Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/15/17 06:56 AM
                       2017 SI MRA Senior Meet - 5/14/17                       
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sande, Tyler S            18 RSD-SI               4:30.73    4:08.78        
       25.68    55.00  1:26.34  1:56.46  2:32.84  3:09.50  3:39.55  4:08.78
  2 Rump, George W            16 NCA-SI               4:14.88    4:13.44        
       27.59    58.51  1:30.41  2:01.93  2:38.27  3:14.03  3:44.39  4:13.44
  3 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI               4:11.12    4:18.36        
       26.48    56.31  1:29.22  2:01.71  2:39.76  3:18.63  3:48.69  4:18.36
  4 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI               4:18.19    4:24.04        
       27.85    59.29  1:35.54  2:11.17  2:48.38  3:25.80  3:56.03  4:24.04
  5 Goldey, Will W            15 NCA-SI               4:36.21    4:27.05        
       26.96    58.66  1:33.82  2:08.32  2:47.26  3:26.02  3:57.31  4:27.05
  6 Dang, Casey D             15 RAQ-SI               4:28.11    4:28.82        
       28.97  1:02.68  1:37.93  2:11.78  2:49.96  3:29.98  4:00.52  4:28.82
  7 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               4:18.25    4:28.83        
       27.77    58.84  1:32.38  2:04.66  2:44.58  3:25.33  3:57.62  4:28.83
  8 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               4:46.23    4:33.33        
       28.63  1:01.39  1:38.73  2:15.51  2:52.54  3:30.09  4:02.58  4:33.33
  9 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               5:18.20    5:13.75        
       32.37  1:11.03  1:51.78  2:32.51  3:17.50  4:02.67  4:38.66  5:13.75
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI                 21.63      21.73        
  2 Stoddard, Mitchell G      16 UN-SI                  21.96      22.28        
  3 Gotsch, Kai A             17 NCA-SI                 23.84      22.45        
  4 Machado, Marcelo R        17 NCA-SI                 22.77      22.62        
  4 Workman, Eric D           15 RSD-SI                 22.58      22.62        
  6 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 22.83      22.77        
  7 Brown, Maxwell W          15 UN-SI                  23.22      23.02        
  8 Henry, Colten W           16 NCA-SI                 23.37      23.15        
  9 Hail, Garrett A           17 SBA-SI                 23.13      23.72        
 10 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 24.56      23.85        
 11 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI                 24.07      24.12        
 12 Loy, Lukas S              14 RSD-SI                 25.62      24.42        
 13 Woo, Ian D                16 NCA-SI                 24.36      24.47        
 14 Zeger, Kai U              15 UN-SI                  25.66      24.59        
 15 Park, Andrew              16 PAC-SI                 25.29      24.68        
 16 Thornburgh, Scott M       16 RAQ-SI                 26.44      25.17        
 17 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI                 26.80      26.15        
 18 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 27.23      27.17        
 
Event 6  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Koyama, Kaito             16 RSD-SI                 58.69      58.62        
       27.48    58.62                                                      
  2 Temple, Carlson D         17 UN-SI                  57.26    1:00.71        
       28.50  1:00.71                                                      
  3 Souttere, Gavin F         17 CAST-SI              1:01.67    1:01.65        
       29.48  1:01.65                                                      
  4 Wang, Eric D              16 NCA-SI               1:03.26    1:04.46        
       30.27  1:04.46                                                      
  5 Park, Andrew              16 PAC-SI               1:06.73    1:07.69        
       31.65  1:07.69                                                      
  6 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:04.75    1:09.16        
       32.59  1:09.16                                                      
  7 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:11.61    1:09.62        
       32.01  1:09.62                                                      
  8 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:14.60    1:10.83        
       33.23  1:10.83                                                      
  9 Pustovalov, Egor          16 NCA-SI               1:12.11    1:11.98        
       33.55  1:11.98                                                      
 10 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:11.00    1:14.98        
       34.78  1:14.98                                                      
 11 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:12.52    1:17.75        
       36.08  1:17.75                                                      
 
Event 8  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikolaev, Oleg            17 RSD-SI               1:41.43    1:41.90        
       23.54    49.14  1:15.64  1:41.90                                    
  2 He, Joshua S              16 RSD-SI               1:44.35    1:44.12        
       24.14    50.21  1:16.91  1:44.12                                    
  3 Machado, Marcelo R        17 NCA-SI               1:48.33    1:47.18        
       24.83    52.16  1:20.31  1:47.18                                    
  4 Wythes, George T          15 RSD-SI               1:47.21    1:47.57        
       24.46    51.64  1:19.68  1:47.57                                    
  5 Munch, Jake F             17 HSA-SI               1:48.28    1:47.64        
       24.61    51.86  1:20.04  1:47.64                                    
  6 Goldey, Sam S             15 NCA-SI               1:56.74    1:52.56        
       25.93    54.14  1:23.56  1:52.56                                    
  7 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               1:53.83    1:52.62        
       25.98    54.50  1:23.79  1:52.62                                    
  8 Song, Connor M            16 NCA-SI               1:56.27    1:52.73        
       25.24    53.10  1:23.19  1:52.73                                    
  9 Hasegawa, Aidan D         16 NCA-SI               1:52.49    1:53.02        
       25.80    54.13  1:23.31  1:53.02                                    
 10 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               1:46.48    1:54.39        
       25.75    54.22  1:24.12  1:54.39                                    
 11 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               1:55.89    1:54.40        
       26.35    55.08  1:24.76  1:54.40                                    
 12 Stewart, Charles H        15 NCA-SI               1:56.61    1:55.01        
       26.75    55.50  1:25.46  1:55.01                                    
 13 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:53.50    1:57.12        
       26.43    55.57  1:26.54  1:57.12                                    
 14 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               2:02.45    1:58.53        
       26.73    56.36  1:27.76  1:58.53                                    
 15 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:00.88    1:59.34        
       28.55    58.58  1:29.29  1:59.34                                    
 16 Thornburgh, Scott M       16 RAQ-SI               2:09.57    2:03.54        
       28.57    59.84  1:31.91  2:03.54                                    
 17 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:09.58    2:09.88        
       29.84  1:02.52  1:35.99  2:09.88                                    
 18 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               2:09.17    2:18.72        
       31.65  1:07.26  1:44.26  2:18.72                                    
 
Event 10  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulik, Brandon A          17 UN-SI                1:49.94    1:51.59        
       24.47    53.23  1:22.53  1:51.59                                    
  2 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI               1:57.49    1:57.46        
       26.43    56.54  1:27.25  1:57.46                                    
  3 Mes, Connor J             15 NCA-SI               2:07.36    2:02.97        
       27.23    58.35  1:30.43  2:02.97                                    
  4 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI               2:02.86    2:06.63        
       28.00  1:00.09  1:34.08  2:06.63                                    
  5 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI                    NT    2:13.27        
       29.21  1:02.57  1:37.72  2:13.27                                    
  6 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:20.93    2:14.43        
       30.42  1:04.31  1:39.20  2:14.43                                    
  7 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               2:18.67    2:28.88        
       31.39  1:07.85  1:46.57  2:28.88                                    
 
Event 12  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI                 52.32      51.82        
       24.89    51.82                                                      
  2 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 58.20      57.19        
       28.06    57.19                                                      
  3 Dang, Casey D             15 RAQ-SI                 59.35      58.60        
       28.40    58.60                                                      
  4 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:03.97    1:01.21        
       29.05  1:01.21                                                      
  5 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               1:00.53    1:02.24        
       30.13  1:02.24                                                      
  6 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:02.01    1:02.88        
       30.71  1:02.88                                                      
  7 Correia, Tristan K        16 HSA-SI               1:06.15    1:04.52        
       31.53  1:04.52                                                      
  8 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               1:00.61    1:08.60        
       32.48  1:08.60                                                      
  9 Thornburgh, Scott M       16 RAQ-SI               1:11.21    1:10.26        
       34.52  1:10.26                                                      
 10 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:12.15    1:11.23        
       34.48  1:11.23                                                      
 11 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:09.00    1:11.51        
       34.74  1:11.51                                                      
 -- Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:08.28         DQ        
       34.94       DQ                                                      
 -- Palguta, Matthew S        15 NCA-SI                 58.81        DFS        
 
Event 14  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Justin               15 NCA-SI               2:07.46    2:06.38        
       28.68  1:00.60  1:33.24  2:06.38                                    
  2 Koyama, Kaito             16 RSD-SI               2:06.12    2:07.85        
       28.75  1:01.16  1:34.13  2:07.85                                    
  3 Rump, George W            16 NCA-SI               2:10.65    2:10.28        
       30.01  1:03.23  1:36.60  2:10.28                                    
  4 He, Joshua S              16 RSD-SI               2:06.74    2:11.60        
       28.78  1:01.39  1:35.75  2:11.60                                    
  5 Correia, Tristan K        16 HSA-SI               2:14.43    2:15.59        
       30.72  1:05.36  1:40.12  2:15.59                                    
  6 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:30.10    2:16.16        
       30.53  1:04.95  1:40.47  2:16.16                                    
  7 Hupfeld, Jonathan Z       17 NCA-SI               2:16.22    2:16.76        
       29.83  1:03.86  1:39.72  2:16.76                                    
  8 Hildesheim, Ethan J       14 RSD-SI               2:13.95    2:19.14        
       30.87  1:05.79  1:42.04  2:19.14                                    
  9 Wang, Eric D              16 NCA-SI               2:18.11    2:20.60        
       31.23  1:06.59  1:43.33  2:20.60                                    
 10 Zeger, Kai U              15 UN-SI                2:24.91    2:21.27        
       31.61  1:07.67  1:45.06  2:21.27                                    
 11 Hawthorne, Grant W        14 CSA-SI               2:26.76    2:22.56        
       32.62  1:09.44  1:46.63  2:22.56                                    
 12 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:25.36    2:23.22        
       33.56  1:10.21  1:47.02  2:23.22                                    
 13 Park, Andrew              16 PAC-SI               2:25.59    2:23.33        
       33.12  1:10.40  1:47.47  2:23.33                                    
 14 Kuo, Laurence             16 SSD-SI               2:32.79    2:28.36        
       32.82  1:09.94  1:49.12  2:28.36                                    
 15 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:26.63    2:35.07        
       34.95  1:14.97  1:55.01  2:35.07                                    
 16 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               2:50.80    2:52.37        
       39.19  1:23.32  2:08.29  2:52.37                                    
 
Event 16  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gruwell, Ty F             17 RSD-SI                 51.76      51.74        
       24.14    51.74                                                      
  2 Gotsch, Kai A             17 NCA-SI                 53.16      52.01        
       24.65    52.01                                                      
  3 Nikolaev, Oleg            17 RSD-SI                 53.34      54.12        
       25.30    54.12                                                      
  4 Goldey, Will W            15 NCA-SI                 58.05      55.40        
       25.61    55.40                                                      
  5 Hasegawa, Aidan D         16 NCA-SI                 58.02      57.09        
       25.87    57.09                                                      
  6 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI                 59.21      59.59        
       28.19    59.59                                                      
  7 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:02.22    1:00.93        
       28.68  1:00.93                                                      
  7 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:07.70    1:00.93        
       28.43  1:00.93                                                      
  9 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               1:03.38    1:01.60        
       29.31  1:01.60                                                      
 10 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:07.12    1:01.71        
       29.20  1:01.71                                                      
 11 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:00.25    1:03.33        
       29.33  1:03.33                                                      
 12 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               1:03.72    1:06.04        
       30.60  1:06.04                                                      
 -- Lee, Justin               15 NCA-SI                 59.44         DQ        
 
Event 18  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sande, Tyler S            18 RSD-SI               1:54.28    1:56.54        
       27.74    56.69  1:26.76  1:56.54                                    
  2 Wythes, George T          15 RSD-SI               1:55.64    1:58.02        
       27.20    56.63  1:27.47  1:58.02                                    
  3 Munch, Jake F             17 HSA-SI               1:56.11    1:58.26        
       27.72    57.23  1:27.90  1:58.26                                    
  4 Rawers, Brady A           17 NCA-SI               1:57.85    2:00.03        
       28.37    57.89  1:28.73  2:00.03                                    
  5 Kulik, Brandon A          17 UN-SI                1:50.23    2:03.81        
       26.96    56.24  1:28.43  2:03.81                                    
  6 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:12.40    2:04.51        
       29.64  1:00.48  1:32.59  2:04.51                                    
  7 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:22.85    2:18.66        
       32.46  1:07.36  1:42.91  2:18.66                                    
  8 Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               2:13.94    2:27.74        
       33.96  1:11.95  1:50.33  2:27.74                                    
  9 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               2:25.08    2:29.25        
       36.91  1:15.36  1:53.50  2:29.25                                    
 10 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               2:31.00    2:34.38        
       36.71  1:16.99  1:56.95  2:34.38                                    
 
Event 20  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loy, Lukas S              14 RSD-SI               2:14.67    2:10.79        
       29.20  1:02.46  1:40.74  2:10.79                                    
  2 Hellickson, Austin S      14 RSD-SI               2:12.96    2:11.52        
       30.27  1:03.46  1:40.35  2:11.52                                    
  3 Andrews III, Robbie G     14 RSD-SI               2:10.47    2:12.84        
       28.75  1:02.80  1:42.72  2:12.84                                    
  4 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:22.98    2:19.13        
       28.99  1:05.54  1:46.52  2:19.13                                    
  5 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               2:42.14    2:26.38        
       31.05  1:11.45  1:54.84  2:26.38                                    
 -- Farnsworth, Sam G         12 MRA-SI               2:15.88         DQ        
 
Event 22  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Workman, Eric D           15 RSD-SI                 49.28      49.06        
       23.72    49.06                                                      
  2 Machado, Marcelo R        17 NCA-SI                 49.32      49.11        
       24.04    49.11                                                      
  3 Palguta, Matthew S        15 NCA-SI                 51.65      49.58        
       24.07    49.58                                                      
  4 Dugas, Yuma L             14 RSD-SI                 49.51      49.67        
       23.87    49.67                                                      
  5 Brown, Maxwell W          15 UN-SI                  51.72      50.38        
       23.97    50.38                                                      
  6 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 51.90      51.11        
       24.71    51.11                                                      
  7 Henry, Colten W           16 NCA-SI                 51.99      51.30        
       24.12    51.30                                                      
  8 Hail, Garrett A           17 SBA-SI                 48.99      51.45        
       24.51    51.45                                                      
  9 Dang, Casey D             15 RAQ-SI                 51.00      51.49        
       24.74    51.49                                                      
 10 Hupfeld, Jonathan Z       17 NCA-SI                 53.47      53.63        
       25.53    53.63                                                      
 11 Zeger, Kai U              15 UN-SI                  56.60      54.05        
 12 Correia, Cayden K         13 HSA-SI                 55.76      54.07        
       26.39    54.07                                                      
 13 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI                52.93      54.19        
       25.78    54.19                                                      
 14 Woo, Ian D                16 NCA-SI                 54.53      54.67        
       26.33    54.67                                                      
 15 Kuo, Laurence             16 SSD-SI                 56.99      55.11        
       26.66    55.11                                                      
 16 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI                 57.00      55.20        
       26.83    55.20                                                      
 17 Thornburgh, Scott M       16 RAQ-SI                 54.32      55.34        
       26.50    55.34                                                      
 18 Pustovalov, Egor          16 NCA-SI                 57.65      59.19        
       28.61    59.19                                                      
 19 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI                 59.60    1:00.76        
       28.72  1:00.76                                                      
 -- Stewart, Charles H        15 NCA-SI                 54.69        DFS        
 
Event 24  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rawers, Brady A           17 NCA-SI               4:57.21    4:50.52        
       26.17    54.36  1:23.59  1:52.89  2:22.58  2:52.42  3:22.58  3:52.08
     4:21.59  4:50.52                                                      
  2 Wythes, George T          15 RSD-SI               4:53.69    4:54.71        
       25.51    54.10  1:23.58  1:53.68  2:23.89  2:54.01  3:24.15  3:54.29
     4:24.99  4:54.71                                                      
  3 Park, Andrew              16 PAC-SI               5:02.74    5:00.73        
       27.11    56.31  1:26.48  1:56.87  2:27.65  2:58.48  3:29.28  4:00.22
     4:31.18  5:00.73                                                      
  4 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               5:05.89    5:02.38        
       26.88    56.18  1:26.38  1:57.04  2:28.04  2:59.12  3:30.01  4:01.14
     4:32.09  5:02.38                                                      
  5 Song, Connor M            16 NCA-SI               5:05.51    5:03.63        
       26.31    55.56  1:25.33  1:56.16  2:26.61  2:58.46  3:29.38  4:01.71
     4:33.42  5:03.63                                                      
  6 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               5:43.58    5:48.48        
       30.41  1:04.55  1:39.53  2:15.65  2:51.19  3:27.01  4:02.43  4:38.16
     5:13.75  5:48.48                                                      
  7 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               5:37.51    6:26.54        
       34.92  1:14.62  1:55.60  2:35.39  3:14.71  3:54.24           5:12.10
     5:51.81  6:26.54                                                      
 
Event 26  Boys 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikolaev, Oleg            17 RSD-SI              10:24.18    9:35.10        
       25.83    53.90  1:22.51  1:51.30  2:20.12  2:48.88  3:17.88  3:47.12
     4:16.02  4:45.28  5:14.56  5:43.99  6:13.25  6:42.89  7:12.10  7:40.93
     8:10.21  8:39.45  9:07.71  9:35.10                                    
  2 Mes, Connor J             15 NCA-SI               9:37.65    9:42.11        
       26.16    55.00  1:23.85  1:53.03  2:22.17  2:51.20  3:20.27  3:49.63
     4:18.94  4:48.38  5:17.88  5:47.36  6:16.70  6:46.01  7:15.50  7:45.08
     8:14.41  8:43.93  9:13.29  9:42.11                                    
  3 Molloy, Ian A             16 NCA-SI               9:53.14    9:56.32        
       26.82    55.68  1:24.57  1:53.65  2:22.82  2:52.19  3:21.43  3:50.94
     4:20.67  4:50.47  5:20.71  5:51.04  6:21.57  6:52.20  7:23.01  7:53.79
     8:24.99  8:55.77  9:26.31  9:56.32                                    
  4 Palguta, Matthew S        15 NCA-SI                    NT    9:59.73        
       26.47    55.71  1:25.60  1:55.52  2:25.77  2:55.85  3:25.57  3:55.93
     4:26.15  4:56.28  5:26.51  5:56.80  6:27.23  6:57.94  7:28.88  7:59.43
     8:29.93  9:00.31  9:30.40  9:59.73                                    
  5 Workman, Eric D           15 RSD-SI               9:56.53   10:04.68        
       27.11    56.64  1:26.86  1:56.94  2:27.12  2:57.96  3:28.53  3:59.05
     4:29.52  5:00.22  5:30.93  6:01.44  6:32.16  7:02.67  7:33.58  8:04.76
     8:35.36  9:05.92  9:35.35 10:04.68                                    
  6 Goldey, Sam S             15 NCA-SI              11:12.99   10:26.27        
       27.93    59.01  1:30.88  2:03.19  2:34.57  3:06.09  3:37.52  4:08.86
     4:40.79  5:12.49  5:43.78  6:15.69  6:47.57  7:18.92  7:50.58  8:22.49
     8:53.98  9:25.20  9:56.95 10:26.27                                    
  7 Stewart, Charles H        15 NCA-SI                    NT   10:36.63        
       29.08  1:00.34  1:32.11  2:04.11  2:36.27  3:08.17  3:39.94  4:11.59
     4:43.82  5:16.24  5:48.34  6:20.43  6:52.50  7:24.68  7:56.64  8:28.48
     9:00.49  9:32.81 10:05.04 10:36.63                                    
  8 Hughes, Colby             12 SBA-SI              11:37.80   10:57.98        
       29.85  1:02.82  1:35.55  2:08.74  2:42.08  3:15.46  3:49.07  4:22.58
     4:56.13  5:29.85  6:03.07  6:36.61  7:09.73  7:43.16  8:16.25  8:48.94
     9:21.68  9:54.51 10:26.88 10:57.98                                    
  9 Jenov, George A           14 ICAC-SI             12:11.86   11:21.91        
       28.67  1:01.33  1:35.60  2:10.21  2:45.11  3:19.78  3:54.04  4:28.70
     5:03.24  5:37.83  6:12.99  6:47.74  7:22.49  7:57.00  8:31.50  9:06.04
     9:40.68 10:15.06 10:49.22 11:21.91                                    
 
Event 28  Boys 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Munoz Renteria, Carlos A  13 RSD-SI              17:03.69   17:39.36        
       28.02    58.97  1:30.19  2:01.81  2:33.28  3:04.86  3:36.35  4:07.85
     4:39.43  5:11.14  5:43.32  6:15.31  6:47.44  7:19.78  7:52.26  8:24.78
     8:57.35  9:29.81 10:02.37 10:35.07 11:07.49 11:39.94 12:12.98 12:45.76
    13:18.42 13:51.10 14:23.89 14:56.83 15:29.64 16:02.50 16:35.36 17:07.88
    17:39.36