Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/30/17 09:53 AM
            2017 SI NCA Mini / Distance Meet - 10/21/17 to 10/22/17            
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               1:25.04    1:14.47        
       35.08  1:14.47                                                      
  2 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:30.26    1:16.39        
       35.16  1:16.39                                                      
  3 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:21.84    1:16.83        
       35.31  1:16.83                                                      
  4 Calma, John Luca          10 SBA-SI               1:32.34    1:19.60        
       38.13  1:19.60                                                      
  5 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:36.03    1:21.98        
       37.03  1:21.98                                                      
  6 Fisher, Hunter T          10 NCA-SI               1:45.65    1:23.00        
       40.58  1:23.00                                                      
  7 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:26.63    1:23.24        
       39.15  1:23.24                                                      
  8 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               1:25.84    1:24.80        
       38.69  1:24.80                                                      
  9 Backues, Alex J           10 NCA-SI               1:31.67    1:27.84        
       40.80  1:27.84                                                      
 10 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                1:33.86    1:28.78        
       41.64  1:28.78                                                      
 11 Wu, Gabriel               10 NCA-SI               1:30.86    1:29.68        
       43.11  1:29.68                                                      
 12 Sherstnev, Arseniy        10 NCA-SI               1:34.00    1:30.10        
       40.59  1:30.10                                                      
 13 Woo, Alexander H          10 PS-SI                1:28.68    1:30.81        
       43.62  1:30.81                                                      
 14 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:28.50    1:30.93        
       39.93  1:30.93                                                      
 15 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI               1:47.56    1:34.76        
       44.72  1:34.76                                                      
 16 Clary, Elliott H           9 HSA-SI               1:45.18    1:36.95        
       48.18  1:36.95                                                      
 17 Sy, Tristan H              9 WSST-SI                   NT    1:37.26        
       44.46  1:37.26                                                      
 18 Tucker, Evan J             9 HSA-SI               1:44.23    1:37.33        
       45.69  1:37.33                                                      
 19 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:42.07    1:39.82        
       48.79  1:39.82                                                      
 20 Biton, Edden *            10 UN-SI                     NT    1:41.01        
       56.07  1:41.01                                                      
 21 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                2:00.47    1:41.52        
       43.46  1:41.52                                                      
 22 Tran, Dylan M             10 PS-SI                     NT    1:41.79        
 23 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT    1:43.12        
       50.56  1:43.12                                                      
 24 Watson, Will N             9 NCA-SI               1:45.97    1:49.34        
       53.60  1:49.34                                                      
 25 Chauvapun, Carter S        9 PS-SI                1:59.74    1:50.17        
 26 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                    NT    1:51.83        
       51.74  1:51.83                                                      
 27 Salcido, Elias M          10 OSC-SI                    NT    1:52.65        
       55.54  1:52.65                                                      
 28 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              2:32.68    1:54.82        
       56.56  1:54.82                                                      
 29 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT    1:56.87        
     1:00.13  1:56.87                                                      
 30 Heiken, William G          9 UN-SI                     NT    2:03.92        
       53.54  2:03.92                                                      
 -- Valle, Oren D              9 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Johnson, Aidan C          10 RAQ-SI               1:35.23         DQ        
       41.44       DQ                                                      
 -- Everitt, Gage M           10 CSA-SI               1:51.48         DQ        
       54.02       DQ                                                      
 
Event 4  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:36.25    1:31.26        
       41.85  1:31.26                                                      
  2 Fisher, Riley T            8 NCA-SI               1:34.28    1:31.34        
       43.88  1:31.34                                                      
  3 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:37.77    1:38.20        
       46.79  1:38.20                                                      
  4 Zhang, Eric J              8 PS-SI                     NT    1:45.43        
       50.72  1:45.43                                                      
  5 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI               1:50.70    1:50.02        
       50.81  1:50.02                                                      
  6 McCance, Nate N            8 HSA-SI               1:57.00    1:50.34        
  7 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                    NT    1:50.98        
       51.55  1:50.98                                                      
  8 Painter, Kai J             7 NCA-SI               2:11.26    1:53.14        
       54.03  1:53.14                                                      
  9 Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI               1:53.52    1:56.29        
 10 Vega, Jaxon A              8 NCA-SI                    NT    2:01.00        
       59.20  2:01.00                                                      
 11 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                     NT    2:03.54        
 12 Lucas, Zay G               7 RST-SI                    NT    2:08.20        
 13 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               2:10.63    2:08.89        
     1:00.69  2:08.89                                                      
 -- Stein, Justin T            7 NCA-SI                    NT         DQ        
     1:03.81       DQ                                                      
 -- Mogul, Nicholas H          8 PAC-SI                    NT         DQ        
 -- Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Painter, Cody Q            7 NCA-SI               2:06.32         DQ        
       58.02       DQ                                                      
 -- Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT         DQ        
       57.46       DQ                                                      
 
Event 6  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calma, John Luca          10 SBA-SI                 49.78      40.57        
  2 Fisher, Hunter T          10 NCA-SI                 43.11      42.00        
  3 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 45.13      43.06        
  4 Feng, Max                 10 PAC-SI                 44.18      43.92        
  5 Yuan, William R           10 UN-SI                  47.83      44.74        
  6 Johnson, Aidan C          10 RAQ-SI                 46.58      44.77        
  7 Ngai, Isaac L             10 PS-SI                     NT      45.04        
  8 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  48.99      45.65        
  9 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 48.75      45.74        
 10 Chen, Leon C               9 SDY-SI                 48.67      45.88        
 11 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 54.84      46.06        
 12 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 47.25      46.08        
 13 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 51.28      46.50        
 14 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 45.91      46.72        
 15 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  47.74      48.26        
 16 Sherstnev, Arseniy        10 NCA-SI                 50.87      49.06        
 17 Biton, Edden *            10 UN-SI                  50.64      49.09        
 18 Backues, Alex J           10 NCA-SI                 53.00      49.79        
 19 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                49.85      50.22        
 20 Wu, Gabriel               10 NCA-SI                 49.75      50.79        
 21 Loorya, Austin R          10 HSA-SI                 50.63      50.94        
 22 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT      51.48        
 23 Finn, Asher L              8 PS-SI                  57.20      53.55        
 24 Clapham, Drew M            9 MRA-SI                 54.05      54.06        
 25 Pruett, Rhodes V          10 CSA-SI               1:17.14      54.19        
 26 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  51.67      54.73        
 27 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                  53.19      54.81        
 28 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 53.13      54.94        
 29 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                 57.31      55.14        
 30 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 59.77      55.35        
 31 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT      55.50        
 32 Chauvapun, Carter S        9 PS-SI                  59.41      55.67        
 33 Freeman, Blake W          10 NCA-SI               1:01.70      55.78        
 34 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  56.75      56.11        
 35 Robbins, Jack J           10 MRA-SI                    NT      56.23        
 36 Everard, Dylan R           9 MRA-SI                    NT      56.51        
 37 Clary, Elliott H           9 HSA-SI                 56.50      57.71        
 38 Arons, Drew M             10 SDY-SI                    NT      58.69        
 39 Painter, Kai J             7 NCA-SI               1:07.20      58.75        
 40 Carmichael, Roman L        9 PAC-SI               1:07.00      59.80        
 41 Painter, Cody Q            7 NCA-SI               1:07.40    1:01.35        
 42 Pongun, Quintin n          9 FAST-SI              1:01.17    1:02.09        
 43 Watson, Will N             9 NCA-SI                 58.70    1:02.93        
 44 Faber, Bryce L             9 NCA-SI               1:06.63    1:03.33        
 45 Wegener, Henry L          10 NCA-SI               1:01.56    1:03.60        
 46 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                    NT    1:03.65        
 47 Arce, Derek H              9 NCA-SI                    NT    1:04.82        
 48 Heiken, William G          9 UN-SI                1:12.96    1:05.76        
 49 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI               1:08.20    1:05.90        
 50 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               1:09.28    1:06.86        
 51 Mino, Dom A                9 SBA-SI                    NT    1:13.26        
 52 Diones, Joshua E          10 SBA-SI                    NT    1:17.87        
 -- Finn, Elliot O             8 PS-SI                1:00.89         DQ        
 -- Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                1:14.93         DQ        
 -- Su, Philip                 8 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Tran, Dylan M             10 PS-SI                  58.07         DQ        
 -- Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI                 58.52         DQ        
 -- Pruett, Noah J             9 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Fisher, Riley T            8 NCA-SI                 50.56         DQ        
 
Event 8  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 24.01      20.94        
       21.13    20.94                                                      
  2 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 23.40      21.31        
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                    NT      21.50        
  4 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 29.64      23.14        
       23.46    23.14                                                      
  5 Mogul, Nicholas H          8 PAC-SI                    NT      24.95        
       25.63    24.95                                                      
  6 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                    NT      26.21        
       26.29    26.21                                                      
  7 Arce, Tanner J             8 NCA-SI                 27.81      27.58        
  8 Peters, Torin W            7 NCA-SI                 30.78      27.83        
  9 Vega, Jaxon A              8 NCA-SI                    NT      28.71        
 10 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT      31.25        
 11 McCance, Nate N            8 HSA-SI                    NT      31.44        
 12 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT      32.08        
 13 Lucas, Zay G               7 RST-SI                    NT      32.44        
 14 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT      36.34        
 15 Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                    NT      36.89        
 16 Corchado, Cade T           7 CSA-SI                    NT      39.58        
 -- Andersen, Finn R           7 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT         DQ        
 -- Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Stein, Justin T            7 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 10  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                    NT      31.77        
       32.60    31.77                                                      
  2 Valle, Ian D               6 PS-SI                     NT      35.93        
 -- Hua, Keanan                6 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Xu, Henry S                6 NCA-SI                 42.65         DQ        
 -- Schaffner, Lucasm J        6 IVDA-SI                   NT        DFS        
 
Event 12  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI                 37.92      35.59        
  2 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 39.59      36.22        
  3 Feng, Max                 10 PAC-SI                 36.01      37.00        
  4 Calma, John Luca          10 SBA-SI                 43.89      37.20        
  5 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 37.47      37.30        
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 44.49      39.86        
  7 Backues, Alex J           10 NCA-SI                 41.69      40.25        
  7 Sherstnev, Arseniy        10 NCA-SI                 43.75      40.25        
  9 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 40.05      40.34        
 10 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 39.81      40.75        
 11 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 45.57      41.36        
 12 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  43.30      41.62        
 13 Yuan, William R           10 UN-SI                  42.36      41.64        
 14 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 43.15      42.07        
 15 Fisher, Hunter T          10 NCA-SI                 47.16      42.79        
 16 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  45.62      43.08        
 17 Johnson, Aidan C          10 RAQ-SI                 42.43      43.86        
 18 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                 45.49      43.90        
 19 Fisher, Riley T            8 NCA-SI                 45.75      44.52        
 20 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  50.42      44.67        
 21 Everard, Dylan R           9 MRA-SI                    NT      45.00        
 22 Pruett, Rhodes V          10 CSA-SI                 58.09      45.21        
 23 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 44.89      45.76        
 24 Wu, Gabriel               10 NCA-SI                 48.26      45.88        
 25 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                     NT      46.63        
 26 Biton, Edden *            10 UN-SI                  47.77      46.67        
 27 Sy, Tristan H              9 WSST-SI                   NT      47.87        
 28 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 43.39      47.97        
 29 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI                 48.38      48.32        
 30 Smit, Tristan I           10 CSA-SI                 49.24      48.45        
 31 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 54.15      48.79        
 32 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  48.61      48.97        
 33 Finn, Elliot O             8 PS-SI                  53.80      49.71        
 34 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 54.05      50.58        
 35 Watson, Will N             9 NCA-SI                 48.00      50.68        
 36 Robbins, Jack J           10 MRA-SI                    NT      51.29        
 36 Tran, Dylan M             10 PS-SI                     NT      51.29        
 38 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 54.11      51.75        
 39 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                55.14      52.11        
 40 Finn, Asher L              8 PS-SI                  55.56      52.42        
 41 Carmichael, Roman L        9 PAC-SI                    NT      52.61        
 42 Valle, Oren D              9 PS-SI                  55.82      52.89        
 43 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT      52.91        
 44 Arons, Drew M             10 SDY-SI                    NT      52.93        
 45 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                 53.30      53.05        
 46 Leon, Joaquin A           10 RST-SI                 59.91      53.36        
 47 Faber, Bryce L             9 NCA-SI                 51.32      54.12        
 48 Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI                 51.58      54.15        
 49 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 52.71      54.96        
 50 Painter, Kai J             7 NCA-SI                 54.94      54.99        
 51 Heiken, William G          9 UN-SI                  59.62      55.44        
 52 Chauvapun, Carter S        9 PS-SI                  55.71      55.96        
 53 Godinez, Nathan M         10 SBA-SI               1:03.05      56.24        
 54 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                  58.46      56.43        
 55 Calma, James Christian C   7 SBA-SI                 58.28      57.90        
 56 Painter, Cody Q            7 NCA-SI                 55.46      58.19        
 57 Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                 57.98      58.31        
 58 Arce, Derek H              9 NCA-SI                    NT      59.19        
 59 Mino, Dom A                9 SBA-SI                 58.04    1:00.21        
 60 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT    1:00.29        
 61 Diones, Joshua E          10 SBA-SI                    NT    1:24.90        
 
Event 14  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 20.36      18.64        
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 24.93      19.26        
  3 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 19.69      19.37        
  4 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 28.21      21.22        
  5 Arce, Tanner J             8 NCA-SI                 20.30      22.15        
  6 Maddox, John R             8 RAQ-SI                    NT      23.00        
  7 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                    NT      23.76        
  8 McCance, Nate N            8 HSA-SI                    NT      23.84        
  9 Maddox, Ryan J             8 RAQ-SI                    NT      24.18        
 10 Mogul, Nicholas H          8 PAC-SI                    NT      24.29        
 11 Lucas, Zay G               7 RST-SI                 33.27      25.00        
 12 Plezia, Liam M             8 HSA-SI                    NT      25.52        
 13 Peters, Torin W            7 NCA-SI                 33.70      27.36        
 14 Vega, Jaxon A              8 NCA-SI                    NT      28.30        
 15 Stein, Justin T            7 NCA-SI                    NT      28.75        
 16 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT      29.57        
 17 Andersen, Finn R           7 CSA-SI                    NT      30.07        
 18 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT      30.20        
 19 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT      34.01        
 20 Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT      35.14        
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hua, Keanan                6 PS-SI                     NT      28.93        
  2 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                    NT      29.08        
  3 Valle, Ian D               6 PS-SI                  35.80      30.10        
  4 Schaffner, Lucasm J        6 IVDA-SI                   NT      37.30        
 -- Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Xu, Henry S                6 NCA-SI                 50.84         DQ        
 
Event 18  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 43.66      34.67        
  2 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 42.16      35.09        
  3 Feng, Max                 10 PAC-SI                 35.73      36.83        
  4 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 39.95      36.98        
  5 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 42.71      38.88        
  6 Yuan, William R           10 UN-SI                  41.17      39.55        
  7 Backues, Alex J           10 NCA-SI                 40.85      39.60        
  8 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  42.71      39.79        
  9 Fisher, Hunter T          10 NCA-SI                 43.94      40.34        
 10 Johnson, Aidan C          10 RAQ-SI                 43.20      41.13        
 11 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  41.43      41.69        
 12 Sherstnev, Arseniy        10 NCA-SI                 47.20      42.60        
 13 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 43.88      42.73        
 14 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  42.22      42.75        
 15 Chen, Leon C               9 SDY-SI                    NT      43.27        
 16 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                    NT      43.65        
 17 Wu, Gabriel               10 NCA-SI                 46.34      44.66        
 18 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                   NT      45.15        
 19 Sy, Tristan H              9 WSST-SI                   NT      45.28        
 20 Fisher, Riley T            8 NCA-SI                 46.25      45.79        
 21 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                  49.44      47.55        
 22 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  57.20      47.65        
 23 Clary, Elliott H           9 HSA-SI                 55.10      48.86        
 24 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                    NT      49.07        
 25 Watson, Will N             9 NCA-SI                 50.09      53.35        
 26 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 55.47      53.39        
 27 Delaney, Tyler L           9 PS-SI                     NT      53.53        
 28 Loorya, Austin R          10 HSA-SI               1:02.00      54.09        
 29 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 58.53      54.51        
 30 Tran, Dylan M             10 PS-SI                     NT      55.63        
 31 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:06.44      56.01        
 32 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                    NT      56.09        
 33 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 49.27      56.43        
 34 Chauvapun, Carter S        9 PS-SI                     NT      56.52        
 35 Smit, Tristan I           10 CSA-SI                    NT      59.78        
 36 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 58.32    1:01.88        
 37 Heiken, William G          9 UN-SI                     NT    1:02.54        
 38 Faber, Bryce L             9 NCA-SI               1:02.03    1:02.60        
 39 Carmichael, Roman L        9 PAC-SI                    NT    1:04.73        
 40 Painter, Cody Q            7 NCA-SI               1:08.32    1:05.03        
 -- Leon, Joaquin A           10 RST-SI                    NT         DQ        
 -- Su, Philip                 8 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Rice, Landon I            10 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Painter, Kai J             7 NCA-SI               1:07.47         DQ        
 -- Valle, Oren D              9 PS-SI                     NT         DQ        
 -- Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT         DQ        
 
Event 20  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                    NT      15.33        
  2 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 21.10      17.92        
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                    NT      20.09        
  4 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                    NT      20.82        
  5 Peters, Torin W            7 NCA-SI                 30.65      22.15        
  6 Arce, Tanner J             8 NCA-SI                 16.88      23.03        
  7 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 25.33      24.18        
  8 Barden, Willie J           8 HSA-SI                 28.72      24.53        
  9 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                    NT      25.74        
 10 Lucas, Zay G               7 RST-SI                 32.12      26.52        
 11 Vega, Jaxon A              8 NCA-SI                    NT      28.76        
 12 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                    NT      30.76        
 13 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                    NT      35.93        
 -- Andersen, Finn R           7 CSA-SI                    NT         DQ        
 -- Mogul, Nicholas H          8 PAC-SI                    NT         DQ        
 -- Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT         DQ        
 -- Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                    NT         DQ        
 
Event 22  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hua, Keanan                6 PS-SI                     NT      28.83        
 -- Xu, Henry S                6 NCA-SI                    NT         DQ        
 
Event 24  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI                 29.43      29.13        
  2 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 30.99      30.61        
  3 Feng, Max                 10 PAC-SI                 31.10      31.73        
  4 Fisher, Hunter T          10 NCA-SI                 32.67      32.34        
  5 Johnson, Aidan C          10 RAQ-SI                 32.99      32.90        
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 33.03      32.99        
  7 Sherstnev, Arseniy        10 NCA-SI                 34.53      33.36        
  8 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 35.16      33.54        
  9 Ngai, Isaac L             10 PS-SI                  34.46      33.84        
 10 Wu, Gabriel               10 NCA-SI                 33.47      34.42        
 11 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 36.60      34.83        
 12 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  35.16      35.16        
 13 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 36.81      35.23        
 14 Biton, Edden *            10 UN-SI                     NT      35.50        
 15 Chauvapun, Ethan E        10 PS-SI                  35.77      35.55        
 16 Yuan, William R           10 UN-SI                  33.35      35.64        
 17 Backues, Alex J           10 NCA-SI                 38.92      36.32        
 18 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 36.00      36.48        
 19 Chen, Leon C               9 SDY-SI                 41.58      37.36        
 20 Clary, Elliott H           9 HSA-SI                 37.99      38.11        
 21 Robbins, Jack J           10 MRA-SI                 39.08      38.15        
 22 Tucker, Evan J             9 HSA-SI                 38.55      38.32        
 23 Tran, Dylan M             10 PS-SI                  39.21      38.34        
 24 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                36.31      38.64        
 25 Fisher, Riley T            8 NCA-SI                 38.09      38.71        
 26 Smit, Tristan I           10 CSA-SI                 38.71      39.15        
 27 Everitt, Gage M           10 CSA-SI                 39.28      39.60        
 28 Loorya, Austin R          10 HSA-SI                 40.64      39.61        
 29 Everard, Dylan R           9 MRA-SI                    NT      39.88        
 30 Tollefson, Jake A         10 PS-SI                  40.61      39.94        
 31 Pruett, Rhodes V          10 CSA-SI                 49.44      39.96        
 32 Freeman, Blake W          10 NCA-SI                 44.50      40.17        
 33 Calma, John Luca          10 SBA-SI                 32.46      40.69        
 34 Barden, Willie J           8 HSA-SI                 52.34      40.77        
 35 Rice, Landon I            10 MRA-SI                 41.00      41.43        
 36 Sanchez-Kishko, Nickolas   8 SBA-SI                 43.67      42.12        
 37 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 42.03      42.13        
 38 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                39.66      42.18        
 39 Chauvapun, Carter S        9 PS-SI                  41.69      42.36        
 40 Watson, Will N             9 NCA-SI                 40.85      42.95        
 41 Pannese, Oliver R          9 PS-SI                  41.40      44.11        
 42 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  43.63      44.13        
 43 Reynolds, Reilly J         9 HSA-SI                 44.83      44.19        
 44 Peters, Torin W            7 NCA-SI                 52.21      44.25        
 45 Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI                 42.97      44.28        
 46 Painter, Kai J             7 NCA-SI                 43.07      44.56        
 47 Leon, Joaquin A           10 RST-SI                 44.48      44.89        
 48 Su, Philip                 8 PS-SI                  45.61      45.17        
 49 Clapham, Drew M            9 MRA-SI                 40.44      45.29        
 50 Wegener, Henry L          10 NCA-SI                 43.73      45.47        
 51 Arce, Tanner J             8 NCA-SI                 46.53      45.53        
 52 Uddenberg, Kimble J       10 HSA-SI                    NT      46.11        
 53 Valle, Oren D              9 PS-SI                  46.58      46.39        
 54 Carmichael, Roman L        9 PAC-SI                 49.83      46.58        
 55 Arons, Drew M             10 SDY-SI                    NT      46.77        
 56 Faber, Bryce L             9 NCA-SI                 45.64      48.42        
 57 Rousseau, Tristan G        6 PS-SI                  50.62      49.17        
 58 Calma, James Christian C   7 SBA-SI                 49.17      49.28        
 59 Painter, Cody Q            7 NCA-SI                 53.69      49.64        
 60 Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                 48.97      49.81        
 61 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                 52.10      49.87        
 62 Heiken, William G          9 UN-SI                  50.62      50.87        
 63 Godinez, Nathan M         10 SBA-SI                 58.69      51.48        
 64 Arce, Derek H              9 NCA-SI                 51.78      51.83        
 65 Corchado, Cade T           7 CSA-SI                    NT      53.70        
 66 Diones, Joshua E          10 SBA-SI                    NT      55.61        
 67 Pruett, Noah J             9 CSA-SI                    NT      55.67        
 68 Wilcox, Beckett E         10 MRA-SI                    NT    1:14.87        
 
Event 26  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 16.75      15.58        
  2 Lucas, Zay G               7 RST-SI                 19.57      18.14        
  3 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 20.27      18.20        
  4 Barden, Willie J           8 HSA-SI                 23.32      19.42        
  5 Maddox, John R             8 RAQ-SI                    NT      19.90        
  6 Peters, Torin W            7 NCA-SI                 22.40      20.14        
  7 Coplin, Jackson B          8 HSA-SI                 22.08      20.58        
  8 Maddox, Ryan J             8 RAQ-SI                    NT      21.28        
  9 Mogul, Nicholas H          8 PAC-SI                    NT      21.50        
 10 Vega, Jaxon A              8 NCA-SI                    NT      21.79        
 11 Sinawi, Tanner D           8 HSA-SI                 21.10      22.49        
 12 Stein, Justin T            7 NCA-SI                    NT      23.78        
 13 Plezia, Liam M             8 HSA-SI                 25.12      24.47        
 14 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                 27.42      25.96        
 15 Andersen, Finn R           7 CSA-SI                    NT      26.61        
 16 Mortensen, Max J           8 MRA-SI                    NT      29.60        
 17 Bonesteel, Conor K         7 SBA-SI                 25.61      31.17        
 
Event 28  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hua, Keanan                6 PS-SI                  22.91      22.38        
  2 Song, Kenzo A              6 SBA-SI                 21.34      22.56        
  3 Valle, Ian D               6 PS-SI                  26.71      25.50        
  4 Schaffner, Lucasm J        6 IVDA-SI                24.80      28.32        
  5 Xu, Henry S                6 NCA-SI                 33.52      35.58        
  6 Root, Cooper P             5 MRA-SI                    NT      47.84        
 
Event 30  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                        1:06.00    1:02.27        
     1) Gidley, Kyle W M8               2) Flores Hidalgo, Andres M8      
     3) Camarillo Moran, Mateo M7       4) Ebert, Alan M8                 
       32.42  1:02.27                                                      
 -- Renegade Aquatics-SI  'A'                              NT         DQ        
     1) Maddox, Ryan J M8               2) Timmons, Tayla H W7            
     3) Maddox, John R M8               4) Clark, Ezri E W8               
       42.50       DQ                                                      
 
Event 32  Boys 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI              21:00.00   21:09.76        
       32.67  1:09.76  1:48.48  2:27.05  3:05.31  3:44.02  4:22.92  5:02.31
     5:41.24  6:19.57  6:58.36  7:37.20  8:15.94  8:54.60  9:33.66 10:11.94
    10:50.88 11:29.36 12:08.69 12:47.10 13:26.39 14:05.79 14:44.80 15:23.12
    16:02.54 16:41.57 17:20.36 17:58.94 18:38.24 19:16.63 19:55.21 20:33.43
    21:09.76
  2 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                    NT   22:18.43        
       33.79  1:14.23  1:54.95  2:35.62  3:14.87  3:56.51           4:37.67
     5:19.61  6:00.88  6:42.05  7:23.08  8:04.56  8:46.42           9:26.69
    10:06.24 10:48.22 11:27.42 12:06.77 12:49.70          13:30.25 14:10.30
    14:50.95 15:32.08 16:14.24 16:55.17 17:37.22          18:16.60 18:57.47
    22:18.43
 
Event 32  Boys 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ladman, Adam W            14 NCA-SI              18:30.00   17:21.41        
       26.79    57.32  1:28.64  1:59.95  2:31.80  3:03.41  3:35.05  4:06.55
     4:37.83  5:09.86  5:41.38  6:12.99  6:44.75  7:16.37  7:48.32  8:20.34
     8:52.25  9:24.46  9:56.71 10:28.69 11:00.29 11:32.20 12:04.14 12:36.36
    13:08.22 13:40.47 14:12.48 14:44.76 15:16.45 15:48.43 16:20.14 16:51.67
    17:21.41
  2 Mes, Dylan G              13 NCA-SI              19:06.14   17:39.06        
       27.44    57.79  1:29.00  2:00.54  2:32.04  3:03.70  3:35.64  4:07.80
     4:40.00  5:12.24  5:44.11  6:15.96  6:47.88  7:20.22  7:52.45  8:24.73
     8:57.40  9:29.65 10:02.09 10:34.14 11:07.09 11:40.05 12:12.75 12:45.55
    13:18.46 13:51.90 14:25.39 14:58.29 15:30.63 16:03.36 16:35.86 17:08.35
    17:39.06
  3 Lopez, Abraham            14 NCA-SI              18:30.00   17:47.88        
       27.22    57.48  1:28.59  1:59.96  2:31.70  3:03.35  3:35.00  4:06.86
     4:38.92  5:11.49  5:43.77  6:16.72  6:49.80  7:22.42  7:55.44  8:29.01
     9:01.73  9:35.08 10:08.98 10:42.08 11:14.84 11:48.14 12:21.88 12:54.54
    13:27.50 14:01.11 14:34.55 15:07.64 15:40.24 16:13.00 16:46.12 17:17.23
    17:47.88
  4 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI              18:59.68   18:10.81        
       28.45    59.91  1:31.93  2:04.78  2:37.78  3:10.68  3:44.10  4:17.72
     4:51.43  5:25.27  5:59.27  6:33.02  7:06.70  7:40.16  8:13.61  8:47.18
     9:20.59  9:53.83 10:27.01 11:00.04 11:33.15 12:05.94 12:39.26 13:13.08
    13:46.76 14:19.99 14:53.05 15:26.66 16:00.11 16:33.55 17:06.56 17:38.93
    18:10.81
  5 ong, Julian A             13 UN-SI               19:00.00   18:16.27        
       27.66    58.97  1:30.84  2:03.10  2:36.03  3:08.76  3:41.10  4:14.54
     4:48.11  5:22.13  5:55.59  6:29.03  7:02.82  7:36.04  8:10.01  8:43.67
     9:17.77  9:51.67 10:25.45 10:59.14 11:32.85 12:06.15 12:39.59 13:13.56
    13:47.84 14:21.24 14:55.40 15:29.82 16:03.50 16:37.69 17:11.46 17:44.39
    18:16.27
  6 Cosgrove, Ian H           14 RSD-SI              19:05.65   18:35.33        
       30.72  1:04.53  1:38.78  2:12.52  2:46.85  3:20.88  3:54.71  4:28.76
     5:03.22  5:37.74  6:11.49  6:45.76  7:19.92  7:53.69  8:27.77  9:01.93
     9:35.92 10:10.03 10:43.98 11:18.83 11:53.01 12:26.92 13:00.98 13:34.41
    14:08.11 14:41.94 15:15.42 15:48.73 16:22.60 16:55.96 17:29.75 18:03.27
    18:35.33
  7 Jayant, Anish             13 RSD-SI              19:10.34   18:39.89        
       30.13  1:02.41  1:35.40  2:08.99  2:42.79  3:16.76  3:50.88  4:25.14
     4:58.83  5:33.22  6:07.62  6:41.84  7:16.31  7:50.88  8:24.79  8:59.09
     9:33.03 10:07.37 10:41.54 11:16.12 11:50.67 12:24.67 12:58.81 13:32.68
    14:07.05 14:41.12 15:15.10 15:49.18 16:23.84 16:58.34 17:32.86 18:06.76
    18:39.89
  8 Sway, Colin M             13 RSD-SI              19:00.00   18:46.77        
       30.51  1:03.75  1:37.91  2:12.47  2:46.78  3:21.29  3:55.46  4:29.74
     5:04.30  5:38.72  6:13.31  6:47.59  7:21.65  7:55.90  8:29.93  9:04.15
     9:38.33 10:12.64 10:46.61 11:21.15 11:55.43 12:29.76 13:04.28 13:38.82
    14:13.18 14:47.66 15:21.64 15:56.11 16:30.68 17:04.98 17:39.29 18:13.43
    18:46.77
  9 Cairns, Joey C            13 NCA-SI              20:00.00   18:53.64        
       30.12  1:04.71  1:39.62  2:14.39  2:49.10  3:23.60  3:58.49  4:34.16
     5:09.14  5:44.66  6:18.73  6:54.90  7:30.31  8:05.09  8:40.02  9:14.41
     9:48.96 10:25.51 11:00.50 11:35.14 12:10.09 12:44.79 13:19.62 13:53.85
    14:27.73 15:01.69 15:35.90 16:09.94 16:43.35 17:16.47 17:49.64 18:22.21
    18:53.64
 10 Rozhkov, Nikita V         13 NCA-SI              19:43.86   19:08.72        
 11 Johnson, Ansel R          14 NCA-SI                    NT   19:21.96        
       31.40  1:06.10  1:41.77  2:17.68  2:53.15  3:28.86  4:04.18  4:40.09
     5:15.74  5:51.46  6:27.03  7:02.20  7:37.85  8:12.98  8:48.40  9:24.25
     9:59.63 10:34.58 11:09.56 11:45.31 12:20.79 12:55.87 13:30.84 14:06.45
    14:42.19 15:17.27 15:53.31 16:29.36 17:04.38 17:39.67 18:14.65 18:49.34
    19:21.96
 12 Torres-Pereyra, Fernando  14 NCA-SI                    NT   19:31.78        
       30.93  1:05.59  1:42.26  2:19.03  2:56.66  3:32.54  4:08.97  4:44.51
     5:20.06  5:55.76  6:31.61  7:06.89  7:43.57  8:17.09  8:54.58  9:30.88
    10:05.99 10:42.10 11:16.75 11:52.54 12:27.73 13:03.82 13:38.86 14:14.40
    14:49.55 15:25.85 16:01.92 16:38.03 17:11.17 17:48.21 18:23.22 18:56.80
    19:31.78
 13 Duncan, Miles N           13 RSD-SI              19:49.98   19:41.44        
       30.89  1:05.27  1:40.31  2:15.56  2:50.45  3:26.21  4:01.30  4:36.65
     5:13.22  5:49.12  6:25.70  7:02.44  7:38.94  8:14.52  8:51.54  9:27.64
    10:04.39 10:39.90 11:16.89 11:53.24 12:29.66 13:05.05 13:41.38 14:17.81
    14:54.51 15:30.90 16:06.97 16:43.24 17:18.98 17:55.78 18:31.97 19:08.21
    19:41.44
 14 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI              20:10.92   19:43.08        
       31.24  1:05.28  1:40.45  2:15.99  2:51.19  3:26.38  4:01.81  4:37.70
     5:13.33  5:50.15  6:26.34  7:02.59  7:38.43  8:15.19  8:51.72  9:27.29
    10:03.80 10:39.89 11:15.63 11:51.76 12:27.76 13:04.47 13:40.19 14:16.88
    14:53.66 15:30.44 16:06.63 16:42.80 17:19.51 17:55.32 18:32.29 19:08.56
    19:43.08
 15 Ryan, Cathal O            13 NCA-SI                    NT   19:45.49        
       30.20  1:04.81  1:39.44  2:15.15  2:50.94  3:27.02           4:03.00
     4:39.41  5:15.62  5:51.98  6:28.04  7:04.48  7:41.39           8:17.56
     8:53.52  9:29.57 10:05.97 10:42.41 11:18.84          11:55.47 12:32.35
    13:08.54 13:45.17 14:21.42 14:57.09 15:34.14          16:10.57 16:47.12
    19:45.49
 16 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI                    NT   19:47.21        
       30.19  1:04.85  1:40.01  2:15.19  2:50.86  3:27.07  4:02.66  4:37.83
     5:13.54  5:48.88  6:24.69  7:00.06  7:35.62  8:11.81  8:47.46  9:23.02
     9:58.22 10:34.13 11:08.86 11:44.70 12:20.37 12:56.42 13:31.45 14:08.38
    14:44.98 15:22.14 16:00.54 16:36.84 17:14.96 17:52.66 18:30.49 19:09.29
    19:47.21
 17 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI                    NT   20:03.86        
       30.43  1:06.79  1:43.87  2:21.37  2:59.19  3:35.25           4:12.77
     4:49.48  5:26.20  6:02.78  6:41.20  7:19.80  7:57.14           8:34.22
     9:10.08  9:47.54 10:25.25 11:02.37 11:38.41          12:15.08 12:51.24
    13:27.19 14:03.99 14:38.93 15:16.36 15:52.52          16:29.02 17:06.07
    20:03.86
 18 Seay, Aiden G             14 NCA-SI                    NT   20:14.71        
       32.22  1:07.82  1:44.85  2:21.84  2:59.61  3:36.74  4:13.83  4:50.38
     5:27.13  6:03.80  6:40.14  7:16.37  7:53.11  8:30.61  9:07.84  9:44.84
    10:21.97 10:58.91 11:35.78 12:12.67 12:50.49 13:27.06 14:03.95 14:42.26
    15:19.77 15:57.20 16:34.59 17:11.89 17:48.19 18:24.34 19:01.52 19:39.50
    20:14.71
 19 Schneider, Collin M       13 NCA-SI                    NT   20:29.60        
       30.42  1:05.13  1:40.73  2:16.71  2:52.33  3:28.82           4:04.96
     4:42.71  5:20.59  5:58.22  6:35.58  7:13.39  8:28.50           9:05.65
     9:43.19 10:21.00          10:59.73          11:37.96                  
    12:13.82 12:52.46 13:30.60                   14:47.91 15:26.74 16:05.30
    20:29.60
 20 Dziuk, Will               14 NCA-SI                    NT   20:41.26        
       30.53  1:06.13  1:43.56  2:20.90  2:58.61  3:36.14  4:14.03  4:52.02
     5:30.78  6:08.11  6:46.41  7:23.94  8:02.07  8:40.43  9:18.61  9:55.73
    10:34.24 11:12.45 11:50.60 12:28.61 13:06.20 13:44.64 14:22.52 15:00.50
    15:38.73 16:16.62 16:54.48 17:32.86 18:10.65 18:49.24 19:26.00 20:03.94
    20:41.26
 21 Jaffe, Noah A             14 NCA-SI                    NT   20:42.42        
       31.55  1:06.42  1:42.74  2:18.53  2:53.93  3:29.98  4:06.19  4:42.35
     5:18.88  5:55.99  6:33.56  7:11.36  7:49.32  8:27.32  9:05.68  9:44.00
    10:22.38 11:00.33 11:38.52 12:17.26 12:55.37 13:34.54 14:13.20 14:52.04
    15:30.99 16:10.56 16:49.53 17:29.16 18:07.90 18:47.36 19:26.18 20:03.79
    20:42.42
 22 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT   20:44.29        
       29.64  1:02.91  1:38.18  2:14.99  2:52.98  3:30.27           4:08.44
     4:45.82  5:23.93  6:01.52  6:39.21  7:16.96  7:55.17           8:32.99
     9:10.67  9:49.24 10:27.53 11:05.76 11:43.71          12:22.44 13:01.59
    13:40.36 14:19.69 14:58.62 15:38.39 16:18.26          16:57.41 17:36.74
    20:44.29
 23 Song, Cyrus B             13 NCA-SI                    NT   21:05.46        
       33.34  1:09.84  1:47.83  2:25.98  3:03.11  3:42.16           4:20.89
     4:59.07  5:38.00  6:16.99  6:55.48  7:34.62  8:14.55           8:52.45
     9:30.65 10:09.47 10:49.01 11:28.69 12:07.66          12:45.28 13:24.00
    14:02.12 14:39.60 15:15.02 15:53.47 16:33.43          17:12.72 17:52.88
    21:05.46
 24 Ahrendt, Donovan D        13 NCA-SI                    NT   22:04.90        
       35.35  1:13.80  1:53.39  2:32.71  3:12.09  3:51.99           4:32.05
     5:13.21  5:52.52  6:34.83  7:14.45  7:54.46  8:34.18           9:15.65
     9:55.50 10:36.35 11:16.84 11:58.26 12:38.89          13:18.91 14:00.06
    14:39.92 15:20.78 16:02.04 16:42.25 17:23.17          18:03.83 18:43.79
    22:04.90
 
Event 32  Boys 15 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI              17:32.17   17:01.42        
       26.43    56.31  1:26.94  1:58.26  2:29.58  3:01.29  3:32.31  4:03.30
     4:34.72  5:06.27  5:37.22  6:08.57  6:39.87  7:11.39  7:43.02  8:13.84
     8:45.05  9:16.57  9:47.93 10:19.00 10:49.81 11:20.89 11:51.90 12:22.65
    12:53.80 13:25.02 13:56.34 14:27.57 14:58.77 15:29.62 16:00.54 16:31.20
    17:01.42
 
Event 38  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               6:12.86    5:56.95        
       32.86  1:08.74  1:45.09  2:22.41  2:58.80  3:34.90  4:11.05  4:47.40
     5:23.52  5:56.95                                                      
  2 Han, Alex Q               12 NCA-SI               6:12.31    5:58.29        
       30.39  1:05.62  1:42.23  2:19.31  2:56.84  3:33.91  4:10.55  4:47.39
     5:24.78  5:58.29                                                      
  3 Dang, Caden V             11 RAQ-SI               5:57.63    6:06.56        
       33.28  1:09.46  1:47.07  2:24.41  3:02.37  3:39.55  4:17.22  4:55.18
     5:32.62  6:06.56                                                      
  4 Federico, Roman J         12 NCA-SI                    NT    6:14.70        
       32.62           1:09.42  1:47.83           2:25.85  3:04.16         
     3:42.67  4:20.86           4:59.43  5:38.18  6:14.70                  
  5 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               6:22.84    6:16.81        
       31.46  1:07.37  1:45.87  2:24.36  3:03.95  3:43.12  4:22.11  5:01.72
     5:40.66  6:16.81                                                      
  6 Walter, Dustin R          12 RST-SI               7:00.80    6:30.17        
       31.85  1:09.74  1:49.99  2:29.16  3:08.65  3:47.89  4:29.88  5:10.81
     5:51.90  6:30.17                                                      
  7 Isham, Jordan B           11 RST-SI               6:52.61    6:34.28        
       33.42  1:12.02  1:52.86  2:34.28  3:14.73  3:54.89  4:36.26  5:17.31
     5:59.16  6:34.28                                                      
  8 Atkins, Jayden W          11 NCA-SI                    NT    6:38.07        
       36.99  1:17.82  1:58.38  2:40.39           3:21.59  4:03.15  4:43.66
     5:22.37  6:01.63  6:38.07                                             
  9 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               6:27.26    6:39.66        
       31.52  1:09.63  1:49.83  2:30.36  3:11.48  3:53.99  4:36.43  5:19.06
     5:59.82  6:39.66                                                      
 10 Cairns, Jacob D           11 NCA-SI                    NT    6:40.54        
       36.31  1:16.55  1:57.07  2:38.71  3:20.22  4:02.00  4:43.05  5:24.37
     6:06.04  6:40.54                                                      
 11 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                     NT    6:44.38        
       34.34  1:15.68  1:57.23  2:39.54           3:20.61  4:02.62  4:44.14
     5:24.52  6:06.73  6:44.38                                             
 12 Thompson, Evan C          12 NCA-SI                    NT    6:44.66        
       33.60  1:13.97  1:54.83  2:37.24           3:18.48  4:00.61  4:42.37
     5:22.81  6:05.38  6:44.66                                             
 13 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI                   NT    6:46.82        
     9:02.31                                      2:38.73  3:20.47         
     4:02.28  4:45.51           5:26.77  6:08.71  6:46.82                  
 14 Paul, Tristan J           12 PAC-SI                    NT    6:50.35        
       37.20  1:18.33  1:59.82  2:41.45  3:21.73  4:03.54  4:45.21  5:29.04
     6:11.95  6:50.35                                                      
 15 Dillon, John D            12 NCA-SI                    NT    7:00.70        
       37.38  1:18.46  2:00.66  2:42.86  3:25.76  4:09.66  4:52.83  5:35.51
     6:18.66  7:00.70                                                      
 16 Spaid, William P          11 TMEC-CA              7:42.55    7:01.17        
       36.95  1:18.83  2:02.72  2:43.58  3:26.92  4:10.68  4:54.36  5:37.79
     6:20.04  7:01.17                                                      
 17 Del Orbe, Christian A     11 NCA-SI                    NT    7:09.78        
       36.01  1:16.43  1:58.01  2:43.18           3:27.82  4:12.84  4:58.22
     5:42.71  6:27.86  7:09.78                                             
 18 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                    NT    7:23.19        
       38.56  1:22.48  2:07.51  2:52.48  3:38.66  4:24.79  5:10.71  5:57.13
     6:41.05  7:23.19                                                      
 19 Christian, Morgan J       12 NCA-SI                    NT    7:38.10        
       39.86  1:26.15  2:12.07  2:58.55  3:46.38  4:33.98  5:20.89  6:07.39
     6:54.00  7:38.10                                                      
 20 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                    NT    7:41.03        
       39.36  1:25.95  2:13.17  2:57.73  3:45.94  4:33.56  5:21.25  6:08.43
     6:57.51  7:41.03                                                      
 21 Vasquez, Ethan A          11 IVDA-SI                   NT    7:55.84        
       38.42  1:25.42  3:03.07  3:50.96                                    
                       7:08.91  7:55.84                                    
 22 Puga, Joe A               12 IVDA-SI                   NT    8:49.66        
     9:02.63           2:18.66           3:13.76           4:08.53         
     5:04.41                    5:59.93  6:55.78  7:52.19  8:49.66         
 23 Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT    9:27.39        
       45.89  1:38.05  2:33.63  3:34.04           4:35.45  5:36.13  6:35.55
     7:35.08  8:32.24  9:27.39                                             
 24 Nilsen, Scott R           12 OSC-SI                    NT    9:42.28        
       45.52  1:41.78  2:41.85  3:42.58  4:42.19  5:44.36  6:45.79  7:45.05
     8:44.80  9:42.28                                                      
 25 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT   10:10.59        
       51.93  1:56.63  2:59.72  4:03.94  5:05.97  6:07.40  7:09.23  8:13.99
     9:10.92 10:10.59                                                      
 
Event 40  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               5:26.74    5:11.66        
       25.85    55.55  1:26.37  1:57.67  2:29.32  3:00.83  3:33.26  4:05.99
     4:38.90  5:11.66                                                      
  2 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               5:17.30    5:19.40        
       27.35    57.55  1:29.49  2:02.06  2:35.10  3:08.26  3:41.57  4:14.80
     4:47.99  5:19.40                                                      
  3 Sway, Colin M             13 RSD-SI               5:33.57    5:24.60        
       29.15  1:00.98  1:33.05  2:05.97  2:39.05  3:12.22  3:45.24  4:18.62
     4:51.94  5:24.60                                                      
  4 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI               5:34.79    5:29.91        
       29.61  1:02.25  1:35.03  2:08.14  2:41.87  3:15.39  3:49.80  4:24.30
     4:58.08  5:29.91                                                      
  5 Rozhkov, Nikita V         13 NCA-SI               5:46.65    5:34.36        
       27.24    59.60  1:33.05  2:07.05  2:41.49  3:15.75  3:50.48  4:25.05
     5:00.11  5:34.36                                                      
  6 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               5:43.65    5:36.63        
       28.32  1:00.87  1:34.60  2:08.58  2:42.73  3:17.41  3:52.55  4:27.79
     5:02.53  5:36.63                                                      
  7 Ryan, Cathal O            13 NCA-SI               6:13.88    5:38.85        
       29.39  1:01.86  1:35.99  2:10.64  2:45.43  3:20.24  3:55.18  4:30.52
     5:05.52  5:38.85                                                      
  8 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              5:45.38    5:41.47        
       30.51  1:05.05  1:40.51  2:16.09  2:50.72  3:26.39  4:01.96  4:37.07
     5:11.31  5:41.47                                                      
  9 Purcell, Ethan A          13 RSD-SI               5:43.00    5:41.60        
       29.54  1:02.92  1:37.65  2:12.60  2:48.41  3:23.71  3:59.54  4:35.50
     5:11.29  5:41.60                                                      
 10 Duncan, Miles N           13 RSD-SI               5:47.06    5:45.65        
       30.23  1:05.43  1:39.73  2:14.01  2:49.91  3:25.18  4:00.97  4:36.90
     5:12.16  5:45.65                                                      
 11 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               5:56.57    5:47.61        
       31.01  1:04.78  1:39.77  2:15.28  2:50.84  3:26.60  4:02.44  4:38.26
     5:13.62  5:47.61                                                      
 12 Maxwell, Evan T           13 NCA-SI               5:59.14    5:55.50        
       30.89  1:06.65  1:44.43  2:20.87  2:56.25  3:32.52  4:10.22  4:45.34
     5:20.84  5:55.50                                                      
 13 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                   NT    5:57.71        
       30.68  1:05.33  1:40.94  2:18.18  2:55.98  3:34.29  4:11.47  4:49.20
     5:26.02  5:57.71                                                      
 14 Carstairs, Ian D          13 RSD-SI               6:09.79    5:57.73        
       31.38  1:07.26  1:44.41  2:20.71  2:57.09  3:33.32  4:10.06  4:47.38
     5:23.90  5:57.73                                                      
 15 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI               6:55.82    5:57.78        
       29.45  1:04.24  1:39.54  2:16.42  2:53.45  3:30.48  4:08.26  4:45.25
     5:22.50  5:57.78                                                      
 16 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                   NT    6:18.18        
       32.73  1:09.36  1:47.73  2:25.98  3:05.51  3:44.80  4:24.48  5:03.40
     5:42.63  6:18.18                                                      
 17 Ahrendt, Donovan D        13 NCA-SI               6:44.14    6:22.34        
       34.09  1:12.48  1:51.28  2:30.45  3:09.62  3:48.90  4:27.29  5:06.04
     5:45.50  6:22.34                                                      
 18 Choi, Shiun K             14 NCA-SI                    NT    6:36.98        
       33.59  1:10.80  1:50.20  2:29.92  3:09.23  3:50.09  4:31.56  5:13.45
     5:55.86  6:36.98                                                      
 19 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI                    NT    6:44.68        
       33.01  1:09.17  1:47.11  2:26.45  3:06.82  3:49.51  4:33.25  5:18.82
     6:04.68  6:44.68                                                      
 20 Lucia, Nicolas A          13 PS-SI                7:06.25    6:48.93        
       33.81  1:12.83  1:52.85  2:33.55  3:16.22  3:59.08  4:41.62  5:24.84
     6:08.29  6:48.93                                                      
 21 Ronan, Cade P             13 NCA-SI                    NT    7:02.18        
       36.42  1:17.05  1:59.80  2:42.51  3:26.09  4:10.14  4:54.46  5:38.84
     6:22.41  7:02.18                                                      
 
Event 42  Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              5:12.10    5:22.43        
       25.93    55.23  1:26.07  1:58.54  2:32.66  3:05.65  3:39.25  4:14.07
     4:48.77  5:22.43                                                      
  2 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               5:27.07    5:26.06        
       28.88  1:00.25  1:33.43  2:06.38  2:39.76  3:13.21  3:46.76  4:20.24
     4:53.43  5:26.06                                                      
  3 Song, Raymond Y           15 NCA-SI               5:42.07    5:36.85        
       28.74  1:00.15  1:32.86  2:06.67  2:41.07  3:15.99  3:51.20  4:26.88
     5:02.67  5:36.85                                                      
  4 Castro, Brandon R         16 IVDA-SI              5:58.15    6:05.39        
       31.07  1:06.36  1:43.29  2:20.30  2:58.24  3:36.40  4:15.19  4:53.14
     5:30.17  6:05.39                                                      
  5 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               5:53.49    6:10.57        
       30.27  1:05.90  1:42.46  2:20.62  2:58.59  3:37.35  4:16.36  4:55.40
     5:33.64  6:10.57                                                      
  6 Guerrero, Eduard          15 IVDA-SI                   NT    6:23.86        
       33.19  1:10.87  1:49.56  2:28.42  3:07.12  3:44.69  4:24.68  5:05.75
     5:48.13  6:23.86                                                      
  7 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI                    NT    7:31.11        
       32.69  1:11.97  1:55.25  2:41.31  3:28.92  4:17.84  5:05.45  5:56.33
     6:43.13  7:31.11                                                      
 
Event 44  Boys 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              5:36.66    4:55.70        
       30.85  1:06.50  1:43.08  2:20.30  3:03.99  3:47.32  4:22.11  4:55.70
  2 Cong, Jonathan            11 PAC-SI               5:13.75    5:08.14        
       32.61  1:08.85  1:48.83  2:28.54  3:13.39  3:57.06  4:33.03  5:08.14
  3 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                    NT    5:13.65        
  4 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               6:30.48    5:17.29        
       35.16  1:17.41  1:58.12  2:37.24  3:21.05  4:05.09  4:42.08  5:17.29
  5 Eckel, Ken I              11 NCA-SI                    NT    5:23.83        
       36.50  1:20.35  2:01.50  2:41.75  3:25.73  4:10.79  4:47.53  5:23.83
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                    NT    5:30.21        
       36.06  1:20.52  2:02.91  2:43.61  3:32.30  4:18.92  4:54.66  5:30.21
  7 Fonzo, Nick C             12 NCA-SI               6:23.23    5:32.09        
       33.99  1:14.93  1:56.09  2:35.88  3:26.42  4:16.26  4:54.81  5:32.09
  8 Walter, Dustin R          12 RST-SI                    NT    5:33.00        
       31.42  1:11.84  1:54.78  2:38.00  3:25.95  4:16.55  4:54.50  5:33.00
  9 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                   NT    5:40.29        
       33.46  1:11.69  1:55.68  2:38.08  3:27.79  4:19.27  5:00.61  5:40.29
 10 Federico, Roman J         12 NCA-SI                    NT    5:40.50        
       36.70  1:21.27  2:04.56  2:46.78  3:34.70  4:23.79  5:03.00  5:40.50
 11 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                    NT    5:45.17        
       34.57  1:16.73  1:59.60  2:44.49  3:32.80  4:24.92  5:06.12  5:45.17
 12 Kelly, Ryder J            12 NCA-SI               6:35.83    5:47.21        
       36.95  1:22.63  2:07.19  2:52.98  3:40.60  4:27.36  5:08.37  5:47.21
 13 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                   NT    5:48.49        
       37.96  1:24.95  2:08.29  2:50.94  3:40.85  4:29.70  5:11.75  5:48.49
 14 Cairns, Jacob D           11 NCA-SI                    NT    5:55.95        
 15 Drake, Cameron V          12 HSA-SI                    NT    5:56.21        
       39.36  1:25.36  2:13.41  2:58.13  3:48.75  4:39.65  5:18.46  5:56.21
 16 Stewart, Will D           11 NCA-SI                    NT    5:56.71        
       38.36  1:29.26  2:12.42  2:58.34  3:48.28  4:38.59  5:56.71         
 17 Isham, Jordan B           11 RST-SI                    NT    6:07.37        
 18 Hobart, Aidan C           11 NCA-SI                    NT    6:09.70        
 19 Kan, Dylan                11 PS-SI                     NT    6:20.39        
 20 O'Reilly, Ollie H         11 NCA-SI                    NT    6:37.09        
 -- Song, Sam *               11 UN-SI                     NT         DQ        
 -- Pongun, Phoenix S         12 FAST-SI                   NT         DQ        
 -- Sheive, Caden M           11 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Paul, Tristan J           12 PAC-SI                    NT         DQ        
 -- Makebakken, Nils C        12 NCA-SI                    NT        DFS        
 
Event 46  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hsu, Jonathan I           14 NCA-SI               4:33.86    4:29.51        
       27.61    59.68  1:34.08  2:08.86  2:46.67  3:25.24  3:57.71  4:29.51
  2 Parsons, Nathaniel K      14 NCA-SI               4:43.22    4:36.22        
       29.37  1:03.73  1:38.78  2:13.91  2:54.15  3:34.95  4:06.16  4:36.22
  3 Lopez, Abraham            14 NCA-SI               4:51.25    4:37.36        
       27.76    59.78  1:35.84  2:11.24  2:54.60  3:37.81  4:08.29  4:37.36
  4 ong, Julian A             13 UN-SI                5:00.00    4:41.11        
       28.75  1:02.77  1:38.90  2:14.66  2:55.34  3:37.12  4:09.47  4:41.11
  5 Johnson, Ansel R          14 NCA-SI               5:22.19    4:56.76        
       30.25           1:07.13  1:45.12           2:22.83  3:05.35         
     3:48.76  4:23.10  4:56.76                                             
  6 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               4:52.56    4:58.28        
       29.96  1:03.09  1:44.09  2:24.39  3:05.08  3:48.69  4:23.87  4:58.28
  7 Ko, Andrew                13 RSD-SI               5:20.00    4:58.56        
       32.11           1:09.28  1:46.70           2:25.02  3:07.19         
     3:49.97  4:24.51  4:58.56                                             
  8 Torres-Pereyra, Fernando  14 NCA-SI                    NT    4:59.09        
       31.25  1:08.64  1:46.76  2:23.72  3:08.21  3:52.55  4:26.61  4:59.09
  9 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               5:25.86    5:06.80        
       32.62           1:09.70  1:50.78           2:31.47  3:13.43         
     3:55.60  4:32.06  5:06.80                                             
 10 Silva, Lucas D            14 RSD-SI               5:08.23    5:10.47        
       31.41  1:06.83  1:46.34  2:25.14  3:13.22  4:02.43  4:37.02  5:10.47
 11 Song, Cyrus B             13 NCA-SI               5:09.47    5:11.88        
       33.08  1:10.96  1:53.39  2:33.83  3:17.07  3:59.46  5:11.88         
 12 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               5:41.08    5:12.69        
       31.84           1:16.16  1:56.82           2:36.64  3:19.42         
     4:03.96  4:39.19  5:12.69                                             
 13 Yargeau, Trevor J         13 RSD-SI               5:19.32    5:14.09        
       34.23  1:14.45  1:55.65  2:36.24  3:19.66  4:03.90  4:39.48  5:14.09
 14 Jaffe, Noah A             14 NCA-SI               5:17.83    5:16.49        
              1:13.37           1:51.85           2:34.42  5:16.49         
 15 Dziuk, Will               14 NCA-SI               5:40.00    5:17.34        
       35.32           1:18.33  1:57.46           2:36.83  3:20.45         
     4:05.82  4:42.11  5:17.34                                             
 16 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT    5:21.29        
       32.35           1:11.42  1:53.92           2:34.26  3:21.50         
     4:08.50  4:45.29  5:21.29                                             
 17 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI                    NT    5:26.44        
                                2:02.05                                    
     3:29.85  4:16.21  4:51.03  5:26.44                                    
 18 Maxwell, Evan T           13 NCA-SI                    NT    5:28.60        
       36.41           1:22.08  2:02.49           2:41.56  3:27.88         
     4:14.37  4:51.44  5:28.60                                             
 19 Lo, Thomas                13 NCA-SI               6:32.39    5:48.49        
       36.45           1:20.95  2:05.98           2:49.24  3:39.04         
     4:28.68  5:08.35  5:48.49                                             
 -- Schneider, Collin M       13 NCA-SI                    NT         DQ        
       29.99  1:06.23  1:44.97  2:23.18  3:08.79  3:54.61  4:30.35       DQ
 -- Crookes, Dylan M          13 OSC-SI               6:27.17         DQ        
       39.56           1:27.58                    3:08.32  3:57.08         
     4:46.04  5:30.66       DQ                                             
 -- Cairns, Joey C            13 NCA-SI               5:00.99         DQ        
       28.99  1:02.94  1:39.24  2:14.53  2:55.26  3:35.81  4:07.57       DQ
 -- McCleary, Thomas M        13 NCA-SI                    NT         DQ        
       32.35  1:12.67  1:56.31  2:40.84  3:35.29  4:30.43  5:09.62       DQ
 -- Choi, Shiun K             14 NCA-SI                    NT         DQ        
       35.25  1:18.03  2:10.68  3:01.91  3:50.43  4:40.16  5:23.10       DQ
 
Event 48  Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Cassidy              15 PAC-SI               4:26.98    4:34.72        
       28.31  1:00.99  1:34.15  2:08.50  2:49.18  3:30.23  4:02.77  4:34.72
  2 Alvidrez, Matt            17 SSD-SI               4:39.39    4:38.45        
       29.62  1:03.08  1:39.01  2:15.31  2:54.74  3:34.72  4:07.31  4:38.45
  3 Schafer, Drew E           15 RSD-SI               5:03.45    5:08.73        
       31.47  1:08.63  1:47.57  2:26.09  3:13.88  4:00.57  4:35.36  5:08.73
 
Event 50  Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                   NT    2:20.47        
  2 Cong, Jonathan            11 PAC-SI               2:34.38    2:27.83        
  3 Eckel, Ken I              11 NCA-SI                    NT    2:32.25        
  4 Fonzo, Nick C             12 NCA-SI               2:57.99    2:32.77        
  5 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               2:49.95    2:34.88        
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                    NT    2:36.08        
       37.26  1:17.93  1:57.81  2:36.08                                    
  7 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              2:53.04    2:36.97        
  8 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:03.70    2:38.16        
  9 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI                   NT    2:43.28        
 10 Hobart, Aidan C           11 NCA-SI                    NT    2:43.62        
       37.66  1:21.16  2:03.76  2:43.62                                    
 11 Federico, Roman J         12 NCA-SI                    NT    2:43.87        
       37.31  1:19.61  2:02.02  2:43.87                                    
 12 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:57.16    2:43.96        
 13 Walter, Dustin R          12 RST-SI                    NT    2:44.06        
 14 Kelly, Ryder J            12 NCA-SI               3:10.71    2:50.62        
 15 Stewart, Will D           11 NCA-SI               3:08.01    2:54.22        
 16 McKeeman, David D         11 NCA-SI                    NT    2:55.26        
 17 Spaid, William P          11 TMEC-CA                   NT    2:55.85        
       40.84  1:26.01  2:11.70  2:55.85                                    
 18 Paul, Tristan J           12 PAC-SI                    NT    2:59.62        
       39.09  1:25.57  2:12.99  2:59.62                                    
 19 Atkins, Jayden W          11 NCA-SI                    NT    3:01.13        
       42.44  1:29.38  2:16.85  3:01.13                                    
 20 O'Reilly, Ollie H         11 NCA-SI               3:15.71    3:14.78        
 21 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                    NT    3:17.27        
 22 Vasquez, Ethan A          11 IVDA-SI                   NT    3:17.34        
 23 Sheive, Caden M           11 NCA-SI                    NT    3:25.26        
 24 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                    NT    3:27.01        
 25 Puga, Joe A               12 IVDA-SI                   NT    3:41.79        
       48.99  1:44.66  2:44.14  3:41.79                                    
 -- Song, Sam *               11 UN-SI                     NT         DQ        
       44.33  1:34.56       DQ                                             
 -- Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT         DQ        
       56.08  1:59.96  3:08.70       DQ                                    
 -- Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                   NT         DQ        
       38.52  1:20.27  2:02.59       DQ                                    
 -- Christian, Morgan J       12 NCA-SI                    NT         DQ        
 -- Nilsen, Scott R           12 OSC-SI                    NT         DQ        
       52.85  1:57.04  3:04.13       DQ                                    
 -- Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT        DFS        
 -- Makebakken, Nils C        12 NCA-SI                    NT        DFS        
 
Event 52  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Abraham            14 NCA-SI               2:10.32    2:06.78        
  2 Hsu, Jonathan I           14 NCA-SI               2:08.84    2:09.14        
  3 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:13.33    2:12.31        
  4 Chang, Joseph             14 RSD-SI               2:14.17    2:13.58        
  5 ong, Julian A             13 UN-SI                2:30.00    2:15.08        
  6 Cairns, Joey C            13 NCA-SI               2:29.35    2:16.58        
  7 Spaid, Alexander L        13 TMEC-CA              2:37.02    2:19.69        
       33.39  1:45.30  2:19.45  2:19.69                                    
  8 Rozhkov, Nikita V         13 NCA-SI               2:24.30    2:20.47        
  9 Torres-Pereyra, Fernando  14 NCA-SI                    NT    2:21.51        
 10 Ko, Andrew                13 RSD-SI               2:32.97    2:25.18        
 11 Dziuk, Will               14 NCA-SI               2:32.10    2:25.56        
 12 Johnson, Ansel R          14 NCA-SI               2:40.34    2:27.05        
       34.69  1:13.23  1:51.52  2:27.05                                    
 13 Schneider, Collin M       13 NCA-SI                    NT    2:27.20        
 14 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               2:38.34    2:29.91        
       32.58  1:11.66  1:51.40  2:29.91                                    
 15 Maxwell, Evan T           13 NCA-SI               2:47.69    2:30.06        
       34.70  1:13.46  1:53.31  2:30.06                                    
 16 Thomas, Michiyo M         13 NCA-SI                    NT    2:31.19        
       35.04  1:13.35  1:53.48  2:31.19                                    
 17 Jaffe, Noah A             14 NCA-SI               2:31.27    2:31.21        
 18 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               2:37.24    2:33.88        
       34.39  1:15.65  1:55.97  2:33.88                                    
 19 McCleary, Thomas M        13 NCA-SI                    NT    2:34.31        
 20 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:44.23    2:37.83        
       37.47  1:17.26  1:58.22  2:37.83                                    
 21 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI                    NT    2:38.80        
       35.13  1:14.21  1:54.25  2:38.80                                    
 22 James, Alexander R        13 NCA-SI                    NT    2:41.70        
 23 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                   NT    2:42.95        
 24 Ahrendt, Donovan D        13 NCA-SI               2:57.19    2:44.62        
       38.90  1:20.82  2:03.45  2:44.62                                    
 25 Lo, Thomas                13 NCA-SI               3:04.93    2:47.10        
       37.84  1:21.35  2:47.10                                             
 26 McKeeman, Aaron I         13 NCA-SI                    NT    2:51.15        
 27 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                   NT    2:56.00        
 
Event 54  Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               2:27.46    2:38.64        
       37.61  1:18.12  1:58.67  2:38.64                                    
  2 Hernandez, Leandro I      16 NCA-SI                    NT    3:21.40        
       44.54  1:34.98  2:28.54  3:21.40                                    
 -- Guerrero, Eduard          15 IVDA-SI                   NT         DQ        
       41.22  1:28.59  2:16.50       DQ                                    
 
Event 56  Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cong, Jonathan            11 PAC-SI                    NT    2:32.47        
       32.75  1:11.10  1:51.70  2:32.47                                    
  2 Fonzo, Nick C             12 NCA-SI                    NT    2:44.77        
       35.30  1:17.70  2:01.26  2:44.77                                    
  3 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                   NT    2:48.77        
       35.50  1:15.86  2:01.10  2:48.77                                    
  4 Walter, Dustin R          12 RST-SI                    NT    2:52.39        
       35.58  1:18.54  2:04.48  2:52.39                                    
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:46.57    2:52.49        
       37.07  1:21.55  2:06.49  2:52.49                                    
  6 Eckel, Ken I              11 NCA-SI                    NT    2:54.88        
       38.60  1:22.84  2:09.76  2:54.88                                    
  7 Kelly, Ryder J            12 NCA-SI               3:31.06    3:00.59        
       38.63  1:24.62  2:13.27  3:00.59                                    
  8 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                    NT    3:07.72        
       38.15  1:26.11  2:16.85  3:07.72                                    
  9 Brotman, Alden M          11 NCA-SI                    NT    3:13.24        
       40.40  1:30.65  2:21.74  3:13.24                                    
 10 McKeeman, David D         11 NCA-SI                    NT    3:22.64        
       38.43  1:29.16  2:27.28  3:22.64                                    
 11 O'Reilly, Ollie H         11 NCA-SI                    NT    3:35.27        
       45.79  1:44.59  2:41.55  3:35.27                                    
 -- Hobart, Aidan C           11 NCA-SI                    NT         DQ        
       44.13  1:35.56  2:30.55       DQ                                    
 -- Stewart, Will D           11 NCA-SI                    NT         DQ        
       42.51  1:35.83  2:28.22       DQ                                    
 -- Makebakken, Nils C        12 NCA-SI                    NT        DFS        
 
Event 58  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Abraham            14 NCA-SI               2:03.88    2:04.02        
  2 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:23.39    2:16.50        
  3 Cairns, Joey C            13 NCA-SI               2:27.20    2:19.06        
  4 Johnson, Ansel R          14 NCA-SI               2:30.79    2:21.37        
  5 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               2:22.27    2:22.06        
  6 Ko, Andrew                13 RSD-SI               2:41.52    2:25.93        
  7 Schneider, Collin M       13 NCA-SI                    NT    2:28.33        
       31.53  1:08.50  1:45.86  2:28.33                                    
  8 Rozhkov, Nikita V         13 NCA-SI                    NT    2:28.39        
       33.40  1:11.42  1:51.43  2:28.39                                    
  9 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:33.91    2:30.59        
 10 Jaffe, Noah A             14 NCA-SI               2:34.67    2:32.89        
 11 Torres-Pereyra, Fernando  14 NCA-SI                    NT    2:37.06        
 12 James, Alexander R        13 NCA-SI                    NT    2:44.15        
       36.73  1:20.85  2:04.05  2:44.15                                    
 13 Baker, Aiden M            13 OSC-SI                    NT    2:46.26        
       30.85  1:06.78  1:44.68  2:46.26                                    
 14 Lucia, Nicolas A          13 PS-SI                3:09.36    2:49.14        
       26.42    57.80  1:30.58  2:49.14                                    
 15 Maxwell, Evan T           13 NCA-SI               3:15.08    2:54.82        
 16 McCleary, Thomas M        13 NCA-SI                    NT    2:56.64        
       30.18  1:04.98  1:41.27  2:56.64                                    
 17 Dziuk, Will               14 NCA-SI               3:25.17    3:00.32        
       30.36  1:05.06  1:42.87  3:00.32                                    
 18 Choi, Shiun K             14 NCA-SI                    NT    3:01.22        
       34.24  1:12.95  1:53.05  3:01.22                                    
 19 Ahrendt, Donovan D        13 NCA-SI                    NT    3:13.63        
       40.88  1:32.13  2:24.62  3:13.63                                    
 -- Lo, Thomas                13 NCA-SI                    NT         DQ        
       39.34  1:23.94       DQ                                             
 -- Sway, Colin M             13 RSD-SI               2:25.99         DQ        
 -- Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:19.08        DFS        
 
Event 60  Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Cassidy              15 PAC-SI               2:07.99    2:07.71        
       28.31  1:00.32  1:33.75  2:07.71                                    
  2 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              2:12.49    2:12.41        
       26.88    58.74  1:33.75  2:12.41                                    
  3 Castro, Brandon R         16 IVDA-SI              2:35.04    2:31.18        
       30.46  1:07.43  1:49.52  2:31.18                                    
  4 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               2:18.67    2:34.87        
       32.35  1:10.48  1:52.36  2:34.87                                    
 
Event 62  Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                   NT    2:37.78        
  2 Cong, Jonathan            11 PAC-SI               2:52.37    2:42.01        
       36.72  1:18.16  2:00.09  2:42.01                                    
  3 Eckel, Ken I              11 NCA-SI                    NT    2:46.27        
  4 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:17.64    2:47.64        
       37.49  1:21.79  2:05.28  2:47.64                                    
  5 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              3:11.14    2:49.06        
       36.14  1:19.73  2:04.97  2:49.06                                    
  6 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                    NT    2:49.07        
       39.33  1:22.21  2:05.82  2:49.07                                    
  7 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                    NT    2:55.59        
       39.37  1:24.85  2:11.19  2:55.59                                    
  8 Kelly, Ryder J            12 NCA-SI               3:23.15    2:59.02        
       40.46  1:26.27  2:13.88  2:59.02                                    
  9 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI                   NT    3:04.09        
       42.37  1:30.79  2:19.15  3:04.09                                    
 10 Stewart, Will D           11 NCA-SI               3:19.35    3:09.18        
       42.40  1:32.50  2:21.70  3:09.18                                    
 11 Fonzo, Nick C             12 NCA-SI                    NT    3:09.67        
       42.52  1:31.07  2:20.58  3:09.67                                    
 12 Isham, Jordan B           11 RST-SI                    NT    3:10.65        
       45.38  1:34.93  2:24.17  3:10.65                                    
 13 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                     NT    3:10.81        
       44.77  1:33.98  2:23.46  3:10.81                                    
 14 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:33.24    3:14.54        
       43.64  1:34.45  2:24.79  3:14.54                                    
 15 Paul, Tristan J           12 PAC-SI                    NT    3:16.43        
       45.16  1:35.73  2:25.97  3:16.43                                    
 16 Federico, Roman J         12 NCA-SI                    NT    3:16.69        
 17 Pedersen, Aidan A         11 RST-SI                    NT    3:23.63        
 18 Sheive, Caden M           11 NCA-SI                    NT    3:28.26        
       48.36  1:40.95  2:35.22  3:28.26                                    
 19 Hobart, Aidan C           11 NCA-SI                    NT    3:33.30        
 20 Brotman, Alden M          11 NCA-SI                    NT    3:35.33        
 21 Kan, Dylan                11 PS-SI                     NT    3:36.84        
 22 O'Reilly, Ollie H         11 NCA-SI               3:54.50    3:42.53        
       48.79  1:46.79  3:42.53                                             
 23 Christian, Morgan J       12 NCA-SI                    NT    3:42.79        
       50.02  1:47.60  2:46.24  3:42.79                                    
 24 Vasquez, Ethan A          11 IVDA-SI                   NT    4:23.30        
     1:00.19  2:12.02  3:21.30  4:23.30                                    
 25 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT    5:34.88        
 -- Farris, Colton R          12 HSA-SI                    NT         DQ        
       56.34  2:03.69  3:14.03       DQ                                    
 -- Puga, Joe A               12 IVDA-SI                   NT         DQ        
 -- Song, Sam *               11 UN-SI                     NT         DQ        
 -- Makebakken, Nils C        12 NCA-SI                    NT        DFS        
 
Event 64  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Joseph             14 RSD-SI               2:23.39    2:19.13        
  2 Hsu, Jonathan I           14 NCA-SI               2:30.17    2:25.45        
  3 Parsons, Nathaniel K      14 NCA-SI               2:24.87    2:29.65        
  4 Ko, Andrew                13 RSD-SI               2:39.69    2:37.94        
  5 Song, Cyrus B             13 NCA-SI               2:42.53    2:40.47        
  6 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               2:39.32    2:41.33        
  7 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:52.28    2:42.12        
       36.82  1:18.91  2:01.35  2:42.12                                    
  8 Johnson, Ansel R          14 NCA-SI               3:13.23    2:43.77        
       37.50  1:20.04  2:02.92  2:43.77                                    
  9 Ryan, Cathal O            13 NCA-SI               2:57.47    2:44.48        
       37.20  1:19.56  2:02.12  2:44.48                                    
 10 Lopez, Abraham            14 NCA-SI                    NT    2:45.05        
       36.32  1:18.92  2:02.51  2:45.05                                    
 11 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               2:46.66    2:45.32        
 12 Rozhkov, Nikita V         13 NCA-SI               2:48.66    2:46.65        
 13 Schneider, Collin M       13 NCA-SI               2:49.99    2:46.89        
 14 Jaffe, Noah A             14 NCA-SI               2:49.40    2:47.89        
 15 Torres-Pereyra, Fernando  14 NCA-SI               3:07.21    2:50.13        
       39.20  1:22.54  2:06.96  2:50.13                                    
 16 Dziuk, Will               14 NCA-SI               2:54.23    2:50.24        
       38.66  1:22.73  2:06.80  2:50.24                                    
 17 Carstairs, Ian D          13 RSD-SI               2:54.55    2:51.38        
       39.96  1:24.12  2:08.59  2:51.38                                    
 18 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                   NT    2:57.34        
       39.74  1:26.32  2:12.49  2:57.34                                    
 19 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                   NT    3:00.35        
       40.56  1:26.88  2:13.35  3:00.35                                    
 20 Maxwell, Evan T           13 NCA-SI               3:22.17    3:00.70        
       42.39  1:29.49  2:15.30  3:00.70                                    
 21 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI                    NT    3:04.03        
       40.04  1:27.67  2:16.48  3:04.03                                    
 22 Crookes, Dylan M          13 OSC-SI               3:10.15    3:06.33        
       41.31  1:28.62  2:17.55  3:06.33                                    
 23 Lo, Thomas                13 NCA-SI               3:17.84    3:10.71        
       43.86  1:32.11  2:22.37  3:10.71                                    
 24 Choi, Shiun K             14 NCA-SI               3:14.88    3:10.91        
       42.73  1:31.94  2:21.63  3:10.91                                    
 25 McCleary, Thomas M        13 NCA-SI                    NT    3:17.75        
       43.34  1:34.32  2:25.75  3:17.75                                    
 26 James, Alexander R        13 NCA-SI                    NT    3:20.43        
       45.61  1:37.38  2:30.33  3:20.43                                    
 27 Ahrendt, Donovan D        13 NCA-SI               3:41.69    3:21.69        
       46.69  1:37.91  2:30.22  3:21.69                                    
 28 McKeeman, Aaron I         13 NCA-SI               3:35.50    3:23.14        
       43.55  1:36.85  2:30.61  3:23.14                                    
 -- Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:54.12        DFS        
 -- Silva, Lucas D            14 RSD-SI               3:01.79        DFS        
 -- Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               2:54.44        DFS        
 
Event 66  Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Cassidy              15 PAC-SI               2:30.22    2:18.55        
       31.34  1:07.06  1:43.20  2:18.55                                    
  2 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              2:20.60    2:21.41        
       31.72  1:06.94  1:43.52  2:21.41                                    
  3 Alvidrez, Matt            17 SSD-SI               2:25.56    2:28.30        
       33.65  1:11.59  1:49.96  2:28.30                                    
  4 Song, Raymond Y           15 NCA-SI               2:33.94    2:36.13        
       34.91  1:14.85  1:55.49  2:36.13                                    
  5 Castro, Brandon R         16 IVDA-SI              3:02.26    2:42.68        
       36.12  1:16.96  1:59.62  2:42.68                                    
  6 Rivas, Manny E            17 NCA-SI               2:58.79    3:01.67        
       39.25  1:26.15  2:14.35  3:01.67                                    
  7 Guerrero, Eduard          15 IVDA-SI                   NT    3:58.26        
       50.02  1:52.69  2:55.37  3:58.26                                    
 
Event 68  Boys 11 & Over 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI              10:27.50   10:16.39        
  2 Mes, Dylan G              13 NCA-SI              11:06.91   10:42.38        
  3 Ellis, Braden M           13 NCA-SI              11:45.00   10:52.90        
  4 ong, Julian A             13 UN-SI               11:15.00   10:58.96        
  5 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI                   NT   11:11.75        
       29.87  1:01.92  1:35.23  2:08.77  2:43.03  3:17.18  3:51.64  4:26.79
     5:02.41  5:36.77  6:09.14  6:43.81  7:18.39  7:53.43  8:29.16  9:04.35
     9:36.86 10:09.85 10:41.97 11:11.75                                    
  6 Sway, Colin M             13 RSD-SI              11:15.00   11:18.21        
  7 MacNeil - Conlin, Spence  13 RSD-SI              11:30.00   11:22.70        
  8 Purcell, Ethan A          13 RSD-SI              11:48.00   11:31.64        
  9 Duncan, Miles N           13 RSD-SI              11:56.77   11:59.09        
 10 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI             12:39.35   12:07.01        
 11 Castro, Brandon R         16 IVDA-SI                   NT   12:34.47        
       33.04  1:10.21  1:49.32  2:28.83  3:06.67  3:44.78  4:22.33  5:00.12
     5:38.21  6:16.34  6:55.96  7:34.26  8:12.70  8:51.43  9:29.68 10:06.16
    10:43.40 11:22.06 11:59.42 12:34.47                                    
 12 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                   NT   12:51.58        
       31.58  1:07.20  1:45.45  2:23.91  3:03.29  3:42.63  4:21.28  5:01.60
     5:41.07  6:21.54  7:01.21  7:41.68  8:22.27  9:02.30  9:41.18 10:21.30
    10:59.83 11:39.44 12:19.09 12:51.58                                    
 13 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                   NT   13:11.66        
       32.88  1:12.48  1:51.92  2:32.39  3:11.85  3:51.97  4:31.94  5:11.78
     5:51.84  6:33.17  7:13.77  7:55.01  8:36.70  9:17.28  9:58.48 10:38.06
    11:19.43 11:58.76 12:38.25 13:11.66                                    
 14 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                   NT   13:13.52        
       34.76  1:13.64  1:53.64  2:33.97  3:14.15  3:54.49  4:34.86  5:15.96
     5:57.53  6:38.32  7:19.14  8:00.75  8:40.97  9:21.14 10:01.82 10:42.04
    11:22.24 12:01.50 12:39.09 13:13.52                                    
 15 Guerrero, Eduard          15 IVDA-SI                   NT   13:24.65        
       33.21  1:11.70  1:51.17  2:30.33  3:10.86  3:51.15  4:31.04  5:13.57
     5:55.14  6:37.12  7:18.13  8:00.46  8:41.19  9:24.23 10:05.71 10:46.06
    11:27.46 12:08.14 12:48.02 13:24.65                                    
 16 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                   NT   13:27.48        
       33.44  1:13.32  1:53.36  2:34.95  3:16.63  3:59.05  4:40.93  5:22.49
     6:04.27  6:45.48  7:25.94  8:07.33  8:48.94  9:30.20 10:10.90 10:51.51
    11:32.75 12:13.86 12:51.67 13:27.48                                    
 17 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                    NT   15:12.32        
       38.93  1:23.74  2:08.31  2:53.68  3:39.58  4:25.84  5:11.77  5:58.68
     6:45.24  7:32.05  8:19.36  9:06.23  9:53.91 10:40.14 11:26.26 12:12.59
    12:58.33 13:43.72 15:12.32                                             
 -- Schafer, Drew E           15 RSD-SI              11:28.94        DFS