Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/13/18 08:59 AM
                    2018 SI SBA Open Time Trials - 2/10/18                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 400 Yard IM Time Trial
===============================================================================
        5:36.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Time Trial
  1 Chavez-Varela, Isabella   11 SBA-SI               5:10.00    5:06.96 TT     
       33.35  1:11.65  1:49.74  2:27.45  3:12.98  3:58.81  4:33.73  5:06.96
 
Event 2  Boys 400 Yard IM Time Trial
===============================================================================
        5:18.20  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               4:47.34    4:36.17 TT     
       29.76  1:02.66  1:38.38  2:14.13  2:53.35  3:33.97  4:06.05  4:36.17
  2 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               5:14.52    5:07.57 TT     
       31.74  1:09.93  1:50.39  2:31.02  3:15.38  4:00.24  4:34.53  5:07.57
 
Event 3  Girls 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
          29.30  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI                26.78      26.46 TT     
  2 Delaney, Ava C            14 NCA-SI                    NT      26.74 TT     
  3 Parsons, Jamie L          14 SBA-SI                 26.50      26.79 TT     
  4 Huntley, Olivia           13 NCA-SI                 28.24      27.95 TT     
  5 Haro, Macy G              12 HSA-SI                 28.43      28.05 TT     
  6 Abbott, Piper M           13 HSA-SI                 28.12      28.40 TT     
  6 McMahon, Cristina M       13 HSA-SI                 28.46      28.40 TT     
  8 Gonzales, Natalia L       14 IVDA-SI                28.55      28.46 TT     
  9 Soriano Garista, Claudia  12 WAVE-SI                28.74      28.99 TT     
 10 Dimino, Gia L             10 WAVE-SI                   NT      29.08 TT     
 11 Jarina, Sophie A          11 SDY-SI                 29.67      29.36        
 12 Edwards, Kylee K          14 NCA-SI                    NT      30.56        
 13 Enriquez, Alyssa          13 SDY-SI                    NT      30.74        
 14 Stiegler, Hannah B        13 NCA-SI                 29.84      30.79        
 15 Escalera, Cassiana A      11 IVDA-SI                   NT      31.10        
 16 Yeager, Nicole A          13 SSD-SI                 31.62      31.61        
 17 Ostermann, Danielle F     10 IVDA-SI                33.27      33.41        
 18 Navarro, Ciara M           9 SBA-SI                 33.00      33.56        
 19 Brown, Clarise V           8 SDY-SI                 37.00      40.97        
 
Event 4  Boys 50 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
          27.50  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rubio, Fede               15 SBA-SI                 25.45      24.80 TT     
  2 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI                25.79      25.58 TT     
  3 Forstot, Jack W           13 CAST-SI                25.69      25.59 TT     
  4 Xu, Richard               14 SSD-SI                 25.90      25.63 TT     
  5 Hong, Nathiel Y           14 NCA-SI                 25.82      25.70 TT     
  6 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI                25.97      25.74 TT     
  7 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                  25.51      25.82 TT     
  7 Zhu, Stephen Q            13 SDY-SI                 26.93      25.82 TT     
  9 Downes, Nathan E          13 CSA-SI                 26.29      25.83 TT     
 10 Hotson, Daniel A          15 UN-SI                  26.02      26.21 TT     
 11 Sebree, Shane W           14 SBA-SI                 26.72      27.03 TT     
 12 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                28.26      27.34 TT     
 13 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI                 27.58      27.35 TT     
 14 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 28.48      27.47 TT     
 15 Golu, Alexander D         12 MRA-SI                 29.02      28.78        
 16 Martinez, Edgar           11 SBA-SI                 29.20      28.90        
 17 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI                 29.00      29.15        
 18 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI                 29.65      29.18        
 19 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                    NT      35.12        
 20 Aldrete, Nicolas           8 IVDA-SI                43.30      41.87        
 
Event 5  Girls 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
        1:23.40  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cayer, Maddie G           13 NCA-SI               1:18.77    1:18.32 TT     
       38.09  1:18.32                                                      
  2 Kelly, Caroline E         13 NCA-SI               1:23.21    1:22.54 TT     
       39.32  1:22.54                                                      
  3 Stiegler, Hannah B        13 NCA-SI               1:22.99    1:27.19        
       41.24  1:27.19                                                      
  4 Dang, Isabella A          11 SDY-SI               1:30.89    1:29.86        
       41.04  1:29.86                                                      
  5 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI               1:34.39    1:31.66        
       43.30  1:31.66                                                      
  6 Adamson, Landyn D         10 MRA-SI               1:31.00    1:37.82        
  7 Dang, Layla M              8 SDY-SI               1:37.00    1:38.44        
       46.13  1:38.44                                                      
 
Event 6  Boys 100 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
        1:19.10  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              1:16.25    1:15.52 TT     
       34.91  1:15.52                                                      
  2 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                1:15.24    1:15.98 TT     
       21.82  1:15.98                                                      
  3 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:15.75    1:16.75 TT     
       35.94  1:16.75                                                      
  4 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI              1:24.72    1:19.93        
       37.66  1:19.93                                                      
  5 Loorya, Austin R          10 HSA-SI               1:41.00    1:41.75        
       47.77  1:41.75                                                      
 -- Aldrete, Nicolas           8 IVDA-SI                   NT        DNF        
      Did not finish
     1:00.36                                                               
 
Event 7  Girls 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
        2:16.10  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chavez-Varela, Sofia      15 SBA-SI               1:57.00    1:57.83 TT     
       28.11    57.96  1:27.89  1:57.83                                    
  2 Hagewood, Ceci            14 SBA-SI               2:03.27    1:59.50 TT     
       28.09    58.43  1:29.39  1:59.50                                    
  3 Arevalo, Florence D       13 SBA-SI               2:13.59    2:06.50 TT     
       30.20  1:03.10  1:35.37  2:06.50                                    
  4 Willie, Mattaja F         16 CSA-SI               2:08.90    2:08.58 TT     
       29.85  1:02.14  1:35.24  2:08.58                                    
  5 Huntley, Olivia           13 NCA-SI               2:14.06    2:15.17 TT     
       30.92  1:05.43  1:40.93  2:15.17                                    
  6 Acosta, Llama R           16 IVDA-SI              2:07.07    2:16.32        
       30.16  1:04.07  1:40.59  2:16.32                                    
  7 Ramirez-Ruvalcaba, Danny  12 SBA-SI               2:18.00    2:16.64        
       31.52  1:06.32  1:42.05  2:16.64                                    
 
Event 8  Boys 200 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
        2:10.90  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hojberg, Alfred           15 SBA-SI               1:48.00    1:46.43 TT     
       23.84    50.18  1:18.44  1:46.43                                    
  2 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               1:58.53    1:56.67 TT     
       26.63    55.45  1:26.02  1:56.67                                    
  3 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:02.54    1:57.26 TT     
       26.47    55.50  1:26.88  1:57.26                                    
  4 Xu, Richard               14 SSD-SI               2:06.88    2:06.45 TT     
       28.58  1:00.78  1:34.06  2:06.45                                    
  5 Colio, Alexis A           13 IVDA-SI              2:08.97    2:12.39        
       29.02  1:01.43  1:37.76  2:12.39                                    
  6 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI              2:15.09    2:12.73        
       30.36  1:03.92  1:38.87  2:12.73                                    
  7 Donnelly, James M         12 SBA-SI                    NT    2:13.49        
       29.58  1:03.52  1:39.19  2:13.49                                    
  8 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                    NT    2:47.59        
       38.50  1:22.82  2:06.65  2:47.59                                    
 
Event 9  Girls 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
        2:40.50  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edwards, Kylee K          14 NCA-SI                    NT    2:33.10 TT     
       32.91  1:11.13  1:52.07  2:33.10                                    
  2 Hull, Riley A             10 HSA-SI               2:39.00    2:36.97 TT     
       35.71  1:15.80  1:57.20  2:36.97                                    
 -- Hughes, London             9 SBA-SI                    NT         DQ        
      Kick breaststroke type
       37.29  1:23.26  2:10.83       DQ                                    
 
Event 10  Boys 200 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
        2:33.30  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               2:03.25    2:04.56 TT     
       27.65    59.07  1:31.35  2:04.56                                    
  2 Camarillo Moran, Mateo     8 SBA-SI                    NT    2:54.11        
       36.11  1:21.76  2:54.11                                             
 
Event 11  Girls 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
        1:14.10  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delaney, Ava C            14 NCA-SI                    NT    1:06.65 TT     
       32.13  1:06.65                                                      
  2 Ross, Jordyn H            14 NCA-SI                    NT    1:09.01 TT     
       33.82  1:09.01                                                      
  3 Sigle, Christine A        16 SBA-SI               1:09.80    1:09.81 TT     
       32.96  1:09.81                                                      
  4 Callahan, Frankie L       11 NCA-SI               1:12.04    1:12.31 TT     
       34.90  1:12.31                                                      
  5 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI              1:13.17    1:13.27 TT     
       35.49  1:13.27                                                      
  6 Acosta, Llama R           16 IVDA-SI              1:09.73    1:14.68        
       34.69  1:14.68                                                      
  7 Jarina, Sophie A          11 SDY-SI               1:13.49    1:15.14        
       35.57  1:15.14                                                      
  8 Enriquez, Alyssa          13 SDY-SI                    NT    1:18.12        
       37.22  1:18.12                                                      
 
Event 12  Boys 100 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
        1:11.30  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aguimatang, Ezra          16 SBA-SI                 55.58      55.26 TT     
       26.46    55.26                                                      
  2 Hotson, Daniel A          15 UN-SI                1:06.70    1:06.53 TT     
       32.81  1:06.53                                                      
  3 Donnelly, James M         12 SBA-SI                    NT    1:16.21        
       36.70  1:16.21                                                      
 
Event 13  Girls 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
        3:01.70  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hawthorne, Lydia S        13 CSA-SI                    NT    2:43.06 TT     
       35.40  1:17.75  2:00.51  2:43.06                                    
  2 Strouse, Hannah F         11 SDY-SI               2:47.46    2:51.73 TT     
       39.73  1:23.11  2:08.66  2:51.73                                    
  3 Kelly, Caroline E         13 NCA-SI               2:57.20    2:56.55 TT     
       40.38  1:25.55  2:11.95  2:56.55                                    
  4 Richardson, Sam L         11 HSA-SI               3:21.92    3:28.48        
       48.14  1:41.93  2:36.95  3:28.48                                    
 
Event 14  Boys 200 Yard Breaststroke Time Trial
===============================================================================
        2:50.80  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Stephen Q            13 SDY-SI                    NT    2:38.95 TT     
       36.04  1:16.59  1:58.41  2:38.95                                    
  2 Sebree, Shane W           14 SBA-SI               2:43.25    2:42.43 TT     
       36.33  1:15.79  1:56.12  2:42.43                                    
  3 Coons, Steven J           13 HSA-SI               2:45.86    2:50.91        
       37.49  1:21.13  2:06.11  2:50.91                                    
  4 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                    NT    3:09.62        
              1:35.97  2:24.51  3:09.62                                    
 
Event 15  Girls 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
        1:11.00  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henry, Ryan L             13 SDY-SI               1:06.75    1:05.15 TT     
       30.26  1:05.15                                                      
  2 Willie, Mattaja F         16 CSA-SI               1:08.55    1:08.58 TT     
       32.16  1:08.58                                                      
  3 Haro, Macy G              12 HSA-SI               1:08.91    1:10.60 TT     
       33.22  1:10.60                                                      
  4 Delaney, Ava C            14 NCA-SI                    NT    1:11.59        
       33.54  1:11.59                                                      
  5 Edwards, Kylee K          14 NCA-SI                    NT    1:11.62        
       33.50  1:11.62                                                      
  6 Yeager, Nicole A          13 SSD-SI               1:12.54    1:13.58        
       34.56  1:13.58                                                      
  7 Ambrosius, Tatiana        12 SBA-SI               1:20.00    1:20.98        
       33.25  1:20.98                                                      
 
Event 16  Boys 100 Yard Butterfly Time Trial
===============================================================================
        1:07.70  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI                 55.31      54.53 TT     
       25.65    54.53                                                      
  2 Johnson, Christian L      14 SBA-SI                    NT      57.52 TT     
       26.73    57.52                                                      
  3 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               1:01.60    1:01.01 TT     
       28.11  1:01.01                                                      
  4 Rossi, Niko D             15 CAST-SI              1:02.02    1:01.56 TT     
       27.77  1:01.56                                                      
  5 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              1:07.17    1:05.54 TT     
       29.54  1:05.54                                                      
  6 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:06.92    1:06.55 TT     
       32.01  1:06.55                                                      
  7 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI               1:06.13    1:06.62 TT     
       31.26  1:06.62                                                      
  8 Downes, Nathan E          13 CSA-SI               1:06.81    1:06.85 TT     
       29.53  1:06.85                                                      
  9 Flores Hidalgo, Eduardo   11 SBA-SI                    NT    1:27.55        
       34.18  1:27.55                                                      
 10 Flores Hidalgo, Andres     9 SBA-SI               1:37.00    1:31.49        
       40.09  1:31.49                                                      
 
Event 17  Girls 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
        2:39.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sigle, Christine A        16 SBA-SI               2:29.79    2:26.45 TT     
       34.88  1:12.36  1:49.69  2:26.45                                    
  2 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI               2:28.92    2:29.01 TT     
       35.17  1:12.97  1:51.37  2:29.01                                    
  3 Callahan, Frankie L       11 NCA-SI               2:30.55    2:29.75 TT     
       35.30  1:13.47  1:52.54  2:29.75                                    
  4 Acosta, Llama R           16 IVDA-SI              2:27.71    2:39.11 TT     
       37.06  1:17.16  1:58.26  2:39.11                                    
  5 Stiegler, Hannah B        13 NCA-SI               2:32.10    2:43.32        
       39.06  1:20.20  2:02.12  2:43.32                                    
 
Event 18  Boys 200 Yard Backstroke Time Trial
===============================================================================
        2:31.00  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:25.13    2:24.24 TT     
       34.74  1:11.18  1:48.53  2:24.24                                    
 
Event 19  Girls 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
        2:36.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henry, Ryan L             13 SDY-SI               2:24.67    2:26.98 TT     
       30.79  1:09.20  1:52.39  2:26.98                                    
  2 Huntley, Olivia           13 NCA-SI               2:29.69    2:28.59 TT     
       32.07  1:10.60  1:56.77  2:28.59                                    
 
Event 20  Boys 200 Yard IM Time Trial
===============================================================================
        2:29.00  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gomez, Samuel             15 SBA-SI               2:19.16    2:10.30 TT     
       27.19  1:02.86  1:40.81  2:10.30                                    
  2 Xu, Richard               14 SSD-SI               2:24.90    2:26.31 TT     
                       1:52.69  2:26.31                                    
  3 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               2:26.34    2:32.34        
       32.30  1:12.13  1:56.56  2:32.34                                    
 
Event 21  Girls 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
        1:03.40  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parsons, Jamie L          14 SBA-SI                 57.60      57.80 TT     
       28.38    57.80                                                      
  2 Arevalo, Florence D       13 SBA-SI               1:01.14      57.98 TT     
       28.69    57.98                                                      
  3 Duarte, Ady R             12 IVDA-SI                58.62      58.21 TT     
       27.52    58.21                                                      
  4 Delaney, Ava C            14 NCA-SI                    NT      59.66 TT     
       28.97    59.66                                                      
  5 Willie, Mattaja F         16 CSA-SI                 59.61      59.81 TT     
       29.16    59.81                                                      
  6 Shields, Taylor B         14 RAQ-SI               1:00.29    1:01.96 TT     
       29.46  1:01.96                                                      
  7 McMahon, Cristina M       13 HSA-SI               1:01.00    1:02.03 TT     
       29.89  1:02.03                                                      
  8 Abbott, Piper M           13 HSA-SI               1:00.77    1:02.55 TT     
       29.95  1:02.55                                                      
  9 Gonzales, Natalia L       14 IVDA-SI              1:01.31    1:03.02 TT     
       29.89  1:03.02                                                      
 10 Kelly, Caroline E         13 NCA-SI               1:05.88    1:06.32        
       31.93  1:06.32                                                      
 11 Yeager, Nicole A          13 SSD-SI               1:08.06    1:10.62        
       34.09  1:10.62                                                      
 12 Martinez, Laylene T       10 SDY-SI               1:12.63    1:17.10        
       34.07  1:17.10                                                      
 
Event 22  Boys 100 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
          59.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hojberg, Alfred           15 SBA-SI                 50.00      49.52 TT     
       23.78    49.52                                                      
  2 Camarillo, Emilio         16 SBA-SI                 50.31      49.69 TT     
       23.88    49.69                                                      
  3 Rubio, Fede               15 SBA-SI                 54.93      53.95 TT     
       25.75    53.95                                                      
  4 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                  56.75      55.83 TT     
       27.01    55.83                                                      
  5 Modregon, Raymond         14 SBA-SI                 58.00      56.34 TT     
       26.92    56.34                                                      
  6 Hong, Nathiel Y           14 NCA-SI                 56.40      56.37 TT     
       27.01    56.37                                                      
  7 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                59.63      58.97 TT     
       28.66    58.97                                                      
  8 Downes, Nathan E          13 CSA-SI                 58.57      59.44 TT     
       28.30    59.44                                                      
  9 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI               1:00.16      59.64        
       28.75    59.64                                                      
 10 Zhu, Stephen Q            13 SDY-SI                 59.59    1:00.13        
       28.81  1:00.13                                                      
 11 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI              1:00.73    1:01.15        
       29.31  1:01.15                                                      
 12 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:01.37    1:04.20        
       30.64  1:04.20                                                      
 13 Parsons, Matt S           13 SBA-SI                    NT    1:19.03        
       35.35  1:19.03                                                      
 
Event 23  Girls 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
        5:59.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lora, Mirsha              13 SBA-SI               5:15.00    5:12.35 TT     
       27.95    58.74  1:30.30  2:02.07  2:34.09  3:06.14  3:37.79  4:09.30
     4:41.26  5:12.35                                                      
  2 Chavez-Varela, Sofia      15 SBA-SI               5:11.00    5:18.53 TT     
       28.58    59.25  1:30.27  2:02.08  2:33.77  3:05.79  3:38.40  4:11.32
     4:45.36  5:18.53                                                      
  3 Ross, Jordyn H            14 NCA-SI               5:54.73    5:56.13 TT     
       31.57  1:06.83  1:43.03  2:19.61  2:55.86  3:32.27  4:08.41  4:45.06
     5:21.44  5:56.13                                                      
 
Event 24  Boys 500 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
        5:48.60  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               5:05.09    5:03.29 TT     
       27.73    57.36  1:27.64  1:58.27  2:29.12  3:00.02  3:30.95  4:02.40
     4:33.04  5:03.29                                                      
  2 Brooker lll, Georgie A    13 NCA-SI               5:17.30    5:11.23 TT     
       27.74    58.34  1:29.84  2:01.59  2:33.32  3:05.37  3:37.11  4:09.09
     4:40.69  5:11.23                                                      
  3 Hotson, Daniel A          15 UN-SI                5:15.60    5:22.03 TT     
       28.19    59.13  1:30.92  2:02.84  2:35.53  3:08.80  3:42.04  4:15.95
     4:49.17  5:22.03                                                      
 
Event 25  Girls 1000 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
       12:37.00  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Feyk, Liliana J           11 NCA-SI                    NT   11:14.37 TT     
       29.72  1:03.09  1:36.90  2:10.30  2:43.67  3:18.06  3:51.93  4:25.98
     5:00.52  5:34.77  6:08.88  6:43.36  7:17.61  7:51.95  8:27.17  9:01.25
     9:35.58 10:09.21 10:43.23 11:14.37                                    
 
Event 27  Girls 1650 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
       21:02.90  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chavez-Varela, Isabella   11 SBA-SI                    NT   19:37.57 TT     
       31.86  1:07.22  1:42.94  2:19.60  2:55.92  3:31.93           4:44.12
     5:20.23  5:56.17  6:32.15  7:08.14  7:44.08  8:19.75  8:55.69  9:31.60
    10:07.75 10:43.49 11:19.53 11:55.14 12:31.16 13:07.18 13:43.13 14:19.35
    14:55.04 15:30.75 16:06.44 16:42.13 17:17.51 17:53.02 18:28.46 19:03.61
    19:37.57
  2 Cayer, Maddie G           13 NCA-SI              20:13.17   20:23.23 TT     
       32.76  1:08.61  1:44.57  2:21.16  2:57.68  3:34.16  4:10.77  4:47.99
     5:24.80  6:01.78  6:38.74  7:16.03  7:53.19  8:30.15  9:07.68  9:45.25
    10:22.66 11:00.02 11:37.34 12:15.17 12:52.65 13:30.33 14:07.71 14:45.29
    15:23.19 16:00.44 16:38.12 17:16.06 17:53.83 18:31.80 19:09.40 19:46.68
    20:23.23
 
Event 28  Boys 1650 Yard Freestyle Time Trial
===============================================================================
       20:42.80  TT SI Time Trial
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Forstot, Jack W           13 CAST-SI             20:42.80   19:11.15 TT     
       29.59  1:03.81  1:38.83  2:13.74  2:48.94  3:23.99  3:59.41  4:34.99
     5:10.06  5:45.45  6:20.99  6:56.07  7:31.07  8:06.87  8:42.33  9:17.45
     9:52.35 10:27.74 11:02.97 11:38.36 12:13.64 12:48.94 13:24.07 13:59.30
    14:34.61 15:09.98 15:45.15 16:19.90 16:54.76 17:29.32 18:04.50 18:38.70
    19:11.15