11  
  5 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI                 47.68      45.92  
  6 Finch, Jake A             12 CSA-SI                 51.68      46.32  
  7 Dillon, John D            12 NCA-SI                 47.14      47.55  
  8 Hauschild, Kyle R         12 PS-SI                  53.37      49.48  
  9 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI                 52.57      49.52  
 10 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT      50.28  
 11 Spears, Griffin R         11 RSD-SI                 54.84      52.14  
 12 Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI                 59.82      52.88  
 13 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 56.41      54.21  
 14 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                  56.55      54.82  
 15 Frontis, Rhys R           11 RSD-SI                    NT      55.08  
 16 Hyler, Khuyen M           11 NCA-SI               1:02.84      55.20  
 17 Pongun, Phoenix S         11 FAST-SI                52.60      55.78  
 18 Daly, Tyler G             12 NCA-SI                    NT      56.13  
 19 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 59.92      57.06  
 20 Hanley, Nathan C          12 ICAC-SI                   NT      57.67  
 21 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 56.66      58.19  
 22 Schwartz, Max A           11 RSD-SI               1:02.52    1:00.19  
 23 Kobold, Zander H          11 CAST-SI                   NT    1:00.33  
 24 Davies, Diego W           11 MRA-SI                 59.33    1:03.42  
 25 DeSisto, Jake L           11 CSA-SI                    NT    1:05.63  
 -- Oliverio, Marcelino       12 SDY-SI               1:01.15         DQ  
 -- Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 59.03         DQ  
 -- Belasco, Jacob D          11 MRA-SI                 52.10         DQ  
 -- Thompson, Noah E          11 ICAC-SI                   NT         DQ  
 
Event 24  Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Jack R             14 Wind N Sea-SI        1:35.80    1:19.20  
  2 Fuentes, Anthony          15 SBA-SI               1:15.94    1:19.30  
  3 Modregon, Raymond         13 SBA-SI               1:39.32    1:25.86  
  4 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               1:37.76    1:27.27  
  5 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               1:38.05    1:29.53  
  6 Lemmon, Justin C          13 HSA-SI               1:33.50    1:30.11  
  7 Corella, Joel H           14 MRA-SI               1:36.17    1:30.68  
  8 Smith, Eric C             14 ICAC-SI              1:38.98    1:34.48  
  9 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:39.26    1:34.79  
 10 Attisha, Michael R        13 RSD-SI               1:36.32    1:36.02  
 11 Marin, Maddox A           13 ICAC-SI              1:46.27    1:36.92  
 12 Hutchinson, Gabe E        13 HSA-SI               1:42.87    1:39.09  
 13 Blue, Preben N            13 Wind N Sea-SI        1:45.00    1:39.72  
 14 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    1:39.89  
 15 McDonald, James C         13 RAQ-SI                    NT    1:50.49  
 -- Potter, Corey B           14 MRA-SI               1:45.75         DQ  
 -- Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               1:46.16         DQ  
 -- Li, Raymond R             13 RSD-SI                    NT         DQ  
 -- Blanchard, Tegan Z        13 SBA-SI                    NT         DQ  
 -- Lee, Daniel               13 ICAC-SI              1:29.32         DQ  
 
Event 30  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Jasper J             6 PS-SI                  27.25      24.24  
  2 Corchado, Cade T           6 Unattached-SI             NT      29.24  
 
Event 32  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jack M               8 Wind N Sea-SI        1:36.50    1:31.11  
  2 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:50.73    1:42.29  
  3 Huang, Ryan                8 SSD-SI               1:54.80    1:43.22  
  4 Magers, Sebass J           6 Unattached-SI             NT    1:44.47  
  5 Simpson, Ben S             7 RSD-SI               1:50.88    1:45.75  
  6 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI                    NT    1:55.03  
  7 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI              2:16.13    1:58.30  
  8 Wang, Daniel               8 SSD-SI                    NT    2:01.77  
  9 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI               2:02.95    2:07.31  
 10 Liebig, Joe D              8 HSA-SI               2:24.67    2:08.82  
 11 Yeakle, Peter M            7 MRA-SI                    NT    2:10.38  
 
Event 34  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:11.63    1:13.89  
  2 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI              1:21.06    1:18.19  
  3 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               1:22.27    1:20.11  
  4 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               1:26.10    1:21.29  
  5 Woo, Alexander H          10 PS-SI                1:22.85    1:22.26  
  6 Liu, Liam                  9 PS-SI                1:33.71    1:25.47  
  7 Lee, William C             9 ICAC-SI              1:27.29    1:26.49  
  8 Everitt, Gage M            9 CSA-SI               1:33.03    1:28.34  
  9 Tenney, Charles            9 SBA-SI               1:33.63    1:29.74  
 10 Fahr, George S             9 RSD-SI                    NT    1:32.08  
 11 Tucker, Evan J             9 HSA-SI               1:46.79    1:33.82  
 12 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT    1:35.63  
 13 Dailey, Sawyer E           9 NCA-SI                    NT    1:38.33  
 14 Clark, Alex T             10 RAQ-SI                    NT    1:45.98  
 15 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI               1:45.15    1:47.88  
 16 Tran, William H            9 SSD-SI               1:56.59    1:53.17  
 17 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI                    NT    1:57.11  
 18 Anderson, Elliot B        10 SDY-SI                    NT    2:04.00  
 
Event 36  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tlalka, Kevin T           12 NCA-SI               1:12.71    1:09.19  
  2 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT    1:10.37  
  3 Finch, Jake A             12 CSA-SI               1:27.28    1:11.77  
  4 Temple, Logan M           11 NCA-SI               1:19.13    1:12.60  
  5 De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI               1:16.87    1:14.39  
  6 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                1:25.10    1:18.70  
  7 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI              1:16.84    1:18.96  
  8 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI               1:17.88    1:19.35  
  9 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:25.09    1:20.96  
 10 Waller, Chris             12 NCA-SI                    NT    1:21.94  
 11 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:27.64    1:22.15  
 12 Geurtsen-Shoemate, Samue  11 Wind N Sea-SI        1:27.74    1:23.49  
 13 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI               1:28.02    1:24.60  
 14 Belasco, Jacob D          11 MRA-SI               1:26.62    1:25.13  
 15 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT    1:26.42  
 16 Anderson, Hudson T        11 SDY-SI               1:34.55    1:29.73  
 17 Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI               1:41.57    1:30.41  
 18 Gavino, Anthony           11 SBA-SI               1:39.75    1:36.61  
 19 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI               1:58.46    1:44.99  
 20 DeSisto, Jake L           11 CSA-SI               2:14.04    1:49.11  
 
Event 38  Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               1:05.54      58.77  
  2 Metta, Sami A             15 SBA-SI               1:05.43      59.41  
  3 Moore, Jack R             14 Wind N Sea-SI        1:07.16    1:00.61  
  4 Lam, Vincent T            13 RSD-SI               1:05.49    1:03.29  
  5 Saade Cheikka, Elie       15 SBA-SI               1:10.22    1:03.58  
  6 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:08.89    1:05.35  
  7 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               1:06.48    1:05.55  
  8 Corella, Joel H           14 MRA-SI                    NT    1:06.07  
  9 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:06.44    1:06.20  
 10 Martinez, Evan G          13 HSA-SI               1:13.44    1:06.77  
 11 Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                1:08.60    1:07.67  
 12 Li, Raymond R             13 RSD-SI               1:09.31    1:07.68  
 13 Attisha, Michael R        13 RSD-SI               1:09.97    1:07.92  
 14 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               1:13.34    1:08.19  
 15 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:15.24    1:09.22  
 16 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               1:13.40    1:10.56  
 17 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    1:11.30  
 18 Lee, Daniel               13 ICAC-SI              1:14.44    1:15.84  
 19 Hutchinson, Gabe E        13 HSA-SI               1:17.31    1:20.19  
 20 McDonald, James C         13 RAQ-SI               1:19.92    1:20.73  
 21 Tscherch, Noah G          13 SBA-SI               1:23.98    1:27.70  
 
Event 40  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Jasper J             6 PS-SI                     NT      31.29  
  2 Corchado, Cade T           6 Unattached-SI             NT      32.62  
 
Event 42  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jack M               8 Wind N Sea-SI          49.92      51.58  
  2 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 58.77      53.53  
  3 Huang, Ryan                8 SSD-SI                 58.90      56.83  
  4 Simpson, Ben S             7 RSD-SI                 56.04      58.26  
  5 Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI              1:01.51      59.68  
  6 Hornsten, Seth D           7 RSD-SI               1:07.89    1:06.69  
  7 Yeakle, Peter M            7 MRA-SI                    NT    1:13.61  
  8 Wang, Daniel               8 SSD-SI                    NT    1:15.38  
  9 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT    1:15.58  
 10 Butcher, Taylor J          7 MRA-SI                    NT    1:16.00  
 -- Jonna, Benedict P          8 MRA-SI                    NT         DQ  
 -- Griffin, Dylan T           8 SDY-SI               1:01.43         DQ  
 
Event 44  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 37.08      38.96  
  2 Liu, Liam                  9 PS-SI                  45.76      43.39  
  3 Brown JR, JJ S            10 SDY-SI                 45.71      43.90  
  4 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 46.59      44.78  
  5 Everitt, Gage M            9 CSA-SI                 46.41      44.89  
  6 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  47.63      45.09  
  7 Lee, Dahvin               10 NCA-SI                 49.65      45.37  
  8 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                 50.35      47.07  
  9 Lee, William C             9 ICAC-SI                48.89      47.32  
 10 Hastings, Santo P         10 RSD-SI                    NT      47.33  
 11 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT      49.19  
 12 Rausa, Jordan M           10 NCA-SI                    NT      50.75  
 13 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 51.07      51.35  
 14 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI                 53.67      51.38  
 15 Chipman, Lowell D         10 SBA-SI                 55.45      51.89  
 16 Cragin, Johnny A           9 SDY-SI                    NT      52.48  
 17 Chen, Raiden W             9 SSD-SI                    NT      53.81  
 18 Dailey, Sawyer E           9 NCA-SI                    NT      55.29  
 19 Fahr, George S             9 RSD-SI                    NT      56.38  
 20 Tran, William H            9 SSD-SI                    NT      57.02  
 21 Villa, Joaquin R           9 SBA-SI                    NT      59.30  
 -- Anderson, Elliot B        10 SDY-SI                    NT         DQ  
 -- Clark, Alex T             10 RAQ-SI               1:04.91         DQ  
 
Event 46  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Somenzi, Luca             12 RSD-SI                 41.65      39.13  
  2 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 40.13      40.04  
  3 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT      40.07  
  4 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 41.45      40.99  
  5 De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI                 44.10      41.17  
  6 Finch, Jake A             12 CSA-SI                 45.90      43.12  
  7 Belasco, Jacob D          11 MRA-SI                 46.01      43.14  
  8 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 43.57      43.25  
  9 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 47.02      43.55  
 10 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT      44.53  
 11 Waller, Chris             12 NCA-SI                    NT      44.85  
 12 Geurtsen-Shoemate, Samue  11 Wind N Sea-SI             NT      48.06  
 13 Anderson, Hudson T        11 SDY-SI                 50.52      49.84  
 14 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI                 49.65      50.29  
 15 Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 49.22      52.54  
 -- Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI                 55.59         DQ  
 -- DeSisto, Jake L           11 CSA-SI               1:06.00         DQ  
 
Event 48  Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               1:33.13    1:10.45  
  2 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:21.06    1:15.05  
  3 Lam, Vincent T            13 RSD-SI               1:20.47    1:16.27  
  4 Lemler, Kyle J            14 HSA-SI                    NT    1:16.91  
  5 Amberg, Lucas J           13 NCA-SI               1:22.56    1:19.89  
  6 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               1:20.93    1:19.93  
  7 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:34.90    1:21.75  
  8 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:24.49    1:22.93  
  9 Attisha, Michael R        13 RSD-SI               1:25.39    1:23.64  
 10 Martinez, Evan G          13 HSA-SI                    NT    1:24.27  
 11 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:29.59    1:26.32  
 12 Li, Raymond R             13 RSD-SI               1:35.15    1:28.68  
 13 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI                   NT    1:28.78  
 14 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               1:36.13    1:30.91  
 15 Lee, Daniel               13 ICAC-SI              1:36.22    1:39.39  
 16 Tscherch, Noah G          13 SBA-SI               1:49.84    1:41.24  
 17 Hutchinson, Gabe E        13 HSA-SI               1:46.07    1:49.42  
 18 McDonald, James C         13 RAQ-SI               1:56.09    2:01.36  
 -- Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                1:32.55         DQ  
 
Event 50  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Chen, Jasper J             6 PS-SI                     NT         DQ  
 
Event 52  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Jack M               8 Wind N Sea-SI        1:02.20      59.40  
  2 Magers, Sebass J           6 Unattached-SI        1:00.15      59.80  
  3 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT      59.91  
  4 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:02.82    1:00.05  
  5 Griffin, Dylan T           8 SDY-SI                    NT    1:06.41  
 -- Wang, Daniel               8 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Huang, Ryan                8 SSD-SI                    NT         DQ  
 -- Simpson, Ben S             7 RSD-SI               1:11.45         DQ  
 -- Armendariz Nikonova, And   7 WAVE-SI                   NT         DQ  
 
Event 54  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Favish, Aiden M           10 SDAC-SI                44.64      38.39  
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 38.89      38.62  
  3 Liu, Liam                  9 PS-SI                  46.10      40.09  
  4 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  48.58      42.68  
  5 Lee, Dahvin               10 NCA-SI                 53.80      44.73  
  6 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 59.44      48.37  
  7 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 49.43      48.58  
  8 Lee, William C             9 ICAC-SI                51.72      49.45  
  9 Fahr, George S             9 RSD-SI                    NT      49.57  
 10 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT      50.69  
 11 Rausa, Jordan M           10 NCA-SI                    NT      52.46  
 12 Everitt, Gage M            9 CSA-SI               1:06.95      58.32  
 13 Tran, William H            9 SSD-SI               1:09.58    1:14.90  
 14 Hornsten, Pete L           9 RSD-SI               1:17.59    1:15.57  
 -- Chen, Raiden W             9 SSD-SI                 58.06         DQ  
 -- Cragin, Johnny A           9 SDY-SI                    NT         DQ  
 -- Dailey, Sawyer E           9 NCA-SI                    NT         DQ  
 
Event 56  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 39.27      32.46  
  2 Tlalka, Kevin T           12 NCA-SI                 38.26      36.61  
  3 Martinez JR, Mark A       12 SDY-SI                 38.91      37.73  
  4 Temple, Logan M           11 NCA-SI                 39.76      38.16  
  5 De La Pena Aguilar, Fern  11 SDY-SI                 45.54      41.70  
  6 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT      42.36  
  7 Belasco, Jacob D          11 MRA-SI                 41.14      42.59  
  8 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                  49.91      43.17  
  9 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI                44.96      43.57  
 10 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 47.49      44.39  
 11 Park, Alex Y              11 NCA-SI                    NT      45.96  
 12 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 53.94      50.21  
 13 Anderson, Hudson T        11 SDY-SI                 50.01      50.70  
 14 Nguyen, Nathan H          11 RAQ-SI                    NT      54.47  
 15 Griffin, Tyler T          11 SDY-SI                 54.14    1:04.12  
 -- Gavino, Anthony           11 SBA-SI                 57.05         DQ  
 
Event 58  Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fuentes, Anthony          15 SBA-SI               1:08.43    1:02.57  
  2 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               2:05.30    1:12.93  
  3 Saade Cheikka, Elie       15 SBA-SI               1:32.30    1:15.92  
  4 Lam, Vincent T            13 RSD-SI               1:15.08    1:16.46  
  5 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               1:55.54    1:16.77  
  6 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              1:20.90    1:18.07  
  7 Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                1:24.25    1:21.59  
  8 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               1:26.84    1:27.74  
  9 Pritchard, Jacob W        13 PS-SI                1:31.67    1:28.80  
 10 Lee, Daniel               13 ICAC-SI              1:33.51    1:32.92  
 -- Li, Raymond R             13 RSD-SI               1:31.39         DQ  
 
Event 60  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Jasper J             6 PS-SI                     NT      29.07  
 
Event 62  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               3:02.47    2:57.48  
  2 Lee, Dahvin               10 NCA-SI               3:03.24    2:58.44  
  3 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               3:06.62    3:02.04  
  4 Lee, William C             9 ICAC-SI                   NT    3:05.03  
  5 Everitt, Gage M            9 CSA-SI               3:25.47    3:07.92  
  6 Chen, Raiden W             9 SSD-SI               3:21.08    3:15.30  
  7 Strother, Shade K         10 RAQ-SI                    NT    3:20.10  
 
Event 64  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Finch, Jake A             12 CSA-SI               2:51.66    2:32.72  
  2 Golu, Alexander D         11 Unattached-SI             NT    2:32.77  
  3 Temple, Logan M           11 NCA-SI               2:54.76    2:48.73  
  4 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               2:59.58    2:51.24  
  5 Somenzi, Luca             12 RSD-SI                    NT    2:51.58  
  6 Rozenshteyn, Michael D    11 CAST-SI              2:54.14    2:51.67  
  7 Koenig, Benjamin T        11 PS-SI                3:30.08    2:51.80  
  8 Hornsten, Luke W          12 RSD-SI                    NT    3:02.04  
  9 Schalge, Blake            11 SBA-SI               3:08.51    3:02.86  
 10 Waller, Chris             12 NCA-SI                    NT    3:07.45  
 
Event 66  Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemler, Kyle J            14 HSA-SI                    NT    2:07.75  
  2 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               2:20.18    2:12.17  
  3 Metta, Sami A             15 SBA-SI               2:29.09    2:13.23  
  4 Moore, Jack R             14 Wind N Sea-SI        2:30.98    2:20.35  
  5 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               2:24.76    2:21.69  
  6 Saade Cheikka, Elie       15 SBA-SI               2:33.69    2:23.37  
  7 Corella, Joel H           14 MRA-SI                    NT    2:23.98  
  8 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              2:31.41    2:25.24  
  9 Lam, Vincent T            13 RSD-SI               2:38.52    2:25.64  
 10 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               2:29.33    2:26.99  
 11 Choi, Shiun K             13 NCA-SI               2:38.82    2:30.86  
 12 Martinez, Evan G          13 HSA-SI                    NT    2:32.20  
 13 Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                2:33.41    2:33.32  
 14 Armandariz Nikonova, Dan  14 WAVE-SI              2:38.89    2:38.21  
 15 Li, Raymond R             13 RSD-SI               2:42.66    2:39.09  
 16 Hutchinson, Gabe E        13 HSA-SI               2:48.37    2:48.68  
 17 Lee, Daniel               13 ICAC-SI                   NT    2:50.99  
 18 McDonald, James C         13 RAQ-SI               3:08.66    3:02.38