Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/21/17 07:34 PM
               2017 SI SBA AB All Ages Meet - 5/19/17 to 5/21/17               
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 11 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI              17:34.12   17:31.19  
  2 Nagy, Chris               14 NCA-SI              18:47.61   18:04.92  
  3 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI             20:00.00   18:14.92  
  4 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI              19:40.69   18:30.84  
  5 Hughes, Colby             12 SBA-SI              19:59.60   19:06.77  
  6 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI              19:45.34   19:11.35  
B - Division  
  1 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI              21:00.00   19:34.87  
  2 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI              20:58.84   19:35.32  
  3 Rubio, Fede               14 SBA-SI              21:05.13   19:38.65  
 
Event 4  Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               4:24.11    4:29.22  
       30.69  1:04.17  1:38.41  2:13.05  2:47.28  3:21.73  3:56.06  4:29.22
  2 Wheeler, Joey J           17 ICAC-SI              4:40.18    4:37.89  
       30.71  1:05.32  1:40.84  2:17.24  2:53.63  3:28.54  4:03.74  4:37.89
  3 Lo, Jonathan              15 NCA-SI               4:47.43    4:44.15  
       31.72  1:07.32  1:44.48  2:21.32  2:57.70  3:35.15  4:11.02  4:44.15
  4 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                4:50.69    5:01.70  
       32.69  1:08.97  1:46.96  2:25.90  3:05.17  3:44.27  4:23.94  5:01.70
B - Division  
 -- Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              5:26.40         DQ  
 
Event 6  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               4:37.17    4:35.85  
       30.55  1:04.18  1:39.68  2:15.28  2:50.70  3:26.97  4:35.85         
  2 Nagy, Chris               14 NCA-SI               4:46.92    4:38.50  
       31.97  1:06.21  1:41.65  2:16.80  2:52.95  3:28.86  4:04.18  4:38.50
  3 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              4:38.76    4:47.20  
       32.12  1:08.82  1:45.87  2:22.46  2:59.26  3:35.95  4:12.04  4:47.20
  4 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               4:52.51    4:48.18  
       33.26  1:10.10  1:46.97  2:23.96  3:00.56  3:37.59  4:48.18         
  5 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               4:49.13    4:50.75  
       33.37  1:10.20  1:48.47  2:26.74  3:04.54  3:41.60  4:18.24  4:50.75
  6 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              4:46.48    4:53.07  
       34.11  1:11.13  1:49.27  2:27.16  3:04.41  3:41.08  4:53.07         
  7 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               5:10.00    4:53.20  
       32.62  1:08.80  1:45.89  2:23.73  3:01.42  3:39.29  4:17.09  4:53.20
  8 Jenov, George A           14 ICAC-SI              4:54.78    4:54.35  
       33.94  1:11.21  1:49.15  2:27.17  3:04.77  3:42.36  4:19.45  4:54.35
  9 Li, Kevin L               14 NCA-SI               5:08.27    5:08.08  
       32.04  1:09.62  1:48.55  2:28.26  3:08.26  3:48.85  4:29.34  5:08.08
B - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               5:19.51    4:32.86  
       29.77  1:05.22  1:40.64  2:15.98  2:50.94  3:25.41  3:58.98  4:32.86
  2 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               5:20.82    4:39.78  
       30.40  1:05.56  1:40.73  2:15.98  2:51.31  3:26.55  4:02.99  4:39.78
  3 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               5:44.30    4:47.83  
       32.57  1:09.63  1:47.19  2:24.81  3:01.72  3:38.65  4:14.25  4:47.83
  4 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               5:20.60    5:10.66  
              1:11.04  1:51.06  2:31.39  3:10.67  3:51.64  4:31.97  5:10.66
  5 Shi, Richard B            14 NCA-SI               5:43.00    5:17.74  
       35.44  1:14.70  1:54.62  2:35.16  3:16.10  3:57.22  4:38.38  5:17.74
  6 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               5:28.46    5:23.74  
              1:13.88  1:56.23  2:38.60  3:20.82  4:03.32  4:44.51  5:23.74
  7 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               5:44.30    5:31.42  
       37.14  1:17.95  2:01.67  2:44.40  3:26.04  4:10.70  4:53.40  5:31.42
  8 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               5:43.00    5:52.68  
       37.05  1:20.28  2:05.26  2:53.05  3:37.82  4:23.49  5:11.14  5:52.68
 
Event 8  Boys 12 & Under 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hughes, Colby             12 SBA-SI               4:55.60    4:47.57  
       32.58  1:08.42  1:44.54  2:21.34  2:57.56  3:34.75  4:11.35  4:47.57
  2 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               5:28.44    4:54.47  
       32.39  1:09.38  1:45.98  2:24.08  3:01.28  3:40.92  4:18.63  4:54.47
  3 Donnelly, James M         12 SBA-SI               5:18.05    5:04.92  
       33.29  1:11.40  1:51.64  2:30.88  3:09.46  3:49.10  4:27.25  5:04.92
  4 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               5:18.00    5:24.37  
       34.76  1:15.78  1:57.99  2:40.35  3:22.77  4:04.11  4:45.26  5:24.37
  5 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               5:28.03    5:25.25  
       36.82  1:18.03           2:41.40  3:23.23  4:05.27  4:46.30  5:25.25
  6 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               5:41.45    5:29.33  
              1:18.60  2:00.57  2:42.93  3:24.55  4:08.21  5:29.33         
B - Division  
  1 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               5:53.25    5:50.02  
       38.08  1:21.30           2:52.83  3:39.07  4:24.60  5:09.32  5:50.02
  2 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               6:12.14    5:52.13  
       37.97  1:23.81  2:09.53  2:54.98  3:41.36  4:27.10  5:11.77  5:52.13
  3 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               6:00.00    5:52.85  
       37.85  1:21.88  2:07.08  2:52.46  3:37.75  4:24.18  5:52.85         
  4 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               6:10.30    6:03.11  
       41.60  1:29.21  2:16.47  3:02.85  3:49.64  4:34.78  5:20.42  6:03.11
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI               6:18.10    6:22.70  
       41.80  1:30.48  2:19.26  3:09.29  3:58.87  4:46.79  5:36.94  6:22.70
  6 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               6:18.10    6:30.16  
              1:33.21           3:11.73           4:51.24  5:41.78  6:30.16
  7 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               6:17.00    6:38.54  
       43.76  1:33.72  2:24.81  3:16.37           4:59.93  5:50.28  6:38.54
 
Event 10  Boys 11 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kinney, Skylar D          14 SBA-SI               2:25.81    2:32.09  
       31.24  1:08.22  1:48.98  2:32.09                                    
  2 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               2:46.20    2:32.59  
       32.49  1:09.82  1:50.16  2:32.59                                    
  3 Le, Dylan Q               13 UN-SI                2:35.97    2:35.90  
       34.53  1:13.21  1:55.28  2:35.90                                    
  4 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               2:42.63    2:39.82  
       32.87  1:12.08  1:55.15  2:39.82                                    
  5 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:46.38    2:44.72  
              1:17.63  2:44.72                                             
  6 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               2:52.52    2:51.83  
       37.87  1:23.47  2:09.42  2:51.83                                    
  7 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:45.10    2:58.95  
       35.78  1:20.06  2:09.20  2:58.95                                    
B - Division  
  1 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               3:00.00    2:21.80  
       31.18  1:06.80  2:21.80                                             
  2 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               3:00.00    2:39.95  
       31.23  1:11.23  1:54.25  2:39.95                                    
  3 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               3:00.00    2:40.78  
       37.25  1:17.31  1:59.45  2:40.78                                    
  4 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:57.90    2:41.86  
       36.65  1:18.49  2:41.86                                             
  5 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               3:08.90    2:44.29  
       35.04  1:17.30  2:01.32  2:44.29                                    
  6 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               2:54.89    2:49.25  
              1:20.14  2:05.29  2:49.25                                    
  7 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               3:08.90    3:11.19  
       39.52  1:27.87  3:11.19                                             
  8 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:08.90    3:35.06  
       45.27  1:42.18  2:38.96  3:35.06                                    
 
Event 12  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hughes, Colby             12 SBA-SI                 34.87      32.53  
  2 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI                 33.26      32.78  
  3 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 34.85      34.28  
  4 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 37.51      35.85  
  5 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI                 37.00      36.80  
  6 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 39.17      37.89  
B - Division  
  1 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI                 42.70      37.23  
  2 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI                 41.50      38.03  
  3 Cummings, James           11 SBA-SI                 41.81      38.11  
  4 Federico, Roman J         12 NCA-SI                 40.81      39.60  
  5 Lo, Thomas                12 NCA-SI                 42.29      41.46  
  6 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI                 42.70      42.07  
  7 Brotman, Alden M          11 NCA-SI                 42.00      42.76  
  8 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI                 42.70      45.46  
  9 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI                 42.70      47.10  
 10 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI                 42.70      47.49  
 11 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 42.70      47.83  
 -- Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 42.70         DQ  
 -- Weng, Max N               12 NCA-SI                 40.12         DQ  
 
Event 14  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 40.56      35.94  
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 36.95      36.47  
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 37.14      36.99  
  4 Seto, Ronald              10 SSD-SI                 39.52      38.67  
  4 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 40.10      38.67  
  6 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 38.61      38.68  
  7 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 42.33      41.48  
B - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI                 44.26      38.84  
  2 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 46.98      45.05  
  3 Zhao, Aaron               10 NCA-SI                 46.00      45.40  
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 47.00      45.70  
  5 Valdez, Diego H            9 NCA-SI                 47.00      47.13  
  6 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 46.00      47.25  
  7 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 46.99      48.65  
  8 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI                 46.99      55.63  
 
Event 16  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lo, Jonathan              15 NCA-SI               1:01.19      58.78  
       28.51    58.78                                                      
  2 Hail, Garrett A           17 SBA-SI                 56.66      58.83  
       28.61    58.83                                                      
  3 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI                 58.44    1:01.70  
       29.34  1:01.70                                                      
  4 Cuellar, Rafel            17 SBA-SI               1:04.18    1:04.55  
       30.68  1:04.55                                                      
B - Division  
  1 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              1:10.30    1:03.74  
       29.90  1:03.74                                                      
  2 Jimenez, Adrian S         15 WSST-SI              1:07.56    1:06.12  
       32.16  1:06.12                                                      
  3 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:05.84    1:09.27  
       32.14  1:09.27                                                      
 
Event 18  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI                 58.72      56.00  
       26.32    56.00                                                      
  2 Hernandez, Nathan D       14 HSA-SI                 56.23      56.36  
       27.37    56.36                                                      
  3 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 58.35      58.22  
       28.36    58.22                                                      
  4 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI                 58.22      58.50  
       27.94    58.50                                                      
  5 Kangiszer, Gyula V        14 WSST-SI              1:01.54    1:00.11  
       28.03  1:00.11                                                      
  6 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:01.48    1:00.13  
       29.47  1:00.13                                                      
  7 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               1:05.39    1:00.45  
       28.73  1:00.45                                                      
  8 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:00.35    1:00.64  
       29.64  1:00.64                                                      
  9 Lopez, Abraham            13 NCA-SI                 59.60    1:00.65  
       29.62  1:00.65                                                      
 10 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:02.22    1:00.85  
       29.37  1:00.85                                                      
 11 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:04.50    1:02.59  
       29.97  1:02.59                                                      
 12 Nagy, Chris               14 NCA-SI               1:06.22    1:03.03  
       31.26  1:03.03                                                      
 13 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:03.96    1:03.16  
       30.24  1:03.16                                                      
 14 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:03.24    1:03.28  
       30.11  1:03.28                                                      
 15 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:03.45    1:03.36  
       31.02  1:03.36                                                      
 16 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               1:05.15    1:04.32  
       31.15  1:04.32                                                      
 17 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:02.65    1:04.48  
       30.98  1:04.48                                                      
 18 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:03.04    1:04.77  
       31.17  1:04.77                                                      
 19 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:06.91    1:05.77  
       31.39  1:05.77                                                      
 20 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               1:07.13    1:06.00  
       31.90  1:06.00                                                      
 21 Asuncion, AJ M            13 SBA-SI               1:07.50    1:07.98  
       33.06  1:07.98                                                      
B - Division  
  1 Covert, James M           14 HSA-SI               1:08.85    1:01.60  
       29.65  1:01.60                                                      
  2 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:08.87    1:06.75  
       31.57  1:06.75                                                      
  3 Le, Dylan Q               13 UN-SI                1:09.01    1:07.07  
       32.73  1:07.07                                                      
  4 Shi, Richard B            14 NCA-SI               1:12.47    1:07.26  
       32.52  1:07.26                                                      
  5 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:08.73    1:08.01  
       32.44  1:08.01                                                      
  6 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:13.23    1:08.40  
       32.16  1:08.40                                                      
  7 Castagna, Cole J          14 NCA-SI               1:09.80    1:08.56  
       32.55  1:08.56                                                      
  8 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:13.03    1:08.72  
       32.39  1:08.72                                                      
  9 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               1:12.60    1:09.23  
       32.04  1:09.23                                                      
 10 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:10.86    1:09.37  
 11 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:10.05    1:09.65  
       32.59  1:09.65                                                      
 12 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:13.33    1:13.05  
 13 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               1:13.00    1:16.00  
       36.52  1:16.00                                                      
 14 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               1:13.00    1:20.72  
 
Event 20  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               1:12.45    1:03.73  
       30.34  1:03.73                                                      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:06.34    1:06.77  
       32.93  1:06.77                                                      
  3 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               1:08.12    1:08.45  
       32.41  1:08.45                                                      
  4 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:10.35    1:08.63  
       32.82  1:08.63                                                      
  5 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:10.34    1:09.60  
       33.20  1:09.60                                                      
  6 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:10.81    1:10.31  
  7 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               1:09.00    1:12.32  
       34.57  1:12.32                                                      
B - Division  
  1 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               1:18.40    1:11.68  
       34.89  1:11.68                                                      
  2 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI               1:18.00    1:13.51  
       35.41  1:13.51                                                      
  3 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:15.52    1:13.65  
       35.81  1:13.65                                                      
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:22.00    1:13.65  
       35.99  1:13.65                                                      
  5 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               1:22.00    1:13.70  
       34.75  1:13.70                                                      
  6 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:21.99    1:15.28  
       36.79  1:15.28                                                      
  7 Cummings, James           11 SBA-SI               1:20.27    1:15.39  
       35.64  1:15.39                                                      
  8 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:18.04    1:18.17  
       37.52  1:18.17                                                      
  9 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:19.61    1:18.75  
       37.14  1:18.75                                                      
 10 Federico, Roman J         12 NCA-SI               1:17.29    1:19.58  
       36.91  1:19.58                                                      
 11 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               1:22.00    1:22.14  
 12 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:22.00    1:23.91  
       40.01  1:23.91                                                      
 13 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               1:19.98    1:25.17  
       40.27  1:25.17                                                      
 14 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI               1:20.00    1:26.45  
       39.89  1:26.45                                                      
 15 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:22.00    1:29.88  
       42.20  1:29.88                                                      
 16 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:22.00    1:35.71  
       47.79  1:35.71                                                      
 17 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI               1:21.30    1:38.48  
       45.90  1:38.48                                                      
 18 Julian, Garren G          11 SBA-SI               1:22.00    1:39.80  
       43.67  1:39.80                                                      
 
Event 22  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:14.84    1:13.47  
       34.81  1:13.47                                                      
  2 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:13.87    1:13.86  
       36.03  1:13.86                                                      
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:17.53    1:15.42  
       36.00  1:15.42                                                      
  4 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:18.27    1:17.00  
  5 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:21.62    1:17.02  
       38.46  1:17.02                                                      
  6 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               1:17.18    1:17.27  
  7 Silva, Roman A            10 SBA-SI               1:19.46    1:17.65  
  8 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:23.07    1:18.54  
       37.81  1:18.54                                                      
  9 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:22.22    1:19.81  
       38.69  1:19.81                                                      
B - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:26.11    1:15.57  
       36.12  1:15.57                                                      
  2 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:24.25    1:21.02  
       38.24  1:21.02                                                      
  3 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI               1:31.50    1:25.19  
       40.99  1:25.19                                                      
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:28.63    1:26.89  
       41.86  1:26.89                                                      
  5 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:29.61    1:28.19  
       41.80  1:28.19                                                      
  6 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               1:30.00    1:29.04  
       42.03  1:29.04                                                      
  7 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:28.80    1:29.86  
  8 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               1:29.01    1:31.34  
       43.11  1:31.34                                                      
  9 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               1:31.44    1:32.04  
 10 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:31.44    1:32.49  
       44.88  1:32.49                                                      
 11 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:31.44    1:34.44  
       43.90  1:34.44                                                      
 12 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI               1:31.60    1:36.06  
       46.45  1:36.06                                                      
 13 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:31.60    1:36.17  
       44.73  1:36.17                                                      
 14 Park, Alex C               9 SBA-SI               1:31.60    1:36.44  
       45.46  1:36.44                                                      
 15 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:31.60    1:41.20  
 16 Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI               1:31.50    1:42.23  
       47.74  1:42.23                                                      
 17 Everitt, Gage M            9 CSA-SI               1:31.60    1:42.67  
 18 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               1:31.60    1:49.92  
       53.51  1:49.92                                                      
 19 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI               1:30.55    1:51.98  
       52.83  1:51.98                                                      
 
Event 24  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              1:16.18    1:16.32  
       36.05  1:16.32                                                      
  2 Lo, Jonathan              15 NCA-SI               1:20.24    1:17.10  
       36.02  1:17.10                                                      
  3 Cuellar, Rafel            17 SBA-SI               1:11.33    1:22.16  
       37.90  1:22.16                                                      
  4 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                1:24.57    1:23.39  
       39.85  1:23.39                                                      
B - Division  
  1 Wheeler, Joey J           17 ICAC-SI              1:33.40    1:29.91  
       42.86  1:29.91                                                      
  2 Jimenez, Adrian S         15 WSST-SI              1:30.26    1:31.13  
  3 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:27.81    1:33.53  
       43.96  1:33.53                                                      
 
Event 26  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:13.99    1:13.98  
       35.25  1:13.98                                                      
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:16.32    1:14.75  
       36.18  1:14.75                                                      
  3 Parker, Matt S            13 NCA-SI               1:23.68    1:16.53  
       36.22  1:16.53                                                      
  4 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:18.98    1:18.54  
       37.62  1:18.54                                                      
  5 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               1:19.20    1:19.87  
       37.32  1:19.87                                                      
  6 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               1:21.33    1:20.46  
       37.88  1:20.46                                                      
  7 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               1:25.87    1:22.31  
       37.49  1:22.31                                                      
  8 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:23.43    1:23.23  
       39.50  1:23.23                                                      
  9 Castagna, Cole J          14 NCA-SI               1:24.56    1:25.90  
       41.05  1:25.90                                                      
 10 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:28.67    1:26.56  
       42.60  1:26.56                                                      
 11 Coons, Steven J           13 HSA-SI               1:29.00    1:28.17  
       41.71  1:28.17                                                      
 12 Asuncion, AJ M            13 SBA-SI               1:25.00    1:30.83  
       42.72  1:30.83                                                      
 -- Li, Kevin L               14 NCA-SI               1:26.13         DQ  
B - Division  
  1 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:30.75    1:24.03  
       40.54  1:24.03                                                      
  2 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:29.68    1:25.65  
  3 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:37.30    1:29.03  
       43.75  1:29.03                                                      
  4 Shi, Richard B            14 NCA-SI               1:32.09    1:29.23  
       43.07  1:29.23                                                      
  5 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:34.97    1:30.96  
       44.53  1:30.96                                                      
  6 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              1:32.06    1:31.23  
       43.85  1:31.23                                                      
  7 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:32.72    1:31.56  
       43.28  1:31.56                                                      
  8 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:35.78    1:32.11  
       43.08  1:32.11                                                      
  9 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:36.00    1:34.63  
       45.50  1:34.63                                                      
 10 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               1:37.30    1:35.55  
       44.69  1:35.55                                                      
 11 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:35.88    1:37.51  
       47.87  1:37.51                                                      
 12 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               1:36.00    1:42.71  
       48.97  1:42.71                                                      
 13 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               1:36.00    1:45.11  
       49.80  1:45.11                                                      
 
Event 28  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               1:40.00    1:25.93  
       40.42  1:25.93                                                      
  2 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:29.00    1:28.94  
       41.77  1:28.94                                                      
  3 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:34.44    1:29.06  
       43.87  1:29.06                                                      
  4 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               1:30.76    1:29.33  
       42.16  1:29.33                                                      
  5 Donnelly, James M         12 SBA-SI               1:34.57    1:29.35  
       42.73  1:29.35                                                      
  6 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:34.47    1:32.82  
       44.70  1:32.82                                                      
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:34.27    1:33.40  
  8 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               1:29.00    1:35.29  
  9 Cummings, James           11 SBA-SI               1:40.03    1:44.84  
       49.36  1:44.84                                                      
B - Division  
  1 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:40.65    1:40.61  
       47.79  1:40.61                                                      
  2 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               1:49.00    1:43.41  
       50.46  1:43.41                                                      
  3 Federico, Roman J         12 NCA-SI               1:42.89    1:43.81  
       50.32  1:43.81                                                      
  4 Lo, Thomas                12 NCA-SI               1:46.58    1:47.36  
       51.18  1:47.36                                                      
  5 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               1:49.20    1:51.78  
       53.58  1:51.78                                                      
  6 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               1:45.43    1:56.21  
       57.03  1:56.21                                                      
  7 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI               1:49.20    2:14.19  
     1:05.67  2:14.19                                                      
 
Event 30  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:40.37    1:32.18  
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:34.43    1:33.85  
       44.79  1:33.85                                                      
  3 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:39.93    1:40.59  
       49.42  1:40.59                                                      
  4 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:34.68    1:41.18  
  5 Seto, Ronald              10 SSD-SI               1:44.53    1:41.84  
       48.66  1:41.84                                                      
B - Division  
  1 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               2:00.00    1:46.43  
       51.26  1:46.43                                                      
  2 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               1:56.53    1:52.27  
  3 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               2:03.10    1:54.03  
       57.43  1:54.03                                                      
  4 Yang, Vincent             10 SBA-SI               2:02.36    1:54.94  
       53.44  1:54.94                                                      
  5 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI               2:02.00    1:55.81  
       54.82  1:55.81                                                      
  6 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               2:03.10    1:58.18  
       56.19  1:58.18                                                      
  7 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               2:02.00    2:04.03  
  8 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI               2:00.00    2:05.22  
       57.80  2:05.22                                                      
  9 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               2:03.10    2:15.44  
     1:05.11  2:15.44                                                      
 10 Donnelly, Andrew N         9 SBA-SI               2:03.09    2:17.23  
     1:09.88  2:17.23                                                      
 11 Ahmed, Imran               9 SBA-SI               2:03.10    2:37.87  
     1:16.86  2:37.87                                                      
 -- Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI               2:03.10         DQ  
 
Event 32  Boys 11 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               2:19.44    2:24.88  
       34.36  1:10.90  1:48.37  2:24.88                                    
  2 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:40.00    2:28.79  
       36.13  1:12.85  1:51.39  2:28.79                                    
  3 Lopez, Abraham            13 NCA-SI                  3.29    2:30.32  
       35.28  1:13.88  1:53.38  2:30.32                                    
  4 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:31.24    2:32.69  
       36.47  1:15.58  1:55.29  2:32.69                                    
  5 Lo, Jonathan              15 NCA-SI               2:37.18    2:33.18  
       36.95  1:16.57  1:55.21  2:33.18                                    
  6 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               2:35.59    2:34.06  
       36.39  1:15.61  1:55.75  2:34.06                                    
  7 Nagy, Chris               14 NCA-SI               2:39.45    2:34.65  
       37.23  1:17.19  2:34.65                                             
  8 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               2:35.82    2:35.28  
       37.72  1:17.66  1:57.70  2:35.28                                    
  9 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:38.64    2:35.83  
       37.99  1:18.04  1:57.95  2:35.83                                    
 10 Wheeler, Joey J           17 ICAC-SI              2:32.50    2:37.37  
              1:16.21  1:57.36  2:37.37                                    
 11 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:42.52    2:38.81  
       39.27  1:20.51  2:01.36  2:38.81                                    
 12 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:39.04    2:40.50  
       37.93  1:18.50  2:00.23  2:40.50                                    
 13 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               2:40.27    2:40.77  
       37.95  1:19.58  2:01.17  2:40.77                                    
 14 Hughes, Colby             12 SBA-SI               2:42.01    2:43.30  
       38.43  1:20.18  2:02.39  2:43.30                                    
 15 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:41.07    2:45.94  
       39.27  1:21.05  2:03.43  2:45.94                                    
 16 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:37.78    2:46.55  
       39.31  1:21.55  2:05.08  2:46.55                                    
 17 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               2:46.58    2:47.63  
       40.83  1:23.05  2:05.84  2:47.63                                    
 18 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:50.37    2:49.47  
       41.07  1:24.03  2:07.52  2:49.47                                    
 19 Donnelly, James M         12 SBA-SI               2:45.10    2:51.00  
       40.66  1:25.95  2:10.37  2:51.00                                    
 20 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI                  3.29    2:57.72  
       40.31  1:25.43  2:11.14  2:57.72                                    
 21 Lo, Thomas                12 NCA-SI                  3.29    3:23.24  
       47.46  1:38.76  2:32.89  3:23.24                                    
B - Division  
  1 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               3:09.20    2:36.06  
       36.93  1:17.10  1:56.98  2:36.06                                    
  2 Le, Dylan Q               13 UN-SI                2:55.54    2:47.62  
       38.83  1:21.48  2:04.11  2:47.62                                    
  3 Weng, Max N               12 NCA-SI               3:09.20    2:51.30  
       41.76  1:25.36  2:08.90  2:51.30                                    
  4 Coons, Steven J           13 HSA-SI               2:57.92    2:53.01  
       41.26  1:25.89  2:53.01                                             
  5 Dziuk, William            14 NCA-SI               2:55.90    2:53.34  
              1:24.84  2:53.34                                             
  6 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               3:06.14    2:59.77  
       42.72  1:29.95  2:17.28  2:59.77                                    
  7 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               3:09.20    3:00.43  
       44.49  1:31.00  2:16.82  3:00.43                                    
  8 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               3:09.20    3:04.43  
       44.44  1:31.17  2:18.91  3:04.43                                    
  9 Chen, Alec G              13 SSD-SI               3:09.20    3:07.50  
       46.34  1:34.32  2:21.07  3:07.50                                    
 10 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:09.20    3:11.47  
       46.04  1:34.69  2:23.52  3:11.47                                    
 11 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               3:09.20    3:17.06  
              1:38.40  2:28.21  3:17.06                                    
 12 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:09.20    3:20.24  
       46.76  1:38.68  2:30.89  3:20.24                                    
 13 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               3:09.20    3:22.31  
       48.77  1:41.51  2:32.08  3:22.31                                    
 14 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               3:09.20    3:41.83  
       52.34  1:49.99  2:47.00  3:41.83                                    
 15 Brotman, Alden M          11 NCA-SI               3:09.20    3:58.22  
       59.87  1:59.33  3:01.48  3:58.22                                    
 -- Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              3:00.00         DQ  
       35.85  1:16.99                                                      
 
Event 34  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Donnelly, James M         12 SBA-SI                 38.38      38.14  
  2 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 40.90      39.02  
  3 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI                 39.01      39.11  
  4 Federico, Roman J         12 NCA-SI                 41.34      39.67  
  5 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 38.58      39.97  
B - Division  
  1 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI                 45.80      40.40  
  2 Cummings, James           11 SBA-SI                 44.31      41.00  
  3 Nunan, Jack O             12 NCA-SI                 45.80      41.09  
  4 Song, Cyrus B             12 NCA-SI                 42.27      41.58  
  5 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI                 42.42      43.38  
  6 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 45.61      44.05  
  7 Kapetanios, Nikos         12 SBA-SI                 45.80      45.77  
  8 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 45.80      45.78  
  9 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI                 45.80      46.19  
 10 Kapetanios, Petros        12 SBA-SI                 45.80      49.18  
 11 Julian, Garren G          11 SBA-SI                 45.80      52.35  
 12 Donigan, Patrick H        11 NCA-SI                 45.80      55.35  
 
Event 36  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 40.49      39.77  
  2 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 42.68      41.17  
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 44.06      41.31  
  4 Seto, Ronald              10 SSD-SI                 43.00      41.90  
  5 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 42.00      42.35  
  6 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 44.34      43.32  
  7 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 44.82      43.70  
  8 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 45.52      44.16  
  9 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 45.24      46.67  
 10 Zhao, Aaron               10 NCA-SI                 44.70      48.33  
B - Division  
  1 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 50.47      44.58  
  2 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 50.50      47.38  
  3 Backues, Alexander J       9 NCA-SI                 50.47      47.65  
  4 Lewis, Kai A               9 NCA-SI                 50.00      49.34  
  5 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 50.49      50.52  
  6 Valdez, Diego H            9 NCA-SI                 50.50      52.72  
  7 Everitt, Gage M            9 CSA-SI                 50.50      55.63  
  8 Zhang, Joshua Z           10 NCA-SI                 50.40      56.00  
  9 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI                 50.50      57.46  
 10 Ahmed, Imran               9 SBA-SI                 50.50    1:01.73  
 11 Park, Alex C               9 SBA-SI                 50.50    1:01.91  
 12 Kovalenko, Ian A           8 NCA-SI                 50.50    1:06.63  
 
Event 38  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lee, Jabez J              15 ICAC-SI              2:25.89    2:24.62  
              1:10.02  1:52.08  2:24.62                                    
  2 Lo, Jonathan              15 NCA-SI               2:32.47    2:27.50  
       31.96  1:13.12  1:55.45  2:27.50                                    
  3 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               2:25.57    2:29.53  
       31.51  1:10.02  1:55.74  2:29.53                                    
B - Division  
  1 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:42.33    2:49.76  
       35.94  1:18.44  2:11.57  2:49.76                                    
 
Event 40  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               2:25.97    2:26.25  
       28.91  1:08.08  1:54.17  2:26.25                                    
  2 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:24.54    2:29.05  
       32.58  1:13.78  1:55.24  2:29.05                                    
  3 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               2:27.55    2:31.21  
       31.66  1:12.91  1:56.02  2:31.21                                    
  4 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               2:38.26    2:32.60  
       32.75  1:16.83  2:01.28  2:32.60                                    
  5 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:32.02    2:32.89  
       33.46  1:13.94  2:00.47  2:32.89                                    
  6 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               2:41.40    2:33.28  
              1:14.97  1:58.83  2:33.28                                    
  7 Nagy, Chris               14 NCA-SI               2:42.05    2:36.85  
       35.41  1:16.19  2:03.16  2:36.85                                    
  8 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:42.26    2:38.30  
       35.79  1:15.96  2:38.30                                             
  9 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               2:40.22    2:39.90  
       35.17  1:16.80  2:05.52  2:39.90                                    
 10 McGarry, Sean H           13 ICAC-SI              2:43.07    2:40.31  
       32.53  1:17.04  2:05.51  2:40.31                                    
 11 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:38.94    2:41.70  
       35.80  1:20.41  2:41.70                                             
 12 Kinney, Skylar D          14 SBA-SI               2:32.07    2:42.51  
              1:15.81  2:42.51                                             
 13 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:42.60    2:43.84  
       37.34  1:19.56  2:43.84                                             
 14 Asuncion, AJ M            13 SBA-SI               1:55.00    2:52.04  
              1:22.48  2:52.04                                             
B - Division  
  1 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               3:03.02    2:33.62  
              1:11.30  2:00.37  2:33.62                                    
  2 Le, Dylan Q               13 UN-SI                2:56.77    2:40.19  
       33.54  1:15.34  2:04.01  2:40.19                                    
  3 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               3:04.30    2:41.82  
       33.79  1:20.93  2:06.82  2:41.82                                    
  4 Covert, James M           14 HSA-SI               3:00.30    2:45.15  
       37.17  1:19.79  2:09.90  2:45.15                                    
  5 Shi, Richard B            14 NCA-SI               2:50.22    2:46.80  
       34.73  1:20.81  2:46.80                                             
  6 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               2:55.09    2:54.52  
       35.94  1:22.11  2:15.43  2:54.52                                    
  7 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               3:04.30    2:56.04  
       38.40  1:25.48  2:17.29  2:56.04                                    
  8 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               3:04.30    2:57.73  
       36.91  1:24.47  2:20.70  2:57.73                                    
  9 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               3:04.30    3:02.21  
       37.19  1:24.90  2:22.13  3:02.21                                    
 10 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:01.84    3:06.90  
       41.14  1:31.76  2:26.98  3:06.90                                    
 11 Backues, Jonathan E       13 NCA-SI               3:03.00    3:21.68  
              1:39.96  2:39.04  3:21.68                                    
 12 Zhang, Paul Z             13 NCA-SI               3:03.00    3:34.61  
       55.15  1:50.44  2:48.24  3:34.61                                    
 
Event 42  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               2:47.59    2:37.94  
       33.39  1:15.30  2:37.94                                             
  2 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               2:49.68    2:40.92  
       34.56  1:15.08  2:05.77  2:40.92                                    
  3 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:44.02    2:51.10  
              1:20.57  2:51.10                                             
  4 Weng, Max N               12 NCA-SI               2:59.29    2:54.49  
       38.90  1:24.48  2:14.12  2:54.49                                    
  5 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               3:01.85    2:55.66  
              1:26.14  2:55.66                                             
  6 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               3:00.00    2:57.10  
       39.50  1:28.75  2:19.69  2:57.10                                    
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               2:55.07    3:02.00  
              1:27.94  3:02.00                                             
  8 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               3:00.00    3:08.59  
       41.95  1:28.21  2:25.91  3:08.59                                    
  9 Donnelly, James M         12 SBA-SI               2:57.59    3:08.98  
              1:28.54  3:08.98                                             
B - Division  
  1 Song, Cyrus B             12 NCA-SI               3:10.99    2:58.80  
       41.27  1:30.77  2:19.13  2:58.80                                    
  2 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               3:25.30    3:06.43  
       41.85  1:27.67  2:24.05  3:06.43                                    
  3 Federico, Roman J         12 NCA-SI               3:13.90    3:10.39  
       45.34  1:34.30  2:30.62  3:10.39                                    
  4 Cummings, James           11 SBA-SI               3:24.56    3:11.66  
       43.81  1:31.59  2:29.58  3:11.66                                    
  5 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               3:25.00    3:14.88  
       40.41  1:29.12  3:14.88                                             
  6 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               3:12.83    3:16.92  
       48.26  1:37.00  3:16.92                                             
  7 Lo, Thomas                12 NCA-SI               3:24.68    3:22.72  
              1:37.45  3:22.72                                             
  8 Deatherage, Finn R        12 NCA-SI               3:25.30    3:24.25  
              1:41.99  2:41.82  3:24.25                                    
 
Event 44  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               2:52.95    2:54.30  
              1:25.08  2:15.65  2:54.30                                    
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               3:03.79    3:00.02  
       40.45  1:28.53  2:19.68  3:00.02                                    
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               3:00.12    3:01.49  
              1:28.20  2:21.27  3:01.49                                    
  4 Song, Ethan R             10 NCA-SI               3:20.83    3:05.03  
              1:33.82  2:23.70  3:05.03                                    
  5 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               3:09.22    3:06.66  
       42.35  1:32.13  2:25.01  3:06.66                                    
  6 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               3:08.97    3:10.58  
       41.33  1:31.60  2:29.54  3:10.58                                    
  7 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               3:20.00    3:16.58  
       43.89  1:37.62  2:35.53  3:16.58                                    
  8 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               3:22.22    3:18.59  
       39.80           2:35.85  3:18.59                                    
B - Division  
  1 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               3:47.40    3:17.18  
       47.35  1:40.44  2:38.59  3:17.18                                    
  2 Silva, Roman A            10 SBA-SI               3:47.40    3:22.28  
       40.04  1:33.66  2:40.18  3:22.28                                    
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               3:35.00    3:31.22  
              1:40.98  3:31.22                                             
  4 Lewis, Kai A               9 NCA-SI               3:48.00    3:35.30  
              1:43.35  2:46.54  3:35.30                                    
  5 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               3:50.40    3:35.64  
       48.88  1:42.43  3:35.64                                             
  6 Ebert, Alan                8 SBA-SI               3:31.66    3:36.55  
              1:45.59  3:36.55                                             
  7 Backues, Alexander J       9 NCA-SI               3:50.39    3:42.81  
       51.32  1:48.37  2:53.23  3:42.81                                    
  8 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:50.40    4:01.56  
       55.09  1:54.71  4:01.56                                             
 
Event 46  Boys 11 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               4:57.63    5:02.51  
       31.74  1:07.09  1:46.90  2:25.31  3:09.27  3:54.22  4:28.76  5:02.51
  2 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               5:10.89    5:13.47  
       31.46  1:08.92  1:50.47  2:31.48  3:15.97  4:02.61  4:38.42  5:13.47
  3 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               5:32.99    5:14.57  
       31.97  1:09.55  1:52.18  2:33.07  3:17.86  4:04.49  4:43.10  5:14.57
  4 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               5:23.60    5:18.04  
       32.76  1:10.99  1:55.48  2:37.51  3:22.70  4:09.25  4:45.14  5:18.04
  5 Parsons, Nathaniel K      13 NCA-SI               5:24.72    5:25.53  
       32.92  1:13.06  1:55.24  2:36.72  3:22.40  4:10.37  4:48.47  5:25.53
  6 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               5:45.78    5:25.87  
       34.09  1:15.72  2:01.22  2:44.09           4:12.97  4:49.69  5:25.87
  7 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               5:32.84    5:27.44  
       31.43  1:09.27  1:51.30  2:33.02  3:21.93  4:13.93  4:51.34  5:27.44
  8 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               5:46.05    5:30.39  
       35.21  1:16.59  2:00.04  2:41.96  3:30.20  4:19.19  4:56.75  5:30.39
  9 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               5:37.77    5:35.13  
       35.62  1:15.96  1:59.30  2:42.80  3:32.65  4:22.96  4:59.57  5:35.13
 10 Le, Dylan Q               13 UN-SI                5:53.83    5:42.63  
              1:13.34  1:58.29  2:43.09  3:31.03  4:23.89  5:02.74  5:42.63
 11 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               5:54.62    5:44.64  
       34.58  1:15.75  2:04.76  2:51.06  3:39.12  4:28.23  5:07.75  5:44.64
 12 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              5:38.18    5:45.78  
       34.59  1:16.37  2:00.70  2:44.66  3:35.89  4:28.38  5:07.70  5:45.78
B - Division  
  1 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               6:33.00    5:29.23  
              1:14.13  1:57.63  2:41.62  3:27.37  4:14.78  4:52.93  5:29.23
  2 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               6:03.19    5:29.62  
       35.20  1:17.56  1:59.17  2:41.63  3:28.37  4:17.87  4:55.48  5:29.62
  3 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               6:30.00    5:45.41  
       34.38  1:15.03  1:58.54  2:41.50  3:32.94  4:25.67  5:06.50  5:45.41
  4 Hughes, Colby             12 SBA-SI               6:18.81    5:51.38  
       34.77  1:13.68  1:58.77  2:43.33  3:40.68  4:35.73  5:13.40  5:51.38
  5 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               6:05.46    6:04.30  
       39.00  1:26.49  2:13.04  3:00.55  3:54.42  4:46.69  5:26.04  6:04.30
  6 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               6:33.00    6:07.21  
       37.54  1:22.97  2:10.78  2:58.83  3:49.71  4:42.27  5:24.67  6:07.21
  7 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               6:20.00    6:16.45  
              1:26.68  2:19.11  3:07.93  3:59.58  4:52.79  5:36.83  6:16.45
  8 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               6:33.00    6:35.41  
       45.68  1:41.72  2:30.92  3:21.85  4:17.15  5:13.50  5:55.42  6:35.41
  9 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              6:32.22    6:52.04  
       45.40  1:41.56  2:33.02  3:28.12  4:23.91  5:23.08  6:07.25  6:52.04
 10 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               6:33.00    7:00.16  
       46.06  1:42.95  2:37.59  3:31.01  4:27.33  5:25.85  6:14.12  7:00.16
 -- Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               6:30.00         DQ  
       40.56  1:30.32  2:20.95  3:10.89  4:07.98  5:08.16  5:54.95       DQ
 
Event 48  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               2:39.13    2:33.36  
              1:14.71  1:54.57  2:33.36                                    
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               2:43.25    2:40.51  
       34.87  1:15.90  1:58.69  2:40.51                                    
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               2:46.36    2:42.19  
       36.40  1:17.57  2:01.00  2:42.19                                    
  4 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               2:47.59    2:47.67  
       37.72  1:20.84  2:05.13  2:47.67                                    
  5 Yang, Vincent             10 SBA-SI               2:53.89    2:48.73  
       38.85  1:23.19  2:08.03  2:48.73                                    
  6 Silva, Roman A            10 SBA-SI               2:53.27    2:50.27  
              1:21.91  2:07.84  2:50.27                                    
  7 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               2:51.23    2:52.07  
       40.14  1:24.87  2:11.08  2:52.07                                    
  8 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               2:53.88    2:52.25  
       40.07  1:25.65  2:10.60  2:52.25                                    
B - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI               3:03.88    2:46.38  
       38.78  1:22.05  2:05.09  2:46.38                                    
  2 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               3:19.00    2:47.04  
       38.94  1:23.37  2:47.04                                             
  3 Seto, Ronald              10 SSD-SI               3:18.99    2:57.44  
       38.42  1:23.89  2:57.44                                             
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               3:06.10    2:58.74  
  5 Ebert, Alan                8 SBA-SI               3:08.52    2:59.49  
              1:28.66  2:59.49                                             
  6 Campbell, Rios C           9 FAST-SI              3:05.84    3:03.53  
              1:29.83  3:03.53                                             
  7 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               3:06.43    3:03.96  
       42.97  1:31.80  2:19.75  3:03.96                                    
  8 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               3:12.80    3:17.27  
       44.36  1:35.05  2:26.99  3:17.27                                    
  9 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               3:18.00    3:18.31  
       41.71  1:33.66  2:27.09  3:18.31                                    
 10 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               3:19.00    3:22.73  
       45.91  1:37.74  2:31.27  3:22.73                                    
 11 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               3:19.00    3:36.59  
       51.59  1:48.43  2:43.74  3:36.59                                    
 12 Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI              3:18.99    3:42.01  
              1:46.50  2:45.56  3:42.01                                    
 13 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               3:19.00    3:45.48  
       51.81  1:52.65  3:45.48                                             
 
Event 50  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               2:32.19    2:22.83  
       31.65  1:09.47  1:46.95  2:22.83                                    
  2 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               2:29.31    2:29.30  
       33.46  1:11.11  1:50.12  2:29.30                                    
  3 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               2:34.08    2:33.99  
       35.75  1:15.73  1:55.75  2:33.99                                    
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               2:36.26    2:40.95  
       35.31  1:18.53  2:01.96  2:40.95                                    
  5 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:41.32    2:41.51  
       37.01  1:19.49  2:02.16  2:41.51                                    
  6 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              2:43.59    2:48.66  
       34.74  1:17.05  2:03.05  2:48.66                                    
  7 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              2:42.21    2:50.17  
       37.66  1:23.40  2:09.38  2:50.17                                    
  8 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               2:40.00    2:50.59  
       38.23  1:22.26  2:07.47  2:50.59                                    
B - Division  
  1 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               2:56.14    2:35.82  
       36.74  1:17.43  1:58.89  2:35.82                                    
  2 Weng, Max N               12 NCA-SI               2:55.00    2:39.98  
       36.68  1:16.83  1:59.61  2:39.98                                    
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               2:46.50    2:41.46  
       35.63  1:17.04  1:58.60  2:41.46                                    
  4 Federico, Roman J         12 NCA-SI               2:48.94    2:46.74  
       36.56  1:20.14  2:03.98  2:46.74                                    
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               2:46.43    2:47.30  
       36.46  1:20.58  2:04.73  2:47.30                                    
  6 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               2:58.00    2:48.38  
       34.15  1:15.33  2:01.60  2:48.38                                    
  7 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               2:54.75    2:53.56  
       39.23  1:24.40  2:10.69  2:53.56                                    
  8 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               2:57.55    3:00.09  
       40.84  1:27.57  2:16.34  3:00.09                                    
  9 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI               2:58.00    3:05.67  
       43.06  1:31.17  2:19.61  3:05.67                                    
 
Event 52  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               2:11.62    2:06.49  
       28.27  1:00.93  1:34.61  2:06.49                                    
  2 Gomez, Samuel             14 SBA-SI               2:09.96    2:08.30  
       29.02  1:00.97  1:34.68  2:08.30                                    
  3 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               2:22.33    2:10.43  
       30.52  1:03.52  1:37.55  2:10.43                                    
  4 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               2:13.27    2:10.91  
       29.97  1:03.50  1:37.90  2:10.91                                    
  5 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:15.66    2:12.67  
       29.89  1:04.23  1:39.48  2:12.67                                    
  5 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               2:26.12    2:12.67  
       29.26  1:02.50  1:37.87  2:12.67                                    
  7 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               2:08.94    2:13.85  
       29.13  1:02.75  1:37.88  2:13.85                                    
  8 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI               2:23.52    2:16.35  
       32.22  1:07.55  1:42.50  2:16.35                                    
  9 Jenov, George A           14 ICAC-SI              2:21.30    2:18.93  
       31.53  1:07.13  1:43.97  2:18.93                                    
 10 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              2:19.69    2:19.05  
              1:08.00  1:44.11  2:19.05                                    
 11 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:19.47    2:19.10  
       32.57  1:09.04  1:44.50  2:19.10                                    
 12 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               2:19.93    2:19.11  
       32.09  1:07.83  1:44.19  2:19.11                                    
 13 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               2:21.74    2:19.71  
       32.37  1:08.73  1:45.59  2:19.71                                    
 14 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               2:20.13    2:20.20  
       32.95  1:08.82  1:45.10  2:20.20                                    
 15 Rubio, Fede               14 SBA-SI               2:26.97    2:21.98  
       32.52  1:07.85  1:45.71  2:21.98                                    
 16 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               2:24.39    2:22.47  
       33.21  1:09.49  1:46.22  2:22.47                                    
 17 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               2:17.77    2:22.51  
       31.29  1:07.46  1:44.58  2:22.51                                    
 18 Wu, Michael               13 NCA-SI               2:24.86    2:24.39  
       32.47  1:08.19  1:46.75  2:24.39                                    
B - Division  
  1 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               2:30.23    2:08.52  
       29.03  1:01.38  1:35.18  2:08.52                                    
  2 Le, Dylan Q               13 UN-SI                2:30.74    2:22.50  
       32.32  1:08.35  1:46.26  2:22.50                                    
  3 Covert, James M           14 HSA-SI               2:33.56    2:22.74  
       33.39  1:11.40  1:50.16  2:22.74                                    
  4 Nguyen, Deion A           13 PQAC-SI              2:42.00    2:26.29  
       32.40  1:08.77  1:47.26  2:26.29                                    
  5 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               2:31.38    2:26.64  
       32.06  1:10.28  1:49.39  2:26.64                                    
  6 Chen, Alec G              13 SSD-SI               2:41.99    2:27.75  
       33.54  1:11.58  1:49.59  2:27.75                                    
  7 Shi, Richard B            14 NCA-SI               2:35.46    2:29.26  
       34.03  1:12.16  1:51.07  2:29.26                                    
  8 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               2:33.59    2:32.20  
       34.89  1:13.89  1:53.68  2:32.20                                    
  9 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               2:36.26    2:33.34  
       34.56  1:14.10  1:54.78  2:33.34                                    
 10 Dziuk, William            14 NCA-SI               2:37.09    2:35.52  
              1:13.07  1:55.27  2:35.52                                    
 11 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               2:42.00    2:35.62  
       35.17  1:14.65  1:55.01  2:35.62                                    
 12 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               2:42.00    2:39.03  
       34.65  1:14.90  1:57.19  2:39.03                                    
 
Event 54  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI               2:10.64    2:07.46  
       30.41  1:03.37  1:36.29  2:07.46                                    
  2 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               2:05.24    2:10.19  
       30.85  1:03.97  1:36.94  2:10.19                                    
  3 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               2:04.52    2:10.45  
       30.32  1:03.66  1:37.87  2:10.45                                    
  4 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI               2:18.89    2:11.91  
       31.28  1:05.19  1:39.24  2:11.91                                    
  5 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               2:08.65    2:11.95  
       31.20  1:04.83  1:39.18  2:11.95                                    
  6 Dickman, Austin T         16 HSA-SI               2:14.97    2:13.22  
       31.27  1:05.09  1:39.72  2:13.22                                    
  7 Alvidrez, Matt            17 UN-SI                2:15.42    2:18.84  
       31.55  1:06.19  1:42.93  2:18.84                                    
B - Division  
  1 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              2:34.70    2:20.61  
       32.64  1:08.47  1:45.89  2:20.61                                    
  2 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:22.42    2:25.04  
       32.72  1:09.85  1:46.77  2:25.04                                    
  3 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              2:34.69    2:52.32  
       35.90  1:20.10  2:09.00  2:52.32                                    
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 50.10      50.17  
B - Division  
  1 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:03.80      51.55  
  2 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 57.27      56.59  
  3 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 57.05      57.45  
  4 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 56.44    1:02.49  
  5 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:03.79    1:07.78  
 
Event 58  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:27.34    1:25.19  
       41.23  1:25.19                                                      
  2 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:31.47    1:29.14  
       43.74  1:29.14                                                      
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:33.80    1:29.64  
       43.91  1:29.64                                                      
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI               1:36.85    1:35.00  
       45.12  1:35.00                                                      
  5 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               1:35.50    1:36.69  
B - Division  
  1 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI               1:48.45    1:32.55  
       44.08  1:32.55                                                      
  2 Yang, Vincent             10 SBA-SI               1:48.66    1:37.02  
       47.12  1:37.02                                                      
  3 Silva, Roman A            10 SBA-SI               1:50.50    1:38.92  
       47.46  1:38.92                                                      
  4 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:48.42    1:39.94  
       48.77  1:39.94                                                      
  5 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:50.00    1:40.38  
       50.23  1:40.38                                                      
  6 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               1:48.45    1:44.00  
       50.65  1:44.00                                                      
  7 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:41.37    1:44.97  
       52.07  1:44.97                                                      
  8 Wu, Gabriel                9 NCA-SI               1:44.61    1:45.68  
       51.75  1:45.68                                                      
  9 Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI              1:50.49    1:49.69  
       52.17  1:49.69                                                      
 10 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:50.50    1:51.52  
       55.23  1:51.52                                                      
 
Event 60  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               1:23.84    1:15.86  
       37.43  1:15.86                                                      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:17.07    1:17.67  
       37.65  1:17.67                                                      
  3 Weng, Max N               12 NCA-SI               1:23.28    1:20.09  
       39.23  1:20.09                                                      
  4 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               1:26.84    1:21.53  
       40.82  1:21.53                                                      
  5 Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:23.85    1:23.08  
       39.98  1:23.08                                                      
  6 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               1:23.63    1:24.92  
       39.83  1:24.92                                                      
  7 Federico, Roman J         12 NCA-SI               1:28.89    1:25.96  
       41.99  1:25.96                                                      
  8 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI               1:25.90    1:26.32  
       41.22  1:26.32                                                      
  9 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:30.00    1:27.10  
       42.51  1:27.10                                                      
 10 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              1:28.98    1:38.16  
       47.17  1:38.16                                                      
B - Division  
  1 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               1:39.00    1:29.32  
       42.06  1:29.32                                                      
  2 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              1:35.88    1:30.89  
       43.23  1:30.89                                                      
  3 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:30.81    1:31.16  
       45.08  1:31.16                                                      
  4 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:30.81    1:31.47  
       44.32  1:31.47                                                      
  5 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:39.00    1:32.01  
       45.63  1:32.01                                                      
  6 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               1:35.89    1:35.77  
       47.29  1:35.77                                                      
  7 Schalge, Blake            11 SBA-SI               1:39.00    1:44.32  
       50.21  1:44.32                                                      
  8 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI               1:39.00    1:46.04  
       50.83  1:46.04                                                      
 
Event 62  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               1:07.38    1:06.64  
       31.55  1:06.64                                                      
  2 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               1:14.58    1:09.68  
       33.87  1:09.68                                                      
  3 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:10.14    1:09.90  
       34.39  1:09.90                                                      
  4 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               1:07.88    1:09.99  
       32.87  1:09.99                                                      
  5 Hernandez, Nathan D       14 HSA-SI               1:12.38    1:10.61  
       35.05  1:10.61                                                      
  6 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:15.48    1:11.34  
       34.76  1:11.34                                                      
  7 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              1:12.72    1:11.55  
       34.76  1:11.55                                                      
  8 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:13.86    1:13.02  
       36.09  1:13.02                                                      
  9 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:13.87    1:13.46  
       35.55  1:13.46                                                      
 10 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               1:15.09    1:13.80  
 11 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:15.06    1:14.38  
       36.20  1:14.38                                                      
 12 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:13.79    1:16.89  
       37.43  1:16.89                                                      
 13 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:20.81    1:19.59  
       39.95  1:19.59                                                      
 14 Dziuk, William            14 NCA-SI               1:21.17    1:20.12  
       38.92  1:20.12                                                      
 15 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI               1:20.04    1:20.66  
       40.13  1:20.66                                                      
 16 Wu, Michael               13 NCA-SI               1:21.52    1:20.73  
       39.69  1:20.73                                                      
B - Division  
  1 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               1:24.63    1:09.87  
       34.26  1:09.87                                                      
  2 Nguyen, Deion A           13 PQAC-SI              1:31.60    1:18.03  
       37.88  1:18.03                                                      
  3 Covert, James M           14 HSA-SI               1:25.03    1:18.23  
       39.02  1:18.23                                                      
  4 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:24.38    1:19.14  
       39.35  1:19.14                                                      
  5 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:31.60    1:21.42  
       38.62  1:21.42                                                      
  6 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:27.25    1:23.50  
       40.84  1:23.50                                                      
  7 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               1:23.58    1:24.01  
       39.94  1:24.01                                                      
  8 Shi, Richard B            14 NCA-SI               1:29.67    1:24.65  
       41.63  1:24.65                                                      
  9 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:30.09    1:34.97  
       47.30  1:34.97                                                      
 -- Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:30.99         DQ  
       43.49       DQ                                                      
 
Event 64  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               1:07.52    1:09.03  
       34.57  1:09.03                                                      
  2 Dickman, Austin T         16 HSA-SI               1:11.37    1:09.92  
       34.28  1:09.92                                                      
  3 Cuellar, Rafel            17 SBA-SI               1:06.47    1:10.61  
       34.49  1:10.61                                                      
  4 Soriano, Zedric           16 SBA-SI               1:11.19    1:11.05  
       34.77  1:11.05                                                      
  5 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               1:10.04    1:14.84  
       36.45  1:14.84                                                      
  6 Hail, Garrett A           17 SBA-SI               1:16.11    1:15.36  
       36.44  1:15.36                                                      
  7 Jimenez, Adrian S         15 WSST-SI              1:17.64    1:15.79  
       36.89  1:15.79                                                      
  8 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:16.91    1:16.13  
       36.78  1:16.13                                                      
B - Division  
  1 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI              1:25.80    1:12.93  
       35.37  1:12.93                                                      
 
Event 66  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 54.96      55.64  
B - Division  
  1 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 57.54      55.63  
  2 Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:08.49    1:00.47  
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:07.42    1:01.46  
  4 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI              1:01.53    1:01.56  
  5 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI               1:08.50    1:02.15  
  6 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI               1:08.49    1:04.52  
 
Event 68  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI                 45.15      41.85  
  2 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 43.07      42.19  
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 44.21      45.13  
  4 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 46.03      45.30  
  5 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 43.91      45.50  
  6 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 46.23      45.99  
  7 Seto, Ronald              10 SSD-SI                 48.36      47.24  
  8 Krebs, Reid N             10 WSST-SI                50.26      48.99  
  9 Campbell, Rios C           9 FAST-SI                48.76      54.08  
B - Division  
  1 Zhao, Aaron               10 NCA-SI                 55.79      50.58  
  2 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 53.08      50.63  
  3 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 53.29      50.93  
  4 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 56.00      51.49  
  5 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 51.78      52.95  
  6 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 56.00      53.95  
  7 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 56.00      54.44  
  8 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 53.22      54.60  
  9 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 55.79      56.35  
 10 Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI                55.99      57.27  
 11 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI                 56.00      59.37  
 12 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 56.00    1:00.25  
 13 Soukup, Lawson S           9 SBA-SI                 56.00    1:02.48  
 
Event 70  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Weng, Max N               12 NCA-SI                 39.98      39.93  
  2 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI                 41.11      41.22  
  3 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 42.14      42.14  
  4 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI                 42.23      42.83  
  5 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI                 45.00      42.84  
  6 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI                 44.02      43.08  
  7 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI                 43.94      44.02  
  8 Sosa, Brian               12 WAVE-SI                45.45      45.19  
B - Division  
  1 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                48.15      45.73  
  2 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI                 46.50      45.97  
  3 Cummings, James           11 SBA-SI                 47.35      46.52  
  4 Federico, Roman J         12 NCA-SI                 46.61      48.28  
  5 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI                 49.80      50.81  
  6 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 49.80      55.34  
  7 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI                 49.80      55.82  
  8 Julian, Garren G          11 SBA-SI                 49.80    1:00.08  
 
Event 72  Boys 11 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI              2:37.74    2:40.00  
       36.57  1:17.50  1:59.48  2:40.00                                    
  2 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               2:46.53    2:44.70  
       38.34  1:19.29  2:44.70                                             
  3 Cuellar, Rafel            17 SBA-SI               2:30.17    2:49.99  
              1:22.29  2:06.13  2:49.99                                    
  4 Parker, Matt S            13 NCA-SI               3:15.00    2:53.33  
       37.83  1:22.80  2:08.23  2:53.33                                    
  5 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               2:55.01    2:56.35  
       39.22  1:24.48  2:56.35                                             
  6 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               3:01.76    3:02.77  
       41.97  1:28.38  2:15.91  3:02.77                                    
  7 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               3:15.00    3:06.03  
       40.77  1:29.22  2:17.50  3:06.03                                    
  8 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               3:00.34    3:10.50  
       42.70  1:31.04  2:20.74  3:10.50                                    
  9 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              3:13.15    3:15.64  
       44.72  1:35.38  2:27.15  3:15.64                                    
B - Division  
  1 Castagna, Cole J          14 NCA-SI               3:15.62    2:57.42  
       39.80  1:24.02  2:10.26  2:57.42                                    
  2 Nagy, Chris               14 NCA-SI               3:31.42    3:06.89  
              1:32.03  2:20.42  3:06.89                                    
  3 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               3:33.00    3:07.89  
       42.86  1:30.95  2:20.01  3:07.89                                    
  4 Wu, Michael               13 NCA-SI               3:22.03    3:12.58  
       44.09  1:32.89  3:12.58                                             
  5 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               3:20.00    3:15.34  
       45.45  1:35.14  2:25.93  3:15.34                                    
  6 Rubio, Fede               14 SBA-SI               3:26.01    3:15.39  
       43.80  1:32.67  2:23.50  3:15.39                                    
  7 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI              3:32.99    3:16.72  
       45.74  1:33.91  2:25.38  3:16.72                                    
  8 Weng, Max N               12 NCA-SI               3:30.00    3:17.02  
       43.65  1:33.91  2:26.75  3:17.02                                    
  9 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               3:20.00    3:18.71  
       46.39  1:37.45  2:29.15  3:18.71                                    
 10 Dziuk, William            14 NCA-SI               3:25.57    3:19.00  
       44.08  1:34.83  2:27.44  3:19.00                                    
 11 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               3:18.57    3:19.14  
       44.97  1:35.93  2:27.85  3:19.14                                    
 12 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               3:27.06    3:19.68  
       49.03  1:42.47  2:31.32  3:19.68                                    
 13 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               3:24.72    3:23.03  
              1:40.31  2:32.56  3:23.03                                    
 14 Rapp, Nicki D             12 NCA-SI               3:18.85    3:25.13  
       49.20  1:40.72  2:34.23  3:25.13                                    
 15 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI               3:33.00    3:29.40  
       46.40  1:40.78  3:29.40                                             
 16 Sosa, Brian               12 WAVE-SI              3:30.11    3:34.16  
       51.69  1:45.35  2:40.04  3:34.16                                    
 17 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               3:31.85    3:34.18  
              1:45.33  2:41.60  3:34.18                                    
 18 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI               3:33.00    3:40.15  
       51.42  1:48.09  2:45.17  3:40.15                                    
 19 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI               3:33.00    4:08.31  
       57.28  2:00.26  3:05.45  4:08.31                                    
 
Event 74  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 37.37      37.88  
  2 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI                 40.63      40.05  
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 43.60      43.79  
B - Division  
  1 Yang, Jeffrey              8 SBA-SI                 53.30      46.15  
  2 Vorndam, Emory J           8 FAST-SI                53.30      51.50  
  3 Gidley, Kyle W             7 SBA-SI                 52.79      52.98  
  4 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                 53.30      54.01  
 
Event 76  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI                 34.31      33.24  
  2 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI                 34.56      33.83  
  3 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI                 34.12      34.01  
  4 Martinez, Edgar           10 SBA-SI                 34.16      34.46  
  5 Silva, Roman A            10 SBA-SI                 35.39      34.55  
  6 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI                 34.66      34.84  
  7 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI                 37.28      35.75  
  8 Seto, Ronald              10 SSD-SI                 36.70      36.08  
  9 Guzman, Braden T           9 NCA-SI                 35.84      36.55  
 10 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 37.45      36.97  
B - Division  
  1 Song, Ethan R             10 NCA-SI                 38.75      34.27  
  2 Yang, Vincent             10 SBA-SI                 38.65      35.31  
  3 Del Orbe, Christian A     10 NCA-SI                 38.15      37.59  
  4 Stein, Lukas A             9 NCA-SI                 38.27      38.03  
  5 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 41.34      38.92  
  6 Campbell, Rios C           9 FAST-SI                38.79      39.31  
  7 Soukup, Lawson S           9 SBA-SI                 41.50      41.22  
  8 Putnam, Jack T            10 NCA-SI                 41.50      41.97  
  9 Wu, Gabriel                9 NCA-SI                 41.31      42.44  
 10 Hernandez, Daniel         10 SBA-SI                 41.50      43.80  
 11 Ruelas, Carlos Z           9 WAVE-SI                41.49      44.50  
 12 Valdez, Diego H            9 NCA-SI                 41.50      46.74  
 
Event 78  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI                 30.47      30.70  
  2 Han, Alexander Q          11 NCA-SI                 30.96      30.72  
  3 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI                 30.72      30.78  
  4 Weng, Max N               12 NCA-SI                 32.87      31.75  
  5 Hughes, Colby             12 SBA-SI                 31.59      31.92  
  6 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI                32.81      32.50  
B - Division  
  1 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI                 37.60      32.82  
  2 Cummings, James           11 SBA-SI                 37.60      33.05  
  3 Reynolds, Patrick B       11 HSA-SI                 35.37      35.43  
  4 Halsey, Tyler L           12 NCA-SI                 34.88      35.52  
  4 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI                 36.00      35.52  
  6 Federico, Roman J         12 NCA-SI                 35.35      35.59  
  7 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI                 34.99      35.68  
  8 Kelly, Ryder J            11 NCA-SI                 37.60      36.23  
  9 Ahrendt, Donovan D        12 NCA-SI                 37.60      39.37  
 10 O'Reilly, Oliver H        11 NCA-SI                 37.60      40.76  
 11 Schalge, Blake            11 SBA-SI                 37.60      43.78  
 12 Julian, Garren G          11 SBA-SI                 37.60      46.31  
 
Event 80  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hernandez, Nathan D       14 HSA-SI                 25.45      25.61  
  2 Parker, Matt S            13 NCA-SI                 26.16      25.67  
  3 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI                 26.94      26.36  
  4 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI                 28.67      26.88  
  5 Gomez, Samuel             14 SBA-SI                 26.88      27.42  
  6 Ellis, Braden M           13 NCA-SI                 28.23      27.44  
  7 Kangiszer, Gyula V        14 WSST-SI                27.48      27.56  
  8 Simpson, Aidan A          14 ICAC-SI                28.05      28.02  
  9 Ladman, Adam W            13 NCA-SI                 28.74      28.09  
 10 Colombo, Lucas J          13 HSA-SI                 29.14      28.19  
 11 Jenov, George A           14 ICAC-SI                28.40      28.25  
 12 Kinney, Skylar D          14 SBA-SI                 27.65      28.44  
 13 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI                 30.10      28.90  
 14 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 29.11      28.99  
 15 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI                 29.79      29.13  
 16 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI                29.86      29.36  
B - Division  
  1 Lopez, Abraham            13 NCA-SI                 32.87      27.91  
  2 Covert, James M           14 HSA-SI                 30.56      28.51  
  3 Nguyen, Deion A           13 PQAC-SI                33.00      29.02  
  4 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI                 31.42      29.08  
  5 Nagy, Chris               14 NCA-SI                 31.47      29.53  
  6 Palguta, Brenden R        13 NCA-SI                 31.96      29.67  
  7 Rubio, Fede               14 SBA-SI                 31.49      29.97  
  8 Shi, Richard B            14 NCA-SI                 32.00      30.73  
  9 Dziuk, William            14 NCA-SI                 31.34      30.76  
 10 Castagna, Cole J          14 NCA-SI                 32.05      30.78  
 11 Le, Dylan Q               13 UN-SI                  31.38      31.10  
 12 McCabe, Porter J          13 SSD-SI                 31.96      31.19  
 13 Hernandez, Samuel         13 SBA-SI                 30.87      31.37  
 14 Taquino, Colin R          13 HSA-SI                 33.00      31.61  
 15 Mes, Dylan G              13 NCA-SI                 31.07      31.65  
 16 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI                 32.72      31.79  
 17 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI                 31.56      31.80  
 18 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI                 33.00      33.77  
 19 Seay, Aiden G             14 NCA-SI                 33.00      33.80  
 
Event 82  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Vargas, Oscar             16 SBA-SI                 26.19      26.69  
  2 Hail, Garrett A           17 SBA-SI                 26.31      27.52  
  3 Kuhn, Brian T             17 HSA-SI                 27.80      27.81  
  4 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI                 28.63      27.95  
  5 Soriano, Zedric           16 SBA-SI                 28.56      28.43  
  6 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI                 27.84      29.22  
  7 Cuellar, Rafel            17 SBA-SI                 29.16      29.81  
B - Division  
  1 Camarillo, Emilio         15 SBA-SI                 32.13      27.69  
  2 Boyd, Jacob R             15 ICAC-SI                32.50      29.21  
  3 Jimenez, Adrian S         15 WSST-SI                30.91      30.77  
  4 Resendiz Morales, Edwin   15 WAVE-SI                32.49      34.03  
 
Event 84  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 47.51      52.14  
B - Division  
  1 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 56.02      59.87  
 -- Yang, Jeffrey              8 SBA-SI               1:03.20         DQ  
 -- Estrada-Gonzalez, Elian    7 WAVE-SI              1:03.19         DQ  
Non-Award Division  
  1 Mikhailenko, Dominick      7 NCA-SI                    NT      58.78  
 
Event 86  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Jacob D           10 NCA-SI               1:27.68    1:19.61  
       38.27  1:19.61                                                      
  2 Estrada, Pablo S          10 SBA-SI               1:21.36    1:23.42  
       37.55  1:23.42                                                      
  3 Ryan, Cormac L            10 NCA-SI               1:30.03    1:28.21  
       40.50  1:28.21                                                      
  4 Krebs, Reid N             10 WSST-SI              1:31.94    1:30.94  
       42.05  1:30.94                                                      
  5 Martinez, Edgar           10 SBA-SI               1:26.47    1:31.27  
       41.59  1:31.27                                                      
  6 Guzman, Braden T           9 NCA-SI               1:29.59    1:32.26  
       43.17  1:32.26                                                      
  7 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:39.99    1:33.17  
       42.94  1:33.17                                                      
  8 Seto, Ronald              10 SSD-SI               1:40.44    1:37.81  
B - Division  
  1 Eckel, Ken I              10 NCA-SI               1:49.80    1:29.36  
       40.11  1:29.36                                                      
  2 Song, Ethan R             10 NCA-SI               1:45.63    1:32.83  
       42.36  1:32.83                                                      
  3 Lofthus, Aslan C           9 SBA-SI               1:49.80    1:34.55  
       43.26  1:34.55                                                      
  4 Zhao, Aaron               10 NCA-SI               1:45.00    1:43.41  
       44.93  1:43.41                                                      
  5 Putnam, Jack T            10 NCA-SI               1:49.80    1:46.32  
       49.76  1:46.32                                                      
  6 Castillo Hernandez, Juan   8 SBA-SI               1:49.80    1:48.57  
  7 Valdez, Diego H            9 NCA-SI               1:49.80    1:51.35  
       50.53  1:51.35                                                      
 
Event 88  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cairns, Joseph C          12 NCA-SI               1:12.81    1:10.94  
       33.34  1:10.94                                                      
  2 Hughes, Colby             12 SBA-SI               1:12.61    1:11.81  
       34.88  1:11.81                                                      
  3 Palmroos, Ian E           12 NCA-SI               1:13.11    1:13.29  
  4 Ryan, Cathal O            12 NCA-SI               1:13.41    1:16.20  
       34.45  1:16.20                                                      
B - Division  
  1 Gotsch, Kota L            12 NCA-SI               1:30.00    1:24.64  
       38.02  1:24.64                                                      
  2 Fonzo, Nick C             11 NCA-SI               1:36.10    1:27.42  
       40.12  1:27.42                                                      
  3 McCleary, Thomas M        12 NCA-SI               1:36.10    1:28.95  
       39.25  1:28.95                                                      
  4 Gonzalez Siller, Angel J  12 WAVE-SI              1:36.09    1:41.68  
       42.76  1:41.68                                                      
  5 Nunan, Jack O             12 NCA-SI               1:36.10    1:45.36  
 -- Han, Alexander Q          11 NCA-SI               1:35.00         DQ  
       39.40       DQ                                                      
 -- Halsey, Tyler L           12 NCA-SI               1:36.10         DQ  
 
Event 90  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Parker, Matt S            13 NCA-SI               1:03.29    1:02.36  
       30.02  1:02.36                                                      
  2 Lopez, Abraham            13 NCA-SI               1:04.09    1:03.06  
       29.99  1:03.06                                                      
  3 Kinney, Skylar D          14 SBA-SI               1:02.86    1:05.64  
       30.32  1:05.64                                                      
  4 Schalge Jr, Troy D        14 SBA-SI               1:08.31    1:06.44  
       31.49  1:06.44                                                      
  5 Zhu, Lan                  13 NCA-SI               1:07.10    1:06.55  
       30.67  1:06.55                                                      
  6 Hernandez, Nathan D       14 HSA-SI               1:03.59    1:06.59  
  7 Brown, Lucius Y           13 NCA-SI               1:10.08    1:09.96  
       31.37  1:09.96                                                      
  8 Paiz, Nathan B            14 ICAC-SI              1:10.36    1:10.07  
       34.66  1:10.07                                                      
  9 Ladman, Adam W            13 NCA-SI               1:10.50    1:10.43  
       33.08  1:10.43                                                      
 10 McCabe, Porter J          13 SSD-SI               1:12.15    1:10.93  
       35.17  1:10.93                                                      
 11 Le, Dylan Q               13 UN-SI                1:11.48    1:11.06  
       33.60  1:11.06                                                      
 12 Bjornstad, Nathaniel E    14 SBA-SI               1:10.39    1:11.57  
       32.43  1:11.57                                                      
 13 Ellis, Braden M           13 NCA-SI               1:11.73    1:11.62  
 14 Brooker l l l, Georgie A  13 NCA-SI               1:15.03    1:13.31  
 15 Nagy, Chris               14 NCA-SI               1:15.32    1:14.06  
       35.43  1:14.06                                                      
 16 Mes, Dylan G              13 NCA-SI               1:14.23    1:19.07  
       37.37  1:19.07                                                      
B - Division  
  1 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:23.60    1:12.53  
       35.10  1:12.53                                                      
  2 Nguyen, Deion A           13 PQAC-SI              1:23.60    1:13.34  
       35.07  1:13.34                                                      
  3 Shi, Richard B            14 NCA-SI               1:17.76    1:14.18  
       34.82  1:14.18                                                      
  4 Wu, Michael               13 NCA-SI               1:19.57    1:16.06  
       34.33  1:16.06                                                      
  5 Stoffels, Kai B           13 NCA-SI               1:20.00    1:17.20  
       36.13  1:17.20                                                      
  6 Jenov, George A           14 ICAC-SI              1:19.62    1:18.65  
       35.57  1:18.65                                                      
  7 Saiadian, Arthur          13 SBA-SI               1:23.11    1:20.45  
  8 Seay, Aiden G             14 NCA-SI               1:23.60    1:21.39  
  9 Chen, Alec G              13 SSD-SI               1:22.99    1:21.89  
       37.99  1:21.89                                                      
 10 Taquino, Colin R          13 HSA-SI               1:23.60    1:24.68  
       38.69  1:24.68                                                      
 11 Johnson, Ansel R          13 NCA-SI               1:23.60    1:25.96  
       39.33  1:25.96                                                      
 12 Anderson, Calvin P        14 NCA-SI               1:23.60    1:33.03  
       41.61  1:33.03                                                      
 
Event 92  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Vargas, Oscar             16 SBA-SI               1:00.24    1:03.26  
       30.00  1:03.26                                                      
  2 Dickman, Austin T         16 HSA-SI               1:04.78    1:04.72  
       30.20  1:04.72                                                      
  3 Inzunza, Edwin O          15 SBA-SI               1:09.58    1:10.95  
  4 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:12.01    1:15.61