Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/21/17 07:32 PM
               2017 SI MRA AB All Ages Meet - 5/19/17 to 5/21/17               
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 11 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Monge, Colin G            16 PS-SI               18:06.83   17:52.21  
     1:06.26  2:17.26  3:29.23  4:41.81  5:54.56  7:06.13  8:18.74  9:30.90
    10:43.02 11:54.52 13:06.40 14:18.61 15:31.33 16:43.20 17:52.21         
  2 Mulder, Michael D         16 PS-SI               17:41.42   18:04.92  
     1:06.60  2:17.42  3:29.27  4:41.51  5:54.22  7:06.84  8:19.54  9:31.76
    10:44.50 11:57.21 13:11.06 14:25.25 15:39.74 16:54.11 18:04.92         
  3 Davies, Greyson J         13 CAST-SI             20:59.35   18:16.98  
     1:09.54  2:23.94  3:37.89  4:52.52  6:06.82  7:20.52  8:33.95  9:46.99
    11:01.21 12:13.74 13:26.94 14:39.88 15:52.97 17:05.75 18:16.98         
  4 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI              19:10.38   18:24.47  
     1:06.20  2:18.12  3:32.11  4:45.85  5:59.15  7:13.22  8:27.14  9:41.95
    10:56.35 12:10.55 13:25.73 14:41.20 15:56.01 17:10.86 18:24.47         
  5 Wong, Kyle R              13 RSD-SI              20:16.92   18:45.25  
     1:10.03  2:24.91  3:39.18  4:53.46  6:07.66  7:22.09  8:35.80  9:50.94
    11:05.97 12:22.19 13:37.76 14:55.01 16:12.26 17:29.30 18:45.25         
  6 Amble, Mason S            13 PS-SI               18:50.17   18:46.14  
     1:08.62  2:24.55  3:40.73  4:57.64  6:12.04  7:27.87  8:43.01  9:58.88
    11:13.74 12:29.72 13:46.17 15:02.36 16:20.14 17:34.93 18:46.14         
  7 Yang, Eric                13 RSD-SI              20:00.00   19:10.54  
     1:10.17  2:25.85  3:42.06  4:59.22  6:17.03  7:35.00  8:52.10 10:09.91
    11:27.41 12:45.28 14:02.63 15:20.65 16:38.87 17:56.69 19:10.54         
  8 Snyder, Noah C            16 PS-SI               18:50.53   19:15.34  
     1:06.46  2:22.24  3:40.13  4:58.82  6:19.58  7:39.94  8:58.10 10:16.86
    11:36.28 12:53.12 14:11.46 15:31.27 16:47.79 18:03.36 19:15.34         
  9 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI             18:44.16   19:17.85  
     1:07.76  2:22.64  3:39.05  4:53.05  6:09.76  7:26.91  8:44.89 10:03.04
    11:22.00 12:41.51 14:00.56 15:20.75 16:40.95 18:01.58 19:17.85         
 10 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI              20:13.09   19:19.91  
     1:11.36  2:28.45  3:45.52  5:02.98  6:20.98  7:38.85  8:57.10 10:15.60
    11:34.11 12:52.62 14:11.11 15:29.30 16:47.36 18:05.03 19:19.91         
 11 Fazen, Collin B           13 PS-SI               22:14.47   19:31.70  
     1:14.48  2:32.38  3:51.99  5:10.41  6:28.45  7:46.73  9:04.08 10:23.18
    11:41.81 13:00.99 14:19.24 15:37.60 16:56.58 18:14.97 19:31.70         
 12 Brecht, Andrew J          11 PS-SI               19:59.00   19:40.23  
     1:14.68  2:33.60  3:52.61  5:11.28  6:30.03  7:49.73  9:08.61 10:27.55
    11:46.43 13:04.94 14:24.11 15:43.64 17:03.12 18:22.12 19:40.23         
 13 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI             21:40.88   19:45.52  
     1:13.08  2:32.65  3:51.94  5:12.60  6:33.09  7:53.89  9:14.56 10:35.17
    11:54.39 13:14.29 14:33.21 15:52.05 17:11.02 18:29.23 19:45.52         
 14 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI              20:00.00   20:08.72  
     1:14.91  2:34.58  3:55.88  5:17.52  6:39.18  8:00.35  9:21.47 10:42.96
    12:05.13 13:26.66 14:48.23 16:09.54 17:29.59 18:50.93 20:08.72         
 15 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI              22:00.00   20:39.24  
     1:15.79  2:36.75  3:58.40  5:20.93  6:43.92  8:06.99  9:30.96 10:55.50
    12:19.28 13:43.60 15:06.92 16:30.52 17:54.00 19:17.46 20:39.24         
 16 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI             22:51.70   20:53.21  
     1:16.75  2:40.48  4:03.10  5:27.31  6:51.27  8:16.95  9:42.67 11:09.75
    12:35.82 14:01.77 15:26.63 16:51.32 18:15.48 19:36.16 20:53.21         
 17 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI             22:51.70   21:38.42  
     1:18.64  2:41.88  4:05.94  5:31.21  6:57.12  8:23.90  9:50.99 11:19.16
    12:48.78 14:18.48 15:46.40 17:15.15 18:45.71 20:16.41 21:38.42         
 18 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI             22:51.70   23:35.90  
     1:27.09  2:57.25  4:30.05  6:01.92  7:40.56  9:11.61 10:48.45 12:27.25
    14:02.28 15:39.01 17:16.17 18:55.97 20:33.30 22:10.56 23:35.90         
 
Event 4  Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               4:27.53    4:28.98  
       30.28  1:03.60  1:37.27  2:11.33  2:45.13  3:20.28  3:54.60  4:28.98
  1 Greenman, Carter P        16 RSD-SI               5:00.00    5:01.13  
       32.63  1:08.41  1:46.39  2:24.96  3:03.83  3:42.95  4:22.54  5:01.13
  2 Steel, Aidan T            16 PS-SI                4:37.27    4:36.84  
       30.88  1:04.65  1:39.18  2:14.52  2:50.02  3:25.79  4:01.52  4:36.84
  2 Logan, Griffin T          16 PS-SI                5:26.40    5:02.16  
       33.75  1:12.24  1:51.69  2:31.32  3:10.55  3:50.19  4:27.14  5:02.16
  3 Mulder, Michael D         16 PS-SI                4:27.67    4:37.32  
       31.23  1:04.68  1:39.68  2:14.94  2:50.72  3:27.19  4:03.19  4:37.32
  3 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              5:10.75    5:05.21  
       33.75  1:12.65  1:52.15  2:31.22  3:09.99  3:49.88  4:27.64  5:05.21
  4 Monge, Colin G            16 PS-SI                4:34.82    4:40.19  
       30.90  1:04.93  1:40.00  2:16.06  2:52.38  3:28.51  4:04.71  4:40.19
  4 Vail, Timothy S           17 UN-SI                5:26.40    5:22.47  
       34.34  1:13.57  1:54.63  2:35.74  3:17.13  3:59.85  4:42.18  5:22.47
  5 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               4:40.11    4:41.22  
       31.19  1:05.94  1:41.34  2:17.46  2:53.87  3:29.99  4:06.22  4:41.22
  5 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                5:18.98    5:25.44  
       34.99  1:14.15  1:55.33  2:38.17  3:20.44  4:04.17  4:45.51  5:25.44
  6 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               4:55.68    4:54.21  
       32.66  1:09.12  1:47.19  2:25.64  3:03.53  3:40.66  4:17.94  4:54.21
 
Event 6  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               4:54.77    4:36.65  
       30.80  1:05.32  1:40.69  2:15.67  2:50.78  3:26.27  4:01.87  4:36.65
  2 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              4:41.85    4:41.68  
       31.08  1:05.60  1:41.28  2:17.27  2:53.14  3:29.51  4:05.64  4:41.68
  3 Amble, Mason S            13 PS-SI                4:44.17    4:44.69  
       31.01  1:05.65  1:41.56  2:17.90  2:54.64  3:32.06  4:08.75  4:44.69
  4 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               5:08.40    4:45.75  
       32.50  1:09.35  1:46.46  2:24.04  2:59.97  3:36.62  4:11.54  4:45.75
  5 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              4:50.51    4:50.25  
       31.62  1:06.98  1:43.54  2:20.45  2:58.61  3:36.60  4:13.86  4:50.25
  6 Sway, Colin M             13 RSD-SI               4:59.06    4:50.56  
       33.23  1:09.69  1:46.74  2:24.47  3:01.71  3:38.85  4:15.20  4:50.56
  7 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               5:00.00    4:55.76  
       34.01  1:11.96  1:50.38  2:28.12  3:05.45  3:43.27  4:20.62  4:55.76
  8 Natale, Christian D       14 RSD-SI               4:56.54    4:57.57  
       31.39  1:07.13  1:44.92  2:23.01  3:01.83  3:40.55  4:19.38  4:57.57
  9 Fazen, Collin B           13 PS-SI                5:02.55    4:58.71  
       34.60  1:11.86  1:50.24  2:27.67  3:05.95  3:43.66  4:21.66  4:58.71
 10 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                5:05.00    5:04.07  
       33.79  1:12.58  1:51.30  2:30.55  3:09.06  3:48.12  4:26.88  5:04.07
B - Division  
  4 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              5:28.61    5:17.17  
       34.34  1:13.78  1:54.47  2:35.73  3:16.32  3:57.62  4:38.48  5:17.17
  5 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               5:40.00    5:33.98  
       36.19  1:18.49  2:01.22  2:44.17  3:26.65  4:10.16  4:53.69  5:33.98
  6 Dutt, Varun               13 PAC-SI               5:44.30    5:38.97  
       36.10  1:17.34  2:00.99  2:44.71  3:28.30  4:12.93  4:56.07  5:38.97
Non-Award Division  
  1 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               5:40.00    4:51.83  
       33.21  1:09.64           2:25.32           3:41.83  4:18.13  4:51.83
  2 Jayant, Anish             13 RSD-SI               5:30.00    5:07.51  
       34.45  1:12.97  1:52.28  2:31.91  3:10.66  3:51.05  4:29.19  5:07.51
  3 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              5:23.52    5:07.52  
       33.66  1:12.38  1:52.46  2:32.04  3:11.27  3:51.24  4:31.30  5:07.52
  7 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              5:44.30    5:46.84  
       36.21  1:19.87  2:04.98  2:49.73  3:34.82  4:19.00  5:04.70  5:46.84
  8 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               5:44.22    5:54.10  
       38.72  1:23.69  2:10.32  2:55.99  3:41.96  4:28.14  5:12.59  5:54.10
  9 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              5:44.30    6:21.81  
       40.07  1:27.36  2:16.13  3:06.13  3:56.17  4:46.82  5:36.44  6:21.81
 11 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               4:55.00    5:15.90  
       33.72  1:12.14  1:51.87  2:32.04  3:13.28  3:53.98  5:15.90         
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               5:07.36    4:54.16  
       32.79  1:09.14  1:46.74  2:24.66  3:02.85  3:40.66  4:18.11  4:54.16
  2 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              5:27.53    5:02.47  
       34.96  1:12.60  1:51.60  2:30.05  3:08.83  3:47.61  4:25.95  5:02.47
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               5:03.73    5:02.58  
       33.85  1:12.68  1:52.52  2:31.81  3:10.84  3:49.68  4:27.48  5:02.58
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              5:18.82    5:05.54  
       32.40  1:09.75  1:49.41  2:29.08  3:08.85  3:48.62  4:27.38  5:05.54
  5 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI               5:46.19    5:13.03  
       35.18  1:14.03  1:54.31  2:34.37  3:14.93  3:55.11  5:13.03         
  6 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              5:19.12    5:16.70  
       33.66  1:14.40  1:54.88  2:36.01  3:17.54  3:59.50  4:39.17  5:16.70
  7 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               5:13.12    5:19.80  
       35.42  1:15.10  1:56.63  2:37.54  3:19.81  4:00.36  4:41.65  5:19.80
  8 Grady, Duke D             12 RSD-SI               5:46.60    5:40.40  
              1:18.30  2:03.29  2:47.58  3:32.77  4:16.37  4:58.35  5:40.40
  9 Singer, Ben D             11 RSD-SI               5:38.09    5:42.41  
       38.34  1:20.84  2:04.10  2:47.64  3:31.49  4:17.35  5:00.73  5:42.41
B - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               6:18.10    5:18.63  
       35.72  1:16.10  1:58.25  2:39.04  3:19.68  4:00.58  4:41.47  5:18.63
  2 Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               5:56.94    5:49.14  
       38.68  1:21.83  2:06.34  2:50.86  3:35.19  4:20.45  5:05.05  5:49.14
  3 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               5:52.81    5:56.11  
       36.94  1:22.19           2:55.22  3:40.26  4:26.81  5:11.98  5:56.11
  4 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               6:18.10    6:09.69  
       40.36  1:26.72  2:13.65  3:01.25  3:48.74  4:37.11  5:23.80  6:09.69
  5 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               6:18.10    6:28.93  
       40.79  1:28.87  2:21.85  3:11.42  4:02.87  4:53.72  5:45.52  6:28.93
  6 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               6:18.10    6:47.04  
       42.69  1:33.58  2:27.11  3:20.75  4:13.01  5:06.94  5:57.46  6:47.04
  7 Grady, Dane M             10 RSD-SI               6:18.00    6:54.75  
              1:36.11           3:23.84  4:17.91  5:11.75  6:04.84  6:54.75
 
Event 10  Boys 11 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:16.52    2:15.09  
              1:04.47  1:39.88  2:15.09                                    
  2 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              2:55.85    2:36.51  
       34.98  1:14.68  2:36.51                                             
  3 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:40.70    2:41.11  
              1:13.80  1:56.81  2:41.11                                    
  4 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:45.44    2:41.25  
       35.69  1:16.43  2:41.25                                             
  5 Sway, Colin M             13 RSD-SI               2:48.11    2:44.96  
       36.63  1:18.25  2:02.60  2:44.96                                    
  6 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:40.00    2:47.72  
       36.77  1:17.38  2:01.49  2:47.72                                    
  7 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:58.00    2:49.55  
       37.51  1:21.29  2:05.53  2:49.55                                    
  8 Holden, Jason T           15 RST-SI               3:00.67    2:53.01  
       34.83  1:18.85  2:07.61  2:53.01                                    
  9 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:50.50    2:54.64  
       37.84  1:22.49  2:08.64  2:54.64                                    
 10 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              2:59.85    2:57.33  
       37.88  1:20.01  2:09.49  2:57.33                                    
B - Division  
  1 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              3:24.20    3:01.48  
       39.47  1:25.29  2:12.81  3:01.48                                    
 
Event 12  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kim, Kyle                 11 UN-SI                  33.31      31.56  
  2 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                32.21      31.60  
  3 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI                 32.41      32.25  
  4 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  33.26      33.65  
  5 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 33.88      33.89  
  6 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 37.49      34.38  
  7 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI                 37.33      34.77  
  8 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  32.99      34.79  
  9 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 35.08      35.25  
 10 Grady, Duke D             12 RSD-SI                 37.07      35.52  
 11 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 39.20      36.17  
 12 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 39.20      36.83  
 13 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  38.85      37.34  
 14 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI                38.52      37.62  
B - Division  
  1 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                39.53      35.64  
  2 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 42.70      35.90  
  3 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  39.60      39.38  
  4 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                42.70      40.27  
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 42.09      40.74  
  6 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  42.70      46.64  
  7 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 42.70      51.47  
 
Event 14  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                  35.35      34.00  
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 40.22      35.06  
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  37.14      36.76  
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  38.35      38.32  
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI                 40.07      39.91  
  6 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 42.37      41.93  
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI                 47.00      39.82  
  2 Ho, Derek J                8 PS-SI                  44.92      44.33  
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 47.00      45.42  
  4 Grady, Dane M             10 RSD-SI                 46.65      46.48  
  5 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                46.98      48.87  
 -- Xie, Alan J                9 RSD-SI                 45.74         DQ  
Non-Award Division  
  1 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  49.02      47.77  
 
Event 16  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steel, Aidan T            16 PS-SI                  59.01      57.79  
       27.81    57.79                                                      
  1 Vail, Timothy S           17 UN-SI                1:10.30    1:01.95  
       29.94  1:01.95                                                      
  2 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               1:00.30      58.08  
       28.01    58.08                                                      
  2 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               1:05.03    1:03.42  
       30.28  1:03.42                                                      
  3 Snyder, Noah C            16 PS-SI                  59.28      58.47  
       28.11    58.47                                                      
  3 Greenman, Carter P        16 RSD-SI               1:08.00    1:05.07  
       31.60  1:05.07                                                      
  4 Kidd, Conner              16 PS-SI                  58.44      58.79  
       27.89    58.79                                                      
  4 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               1:05.07    1:05.55  
       31.59  1:05.55                                                      
  5 Mulder, Michael D         16 PS-SI                  59.44      59.18  
       28.70    59.18                                                      
  5 Anderson, Tait C          15 PS-SI                1:10.30    1:05.99  
       32.24  1:05.99                                                      
  6 Cederstav, Erik A         17 RSD-SI                 59.77    1:00.28  
       29.16  1:00.28                                                      
  6 Kilroy, Matthew J         15 RSD-SI               1:05.00    1:06.09  
       31.75  1:06.09                                                      
  7 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              1:00.69    1:00.58  
       29.38  1:00.58                                                      
  7 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:09.47    1:07.53  
       32.19  1:07.53                                                      
  8 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               1:03.82    1:02.64  
       30.55  1:02.64                                                      
  8 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                1:09.07    1:08.21  
       32.83  1:08.21                                                      
  9 Schafer, Ethan T          17 RSD-SI               1:08.00    1:08.33  
       32.50  1:08.33                                                      
 10 Waters, William P         15 IVDA-SI              1:10.23    1:09.83  
       32.99  1:09.83                                                      
 11 Penarejo II, Alexander J  15 PS-SI                1:10.30    1:09.89  
       32.58  1:09.89                                                      
 12 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:09.98    1:09.90  
       33.78  1:09.90                                                      
 
Event 18  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI                 58.60      58.16  
       27.90    58.16                                                      
  2 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:00.24      58.94  
       28.54    58.94                                                      
  3 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               1:01.58      59.40  
       28.24    59.40                                                      
  4 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:01.03      59.68  
       28.49    59.68                                                      
  5 Vinh, Matthew B           13 TMEC-CA              1:02.76    1:00.43  
       28.84  1:00.43                                                      
  6 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               1:01.91    1:01.11  
       30.00  1:01.11                                                      
  7 Park, Thomas              13 PAC-SI               1:03.27    1:01.97  
       29.29  1:01.97                                                      
  8 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:04.79    1:02.25  
       29.96  1:02.25                                                      
  9 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              1:06.08    1:03.37  
       30.64  1:03.37                                                      
 10 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               1:04.34    1:03.70  
       30.60  1:03.70                                                      
 11 Natale, Christian D       14 RSD-SI               1:05.45    1:05.01  
       30.86  1:05.01                                                      
 12 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:04.98    1:05.73  
       31.30  1:05.73                                                      
 13 Snyder, Nate K            13 RST-SI               1:06.75    1:05.93  
       31.35  1:05.93                                                      
 14 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               1:07.00    1:06.53  
       31.90  1:06.53                                                      
 15 Jayant, Anish             13 RSD-SI               1:07.66    1:06.71  
       32.05  1:06.71                                                      
 16 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:07.55    1:07.00  
       31.53  1:07.00                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:08.41    1:05.66  
       33.25  1:05.66                                                      
  2 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:10.33    1:06.14  
       31.83  1:06.14                                                      
  3 Sway, Colin M             13 RSD-SI               1:08.16    1:07.01  
       32.01  1:07.01                                                      
  4 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:12.29    1:07.48  
       32.73  1:07.48                                                      
  5 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:08.63    1:08.09  
       33.91  1:08.09                                                      
  6 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:12.71    1:08.15  
       32.96  1:08.15                                                      
  7 Fazen, Collin B           13 PS-SI                1:09.95    1:08.79  
       33.64  1:08.79                                                      
  8 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:09.43    1:08.98  
       33.09  1:08.98                                                      
  9 Korn, Justin S            13 RSD-SI               1:08.99    1:10.19  
       32.05  1:10.19                                                      
 10 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:08.60    1:10.20  
       32.37  1:10.20                                                      
 11 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:14.00    1:12.86  
       34.71  1:12.86                                                      
 12 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:13.29    1:13.45  
 13 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:12.78    1:14.15  
       35.84  1:14.15                                                      
 14 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:13.65    1:14.37  
       37.02  1:14.37                                                      
 15 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               1:14.00    1:14.49  
       33.65  1:14.49                                                      
 16 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:13.99    1:15.96  
       36.52  1:15.96                                                      
 
Event 20  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              1:05.35    1:03.73  
       31.26  1:03.73                                                      
  2 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:05.39    1:04.65  
       30.82  1:04.65                                                      
  3 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               1:06.63    1:06.20  
       31.93  1:06.20                                                      
  4 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:09.87    1:07.23  
       32.41  1:07.23                                                      
  5 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:10.39    1:07.71  
       32.30  1:07.71                                                      
  6 Kim, Kyle                 11 UN-SI                1:09.35    1:08.09  
       32.53  1:08.09                                                      
  7 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:06.62    1:08.37  
       31.82  1:08.37                                                      
  8 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:14.17    1:09.57  
       32.56  1:09.57                                                      
  9 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:09.01    1:09.58  
 10 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:09.52    1:09.85  
       33.80  1:09.85                                                      
 11 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                1:09.79    1:10.01  
       33.84  1:10.01                                                      
 12 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:10.24    1:10.67  
       33.82  1:10.67                                                      
 13 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:12.84    1:11.55  
       35.17  1:11.55                                                      
 14 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:11.49    1:12.09  
       34.65  1:12.09                                                      
 15 Koyama, Masato            12 RSD-SI               1:12.71    1:12.18  
 16 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:13.71    1:14.03  
       36.01  1:14.03                                                      
 17 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI              1:13.72    1:16.00  
       35.51  1:16.00                                                      
B - Division  
  1 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI               1:16.27    1:10.04  
       33.60  1:10.04                                                      
  2 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:20.83    1:11.76  
       34.02  1:11.76                                                      
  3 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              1:20.79    1:17.30  
       37.76  1:17.30                                                      
  4 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                1:16.98    1:17.59  
  5 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:22.00    1:19.69  
       38.25  1:19.69                                                      
  6 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:22.00    1:21.48  
       36.50  1:21.48                                                      
  7 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:18.75    1:21.61  
       37.99  1:21.61                                                      
  8 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:22.00    1:23.75  
       38.75  1:23.75                                                      
  9 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI               1:22.00    1:38.85  
       44.76  1:38.85                                                      
 -- Grady, Duke D             12 RSD-SI               1:15.48        DFS  
 
Event 22  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:09.90    1:09.61  
       33.41  1:09.61                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:16.79    1:11.05  
       34.51  1:11.05                                                      
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:13.75    1:13.12  
       34.12  1:13.12                                                      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:17.97    1:13.67  
       35.37  1:13.67                                                      
  5 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:15.51    1:14.22  
       35.69  1:14.22                                                      
  6 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:20.00    1:19.59  
       38.48  1:19.59                                                      
  7 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:20.70    1:19.63  
  8 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:22.36    1:21.40  
  9 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:22.55    1:22.43  
       39.81  1:22.43                                                      
B - Division  
  1 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:26.60    1:19.18  
       38.44  1:19.18                                                      
  2 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               1:31.60    1:22.46  
       38.71  1:22.46                                                      
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:31.44    1:23.06  
       41.78  1:23.06                                                      
  4 Xie, Alan J                9 RSD-SI               1:25.22    1:23.82  
  5 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:24.64    1:24.93  
       40.31  1:24.93                                                      
  6 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:30.06    1:25.63  
       40.25  1:25.63                                                      
  7 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               1:28.98    1:26.11  
       40.63  1:26.11                                                      
  8 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:29.80    1:26.46  
       38.67  1:26.46                                                      
  9 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:25.28    1:26.62  
       41.44  1:26.62                                                      
 10 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:28.81    1:26.76  
       41.59  1:26.76                                                      
 11 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:29.02    1:29.24  
       42.27  1:29.24                                                      
 12 Grady, Dane M             10 RSD-SI               1:30.89    1:30.60  
       42.68  1:30.60                                                      
 13 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:31.60    1:35.16  
       42.44  1:35.16                                                      
 14 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:31.60    1:37.32  
       45.93  1:37.32                                                      
 15 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:31.60    1:38.24  
       44.60  1:38.24                                                      
 16 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                1:31.60    1:45.87  
 17 Hammonds, Kai T            8 RST-SI               1:31.60    1:50.72  
       46.97  1:50.72                                                      
Non-Award Division  
  1 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:39.47    1:37.71  
 
Event 24  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Snyder, Noah C            16 PS-SI                1:13.16    1:13.08  
       33.71  1:13.08                                                      
  2 Schafer, Ethan T          17 RSD-SI               1:24.31    1:19.55  
       37.43  1:19.55                                                      
  3 Monge, Colin G            16 PS-SI                1:19.42    1:22.12  
       39.07  1:22.12                                                      
  4 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               1:21.87    1:24.38  
       40.78  1:24.38                                                      
  5 Cederstav, Erik A         17 RSD-SI               1:18.22    1:25.11  
       41.01  1:25.11                                                      
  6 Waters, William P         15 IVDA-SI              1:25.10    1:28.53  
B - Division  
  1 Greenman, Carter P        16 RSD-SI               1:28.00    1:25.86  
  2 Penarejo II, Alexander J  15 PS-SI                1:33.40    1:26.97  
       41.03  1:26.97                                                      
 -- Anderson, Tait C          15 PS-SI                1:30.40         DQ  
       39.72       DQ                                                      
 
Event 26  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:17.75    1:16.65  
       37.39  1:16.65                                                      
  2 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:20.39    1:19.73  
       37.80  1:19.73                                                      
  3 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              1:20.07    1:21.26  
       38.21  1:21.26                                                      
  4 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               1:26.85    1:24.53  
       41.14  1:24.53                                                      
  5 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:28.70    1:26.02  
       41.39  1:26.02                                                      
  6 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               1:27.71    1:26.11  
       41.68  1:26.11                                                      
  7 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:28.19    1:27.08  
       42.97  1:27.08                                                      
B - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:31.62    1:23.96  
       40.19  1:23.96                                                      
  2 Snyder, Nate K            13 RST-SI               1:29.61    1:28.75  
       41.49  1:28.75                                                      
  3 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               1:30.00    1:30.27  
       43.60  1:30.27                                                      
  4 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                1:37.30    1:31.76  
       44.13  1:31.76                                                      
  5 Fazen, Collin B           13 PS-SI                1:37.30    1:31.94  
  6 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               1:32.91    1:32.96  
       41.61  1:32.96                                                      
  7 Korn, Justin S            13 RSD-SI               1:31.26    1:32.98  
  8 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:37.30    1:33.45  
       43.10  1:33.45                                                      
  9 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:35.33    1:33.84  
       44.00  1:33.84                                                      
 10 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:37.30    1:37.89  
 11 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:37.30    1:42.55  
       48.67  1:42.55                                                      
 12 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              1:37.30    1:45.49  
       49.85  1:45.49                                                      
Non-Award Division  
  1 Wong, Kyle R              13 RSD-SI                    NT    1:29.96  
       43.18  1:29.96                                                      
 
Event 28  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:33.08    1:25.19  
       41.15  1:25.19                                                      
  2 Ko, Andrew                12 RSD-SI               1:29.60    1:27.29  
       42.94  1:27.29                                                      
  3 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                1:32.39    1:32.34  
       43.96  1:32.34                                                      
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:39.49    1:34.35  
       44.66  1:34.35                                                      
  5 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI              1:31.59    1:35.22  
  6 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:38.99    1:36.45  
  7 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:39.26    1:37.96  
       46.59  1:37.96                                                      
  8 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:40.10    1:39.56  
       47.91  1:39.56                                                      
 -- Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              1:26.39         DQ  
       41.00       DQ                                                      
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:49.20    1:39.16  
       48.41  1:39.16                                                      
  2 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:43.84    1:44.62  
  3 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:49.20    1:50.79  
       52.25  1:50.79                                                      
  4 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI               1:49.20    1:56.01  
 
Event 30  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:30.75    1:30.60  
  2 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:32.71    1:32.15  
       44.21  1:32.15                                                      
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:37.41    1:35.91  
       45.79  1:35.91                                                      
  4 Bolitho, Callum C         10 RSD-SI               1:44.08    1:36.11  
  5 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:40.30    1:38.38  
  6 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:45.73    1:43.54  
       51.03  1:43.54                                                      
  7 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:49.06    1:43.65  
       50.87  1:43.65                                                      
  8 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               1:46.73    1:47.71  
       51.69  1:47.71                                                      
  9 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:48.87    1:50.89  
B - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:53.30    1:46.10  
       51.81  1:46.10                                                      
  2 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI              2:01.23    1:49.67  
  3 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:53.93    1:55.30  
  4 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               2:03.10    1:55.50  
       55.75  1:55.50                                                      
  5 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:55.40    1:58.51  
  6 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                2:03.10    1:58.63  
       56.94  1:58.63                                                      
  7 Spaid, William P          10 TMEC-CA              2:02.53    2:03.75  
       58.08  2:03.75                                                      
  8 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                2:03.00    2:20.41  
     1:05.46  2:20.41                                                      
Non-Award Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               2:05.09    1:38.00  
       48.18  1:38.00                                                      
 
Event 32  Boys 11 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Mulder, Michael D         16 PS-SI                2:18.68    2:21.76  
       34.04  1:09.92  1:46.05  2:21.76                                    
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:23.90    2:24.75  
       33.67  1:10.81  1:47.72  2:24.75                                    
  3 Park, Thomas              13 PAC-SI               2:29.29    2:27.49  
       35.47  1:12.95  1:51.35  2:27.49                                    
  4 Kidd, Conner              16 PS-SI                2:29.69    2:28.39  
       35.02  1:13.17  1:50.89  2:28.39                                    
  5 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              2:25.37    2:29.34  
       34.73  1:13.75  1:52.48  2:29.34                                    
  6 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:23.10    2:29.65  
       35.76  1:13.82  1:52.51  2:29.65                                    
  7 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               2:37.20    2:30.55  
       34.02  1:12.06  1:51.52  2:30.55                                    
  8 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                2:41.00    2:32.51  
       35.43  1:12.94  1:52.67  2:32.51                                    
  9 Kilroy, Matthew J         15 RSD-SI               2:40.00    2:33.74  
       36.14  1:15.54  1:55.35  2:33.74                                    
 10 Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:28.16    2:33.85  
       37.04  1:16.59  1:55.62  2:33.85                                    
 11 Vinh, Matthew B           13 TMEC-CA              2:46.52    2:36.44  
       35.40  1:15.01  1:55.36  2:36.44                                    
 12 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              2:41.28    2:36.53  
       36.88  1:16.91  1:57.76  2:36.53                                    
 13 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:36.19    2:40.72  
       38.53  1:19.23  2:00.50  2:40.72                                    
 14 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               2:42.79    2:41.00  
       36.53  1:18.14  2:00.11  2:41.00                                    
 15 Jayant, Anish             13 RSD-SI               2:46.16    2:42.58  
       38.40  1:19.40  2:01.58  2:42.58                                    
 16 Natale, Christian D       14 RSD-SI               2:51.39    2:43.87  
       39.05  1:20.92  2:03.17  2:43.87                                    
 17 Rusnak, Andrew L          14 RSD-SI               2:40.00    2:45.12  
       38.72  1:19.85  2:02.27  2:45.12                                    
 18 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:45.64    2:45.34  
       37.76  1:18.60  2:01.90  2:45.34                                    
 19 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:55.50    2:46.54  
       41.11  1:24.17  2:06.50  2:46.54                                    
 20 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               2:54.92    2:46.62  
       40.53  1:23.18  2:06.43  2:46.62                                    
 21 Fazen, Collin B           13 PS-SI                2:49.60    2:46.92  
       39.94  1:22.13  2:05.29  2:46.92                                    
 22 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               2:50.76    2:47.32  
              1:22.42  2:06.27  2:47.32                                    
 23 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               2:52.93    2:48.08  
       40.95  1:24.72  2:09.14  2:48.08                                    
 24 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              2:53.14    2:48.85  
       41.50  1:25.52  2:09.07  2:48.85                                    
 25 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               2:50.59    2:53.94  
       41.81  1:25.26  2:09.41  2:53.94                                    
 26 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               2:55.54    2:54.66  
       41.80  1:25.54  2:09.83  2:54.66                                    
 27 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:56.71    2:55.80  
       43.08  1:27.91  2:12.16  2:55.80                                    
 28 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              3:02.52    2:58.34  
       43.24  1:29.70  2:14.99  2:58.34                                    
 29 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              2:56.96    2:58.85  
       44.36  1:29.93  2:16.12  2:58.85                                    
 30 Holden, Jason T           15 RST-SI               3:00.37    2:59.96  
       41.72  1:29.16  2:59.96                                             
 31 Snyder, Nate K            13 RST-SI               3:10.16    3:03.22  
       44.50  1:32.86  2:21.00  3:03.22                                    
 32 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                3:07.95    3:03.68  
       43.91  1:31.32  2:18.26  3:03.68                                    
B - Division  
  1 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              3:29.40    2:48.95  
       40.22  1:23.23  2:06.59  2:48.95                                    
  2 Ko, Andrew                12 RSD-SI               3:11.89    2:56.40  
       41.83  1:27.09  2:11.71  2:56.40                                    
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               3:12.45    3:03.74  
              1:31.69  2:19.99  3:03.74                                    
  4 Shabel, Josh E            13 PS-SI                3:29.40    3:07.44  
       44.85  1:32.81  2:20.39  3:07.44                                    
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI               3:29.40    3:20.72  
       46.93  1:39.42  2:32.59  3:20.72                                    
 -- Lyon, Nathan C            12 RSD-SI               3:13.09        DFS  
 
Event 34  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kim, Kyle                 11 UN-SI                  36.32      33.36  
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 34.10      33.43  
  3 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI                 39.95      35.80  
  4 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 42.00      39.26  
  5 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI                 40.21      39.76  
  6 Koyama, Masato            12 RSD-SI                 41.11      40.59  
  7 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  40.21      41.72  
  8 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                41.95      42.34  
  9 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 41.17      43.12  
B - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 45.80      39.65  
  2 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 43.76      40.59  
  3 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 45.80      42.10  
  4 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                43.60      42.76  
  5 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  45.80      47.15  
  6 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 45.80      48.09  
 
Event 36  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 38.03      37.61  
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 41.75      37.62  
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  39.45      38.40  
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  39.51      39.86  
  5 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 43.88      41.51  
  6 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                41.44      42.06  
  7 Spaid, William P          10 TMEC-CA                43.37      43.23  
  8 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 43.03      45.01  
  9 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 44.46      45.26  
 10 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 42.50      45.45  
 11 Ho, Derek J                8 PS-SI                  45.50      45.76  
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI                 50.50      43.66  
  2 Xie, Alan J                9 RSD-SI                 46.76      45.12  
  3 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 47.09      45.54  
  4 Bolitho, Callum C         10 RSD-SI                 50.02      48.41  
  5 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 50.50      49.26  
  6 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  49.16      49.76  
  7 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  47.79      51.15  
  8 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 50.50      59.83  
  9 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                  50.50    1:01.37  
Non-Award Division  
  1 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                56.92      47.19  
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  53.07      55.08  
 
Event 38  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Snyder, Noah C            16 PS-SI                2:33.48    2:24.97  
       31.03  1:12.43  1:52.18  2:24.97                                    
  2 Steel, Aidan T            16 PS-SI                2:30.28    2:26.82  
       30.04  1:08.53  1:53.12  2:26.82                                    
  3 Cederstav, Erik A         17 RSD-SI               2:40.84    2:33.68  
       32.26  1:13.66  2:33.68                                             
  4 Monge, Colin G            16 PS-SI                2:36.36    2:36.37  
       32.54  1:17.04  2:02.70  2:36.37                                    
  5 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:37.29    2:37.05  
       35.95  1:14.02  2:37.05                                             
B - Division  
  1 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              2:46.15    2:37.59  
       31.24  1:12.76  2:02.42  2:37.59                                    
  2 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                2:41.46    2:39.64  
       33.43  1:14.25  2:39.64                                             
  3 Vail, Timothy S           17 UN-SI                2:55.70    2:41.27  
       33.51  1:14.69  2:04.23  2:41.27                                    
  4 Penarejo II, Alexander J  15 PS-SI                2:55.70    2:46.46  
       35.39  1:20.26  2:07.47  2:46.46                                    
  5 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               2:47.77    2:48.04  
       35.65  1:19.53  2:48.04                                             
  6 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                2:55.70    2:58.40  
       37.77  1:25.65  2:18.76  2:58.40                                    
 
Event 40  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:22.18    2:22.58  
       30.63  1:07.72  1:50.22  2:22.58                                    
  2 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:32.88    2:29.89  
       32.63  1:11.38  1:56.76  2:29.89                                    
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:30.33    2:31.10  
       33.38  1:12.92  1:57.78  2:31.10                                    
  4 Park, Thomas              13 PAC-SI               2:36.25    2:31.67  
       32.37  1:11.67  1:57.17  2:31.67                                    
  5 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               2:36.81    2:32.97  
       32.48  1:11.70  1:58.90  2:32.97                                    
  6 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:30.69    2:34.49  
              1:15.81  1:59.16  2:34.49                                    
  7 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               2:37.43    2:36.13  
       33.74  1:15.44  2:03.43  2:36.13                                    
  8 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               2:43.28    2:39.53  
       34.13  1:17.37  2:05.17  2:39.53                                    
  9 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:47.54    2:47.41  
       37.46  1:19.72  2:47.41                                             
B - Division  
  1 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:51.68    2:47.20  
       36.17  1:19.88  2:10.74  2:47.20                                    
  2 Chen, Alex L              13 PAC-SI               3:04.30    2:48.06  
       36.56  1:20.51  2:10.28  2:48.06                                    
  3 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               3:04.30    2:49.37  
       39.32  1:21.22  2:14.93  2:49.37                                    
  4 Fazen, Collin B           13 PS-SI                3:04.30    2:50.07  
       39.01  1:23.53  2:12.61  2:50.07                                    
  5 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              2:51.03    2:51.20  
       35.86  1:23.52  2:10.75  2:51.20                                    
  6 Jayant, Anish             13 RSD-SI               2:53.24    2:51.23  
       37.91  1:19.92  2:51.23                                             
  7 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              2:57.08    2:51.28  
       36.50  1:21.76  2:15.74  2:51.28                                    
  8 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               3:00.00    2:51.65  
              1:20.66  2:51.65                                             
  9 Snyder, Nate K            13 RST-SI               2:58.97    2:56.49  
       41.22  1:28.23  2:19.38  2:56.49                                    
 10 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              2:58.32    2:59.84  
       39.80  1:26.59  2:20.66  2:59.84                                    
 11 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               3:04.30    3:02.88  
              1:33.31  2:25.94  3:02.88                                    
 12 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               3:00.00    3:03.05  
              1:32.01  2:26.88  3:03.05                                    
 13 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              3:04.30    3:28.94  
       52.84  1:45.50  2:43.87  3:28.94                                    
 
Event 42  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              2:42.01    2:37.41  
              1:14.86  2:04.64  2:37.41                                    
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               2:43.59    2:38.67  
       34.32  1:15.15  2:38.67                                             
  3 Kim, Kyle                 11 UN-SI                2:54.92    2:44.34  
              1:15.15  2:44.34                                             
  4 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:44.47    2:47.50  
       37.31  1:20.63  2:09.20  2:47.50                                    
  5 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               2:59.09    2:48.34  
       36.08  1:18.52  2:10.30  2:48.34                                    
  6 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:43.82    2:50.71  
       35.77  1:19.11  2:11.22  2:50.71                                    
  7 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:52.58    2:50.74  
       37.45  1:22.01  2:15.12  2:50.74                                    
  8 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:55.61    2:51.27  
       35.35  1:18.76  2:12.92  2:51.27                                    
  9 Koyama, Masato            12 RSD-SI               2:56.50    2:53.89  
              1:23.52  2:53.89                                             
 10 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               3:02.75    2:54.66  
       41.27  1:24.45  2:16.27  2:54.66                                    
 11 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:53.28    2:55.20  
              1:23.83  2:55.20                                             
 12 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:59.60    2:59.18  
              1:26.33  2:19.66  2:59.18                                    
 13 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               3:03.26    3:07.76  
       40.84  1:31.31  2:24.99  3:07.76                                    
B - Division  
  1 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                3:24.63    3:04.97  
       41.22  1:29.36  2:23.34  3:04.97                                    
  2 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               3:12.67    3:18.05  
       43.45  1:36.77  3:18.05                                             
Non-Award Division  
  1 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              4:02.67    3:14.48  
       38.64  1:31.81  2:30.95  3:14.48                                    
 
Event 44  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                2:51.95    2:53.63  
       36.74  1:21.58  2:11.59  2:53.63                                    
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               3:15.33    2:54.65  
              1:22.73  2:54.65                                             
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                3:04.19    3:00.20  
       41.31  1:24.25  2:21.44  3:00.20                                    
  4 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               3:18.95    3:14.82  
              1:37.70  3:14.82                                             
 -- Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              3:13.26         DQ  
              1:32.33  2:28.42       DQ                                    
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               3:50.40    3:22.68  
       43.92  1:34.36  3:22.68                                             
  2 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               3:50.40    3:24.81  
       50.89  1:45.04  2:41.52  3:24.81                                    
  3 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               3:34.24    3:32.90  
       51.62  1:42.12  2:45.94  3:32.90                                    
  4 Dugas, Jona Y             10 RSD-SI               3:41.92    3:33.75  
              1:48.36  2:45.72  3:33.75                                    
  5 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               3:32.23    3:34.05  
       48.93  1:40.27  2:47.46  3:34.05                                    
  6 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                3:50.40    3:45.96  
              1:49.09  3:45.96                                             
Non-Award Division  
 -- Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT         DQ  
              1:47.04  2:53.76       DQ                                    
 
Event 46  Boys 11 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                5:18.48    5:13.68  
       32.62  1:09.14  1:50.65  2:31.51  3:17.58  4:04.63  4:40.14  5:13.68
  2 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               5:39.64    5:14.58  
       31.92  1:09.50  1:49.52  2:29.56  3:16.27  4:03.92  4:40.11  5:14.58
  3 Monge, Colin G            16 PS-SI                5:16.50    5:14.77  
       31.49  1:08.59  1:53.03  2:36.61  3:21.35  4:07.04  4:41.60  5:14.77
  4 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              5:07.26    5:28.79  
              1:12.80  1:54.71  2:35.61  3:22.66  4:12.02  4:50.81  5:28.79
  5 Yang, Eric                13 RSD-SI               6:00.00    5:31.09  
       35.44  1:14.76  1:57.12  2:38.25           4:15.72  4:54.95  5:31.09
  6 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              5:40.41    5:35.10  
              1:16.70  2:01.28  2:45.54  3:30.81  4:18.36  4:58.20  5:35.10
  7 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               5:44.26    5:36.70  
       33.73  1:14.11  1:59.64  2:45.40  3:33.83  4:22.75  5:00.30  5:36.70
  8 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                5:48.38    5:44.88  
       34.02  1:17.05  2:00.73  2:43.60  3:32.95  4:21.69  5:03.75  5:44.88
  9 Ong, Julian               12 MEYR-SI              5:50.58    5:48.51  
       36.01  1:18.90  2:02.89  2:46.06  3:37.20  4:29.60  5:10.09  5:48.51
 10 Ko, Andrew                12 RSD-SI               5:57.32    5:52.32  
              1:20.38  2:06.07  2:51.38  3:42.30  4:31.64  5:11.95  5:52.32
 -- Cornick, Michael L        14 RSD-SI               6:00.00         DQ  
       36.34  1:18.55  2:04.04  2:49.05  3:36.74  4:26.71  5:05.74       DQ
B - Division  
  1 Snyder, Nate K            13 RST-SI               6:33.00    6:30.87  
       43.67  1:33.44  2:25.56  3:16.05  4:10.07  5:04.85  5:49.80  6:30.87
 
Event 48  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               2:29.85    2:29.82  
       34.05  1:13.14  1:52.04  2:29.82                                    
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               2:49.66    2:32.85  
       35.65  1:15.33  1:54.38  2:32.85                                    
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                2:40.55    2:39.84  
       35.63  1:16.61  2:00.36  2:39.84                                    
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:41.69    2:41.46  
       35.99  1:16.97  1:59.58  2:41.46                                    
  5 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               2:52.74    2:52.92  
       39.21  1:22.49  2:07.69  2:52.92                                    
  6 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               2:59.37    2:54.76  
       37.73  1:21.02  2:08.54  2:54.76                                    
  7 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               3:01.36    3:09.21  
       40.83  1:31.61  2:21.58  3:09.21                                    
B - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               3:04.45    2:55.05  
       37.83  1:22.94  2:10.10  2:55.05                                    
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               3:09.74    2:55.68  
       40.83  1:27.53  2:14.05  2:55.68                                    
  3 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               3:19.00    2:55.79  
       38.88  1:25.67  2:11.53  2:55.79                                    
  4 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               3:16.86    2:56.08  
       41.63  1:28.15  2:13.52  2:56.08                                    
  5 Lofft, Keenan M           10 RSD-SI               3:19.00    2:57.89  
              1:27.04  2:13.39  2:57.89                                    
  6 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               3:14.62    3:05.34  
       40.28  1:26.92  2:16.02  3:05.34                                    
  7 Grady, Dane M             10 RSD-SI               3:13.30    3:11.86  
       43.04  1:31.90  3:11.86                                             
  8 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               3:13.32    3:12.91  
              1:33.96  2:24.71  3:12.91                                    
  9 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               3:18.15    3:13.58  
       42.03  1:33.63  2:26.08  3:13.58                                    
 10 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                3:19.00    3:23.36  
              1:35.15  2:29.56  3:23.36                                    
 
Event 50  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               2:19.96    2:21.14  
       31.78  1:07.33  1:44.26  2:21.14                                    
  2 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              2:25.17    2:23.69  
       34.34  1:10.77  1:47.49  2:23.69                                    
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:22.71    2:25.88  
       33.12  1:10.51  1:50.09  2:25.88                                    
  4 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:26.17    2:26.18  
       33.82  1:11.03  1:48.92  2:26.18                                    
  5 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               2:37.99    2:28.55  
       33.68  1:12.45  1:51.24  2:28.55                                    
  6 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              2:31.81    2:30.23  
       33.99  1:12.37  1:52.11  2:30.23                                    
  7 Becker, Blake A           11 RSD-SI               2:32.86    2:30.72  
       34.79  1:14.12  1:54.04  2:30.72                                    
  8 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:27.71    2:30.84  
       34.80  1:13.91  1:52.91  2:30.84                                    
  9 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:34.71    2:32.52  
              1:13.57  1:53.54  2:32.52                                    
 10 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                2:39.74    2:33.81  
       35.61  1:14.73  1:54.77  2:33.81                                    
 11 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               2:40.00    2:35.62  
       33.41  1:13.59  1:55.94  2:35.62                                    
 12 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               2:34.93    2:36.31  
       35.97  1:15.79  1:56.31  2:36.31                                    
 13 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               2:43.60    2:36.70  
       34.66  1:15.65  1:56.92  2:36.70                                    
 14 Koyama, Masato            12 RSD-SI               2:41.23    2:41.62  
       36.78  1:17.18  1:59.40  2:41.62                                    
B - Division  
  1 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               2:47.04    2:42.79  
       36.08  1:19.35  2:02.04  2:42.79                                    
  2 Singer, Ben D             11 RSD-SI               2:58.40    2:47.02  
       38.65  1:21.13  2:04.83  2:47.02                                    
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               2:58.40    2:59.41  
       39.03  1:26.39  2:14.87  2:59.41                                    
  4 Golu, Alexander D         11 UN-SI                2:57.89    2:59.55  
       40.36  1:28.40  2:15.68  2:59.55                                    
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI               2:58.40    3:02.88  
              1:27.32  2:18.39  3:02.88                                    
 
Event 52  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:06.20    2:03.60  
       28.86    59.94  1:32.02  2:03.60                                    
  2 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               2:14.04    2:10.92  
       29.73  1:02.82  1:37.11  2:10.92                                    
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:14.08    2:12.80  
       30.52  1:04.85  1:39.53  2:12.80                                    
  4 Park, Thomas              13 PAC-SI               2:16.07    2:13.10  
       31.12  1:04.95  1:38.99  2:13.10                                    
  5 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               2:13.73    2:13.90  
       30.26  1:04.11  1:39.74  2:13.90                                    
  6 Shields, Grant B          14 RSD-SI               2:15.93    2:16.71  
       31.16  1:05.38  1:41.32  2:16.71                                    
  7 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:16.91    2:17.07  
       30.89  1:05.85  1:41.80  2:17.07                                    
  8 Natale, Christian D       14 RSD-SI               2:20.43    2:19.76  
       31.36  1:06.98  1:43.49  2:19.76                                    
  9 Sway, Colin M             13 RSD-SI               2:23.81    2:20.34  
       33.27  1:09.46  1:46.12  2:20.34                                    
 10 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               2:20.73    2:21.21  
       31.93  1:09.17  1:46.91  2:21.21                                    
 11 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               2:24.49    2:21.52  
       32.68  1:08.21  1:45.28  2:21.52                                    
 12 Sanchez, David T          14 RSD-SI               2:21.70    2:23.51  
       32.67  1:09.74  1:47.90  2:23.51                                    
 13 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:25.66    2:24.07  
       33.04  1:10.05  1:47.69  2:24.07                                    
B - Division  
  1 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               2:32.44    2:13.00  
       30.97  1:04.51  1:39.53  2:13.00                                    
  2 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              2:31.75    2:24.14  
       32.69  1:09.79  1:47.76  2:24.14                                    
  3 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              2:35.65    2:25.06  
       32.96  1:09.78  1:47.53  2:25.06                                    
  4 Jayant, Anish             13 RSD-SI               2:29.35    2:26.20  
       33.19  1:10.35  1:48.94  2:26.20                                    
  5 Chen, Alex L              13 PAC-SI               2:28.55    2:26.55  
       33.49  1:10.57  1:48.40  2:26.55                                    
  6 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               2:29.36    2:26.66  
       33.77  1:11.31  1:50.06  2:26.66                                    
  7 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               2:31.73    2:28.93  
       33.88  1:11.50  1:51.01  2:28.93                                    
  8 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              2:32.12    2:30.60  
       33.20  1:11.69  1:51.38  2:30.60                                    
  9 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               2:41.20    2:31.95  
       35.12  1:13.43  1:53.33  2:31.95                                    
 10 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               2:41.43    2:33.43  
       36.06  1:16.26  1:56.05  2:33.43                                    
 11 Cho, Ethan C              13 RSD-SI               2:40.00    2:35.58  
       36.88  1:16.63  1:56.90  2:35.58                                    
 12 Shabel, Josh E            13 PS-SI                2:41.08    2:35.65  
       35.54  1:15.43  1:56.13  2:35.65                                    
 13 Telfer, Corey D           14 RSD-SI               2:42.00    2:36.62  
       36.18  1:17.26  1:57.70  2:36.62                                    
 14 Dutt, Varun               13 PAC-SI               2:42.00    2:38.65  
       35.31  1:14.25  1:57.71  2:38.65                                    
 15 Edelstein, Nir            13 PS-SI                2:42.00    2:43.23  
              1:16.18  1:59.94  2:43.23                                    
 16 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               2:41.90    2:44.59  
       37.06  1:19.75  2:03.97  2:44.59                                    
Non-Award Division  
  1 Snyder, Nate K            13 RST-SI               2:46.38    2:39.43  
       36.83  1:19.80  2:02.22  2:39.43                                    
 
Event 54  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               2:07.79    2:04.95  
       28.73  1:00.15  1:32.19  2:04.95                                    
  2 Loosbrock, Trent M        16 PS-SI                2:09.39    2:08.97  
       29.76  1:02.20  1:35.55  2:08.97                                    
  3 Crotty, Steven D          16 PS-SI                2:08.07    2:10.10  
       30.14  1:03.30  1:36.71  2:10.10                                    
  4 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              2:15.63    2:11.00  
       29.88  1:03.16  1:37.25  2:11.00                                    
  5 Fahr, Jimmy P             16 RSD-SI               2:07.80    2:12.83  
       30.51  1:04.78  1:39.17  2:12.83                                    
  6 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               2:20.52    2:14.55  
       30.92  1:04.93  1:39.66  2:14.55                                    
  7 Greenman, Carter P        16 RSD-SI               2:21.21    2:21.63  
       32.51  1:08.39  1:45.09  2:21.63                                    
  8 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:19.78    2:21.95  
       32.05  1:07.94  1:45.25  2:21.95                                    
B - Division  
  1 Steel, Aidan T            16 PS-SI                2:27.50    2:08.22  
       28.95  1:00.76  1:33.89  2:08.22                                    
  2 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                2:24.26    2:18.13  
       31.38  1:05.42  1:41.33  2:18.13                                    
  3 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                2:31.29    2:22.31  
       32.58  1:08.62  1:46.07  2:22.31                                    
  4 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               2:34.45    2:23.81  
       32.12  1:08.75  1:46.44  2:23.81                                    
  5 Logan, Griffin T          16 PS-SI                2:34.70    2:26.87  
       32.85  1:11.19  1:49.84  2:26.87                                    
  6 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              2:27.05    2:27.79  
       33.57  1:10.54  1:48.98  2:27.79                                    
  7 Anderson, Tait C          15 PS-SI                2:34.70    2:27.88  
       33.55  1:10.78  1:49.96  2:27.88                                    
  8 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:32.62    2:39.00  
       33.87  1:14.36  1:57.22  2:39.00                                    
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kaseburg, Liam M           8 RSD-SI                 52.61      46.27  
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 47.63      47.67  
  3 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 53.20      53.82  
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  52.82      55.09  
 -- Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  53.09         DQ  
B - Division  
  1 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  56.47      57.41  
 
Event 58  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:21.69    1:19.06  
       38.80  1:19.06                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:31.22    1:19.30  
       39.36  1:19.30                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:22.14    1:20.93  
       39.99  1:20.93                                                      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:25.51    1:24.50  
       39.72  1:24.50                                                      
  5 Telfer, Trey J            10 RSD-SI               1:36.14    1:28.65  
       43.79  1:28.65                                                      
  6 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:33.96    1:31.47  
       44.75  1:31.47                                                      
  7 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI               1:36.29    1:31.56  
  8 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:36.90    1:31.75  
       44.80  1:31.75                                                      
  9 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI               1:35.84    1:34.08  
       45.89  1:34.08                                                      
 10 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:32.88    1:35.10  
       44.93  1:35.10                                                      
 11 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:36.57    1:40.41  
       48.13  1:40.41                                                      
 12 Spaid, William P          10 TMEC-CA              1:39.18    1:40.83  
       50.16  1:40.83                                                      
 -- Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:39.09         DQ  
       50.80       DQ                                                      
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               1:50.50    1:36.04  
       46.12  1:36.04                                                      
  2 Lofft, Keenan M           10 RSD-SI               1:50.50    1:36.07  
       46.38  1:36.07                                                      
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:50.48    1:44.09  
       53.26  1:44.09                                                      
  4 Grady, Dane M             10 RSD-SI               1:47.91    1:44.66  
       52.12  1:44.66                                                      
  5 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:45.00    1:44.72  
       51.77  1:44.72                                                      
  6 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI              1:47.40    1:49.12  
       53.88  1:49.12                                                      
  7 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               1:50.03    1:50.30  
       53.72  1:50.30                                                      
  8 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:50.50    1:51.13  
       51.80  1:51.13                                                      
  9 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:50.50    2:04.65  
 -- Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:50.50         DQ  
       52.10       DQ                                                      
Non-Award Division  
  1 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT    1:38.45  
  2 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:51.50    1:42.11  
       47.30  1:42.11                                                      
 
Event 60  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kim, Kyle                 11 UN-SI                1:17.70    1:10.75  
       34.25  1:10.75                                                      
  2 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:15.39    1:13.89  
       35.60  1:13.89                                                      
  3 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:30.70    1:15.92  
       36.97  1:15.92                                                      
  4 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI               1:17.06    1:17.64  
       37.33  1:17.64                                                      
  5 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:17.61    1:18.85  
       38.82  1:18.85                                                      
  6 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              1:20.04    1:19.86  
       39.20  1:19.86                                                      
  7 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:22.40    1:20.03  
       39.57  1:20.03                                                      
  8 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:20.29    1:20.29  
       39.36  1:20.29                                                      
  9 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:22.10    1:20.42  
       39.22  1:20.42                                                      
 10 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                1:21.68    1:23.18  
       40.37  1:23.18                                                      
 11 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI               1:27.99    1:24.76  
       40.52  1:24.76                                                      
 12 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:30.70    1:25.08  
       41.58  1:25.08                                                      
 13 Koyama, Masato            12 RSD-SI               1:30.70    1:25.75  
       41.57  1:25.75                                                      
 14 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:26.75    1:29.21  
       42.84  1:29.21                                                      
 15 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:26.41    1:29.36  
       42.37  1:29.36                                                      
 16 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:29.54    1:30.57  
       44.15  1:30.57                                                      
 17 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:30.56    1:32.40  
       44.75  1:32.40                                                      
B - Division  
  1 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI               1:35.20    1:29.53  
       44.15  1:29.53                                                      
  2 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:33.66    1:31.22  
       44.10  1:31.22                                                      
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:39.00    1:31.84  
       44.37  1:31.84                                                      
  4 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:30.87    1:33.68  
       46.37  1:33.68                                                      
  5 Singer, Ben D             11 RSD-SI               1:39.00    1:33.89  
       45.72  1:33.89                                                      
  6 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                1:36.63    1:34.20  
       46.12  1:34.20                                                      
  7 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:39.00    1:45.72  
       51.39  1:45.72                                                      
Non-Award Division  
  1 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              1:44.77    1:32.65  
       44.87  1:32.65                                                      
 
Event 62  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               1:04.31    1:05.02  
       30.71  1:05.02                                                      
  2 Park, Thomas              13 PAC-SI               1:09.85    1:07.59  
       32.49  1:07.59                                                      
  3 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               1:12.99    1:09.03  
       32.77  1:09.03                                                      
  4 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:11.63    1:09.92  
       33.61  1:09.92                                                      
  5 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              1:09.14    1:10.15  
       33.79  1:10.15                                                      
  6 Sanchez, David T          14 RSD-SI               1:11.25    1:10.17  
       34.98  1:10.17                                                      
  7 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:18.08    1:10.92  
       34.60  1:10.92                                                      
  8 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:16.15    1:12.99  
       35.12  1:12.99                                                      
  9 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              1:13.51    1:14.39  
       35.67  1:14.39                                                      
 10 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:19.37    1:15.59  
       37.32  1:15.59                                                      
 11 Jayant, Anish             13 RSD-SI               1:17.70    1:15.97  
       37.10  1:15.97                                                      
 12 Shields, Grant B          14 RSD-SI               1:17.26    1:16.74  
       36.71  1:16.74                                                      
 13 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                1:18.70    1:16.82  
       37.19  1:16.82                                                      
 14 Natale, Christian D       14 RSD-SI               1:20.71    1:18.57  
       38.50  1:18.57                                                      
 15 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI               1:21.69    1:19.64  
       39.38  1:19.64                                                      
 16 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               1:21.45    1:19.66  
       40.21  1:19.66                                                      
 17 Fazen, Collin B           13 PS-SI                1:18.98    1:20.17  
       38.81  1:20.17                                                      
B - Division  
  1 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:30.43    1:17.81  
       37.43  1:17.81                                                      
  2 Cho, Ethan C              13 RSD-SI               1:23.69    1:20.72  
       39.69  1:20.72                                                      
  3 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:31.60    1:20.99  
       40.26  1:20.99                                                      
  4 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:25.42    1:21.96  
       39.39  1:21.96                                                      
  5 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              1:23.98    1:22.07  
       41.45  1:22.07                                                      
  6 Telfer, Corey D           14 RSD-SI               1:29.46    1:22.27  
       40.59  1:22.27                                                      
  7 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:29.19    1:24.37  
       41.78  1:24.37                                                      
  8 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:27.48    1:27.01  
       40.95  1:27.01                                                      
  9 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               1:31.60    1:27.73  
       41.25  1:27.73                                                      
 
Event 64  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kidd, Conner              16 PS-SI                1:07.90    1:06.87  
       31.61  1:06.87                                                      
  2 Crotty, Steven D          16 PS-SI                1:09.15    1:08.66  
       33.82  1:08.66                                                      
  3 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               1:08.09    1:10.45  
       34.65  1:10.45                                                      
  4 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                1:14.30    1:11.09  
       34.37  1:11.09                                                      
  5 Kilroy, Matthew J         15 RSD-SI               1:14.93    1:11.86  
       35.28  1:11.86                                                      
  6 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              1:13.72    1:12.30  
       35.38  1:12.30                                                      
  7 Cederstav, Erik A         17 RSD-SI               1:15.54    1:15.03  
       35.76  1:15.03                                                      
B - Division  
  1 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:22.34    1:14.20  
       36.45  1:14.20                                                      
  2 Vail, Timothy S           17 UN-SI                1:25.80    1:15.62  
       36.54  1:15.62                                                      
  3 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:25.80    1:25.01  
       41.61  1:25.01                                                      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:22.37    1:26.06  
       40.57  1:26.06                                                      
 
Event 66  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 52.85      52.68  
  2 Ho, Derek J                8 PS-SI                  54.26      53.75  
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               1:08.50      53.86  
  2 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI               1:03.10    1:02.52  
  3 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                1:08.50    1:02.98  
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:07.29    1:05.34  
  5 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:07.97    1:05.93  
  6 Wang, Ethan L              8 RSD-SI               1:08.50    1:06.90  
  7 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:08.50    1:08.21  
 -- Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:08.50         DQ  
 
Event 68  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                  43.04      42.31  
  2 Bolitho, Callum C         10 RSD-SI                 46.30      42.89  
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  43.83      43.65  
  4 Telfer, Trey J            10 RSD-SI                 45.47      44.69  
  5 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 50.78      44.81  
  6 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                47.76      45.48  
  7 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 45.96      47.36  
  8 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI                49.33      48.21  
  9 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 48.69      48.83  
 10 Feng, Max                 10 PAC-SI                 49.14      50.78  
B - Division  
  1 Lozano, Kale R            10 RSD-SI                 53.74      50.34  
  2 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 51.73      50.71  
  3 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                55.88      53.54  
  4 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  52.45      53.58  
  5 Grady, Dane M             10 RSD-SI                 53.37      54.30  
  6 Xie, Alan J                9 RSD-SI                 54.69      55.84  
  7 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  56.00      55.98  
  8 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 54.26      56.60  
  9 Lofft, Keenan M           10 RSD-SI                 56.00      56.74  
 10 Spaid, William P          10 TMEC-CA                55.12      58.13  
 
Event 70  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                39.46      38.54  
  2 Kim, Kyle                 11 UN-SI                  40.78      38.85  
  3 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 42.62      39.29  
  4 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 45.09      40.41  
  5 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 42.45      41.48  
  6 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI                44.00      41.83  
  7 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 45.09      43.37  
  8 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 42.76      43.42  
B - Division  
  1 Ong, Julian               12 MEYR-SI                46.45      42.13  
  2 Yang, Ray H               11 SDAC-SI                46.10      43.31  
  3 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI                 49.20      43.50  
  4 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 45.77      44.20  
  5 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                48.02      45.43  
  6 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  49.80      45.55  
  7 Librera, Michael          12 MRA-SI                 46.34      46.20  
  8 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 49.80      48.35  
  9 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 47.82      48.45  
 10 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                48.89      49.11  
 11 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  49.80      50.39  
 
Event 72  Boys 11 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Snyder, Noah C            16 PS-SI                2:43.19    2:42.55  
       36.13  1:18.18  2:01.35  2:42.55                                    
  2 Morris, Mason P           14 RSD-SI               2:54.03    2:49.68  
       39.67  1:22.53  2:06.27  2:49.68                                    
  3 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                3:05.02    2:51.47  
       37.78  1:21.27  2:06.52  2:51.47                                    
  4 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:47.81    2:54.08  
       38.93  1:22.56  2:07.73  2:54.08                                    
  5 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               2:53.56    2:54.17  
       39.97  1:23.97  2:09.94  2:54.17                                    
  6 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:56.54    2:54.89  
       40.30  1:26.32  2:12.14  2:54.89                                    
  7 Loosbrock, Trent M        16 PS-SI                3:01.45    2:55.36  
       38.32  1:21.63  2:07.68  2:55.36                                    
  8 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:58.94    3:04.40  
              1:28.07  2:16.48  3:04.40                                    
  9 Fahr, BJ J                13 RSD-SI               3:10.00    3:04.73  
              1:28.51  3:04.73                                             
 10 Ko, Andrew                12 RSD-SI               3:10.16    3:07.95  
       44.05  1:32.51  2:20.89  3:07.95                                    
 10 Greenman, Carter P        16 RSD-SI               3:04.77    3:07.95  
              1:30.54  2:20.14  3:07.95                                    
 12 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              3:08.96    3:08.02  
       43.10  1:31.77  2:21.31  3:08.02                                    
 13 Koyama, Masato            12 RSD-SI               3:13.50    3:10.96  
              1:32.75  3:10.96                                             
 14 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               3:14.30    3:15.10  
              1:35.44  2:25.89  3:15.10                                    
 15 Fahr, Jimmy P             16 RSD-SI               2:54.00    3:15.31  
       44.00  1:33.52  2:24.69  3:15.31                                    
 16 Snyder, Nate K            13 RST-SI               3:14.17    3:16.87  
       44.69  1:35.73  3:16.87                                             
 -- Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:50.73        DFS  
B - Division  
  1 Anderson, Tait C          15 PS-SI                3:33.00    3:07.05  
       40.55  1:26.36  2:16.36  3:07.05                                    
  2 Logan, Griffin T          16 PS-SI                3:33.00    3:07.46  
       41.13  1:30.55  2:20.74  3:07.46                                    
  3 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                3:15.63    3:08.07  
       44.23  1:32.15  2:20.17  3:08.07                                    
  4 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               3:31.29    3:13.53  
       44.20  1:33.40  3:13.53                                             
  5 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               3:21.87    3:13.61  
       45.07  1:33.83  2:24.34  3:13.61                                    
  6 Fazen, Collin B           13 PS-SI                3:19.99    3:14.56  
       45.50  1:35.98  3:14.56                                             
  7 Waters, William P         15 IVDA-SI              3:17.03    3:15.88  
       44.86  1:34.09  2:26.31  3:15.88                                    
  8 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               3:20.71    3:19.09  
       45.40  1:36.15  2:28.00  3:19.09                                    
  9 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              3:33.00    3:19.70  
       45.71  1:36.61  2:28.38  3:19.70                                    
 10 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              3:18.77    3:20.48  
       46.25  1:37.19  2:30.75  3:20.48                                    
 11 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI               3:31.20    3:22.34  
              1:38.55  3:22.34                                             
 12 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              3:23.00    3:26.07  
              1:39.29  3:26.07                                             
 13 Singer, Ben D             11 RSD-SI               3:31.20    3:27.22  
       48.76  1:40.66  2:35.55  3:27.22                                    
 14 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               3:27.19    3:30.53  
              1:44.04  2:38.55  3:30.53                                    
 15 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               3:33.00    3:42.02  
       48.64  1:46.25  3:42.02                                             
Non-Award Division  
  1 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                    NT    3:09.21  
              1:31.83  3:09.21                                             
 
Event 74  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 36.93      36.82  
  2 Ho, Derek J                8 PS-SI                  41.92      38.30  
  3 Keatinge, Augie D          8 RSD-SI                 42.34      44.53  
B - Division  
  1 Quinones, Oliver           7 RSD-SI                 53.30      37.54  
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  46.42      43.47  
  3 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  46.03      44.01  
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  45.57      47.62  
  5 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 53.30      49.00  
  6 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  51.04      52.77  
Non-Award Division  
  1 Chauvapun, Carter S        8 PS-SI                1:10.13      46.71  
 
Event 76  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 31.51      31.39  
  2 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                  33.41      32.30  
  3 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 35.74      33.25  
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  33.81      33.52  
  5 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                33.77      33.79  
  6 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  34.32      33.96  
  7 Polidori, Leo L           10 RSD-SI                 35.45      34.47  
  8 Telfer, Trey J            10 RSD-SI                 35.43      34.71  
  9 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI                35.66      35.70  
 10 Feng, Max                 10 PAC-SI                 36.77      36.09  
 11 Howell, Shark Heart W     10 RSD-SI                 36.24      36.71  
 12 Wang, Arthur Z            10 RSD-SI                 36.82      36.86  
 13 Lozano, Kale R            10 RSD-SI                 37.35      37.12  
 14 Xie, Alan J                9 RSD-SI                 37.27      37.20  
 15 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI                 37.73      37.54  
B - Division  
  1 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 38.92      36.56  
  2 Lofft, Keenan M           10 RSD-SI                 41.50      37.76  
  3 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI                 41.50      38.97  
  4 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  39.81      39.11  
  5 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 40.97      39.54  
  6 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI                41.50      41.62  
  7 Spaid, William P          10 TMEC-CA                41.41      42.07  
  8 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 41.50      44.76  
  9 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                40.00      46.68  
 
Event 78  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                28.92      28.75  
  2 Noguchi, Logan W          11 RSD-SI                 30.84      30.31  
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 30.31      30.39  
  4 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI                 30.80      30.77  
  5 Kim, Kyle                 11 UN-SI                  31.85      30.98  
  6 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 31.39      31.18  
  7 Yang, Ray H               11 SDAC-SI                30.84      31.36  
  8 Ong, Julian               12 MEYR-SI                33.07      31.40  
  9 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI                33.15      31.44  
 10 Ko, Andrew                12 RSD-SI                 32.89      31.51  
 11 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                32.94      33.29  
 12 Carstairs, Ian D          12 RSD-SI                 34.40      33.63  
 13 Becker, Blake A           11 RSD-SI                 32.17      33.69  
 14 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI                 34.12      34.57  
 15 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  34.07      34.64  
B - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 36.91      33.80  
  2 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  36.09      35.39  
  2 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 35.56      35.39  
  4 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                37.55      35.44  
  5 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  36.32      36.34  
  6 Singer, Ben D             11 RSD-SI                 37.60      36.35  
  7 Prieto, Brandon E         12 IVDA-SI                36.95      36.55  
 
Event 80  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI                26.77      26.25  
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI                 28.51      26.97  
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI                 27.34      26.99  
  4 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 27.69      27.51  
  5 Park, Thomas              13 PAC-SI                 29.80      28.55  
  6 Shields, Grant B          14 RSD-SI                 29.63      28.84  
  7 Fahr, BJ J                13 RSD-SI                 30.00      28.89  
  8 Sanchez, David T          14 RSD-SI                 29.59      29.27  
  9 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI                 29.72      29.42  
 10 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                30.02      30.47  
B - Division  
  1 Cornick, Michael L        14 RSD-SI                 31.39      29.27  
  2 Yang, Eric                13 RSD-SI                 31.00      29.71  
  3 Natale, Christian D       14 RSD-SI                 30.44      29.85  
  4 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                  30.32      29.99  
  5 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI                31.87      30.01  
  6 Chen, Alex L              13 PAC-SI                 30.63      30.61  
  7 Sway, Colin M             13 RSD-SI                 31.39      30.79  
  8 Forstot, Jack W           13 CAST-SI                31.67      30.84  
  9 Jayant, Anish             13 RSD-SI                 31.41      30.99  
 10 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI                 32.40      31.64  
 11 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI                33.00      31.69  
 12 Souttere, Trent C         14 CAST-SI                32.90      31.91  
 13 Shabel, Josh E            13 PS-SI                  33.00      32.49  
 14 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA                32.71      32.62  
 15 Fazen, Collin B           13 PS-SI                  32.15      32.64  
 16 Duncan, Miles N           13 RSD-SI                 32.54      32.72  
 17 Cosgrove, Ian H           13 RSD-SI                 32.87      32.86  
 18 Telfer, Corey D           14 RSD-SI                 33.00      33.06  
 19 Edelstein, Nir            13 PS-SI                  33.00      33.21  
 20 Cho, Ethan C              13 RSD-SI                 32.50      33.31  
 21 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI                 32.91      33.45  
 22 Cox, Cavan L              13 MRA-SI                 32.99      34.26  
 23 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI                 33.00      34.98  
Non-Award Division  
  1 Snyder, Nate K            13 RST-SI                 33.49      30.38  
 
Event 82  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kidd, Conner              16 PS-SI                  27.76      26.29  
  2 Steel, Aidan T            16 PS-SI                  26.85      26.41  
  3 Crotty, Steven D          16 PS-SI                  27.02      26.52  
  4 Cederstav, Erik A         17 RSD-SI                 27.35      26.84  
  5 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI                27.85      26.88  
  6 Loosbrock, Trent M        16 PS-SI                  27.30      27.14  
  7 Snyder, Noah C            16 PS-SI                  28.61      27.35  
  8 Fahr, Jimmy P             16 RSD-SI                 27.84      28.64  
  9 Greenman, Carter P        16 RSD-SI                 29.32      29.02  
B - Division  
  1 Vail, Timothy S           17 UN-SI                  32.50      27.94  
  2 Kilroy, Matthew J         15 RSD-SI                 30.98      29.36  
  3 Schafer, Drew E           15 RSD-SI                 32.00      30.16  
  4 Anderson, Tait C          15 PS-SI                  32.02      30.37  
  5 Holden, Jason T           15 RST-SI                 30.87      30.98  
  6 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI                31.85      31.59  
  7 Logan, Griffin T          16 PS-SI                  32.50      32.18  
  8 Waters, William P         15 IVDA-SI                31.70      33.14  
 
Event 84  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Derek J                8 PS-SI                  44.92      45.05  
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 47.81      47.00  
  3 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  49.02      47.89  
  4 Wang, Ethan L              8 RSD-SI                 52.70    1:04.45  
B - Division  
  1 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  55.29      52.11  
  2 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:02.11    1:06.91  
  3 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:03.20    1:08.25  
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:22.71    1:22.36  
       36.98  1:22.36                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:25.60    1:23.43  
       38.14  1:23.43                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:26.03    1:26.39  
B - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:34.84    1:22.11  
       38.31  1:22.11                                                      
  2 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:35.48    1:36.22  
Non-Award Division  
  1 Polidori, Leo L           10 RSD-SI               1:37.25    1:39.34  
       43.46  1:39.34                                                      
  2 Roberts, Vincent H        10 RSD-SI               1:37.60    1:39.36  
       50.43  1:39.36                                                      
  3 Quinones, Oliver           7 RSD-SI               1:37.60    1:41.11  
  4 Livesay, Wyatt B           9 RSD-SI               1:46.15    1:44.90  
       47.92  1:44.90                                                      
  5 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:37.60    1:48.13  
       48.86  1:48.13                                                      
  6 Xie, Alan J                9 RSD-SI                    NT    2:00.49  
       52.54  2:00.49                                                      
 
Event 88  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              1:16.83    1:11.58  
       34.98  1:11.58                                                      
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:16.85    1:15.39  
       36.40  1:15.39                                                      
  3 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:11.52    1:15.95  
       35.00  1:15.95                                                      
 -- Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:17.30        DFS  
B - Division  
  1 Kim, Kyle                 11 UN-SI                1:22.50    1:16.59  
  2 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:18.33    1:18.51  
       36.59  1:18.51                                                      
  3 Wenger, Sebastien C       11 RSD-SI               1:20.21    1:20.30  
       37.16  1:20.30                                                      
  4 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                1:18.88    1:21.40  
       38.19  1:21.40                                                      
  5 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI              1:25.30    1:29.17  
Non-Award Division  
  1 Benjamin, Aiden K         12 RSD-SI               1:27.19    1:16.93  
  2 Sampath, Atharv G         12 RSD-SI               1:27.19    1:23.50  
  3 Becker, Blake A           11 RSD-SI               1:27.19    1:31.67  
  4 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:32.53    1:34.06  
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:26.66    1:35.79  
 
Event 90  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Morris, Mason P           14 RSD-SI               1:00.59    1:01.32  
       28.81  1:01.32                                                      
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               1:03.59    1:05.00  
       30.90  1:05.00                                                      
  3 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              1:06.28    1:07.87  
  4 Wenger, Jacque A          13 RSD-SI               1:11.05    1:08.24  
       31.50  1:08.24                                                      
  5 Davies, Greyson J         13 CAST-SI              1:08.98    1:08.59  
       32.52  1:08.59                                                      
  6 Wong, Kyle R              13 RSD-SI               1:08.43    1:08.80  
  7 Shields, Grant B          14 RSD-SI               1:11.05    1:08.94  
       33.00  1:08.94                                                      
  8 Park, Thomas              13 PAC-SI               1:11.61    1:08.98  
       32.07  1:08.98                                                      
  9 Cornick, Michael L        14 RSD-SI               1:10.00    1:12.12  
       34.55  1:12.12                                                      
 10 Gonzalez, Antoni S        14 RSD-SI               1:10.00    1:12.78  
       33.10  1:12.78                                                      
 11 Silva, Lucas D            13 RSD-SI               1:13.80    1:12.88  
       33.96  1:12.88                                                      
 12 Yang, Eric                13 RSD-SI               1:11.00    1:13.06  
       34.17  1:13.06                                                      
 13 Sanchez, David T          14 RSD-SI               1:10.00    1:13.76  
       34.67  1:13.76                                                      
 14 Sway, Colin M             13 RSD-SI               1:13.00    1:14.74  
       34.96  1:14.74                                                      
 15 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:13.80    1:16.09  
       36.36  1:16.09                                                      
 16 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                1:16.32    1:16.21  
       34.88  1:16.21                                                      
 17 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:13.80    1:20.84  
       38.98  1:20.84                                                      
 18 Telfer, Corey D           14 RSD-SI               1:13.80    1:23.92  
 19 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               1:12.00    1:26.49  
       39.71  1:26.49                                                      
 20 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               1:13.00    1:38.94  
       46.58  1:38.94                                                      
 -- Fahr, BJ J                13 RSD-SI               1:10.00        DFS  
B - Division  
  1 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:20.16    1:17.58  
       36.59  1:17.58                                                      
  2 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:22.21    1:20.48  
       36.15  1:20.48                                                      
  3 Edelstein, Nir            13 PS-SI                1:23.00    1:23.47  
       38.64  1:23.47                                                      
  4 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:23.60    1:23.53  
       37.88  1:23.53                                                      
  5 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:23.60    1:25.62  
 
Event 92  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Peterson IV, George J     17 RSD-SI               1:03.29    1:03.92  
       29.69  1:03.92                                                      
  2 Steel, Aidan T            16 PS-SI                1:06.47    1:04.26  
       29.46  1:04.26                                                      
  3 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              1:08.19    1:06.21  
       31.01  1:06.21                                                      
  4 Snyder, Noah C            16 PS-SI                1:10.06    1:07.95  
  5 Vail, Timothy S           17 UN-SI                1:11.00    1:11.02  
       33.17  1:11.02                                                      
 -- Fahr, Jimmy P             16 RSD-SI               1:07.39        DFS  
B - Division  
  1 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:17.09    1:15.95  
       34.30  1:15.95