Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/11/17 08:30 PM
               2017 SI SBA AB All Ages Meet - 6/9/17 to 6/11/17                
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:46.60  A
        6:18.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Donnelly, James M         12 SBA-SI               5:04.92    5:02.74 A      
       34.29  1:13.27           2:31.13  3:10.06  3:48.83  4:26.33  5:02.74
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               5:21.25    5:16.70 A      
       36.64  1:16.42  1:56.65  2:37.37  3:17.77  3:57.61  4:37.65  5:16.70
  3 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              5:16.70    5:29.81 A      
       36.64  1:18.50  2:00.61  2:42.99  3:26.69  4:08.92  4:51.95  5:29.81
B - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               6:00.16    5:31.09 A      
       37.09  1:17.65  2:01.38  2:43.63           4:09.66  4:52.17  5:31.09
  2 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               5:50.02    5:49.36 B      
       38.59  1:22.50  2:07.48  2:52.38  3:36.81  4:20.45  5:06.60  5:49.36
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               6:18.10    5:52.31 B      
       37.56  1:21.35  2:07.64  2:53.34  3:38.12  4:23.95  5:07.60  5:52.31
  4 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               6:18.10    5:53.07 B      
       40.20  1:25.22  2:10.41  2:56.50  3:40.94  4:26.34  5:11.62  5:53.07
  5 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               6:18.10    6:40.13        
     2:26.90  3:17.26  4:08.88  5:01.46  5:53.23  6:40.13                  
 
Event 4  Boys 11 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
       11:01.20  A
       12:01.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               8:50.04    9:06.04 A      
       31.75  1:05.82  1:40.00  2:14.25  2:48.66  3:23.04  3:57.23  4:31.53
     5:05.60  5:39.83  6:14.05  6:48.62  7:23.62  7:58.22  8:32.53  9:06.04
  2 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               9:40.83    9:28.96 A      
       32.26  1:06.90  1:42.98  2:18.71  2:54.79  3:30.74  4:06.99  4:42.69
     5:18.61  5:54.24  6:31.01  7:07.18  7:43.62  8:19.00  8:55.91  9:28.96
  3 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               9:53.43    9:43.47 A      
       32.62  1:09.45  1:46.75  2:24.88  3:01.43  3:38.92  4:16.31  4:53.68
     5:29.87  6:07.32  6:44.06  7:21.15  7:57.62  8:34.08  9:09.61  9:43.47
  4 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               9:24.30    9:46.82 A      
       32.18  1:07.77  1:44.62  2:21.64  2:59.04  3:36.25  4:13.78  4:51.25
     5:28.54  6:06.20  6:43.46  7:20.83  7:58.32  8:35.27  9:11.47  9:46.82
  5 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               9:12.40    9:50.28 A      
       32.04  1:06.57  1:42.20  2:18.71  2:56.59  3:34.36  4:13.03  4:50.61
     5:27.47  6:04.41  6:40.87  7:18.58  7:56.83  8:35.88  9:14.02  9:50.28
  6 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               9:56.26    9:51.13 A      
       32.76  1:08.82  1:46.18  2:23.31  3:00.72  3:37.72  4:15.22  4:53.00
     5:30.40  6:07.69  6:44.90  7:22.36  8:00.03  8:37.72  9:14.72  9:51.13
  7 Hughes, Colby             13 SBA-SI              10:04.58    9:56.49 A      
       33.18  1:09.48  1:45.93  2:22.60  2:59.28  3:36.42  4:13.85  4:51.76
     5:29.30  6:07.38  6:45.48  7:23.93  8:02.14  8:40.54  9:18.91  9:56.49
  8 Dang, Casey D             15 RAQ-SI               9:30.93    9:59.52 A      
       32.41  1:07.59  1:43.99  2:21.17  2:59.98  3:37.69  4:15.03  4:53.33
     5:30.35  6:08.75  6:41.88  7:25.35  7:59.66  8:43.20  9:19.50  9:59.52
  9 Rascon, Esteban           15 SBA-SI              11:01.20   10:02.33 A      
       32.76  1:09.34  1:46.66  2:23.65  3:01.47  3:39.17  4:17.42  4:55.67
     5:34.00  6:12.93  6:51.61  7:30.54  8:09.20  8:47.75  9:25.03 10:02.33
 10 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI              11:01.20   10:12.25 A      
       31.60  1:08.11  1:45.68  2:23.29  3:01.54  3:39.89  4:18.42  4:57.60
     5:37.07  6:16.94  6:56.64  7:36.18  8:16.45  8:55.94  9:34.77 10:12.25
 11 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI              10:21.22   10:14.44 A      
       31.68  1:07.16  1:45.40  2:22.58  3:01.23  3:40.18  4:19.84  4:59.80
     5:40.07  6:19.98  7:00.18  7:39.35  8:19.47  8:58.35  9:37.49 10:14.44
 12 Rubio, Fede               14 SBA-SI              11:01.20   10:17.55 A      
              1:10.48  1:48.84  2:27.89  3:08.05  3:47.25  4:26.39  5:06.16
     5:45.46  6:24.83  7:04.26  7:44.75  8:22.99  9:02.05  9:40.19 10:17.55
 13 Fazen, Collin B           13 PS-SI               10:24.18   10:27.87 A      
       36.55  1:16.19  1:56.17  2:36.15  3:16.17  3:55.52  4:34.80  5:14.85
     5:54.18  6:33.01  7:12.43  7:51.52  8:31.55  9:11.15  9:49.87 10:27.87
 14 Aguimatang, Ezra          15 SBA-SI              10:39.96   11:11.21 B      
       33.23  1:11.22  1:51.42  2:33.35  3:15.52  3:57.77  4:41.71  5:25.49
     6:08.98  6:52.88  7:35.97  8:19.90  9:03.25  9:46.78 10:29.59 11:11.21
B - Division  
  1 Hail, Garrett A           17 SBA-SI              12:01.30    9:57.94 A      
       32.94  1:09.30  1:46.77  2:24.36  3:02.44  3:39.90  4:18.27  4:56.35
     5:34.82  6:12.78  6:50.92  7:29.66  8:08.89  8:46.09  9:24.94  9:57.94
  2 Forstot, Jack W           13 CAST-SI             12:01.30   11:06.79 B      
       35.84  1:17.94           2:42.39  3:25.12  4:07.98  4:50.79  5:33.29
     6:16.15  6:57.03  7:40.34  8:22.69  9:05.13  9:46.75 10:28.53 11:06.79
 
Event 6  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:35.50  A
        1:54.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:21.02    1:20.73 A      
       39.44  1:20.73                                                      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:21.40    1:23.32 A      
       39.20  1:23.32                                                      
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:28.19    1:27.47 A      
       40.20  1:27.47                                                      
  4 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:28.80    1:27.98 A      
       41.78  1:27.98                                                      
  5 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:32.49    1:37.21 B      
       45.39  1:37.21                                                      
B - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:50.00    1:30.11 A      
       42.54  1:30.11                                                      
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:37.71    1:37.12 B      
       45.97  1:37.12                                                      
  3 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:36.17    1:42.02 B      
       47.87  1:42.02                                                      
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:51.14    1:47.20 B      
       48.34  1:47.20                                                      
  5 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:54.59    1:48.66 B      
       50.78  1:48.66                                                      
  6 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:54.60    1:49.33 B      
       48.32  1:49.33                                                      
  7 Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:54.59    2:01.53        
       53.74  2:01.53                                                      
 
Event 8  Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:23.90  A
        1:31.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:11.05    1:11.69 A      
       33.73  1:11.69                                                      
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:15.42    1:13.21 A      
       35.48  1:13.21                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:14.22    1:13.81 A      
       35.38  1:13.81                                                      
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:13.67    1:15.40 A      
       36.02  1:15.40                                                      
  5 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:17.00    1:17.55 A      
       36.57  1:17.55                                                      
  6 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:18.95    1:19.22 A      
       38.35  1:19.22                                                      
  7 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:20.70    1:20.02 A      
  8 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:17.02    1:22.65 A      
       38.77  1:22.65                                                      
B - Division  
  1 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               1:31.60    1:25.60 B      
       39.30  1:25.60                                                      
  2 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:25.63    1:26.59 B      
       41.04  1:26.59                                                      
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:25.28    1:27.42 B      
       41.09  1:27.42                                                      
  4 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:26.46    1:28.09 B      
       43.59  1:28.09                                                      
  5 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               1:31.60    1:28.70 B      
       40.47  1:28.70                                                      
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:31.60    1:32.06        
       41.87  1:32.06                                                      
  7 Park, Alex C               9 SBA-SI               1:31.60    1:36.47        
  8 Tenney, Charles            9 SBA-SI               1:31.60    1:43.97        
       48.40  1:43.97                                                      
  9 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI               1:31.60    1:45.81        
 -- Hammonds, Kai T            9 RST-SI               1:31.60         DQ        
 
Event 10  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:15.10  A
        1:22.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI               1:06.39    1:06.92 A      
       32.05  1:06.92                                                      
  2 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               1:06.62    1:06.94 A      
       32.28  1:06.94                                                      
  3 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:09.01    1:08.06 A      
       32.65  1:08.06                                                      
  4 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              1:07.29    1:08.13 A      
       32.97  1:08.13                                                      
  5 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:07.71    1:09.39 A      
       32.79  1:09.39                                                      
  6 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:09.52    1:10.28 A      
       33.17  1:10.28                                                      
  7 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:11.55    1:13.03 A      
       35.58  1:13.03                                                      
  8 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              1:14.90    1:13.04 A      
       34.69  1:13.04                                                      
  9 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:13.71    1:13.87 A      
       36.27  1:13.87                                                      
 10 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:13.65    1:14.38 A      
       35.71  1:14.38                                                      
B - Division  
  1 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               1:17.18    1:17.42 B      
       37.95  1:17.42                                                      
  2 Silva, Roman A            11 SBA-SI               1:17.65    1:19.34 B      
       39.01  1:19.34                                                      
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:17.20    1:19.40 B      
       36.14  1:19.40                                                      
  4 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:21.61    1:20.34 B      
       37.38  1:20.34                                                      
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:22.00    1:21.12 B      
       37.37  1:21.12                                                      
  6 Barrows, Logan R          12 RST-SI               1:22.00    1:21.68 B      
       39.10  1:21.68                                                      
  7 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:21.99    1:29.27        
       42.25  1:29.27                                                      
  8 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI               1:22.00    1:29.78        
       41.65  1:29.78                                                      
  9 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI               1:22.00    1:33.36        
       43.71  1:33.36                                                      
 10 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI               1:22.00    1:48.45        
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          57.10  A
        1:08.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 52.68      50.82 A      
  2 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 54.96      56.28 A      
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 55.63      57.13 B      
B - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                58.30      55.22 A      
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:05.93    1:06.90 B      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:01.46    1:06.92 B      
  4 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:08.50    1:07.51 B      
  5 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:05.34    1:08.49 B      
  6 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:00.47    1:08.84        
  7 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:04.52    1:10.03        
 -- Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:08.44         DQ        
 
Event 14  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          51.40  A
          56.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  43.65      44.23 A      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 44.81      45.06 A      
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 43.91      47.15 A      
  4 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                47.76      47.51 A      
  5 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI                48.21      49.56 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI                 49.14      50.84 A      
  7 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 51.16      51.22 A      
  8 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 50.93      51.85 B      
B - Division  
  1 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                53.54      51.57 B      
  2 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 53.95      52.77 B      
  3 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  52.45      53.32 B      
  4 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 52.26      54.23 B      
  5 Park, Alex C               9 SBA-SI                 56.00      57.94        
  6 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 56.00      59.14        
  7 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 56.00    1:03.01        
 
Event 16  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI                 37.38      39.91 A      
  2 Donnelly, James M         12 SBA-SI                 40.59      41.43 A      
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 42.76      44.63 A      
  4 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  45.55      44.89 A      
  5 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                45.43      46.94 B      
B - Division  
  1 Librera, Michael          12 MRA-SI                 46.20      45.21 A      
  2 Keane, Aidan P            12 MRA-SI                 46.50      46.46 B      
  3 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                47.45      46.50 B      
  4 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  46.98      47.03 B      
  5 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                45.73      47.09 B      
  6 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 48.22      48.84 B      
  7 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  49.79      48.94 B      
  8 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 49.80      51.09        
  9 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI                 49.80      51.25        
 10 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI                 49.80      54.60        
 11 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI                 49.80      55.21        
 12 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 49.80      55.38        
 13 Silva, Roman A            11 SBA-SI                 49.80      56.28        
 -- Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 48.35         DQ        
 -- Julian, Garren G          11 SBA-SI                 49.80         DQ        
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          53.20  A
        1:03.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 44.46      43.74 A      
  2 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 50.10      50.64 A      
  3 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  53.09      54.01 B      
  4 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI                 51.55      54.05 B      
  5 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  52.82      59.45 B      
B - Division  
  1 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                53.40      52.07 A      
  2 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:03.79      58.03 B      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 56.59      59.58 B      
  4 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 56.44    1:02.01 B      
  5 Roche, Kian W              8 SBA-SI               1:03.79    1:09.41        
 
Event 20  Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          46.30  A
          50.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  38.40      38.96 A      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  39.51      39.10 A      
  3 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI                42.31      41.51 A      
  4 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 43.32      41.87 A      
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI                 42.48      43.53 A      
  6 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 43.70      44.30 A      
  7 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                41.44      44.66 A      
  8 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 43.03      47.30 B      
B - Division  
  1 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                47.19      47.82 B      
  2 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 50.50      50.13 B      
  3 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 50.50      51.35        
  4 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  49.16      51.55        
  5 Ashburn, Joshua J          9 RST-SI                 49.26      54.77        
  6 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 50.50      55.71        
  7 Park, Alex C               9 SBA-SI                 50.50      57.50        
  8 Hammonds, Kai T            9 RST-SI                 50.50      59.97        
 
Event 22  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
          42.00  A
          45.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI                 32.58      34.54 A      
  2 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  36.05      35.74 A      
  3 Keane, Aidan P            12 MRA-SI                 38.53      38.16 A      
  4 Yang, Ray H               11 SDAC-SI                37.83      38.29 A      
  5 Donnelly, James M         12 SBA-SI                 38.14      38.63 A      
  6 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  38.92      38.69 A      
  7 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                41.95      40.29 A      
  8 Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 38.05      40.34 A      
  9 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  40.21      41.44 A      
 10 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 41.17      42.11 B      
 11 Librera, Michael          12 MRA-SI                 40.92      43.16 B      
 12 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                41.76      43.24 B      
 13 Martinez, Edgar           11 SBA-SI                 42.00      43.38 B      
B - Division  
  1 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 42.06      39.41 A      
  2 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 42.10      40.81 A      
  3 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI                 45.77      45.74 B      
  4 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  43.27      45.84        
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 45.80      46.24        
  6 Silva, Roman A            11 SBA-SI                 45.24      46.27        
  7 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                45.79      46.85        
  8 Barrows, Logan R          12 RST-SI                 45.80      47.52        
  9 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI                 45.80      48.37        
 10 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  45.15      48.45        
 
Event 24  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:40.70  A
        1:49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:21.36    1:19.33 A      
       38.03  1:19.33                                                      
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:22.11    1:22.89 A      
       38.88  1:22.89                                                      
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:26.03    1:25.37 A      
       40.35  1:25.37                                                      
B - Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:48.57    1:48.82 B      
       49.43  1:48.82                                                      
 
Event 26  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:28.10  A
        1:36.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:11.52    1:15.51 A      
       35.53  1:15.51                                                      
  2 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               1:26.47    1:30.30 B      
       41.60  1:30.30                                                      
B - Division  
  1 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:32.00    1:33.68 B      
       44.01  1:33.68                                                      
  2 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:32.53    1:33.88 B      
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:31.20  A
        3:50.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               2:52.95    2:53.50 A      
       38.49  1:24.59  2:16.69  2:53.50                                    
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               2:54.65    2:54.13 A      
       38.14  1:22.50  2:16.59  2:54.13                                    
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                3:01.54    2:59.67 A      
       38.74  1:25.56  2:19.50  2:59.67                                    
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                3:00.20    2:59.97 A      
       40.47  1:24.23  2:20.73  2:59.97                                    
 -- Feng, Max                 10 PAC-SI               3:17.97         DQ        
       45.64  1:38.01  2:39.03       DQ                                    
B - Division  
  1 Yang, Vincent             10 SBA-SI               3:50.40    3:18.06 A      
       43.45  1:38.09  2:34.91  3:18.06                                    
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               3:31.22    3:30.49 A      
       43.68  1:39.42  2:45.15  3:30.49                                    
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               3:32.23    3:35.10 B      
       48.28  1:43.61  2:49.51  3:35.10                                    
  4 Ebert, Alan                8 SBA-SI               3:31.66    3:43.69 B      
       55.94  1:53.73  2:59.67  3:43.69                                    
  5 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               3:50.40    3:49.03 B      
              1:56.27  3:00.87  3:49.03                                    
 -- Meyer, Jack T              9 HSA-SI               3:50.40         DQ        
              2:00.77       DQ                                             
 
Event 30  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
        3:08.20  A
        3:25.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:59.18    2:50.59 A      
       37.51  1:23.39  2:13.51  2:50.59                                    
  2 Donnelly, James M         12 SBA-SI               2:57.59    2:52.08 A      
       38.78  1:22.25  2:13.47  2:52.08                                    
  3 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:43.82    2:58.39 A      
       37.24  1:22.71  2:17.68  2:58.39                                    
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                3:04.97    3:04.66 A      
       41.06  1:30.46  2:23.78  3:04.66                                    
  5 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               3:06.43    3:07.41 A      
              1:28.11  2:25.11  3:07.41                                    
B - Division  
  1 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               3:18.36    3:13.18 B      
       40.92  1:31.67  2:29.04  3:13.18                                    
  2 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               3:12.67    3:24.83 B      
       44.18  1:40.84  2:40.40  3:24.83                                    
  3 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              3:19.97    3:28.03        
       45.11  1:39.96  2:41.78  3:28.03                                    
 -- Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              3:25.29         DQ        
       49.38  1:47.18  2:49.52       DQ                                    
 -- Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               3:23.30         DQ        
       40.12  1:32.22  2:33.65       DQ                                    
 
Event 32  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:07.90  A
        1:14.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 57.42      58.51 A      
       28.76    58.51                                                      
  2 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               1:02.78      59.06 A      
       28.52    59.06                                                      
  3 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 58.22      59.22 A      
       28.69    59.22                                                      
  4 Liu, Cassidy              14 PAC-SI                 59.40      59.94 A      
       28.88    59.94                                                      
  5 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:01.36    1:01.59 A      
       29.71  1:01.59                                                      
  6 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 59.68    1:01.88 A      
       29.31  1:01.88                                                      
  7 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                1:05.96    1:02.15 A      
       30.12  1:02.15                                                      
  8 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:00.13    1:02.60 A      
       30.38  1:02.60                                                      
  9 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               1:04.80    1:03.25 A      
       29.92  1:03.25                                                      
 10 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:02.59    1:03.75 A      
       30.16  1:03.75                                                      
 11 Kinney, Skylar            14 SBA-SI                 59.65    1:03.83 A      
       30.15  1:03.83                                                      
 12 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:02.65    1:03.85 A      
       31.14  1:03.85                                                      
 13 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:03.24    1:03.86 A      
       29.74  1:03.86                                                      
 14 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:04.17    1:03.94 A      
       31.26  1:03.94                                                      
 15 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:03.04    1:04.34 A      
       31.35  1:04.34                                                      
 16 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               1:07.86    1:05.24 A      
       31.54  1:05.24                                                      
 17 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:05.66    1:05.49 A      
       31.66  1:05.49                                                      
 18 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               1:06.00    1:05.79 A      
       32.39  1:05.79                                                      
 19 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:03.16    1:06.21 A      
       31.52  1:06.21                                                      
 20 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              1:07.48    1:09.72 B      
       33.33  1:09.72                                                      
B - Division  
  1 Rubio, Fede               14 SBA-SI               1:08.40    1:04.08 A      
       30.98  1:04.08                                                      
  2 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              1:09.99    1:05.77 A      
       31.60  1:05.77                                                      
  3 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:08.60    1:08.31 B      
       31.90  1:08.31                                                      
  4 Asuncion, AJ M            13 UN-SI                1:07.98    1:08.92 B      
       33.55  1:08.92                                                      
  5 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:09.60    1:09.23 B      
       32.73  1:09.23                                                      
  6 Fazen, Collin B           13 PS-SI                1:08.79    1:09.27 B      
       33.84  1:09.27                                                      
  7 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:11.83    1:09.51 B      
       33.77  1:09.51                                                      
  8 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:08.40    1:10.20 B      
       32.74  1:10.20                                                      
  9 Edelstein, Nir            13 PS-SI                1:14.00    1:12.20 B      
       35.83  1:12.20                                                      
 10 Major, Adam E             13 PS-SI                1:11.93    1:12.28 B      
       35.52  1:12.28                                                      
 11 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:09.37    1:12.70 B      
       35.25  1:12.70                                                      
 12 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:12.86    1:13.15 B      
       34.97  1:13.15                                                      
 13 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:13.65    1:15.01        
       37.21  1:15.01                                                      
 14 Baker, Avery J            13 CAST-SI              1:14.00    1:16.43        
       34.61  1:16.43                                                      
 
Event 34  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        1:04.50  A
        1:10.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI                57.12      58.08 A      
       27.87    58.08                                                      
  2 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI                 58.62      58.75 A      
       28.56    58.75                                                      
  3 Vargas, Oscar             16 SBA-SI                 57.08      59.04 A      
       28.89    59.04                                                      
  4 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              1:00.34      59.11 A      
       28.15    59.11                                                      
  5 Hail, Garrett A           17 SBA-SI                 56.66      59.20 A      
       28.38    59.20                                                      
  6 Werland, Jack L           15 HSA-SI                 58.25      59.42 A      
       29.46    59.42                                                      
  7 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI                 59.59      59.69 A      
       28.91    59.69                                                      
  8 Xu, Michael W             16 PAC-SI                 59.00      59.96 A      
       29.44    59.96                                                      
  9 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              1:00.71    1:00.66 A      
       29.26  1:00.66                                                      
 10 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               1:01.54    1:01.18 A      
       29.80  1:01.18                                                      
 11 Wills, Justin A           18 ICAC-SI                57.68    1:01.63 A      
       29.19  1:01.63                                                      
 12 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               1:02.64    1:02.20 A      
       29.75  1:02.20                                                      
 13 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               1:01.44    1:03.05 A      
       29.74  1:03.05                                                      
 14 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              1:03.74    1:04.51 B      
       30.95  1:04.51                                                      
B - Division  
  1 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                1:07.28    1:04.05 A      
       31.32  1:04.05                                                      
  2 Hale, Ben S               16 HSA-SI               1:05.75    1:04.18 A      
       30.86  1:04.18                                                      
  3 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               1:05.52    1:04.95 B      
       31.37  1:04.95                                                      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:09.90    1:09.10 B      
       33.17  1:09.10                                                      
 
Event 36  Boys 11-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        3:15.20  A
        3:33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:37.74    2:48.64 A      
       37.42  1:20.45  2:04.52  2:48.64                                    
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               2:44.70    2:49.08 A      
       37.06  1:20.49  2:04.25  2:49.08                                    
  3 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               2:57.52    2:59.06 A      
       37.57  1:22.68  2:10.84  2:59.06                                    
  4 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:59.68    3:01.69 A      
       41.42  1:27.79  2:14.67  3:01.69                                    
  5 Jenov, George A           14 ICAC-SI              3:00.97    3:03.06 A      
       40.68  1:28.49  2:16.23  3:03.06                                    
  6 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               2:53.56    3:03.58 A      
       40.94  1:26.88  2:15.15  3:03.58                                    
  7 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               3:14.30    3:14.08 A      
              1:34.96  2:25.03  3:14.08                                    
  8 Fazen, Collin B           13 PS-SI                3:14.56    3:15.67 B      
       45.02  1:35.24  2:25.94  3:15.67                                    
B - Division  
  1 Chen, Alex L              13 PAC-SI               3:30.00    3:04.54 A      
       44.17  1:31.83  2:17.65  3:04.54                                    
  2 Asuncion, AJ M            13 UN-SI                3:33.00    3:14.15 A      
       45.39  1:35.21  2:25.18  3:14.15                                    
  3 Rubio, Fede               14 SBA-SI               3:15.39    3:16.42 B      
       43.54  1:33.95  2:25.00  3:16.42                                    
  4 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              3:26.83    3:33.45        
       47.65  1:42.60  2:39.04  3:33.45                                    
  5 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI               3:33.00    4:16.43        
              2:03.94  3:09.59  4:16.43                                    
 
Event 38  Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        3:03.70  A
        3:20.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Xu, Michael W             16 PAC-SI               2:28.15    2:37.48 A      
       37.36  1:18.46  1:58.88  2:37.48                                    
  2 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:49.94    2:49.06 A      
       38.69  1:21.51  2:05.06  2:49.06                                    
  3 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:50.73    2:49.40 A      
       39.60  1:22.15  2:49.40                                             
  4 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               2:46.06    2:55.28 A      
       40.38  1:25.24  2:12.08  2:55.28                                    
  5 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:51.47    2:57.03 A      
       39.05  1:24.14  2:10.64  2:57.03                                    
  6 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               2:40.33    3:02.42 A      
       39.38  1:26.70  2:14.20  3:02.42                                    
B - Division  
  1 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              3:10.40    3:09.67 B      
       43.87  1:31.71  2:20.76  3:09.67                                    
 
Event 40  Boys 11-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        2:53.30  A
        3:09.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI               2:23.88    2:26.23 A      
       35.41  1:13.14  1:51.02  2:26.23                                    
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:23.90    2:28.06 A      
       35.07  1:13.19  1:51.10  2:28.06                                    
  3 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               2:40.67    2:31.07 A      
       35.81  1:14.76  1:53.80  2:31.07                                    
  4 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                2:36.74    2:34.76 A      
       36.66  1:15.71  1:55.54  2:34.76                                    
  5 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:41.07    2:41.22 A      
       37.89  1:18.58  1:59.87  2:41.22                                    
  6 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:42.01    2:41.28 A      
       38.16  1:19.61  2:00.52  2:41.28                                    
  7 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              2:48.95    2:42.14 A      
       38.42  1:19.52  2:01.24  2:42.14                                    
  8 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:45.00    2:43.10 A      
       39.09  1:20.58  2:02.79  2:43.10                                    
  9 Fazen, Collin B           13 PS-SI                2:46.92    2:44.62 A      
       39.33  1:21.52  2:03.58  2:44.62                                    
 10 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               2:46.58    2:44.78 A      
       39.00  1:20.69  2:03.13  2:44.78                                    
 11 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              2:48.85    2:48.58 A      
       42.26  1:24.72  2:08.40  2:48.58                                    
 12 Donnelly, James M         12 SBA-SI               2:51.00    2:48.90 A      
       40.20  1:23.31  2:07.17  2:48.90                                    
 13 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:49.47    2:53.41 B      
       41.58  1:26.06  2:11.02  2:53.41                                    
 14 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              2:52.43    2:53.60 B      
       39.26  1:24.04  2:09.38  2:53.60                                    
 15 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              2:49.61    2:55.47 B      
       41.69  1:25.93  2:10.73  2:55.47                                    
B - Division  
  1 Shabel, Josh E            13 PS-SI                3:07.44    3:02.22 B      
       44.52  1:32.21  2:20.75  3:02.22                                    
  2 Chauvapun, Xavier         13 PAC-SI               3:03.15    3:04.21 B      
       44.20  1:33.77  2:21.71  3:04.21                                    
  3 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              3:09.20    3:06.89 B      
       44.80  1:32.08  2:20.21  3:06.89                                    
 -- Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               3:09.20         DQ        
       41.86  1:27.99  2:15.17       DQ                                    
Non-Award Division  
  1 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              2:50.81    2:53.02 A      
       42.18  1:27.00  2:10.78  2:53.02                                    
 
Event 42  Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        2:45.50  A
        3:00.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              2:12.69    2:22.90 A      
       33.19  1:09.40  1:46.59  2:22.90                                    
  2 Werland, Jack L           15 HSA-SI               2:24.97    2:25.02 A      
       34.93  1:11.73  1:49.12  2:25.02                                    
  3 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:23.10    2:28.13 A      
       35.79  1:13.76  1:51.87  2:28.13                                    
  4 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              2:45.00    2:35.55 A      
       36.71  1:15.72  1:55.69  2:35.55                                    
  5 Hale, Ben S               16 HSA-SI               2:44.06    2:46.47 B      
       39.99  1:22.95  2:05.70  2:46.47                                    
B - Division  
  1 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:50.65    2:46.69 B      
       39.81  1:23.65  2:07.47  2:46.69                                    
  2 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:59.96    3:03.37        
       42.36  1:27.71  2:14.90  3:03.37                                    
 
Event 44  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:16.70  A
        1:23.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               1:03.59    1:05.84 A      
       31.16  1:05.84                                                      
  2 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:06.44    1:05.96 A      
       31.31  1:05.96                                                      
  3 Kinney, Skylar            14 SBA-SI               1:02.86    1:06.21 A      
       30.75  1:06.21                                                      
  4 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                1:09.39    1:07.99 A      
       32.31  1:07.99                                                      
  5 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:10.07    1:09.41 A      
       33.44  1:09.41                                                      
  6 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:12.53    1:11.37 A      
       34.18  1:11.37                                                      
  7 Hughes, Colby             13 SBA-SI               1:11.81    1:11.73 A      
       34.37  1:11.73                                                      
  8 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:15.81    1:13.79 A      
       35.28  1:13.79                                                      
  9 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               1:16.70    1:17.20 B      
       34.72  1:17.20                                                      
B - Division  
  1 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:18.44    1:08.99 A      
       32.92  1:08.99                                                      
  2 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:23.60    1:12.39 A      
       32.98  1:12.39                                                      
  3 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               1:17.99    1:13.58 A      
       33.11  1:13.58                                                      
  4 Nguyen, Toan K            13 CAST-SI              1:17.58    1:15.25 A      
       35.83  1:15.25                                                      
  5 Marin, Aiden J            14 ICAC-SI              1:23.60    1:18.60 B      
       35.37  1:18.60                                                      
  6 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:20.45    1:20.68 B      
       36.49  1:20.68                                                      
  7 Edelstein, Nir            13 PS-SI                1:23.47    1:22.52 B      
       38.52  1:22.52                                                      
  8 Forstot, Jack W           13 CAST-SI              1:23.53    1:23.08 B      
  9 Major, Adam E             13 PS-SI                1:23.60    1:24.51        
       38.36  1:24.51                                                      
 10 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:23.60    1:26.97        
       40.52  1:26.97                                                      
 -- Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:20.84         DQ        
       40.37       DQ                                                      
 
Event 46  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        1:13.90  A
        1:20.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               1:00.24    1:03.85 A      
       30.53  1:03.85                                                      
  2 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               1:07.91    1:06.49 A      
       31.59  1:06.49                                                      
  3 Xu, Michael W             16 PAC-SI               1:08.10    1:07.94 A      
       32.30  1:07.94                                                      
  4 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              1:10.61    1:09.90 A      
       32.94  1:09.90                                                      
  5 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               1:09.58    1:10.26 A      
       32.59  1:10.26                                                      
  6 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                1:13.28    1:11.69 A      
       34.22  1:11.69                                                      
  7 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               1:13.90    1:11.71 A      
       32.13  1:11.71                                                      
  8 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              1:10.22    1:12.33 A      
       34.09  1:12.33                                                      
  9 Blanchard, Zachary R      17 PAC-SI               1:09.38    1:14.38 B      
       33.86  1:14.38                                                      
B - Division  
  1 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               1:20.60    1:07.97 A      
       32.71  1:07.97                                                      
  2 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:15.95    1:14.02 B      
       33.63  1:14.02                                                      
  3 Fazen, Nolan E            16 PS-SI                1:20.60    1:17.44 B      
       35.88  1:17.44                                                      
  4 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:20.60    1:20.61        
       35.99  1:20.61                                                      
 
Event 48  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:49.00  A
        3:04.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:22.18    2:27.02 A      
       32.88  1:11.35  1:53.99  2:27.02                                    
  2 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:24.54    2:33.21 A      
       33.65  1:15.73  1:58.67  2:33.21                                    
  3 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               2:48.58    2:33.73 A      
       33.35  1:13.23  1:59.64  2:33.73                                    
  4 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               2:33.28    2:34.23 A      
              1:14.69  1:57.75  2:34.23                                    
  5 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               2:41.44    2:40.86 A      
       32.68  1:17.67  2:02.40  2:40.86                                    
  6 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               2:42.91    2:41.54 A      
       34.54  1:18.78  2:05.18  2:41.54                                    
  7 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:38.94    2:44.85 A      
       35.37  1:21.78  2:08.48  2:44.85                                    
  8 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:47.04    2:45.11 A      
       34.35  1:16.83  2:10.58  2:45.11                                    
  9 DeBever, Keegan J         14 CAST-SI              2:45.71    2:45.54 A      
       35.55  1:20.41  2:08.29  2:45.54                                    
 10 Kinney, Skylar            14 SBA-SI               2:32.07    2:46.22 A      
       32.47  1:18.22  2:08.65  2:46.22                                    
 11 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:41.82    2:46.46 A      
       35.69  1:21.34  2:11.18  2:46.46                                    
 12 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:40.31    2:52.13 B      
       33.81  1:22.02  2:14.42  2:52.13                                    
B - Division  
  1 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                2:57.14    2:36.30 A      
       32.69  1:11.86  2:00.56  2:36.30                                    
  2 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:54.20    2:40.57 A      
       34.55  1:16.66  2:03.37  2:40.57                                    
  3 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              2:51.03    2:46.54 A      
       33.65  1:19.25  2:08.34  2:46.54                                    
  4 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               3:04.30    2:49.60 B      
       36.38  1:20.09  2:12.68  2:49.60                                    
  5 Fazen, Collin B           13 PS-SI                2:50.07    2:50.77 B      
       39.04  1:25.24  2:12.47  2:50.77                                    
  6 Asuncion, AJ M            13 UN-SI                2:52.04    2:50.98 B      
       35.54  1:22.55  2:12.23  2:50.98                                    
  7 Edelstein, Nir            13 PS-SI                3:04.30    2:58.98 B      
       38.87  1:27.89  2:19.67  2:58.98                                    
  8 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              3:04.30    2:59.87 B      
              1:27.49  2:20.46  2:59.87                                    
  9 Shabel, Josh E            13 PS-SI                3:04.30    3:07.37        
       40.95  1:27.72  2:25.95  3:07.37                                    
 -- Taquino, Colin R          13 HSA-SI               2:57.73         DQ        
       39.89  1:31.32  2:29.94       DQ                                    
 
Event 50  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
        2:41.00  A
        2:55.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              2:17.72    2:21.87 A      
       27.59  1:05.62  1:47.14  2:21.87                                    
  2 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              2:14.39    2:25.97 A      
       31.15  1:09.97  1:55.18  2:25.97                                    
  3 Xu, Michael W             16 PAC-SI               2:27.83    2:26.44 A      
       32.59  1:13.00  1:53.25  2:26.44                                    
  4 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:24.62    2:26.86 A      
       33.35  1:12.47  1:54.39  2:26.86                                    
  5 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               2:34.40    2:28.02 A      
       32.60  1:14.23  1:56.12  2:28.02                                    
  6 Werland, Jack L           15 HSA-SI               2:28.77    2:28.43 A      
       32.12  1:10.23  1:56.68  2:28.43                                    
  7 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               2:21.77    2:28.74 A      
       31.57  1:11.55  1:55.86  2:28.74                                    
  8 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               2:30.74    2:30.54 A      
       31.71  1:13.96  1:57.87  2:30.54                                    
  9 Zhang, Edward D           15 PAC-SI               2:37.05    2:30.71 A      
       35.67  1:13.18  1:56.83  2:30.71                                    
 10 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               2:25.75    2:32.29 A      
       32.73  1:13.18  2:32.29                                             
 11 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               2:41.00    2:34.29 A      
       32.56  1:14.18  2:00.03  2:34.29                                    
 12 Blanchard, Zachary R      17 PAC-SI               2:40.49    2:48.88 B      
       34.19  1:17.94  2:10.36  2:48.88                                    
B - Division  
  1 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                2:45.28    2:41.89 B      
       33.67  1:16.90  2:05.93  2:41.89                                    
  2 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:48.17    2:42.28 B      
       36.14  1:18.53  2:03.79  2:42.28                                    
  3 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              2:45.00    2:43.12 B      
       35.37  1:15.13  2:06.90  2:43.12                                    
  4 Fazen, Nolan E            16 PS-SI                2:49.95    2:44.11 B      
       35.74  1:20.57  2:07.44  2:44.11                                    
  5 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:55.70    3:01.43        
       34.86  1:23.22  2:22.76  3:01.43                                    
 
Event 52  Boys 11 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
       20:57.40  A
       22:51.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI              17:31.19   17:32.56 A      
       31.96  1:06.24  1:41.30  2:16.23  2:51.11  3:25.83  4:00.92  4:35.60
     5:10.67  5:45.89  6:20.77  6:55.91  7:31.03  8:06.18  8:40.94  9:16.11
     9:51.36 10:27.04 11:02.19 11:38.22 12:13.91 12:49.59 13:25.19 14:00.95
    14:36.60 15:12.12 15:48.02 16:23.80 16:58.49 17:32.56                  
  2 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI              18:30.84   18:34.50 A      
       32.63  1:07.82  1:44.20  2:20.68  2:57.49  3:33.82  4:10.92  4:48.19
     5:25.46  6:02.39  6:39.72  7:17.00  7:54.59  8:32.14  9:09.72  9:47.13
    10:25.02 11:03.55 11:41.52 12:19.63 12:57.42 13:35.26 14:13.22 14:51.22
    15:29.10 16:07.04 16:44.74 17:21.96 17:59.29 18:34.50                  
  3 Erickson, Cade L          17 SBA-SI              18:06.74   19:06.62 A      
       32.75  1:07.99  1:44.16  2:20.69  2:58.04  3:35.21  4:13.47  4:51.89
     5:31.20  6:08.24  6:42.85  7:26.65  8:06.19  8:44.17  9:23.10 10:02.70
    10:42.11 11:18.21 11:57.10 12:37.28 13:17.97 13:55.86 14:34.95 15:12.38
    15:49.13 16:29.87 17:09.97 17:49.57 18:30.30 19:06.62                  
 
Event 54  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        3:02.40  A
        3:19.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               2:33.36    2:32.25 A      
       36.08  1:15.57  1:54.70  2:32.25                                    
  2 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               2:32.85    2:32.54 A      
       35.93  1:15.36  1:54.99  2:32.54                                    
  3 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:41.46    2:39.11 A      
       36.12  1:16.38  1:58.12  2:39.11                                    
  4 Wong, Ederick J            9 PS-SI                2:49.07    2:41.98 A      
       35.84  1:17.04  2:01.28  2:41.98                                    
  5 Yang, Vincent             10 SBA-SI               2:48.73    2:50.17 A      
       38.32  1:21.75  2:07.11  2:50.17                                    
  6 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               2:51.23    2:51.06 A      
       39.03  1:24.28  2:09.92  2:51.06                                    
  7 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               2:55.05    3:01.40 A      
       40.51  1:26.40  2:14.61  3:01.40                                    
B - Division  
  1 Lago, Carlos F            10 SBA-SI               3:14.82    2:56.41 A      
       39.22  1:23.19  2:11.53  2:56.41                                    
  2 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               3:13.58    3:02.64 B      
       41.85  1:30.76  2:17.57  3:02.64                                    
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               3:19.00    3:02.77 B      
       40.92  1:27.81  3:02.77                                             
  4 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               3:03.96    3:07.48 B      
       42.22  1:33.60  2:22.34  3:07.48                                    
  5 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               3:19.00    3:31.62        
       50.60  1:45.56  2:39.33  3:31.62                                    
 
Event 56  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:43.60  A
        2:58.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               2:22.71    2:26.25 A      
       34.42  1:12.03  1:50.72  2:26.25                                    
  2 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              2:23.69    2:26.30 A      
       34.45  1:12.24  1:50.48  2:26.30                                    
  3 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                2:27.71    2:29.83 A      
       34.89  1:13.60  1:52.10  2:29.83                                    
  4 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              2:30.23    2:31.38 A      
       34.20  1:13.32  1:53.89  2:31.38                                    
  5 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:32.52    2:31.67 A      
       34.72  1:13.71  1:53.54  2:31.67                                    
  6 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               2:35.62    2:32.37 A      
       34.15  1:13.51  1:54.50  2:32.37                                    
  7 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               2:42.79    2:44.71 B      
       36.65  1:19.25  2:03.19  2:44.71                                    
  8 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               2:41.46    2:46.45 B      
       37.82  1:20.23  2:03.19  2:46.45                                    
B - Division  
  1 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               2:47.59    2:45.03 B      
       38.34  1:21.62  2:05.57  2:45.03                                    
  2 Silva, Roman A            11 SBA-SI               2:50.27    2:54.22 B      
       37.87  1:21.64  2:09.49  2:54.22                                    
  3 Ashburn, Roger T          12 RST-SI               2:55.19    2:54.69 B      
       38.27  1:23.24  2:10.69  2:54.69                                    
  4 Golu, Alexander D         11 UN-SI                2:58.35    2:57.18 B      
       38.40  1:23.87  2:12.11  2:57.18                                    
  5 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI              2:58.40    3:00.50        
       39.62  1:26.34  2:13.18  3:00.50                                    
  6 Walter, Dustin R          12 RST-SI               2:58.40    3:11.06        
       41.86  1:31.15  2:20.90  3:11.06                                    
  7 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              2:57.39    3:21.27        
       44.36  1:38.19  2:32.46  3:21.27                                    
  8 Schalge, Blake            11 SBA-SI               2:58.40    3:23.13        
       44.71  1:38.22  2:32.04  3:23.13                                    
 
Event 58  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:41.30  A
        1:50.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:20.93    1:21.13 A      
       40.04  1:21.13                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:24.50    1:24.70 A      
       40.88  1:24.70                                                      
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:27.73    1:28.76 A      
       44.09  1:28.76                                                      
  4 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:31.75    1:29.62 A      
       43.26  1:29.62                                                      
  5 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:37.02    1:33.08 A      
       45.50  1:33.08                                                      
  6 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:33.96    1:33.93 A      
  7 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:32.88    1:35.08 A      
       45.65  1:35.08                                                      
  8 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:33.32    1:35.19 A      
       45.39  1:35.19                                                      
  9 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI               1:39.09    1:36.10 A      
       48.51  1:36.10                                                      
B - Division  
  1 Lago, Carlos F            10 SBA-SI               1:43.43    1:35.66 A      
       46.79  1:35.66                                                      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:46.41    1:36.81 A      
       47.47  1:36.81                                                      
  3 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI              1:48.56    1:40.70 A      
       48.75  1:40.70                                                      
  4 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              1:50.50    1:45.64 B      
       52.12  1:45.64                                                      
  5 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:50.50    1:46.20 B      
       51.12  1:46.20                                                      
  6 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:50.50    1:51.47        
       53.08  1:51.47                                                      
 
Event 60  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:30.70  A
        1:39.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI               1:13.89    1:14.76 A      
       35.33  1:14.76                                                      
  2 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                1:17.61    1:18.83 A      
       39.46  1:18.83                                                      
  3 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:18.68    1:19.25 A      
       39.71  1:19.25                                                      
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                1:26.75    1:28.99 A      
       43.01  1:28.99                                                      
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI               1:30.56    1:33.91 B      
       44.50  1:33.91                                                      
  6 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:29.54    1:34.06 B      
       45.03  1:34.06                                                      
 -- Ashburn, Roger T          12 RST-SI               1:26.41        DFS        
B - Division  
  1 Mohr, Eli J               12 CAST-SI              1:31.22    1:28.51 A      
       43.38  1:28.51                                                      
  2 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI               1:31.84    1:30.88 B      
       42.97  1:30.88                                                      
  3 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                1:34.20    1:35.86 B      
       46.97  1:35.86                                                      
  4 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI              1:39.00    1:39.24        
       47.79  1:39.24                                                      
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI               1:30.87    1:40.09        
       48.39  1:40.09                                                      
  6 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:38.99    1:43.17        
       50.24  1:43.17                                                      
  7 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:38.72    1:44.14        
       51.08  1:44.14                                                      
  8 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:39.00    1:48.82        
       54.31  1:48.82                                                      
 
Event 62  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          44.40  A
          53.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 37.37      36.97 A      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 36.82      37.17 A      
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 39.96      40.14 A      
  4 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 40.05      40.29 A      
  5 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI                41.52      40.51 A      
  6 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 43.60      43.98 A      
  7 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  43.47      44.12 A      
B - Division  
  1 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  45.57      44.95 B      
  2 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI                 46.15      45.71 B      
  3 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 52.79      49.31 B      
  4 Roche, Kian W              8 SBA-SI                 53.22      52.96 B      
  5 Yanez, Abraham G           7 RST-SI                 52.95      59.43        
 
Event 64  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          38.10  A
          41.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 33.25      33.00 A      
  2 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI                33.77      33.70 A      
  3 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 35.31      33.78 A      
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  33.96      33.91 A      
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI                 36.09      36.17 A      
  6 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 36.97      36.33 A      
  7 Hammonds, Ethan H         10 RST-SI                 36.56      37.40 A      
B - Division  
  1 Lago, Carlos F            10 SBA-SI                 41.50      37.64 A      
  2 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 41.23      37.66 A      
  3 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 38.92      38.63 B      
  4 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  39.11      39.08 B      
  5 Hammonds, Kai T            9 RST-SI                 41.50      43.72        
  6 Tenney, Charles            9 SBA-SI                 41.50      45.48        
 
Event 66  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          34.40  A
          37.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI                 30.77      30.27 A      
  2 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 31.18      30.81 A      
  3 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 30.31      30.86 A      
  4 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                32.94      31.33 A      
  5 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  32.45      32.18 A      
  6 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  34.07      33.62 A      
  7 Martinez, Edgar           11 SBA-SI                 34.16      34.72 B      
 -- Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 33.66        DFS        
B - Division  
  1 Keane, Aidan P            12 MRA-SI                 34.86      33.60 A      
  2 Silva, Roman A            11 SBA-SI                 34.55      34.79 B      
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 35.37      35.42 B      
  4 Golu, Alexander D         11 UN-SI                  36.34      35.58 B      
  5 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 35.39      35.70 B      
  6 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  35.39      35.92 B      
  7 Zhang, Gabriel C          11 PS-SI                  35.30      36.20 B      
  8 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI                37.28      36.26 B      
  9 Librera, Michael          12 MRA-SI                 37.60      37.04 B      
 10 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 37.60      37.38 B      
 11 Wei, Stanley T            12 WAVE-SI                36.79      37.91        
 12 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 37.60      43.22        
 13 Julian, Garren G          11 SBA-SI                 37.60      43.39        
 14 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI                 37.60      45.84        
 
Event 68  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          52.70  A
        1:03.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 46.58      48.80 A      
  2 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI                 47.00      49.58 A      
  3 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  47.77      49.62 A      
B - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:00.98      46.85 A      
  2 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:03.20      51.85 A      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 59.87    1:03.12 B      
  4 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:02.11    1:04.00        
 -- Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:03.20         DQ        
 
Event 70  Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          43.10  A
          47.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI                 35.06      35.76 A      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  36.76      36.48 A      
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 36.47      37.07 A      
  4 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  38.32      37.74 A      
  5 Feng, Max                 10 PAC-SI                 39.91      41.44 A      
  6 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 41.48      41.53 A      
  7 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 41.51      44.54 B      
B - Division  
  1 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI                 44.77      46.10 B      
  2 Lago, Carlos F            10 SBA-SI                 47.00      46.49 B      
  3 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 47.00      50.38        
 -- Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI                46.87         DQ        
 
Event 72  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
          39.20  A
          42.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI                 32.93      33.42 A      
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  33.26      33.94 A      
  3 Lathrop, Austin T         11 PS-SI                  32.99      34.80 A      
  4 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI                 33.88      34.83 A      
  5 Nguyen, Nolan H           12 RAQ-SI                 35.90      36.47 A      
  6 Martinez, Edgar           11 SBA-SI                 38.06      38.69 A      
  7 Librera, Michael          12 MRA-SI                 38.47      39.65 B      
  8 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  37.34      39.91 B      
 -- Ashburn, Roger T          12 RST-SI                 37.96        DFS        
B - Division  
  1 Walter, Dustin R          12 RST-SI                 42.70      38.59 A      
  2 Keane, Aidan P            12 MRA-SI                 40.32      38.92 A      
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 42.70      39.51 B      
  4 Nguyen, Joseph B          11 PS-SI                  39.38      39.95 B      
  5 Drake, Cameron V          11 MRA-SI                 40.74      41.33 B      
  6 Mohr, Eli J               12 CAST-SI                40.27      42.38 B      
 
Event 74  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:52.90  A
        2:03.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Dang, Caden V             10 RAQ-SI               1:38.00    1:36.50 A      
       46.37  1:36.50                                                      
  2 Wong, Ederick J            9 PS-SI                1:35.91    1:36.99 A      
       45.66  1:36.99                                                      
  3 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:52.44    1:46.40 A      
       51.79  1:46.40                                                      
  4 Duarte, Trypp T           10 IVDA-SI              1:45.73    1:47.86 A      
       51.56  1:47.86                                                      
  5 Nguyen, Jace L             9 SDAC-SI              1:49.67    1:49.84 A      
  6 Feng, Max                 10 PAC-SI               1:48.87    1:50.15 A      
       51.67  1:50.15                                                      
B - Division  
  1 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               1:54.03    1:52.35 A      
       55.35  1:52.35                                                      
  2 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:53.93    1:54.92 B      
  3 Chauvapun, Drake K        10 PAC-SI               1:54.19    1:55.25 B      
       56.01  1:55.25                                                      
  4 Wang, Aaron Y              8 PAC-SI               1:55.40    1:55.38 B      
       55.25  1:55.38                                                      
  5 Del Rio, Daniel N          8 ICAC-SI              2:03.10    1:57.62 B      
       56.70  1:57.62                                                      
  6 Ebert, Alan                8 SBA-SI               2:02.00    2:11.63        
     1:03.70  2:11.63                                                      
 
Event 76  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:40.10  A
        1:49.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             12 MRA-SI               1:25.19    1:32.73 A      
       42.97  1:32.73                                                      
  2 Yang, Ray H               11 SDAC-SI              1:37.27    1:33.70 A      
       45.07  1:33.70                                                      
  3 Librera, Michael          12 MRA-SI               1:38.73    1:45.48 B      
       48.61  1:45.48                                                      
B - Division  
  1 Keane, Aidan P            12 MRA-SI               1:40.51    1:38.76 A      
       47.91  1:38.76                                                      
  2 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               1:48.89    1:47.34 B      
       50.57  1:47.34                                                      
  3 Hoskins, Daniel H         11 CAST-SI              1:49.20    1:48.84 B      
       50.63  1:48.84                                                      
  4 Golu, Alexander D         11 UN-SI                1:48.79    1:53.42        
       53.84  1:53.42                                                      
  5 Hong, Nicholas A          11 PAC-SI               1:49.20    1:56.85        
       56.17  1:56.85                                                      
 -- Wei, Stanley T            12 WAVE-SI              1:49.19         DQ        
       49.71       DQ                                                      
 
Event 78  Boys 11-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
        6:00.20  A
        6:33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               5:10.50    5:11.84 A      
       31.77  1:08.40  1:49.19  2:29.16  3:14.99  4:00.00  4:36.38  5:11.84
  2 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              5:03.56    5:24.58 A      
       34.95  1:15.85  2:00.84  2:43.78  3:29.12  4:12.55  4:49.29  5:24.58
  3 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               5:25.87    5:34.37 A      
       33.16  1:15.76  2:03.12  2:46.85  3:31.36  4:18.77  4:57.22  5:34.37
  4 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               5:40.17    5:37.86 A      
       32.56  1:12.80           2:41.09  3:28.44  4:19.05  4:58.84  5:37.86
  5 Kinney, Skylar            14 SBA-SI               5:38.79    5:49.73 A      
       32.42  1:11.49  1:59.42  2:46.34  3:40.02  4:34.44  5:11.35  5:49.73
  6 Hayes, Dylan M            11 RAQ-SI               5:52.17    6:06.52 B      
       40.87  1:28.15  2:17.34  3:03.93  3:55.50  4:48.23  5:27.93  6:06.52
B - Division  
  1 Fazen, Collin B           13 PS-SI                6:33.00    5:54.81 A      
       39.17  1:24.71  2:08.99  2:53.58  3:43.91  4:35.74  5:16.04  5:54.81
 
Event 80  Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
        5:41.70  A
        6:12.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               4:55.28    5:14.31 A      
       32.35  1:09.25  1:50.03  2:29.47  3:15.55  4:02.51  4:39.40  5:14.31
  2 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              4:53.98    5:15.59 A      
       32.20  1:15.50  1:57.01  2:36.43  3:23.32  4:08.78  4:44.61  5:15.59
  3 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               5:10.89    5:18.15 A      
       32.11  1:10.01  1:51.71  2:32.36  3:19.17  4:06.05  4:42.36  5:18.15
  4 Aguimatang, Ezra          15 SBA-SI               5:19.88    5:48.33 B      
       33.29  1:15.83  1:58.69  2:41.65  3:32.43  4:24.50  5:07.11  5:48.33
 
Event 82  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:28.50  A
        2:42.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI               2:07.07    2:07.97 A      
       30.50  1:03.93  1:37.03  2:07.97                                    
  2 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               2:10.43    2:09.07 A      
       30.00  1:02.31  1:35.72  2:09.07                                    
  3 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               2:08.30    2:10.58 A      
       30.36  1:03.72  1:37.27  2:10.58                                    
  4 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              2:08.07    2:11.45 A      
       30.86  1:04.40  1:38.25  2:11.45                                    
  5 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               2:12.67    2:12.25 A      
       30.99  1:04.84  1:38.94  2:12.25                                    
  6 Park, Thomas              13 PAC-SI               2:13.10    2:15.42 A      
       32.45  1:05.77  1:40.04  2:15.42                                    
  7 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:12.67    2:18.15 A      
       32.27  1:07.90  1:43.73  2:18.15                                    
  8 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:18.93    2:18.74 A      
       32.90  1:09.18  1:44.54  2:18.74                                    
  9 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:20.25    2:19.35 A      
       32.80  1:07.55  1:43.54  2:19.35                                    
 10 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:19.10    2:20.87 A      
       32.82  1:09.95  1:46.66  2:20.87                                    
 11 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               2:26.43    2:23.55 A      
       33.13  1:09.22  1:47.04  2:23.55                                    
 12 Fazen, Collin B           13 PS-SI                2:25.08    2:29.39 B      
       35.55  1:14.19  1:51.95  2:29.39                                    
 13 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:19.05    2:30.05 B      
       35.06  1:12.40  1:51.45  2:30.05                                    
B - Division  
  1 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               2:42.00    2:22.04 A      
       32.78  1:09.04  1:46.57  2:22.04                                    
  2 Molter, Aiden J           13 CAST-SI              2:30.83    2:22.66 A      
       34.02  1:09.73  1:47.23  2:22.66                                    
  3 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:29.22    2:26.48 A      
       33.65  1:11.32  1:50.04  2:26.48                                    
  4 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              2:39.84    2:32.99 B      
       34.94  1:14.10  1:53.46  2:32.99                                    
  5 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               2:32.20    2:35.16 B      
       35.25  1:15.77  1:57.52  2:35.16                                    
  6 Major, Adam E             13 PS-SI                2:33.39    2:35.54 B      
       36.22  1:17.12  1:57.74  2:35.54                                    
  7 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              2:37.64    2:37.32 B      
       38.32  1:18.78  2:37.32                                             
  8 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               2:42.00    2:39.21 B      
       36.88  1:17.63  1:59.33  2:39.21                                    
  9 Shabel, Josh E            13 PS-SI                2:35.65    2:41.20 B      
       37.31  1:20.10  2:02.33  2:41.20                                    
 
Event 84  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        2:21.80  A
        2:34.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               2:07.46    2:07.94 A      
       30.02  1:02.89  1:36.26  2:07.94                                    
  2 Munch, Jake F             17 HSA-SI               2:04.46    2:08.06 A      
       30.25  1:03.42  1:36.53  2:08.06                                    
  3 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              2:09.04    2:08.61 A      
       29.78  1:02.31  1:36.22  2:08.61                                    
  4 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               2:09.37    2:10.28 A      
       29.34  1:02.06  1:36.18  2:10.28                                    
  5 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               2:04.47    2:10.59 A      
       30.59  1:04.01  1:37.21  2:10.59                                    
  6 Xu, Michael W             16 PAC-SI               2:08.89    2:13.14 A      
       31.52  1:05.97  1:40.10  2:13.14                                    
  7 Park, Andrew              16 PAC-SI               2:13.10    2:13.19 A      
       31.15  1:05.05  1:39.83  2:13.19                                    
  8 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               2:11.91    2:13.20 A      
       29.73  1:02.89  1:39.47  2:13.20                                    
  9 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              2:06.83    2:13.79 A      
       30.95  1:05.12  1:40.14  2:13.79                                    
 10 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               2:08.65    2:15.85 A      
       30.80  1:05.63  1:40.84  2:15.85                                    
 11 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               2:14.72    2:17.25 A      
       31.52  1:06.13  1:41.92  2:17.25                                    
 12 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               2:14.55    2:18.25 A      
       31.75  1:06.62  1:42.49  2:18.25                                    
 13 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              2:20.61    2:19.17 A      
       32.10  1:07.10  1:43.64  2:19.17                                    
 14 Sebree, Sean T            16 SBA-SI               2:17.44    2:21.79 A      
       30.47  1:05.88  1:43.51  2:21.79                                    
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 HSA-SI               2:28.90    2:09.23 A      
       30.48  1:04.36  1:37.87  2:09.23                                    
  2 Blanchard, Zachary R      17 PAC-SI               2:34.53    2:21.93 B      
       31.57  1:06.86  1:43.83  2:21.93                                    
  3 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                2:28.79    2:23.12 B      
       32.74  1:10.31  1:47.07  2:23.12                                    
  4 Hale, Ben S               16 HSA-SI               2:21.99    2:25.94 B      
       34.25  1:11.47  1:49.12  2:25.94                                    
  5 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              2:27.05    2:29.96 B      
       34.69  1:14.64  1:54.63  2:29.96                                    
  6 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:32.62    2:34.34 B      
       33.11  1:11.71  1:52.98  2:34.34                                    
 
Event 86  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:22.10  A
        1:31.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Park, Thomas              13 PAC-SI               1:07.59    1:06.73 A      
       32.22  1:06.73                                                      
  2 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               1:04.31    1:07.93 A      
       32.03  1:07.93                                                      
  3 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               1:09.68    1:08.46 A      
       33.76  1:08.46                                                      
  4 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                1:13.84    1:12.77 A      
       35.40  1:12.77                                                      
  5 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:11.55    1:13.89 A      
       36.16  1:13.89                                                      
  6 Souttere, Trent C         14 CAST-SI              1:19.77    1:16.84 A      
       38.42  1:16.84                                                      
  7 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:19.14    1:16.98 A      
       38.32  1:16.98                                                      
  8 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:17.81    1:18.76 A      
       37.87  1:18.76                                                      
  9 Hughes, Colby             13 SBA-SI               1:17.07    1:19.10 A      
       38.66  1:19.10                                                      
 10 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:20.99    1:19.44 A      
       38.61  1:19.44                                                      
 11 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:13.79    1:19.92 A      
       38.62  1:19.92                                                      
 12 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:20.99    1:20.47 A      
       39.44  1:20.47                                                      
B - Division  
  1 Major, Adam E             13 PS-SI                1:26.95    1:23.60 B      
       41.94  1:23.60                                                      
  2 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:24.37    1:23.97 B      
       41.66  1:23.97                                                      
  3 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:23.50    1:25.47 B      
       41.42  1:25.47                                                      
  4 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:29.57    1:26.02 B      
       42.52  1:26.02                                                      
 
Event 88  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
        1:18.60  A
        1:25.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gates, Jeremy G           17 ICAC-SI              1:01.69    1:06.35 A      
       32.95  1:06.35                                                      
  2 Munch, Jake F             17 HSA-SI               1:02.94    1:07.66 A      
       33.30  1:07.66                                                      
  3 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               1:06.28    1:11.20 A      
       34.65  1:11.20                                                      
  4 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                1:11.09    1:11.91 A      
       35.19  1:11.91                                                      
  5 Aguimatang, Ezra          15 SBA-SI               1:08.10    1:12.84 A      
       34.77  1:12.84                                                      
  6 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              1:12.93    1:13.68 A      
       36.27  1:13.68                                                      
  7 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:14.20    1:15.26 A      
       37.11  1:15.26                                                      
  8 Hale, Ben S               16 HSA-SI               1:15.71    1:15.82 A      
       36.73  1:15.82                                                      
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 HSA-SI               1:21.51    1:08.84 A      
       34.46  1:08.84                                                      
  2 Correia, Tristan K        16 HSA-SI               1:25.80    1:18.17 A      
  3 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI              1:25.01    1:27.12        
       41.14  1:27.12                                                      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI               1:22.37    1:31.88        
       45.00  1:31.88                                                      
 
Event 90  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          30.20  A
          33.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cheary, Gavin M           14 HSA-SI                 26.77      26.96 A      
  2 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI                 26.88      27.30 A      
  3 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 26.88      27.43 A      
  4 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI                 27.51      28.16 A      
  5 Jenov, George A           14 ICAC-SI                28.25      28.18 A      
  6 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI                 29.08      28.64 A      
  7 Rubio, Fede               14 SBA-SI                 29.97      28.93 A      
  8 Kinney, Skylar            14 SBA-SI                 27.65      29.04 A      
  9 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 28.99      29.17 A      
 10 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI                 29.69      29.95 A      
 11 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI                30.02      30.24 B      
B - Division  
  1 Correia, Cayden K         13 HSA-SI                 33.00      28.77 A      
  2 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                  30.49      28.91 A      
  3 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI                30.68      29.68 A      
  4 Molter, Aiden J           13 CAST-SI                31.65      29.77 A      
  5 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI                 31.79      31.64 B      
  6 Souttere, Trent C         14 CAST-SI                31.91      31.93 B      
  7 Taquino, Colin R          13 HSA-SI                 31.61      32.02 B      
  8 Major, Adam E             13 PS-SI                  32.01      32.49 B      
  9 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI                33.00      32.66 B      
 10 Shabel, Josh E            13 PS-SI                  32.49      32.88 B      
 11 Sebree, Shane W           13 SBA-SI                 33.00      33.88        
 12 Tscherch, Noah G          13 SBA-SI                 33.00      42.48        
 
Event 92  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
          29.80  A
          32.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Stoddard, Mitchell G      16 CAST-SI                25.49      25.60 A      
  2 Munch, Jake F             17 HSA-SI                 27.27      27.10 A      
  3 Vargas, Oscar             16 SBA-SI                 26.19      27.16 A      
  4 Xu, Michael W             16 PAC-SI                 26.68      27.45 A      
  5 Erickson, Cade L          17 SBA-SI                 28.05      27.55 A      
  6 Sebree, Sean T            16 SBA-SI                 27.93      28.16 A      
  7 Blanchard, Zachary R      17 PAC-SI                 28.50      28.58 A      
  8 Park, Andrew              16 PAC-SI                 28.83      28.88 A      
  9 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI                 29.72      30.08 B      
B - Division  
  1 Werland, Jack L           15 HSA-SI                 29.98      27.23 A      
  2 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                  30.18      29.44 A      
  3 Haberman, Benjamin G      15 PS-SI                  30.73      29.58 A      
  4 Holden, Jason T           15 RST-SI                 30.87      30.63 B      
  5 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                  32.50      30.87 B      
  6 Fazen, Nolan E            16 PS-SI                  30.44      31.32 B      
  7 Ornelas, Peter J          15 CAST-SI                31.59      31.86 B      
 
Event 94  Boys 11-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        2:53.10  A
        3:08.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               2:29.58    2:25.89 A      
       32.85  1:10.15  1:48.60  2:25.89                                    
  2 Makepeace, Matthew R      14 PS-SI                2:32.57    2:26.99 A      
       32.82  1:09.47  1:47.63  2:26.99                                    
  3 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              2:36.51    2:37.72 A      
       35.12  1:14.48  1:56.66  2:37.72                                    
  4 Liu, Cassidy              14 PAC-SI               2:28.52    2:40.22 A      
       34.61  1:14.69  1:57.06  2:40.22                                    
  5 Kinney, Skylar            14 SBA-SI               2:25.81    2:44.13 A      
       34.09  1:13.58  1:58.59  2:44.13                                    
  6 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:36.87    2:46.03 A      
       37.97  1:20.33  2:02.78  2:46.03                                    
  7 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:36.69    3:00.20 B      
       37.62  1:22.45  2:10.78  3:00.20                                    
B - Division  
 -- Silva, Roman A            11 SBA-SI               3:06.80         DQ        
       41.56  1:33.60  2:34.12       DQ                                    
 
Event 96  Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
        2:40.30  A
        2:54.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               2:17.54    2:23.44 A      
       32.37  1:08.33  1:45.73  2:23.44                                    
  2 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               2:27.51    2:25.53 A      
       32.30  1:08.91  1:47.40  2:25.53                                    
B - Division  
  1 Holden, Jason T           15 RST-SI               2:53.01    2:53.02 B      
       34.49  1:18.37  2:05.67  2:53.02                                    
 
Event 98  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:29.20  A
        1:37.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:13.98    1:15.27 A      
       36.43  1:15.27                                                      
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:14.75    1:15.66 A      
       35.87  1:15.66                                                      
  3 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:23.23    1:21.18 A      
       38.41  1:21.18                                                      
  4 Flaherty, Zach R          13 SBA-SI               1:19.06    1:21.57 A      
       37.71  1:21.57                                                      
  5 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:20.46    1:21.62 A      
       38.82  1:21.62                                                      
  6 Zhuo, Kevin J             13 PAC-SI               1:19.73    1:21.94 A      
       38.85  1:21.94                                                      
  7 Huntley, Braxton C        14 CAST-SI              1:25.21    1:23.67 A      
       38.71  1:23.67                                                      
  8 Correia, Cayden K         13 HSA-SI               1:26.14    1:26.24 A      
       41.00  1:26.24                                                      
  9 Chen, Alex L              13 PAC-SI               1:27.08    1:27.58 A      
       42.91  1:27.58                                                      
 10 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:29.03    1:31.53 B      
       43.62  1:31.53                                                      
 11 Kinney, Skylar            14 SBA-SI               1:29.20    1:33.85 B      
       45.85  1:33.85                                                      
B - Division  
  1 Rubio, Fede               14 SBA-SI               1:34.54    1:26.98 A      
       40.91  1:26.98                                                      
  2 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:30.96    1:33.11 B      
       43.53  1:33.11                                                      
  3 Fazen, Collin B           13 PS-SI                1:31.94    1:35.21 B      
       44.82  1:35.21                                                      
  4 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:31.23    1:35.89 B      
       45.99  1:35.89                                                      
  5 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:37.30    1:39.08        
       47.21  1:39.08                                                      
  6 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               1:36.93    1:39.53        
       47.69  1:39.53                                                      
  7 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:37.30    1:48.69        
       52.02  1:48.69                                                      
  8 Tscherch, Noah G          13 SBA-SI               1:37.30    1:59.09        
       56.34  1:59.09                                                      
 -- Park, Thomas              13 PAC-SI               1:37.30         DQ        
       39.53       DQ                                                      
 
Event 100  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
        1:25.60  A
        1:33.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Xu, Michael W             16 PAC-SI               1:06.36    1:09.67 A      
       32.85  1:09.67                                                      
  2 Ritter, Jacob A           16 IVDA-SI              1:20.92    1:13.30 A      
       34.18  1:13.30                                                      
  3 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               1:15.10    1:18.10 A      
       36.84  1:18.10                                                      
  4 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               1:15.92    1:19.71 A      
       38.29  1:19.71                                                      
  5 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               1:14.16    1:21.88 A      
       38.62  1:21.88                                                      
  6 Sebree, Sean T            16 SBA-SI               1:17.29    1:22.27 A      
       38.41  1:22.27                                                      
  7 Stoddard, Mitchell G      16 CAST-SI              1:20.29    1:22.87 A      
       38.84  1:22.87                                                      
  8 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               1:21.76    1:24.34 A      
       39.90  1:24.34                                                      
  9 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               1:13.55    1:25.78 B      
       38.85  1:25.78                                                      
 10 Dimagiba, Phoenix A       15 PS-SI                1:25.26    1:26.25 B      
       41.00  1:26.25                                                      
 11 Aguimatang, Ezra          15 SBA-SI               1:17.75    1:27.02 B      
       40.14  1:27.02                                                      
B - Division  
  1 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:28.41    1:21.90 A      
       38.65  1:21.90                                                      
  2 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              1:33.40    1:31.77 B      
       43.65  1:31.77                                                      
 
Event 102  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        5:15.60  A
        5:44.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               4:48.45    4:37.34 A      
       32.39  1:07.99  1:43.63  2:19.11  2:54.39  3:29.44  4:04.04  4:37.34
  2 Keppler, Jeffrey C        14 CAST-SI              4:38.61    4:43.95 A      
       32.97  1:09.42  1:46.17  2:22.47  2:58.64  3:35.21  4:10.55  4:43.95
  3 Park, Thomas              13 PAC-SI               4:55.00    4:50.14 A      
       34.83  1:11.71  1:48.46  2:25.68  3:01.44  3:38.40  4:14.73  4:50.14
  4 Fazen, Collin B           13 PS-SI                4:58.71    5:05.58 A      
       35.58  1:14.43  1:52.51  2:31.33  3:09.96  3:49.05  4:27.69  5:05.58
  5 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              4:46.48    5:16.97 B      
       37.09  1:16.07  1:56.13  2:36.27  3:16.90  3:56.82  4:37.21  5:16.97
B - Division  
  1 Rubio, Fede               14 SBA-SI               5:17.24    5:07.52 A      
       33.48  1:10.86  1:49.67  2:28.89  3:09.62  3:49.42  5:07.52         
  2 Sebree, Shane W           13 SBA-SI               5:44.30    5:36.26 B      
       37.45  1:19.77  2:02.84  2:45.43  3:28.94  4:12.33  4:55.59  5:36.26
  3 Eastman, Stone E          13 CAST-SI              5:44.30    6:21.09        
       39.29  1:24.10  2:12.66  3:01.57  3:51.84  4:42.30  5:32.81  6:21.09
 
Event 104  Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
        4:59.20  A
        5:26.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               4:18.05    4:36.15 A      
       31.97  1:06.40  1:41.59  2:16.67  2:51.71  3:26.65  4:01.86  4:36.15
  2 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               4:41.38    4:40.00 A      
       32.11  1:07.05  1:42.94  2:18.54  2:54.94  3:31.11  4:07.06  4:40.00
  3 Erickson, Cade L          17 SBA-SI               4:30.87    4:40.02 A      
       31.81  1:05.04  1:39.36  2:14.51  2:51.07  3:27.25  4:04.52  4:40.02
  4 Park, Andrew              16 PAC-SI               4:52.00    4:40.80 A      
       32.56  1:07.51  1:43.29  2:19.02  2:54.77  3:30.78  4:06.78  4:40.80
  5 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               4:31.61    4:43.52 A      
       32.24  1:07.39  1:43.40  2:19.52  2:55.66  3:32.08  4:08.49  4:43.52
  6 Prestrelski, Stefan       15 PAC-SI               4:40.11    4:44.96 A      
       32.85  1:07.96  1:43.83  2:20.16  2:56.74  3:33.24  4:09.42  4:44.96
  7 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               4:43.77    4:53.72 A      
       33.03  1:09.48  1:46.61  2:24.21  3:01.82  3:39.53  4:17.23  4:53.72
  8 Blanchard, Zachary R      17 PAC-SI               4:55.00    5:09.70 B      
       34.26  1:12.28  1:50.58  2:30.17  3:10.48  3:50.30  4:29.65  5:09.70
B - Division  
  1 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               5:26.40    4:33.45 A      
       32.00  1:07.14  1:43.12  2:18.45  2:53.75  3:28.32  4:01.93  4:33.45
  2 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              5:00.00    4:56.76 A      
       32.43  1:09.53  1:47.74  2:25.53  3:03.30  3:42.05  4:20.51  4:56.76
  3 Fazen, Nolan E            16 PS-SI                5:10.27    5:04.15 B      
       34.75  1:12.28  1:49.94  2:28.53  3:07.47  3:47.45  4:26.13  5:04.15
  4 Hale, Ben S               16 HSA-SI               5:17.81    5:04.67 B      
       34.66  1:12.98  1:51.68  2:30.77  3:10.13  3:49.11  4:27.25  5:04.67