Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/24/17 07:02 AM
               2017 SI PS AB All Ages Meet - 4/21/17 to 4/23/17                
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 11 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
       11:01.20  A A
       12:01.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Santana, Alexander J      17 UN-SI                8:41.11    8:58.31 A      
       30.23  1:03.45  1:37.15  2:11.25  2:45.33  3:18.99  3:52.95  4:26.98
     5:01.02  5:35.29  6:10.38  6:45.03  7:20.24  7:54.14  8:26.96  8:58.31
  2 Dang, Casey D             15 UN-SI                9:37.66    9:30.93 A      
       31.75  1:07.09  1:43.31  2:19.62  2:55.91  3:32.24  4:08.97  4:45.53
     5:21.13  5:57.71  6:34.02  7:10.69  7:46.48  8:22.65  8:57.69  9:30.93
  3 Xu, Michael W             16 UN-SI                9:45.00    9:31.10 A      
       32.14  1:08.08  4:10.33                             5:20.97  5:58.60
     7:46.53  8:00.37           8:22.21                    8:57.47  9:31.10
  4 Nagy, Chris               14 UN-SI                9:47.22    9:35.43 A      
     4:10.55                                               7:48.41         
                                                           9:01.22  9:35.43
  5 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               9:30.00    9:45.38 A      
       32.13  1:08.52  1:45.62  2:22.79  2:59.74  3:36.46  4:13.94  4:51.21
     5:28.84  6:05.96  6:43.23  7:20.32  7:57.58           9:10.72  9:45.38
  6 Amble, Mason S            13 PS-SI               10:23.43    9:53.80 A      
       31.86  1:07.74  1:44.94  2:22.01  2:59.91  3:37.96  4:15.89  4:53.61
     5:31.34  6:09.20  6:47.69  7:25.55  8:03.77  8:41.55  9:18.53  9:53.80
  7 Ong, Joe                  14 MEYR-SI             10:00.66   10:13.61 A      
       34.93  1:12.54  1:50.82  2:29.00  3:07.74  3:46.96  4:26.41  5:06.39
     5:45.91  6:25.87  7:06.12  7:45.95  8:25.51  9:00.41  9:37.24 10:13.61
  8 Brecht, Andrew J          11 PS-SI               11:00.00   10:36.85 A      
       35.52  1:16.03  1:55.98  2:35.80  3:15.75  3:55.91  4:36.48  5:16.73
     5:57.32  6:37.76  7:18.40  7:59.07  8:39.19  9:18.84  9:58.49 10:36.85
  9 Ong, Julian               12 MEYR-SI             10:20.72   10:42.55 A      
       34.12  1:13.18  1:52.92  2:33.30  3:14.16  3:55.50  4:36.01  5:17.43
     5:59.06  6:40.17  7:21.06  8:02.55                   10:03.83 10:42.55
B - Division  
  1 Fazen, Collin B           12 PS-SI               11:03.73   10:24.18 A      
       35.28  1:14.23  1:54.15  2:33.16  3:12.29  3:52.08  4:31.85  5:10.76
     5:50.43  6:29.92  7:08.93  7:48.74  8:27.80  9:07.05  9:45.73 10:24.18
 
Event 4  Boys 11 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
        6:00.20  A A
        6:33.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Humbert, Dorian           17 UN-SI                4:45.65    4:58.57 A      
       30.78  1:05.25  1:46.65  2:26.25  3:08.42  3:50.41  4:26.29  4:58.57
  2 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                4:45.94    5:00.34 A      
       30.80  1:06.73  1:45.62  2:22.80  3:07.16  3:51.64  4:26.96  5:00.34
  3 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                4:59.41    5:13.68 A      
       31.73  1:10.32  1:52.80  2:33.93  3:18.18  4:03.99  4:39.28  5:13.68
  4 Mulder, Michael D         16 UN-SI                5:11.59    5:17.08 A      
       32.74  1:11.02  1:50.25  2:28.98  3:16.58  4:03.84  4:41.38  5:17.08
  5 Amble, Mason S            13 PS-SI                5:26.21    5:18.48 A      
       32.80  1:10.03  1:52.23  2:32.44  3:20.29  4:08.02  4:44.98  5:18.48
  6 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              5:03.56    5:18.51 A      
              1:13.35  1:57.28  2:41.43  3:25.24  4:08.38  4:45.27  5:18.51
  7 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               5:36.89    5:19.61 A      
       33.13  1:11.39  1:51.61  2:33.15  3:20.27           4:44.88  5:19.61
  8 Monge, Colin G            16 UN-SI                5:16.50    5:20.24 A      
       33.02           1:55.59  2:39.70  3:26.00  4:11.71  4:46.80  5:20.24
  9 Wang, Eric D              16 NCA-SI               5:22.17    5:26.20 A      
       32.59  1:10.45  1:53.39  2:36.55  3:23.46  4:10.13  5:26.20         
 10 Nagy, Chris               14 UN-SI                5:31.73    5:26.98 A      
              1:16.28  1:58.67  2:38.23  3:25.73  4:14.85  4:51.62  5:26.98
 11 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               5:41.77    5:35.81 A      
              1:18.80  2:01.32  2:44.03  3:34.64  4:24.61  5:00.80  5:35.81
 12 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               5:41.98    5:37.77 A      
       35.88  1:17.46  2:00.58  2:44.17  3:33.95  4:24.46  5:01.38  5:37.77
 13 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              5:50.48    5:40.41 A      
       36.51  1:20.00  2:07.30  2:51.37  3:37.97  4:24.58  5:03.36  5:40.41
 14 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               5:30.00    5:46.05 A      
       35.34  1:17.53  2:02.58  2:45.46           4:28.00  5:07.96  5:46.05
 15 Li, Kevin L               14 NCA-SI               5:55.00    5:50.36 A      
       36.17  1:18.66  2:04.94  2:48.84           4:29.72  5:11.17  5:50.36
 16 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                5:33.00    5:51.03 A      
              1:23.75  2:09.18  2:54.53  3:42.21  4:32.69  5:11.96  5:51.03
 17 Wu, Michael               13 NCA-SI               5:55.00    6:07.07 B      
       34.78  1:18.69  2:08.03  2:55.17  3:47.22  4:40.71  5:24.76  6:07.07
B - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               6:04.58    5:14.91 A      
       30.25  1:04.41  1:45.26  2:24.64  3:12.94  4:02.78  4:38.95  5:14.91
  2 Jenov, George A           14 ICAC-SI              6:33.00    5:46.83 A      
       36.19  1:17.86  2:04.45  2:50.15  3:39.54  4:28.88  5:08.63  5:46.83
  3 Ong, Julian               12 MEYR-SI              6:10.69    5:50.58 A      
       36.41  1:20.11  2:06.49  2:49.88  3:42.36  4:34.74  5:13.86  5:50.58
  4 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               6:17.41    5:52.17 A      
       36.28  1:19.99  2:05.68  2:50.65  3:42.22  4:35.48  5:13.92  5:52.17
  5 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               6:03.98    6:03.44 B      
              1:19.15  2:06.34  2:53.23  3:48.87  4:42.07  5:23.35  6:03.44
  6 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               6:10.00    6:05.46 B      
       37.89           2:12.40  2:59.70                    5:27.20  6:05.46
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               6:33.00    6:26.11 B      
              1:23.58  2:16.55  3:06.38  4:00.59  4:55.27  5:41.67  6:26.11
  8 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               6:20.00    6:26.92 B      
              1:34.49  2:24.25  3:10.68           4:57.75  5:43.52  6:26.92
  9 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               6:33.00    6:27.31 B      
       44.77  1:39.62  2:29.06  3:16.73  4:09.74  5:04.52  5:46.14  6:27.31
 10 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               6:33.00    6:34.84        
       46.02  1:41.09  2:33.11  3:22.09  4:14.08           5:50.83  6:34.84
 11 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               6:33.00    6:36.27        
              1:32.61  2:21.25  3:10.50  4:09.25  5:06.54  5:50.92  6:36.27
 12 Federico, Roman J         11 NCA-SI               6:33.00    6:46.38        
       44.97  1:39.80  2:32.83  3:22.09  4:19.74  5:17.52  6:01.92  6:46.38
 13 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               6:33.00    6:58.80        
              1:42.94  2:36.09  3:28.54                    6:11.61  6:58.80
 -- Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               6:33.00         DQ        
       43.48  1:41.75  2:30.98  3:20.91  4:15.77  5:11.00  5:54.62       DQ
 -- Castagna, Cole J          14 UN-SI                6:33.00        DFS        
 
Event 6  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        3:02.40  A A
        3:19.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               2:37.22    2:29.85 A      
       34.30  1:13.03  1:52.28  2:29.85                                    
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               2:49.66    2:34.81 A      
       35.59  1:15.50  1:56.05  2:34.81                                    
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                2:52.54    2:40.55 A      
       35.06  1:16.76  1:59.78  2:40.55                                    
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:54.85    2:41.69 A      
       36.21  1:17.00  1:59.69  2:41.69                                    
B - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               3:15.60    2:43.25 A      
       37.41  1:18.43  2:01.23  2:43.25                                    
  2 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               3:12.30    2:46.36 A      
       38.71  1:21.07  2:04.29  2:46.36                                    
  3 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               3:05.35    2:51.56 A      
     2:09.26  2:51.56                                                      
  4 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               3:10.10    2:53.88 A      
       40.06  1:25.04  2:11.40  2:53.88                                    
  5 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               3:07.00    3:01.36 A      
       39.81  1:28.05  2:17.08  3:01.36                                    
  6 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               3:10.00    3:04.45 B      
       41.06  1:28.95  2:17.42  3:04.45                                    
  7 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               3:19.00    3:06.10 B      
              1:34.13  2:24.49  3:06.10                                    
  8 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               3:19.00    3:07.56 B      
       41.67  1:29.83  3:07.56                                             
  9 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               3:19.00    3:14.62 B      
       44.65  1:34.20  2:24.81  3:14.62                                    
 10 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI               3:19.00    3:15.02 B      
     2:25.92  3:15.02                                                      
 11 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               3:19.00    3:15.46 B      
       44.76  1:35.67  2:26.84  3:15.46                                    
 12 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:19.00    3:19.49        
       44.63  1:36.74  2:29.06  3:19.49                                    
 13 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               3:18.15    3:21.40        
              1:37.53  2:29.99  3:21.40                                    
 14 Stephens, Trevor M         9 RAQ-SI               3:19.00    3:28.07        
              1:43.68  2:39.38  3:28.07                                    
 
Event 8  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:43.60  A A
        2:58.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              2:22.57    2:23.88 A      
       33.30  1:10.37  1:48.12  2:23.88                                    
  2 Fazen, Collin B           12 PS-SI                2:32.10    2:25.08 A      
       34.37  1:11.42  1:49.14  2:25.08                                    
  3 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                2:33.11    2:25.66 A      
       32.58  1:10.51  1:48.50  2:25.66                                    
  4 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:35.01    2:29.31 A      
       33.80  1:11.38  1:50.58  2:29.31                                    
  5 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:37.17    2:29.82 A      
       34.33  1:12.45  1:52.55  2:29.82                                    
  6 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               2:38.81    2:34.08 A      
       35.71  1:14.95  2:34.08                                             
  7 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               2:40.00    2:36.26 A      
       35.32  1:15.08  1:57.19  2:36.26                                    
  8 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               2:36.89    2:52.21 B      
       37.16  1:19.97  2:06.68  2:52.21                                    
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:58.40    2:34.71 A      
       35.41  1:14.19  1:55.02  2:34.71                                    
  2 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                2:46.53    2:39.74 A      
       36.30  1:16.87  1:59.18  2:39.74                                    
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               2:58.40    2:40.00 A      
       33.55  1:14.46  1:58.29  2:40.00                                    
  4 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               2:53.00    2:45.14 B      
       34.63  1:20.39  2:06.82  2:45.14                                    
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               2:58.40    2:46.43 B      
       37.61  1:21.19  2:06.22  2:46.43                                    
  6 Groom, Tyler G            11 NCA-SI               2:55.41    2:48.90 B      
       38.88  1:24.43  2:07.27  2:48.90                                    
  7 Federico, Roman J         11 NCA-SI               2:57.16    2:48.94 B      
       38.58  1:21.43  2:06.46  2:48.94                                    
  8 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               2:58.40    2:52.34 B      
       39.21  1:24.53  2:11.21  2:52.34                                    
  9 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               2:58.40    2:54.75 B      
       38.69  1:23.98  2:10.30  2:54.75                                    
 10 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               2:57.55    2:57.73 B      
       41.58  1:27.34  2:14.32  2:57.73                                    
 11 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                2:58.40    2:59.91        
       41.21  1:28.00  2:14.83  2:59.91                                    
 12 Walter, Dustin R          12 RST-SI               2:58.40    3:01.73        
       40.06  1:26.44  2:15.29  3:01.73                                    
 13 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               2:55.19    3:02.44        
       38.70  1:26.10  2:35.17  3:02.44                                    
 14 Isham, Jordan B           11 PS-SI                2:58.40    3:06.64        
       43.11  1:30.97  3:06.64                                             
 15 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               2:58.00    3:08.22        
              1:30.84  2:21.74  3:08.22                                    
 16 Castro, Alan              11 PS-SI                2:58.40    3:09.25        
       41.97  1:30.55  2:21.05  3:09.25                                    
 17 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               2:58.40    3:18.10        
       43.77  1:33.93  2:26.49  3:18.10                                    
 18 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               2:58.40    3:23.53        
       47.61  1:41.80  2:33.95  3:23.53                                    
 19 Weng, Christopher X       11 PS-SI                2:58.40    3:25.12        
       42.62  1:36.11  2:33.77  3:25.12                                    
 
Event 10  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:28.50  A A
        2:42.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               2:14.69    2:11.62 A      
       29.27  1:02.94  1:37.11  2:11.62                                    
  2 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               2:20.58    2:12.89 A      
       30.31  1:03.93  1:38.66  2:12.89                                    
  3 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:17.34    2:13.27 A      
       31.37  1:05.30  1:40.44  2:13.27                                    
  4 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               2:23.18    2:13.73 A      
       30.65  1:04.52  1:39.96  2:13.73                                    
  5 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:17.04    2:15.66 A      
       32.03  1:06.63  1:42.25  2:15.66                                    
  6 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:19.60    2:17.77 A      
       32.92  1:08.19  1:44.23  2:17.77                                    
  7 Nagy, Chris               14 UN-SI                2:22.34    2:19.04 A      
       32.57  1:07.88  1:44.30  2:19.04                                    
  8 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:18.09    2:19.05 A      
       32.76  1:07.95  1:43.82  2:19.05                                    
  9 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:19.69    2:19.95 A      
       33.43  1:09.03  1:45.14  2:19.95                                    
 10 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:20.40    2:20.13 A      
       33.79  1:09.89  1:45.93  2:20.13                                    
 11 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:19.93    2:20.22 A      
       32.84  1:08.54  1:44.91  2:20.22                                    
 12 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:25.26    2:21.74 A      
       32.50  1:08.41  1:46.48  2:21.74                                    
 13 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               2:24.63    2:22.65 A      
       32.45  1:08.33  1:45.91  2:22.65                                    
 14 Wu, Michael               13 NCA-SI               2:24.86    2:28.12 A      
       32.78  1:09.93  1:49.72  2:28.12                                    
B - Division  
  1 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               2:33.25    2:16.37 A      
       30.98  1:05.83  1:41.42  2:16.37                                    
  2 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:32.67    2:21.30 A      
       32.29  1:08.40  1:45.93  2:21.30                                    
  3 Jin, Lei                  14 UN-SI                2:41.86    2:21.43 A      
       32.76  1:09.13  1:46.64  2:21.43                                    
  4 Li, Kevin L               14 NCA-SI               2:31.81    2:25.72 A      
       33.31  1:10.94  1:49.37  2:25.72                                    
  5 Chen, Alex L              13 PAC-SI               2:30.00    2:28.55 B      
       33.73  1:11.42  1:50.76  2:28.55                                    
  6 McCarthy, Ryan P          13 OSC-SI               2:42.00    2:30.01 B      
       32.58  1:10.48  1:50.07  2:30.01                                    
  7 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               2:42.00    2:31.38 B      
       33.69  1:11.69  1:52.20  2:31.38                                    
  8 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              2:42.00    2:32.53 B      
       35.73  1:15.86  1:57.22  2:32.53                                    
  9 Major, Adam E             13 PS-SI                2:42.00    2:33.39 B      
       35.51  1:16.71  1:56.02  2:33.39                                    
 10 Korol, Tony               14 PAC-SI               2:42.00    2:36.66 B      
       34.81  1:13.41  1:55.84  2:36.66                                    
 11 Dziuk, William            14 NCA-SI               2:42.00    2:37.09 B      
       34.64  1:14.65  1:57.49  2:37.09                                    
 12 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               2:42.00    2:38.37 B      
       36.36  1:16.83  2:00.08  2:38.37                                    
 13 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               2:42.00    2:38.47 B      
       36.63  1:17.68  1:58.86  2:38.47                                    
 14 Castagna, Cole J          14 UN-SI                2:42.00    2:40.59 B      
       36.16  1:16.86  2:40.59                                             
 15 Edelstein, Nir            13 PS-SI                2:42.00    2:44.65        
       36.58  1:17.80  2:44.65                                             
 16 Shabel, Josh E            13 PS-SI                2:42.00    2:45.08        
       37.65  1:20.11  2:03.81  2:45.08                                    
 17 Nicholas, Blake D         13 PS-SI                2:42.00    2:57.61        
       38.74  1:23.93  2:11.16  2:57.61                                    
 18 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               2:41.00    3:07.54        
       41.32  1:28.53  2:20.24  3:07.54                                    
 
Event 12  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:21.80  A A
        2:34.70  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                1:55.92    2:01.26 A      
       29.60  1:00.68  1:30.81  2:01.26                                    
  2 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                2:06.99    2:06.31 A      
       30.02  1:02.01  1:34.81  2:06.31                                    
  3 Leon, Julian I            16 UN-SI                2:08.51    2:09.45 A      
       30.23  1:03.24  1:36.73  2:09.45                                    
  4 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                2:09.39    2:09.73 A      
       31.28  1:04.38  1:37.00  2:09.73                                    
  5 Crotty, Steven D          16 UN-SI                2:08.07    2:11.75 A      
       30.93  1:04.68  1:38.50  2:11.75                                    
  6 Song, Connor M            15 NCA-SI               2:12.57    2:13.84 A      
       31.24  1:04.94  1:40.07  2:13.84                                    
  7 Monge, Colin G            16 UN-SI                2:14.18    2:14.17 A      
       31.50  1:05.00  1:39.91  2:14.17                                    
B - Division  
  1 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               2:31.37    2:21.17 A      
       31.73  1:06.19  1:43.56  2:21.17                                    
  2 Yin, Owen J               15 NCA-SI               2:33.00    2:30.15 B      
       33.97  1:10.92  1:51.36  2:30.15                                    
  3 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:34.70    2:32.62 B      
       33.02  1:12.18  1:52.71  2:32.62                                    
  4 Earley, Joel M            18 NCA-SI               2:34.70    2:35.35        
       32.81  1:10.58  1:52.80  2:35.35                                    
  5 Woo, Ian D                16 NCA-SI               2:29.09    2:35.50        
       34.63  1:12.94  1:55.27  2:35.50                                    
 
Event 14  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          53.20  A A
        1:03.80  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 52.09      44.46 A      
B - Division  
  1 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:03.80      47.79 A      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  55.38      49.16 A      
  3 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 53.76      50.62 A      
  4 Lee, Payton J              8 NCA-SI                 58.81      50.63 A      
  5 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                54.73      52.13 A      
  6 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  58.84      52.82 A      
  7 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:03.80      53.09 A      
  8 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:03.80      53.40 B      
  9 Grandinetti, Cal J         7 PS-SI                1:03.80      54.66 B      
 10 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:03.80      56.47 B      
 11 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI               1:03.80      57.05 B      
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:41.30  A A
        1:50.50  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:22.30    1:21.69 A      
       40.29  1:21.69                                                      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:27.62    1:22.14 A      
       39.73  1:22.14                                                      
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:29.37    1:25.51 A      
       40.69  1:25.51                                                      
  4 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:35.75    1:27.34 A      
       42.36  1:27.34                                                      
  5 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:39.99    1:31.47 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:32.88    1:34.42 A      
  7 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:39.09    1:40.39 A      
B - Division  
  1 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI               1:50.50    1:30.44 A      
       44.63  1:30.44                                                      
  2 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:43.57    1:36.57 A      
       47.70  1:36.57                                                      
  3 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:49.31    1:36.85 A      
  4 Putnam, Nick L            10 NCA-SI               1:50.50    1:37.04 A      
       48.13  1:37.04                                                      
  5 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               1:47.73    1:38.99 A      
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:50.50    1:41.37 B      
       49.80  1:41.37                                                      
  7 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:50.50    1:43.18 B      
       51.32  1:43.18                                                      
  8 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:48.25    1:44.61 B      
       51.10  1:44.61                                                      
  9 Huang, Alain              10 NCA-SI               1:50.01    1:44.68 B      
       51.25  1:44.68                                                      
 10 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI              1:49.82    1:47.40 B      
       53.42  1:47.40                                                      
 11 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               1:50.50    1:50.03 B      
       54.42  1:50.03                                                      
 12 Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:50.50    1:57.36        
 13 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI               1:50.01    1:59.98        
       57.49  1:59.98                                                      
 
Event 18  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:30.70  A A
        1:39.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               1:18.38    1:14.55 A      
       35.36  1:14.55                                                      
  2 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              1:18.77    1:17.27 A      
       37.39  1:17.27                                                      
  3 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:21.97    1:18.70 A      
       38.92  1:18.70                                                      
  4 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:21.17    1:18.98 A      
       38.89  1:18.98                                                      
  5 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:24.25    1:20.29 A      
       39.41  1:20.29                                                      
  6 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:30.08    1:22.10 A      
       40.01  1:22.10                                                      
  7 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:23.85    1:24.28 A      
       41.39  1:24.28                                                      
  8 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:26.21    1:26.41 A      
       41.92  1:26.41                                                      
  9 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                1:21.68    1:26.56 A      
       41.91  1:26.56                                                      
 10 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:27.61    1:26.75 A      
       41.69  1:26.75                                                      
 -- Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:17.61         DQ        
       37.42       DQ                                                      
B - Division  
  1 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:31.71    1:28.89 A      
       43.00  1:28.89                                                      
  2 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:31.77    1:29.41 A      
       43.47  1:29.41                                                      
  3 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:32.53    1:30.56 A      
       43.76  1:30.56                                                      
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:32.00    1:30.81 B      
       44.48  1:30.81                                                      
  5 Groom, Tyler G            11 NCA-SI               1:32.79    1:33.83 B      
       45.62  1:33.83                                                      
  6 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                1:35.06    1:34.53 B      
       46.06  1:34.53                                                      
  7 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               1:39.00    1:35.10 B      
       49.32  1:35.10                                                      
  8 McCarthy, Jack T          11 OSC-SI               1:32.00    1:35.82 B      
  9 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:38.38    1:35.89 B      
       46.51  1:35.89                                                      
 10 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               1:39.00    1:36.57 B      
       46.22  1:36.57                                                      
 11 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:39.00    1:36.63 B      
       47.20  1:36.63                                                      
 12 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                1:39.00    1:40.70        
       49.49  1:40.70                                                      
 13 Castro, Alan              11 PS-SI                1:39.00    1:42.27        
       49.56  1:42.27                                                      
 14 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               1:38.00    1:52.43        
       56.19  1:52.43                                                      
 -- Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:39.00        DFS        
 
Event 20  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:22.10  A A
        1:31.60  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               1:08.61    1:07.38 A      
       31.90  1:07.38                                                      
  2 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               1:09.66    1:09.86 A      
       34.03  1:09.86                                                      
  3 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:11.14    1:10.14 A      
       34.50  1:10.14                                                      
  4 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               1:17.11    1:13.30 A      
       35.66  1:13.30                                                      
  5 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:15.90    1:13.86 A      
       36.68  1:13.86                                                      
  6 Nagy, Chris               14 UN-SI                1:15.82    1:14.59 A      
       37.17  1:14.59                                                      
  7 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:16.49    1:15.06 A      
       36.23  1:15.06                                                      
  8 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               1:15.09    1:15.11 A      
       36.86  1:15.11                                                      
  9 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              1:13.51    1:15.67 A      
       36.81  1:15.67                                                      
 10 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:20.10    1:16.08 A      
       36.87  1:16.08                                                      
 11 Li, Kevin L               14 NCA-SI               1:18.31    1:16.58 A      
       37.29  1:16.58                                                      
 12 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:13.79    1:18.14 A      
       38.30  1:18.14                                                      
 13 Wu, Michael               13 NCA-SI               1:21.52    1:23.99 B      
       41.01  1:23.99                                                      
 14 McCarthy, Ryan P          13 OSC-SI               1:18.41    1:24.56 B      
       41.36  1:24.56                                                      
B - Division  
  1 Jin, Lei                  14 UN-SI                1:31.60    1:13.64 A      
       36.25  1:13.64                                                      
  2 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:28.28    1:21.17 A      
       39.75  1:21.17                                                      
  3 Stephens, Conner H        13 RAQ-SI               1:30.31    1:21.85 A      
       38.68  1:21.85                                                      
  4 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              1:24.44    1:21.96 A      
       40.75  1:21.96                                                      
  5 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               1:29.39    1:24.70 B      
       40.93  1:24.70                                                      
  6 Major, Adam E             13 PS-SI                1:31.60    1:26.95 B      
       43.48  1:26.95                                                      
  7 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:28.01    1:27.48 B      
       41.18  1:27.48                                                      
  8 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:31.60    1:29.19 B      
       42.59  1:29.19                                                      
  9 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:31.60    1:30.09 B      
       43.98  1:30.09                                                      
 10 Korol, Tony               14 PAC-SI               1:31.60    1:34.51        
       46.51  1:34.51                                                      
 11 Nicholas, Blake D         13 PS-SI                1:31.60    1:39.67        
 12 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               1:30.00    1:56.47        
       56.36  1:56.47                                                      
 
Event 22  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:18.60  A A
        1:25.80  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                1:00.40    1:03.48 A      
       31.00  1:03.48                                                      
  2 Mulder, Michael D         16 UN-SI                1:05.75    1:08.32 A      
       33.71  1:08.32                                                      
  3 Crotty, Steven D          16 UN-SI                1:09.15    1:12.29 A      
       35.82  1:12.29                                                      
  4 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                1:13.82    1:14.24 A      
       36.39  1:14.24                                                      
B - Division  
  1 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:21.35    1:22.37 B      
       41.44  1:22.37                                                      
  2 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:23.00    1:22.63 B      
       40.14  1:22.63                                                      
  3 Earley, Joel M            18 NCA-SI               1:25.80    1:31.10        
       44.24  1:31.10                                                      
 
Event 24  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          57.10  A A
        1:08.50  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  52.45      52.52 A      
B - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 58.63      52.85 A      
  2 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                58.84      57.81 B      
  3 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:08.50      58.30 B      
  4 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI              1:08.50    1:06.78 B      
  5 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:08.50    1:07.29 B      
  6 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:08.50    1:07.97 B      
 -- Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI               1:08.50         DQ        
 -- Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:08.50         DQ        
 -- Lee, Payton J              8 NCA-SI               1:03.06        DFS        
 
Event 26  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          51.40  A A
          56.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 41.04      40.06 A      
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 46.41      43.07 A      
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                  43.04      43.70 A      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  47.40      43.83 A      
  5 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 47.84      44.21 A      
  6 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 50.78      45.65 A      
  7 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 49.42      46.03 A      
B - Division  
  1 Feng, Max                 10 PAC-SI                 52.11      49.14 A      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  51.89      50.36 A      
  3 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 55.47      50.78 A      
  4 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 55.27      52.26 B      
  5 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 56.00      52.48 B      
  6 Huang, Alain              10 NCA-SI                 53.38      53.17 B      
  7 Putnam, Nick L            10 NCA-SI                 56.00      54.18 B      
  8 Dann, Sawyer K            10 PS-SI                  56.00      55.76 B      
  9 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                56.00      56.79        
 10 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI                 56.00      57.45        
 11 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 56.00      58.06        
 12 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 55.75      58.79        
 13 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI                 55.75      58.88        
 14 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI                56.00    1:00.95        
 -- Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 56.00         DQ        
 
Event 28  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A A
          49.80  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI                37.21      38.62 A      
  2 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 44.18      42.76 A      
B - Division  
  1 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                 45.91      43.30 A      
  2 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  48.28      44.89 A      
  3 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  49.80      46.98 B      
  4 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  49.80      47.66 B      
  5 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 49.80      47.82 B      
  6 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI                 49.80      52.34        
  7 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                  49.80      53.24        
  8 McCarthy, Jack T          11 OSC-SI                 49.80      53.34        
  9 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  49.80      54.21        
 10 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 49.80      54.76        
 11 Weng, Christopher X       11 PS-SI                  49.80    1:00.18        
 -- Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 49.80        DFS        
 
Event 30  Boys 11 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        3:31.20  A A
        3:50.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                2:23.04    2:28.75 A      
       33.77  1:11.32  1:50.14  2:28.75                                    
  2 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:37.74    2:39.86 A      
       36.91  1:17.47  1:58.97  2:39.86                                    
  3 Timmerman, Takato K       16 UN-SI                2:31.46    2:39.87 A      
       36.24  1:18.30  2:00.61  2:39.87                                    
  4 Humbert, Dorian           17 UN-SI                2:27.89    2:41.39 A      
       37.76  1:18.40  2:00.94  2:41.39                                    
  5 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:52.84    2:48.10 A      
              1:21.44  2:06.18  2:48.10                                    
  6 Leon, Julian I            16 UN-SI                2:45.47    2:50.91 A      
              1:22.76  2:08.16  2:50.91                                    
  7 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               2:44.87    2:51.16 A      
       38.48  1:21.62  2:07.24  2:51.16                                    
  8 Wang, Eric D              16 NCA-SI               2:50.79    2:51.47 A      
       38.36  1:21.67  2:06.13  2:51.47                                    
  9 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                2:39.26    2:51.79 A      
       38.83  1:23.10  2:08.41  2:51.79                                    
 10 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               2:54.22    2:52.91 A      
       39.37  1:24.15  2:09.87  2:52.91                                    
 11 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               2:53.72    2:53.56 A      
              1:22.59  2:53.56                                             
 12 Song, Connor M            15 NCA-SI               2:53.85    2:53.98 A      
       39.00  1:23.22  2:09.04  2:53.98                                    
 13 Monge, Colin G            16 UN-SI                2:50.00    2:54.85 A      
       39.77  1:23.65  2:09.66  2:54.85                                    
 14 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               2:55.01    2:56.57 A      
       40.52  1:24.92  2:10.51  2:56.57                                    
 15 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:47.81    2:58.09 A      
       39.79  1:24.96  2:12.01  2:58.09                                    
 16 Amble, Mason S            13 PS-SI                3:20.00    2:58.94 A      
       40.76  1:26.46  2:12.82  2:58.94                                    
 17 Jenov, George A           14 ICAC-SI              3:18.87    3:00.97 A      
       39.86  1:25.37  2:13.60  3:00.97                                    
 18 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               3:05.00    3:01.76 A      
       43.68  1:30.10  3:01.76                                             
 19 Li, Kevin L               14 NCA-SI               3:18.12    3:02.93 A      
       41.66  1:29.25  2:17.41  3:02.93                                    
 20 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              3:04.96    3:03.11 A      
       42.51  1:29.36  2:17.34  3:03.11                                    
 21 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               3:05.00    3:05.38 A      
       42.56  1:30.28  2:18.64  3:05.38                                    
 22 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               3:26.94    3:07.81 A      
       43.05  1:30.01  2:19.23  3:07.81                                    
 23 Yin, Owen J               15 NCA-SI               3:13.84    3:09.20 A      
       43.90  1:31.72  2:21.55  3:09.20                                    
 24 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               3:22.52    3:14.30 A      
              1:38.00  2:26.71  3:14.30                                    
 25 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               3:25.00    3:15.02 A      
              1:35.00  2:25.41  3:15.02                                    
 26 Castagna, Cole J          14 UN-SI                3:29.49    3:15.62 A      
       45.17  1:33.73  3:15.62                                             
 27 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                3:20.00    3:15.63 A      
       45.66  1:35.15  2:25.37  3:15.63                                    
 28 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               3:15.56    3:15.99 A      
       43.69  1:34.19  2:25.56  3:15.99                                    
 29 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               3:21.07    3:17.47 A      
       44.61  1:35.69  2:27.40  3:17.47                                    
 30 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               3:20.00    3:18.85 A      
       46.01  1:37.27  2:29.19  3:18.85                                    
 31 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               3:20.00    3:21.48 A      
              1:37.74  3:21.48                                             
 32 Dziuk, William            14 NCA-SI               3:29.61    3:25.57 A      
       45.64  1:38.50  2:33.31  3:25.57                                    
B - Division  
  1 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               3:40.90    3:18.57 A      
       45.80  1:37.52  2:29.15  3:18.57                                    
  2 Korol, Tony               14 PAC-SI               3:33.46    3:18.76 A      
       44.34  1:34.62  2:26.90  3:18.76                                    
  3 Fazen, Collin B           12 PS-SI                3:50.40    3:19.99 A      
       45.40  1:36.57  2:28.28  3:19.99                                    
  4 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:50.40    3:22.11 A      
       46.38  1:39.48  3:22.11                                             
  5 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:50.40    3:24.72 A      
       47.84  1:41.52  2:33.79  3:24.72                                    
  6 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI               3:35.00    3:25.60 A      
       50.00  1:41.42  2:35.37  3:25.60                                    
  7 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               3:50.40    3:31.66 B      
       48.38  1:42.37  2:37.32  3:31.66                                    
  8 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:50.40    3:31.85 B      
       49.75  1:45.11  2:40.66  3:31.85                                    
  9 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               3:50.40    3:36.68 B      
       51.01  1:46.98  2:42.43  3:36.68                                    
 10 Federico, Roman J         11 NCA-SI               3:50.40    3:41.89 B      
       51.61  1:48.84  2:46.40  3:41.89                                    
 11 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               3:46.00    3:42.02 B      
     2:45.46  3:42.05  3:42.02                                             
 12 Isham, Jordan B           11 PS-SI                3:50.40    3:50.48        
       54.01  1:52.29  2:53.03  3:50.48                                    
 13 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               3:45.00    3:53.90        
              1:57.45  2:58.10  3:53.90                                    
 -- Nicholas, Blake D         13 PS-SI                3:50.40         DQ        
              2:06.20  3:11.00       DQ                                    
 
Event 32  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          44.40  A A
          53.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 41.54      36.93 A      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                  42.81      39.81 A      
  3 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                42.93      41.26 A      
  4 Hammonds, Kai T            8 RST-SI                 43.97      44.44 B      
B - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                53.30      41.52 A      
  2 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  48.41      45.57 B      
  3 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  53.30      46.03 B      
  4 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  53.30      46.42 B      
  5 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  53.30      51.04 B      
  6 Schubert, Kanaloa I        6 ICAC-SI                53.30      53.87        
  7 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 53.30      54.30        
  8 Parra, Hiroto F            7 ICAC-SI                53.30      55.56        
 -- Lee, Payton J              8 NCA-SI                 51.81        DFS        
 
Event 34  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          38.10  A A
          41.50  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 33.14      31.51 A      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  34.82      33.81 A      
  3 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 36.82      34.31 A      
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  36.17      34.32 A      
  5 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 37.77      34.56 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI                 38.00      36.77 A      
B - Division  
  1 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 40.97      35.84 A      
  2 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI                 39.00      37.73 A      
  3 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 41.50      38.27 B      
  4 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 40.09      38.92 B      
  5 Parra, Kaito Emilio F     10 ICAC-SI                41.50      39.72 B      
  6 Huang, Alain              10 NCA-SI                 41.46      40.79 B      
  7 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 41.50      40.97 B      
  8 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI                 41.50      41.54        
  9 Dann, Sawyer K            10 PS-SI                  41.50      41.61        
 10 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 41.34      42.31        
 11 Stephens, Trevor M         9 RAQ-SI                 41.50      45.25        
 12 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI                 41.50      46.45        
 13 Nguyen, Nathan H          10 RAQ-SI                 41.50      49.77        
 14 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI                 41.46      54.98        
Non-Award Division  
  1 Hendley, Miles W           9 MEYR-SI                41.89      43.83        
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          34.40  A A
          37.60  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 30.79      30.31 A      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                  32.43      30.32 A      
  3 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI                 31.00      30.47 A      
  4 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 31.69      30.96 A      
  5 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  34.12      32.45 A      
  6 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI                 33.79      32.91 A      
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 33.38      33.34 A      
  8 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  32.23      33.42 A      
  9 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  34.07      34.69 B      
B - Division  
  1 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 34.60      31.39 A      
  2 Fazen, Collin B           12 PS-SI                  34.44      32.15 A      
  3 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 35.38      34.02 A      
  4 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                 34.41      34.50 B      
  5 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  37.60      35.30 B      
  6 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI                 37.60      35.33 B      
  7 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 37.22      35.56 B      
  8 Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                  37.21      35.77 B      
  9 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  37.60      36.09 B      
 10 McCarthy, Jack T          11 OSC-SI                 37.60      36.54 B      
 11 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI                 37.60      36.77 B      
 12 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                  37.60      36.79 B      
 13 Groom, Tyler G            11 NCA-SI                 36.32      37.71        
 14 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                  37.60      38.13        
 15 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 37.60      39.86        
 16 Castro, Alan              11 PS-SI                  37.60      40.21        
 17 Weng, Christopher X       11 PS-SI                  37.60      41.40        
 18 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI                 37.60      42.15        
 -- Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 37.60        DFS        
Non-Award Division  
  1 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 38.04      32.66 A      
 
Event 38  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.20  A A
          33.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI                 26.55      26.16 A      
  2 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 28.09      27.69 A      
  3 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI                28.73      28.05 A      
  4 Ellis, Braden M           13 NCA-SI                 28.46      28.23 A      
  5 Jenov, George A           14 ICAC-SI                29.87      28.40 A      
  6 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI                 29.36      29.07 A      
  7 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI                29.86      30.75 B      
B - Division  
  1 Jin, Lei                  14 UN-SI                  33.00      29.39 A      
  2 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI                 32.81      29.79 A      
  3 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI                 31.30      30.24 B      
  4 Wu, Michael               13 NCA-SI                 30.57      30.40 B      
  5 Chen, Alex L              13 PAC-SI                 31.00      30.63 B      
  6 Mes, Dylan G              13 NCA-SI                 31.72      31.07 B      
  7 Lee, Bryton T             13 NCA-SI                 30.78      31.10 B      
  8 Dziuk, William            14 NCA-SI                 33.00      31.34 B      
  9 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI                33.00      31.53 B      
 10 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI                 31.00      31.56 B      
 11 McCarthy, Ryan P          13 OSC-SI                 31.46      31.60 B      
 12 Stephens, Conner H        13 RAQ-SI                 32.75      31.61 B      
 13 Major, Adam E             13 PS-SI                  33.00      32.01 B      
 14 Korol, Tony               14 PAC-SI                 33.00      32.02 B      
 15 Castagna, Cole J          14 UN-SI                  33.00      32.05 B      
 16 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI                 33.00      32.96 B      
 17 Shabel, Josh E            13 PS-SI                  33.00      33.75        
 18 Dutt, Varun               13 PAC-SI                 33.00      33.85        
 19 Edelstein, Nir            13 PS-SI                  33.00      34.25        
 20 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI                 33.00      37.50        
 
Event 40  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.80  A A
          32.50  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                  24.62      25.53 A      
  2 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                  25.46      25.88 A      
  3 Timmerman, Takato K       16 UN-SI                  26.42      26.54 A      
  4 Humbert, Dorian           17 UN-SI                  25.28      26.63 A      
  5 Crotty, Steven D          16 UN-SI                  27.52      27.02 A      
  6 Leon, Julian I            16 UN-SI                  28.11      27.21 A      
  7 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                  27.66      27.30 A      
  8 Mulder, Michael D         16 UN-SI                  28.02      27.60 A      
  9 Blanchard, Zachary R      17 UN-SI                  28.82      28.50 A      
 10 Monge, Colin G            16 UN-SI                  29.09      28.68 A      
B - Division  
  1 Woo, Ian D                16 NCA-SI                 29.83      29.52 A      
  2 Earley, Joel M            18 NCA-SI                 32.50      29.84 B      
  3 Xu, Eric Y                15 NCA-SI                 31.95      30.01 B      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI                 30.59      30.87 B      
  5 Yin, Owen J               15 NCA-SI                 31.00      31.87 B      
 
Event 42  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          52.70  A A
        1:03.20  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 55.81      47.81 A      
  2 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:03.20      52.47 A      
  3 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:03.20      55.29 B      
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:03.20    1:02.11 B      
 -- Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:03.20         DQ        
 -- Zhang, Eric J              8 PS-SI                1:03.20         DQ        
 -- Lee, Payton J              8 NCA-SI               1:03.17        DFS        
 
Event 44  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:40.70  A A
        1:49.80  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:17.54    1:17.69 A      
       36.73  1:17.69                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:34.84    1:22.37 A      
       39.36  1:22.37                                                      
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:31.36    1:22.71 A      
       37.15  1:22.71                                                      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:29.10    1:25.60 A      
       38.70  1:25.60                                                      
  5 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:27.80    1:26.03 A      
  6 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:35.45    1:29.59 A      
  7 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:35.33    1:34.77 A      
B - Division  
  1 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:43.05    1:30.03 A      
       42.11  1:30.03                                                      
  2 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:45.00    1:44.19 B      
       48.58  1:44.19                                                      
  3 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:49.80    1:45.18 B      
       47.25  1:45.18                                                      
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:49.80    1:56.02        
       52.75  1:56.02                                                      
 -- Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:49.58         DQ        
       52.59       DQ                                                      
 
Event 46  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:28.10  A A
        1:36.10  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               1:17.85    1:13.11 A      
       34.07  1:13.11                                                      
  2 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               1:13.70    1:13.41 A      
       35.77  1:13.41                                                      
  3 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:11.52    1:16.11 A      
  4 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:23.34    1:16.32 A      
       35.14  1:16.32                                                      
  5 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:22.10    1:17.30 A      
       36.34  1:17.30                                                      
  6 Maestas, Kaimana A        12 FAST-SI              1:17.16    1:17.52 A      
       35.74  1:17.52                                                      
  7 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:19.41    1:18.33 A      
       36.06  1:18.33                                                      
  8 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI               1:21.79    1:19.39 A      
  9 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:28.00    1:36.52        
       42.65  1:36.52                                                      
 -- Lucia, Nicolas A          12 PS-SI                1:24.64         DQ        
       39.36       DQ                                                      
 -- Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:18.40         DQ        
       39.38       DQ                                                      
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:36.10    1:16.85 A      
       35.56  1:16.85                                                      
  2 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:30.54    1:37.85        
       43.01  1:37.85                                                      
  3 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               1:36.10    1:38.56        
       45.93  1:38.56                                                      
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:36.10    1:39.83        
       47.37  1:39.83                                                      
  5 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:36.10    1:41.13        
       46.77  1:41.13                                                      
  6 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               1:36.10    1:43.79        
       46.22  1:43.79                                                      
 -- Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:36.10         DQ        
 -- Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:36.10         DQ        
       50.06       DQ                                                      
 -- Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:36.10         DQ        
 -- Groom, Tyler G            11 NCA-SI               1:31.45         DQ        
       41.80       DQ                                                      
 
Event 48  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:16.70  A A
        1:23.60  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               1:03.43    1:04.34 A      
       30.15  1:04.34                                                      
  2 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:09.85    1:08.25 A      
       32.60  1:08.25                                                      
  3 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               1:10.70    1:09.32 A      
       32.36  1:09.32                                                      
  4 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:12.63    1:10.50 A      
  5 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:11.73    1:12.70 A      
       34.50  1:12.70                                                      
  6 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:10.36    1:13.19 A      
  7 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               1:15.44    1:15.03 A      
       35.02  1:15.03                                                      
  8 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              1:14.85    1:17.42 B      
       36.34  1:17.42                                                      
B - Division  
  1 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:19.92    1:14.23 A      
       34.89  1:14.23                                                      
  2 Jin, Lei                  14 UN-SI                1:23.60    1:18.41 B      
       36.19  1:18.41                                                      
  3 Reynolds, Lucas R         13 ICAC-SI              1:23.60    1:22.95 B      
       38.53  1:22.95                                                      
  4 McCarthy, Ryan P          13 OSC-SI               1:22.40    1:23.22 B      
       38.64  1:23.22                                                      
  5 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:23.60    1:24.61        
       40.75  1:24.61                                                      
  6 Edelstein, Nir            13 PS-SI                1:23.60    1:27.96        
       40.73  1:27.96                                                      
  7 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:23.60    1:28.37        
       42.25  1:28.37                                                      
  8 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:23.60    1:28.41        
 -- Major, Adam E             13 PS-SI                1:23.60         DQ        
       38.97       DQ                                                      
 
Event 50  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:13.90  A A
        1:20.60  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Humbert, Dorian           17 UN-SI                  59.64    1:02.38 A      
       29.46  1:02.38                                                      
  2 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                1:00.27    1:04.94 A      
       30.34  1:04.94                                                      
  3 Wang, Eric D              16 NCA-SI               1:07.23    1:08.30 A      
       32.14  1:08.30                                                      
  4 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                1:06.53    1:09.00 A      
       31.49  1:09.00                                                      
  5 Blanchard, Zachary R      17 UN-SI                1:10.31    1:09.38 A      
       32.53  1:09.38                                                      
  6 Song, Connor M            15 NCA-SI               1:09.35    1:09.63 A      
       33.50  1:09.63                                                      
  7 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                  59.72    1:10.70 A      
       32.33  1:10.70                                                      
  8 Woo, Ian D                16 NCA-SI               1:12.00    1:15.08 B      
       35.21  1:15.08                                                      
B - Division  
  1 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               1:19.00    1:13.86 A      
       34.67  1:13.86                                                      
  2 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:14.75    1:17.09 B      
 -- Earley, Joel M            18 NCA-SI               1:20.60         DQ        
       35.00       DQ                                                      
 
Event 52  Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        4:59.20  A A
        5:26.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                4:10.06    4:16.53 A      
       30.58  1:03.73  1:36.74  2:10.32  2:42.72  3:15.26  3:46.50  4:16.53
  2 Santana, Alexander J      17 UN-SI                4:06.17    4:18.01 A      
       30.12  1:02.99  1:35.60  2:08.83  2:41.30  3:14.16  3:46.14  4:18.01
  3 Smigal, Alexander J       15 UN-SI                4:12.47    4:26.00 A      
       30.53  1:03.72  1:37.60  2:11.83  2:45.52  3:19.68  3:53.37  4:26.00
  4 Apsey, Dylan F            16 UN-SI                4:19.66    4:27.78 A      
       31.00  1:04.63  1:38.95  2:13.48  2:47.57  3:22.00  3:55.65  4:27.78
  5 Apsey, Sean S             18 UN-SI                4:13.51    4:34.03 A      
       31.22  1:05.54  1:39.99  2:14.93  2:49.22  3:24.01  3:59.15  4:34.03
  6 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                4:26.97    4:35.76 A      
       31.38  1:06.00  1:40.52  2:15.54  2:50.72  3:25.87  4:01.32  4:35.76
  7 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                4:49.41    4:35.85 A      
       31.12  1:04.85  1:40.26  2:15.98  2:51.74  3:26.98  4:02.15  4:35.85
  8 Song, Connor M            15 NCA-SI               4:49.67    4:36.15 A      
       30.81  1:04.70  1:40.30  2:15.82  2:51.84  3:27.56  4:02.62  4:36.15
  9 Steel, Aidan T            16 UN-SI                4:45.00    4:37.27 A      
       30.76  1:05.13  1:40.80  2:17.33  2:53.28  3:29.33  4:03.45  4:37.27
 10 Mulder, Michael D         16 UN-SI                4:27.67    4:38.61 A      
       31.97  1:06.67  1:41.86  2:17.83  2:53.61  3:29.70  4:05.72  4:38.61
 11 Leon, Julian I            16 UN-SI                4:34.49    4:39.13 A      
       31.64  1:06.42  1:41.53  2:17.42  2:52.72  3:28.86  4:04.05  4:39.13
 12 Crotty, Steven D          16 UN-SI                4:30.73    4:39.17 A      
       32.36  1:07.23  1:42.89  2:18.27  2:52.91  3:28.87  4:04.90  4:39.17
 13 Prestrelski, Stefan       15 UN-SI                4:53.45    4:40.11 A      
       30.94  1:04.76  1:40.06  2:16.25  2:52.86  3:29.28  4:05.29  4:40.11
 14 Wheeler, Joey J           16 UN-SI                4:49.03    4:40.18 A      
       31.10  1:05.78  1:41.21  2:17.94  2:54.44  3:31.54  4:06.90  4:40.18
 15 Monge, Colin G            16 UN-SI                4:34.82    4:41.02 A      
       30.72  1:04.79  1:39.92  2:16.42  2:51.96  3:28.32  4:04.72  4:41.02
 16 Lo, Jonathan              15 UN-SI                4:49.27    4:47.43 A      
       31.74  1:08.03  1:44.62  2:20.78  2:57.74  3:35.15  4:11.80  4:47.43
B - Division  
  1 Snyder, Noah C            16 UN-SI                5:05.88    4:53.54 A      
       31.02  1:06.75  1:44.40  2:23.34  3:01.82  3:41.50  4:19.10  4:53.54
  2 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               5:20.00    5:06.56 B      
       32.68  1:08.67  1:47.22  2:26.82  3:06.98  3:46.99  4:27.51  5:06.56
  3 Yin, Owen J               15 NCA-SI               5:20.00    5:25.52 B      
       34.35  1:13.47  1:54.58  2:36.56  3:19.28  4:02.83  4:47.70  5:25.52
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI               5:26.40    5:37.15        
       34.41  1:14.86  1:57.68  2:41.91  3:27.66  4:12.87  4:55.50  5:37.15
 
Event 54  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:15.60  A A
        5:44.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               4:51.78    4:37.17 A      
       31.10  1:05.90  1:41.62  2:17.02  2:52.88  3:28.83  4:04.56  4:37.17
  2 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               4:51.48    4:44.99 A      
       31.56  1:06.77  1:42.09  2:17.90  2:54.47  3:31.53  4:08.56  4:44.99
  3 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              4:38.76    4:45.25 A      
       31.70  1:07.45  1:43.67  2:20.88  2:57.72  3:35.11  4:10.57  4:45.25
  4 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              4:50.42    4:46.48 A      
       32.92  1:09.05  1:45.97  2:22.94  2:59.32  3:35.82  4:11.21  4:46.48
  5 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               4:43.23    4:50.27 A      
       32.32  1:08.52  1:44.80  2:22.69  2:59.60  3:37.34  4:14.62  4:50.27
  6 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               4:51.44    4:50.36 A      
       33.99  1:10.27  1:47.88  2:24.76  3:01.74  3:38.22  4:15.29  4:50.36
  7 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               4:50.95    4:52.04 A      
       32.19  1:07.85  1:44.94  2:23.62  3:01.89  3:39.85  4:17.77  4:52.04
  8 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               4:52.51    4:54.84 A      
       32.54  1:08.97  1:46.54  2:24.46  3:02.58  3:40.71  4:18.58  4:54.84
B - Division  
  1 Jenov, George A           14 ICAC-SI              5:44.30    4:54.78 A      
       32.77  1:10.59  1:48.97  2:27.12  3:05.31  3:42.54  4:19.78  4:54.78
  2 Jin, Lei                  14 UN-SI                5:44.30    4:54.83 A      
       33.09  1:10.60  1:49.55  2:27.50  3:05.80  3:42.88  4:20.43  4:54.83
  3 Li, Kevin L               14 NCA-SI               5:17.65    5:08.27 A      
       34.05  1:13.43  1:53.39  2:33.59  3:13.84  3:53.50  4:32.78  5:08.27
  4 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               5:22.49    5:09.13 A      
       33.33  1:12.16  1:51.95  2:31.54  3:11.87  3:51.13  4:30.73  5:09.13
  5 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               5:30.00    5:20.60 B      
       35.16  1:15.46  1:57.08  2:39.33  3:19.90  4:01.13  4:42.44  5:20.60
  6 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               5:44.30    5:38.98 B      
       37.41  1:19.72  2:03.99  2:48.80  3:32.38  4:15.25  4:57.51  5:38.98
  7 Dziuk, William            14 NCA-SI               5:44.30    5:39.85 B      
       35.36  1:16.95  2:01.06  2:45.41  3:30.69  4:15.11  4:57.72  5:39.85
  8 Snyder, Nate K            13 RST-SI               5:33.95    5:55.88        
       37.23  1:20.91  2:07.39  2:54.46  3:42.38  4:28.49  5:14.31  5:55.88
 
Event 56  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:46.60  A A
        6:18.10  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Fazen, Collin B           12 PS-SI                5:22.84    5:02.55 A      
       34.68  1:12.79  1:51.33  2:29.35  3:08.31  3:47.53  4:25.59  5:02.55
  2 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               5:07.92    5:03.73 A      
       33.94  1:12.04  1:50.90  2:30.44  3:09.44  3:48.57  4:26.30  5:03.73
  3 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                5:16.70    5:07.66 A      
       34.57  1:13.28  1:51.77  2:31.16  3:10.24  3:50.41  4:28.90  5:07.66
  4 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               5:33.69    5:10.61 A      
       33.41  1:11.74  1:50.21  2:29.91  3:10.12  3:50.99  4:30.93  5:10.61
  5 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                5:30.00    5:24.15 A      
       35.30  1:14.74  1:56.20  2:38.61  3:20.26  4:02.74  4:44.54  5:24.15
  6 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               5:45.00    5:41.45 A      
       36.95  1:17.81  2:00.68  2:45.94  3:29.81  4:14.98  4:58.48  5:41.45
B - Division  
  1 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               5:51.24    5:08.76 A      
       33.19  1:11.04  1:50.36  2:29.53  3:09.61  3:50.09  4:29.78  5:08.76
  2 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               5:51.29    5:31.41 A      
       37.70  1:19.14  2:01.27  2:44.52  3:26.89  4:10.26  4:51.47  5:31.41
  3 Weng, Max N               12 NCA-SI               6:00.00    5:32.01 A      
       35.48  1:17.11  2:00.06  2:43.23  3:26.65  4:10.30  4:51.90  5:32.01
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               6:18.10    5:32.98 A      
              1:17.93  2:00.23  2:43.88  3:26.75  4:10.92  4:52.91  5:32.98
  5 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               6:15.00    5:41.27 A      
       34.50  1:18.79  2:04.58  2:48.17  3:31.68  4:16.08  5:00.24  5:41.27
  6 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               6:18.10    5:51.58 B      
       36.84  1:20.80  2:06.10  2:51.27  3:37.58  4:22.80  5:07.85  5:51.58
  7 Federico, Roman J         11 NCA-SI               6:18.10    5:57.68 B      
       37.70  1:22.19  2:08.57  2:54.21  3:40.44  4:27.05  5:11.93  5:57.68
  8 Groom, Tyler G            11 NCA-SI               6:18.10    6:05.63 B      
       39.81  1:26.04  2:13.06  3:00.03  3:46.47  4:34.33  5:20.43  6:05.63
  9 Stewart, William D        11 NCA-SI               6:18.10    6:07.38 B      
       39.17  1:25.44  2:12.81  2:59.57  3:47.49  4:35.57  5:21.72  6:07.38
 10 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               6:18.10    6:09.86 B      
       39.26           2:13.73  3:02.04  3:50.41  4:39.48  5:27.18  6:09.86
 11 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                6:18.10    6:27.70        
              1:32.62  2:20.87  3:11.07  3:59.91  4:50.43  5:39.51  6:27.70
 12 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               6:18.10    6:36.98        
       41.58  1:31.24  2:24.12  3:14.70  4:07.01  4:58.71  5:50.22  6:36.98
 
Event 58  Boys 11 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        3:07.20  A A
        3:24.20  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Santana, Brendan J        17 UN-SI                2:03.11    2:10.53 A      
       28.75  1:01.96  1:36.44  2:10.53                                    
  2 Liu, Fred                 15 UN-SI                2:21.51    2:21.91 A      
       31.18  1:07.45  1:45.73  2:21.91                                    
  3 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:32.21    2:28.56 A      
       34.18  1:12.15  1:51.06  2:28.56                                    
  4 Lo, Jonathan              15 UN-SI                2:37.05    2:31.65 A      
       33.79  1:12.38  1:52.09  2:31.65                                    
  5 Song, Connor M            15 NCA-SI               2:48.51    2:32.21 A      
       34.69  1:13.70  1:54.42  2:32.21                                    
  6 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:51.99    2:36.87 A      
       34.45  1:12.96  1:54.96  2:36.87                                    
  7 Dang, Casey D             15 UN-SI                2:46.86    2:45.07 A      
       36.08  1:16.48  2:01.16  2:45.07                                    
  8 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:35.00    2:45.44 A      
              1:20.67  2:04.18  2:45.44                                    
  9 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               3:00.00    2:46.38 A      
       35.98  1:18.60  2:02.73  2:46.38                                    
 10 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:00.00    2:52.52 A      
       38.51  1:23.08  2:09.97  2:52.52                                    
 11 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:50.00    2:54.49 A      
       35.96  1:19.25  2:07.00  2:54.49                                    
B - Division  
  1 Fazen, Collin B           12 PS-SI                3:24.20    3:02.48 A      
       39.82  1:26.93  2:14.95  3:02.48                                    
 -- Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               3:20.00         DQ        
       38.79  1:24.49  2:11.79       DQ                                    
 
Event 60  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          39.20  A A
          42.70  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI                 34.53      31.88 A      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                  38.13      33.11 A      
  3 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  36.61      33.26 A      
  4 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 34.75      33.88 A      
  5 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                 37.23      35.57 A      
  6 Groom, Tyler G            11 NCA-SI                 38.62      40.23 B      
 -- Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 37.96         DQ        
B - Division  
  1 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                  42.70      38.85 A      
  2 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  41.28      39.60 B      
  3 Isham, Jordan B           11 PS-SI                  42.70      40.69 B      
  4 Federico, Roman J         11 NCA-SI                 42.70      40.81 B      
  5 Castro, Alan              11 PS-SI                  42.31      41.82 B      
  6 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 40.00      42.65 B      
  7 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 42.29      43.26        
  8 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 42.70      44.16        
  9 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                  42.70      44.17        
 10 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  42.70      45.12        
 11 Stewart, William D        11 NCA-SI                 42.70      45.20        
 12 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 42.70      52.18        
 -- Weng, Christopher X       11 PS-SI                  42.70         DQ        
 
Event 62  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          43.10  A A
          47.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 34.93      34.36 A      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 40.22      35.19 A      
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  38.16      37.14 A      
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 43.06      37.14 A      
  5 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  39.27      38.35 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI                 41.76      40.07 A      
  7 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 40.10      40.12 A      
B - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 46.60      38.61 A      
  2 Stewart, James H           9 NCA-SI                 47.00      38.63 A      
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 45.00      44.77 B      
  4 Ho, Derek J                8 PS-SI                  47.00      44.92 B      
  5 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI                 47.00      47.36        
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 47.00      47.61        
  7 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                  47.00      49.02        
  8 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 47.00      49.22        
  9 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 47.00      49.46        
 -- Dann, Sawyer K            10 PS-SI                  47.00         DQ        
 
Event 64  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:04.50  A A
        1:10.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Santana, Brendan J        17 UN-SI                  54.00      55.13 A      
       27.13    55.13                                                      
  2 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                  56.67      55.86 A      
       27.01    55.86                                                      
  3 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                  54.89      56.20 A      
       27.05    56.20                                                      
  4 Santana, Alexander J      17 UN-SI                  54.95      56.51 A      
       27.35    56.51                                                      
  5 Humbert, Dorian           17 UN-SI                  55.36      57.54 A      
       27.41    57.54                                                      
  6 Smigal, Alexander J       15 UN-SI                  58.90      57.86 A      
       28.21    57.86                                                      
  7 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                  56.15      58.28 A      
       27.96    58.28                                                      
  8 Kidd, Conner              15 UN-SI                  59.18      58.44 A      
       27.70    58.44                                                      
  9 Timmerman, Takato K       16 UN-SI                  57.86      58.82 A      
       28.15    58.82                                                      
 10 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                  59.31      58.90 A      
       28.18    58.90                                                      
 11 Apsey, Sean S             18 UN-SI                  55.55      58.97 A      
       27.95    58.97                                                      
 12 Steel, Aidan T            16 UN-SI                  59.29      59.01 A      
       27.95    59.01                                                      
 13 Snyder, Noah C            16 UN-SI                1:01.65      59.28 A      
       28.13    59.28                                                      
 14 Crotty, Steven D          16 UN-SI                1:01.09      59.43 A      
       29.01    59.43                                                      
 14 Apsey, Dylan F            16 UN-SI                1:00.78      59.43 A      
       28.86    59.43                                                      
 16 Liu, Fred                 15 UN-SI                  59.95      59.89 A      
       28.62    59.89                                                      
 17 Mulder, Michael D         16 UN-SI                  59.44    1:00.12 A      
       29.26  1:00.12                                                      
 18 Leon, Julian I            16 UN-SI                1:00.21    1:00.38 A      
       29.18  1:00.38                                                      
 19 Wheeler, Joey J           16 UN-SI                1:02.66    1:01.08 A      
       29.63  1:01.08                                                      
 20 Lo, Jonathan              15 UN-SI                1:02.88    1:01.19 A      
       29.19  1:01.19                                                      
 21 Wang, Eric D              16 NCA-SI               1:02.64    1:01.37 A      
       29.30  1:01.37                                                      
 22 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                1:00.89    1:01.61 A      
       29.60  1:01.61                                                      
 23 Blanchard, Zachary R      17 UN-SI                1:03.71    1:02.31 A      
       29.84  1:02.31                                                      
 24 Monge, Colin G            16 UN-SI                1:03.36    1:02.39 A      
       30.39  1:02.39                                                      
B - Division  
  1 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               1:10.18    1:02.78 A      
       30.00  1:02.78                                                      
  2 Santana, Nathan A         17 UN-SI                1:10.30    1:02.87 A      
       30.45  1:02.87                                                      
  3 Logan, Griffin T          16 UN-SI                1:10.30    1:08.69 B      
       32.36  1:08.69                                                      
  4 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:09.00    1:08.86 B      
       33.03  1:08.86                                                      
  5 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:10.25    1:09.98 B      
       32.56  1:09.98                                                      
 -- Woo, Ian D                16 NCA-SI               1:06.69         DQ        
       31.18       DQ                                                      
 
Event 66  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:07.90  A A
        1:14.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               1:00.03      59.46 A      
       28.06    59.46                                                      
  2 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:07.44    1:00.35 A      
       29.35  1:00.35                                                      
  3 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               1:02.36    1:00.93 A      
       29.35  1:00.93                                                      
  4 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:02.50    1:01.03 A      
       28.67  1:01.03                                                      
  5 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:02.03    1:01.48 A      
       29.72  1:01.48                                                      
  6 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:02.33    1:02.22 A      
       29.46  1:02.22                                                      
  7 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:02.65    1:03.35 A      
       30.70  1:03.35                                                      
  8 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:06.66    1:03.45 A      
       30.64  1:03.45                                                      
  9 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:06.46    1:03.96 A      
       30.85  1:03.96                                                      
 10 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:07.79    1:04.50 A      
       30.52  1:04.50                                                      
 11 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:06.88    1:04.79 A      
       31.12  1:04.79                                                      
 12 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:07.30    1:06.91 A      
       32.30  1:06.91                                                      
B - Division  
  1 Jin, Lei                  14 UN-SI                1:14.00    1:04.93 A      
       31.47  1:04.93                                                      
  2 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               1:08.44    1:05.15 A      
       31.33  1:05.15                                                      
  3 Li, Kevin L               14 NCA-SI               1:10.53    1:06.68 A      
       31.84  1:06.68                                                      
  4 Snyder, Nate K            13 RST-SI               1:13.33    1:06.75 A      
       32.83  1:06.75                                                      
  5 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:10.00    1:07.55 A      
       32.31  1:07.55                                                      
  6 Stephens, Conner H        13 RAQ-SI               1:12.25    1:08.49 B      
       32.14  1:08.49                                                      
  7 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:13.02    1:08.87 B      
       32.64  1:08.87                                                      
  8 Castagna, Cole J          14 UN-SI                1:14.00    1:09.80 B      
       33.40  1:09.80                                                      
  9 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:14.00    1:10.05 B      
       33.13  1:10.05                                                      
 10 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI              1:11.77    1:11.45 B      
       34.45  1:11.45                                                      
 11 Major, Adam E             13 PS-SI                1:14.00    1:11.93 B      
       34.91  1:11.93                                                      
 12 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               1:14.00    1:12.17 B      
       34.25  1:12.17                                                      
 13 Dutt, Varun               13 PAC-SI               1:12.00    1:13.29 B      
       33.98  1:13.29                                                      
 14 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:14.00    1:13.33 B      
       35.31  1:13.33                                                      
 15 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:14.00    1:14.33        
       35.63  1:14.33                                                      
 
Event 68  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:15.10  A A
        1:22.00  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:07.17    1:06.62 A      
       31.98  1:06.62                                                      
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                1:09.81    1:06.93 A      
       31.32  1:06.93                                                      
  3 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:15.00    1:09.52 A      
       33.13  1:09.52                                                      
  4 Fazen, Collin B           12 PS-SI                1:14.89    1:09.95 A      
       33.86  1:09.95                                                      
  5 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:14.59    1:10.34 A      
       33.72  1:10.34                                                      
  6 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:14.39    1:10.35 A      
       33.53  1:10.35                                                      
  7 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:12.00    1:10.81 A      
       33.45  1:10.81                                                      
  8 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:13.71    1:14.07 A      
       35.21  1:14.07                                                      
  9 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:10.52    1:15.98 B      
       35.88  1:15.98                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:18.34    1:09.01 A      
       32.95  1:09.01                                                      
  2 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI               1:15.86    1:14.69 A      
       36.20  1:14.69                                                      
  3 Lewandowski, Justin P     11 PS-SI                1:22.00    1:16.98 B      
       36.42  1:16.98                                                      
  4 Federico, Roman J         11 NCA-SI               1:17.29    1:17.42 B      
       36.44  1:17.42                                                      
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:22.00    1:18.04 B      
       36.72  1:18.04                                                      
  6 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               1:19.33    1:18.08 B      
       35.86  1:18.08                                                      
  7 Stewart, William D        11 NCA-SI               1:22.00    1:19.78 B      
       37.69  1:19.78                                                      
  8 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               1:22.00    1:19.98 B      
       38.58  1:19.98                                                      
  9 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:17.20    1:22.41        
       36.27  1:22.41                                                      
 10 Groom, Tyler G            11 NCA-SI               1:19.66    1:22.85        
       38.58  1:22.85                                                      
 11 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                1:22.00    1:25.02        
       39.11  1:25.02                                                      
 12 Castro, Alan              11 PS-SI                1:22.00    1:26.04        
       40.45  1:26.04                                                      
 13 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:22.00    1:27.18        
       41.29  1:27.18                                                      
 14 Hsieh, Nicholas           11 PS-SI                1:22.00    1:29.44        
       41.32  1:29.44                                                      
 15 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:22.00    1:32.98        
       44.05  1:32.98                                                      
 16 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:22.00    1:33.22        
       45.88  1:33.22                                                      
 17 Weng, Christopher X       11 PS-SI                1:22.00    1:36.49        
 
Event 70  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:23.90  A A
        1:31.60  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:14.17    1:09.90 A      
       33.72  1:09.90                                                      
  2 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:14.65    1:13.75 A      
       34.47  1:13.75                                                      
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:20.93    1:13.87 A      
       35.36  1:13.87                                                      
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:23.32    1:15.51 A      
       35.46  1:15.51                                                      
B - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:30.79    1:14.84 A      
       35.85  1:14.84                                                      
  2 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI               1:25.25    1:19.25 A      
       37.21  1:19.25                                                      
  3 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:30.48    1:22.22 A      
  4 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:31.60    1:22.36 A      
       40.56  1:22.36                                                      
  5 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:31.60    1:24.64 B      
       40.15  1:24.64                                                      
  6 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:27.00    1:25.28 B      
       40.82  1:25.28                                                      
  7 Stewart, James H           9 NCA-SI               1:31.60    1:26.16 B      
       40.61  1:26.16                                                      
  8 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:31.60    1:28.63 B      
  9 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               1:31.60    1:28.98 B      
       42.05  1:28.98                                                      
 10 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:31.60    1:30.06 B      
       43.02  1:30.06                                                      
 11 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:31.60    1:34.73        
       45.08  1:34.73                                                      
 12 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI               1:31.60    1:35.70        
       44.74  1:35.70                                                      
 13 Dann, Sawyer K            10 PS-SI                1:31.60    1:36.31        
       44.50  1:36.31                                                      
 14 Alonso, Grady Q            6 PS-SI                1:31.60    1:39.47        
       48.23  1:39.47                                                      
 15 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:31.60    1:39.61        
       47.75  1:39.61                                                      
 
Event 72  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.60  A A
        1:33.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                1:05.99    1:09.15 A      
       32.51  1:09.15                                                      
  2 Timmerman, Takato K       16 UN-SI                1:08.99    1:11.40 A      
       33.64  1:11.40                                                      
  3 Liu, Fred                 15 UN-SI                1:12.54    1:13.07 A      
       34.45  1:13.07                                                      
  4 Snyder, Noah C            16 UN-SI                1:14.76    1:13.16 A      
       34.63  1:13.16                                                      
  5 Humbert, Dorian           17 UN-SI                1:10.76    1:15.35 A      
       36.07  1:15.35                                                      
  6 Song, Connor M            15 NCA-SI               1:21.09    1:16.83 A      
       36.25  1:16.83                                                      
  7 Apsey, Sean S             18 UN-SI                1:17.95    1:18.22 A      
       37.69  1:18.22                                                      
  8 Wang, Eric D              16 NCA-SI               1:17.33    1:18.36 A      
       37.02  1:18.36                                                      
  9 Lo, Jonathan              15 UN-SI                1:23.39    1:20.24 A      
       37.65  1:20.24                                                      
 10 Leon, Julian I            16 UN-SI                1:17.84    1:20.64 A      
 11 Dang, Casey D             15 UN-SI                1:20.08    1:22.39 A      
       40.04  1:22.39                                                      
 12 Monge, Colin G            16 UN-SI                1:19.42    1:23.95 A      
       39.49  1:23.95                                                      
B - Division  
  1 Yin, Owen J               15 NCA-SI               1:29.78    1:26.06 B      
       40.20  1:26.06                                                      
  2 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               1:32.00    1:29.66 B      
       42.95  1:29.66                                                      
  3 Logan, Griffin T          16 UN-SI                1:33.40    1:30.52 B      
       42.94  1:30.52                                                      
  4 Santana, Nathan A         17 UN-SI                1:33.40    1:32.77 B      
       44.16  1:32.77                                                      
 
Event 74  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:29.20  A A
        1:37.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:13.99    1:14.14 A      
       36.00  1:14.14                                                      
  2 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               1:14.61    1:14.63 A      
  3 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:18.98    1:19.46 A      
       37.67  1:19.46                                                      
  4 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               1:22.96    1:19.60 A      
       37.21  1:19.60                                                      
  5 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:21.51    1:20.39 A      
       38.10  1:20.39                                                      
  6 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:28.92    1:23.43 A      
       39.93  1:23.43                                                      
  7 Castagna, Cole J          14 UN-SI                1:26.00    1:24.90 A      
  8 Snyder, Nate K            13 RST-SI               1:27.03    1:29.61 B      
       42.98  1:29.61                                                      
  9 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               1:26.00    1:33.17 B      
B - Division  
  1 Li, Kevin L               14 NCA-SI               1:31.01    1:26.13 A      
       40.65  1:26.13                                                      
  2 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:36.69    1:28.19 A      
       42.76  1:28.19                                                      
  3 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:31.57    1:28.67 A      
       41.65  1:28.67                                                      
  4 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:37.30    1:32.06 B      
       45.42  1:32.06                                                      
  5 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:36.69    1:32.72 B      
       43.51  1:32.72                                                      
  6 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               1:37.30    1:35.73 B      
       45.78  1:35.73                                                      
  7 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:30.00    1:35.78 B      
       45.31  1:35.78                                                      
  8 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:37.30    1:35.88 B      
  9 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:30.00    1:36.00 B      
 -- Amble, Mason S            13 PS-SI                1:31.62         DQ        
       41.71       DQ                                                      
Non-Award Division  
  1 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI              1:37.37    1:39.54        
       47.04  1:39.54                                                      
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:40.10  A A
        1:49.20  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:31.46    1:29.00 A      
       42.29  1:29.00                                                      
  2 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               1:31.51    1:30.76 A      
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:35.85    1:32.47 A      
       43.80  1:32.47                                                      
  4 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               1:38.93    1:32.91 A      
       44.25  1:32.91                                                      
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:38.00    1:34.47 A      
       44.71  1:34.47                                                      
  6 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:39.27    1:38.33 A      
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:34.27    1:40.74 B      
B - Division  
  1 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:40.94    1:34.59 A      
       46.65  1:34.59                                                      
  2 Rashkovan, Amit           12 PS-SI                1:49.20    1:34.69 A      
       44.69  1:34.69                                                      
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:49.20    1:40.65 B      
       47.87  1:40.65                                                      
  4 Crookes, Dylan M          12 OSC-SI               1:49.20    1:43.84 B      
       48.64  1:43.84                                                      
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:49.20    1:46.58 B      
  6 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               1:45.43    1:51.81        
       54.05  1:51.81                                                      
  7 Isham, Jordan B           11 PS-SI                1:49.20    1:52.41        
       55.17  1:52.41                                                      
  8 Kaljevic, Simon A         11 PS-SI                1:49.20    1:53.29        
  9 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:49.20    2:13.19        
     1:05.55  2:13.19                                                      
 
Event 78  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:52.90  A A
        2:03.10  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               1:30.75    1:31.11 A      
       42.40  1:31.11                                                      
  2 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                1:35.18    1:32.71 A      
       44.73  1:32.71                                                      
  3 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:43.77    1:34.43 A      
       44.49  1:34.43                                                      
  4 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:44.50    1:36.99 A      
       46.98  1:36.99                                                      
  5 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:38.10    1:37.41 A      
       45.95  1:37.41                                                      
  6 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:46.65    1:39.93 A      
  7 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:51.40    1:40.61 A      
  8 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:51.63    1:48.87 A      
       51.14  1:48.87                                                      
B - Division  
  1 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               2:03.10    1:49.59 A      
       53.59  1:49.59                                                      
  2 Leon, Sebastian A          8 PS-SI                1:59.38    1:53.93 B      
       54.64  1:53.93                                                      
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:55.00    1:54.19 B      
       54.82  1:54.19                                                      
  4 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               2:03.10    1:55.40 B      
       54.82  1:55.40                                                      
  5 Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               2:00.00    1:56.72 B      
       53.82  1:56.72                                                      
  6 Stewart, James H           9 NCA-SI               2:03.10    2:01.53 B      
  7 Ho, Derek J                8 PS-SI                2:03.10    2:02.45 B      
  8 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI               2:03.10    2:16.96        
 
Event 80  Boys 11 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        3:11.80  A A
        3:29.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                2:07.36    2:15.92 A      
       32.88  1:08.03  1:42.99  2:15.92                                    
  2 Santana, Brendan J        17 UN-SI                2:13.29    2:15.94 A      
       32.89  1:08.74  1:44.36  2:15.94                                    
  3 Mulder, Michael D         16 UN-SI                2:18.68    2:23.16 A      
       34.54  1:10.67  1:47.13  2:23.16                                    
  4 Santana, Alexander J      17 UN-SI                2:23.80    2:28.07 A      
       35.79  1:14.06  1:52.27  2:28.07                                    
  5 Kidd, Conner              15 UN-SI                2:31.68    2:29.69 A      
       35.42  1:13.87  1:52.08  2:29.69                                    
  6 Apsey, Dylan F            16 UN-SI                2:32.77    2:30.16 A      
       35.88  1:14.30  1:52.63  2:30.16                                    
  7 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:37.86    2:31.24 A      
       35.99  1:14.28  1:53.42  2:31.24                                    
  8 Wheeler, Joey J           16 UN-SI                2:34.95    2:32.50 A      
              1:14.80  1:54.42  2:32.50                                    
  9 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:39.57    2:35.82 A      
       36.84  1:16.66  1:56.95  2:35.82                                    
 10 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               2:42.64    2:38.17 A      
       36.91  1:16.91  1:57.47  2:38.17                                    
 11 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:35.00    2:39.04 A      
       35.96  1:15.68  1:58.30  2:39.04                                    
 12 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               2:54.56    2:40.27 A      
       37.21  1:18.24  2:00.19  2:40.27                                    
 13 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:41.62    2:41.07 A      
       38.80  1:19.97  2:01.33  2:41.07                                    
 14 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:38.64    2:41.72 A      
       38.98  1:20.14  2:01.25  2:41.72                                    
 15 Loosbrock, Trent M        16 UN-SI                2:45.00    2:41.94 A      
       39.06  1:20.34  2:01.95  2:41.94                                    
 16 Woo, Ian D                16 NCA-SI               2:53.94    2:45.77 A      
       39.90  1:22.13  2:05.14  2:45.77                                    
 17 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                2:52.88    2:47.11 A      
       39.47  1:21.89  2:04.95  2:47.11                                    
 18 Fazen, Collin B           12 PS-SI                2:51.27    2:49.60 A      
       40.74  1:22.80  2:07.12  2:49.60                                    
 19 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              3:09.88    2:50.37 A      
       40.45  1:24.39  2:07.75  2:50.37                                    
 20 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                3:00.00    2:53.99 A      
              1:26.34  2:53.99                                             
 21 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI              2:58.48    2:56.76 A      
              1:28.60  2:14.50  2:56.76                                    
 22 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:56.56    2:56.79 A      
       41.10  1:26.26  2:11.81  2:56.79                                    
 23 Holden, Jason T           15 RST-SI               3:00.37    3:00.86 A      
       42.57  1:28.90  2:17.84  3:00.86                                    
 24 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               3:06.89    3:03.15 A      
       41.93  1:31.26  2:19.48  3:03.15                                    
 25 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               3:10.00    3:03.89 A      
       44.18  1:31.68  2:20.25  3:03.89                                    
 26 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:10.00    3:05.71 A      
       45.79  1:33.97  2:21.06  3:05.71                                    
 27 Snyder, Nate K            13 RST-SI               2:56.57    3:10.16 A      
       45.59  1:34.85  2:24.56  3:10.16                                    
 28 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               3:11.04    3:12.45 B      
       43.99  1:35.58  3:12.45                                             
 29 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               3:10.00    3:16.66 B      
       46.49  1:36.22  2:28.60  3:16.66                                    
 -- Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               2:58.00        DFS        
B - Division  
  1 Jin, Lei                  14 UN-SI                3:29.40    2:37.57 A      
       36.79  1:17.31  1:58.55  2:37.57                                    
  2 Xu, Eric Y                15 NCA-SI               3:13.16    2:47.94 A      
       39.05  1:20.75  2:04.72  2:47.94                                    
  3 Dziuk, William            14 NCA-SI               3:11.89    2:55.90 A      
       40.90  1:26.47  2:12.47  2:55.90                                    
  4 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI               3:15.00    3:05.43 A      
       46.03  1:34.53  2:22.66  3:05.43                                    
  5 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               3:28.52    3:07.14 A      
       44.04  1:31.62  2:21.02  3:07.14                                    
  6 Federico, Roman J         11 NCA-SI               3:29.40    3:07.42 A      
       43.86  1:32.08  2:22.05  3:07.42                                    
  7 Dutt, Varun               13 PAC-SI               3:13.57    3:08.68 A      
       44.32  1:33.13  2:21.44  3:08.68                                    
  8 Castagna, Cole J          14 UN-SI                3:29.40    3:08.75 A      
       44.05  1:30.82  2:19.44  3:08.75                                    
  9 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:29.40    3:10.09 A      
       46.60  1:35.50  3:10.09                                             
 -- Stewart, William D        11 NCA-SI               3:29.40         DQ        
       49.15  1:41.27  2:34.08       DQ                                    
 -- Han, Alexander Q          11 NCA-SI               3:15.00        DFS        
 
Event 82  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          42.00  A A
          45.80  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  36.05      36.44 A      
  2 Ellis, Donavon K          11 NCA-SI                 41.02      39.55 A      
  3 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 38.58      40.51 A      
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  40.21      40.71 A      
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  44.00      38.92 A      
  2 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 45.80      41.17 A      
  3 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  45.80      43.27 B      
  4 Groom, Tyler G            11 NCA-SI                 43.14      44.10 B      
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 45.80      46.52        
  6 Castro, Alan              11 PS-SI                  45.80      48.71        
  7 Hsieh, Nicholas           11 PS-SI                  45.80      49.59        
  8 Brotman, Alden M          11 NCA-SI                 45.00      50.88        
  9 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 45.80      53.04        
 10 Weng, Christopher X       11 PS-SI                  45.80      57.74        
 
Event 84  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          46.30  A A
          50.50  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI                 38.12      38.03 A      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  40.17      39.45 A      
  3 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                  42.56      39.55 A      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  39.51      40.11 A      
  5 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 43.30      40.49 A      
  6 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 45.98      42.68 A      
  7 Feng, Max                 10 PAC-SI                 42.48      43.58 A      
B - Division  
  1 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI                 50.50      42.77 A      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 49.00      44.79 A      
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 47.29      45.00 A      
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 50.50      45.52 A      
  5 Atkins, Jayden W          10 NCA-SI                 46.58      46.77 B      
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 50.50      49.82 B      
  7 Khalili Tabrizi, Aiden    10 PAC-SI                 50.50      51.76        
  8 Dann, Sawyer K            10 PS-SI                  50.50      52.70        
 
Event 86  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:41.00  A A
        2:55.70  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Santana, Brendan J        17 UN-SI                2:11.33    2:16.03 A      
       28.90  1:03.13  1:45.66  2:16.03                                    
  2 Nguyen, Austin K          17 UN-SI                2:11.00    2:17.91 A      
       29.76  1:06.10  1:45.64  2:17.91                                    
  3 Cornellison, Hayden P     17 UN-SI                2:17.06    2:20.61 A      
       29.20  1:05.39  1:48.17  2:20.61                                    
  4 Humbert, Dorian           17 UN-SI                2:14.51    2:20.82 A      
       29.58  1:07.91  1:49.22  2:20.82                                    
  5 Liu, Fred                 15 UN-SI                2:23.11    2:23.84 A      
       30.69  1:10.14  1:51.99  2:23.84                                    
  6 Crotty, Steven D          16 UN-SI                2:25.72    2:26.88 A      
       31.95  1:10.42  1:54.35  2:26.88                                    
  7 Apsey, Sean S             18 UN-SI                2:26.64    2:27.00 A      
       30.87  1:10.99  1:54.10  2:27.00                                    
  8 Bilhorn, Ryan T           17 UN-SI                2:21.28    2:27.10 A      
              1:12.50  1:54.45  2:27.10                                    
  9 Santana, Alexander J      17 UN-SI                2:19.48    2:27.24 A      
       31.59  1:11.86  1:56.70  2:27.24                                    
 10 Smigal, Alexander J       15 UN-SI                2:20.51    2:27.94 A      
       31.20  1:11.02  1:55.68  2:27.94                                    
 11 Timmerman, Takato K       16 UN-SI                2:35.00    2:29.08 A      
       33.03  1:16.52  1:56.33  2:29.08                                    
 12 Steel, Aidan T            16 UN-SI                2:40.00    2:30.28 A      
       30.11  1:10.55  1:57.38  2:30.28                                    
 13 Wang, Eric D              16 NCA-SI               2:27.77    2:30.75 A      
       31.93  1:13.03  1:55.73  2:30.75                                    
 14 Dang, Casey D             15 UN-SI                2:24.20    2:30.80 A      
       33.00  1:12.54  1:58.56  2:30.80                                    
 15 Kidd, Conner              15 UN-SI                2:38.17    2:32.33 A      
       32.67  1:10.23  1:56.70  2:32.33                                    
 16 Apsey, Dylan F            16 UN-SI                2:29.31    2:32.72 A      
       33.72  1:13.27  1:58.93  2:32.72                                    
 17 Sauter, Jacob S           16 UN-SI                2:22.38    2:33.82 A      
       30.38  1:11.88  1:59.45  2:33.82                                    
 18 Snyder, Noah C            16 UN-SI                2:33.48    2:34.06 A      
       33.03  1:15.22  1:58.01  2:34.06                                    
 19 Lo, Jonathan              15 UN-SI                2:32.47    2:36.13 A      
       33.38  1:16.54  2:02.21  2:36.13                                    
 20 Monge, Colin G            16 UN-SI                2:36.36    2:40.13 A      
              1:18.27  2:40.13                                             
B - Division  
  1 Wheeler, Joey J           16 UN-SI                2:55.70    2:37.73 A      
       32.76  1:13.21  2:03.33  2:37.73                                    
  2 Blanchard, Zachary R      17 UN-SI                2:45.00    2:40.49 A      
       32.28  1:14.74  2:05.09  2:40.49                                    
  3 Yin, Owen J               15 NCA-SI               2:50.00    2:49.11 B      
       36.55  1:20.98  2:11.14  2:49.11                                    
  4 Woo, Ian D                16 NCA-SI               2:52.13    2:51.70 B      
       34.03  1:19.04  2:14.46  2:51.70                                    
 -- Santana, Nathan A         17 UN-SI                2:54.78         DQ        
       33.47  1:18.63  2:06.83       DQ                                    
 
Event 88  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:49.00  A A
        3:04.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               2:25.74    2:26.18 A      
              1:10.17  1:52.43  2:26.18                                    
  2 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:24.54    2:30.63 A      
       32.98  1:14.78  1:58.42  2:30.63                                    
  3 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:45.89    2:32.02 A      
       33.13  1:11.42  2:32.02                                             
  4 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:32.88    2:33.34 A      
       32.69  1:12.48  1:58.71  2:33.34                                    
  5 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:35.88    2:37.63 A      
       34.19  1:18.32  2:02.30  2:37.63                                    
  6 Lee, Bryton T             13 NCA-SI               2:44.21    2:37.99 A      
       34.84  1:15.90  2:37.99                                             
  7 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               2:40.22    2:41.07 A      
       34.86  1:15.22  2:05.19  2:41.07                                    
  8 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:44.65    2:42.26 A      
       36.50  1:18.48  2:07.80  2:42.26                                    
  9 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:44.01    2:42.60 A      
       36.59  1:17.73  2:08.92  2:42.60                                    
 10 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:45.87    2:43.07 A      
       33.50  1:17.35  2:08.23  2:43.07                                    
B - Division  
  1 Jenov, George A           14 ICAC-SI              3:03.97    2:38.94 A      
              1:16.49  2:38.94                                             
  2 Jin, Lei                  14 UN-SI                3:04.09    2:39.29 A      
              1:15.85  2:04.88  2:39.29                                    
  3 Snyder, Nate K            13 RST-SI               3:04.30    2:58.97 B      
       39.94  1:29.06  2:19.05  2:58.97                                    
  4 Dziuk, William            14 NCA-SI               3:04.30    3:01.75 B      
       44.35  1:29.67  2:22.70  3:01.75                                    
  5 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:04.30    3:01.84 B      
       39.28  1:28.39  2:22.31  3:01.84                                    
  6 Jaffe, Noah A             13 NCA-SI               3:04.30    3:05.29        
       40.90  1:28.04  2:24.37  3:05.29                                    
  7 Dutt, Varun               13 PAC-SI               3:04.30    3:05.63        
       37.83  1:26.50  2:24.77  3:05.63                                    
  8 Major, Adam E             13 PS-SI                3:04.30    3:07.25        
       40.46  1:29.49  2:27.78  3:07.25                                    
  9 Shabel, Josh E            13 PS-SI                3:04.30    3:07.49        
              1:28.52  2:26.50  3:07.49                                    
 
Event 90  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:08.20  A A
        3:25.30  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:47.50    2:44.02 A      
       34.81  1:17.50  2:44.02                                             
  2 Lee, Joshua Y             12 PS-SI                3:00.75    2:47.54 A      
       35.85  1:19.60  2:10.90  2:47.54                                    
  3 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:44.47    2:51.93 A      
              1:23.06  2:12.98  2:51.93                                    
  4 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               2:55.07    3:06.50 A      
       39.14  1:30.05  2:24.34  3:06.50                                    
  5 Groom, Tyler G            11 NCA-SI               3:06.93    3:26.54        
       44.17  1:37.47  2:40.17  3:26.54                                    
 -- Weng, Max N               12 NCA-SI               2:59.29         DQ        
       41.17  1:27.15       DQ                                             
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                3:15.00    2:55.61 A      
       35.62  1:19.54  2:14.97  2:55.61                                    
  2 Chauvapun, Xavier         12 PAC-SI               3:08.49    3:09.33 B      
       45.10  1:36.99  3:09.33                                             
  3 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               3:25.30    3:10.15 B      
              1:36.20  2:28.81  3:10.15                                    
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:25.30    3:10.46 B      
       47.58  1:36.74  2:32.28  3:10.46                                    
  5 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               3:10.00    3:10.99 B      
     2:29.63  3:11.10  3:10.99                                             
  6 Federico, Roman J         11 NCA-SI               3:10.00    3:13.90 B      
       43.75  1:32.42  2:31.42  3:13.90                                    
  7 Stewart, William D        11 NCA-SI               3:25.30    3:20.23 B      
       48.94  1:38.30  2:36.11  3:20.23                                    
  8 Lo, Thomas                12 NCA-SI               3:25.30    3:24.68 B      
       48.84  1:39.73  2:38.09  3:24.68                                    
  9 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               3:24.00    3:30.16        
       45.50  1:42.97  2:44.39  3:30.16                                    
 10 Isham, Jordan B           11 PS-SI                3:25.30    3:33.70        
       49.14  1:47.05  2:49.15  3:33.70                                    
 11 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               3:25.30    3:57.90        
 
Event 92  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:31.20  A A
        3:50.40  B B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cong, Jonathan            10 PAC-SI               2:47.38    2:48.19 A      
       36.79  1:20.29  2:11.32  2:48.19                                    
  2 Bai, Nicholas Z           10 UN-SI                3:14.54    2:51.95 A      
       36.31  1:22.61  2:10.47  2:51.95                                    
  3 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               3:15.33    2:57.02 A      
       38.99  1:21.67  2:18.59  2:57.02                                    
  4 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               2:59.31    3:00.12 A      
       41.66  1:29.41  2:22.78  3:00.12                                    
  5 Wong, Ederick J            9 PS-SI                3:04.77    3:01.54 A      
       39.41  1:27.80  2:21.99  3:01.54                                    
  6 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                3:13.42    3:04.19 A      
              1:26.75  3:04.19                                             
  7 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               3:22.60    3:09.22 A      
       41.73  1:31.18  2:26.12  3:09.22                                    
  8 Feng, Max                 10 PAC-SI               3:17.97    3:19.45 A      
              1:36.29  3:19.45                                             
B - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               3:50.40    3:03.79 A      
              1:28.09  2:21.94  3:03.79                                    
  2 Stewart, James H           9 NCA-SI               3:50.40    3:28.93 A      
       44.15  1:41.96  2:43.64  3:28.93                                    
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               3:35.00    3:32.23 B      
              1:44.00  2:48.91  3:32.23                                    
  4 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               3:45.00    3:34.24 B      
              1:43.50  2:49.11  3:34.24                                    
  5 Hobart, Aidan C           10 NCA-SI               3:50.40    3:35.60 B      
       49.05  1:39.24  2:45.05  3:35.60                                    
  6 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:50.40    3:37.08 B      
              1:45.11  2:46.45  3:37.08                                    
 -- Hong, Nicholas A          10 PAC-SI               3:50.40         DQ        
       52.85  1:57.51  3:01.10       DQ