Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/5/17 06:21 PM
            2017 SI SBA AB All Ages South Meet - 11/4/17 to 11/5/17            
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:41.80  A
        2:56.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               2:24.03    2:17.64 A      
       31.54  1:06.98  1:43.13  2:17.64                                    
  2 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              2:28.32    2:27.98 A      
       34.25  1:12.41  1:51.77  2:27.98                                    
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               2:32.86    2:28.38 A      
       33.36  1:12.43  1:51.86  2:28.38                                    
B - Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI               2:42.00    2:42.53 B      
       37.55  1:19.64  2:02.43  2:42.53                                    
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                2:51.93    2:45.15 B      
       37.10  1:21.71  2:04.35  2:45.15                                    
  3 Huang, Ryan                9 SSD-SI               2:55.99    3:12.12        
       40.70  1:33.11  2:24.87  3:12.12                                    
 
Event 4  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.60  A
        2:37.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              2:02.78    2:03.33 A      
       27.92    58.46  1:31.27  2:03.33                                    
  2 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        2:07.77    2:06.63 A      
       29.41  1:02.11  1:35.30  2:06.63                                    
  3 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                2:06.13    2:07.35 A      
       29.16  1:01.70  1:34.96  2:07.35                                    
  4 Yang, Ray H               12 SDAC-SI              2:07.90    2:09.83 A      
       30.49  1:04.21  1:37.87  2:09.83                                    
  5 Lightner, Caspar L        11 SDY-SI               2:14.03    2:10.13 A      
       29.55  1:02.81  1:37.06  2:10.13                                    
  6 Nguyen, Joseph B          12 PS-SI                2:19.81    2:15.78 A      
       31.54  1:06.13  1:41.66  2:15.78                                    
  7 Silva, Roman A            11 SBA-SI               2:23.51    2:19.29 A      
       30.63  1:05.81  1:43.37  2:19.29                                    
  8 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               2:20.63    2:24.28 A      
       31.45  1:08.53  1:47.11  2:24.28                                    
  9 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               2:22.41    2:24.91 B      
       32.96  1:11.13  1:48.73  2:24.91                                    
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:25.50    2:11.75 A      
       29.77  1:03.74  1:38.55  2:11.75                                    
  2 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:26.75    2:19.80 A      
       31.74  1:07.55  1:44.62  2:19.80                                    
  3 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              2:27.05    2:21.91 A      
       32.71  1:08.94  1:45.80  2:21.91                                    
  4 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                2:36.18    2:23.79 A      
       34.18  1:11.14  1:48.29  2:23.79                                    
  5 Montoro, Michel F         12 PS-SI                2:25.60    2:25.46 B      
       32.50  1:09.49  1:47.85  2:25.46                                    
  6 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI              2:31.85    2:27.00 B      
       35.25  1:13.64  1:51.32  2:27.00                                    
  7 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                2:33.93    2:27.13 B      
       32.64  1:10.23  1:48.42  2:27.13                                    
  8 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI               2:25.61    2:30.56 B      
       32.95  1:11.55  2:30.56                                             
 
Event 6  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          39.40  A
          47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 31.99      31.35 A      
  2 Ho, Derek J                8 PS-SI                  32.94      32.85 A      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 34.08      33.24 A      
  4 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 34.98      35.20 A      
  5 Colombo, Daniel J          8 HSA-SI                 35.93      35.97 A      
  6 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  37.17      37.20 A      
  7 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                 38.02      39.49 B      
B - Division  
  1 Estrada, Elian S           8 WAVE-SI                42.50      38.72 A      
  2 Magers, Sebass J           7 CSA-SI                 40.98      39.10 A      
  3 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 42.03      39.43 B      
  4 Barden, Willie J           8 HSA-SI                 40.77      39.82 B      
  5 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  43.63      42.51 B      
  6 Aldrete, Nicolas           8 IVDA-SI                43.30      45.09 B      
  7 Calma, James Christian C   7 SBA-SI                 45.59      46.54 B      
  8 Chen, Jasper J             6 PS-SI                  46.15      48.45        
  9 Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                 47.30      50.73        
 
Event 8  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          34.10  A
          37.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI                 28.92      28.65 A      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  29.50      28.94 A      
  3 Wong, Ederick J            9 PS-SI                  28.64      29.01 A      
  4 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 32.82      32.70 A      
  5 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  33.91      34.08 A      
B - Division  
  1 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  35.83      35.60 B      
  2 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI                 35.76      35.65 B      
  3 Nguyen, Jace L            10 SDAC-SI                34.87      35.70 B      
  4 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 35.23      36.34 B      
  5 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 36.99      38.55        
  6 Loorya, Austin R          10 HSA-SI                 37.20      39.31        
  7 Mullen, Peyton W          10 SDY-SI                 37.10      40.01        
Non-Award Division  
  1 Roh, Henry H               9 PS-SI                  45.59      38.99        
 
Event 10  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.80  A
          33.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                25.21      25.25 A      
  2 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                  27.17      26.70 A      
  3 Lightner, Caspar L        11 SDY-SI                 27.90      27.57 A      
  4 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                27.79      28.00 A      
  5 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 29.25      28.47 A      
  6 Silva, Roman A            11 SBA-SI                 29.44      28.92 A      
  7 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI                30.30      29.54 A      
  8 Golu, Alexander D         12 MRA-SI                 29.82      29.68 A      
  9 Drake, Cameron V          12 HSA-SI                 29.29      29.97 A      
 10 Montoro, Michel F         12 PS-SI                  30.22      30.20 A      
 11 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI                 30.60      30.39 A      
 12 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI                 30.55      30.80 A      
B - Division  
  1 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI                 30.82      29.92 A      
  2 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                  31.80      30.54 A      
  3 Julian, Garren G          12 SBA-SI                 32.02      30.67 A      
  4 Martinez, Max             12 SBA-SI                 33.60      31.57 B      
  5 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI                 31.61      31.59 B      
  6 Zhuang, Timothy C         11 SDY-SI                 31.55      31.90 B      
  7 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI                 32.17      31.91 B      
  8 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  31.47      32.10 B      
  9 Cruz, Joshua              11 SBA-SI                 33.60      32.14 B      
 10 Johnson, Zane I           11 UN-SI                  31.12      32.36 B      
 11 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 33.60      33.00 B      
 12 Johnson, Sean M           12 SBA-SI                 33.60      34.09        
 13 Hayden, Jacob M           11 SBA-SI                 33.60      36.27        
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          47.00  A
          56.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Derek J                8 PS-SI                  37.04      35.32 A      
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 35.76      35.93 A      
  3 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  38.23      38.52 A      
  4 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 42.46      40.41 A      
  5 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  43.93      41.71 A      
  6 Colombo, Daniel J          8 HSA-SI                 45.11      44.05 A      
B - Division  
  1 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  52.95      49.19 B      
  2 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 52.01      54.02 B      
  3 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  56.01      54.28 B      
  4 Barden, Willie J           8 HSA-SI                 56.40      57.25        
 
Event 14  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.20  A
          41.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                  29.55      29.59 A      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  33.57      32.75 A      
  3 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI                 34.71      34.41 A      
  4 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 35.60      34.59 A      
  5 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI                 33.97      34.86 A      
  6 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 36.15      38.45 B      
B - Division  
  1 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  39.47      38.63 B      
  2 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI                 41.14      39.14 B      
  3 Nguyen, Jace L            10 SDAC-SI                41.38      39.96 B      
  4 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 41.60      40.69 B      
  5 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  41.43      42.43        
 
Event 16  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.50  A
          37.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                28.60      28.34 A      
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  28.75      28.59 A      
  3 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                  28.72      29.32 A      
  4 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                  31.04      30.85 A      
  5 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI                32.40      32.23 A      
  6 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 32.05      32.25 A      
  7 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI                 33.23      32.33 A      
  8 Johnson, Zane I           11 UN-SI                  34.41      33.46 A      
  9 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                33.23      33.84 A      
 10 Montoro, Michel F         12 PS-SI                  33.89      34.15 A      
 11 Drake, Cameron V          12 HSA-SI                 33.16      36.45 B      
B - Division  
  1 Scott, Brayden T          12 PS-SI                  36.32      31.54 A      
  2 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 35.66      32.49 A      
  3 Cruz, Joshua              11 SBA-SI                 34.60      32.95 A      
  4 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  36.70      34.12 A      
  5 Golu, Alexander D         12 MRA-SI                 35.61      34.75 B      
  6 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI                37.70      35.22 B      
  7 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI                 36.00      35.71 B      
  8 Krebs, Reid N             11 Wind N Sea-SI          35.18      36.81 B      
  9 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI                 35.12      36.99 B      
 10 Johnson, Sean M           12 SBA-SI                 37.70      38.01        
 11 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 37.70      38.44        
 12 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI                 37.70      38.93        
 
Event 18  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          46.80  A
          56.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Derek J                8 PS-SI                  42.30      38.09 A      
  2 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 40.21      39.56 A      
  3 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI                 41.93      42.51 A      
  4 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI                 45.26      42.83 A      
  5 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  41.73      46.90 B      
 -- Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  41.80         DQ        
B - Division  
  1 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  48.61      46.88 B      
  2 Finn, Elliot O             8 PS-SI                  49.71      48.48 B      
  3 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                 49.81      48.97 B      
  4 Finn, Asher L              8 PS-SI                  52.42      52.13 B      
  5 Estrada, Elian S           8 WAVE-SI                50.16      52.72 B      
  6 McCance, Nate N            8 HSA-SI                 51.75      53.00 B      
  7 Labrada, Carlitos A        8 SBA-SI                 56.30      57.83        
 -- Magers, Sebass J           7 CSA-SI                 54.59         DQ        
Non-Award Division  
  1 Calma, James Christian C   7 SBA-SI                 59.79      57.77        
 
Event 20  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.40  A
          44.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                  33.50      32.60 A      
 -- Wong, Ederick J            9 PS-SI                  34.22         DQ        
B - Division  
  1 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 40.85      39.10 A      
  2 Nguyen, Jace L            10 SDAC-SI                41.55      40.60 B      
  3 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI                 41.36      41.99 B      
  4 Meyer, Jack T              9 HSA-SI                 43.02      42.82 B      
  5 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI                 43.85      43.14 B      
  6 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  43.37      45.36        
  7 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 43.72      45.81        
 
Event 22  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.60  A
          40.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                29.75      29.23 A      
  2 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                  30.23      30.91 A      
  3 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  33.68      31.43 A      
  4 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                  35.40      34.09 A      
  5 Scott, Brayden T          12 PS-SI                  35.42      34.15 A      
  6 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 35.42      35.17 A      
  7 Nguyen, Joseph B          12 PS-SI                  35.06      35.38 A      
  8 Martinez, Edgar           11 SBA-SI                 36.26      35.56 A      
  9 Montoro, Michel F         12 PS-SI                  35.80      35.76 A      
 10 Silva, Roman A            11 SBA-SI                 35.78      36.70 B      
 11 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI                 35.32      36.80 B      
 12 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI                 35.84      39.14 B      
B - Division  
  1 Golu, Alexander D         12 MRA-SI                 36.79      36.57 A      
  2 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI                 37.47      36.78 B      
  3 Martinez, Max             12 SBA-SI                 40.00      36.95 B      
  4 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI                38.65      38.48 B      
  5 Krebs, Reid N             11 Wind N Sea-SI          39.81      38.55 B      
  6 Cruz, Joshua              11 SBA-SI                 40.00      39.25 B      
  7 Julian, Garren G          12 SBA-SI                 40.00      39.38 B      
  8 Lewandowski, Justin P     12 PS-SI                  39.38      39.72 B      
  9 Johnson, Sean M           12 SBA-SI                 40.00      40.98        
 10 Zhuang, Timothy C         11 SDY-SI                 38.22      41.68        
 11 Coziahr, Will D           12 SBA-SI                 40.00      42.22        
Non-Award Division  
  1 Johnson, Zane I           11 UN-SI                  50.47      37.43 B      
 
Event 24  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          51.00  A
        1:01.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI                 46.98      46.59 A      
  2 Estrada, Elian S           8 WAVE-SI                50.02      53.78 B      
B - Division  
  1 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                  51.32      50.05 A      
  2 Diep, Ethan G              7 PS-SI                  53.47      51.68 B      
  3 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                  53.04      53.70 B      
  4 Finn, Asher L              8 PS-SI                  53.55      55.43 B      
  5 Chen, Jasper J             6 PS-SI                  58.30      55.84 B      
  6 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI                 54.46      56.51 B      
  7 Zhang, Eric J              8 PS-SI                  56.11      56.59 B      
 -- Finn, Elliot O             8 PS-SI                1:00.89         DQ        
Non-Award Division  
  1 Calma, James Christian C   7 SBA-SI               1:09.07    1:10.56        
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  A
          49.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                  35.22      34.92 A      
  2 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI                 41.61      42.53 A      
  3 Mullen, Peyton W          10 SDY-SI                 44.85      44.86 A      
 -- Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI                 40.68         DQ        
B - Division  
  1 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                  45.67      45.25 A      
  2 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI                 48.22      45.34 A      
  3 Loorya, Austin R          10 HSA-SI                 49.80      48.56 B      
  4 Huang, Ryan                9 SSD-SI                 48.99      50.06        
  5 Woo, Alexander H          10 PS-SI                  47.74      50.33        
Non-Award Division  
  1 Roh, Henry H               9 PS-SI                  58.86      50.46        
 
Event 28  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          41.00  A
          44.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI                38.31      36.48 A      
  2 Drake, Cameron V          12 HSA-SI                 39.37      42.23 B      
B - Division  
  1 Chu, Jacob G              11 PS-SI                  43.15      37.45 A      
  2 Scott, Brayden T          12 PS-SI                  42.34      40.70 A      
  3 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI                41.09      40.87 A      
  4 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI                 42.79      42.69 B      
  5 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI                 41.97      43.32 B      
  6 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI                 44.80      44.25 B      
  7 Martinez, Max             12 SBA-SI                 44.80      44.26 B      
  8 Julian, Garren G          12 SBA-SI                 44.80      44.72 B      
  9 Johnson, Sean M           12 SBA-SI                 44.80      47.75        
 
Event 30  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
        1:38.50  A
        1:58.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:22.10    1:22.29 A      
       38.66  1:22.29                                                      
  2 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:36.52    1:35.45 A      
       44.23  1:35.45                                                      
B - Division  
  1 Colombo, Daniel J          8 HSA-SI               1:48.48    1:39.46 B      
       44.65  1:39.46                                                      
  2 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:43.47    1:44.78 B      
       50.12  1:44.78                                                      
  3 Estrada, Elian S           8 WAVE-SI              1:40.70    1:52.91 B      
       54.38  1:52.91                                                      
  4 McCance, Nate N            8 HSA-SI               1:50.34    1:54.19 B      
       54.08  1:54.19                                                      
 -- Finn, Asher L              8 PS-SI                1:58.20         DQ        
       57.74       DQ                                                      
 -- Finn, Elliot O             8 PS-SI                1:58.20         DQ        
       52.97       DQ                                                      
 -- Magers, Sebass J           7 CSA-SI               1:54.82         DQ        
       50.56       DQ                                                      
 
Event 32  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.90  A
        1:34.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                1:09.11    1:10.30 A      
       32.81  1:10.30                                                      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:15.66    1:13.41 A      
       33.62  1:13.41                                                      
  3 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               1:26.25    1:26.86 A      
       41.46  1:26.86                                                      
 -- Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:24.92         DQ        
       37.95       DQ                                                      
B - Division  
  1 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:30.26    1:19.81 A      
       37.45  1:19.81                                                      
  2 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:28.33    1:27.44 B      
       42.21  1:27.44                                                      
  3 Hockran, Andrew T         10 CSA-SI               1:34.76    1:34.33 B      
       42.58  1:34.33                                                      
  4 Mullen, Peyton W          10 SDY-SI               1:33.90    1:40.94        
       49.07  1:40.94                                                      
  5 Huang, Ryan                9 SSD-SI               1:33.99    1:41.53        
       50.56  1:41.53                                                      
 -- Loorya, Austin R          10 HSA-SI               1:34.80         DQ        
       54.93                                                               
 
Event 34  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  A
        1:24.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                1:13.52    1:08.17 A      
       33.07  1:08.17                                                      
  2 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        1:11.01    1:09.63 A      
       33.33  1:09.63                                                      
  3 Nguyen, Joseph B          12 PS-SI                1:13.22    1:13.02 A      
       35.21  1:13.02                                                      
  4 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              1:14.66    1:14.45 A      
       34.32  1:14.45                                                      
  5 Lucio Valenzo, Nano J     12 SBA-SI               1:14.15    1:14.49 A      
       35.26  1:14.49                                                      
  6 Scott, Brayden T          12 PS-SI                1:16.18    1:14.65 A      
       33.13  1:14.65                                                      
  7 Golu, Alexander D         12 MRA-SI               1:17.37    1:15.61 A      
       36.72  1:15.61                                                      
  8 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              1:12.12    1:16.05 A      
       35.47  1:16.05                                                      
B - Division  
  1 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                1:24.70    1:19.52 B      
       37.53  1:19.52                                                      
  2 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI              1:22.56    1:20.07 B      
       37.29  1:20.07                                                      
  3 Krebs, Reid N             11 Wind N Sea-SI        1:23.81    1:21.05 B      
       38.20  1:21.05                                                      
  4 Johnson, Zane I           11 UN-SI                1:24.70    1:21.19 B      
       37.73  1:21.19                                                      
  5 Zhuang, Timothy C         11 SDY-SI               1:20.81    1:24.91        
       40.44  1:24.91                                                      
 -- Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI               1:24.70         DQ        
       41.24       DQ                                                      
 
Event 36  Boys 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                        2:50.00    2:40.95        
     1) Ebert, Alan 8                   2) Flores Hidalgo, Andres 8       
     3) Camarillo Moran, Mateo 7        4) Gidley, Kyle W 8               
       44.09  1:27.81  2:40.95                                             
  2 Heartland Swimming Association-SI  'A'                 NT    2:58.98        
     1) McCance, Nate N 8               2) Meyer, Jack T 9                
     3) Colombo, Daniel J 8             4) Barden, Willie J 8             
              1:34.77  2:27.93  2:58.98                                    
 
Event 38  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Imperial Valley Desert Aquatic-SI  'A'            2:20.83    2:07.06        
     1) Manuel, C.J. J 12               2) Duarte, Trypp T 11             
     3) Olivas, Landynn A 11            4) Ostermann, Nathan A 12         
       29.37  1:07.63  1:39.14  2:07.06                                    
 
Event 42  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:10.90  A
        2:22.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI               2:02.81    1:52.35 A      
       25.84    54.68  1:23.84  1:52.35                                    
  2 Amble, Mason S            13 PS-SI                1:56.33    1:52.38 A      
       26.08    54.43  1:23.41  1:52.38                                    
  3 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               2:01.16    1:54.54 A      
       26.22    55.03  1:24.88  1:54.54                                    
  4 Johnson, Christian L      14 UN-SI                1:57.89    1:56.73 A      
       26.49    56.35  1:28.19  1:56.73                                    
  5 Mullen, Ian J             13 SDY-SI               2:05.56    2:00.37 A      
       27.68    58.63  1:30.71  2:00.37                                    
  6 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:01.44    2:01.28 A      
       27.89    58.30  1:30.14  2:01.28                                    
  7 Hawkins, Wyatt J          14 SDY-SI               2:07.05    2:01.89 A      
       27.41    57.79  1:29.99  2:01.89                                    
  8 Walker, Sam G             13 MRA-SI               2:06.22    2:02.34 A      
       28.47    59.69  1:31.67  2:02.34                                    
  9 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:03.37    2:02.54 A      
       27.49    58.24  1:30.46  2:02.54                                    
 10 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:07.83    2:04.66 A      
       29.19  1:01.28  1:33.47  2:04.66                                    
 11 Shi, Richard              14 UN-SI                2:10.63    2:05.57 A      
       29.85  1:01.40  1:33.65  2:05.57                                    
 12 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              2:10.60    2:06.48 A      
       29.08  1:01.49  1:34.72  2:06.48                                    
B - Division  
  1 Croshier-Martucci, Marco  13 SDY-SI               2:11.29    2:05.85 A      
       28.75  1:00.90  1:34.03  2:05.85                                    
  2 Shabel, Josh E            13 PS-SI                2:13.13    2:13.77 B      
       30.50  1:04.09  1:39.07  2:13.77                                    
  3 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               2:21.99    2:16.84 B      
       31.35  1:07.26  1:43.32  2:16.84                                    
  4 Holbel, Adam T            14 PS-SI                2:14.26    2:16.91 B      
       29.69  1:04.09  1:40.24  2:16.91                                    
  5 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI              2:21.07    2:17.31 B      
       31.05  1:06.32  1:42.92  2:17.31                                    
  6 Lee, Jake J               13 PS-SI                2:20.62    2:18.12 B      
       31.74  1:06.32  1:42.47  2:18.12                                    
  7 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI              2:21.32    2:18.52 B      
       31.97  1:07.03  1:43.17  2:18.52                                    
  8 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               2:21.69    2:24.13        
       32.95  1:10.29  1:47.66  2:24.13                                    
 
Event 44  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:04.80  A
        2:16.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gomez, Samuel             15 SBA-SI               1:51.96    1:49.85 A      
       25.67    53.14  1:21.12  1:49.85                                    
  2 Bilhorn, Ryan T           18 PS-SI                1:49.37    1:54.55 A      
       26.14    54.81  1:24.70  1:54.55                                    
  3 Monge, Colin G            16 PS-SI                1:53.40    1:55.70 A      
       26.43    55.32  1:25.54  1:55.70                                    
  4 Eghtedari, Cyrus F        15 PS-SI                1:56.03    1:55.88 A      
       26.61    55.63  1:25.74  1:55.88                                    
  5 Cantrell, Ryan J          17 PS-SI                1:57.74    1:58.62 A      
       27.47    57.02  1:28.15  1:58.62                                    
  6 Lee, Samuel C             15 PS-SI                2:01.95    2:00.02 A      
       27.84    58.30  1:29.39  2:00.02                                    
  7 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               1:58.53    2:00.55 A      
       27.23    57.39  1:28.86  2:00.55                                    
  8 Vergniault, Romain M      16 Wind N Sea-SI        2:00.98    2:02.77 A      
       27.29    57.99  1:30.43  2:02.77                                    
  9 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                1:59.39    2:02.87 A      
       28.30    59.16  1:30.99  2:02.87                                    
B - Division  
  1 Ruiz Ovando, David D      16 SDY-SI               2:15.30    2:07.15 B      
       28.10    59.64  1:33.17  2:07.15                                    
  2 Logan, Griffin T          17 PS-SI                2:13.61    2:10.95 B      
       30.13  1:03.41  1:36.90  2:10.95                                    
  3 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               2:16.20    2:15.72 B      
       31.01  1:05.88  1:41.54  2:15.72                                    
 
Event 46  Boys 11-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:33.30  A
        2:47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                2:06.36    2:08.02 A      
       28.87  1:01.61  1:34.92  2:08.02                                    
  2 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:14.43    2:11.44 A      
       29.80  1:03.71  1:38.05  2:11.44                                    
  3 Le, Dylan Q               14 SSD-SI               2:16.09    2:12.03 A      
       29.41  1:02.48  1:36.70  2:12.03                                    
  4 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                2:17.91    2:17.69 A      
       30.45           1:42.61  2:17.69                                    
  5 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        2:32.81    2:29.28 A      
       33.28  1:11.56  1:50.29  2:29.28                                    
  6 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:29.25    2:29.36 A      
       33.76  1:11.99  1:50.69  2:29.36                                    
  7 Edelstein, Nir            14 PS-SI                2:33.12    2:35.07 B      
       34.47  1:12.72  1:52.85  2:35.07                                    
B - Division  
  1 Johnson, Christian L      14 UN-SI                2:47.30    2:14.50 A      
       28.61  1:02.32  1:38.49  2:14.50                                    
  2 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI               2:40.80    2:34.76 B      
  3 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               2:47.30    2:35.22 B      
       34.11  1:15.18  1:56.08  2:35.22                                    
  4 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               2:47.30    2:51.13        
       36.85  1:21.32  2:06.95  2:51.13                                    
Non-Award Division  
  1 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              2:48.77    2:44.06 B      
       35.45  1:15.79  2:44.06                                             
 
Event 48  Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:21.60  A
        2:34.40  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Cameron J             17 PS-SI                1:58.25    2:01.29 A      
       28.45    59.48  1:29.94  2:01.29                                    
  2 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               2:06.68    2:06.25 A      
       28.27  1:00.06  1:33.06  2:06.25                                    
  3 Zeger, Kai U              15 SSD-SI               2:14.32    2:10.73 A      
       28.62  1:01.70  1:36.17  2:10.73                                    
 -- Zimmerer, Louis D         17 SDY-SI               2:16.15         DQ        
       29.31  1:02.52  1:36.92       DQ                                    
B - Division  
  1 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               2:34.40    2:37.24        
       32.45  1:11.40  1:53.89  2:37.24                                    
 
Event 50  Boys 11-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:50.80  B
        3:06.40  A
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               2:24.80    2:24.63 B      
       32.82  1:09.50  1:46.96  2:24.63                                    
  2 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:25.32    2:30.15 B      
       33.78  1:11.55  1:50.42  2:30.15                                    
  3 Mullen, Ian J             13 SDY-SI               2:48.90    2:32.74 B      
       34.76  1:13.81  1:53.79  2:32.74                                    
  4 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI               2:40.03    2:33.67 B      
       35.49  1:14.39  1:54.42  2:33.67                                    
  5 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               2:39.32    2:41.57 B      
       35.68  1:16.74  1:59.31  2:41.57                                    
  6 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                2:47.11    2:44.79 B      
       38.07  1:20.06  2:02.29  2:44.79                                    
  7 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              2:50.80    2:45.33 B      
       37.25  1:20.62  2:03.73  2:45.33                                    
  8 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:45.00    2:46.98 B      
       38.14  1:22.22  2:04.80  2:46.98                                    
  9 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               2:49.99    2:50.95 A      
       38.68           2:05.45  2:50.95                                    
 10 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:50.80    2:52.72 A      
       37.72  1:22.05  2:06.76  2:52.72                                    
 11 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               2:50.80    2:56.84 A      
       40.30  1:26.95  2:12.90  2:56.84                                    
A - Division  
  1 Rashkovan, Amit           13 PS-SI                2:58.53    2:57.53 A      
       38.83  1:22.66  2:10.25  2:57.53                                    
 
Event 52  Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:43.00  A
        2:57.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Monge, Colin G            16 PS-SI                2:27.03    2:26.30 A      
       33.77  1:11.62  1:49.16  2:26.30                                    
  2 Lee, Samuel C             15 PS-SI                2:25.87    2:26.68 A      
       32.96  1:10.07  1:49.54  2:26.68                                    
  3 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:27.31    2:27.13 A      
       32.68  1:09.97  1:49.12  2:27.13                                    
B - Division  
  1 Logan, Griffin T          17 PS-SI                2:45.57    2:47.55 B      
       36.11  1:19.50  2:03.80  2:47.55                                    
  2 Zimmerer, Louis D         17 SDY-SI               2:45.00    2:48.18 B      
       38.27  1:20.64  2:48.18                                             
  3 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               2:50.40    2:50.35 B      
       40.61  1:22.33  2:06.32  2:50.35                                    
 
Event 54  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:11.30  A
        1:18.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI                 59.84      57.66 A      
       28.15    57.66                                                      
  2 Walker, Sam G             13 MRA-SI               1:02.52    1:03.25 A      
       30.73  1:03.25                                                      
  3 Johnson, Christian L      14 UN-SI                1:04.58    1:05.01 A      
       31.61  1:05.01                                                      
  4 Le, Dylan Q               14 SSD-SI               1:05.99    1:05.56 A      
       32.40  1:05.56                                                      
  5 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:09.47    1:06.22 A      
       33.02  1:06.22                                                      
  6 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               1:05.41    1:07.81 A      
       33.20  1:07.81                                                      
  7 Croshier-Martucci, Marco  13 SDY-SI               1:11.20    1:10.40 A      
       33.64  1:10.40                                                      
  8 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               1:10.51    1:11.15 A      
       34.47  1:11.15                                                      
 -- Frawley, Tytan A          13 CAST-SI              1:10.74         DQ        
       35.11       DQ                                                      
B - Division  
  1 Hawkins, Wyatt J          14 SDY-SI               1:13.07    1:08.03 A      
       33.17  1:08.03                                                      
  2 Shi, Richard              14 UN-SI                1:14.18    1:09.64 A      
       33.46  1:09.64                                                      
  3 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI               1:16.55    1:10.81 A      
       33.99  1:10.81                                                      
  4 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:11.31    1:12.59 B      
       35.12  1:12.59                                                      
  5 Lee, Jake J               13 PS-SI                1:14.76    1:14.42 B      
       36.60  1:14.42                                                      
  6 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI              1:16.30    1:14.90 B      
       35.46  1:14.90                                                      
  7 Hawkins, Colton D         13 SDY-SI               1:17.88    1:15.46 B      
       37.85  1:15.46                                                      
  8 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               1:12.81    1:15.52 B      
       36.99  1:15.52                                                      
 
Event 56  Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:08.20  A
        1:14.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Cantrell, Ryan J          17 PS-SI                  59.03      59.51 A      
       29.80    59.51                                                      
  2 Ho, Cameron J             17 PS-SI                  58.01      59.98 A      
       29.93    59.98                                                      
  3 Fischer, Jack A           17 SBA-SI               1:02.62    1:00.84 A      
       29.97  1:00.84                                                      
  4 Vergniault, Romain M      16 Wind N Sea-SI        1:01.94    1:03.36 A      
       30.19  1:03.36                                                      
  5 Zeger, Kai U              15 SSD-SI               1:07.05    1:05.47 A      
       32.34  1:05.47                                                      
  6 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:04.80    1:05.54 A      
       31.56  1:05.54                                                      
B - Division  
  1 Ruiz Ovando, David D      16 SDY-SI               1:13.45    1:08.50 B      
       32.76  1:08.50                                                      
  2 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               1:14.40    1:17.21        
       37.85  1:17.21                                                      
 
Event 58  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          27.50  A
          30.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Johnson, Christian L      14 UN-SI                  24.04      23.30 A      
  2 D'Agostino, Miles T       14 SBA-SI                 24.90      23.39 A      
  3 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI                 25.36      25.44 A      
  4 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 25.48      25.47 A      
  5 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI                 25.01      25.86 A      
  6 Hawkins, Wyatt J          14 SDY-SI                 26.41      25.95 A      
  7 Mullen, Ian J             13 SDY-SI                 27.01      26.24 A      
  8 Croshier-Martucci, Marco  13 SDY-SI                 26.31      26.33 A      
  9 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                  26.28      26.36 A      
 10 Hughes, Colby             13 SBA-SI                 27.04      26.52 A      
 11 Le, Dylan Q               14 SSD-SI                 27.42      26.53 A      
 12 Holbel, Adam T            14 PS-SI                  26.22      26.54 A      
 13 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI                 26.42      26.91 A      
 14 Frawley, Tytan A          13 CAST-SI                27.09      26.92 A      
 15 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI                26.83      26.96 A      
 16 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI                 27.07      27.59 B      
B - Division  
  1 Shi, Richard              14 UN-SI                  27.92      27.26 A      
  2 Zhuang, Hsiang-Kuang      13 SDY-SI                 28.22      27.67 B      
  3 Aldrete, Sebastian E      13 IVDA-SI                28.79      28.95 B      
  4 Shabel, Josh E            13 PS-SI                  29.62      29.64 B      
  5 Cox, Cavan L              13 MRA-SI                 30.00      29.72 B      
  6 Rashkovan, Amit           13 PS-SI                  29.74      29.75 B      
  7 Hawkins, Colton D         13 SDY-SI                 29.76      30.02        
 
Event 60  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          26.50  A
          28.90  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gomez, Samuel             15 SBA-SI                 23.81      23.85 A      
  2 Fischer, Jack A           17 SBA-SI                 22.95      23.98 A      
  3 Eghtedari, Cyrus F        15 PS-SI                  24.16      24.27 A      
  4 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI                 25.67      24.78 A      
  5 Zimmerer, Louis D         17 SDY-SI                 24.17      24.95 A      
  6 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                  23.91      25.17 A      
  7 Vergniault, Romain M      16 Wind N Sea-SI          24.39      25.34 A      
  8 Cantrell, Ryan J          17 PS-SI                  24.83      25.94 A      
B - Division  
  1 Lee, Samuel C             15 PS-SI                  26.60      25.95 A      
  2 Ruiz Ovando, David D      16 SDY-SI                 27.70      26.40 A      
  3 Logan, Griffin T          17 PS-SI                  27.82      28.12 B      
 
Event 62  Boys 11-14 400 Yard IM
===============================================================================
        5:18.20  A
        5:47.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                4:31.08    4:30.73 A      
       29.09  1:00.53  1:35.96  2:10.87  2:50.07  3:29.72  4:00.96  4:30.73
  2 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               4:38.22    4:40.42 A      
       28.46  1:02.63  1:40.30  2:16.59  2:55.36  3:35.26  4:08.81  4:40.42
  3 Hughes, Colby             13 SBA-SI               5:02.85    4:48.30 A      
       31.62           1:42.66  2:19.30  3:04.73  3:47.59  4:17.02  4:48.30
  4 Walker, Sam G             13 MRA-SI               5:03.66    4:53.40 A      
       30.49  1:06.57  1:44.42  2:21.69  3:04.01  3:46.23  4:20.23  4:53.40
  5 Brecht, Andrew J          11 PS-SI                5:06.01    5:02.88 A      
       33.40  1:11.54  1:50.12  2:28.11  3:10.81  3:53.97  4:28.33  5:02.88
  6 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               4:52.56    5:04.41 A      
       30.06  1:05.73  1:48.78  2:30.81  3:13.23  3:56.14  4:29.69  5:04.41
B - Division  
  1 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI               5:45.11    5:19.39 B      
       33.18           1:55.02  2:38.06  3:21.31  4:06.78  4:43.92  5:19.39
  2 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               5:40.00    5:32.06 B      
       35.51  1:18.19           2:43.53  3:29.64  4:16.88  5:32.06         
  3 Shabel, Josh E            13 PS-SI                5:31.47    5:38.94 B      
       36.61  1:16.37  1:58.61  2:41.94  3:35.48  4:28.18  5:03.05  5:38.94
  4 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               5:47.30    5:46.76 B      
       36.72  1:21.80  2:05.98  2:48.60  3:40.16  4:33.03  5:11.82  5:46.76
Non-Award Division  
  1 Edelstein, Nir            14 PS-SI                6:33.00    5:22.22 B      
       33.50  1:12.16  1:55.81  2:38.86  3:23.90  4:09.19  4:46.51  5:22.22
 
Event 64  Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
        5:01.20  A
        5:28.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Ho, Cameron J             17 PS-SI                4:18.59    4:26.70 A      
       28.25    59.60  1:34.88  2:09.51  2:48.13  3:26.45  3:57.12  4:26.70
  2 Zeger, Kai U              15 SSD-SI               4:34.11    4:32.91 A      
       28.43  1:02.08  1:39.65  2:18.20  2:52.97  3:30.10  4:02.46  4:32.91
  3 Bilhorn, Ryan T           18 PS-SI                4:21.42    4:38.43 A      
       27.70  1:01.49  1:39.21  2:16.18  2:55.23  3:35.36  4:07.17  4:38.43
  4 Monge, Colin G            16 PS-SI                4:27.12    4:43.38 A      
       29.62  1:03.67  1:43.51  2:22.63  3:02.40  3:41.15  4:12.33  4:43.38
  5 Rascon, Esteban           15 SBA-SI               4:51.10    4:45.15 A      
       28.66  1:01.61  1:39.26  2:16.08  2:58.48  3:41.73  4:13.90  4:45.15
  6 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                4:55.43    4:57.63 A      
       30.78  1:07.76  1:45.81  2:23.08  3:04.45  3:46.21  4:21.93  4:57.63
 
Event 66  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:18.20  A
        1:25.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              1:05.25    1:01.53 A      
       29.16  1:01.53                                                      
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:08.01    1:02.52 A      
       29.55  1:02.52                                                      
  3 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                1:05.24    1:04.68 A      
       29.83  1:04.68                                                      
  4 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                1:10.52    1:08.75 A      
       31.30  1:08.75                                                      
  5 Silva, Roman A            11 SBA-SI               1:16.04    1:08.99 A      
       32.15  1:08.99                                                      
  6 Lightner, Caspar L        11 SDY-SI               1:12.80    1:09.09 A      
       31.90  1:09.09                                                      
  7 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        1:11.11    1:09.68 A      
       32.69  1:09.68                                                      
  8 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              1:11.72    1:10.42 A      
       32.65  1:10.42                                                      
  9 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               1:12.26    1:11.28 A      
       33.52  1:11.28                                                      
 10 Johnson, Zane I           11 UN-SI                1:10.46    1:12.41 A      
       33.87  1:12.41                                                      
 11 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               1:16.89    1:16.15 A      
       34.42  1:16.15                                                      
B - Division  
  1 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               1:25.29    1:16.07 A      
       35.18  1:16.07                                                      
  2 Cruz, Joshua              11 SBA-SI               1:25.00    1:16.31 A      
       35.84  1:16.31                                                      
  3 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI               1:23.40    1:17.00 A      
       36.42  1:17.00                                                      
  4 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                1:23.56    1:18.54 B      
       35.97  1:18.54                                                      
  5 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI               1:21.52    1:24.13 B      
       37.88  1:24.13                                                      
  6 Johnson, Sean M           12 SBA-SI               1:25.30    1:35.90        
       41.12  1:35.90                                                      
 -- Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               1:19.09         DQ        
       34.72       DQ                                                      
 
Event 68  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.40  A
        1:37.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                1:08.85    1:06.58 A      
       30.93  1:06.58                                                      
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:16.28    1:11.99 A      
       34.55  1:11.99                                                      
  3 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               1:23.51    1:18.66 A      
       35.20  1:18.66                                                      
  4 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI               1:25.35    1:22.99 A      
       38.45  1:22.99                                                      
  5 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:25.00    1:24.26 A      
  6 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:27.23    1:24.34 A      
       35.52  1:24.34                                                      
B - Division  
  1 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:30.00    1:28.31 A      
  2 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:29.47    1:29.96 B      
       42.64  1:29.96                                                      
 
Event 70  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.20  A
        1:12.20  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI                55.11      56.21 A      
       27.29    56.21                                                      
  2 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                1:00.33      58.84 A      
       28.37    58.84                                                      
  3 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        1:00.55      58.91 A      
       28.70    58.91                                                      
  4 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:00.96      58.97 A      
       28.76    58.97                                                      
  5 Lightner, Caspar L        11 SDY-SI               1:01.40    1:00.91 A      
       29.50  1:00.91                                                      
  6 Nguyen, Joseph B          12 PS-SI                1:02.90    1:02.74 A      
       30.81  1:02.74                                                      
  7 Silva, Roman A            11 SBA-SI               1:03.33    1:03.11 A      
       30.74  1:03.11                                                      
  8 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              1:02.45    1:03.35 A      
       29.95  1:03.35                                                      
  9 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               1:05.41    1:05.20 A      
       31.58  1:05.20                                                      
 10 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               1:05.63    1:05.91 A      
       31.94  1:05.91                                                      
 11 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:05.30    1:06.41 B      
       32.09  1:06.41                                                      
 12 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               1:02.85    1:07.59 B      
       31.81  1:07.59                                                      
B - Division  
  1 Montoro, Michel F         12 PS-SI                1:06.61    1:05.85 A      
       31.34  1:05.85                                                      
  2 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI              1:07.98    1:06.71 B      
       32.64  1:06.71                                                      
  3 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI               1:06.40    1:07.87 B      
       32.86  1:07.87                                                      
  4 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                1:08.80    1:08.47 B      
       32.30  1:08.47                                                      
  5 Martinez, Max             12 SBA-SI               1:12.20    1:08.98 B      
       33.14  1:08.98                                                      
  6 Johnson, Zane I           11 UN-SI                1:06.83    1:09.77 B      
       33.13  1:09.77                                                      
  7 Julian, Garren G          12 SBA-SI               1:12.20    1:10.05 B      
       32.53  1:10.05                                                      
  8 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI               1:10.86    1:10.60 B      
       34.25  1:10.60                                                      
  9 Cruz, Joshua              11 SBA-SI               1:12.15    1:11.16 B      
       34.62  1:11.16                                                      
 10 Brown JR, JJ S            11 SDY-SI               1:10.08    1:11.76 B      
       33.85  1:11.76                                                      
 11 Johnson, Sean M           12 SBA-SI               1:12.20    1:23.30        
       38.09  1:23.30                                                      
 
Event 72  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.30  A
        1:21.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:04.66    1:04.02 A      
       30.45  1:04.02                                                      
  2 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               1:05.52    1:04.47 A      
       31.37  1:04.47                                                      
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:10.95    1:08.10 A      
       32.44  1:08.10                                                      
  4 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:10.04    1:08.73 A      
       32.58  1:08.73                                                      
  5 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:12.13    1:13.03 A      
       35.23  1:13.03                                                      
B - Division  
  1 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               1:15.76    1:13.70 A      
       33.64  1:13.70                                                      
  2 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:17.14    1:13.85 A      
       35.72  1:13.85                                                      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:14.88    1:13.94 A      
       34.29  1:13.94                                                      
  4 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:14.62    1:14.50 B      
       35.15  1:14.50                                                      
  5 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI               1:18.52    1:15.03 B      
       36.76  1:15.03                                                      
  6 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               1:21.00    1:20.40 B      
       38.39  1:20.40                                                      
  7 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:20.76    1:20.53 B      
       39.23  1:20.53                                                      
  8 Loorya, Austin R          10 HSA-SI               1:21.00    1:27.51        
       41.92  1:27.51                                                      
  9 Mullen, Peyton W          10 SDY-SI               1:20.87    1:28.46        
       41.74  1:28.46                                                      
Non-Award Division  
  1 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:26.77    1:21.26        
       39.37  1:21.26                                                      
  2 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:34.04    1:21.59        
       37.81  1:21.59                                                      
  3 Gidley, Kyle W             8 SBA-SI               1:32.54    1:25.94        
       39.75  1:25.94                                                      
 
Event 74  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:29.00  A
        1:37.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                1:22.50    1:17.91 A      
       36.66  1:17.91                                                      
  2 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              1:26.06    1:18.41 A      
       37.30  1:18.41                                                      
  3 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               1:27.05    1:29.13 B      
       41.52  1:29.13                                                      
  4 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI              1:27.31    1:29.59 B      
       43.06  1:29.59                                                      
B - Division  
  1 Golu, Alexander D         12 MRA-SI               1:37.10    1:25.41 A      
       39.78  1:25.41                                                      
  2 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI              1:37.10    1:29.43 B      
       40.95  1:29.43                                                      
  3 Krebs, Reid N             11 Wind N Sea-SI        1:36.81    1:30.19 B      
       43.07  1:30.19                                                      
  4 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI               1:35.00    1:31.67 B      
       43.92  1:31.67                                                      
  5 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI               1:37.10    1:35.53 B      
       45.22  1:35.53                                                      
  6 Johnson, Sean M           12 SBA-SI               1:37.10    1:46.46        
       49.29  1:46.46                                                      
 
Event 76  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.50  A
        1:49.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                1:19.16    1:16.99 A      
       36.19  1:16.99                                                      
  2 Mullen, Peyton W          10 SDY-SI               1:39.06    1:39.34 A      
       46.32  1:39.34                                                      
  3 Leon, Sebastian A          9 PS-SI                1:39.37    1:39.39 A      
       46.25  1:39.39                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Jace L            10 SDAC-SI              1:41.89    1:28.76 A      
       41.87  1:28.76                                                      
  2 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               1:42.92    1:31.02 A      
       43.69  1:31.02                                                      
  3 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               1:44.30    1:32.48 A      
       42.38  1:32.48                                                      
  4 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               1:44.63    1:35.19 A      
       45.74  1:35.19                                                      
  5 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:49.55    1:38.22 A      
       47.70  1:38.22                                                      
  6 Ebert, Alan                8 SBA-SI               1:45.53    1:41.71 B      
       50.19  1:41.71                                                      
  7 Loorya, Austin R          10 HSA-SI               1:46.05    1:45.25 B      
       49.51  1:45.25                                                      
  8 Roh, Henry H               9 PS-SI                1:49.39    1:46.49 B      
       50.80  1:46.49                                                      
 -- Ho, Derek J                8 PS-SI                1:48.15         DQ        
       46.63       DQ                                                      
 
Event 78  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:20.50  A
        1:28.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              1:04.92    1:02.72 A      
       30.41  1:02.72                                                      
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                1:12.33    1:06.76 A      
       32.57  1:06.76                                                      
  3 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                1:10.89    1:08.61 A      
       33.26  1:08.61                                                      
  4 Zuricho, Kristoffer H     12 SDY-SI               1:16.82    1:15.27 A      
       36.65  1:15.27                                                      
  5 Nguyen, Joseph B          12 PS-SI                1:17.79    1:15.35 A      
       36.62  1:15.35                                                      
  6 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              1:13.48    1:16.51 A      
       37.28  1:16.51                                                      
  7 Montoro, Michel F         12 PS-SI                1:18.12    1:16.76 A      
       37.51  1:16.76                                                      
  8 Zuricho, Lukas H          12 SDY-SI               1:16.79    1:17.19 A      
       37.56  1:17.19                                                      
  9 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               1:20.40    1:17.44 A      
       38.49  1:17.44                                                      
 10 Golu, Alexander D         12 MRA-SI               1:18.86    1:18.43 A      
       38.48  1:18.43                                                      
B - Division  
  1 Martinez, Max             12 SBA-SI               1:28.00    1:17.84 A      
       37.63  1:17.84                                                      
  2 Duarte, Trypp T           11 IVDA-SI              1:21.29    1:18.69 A      
       38.61  1:18.69                                                      
  3 Johnson, Zane I           11 UN-SI                1:28.00    1:19.36 A      
       39.25  1:19.36                                                      
  4 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               1:22.09    1:20.40 A      
       39.59  1:20.40                                                      
  5 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               1:21.95    1:20.79 B      
       38.72  1:20.79                                                      
  6 Cruz, Joshua              11 SBA-SI               1:28.00    1:22.43 B      
       40.33  1:22.43                                                      
  7 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI              1:28.00    1:24.68 B      
       39.98  1:24.68                                                      
  8 Avalos-Kennedy, Landon E  11 UN-SI                1:28.00    1:25.63 B      
       42.28  1:25.63                                                      
 -- Silva, Roman A            11 SBA-SI               1:21.80         DQ        
       38.34       DQ                                                      
Non-Award Division  
  1 Julian, Garren G          12 SBA-SI               1:28.10    1:25.60 B      
 
Event 80  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.70  A
        1:37.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                1:12.34    1:10.96 A      
       33.97  1:10.96                                                      
  2 Lofthus, Aslan C          10 SBA-SI               1:24.35    1:16.52 A      
       37.77  1:16.52                                                      
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               1:24.84    1:17.72 A      
       38.82  1:17.72                                                      
  4 Yang, Anthony H            9 SDAC-SI              1:20.88    1:21.33 A      
       39.28  1:21.33                                                      
  5 Ho, Derek J                8 PS-SI                1:26.22    1:26.36 A      
       43.85  1:26.36                                                      
  6 Camarillo Moran, Mateo     7 SBA-SI               1:28.66    1:28.26 A      
       43.07  1:28.26                                                      
B - Division  
  1 Nguyen, Jace L            10 SDAC-SI              1:29.39    1:24.91 A      
       41.57  1:24.91                                                      
  2 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               1:30.84    1:29.27 B      
       43.58  1:29.27                                                      
  3 Flores Hidalgo, Andres     8 SBA-SI               1:36.66    1:31.25 B      
       45.89  1:31.25                                                      
  4 Alonso, Grady Q            7 PS-SI                1:33.80    1:34.54 B      
       46.71  1:34.54                                                      
Non-Award Division  
  1 Lathrop, Brighton B        8 PS-SI                1:38.15    1:37.83        
       46.95  1:37.83                                                      
  2 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               1:53.58    1:43.49        
       49.44  1:43.49                                                      
  3 Diep, Ethan G              7 PS-SI                1:39.51    1:43.57        
       49.95  1:43.57                                                      
 
Event 82  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:46.50  A
        3:01.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Manuel, C.J. J            12 IVDA-SI              2:26.01    2:19.95 A      
       29.94  1:03.90  1:47.94  2:19.95                                    
  2 Chu, Jacob G              11 PS-SI                2:41.53    2:25.09 A      
       29.85  1:06.43  1:52.80  2:25.09                                    
  3 Hayes, Dylan M            12 UN-SI                2:30.76    2:25.96 A      
       31.92  1:10.89  1:54.42  2:25.96                                    
  4 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        2:34.84    2:26.28 A      
       32.07  1:13.43  1:55.65  2:26.28                                    
  5 Lightner, Caspar L        11 SDY-SI               2:45.69    2:33.48 A      
       32.03  1:09.67  1:58.87  2:33.48                                    
  6 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               2:34.35    2:37.41 A      
       34.57  1:17.57  2:02.81  2:37.41                                    
  7 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              2:40.92    2:37.77 A      
       33.44  1:14.85  2:02.81  2:37.77                                    
  8 Ostermann, Nathan A       12 IVDA-SI              2:39.24    2:44.26 A      
       36.69  1:17.78  2:05.32  2:44.26                                    
  9 Drake, Cameron V          12 HSA-SI               2:40.29    2:50.83 B      
       35.73  1:20.97  2:11.92  2:50.83                                    
B - Division  
  1 Golu, Alexander D         12 MRA-SI               3:00.47    2:46.51 B      
       37.35  1:21.25  2:09.75  2:46.51                                    
  2 Krebs, Reid N             11 Wind N Sea-SI        2:56.01    2:51.80 B      
       38.06  1:22.35  2:14.29  2:51.80                                    
  3 Phaymany, Nathan          12 CAST-SI              3:01.70    2:52.39 B      
       39.32  1:25.72  2:14.36  2:52.39                                    
  4 Bilbes, Jayden Allan      12 SBA-SI               3:00.00    2:54.26 B      
       40.80  1:25.78  2:17.69  2:54.26                                    
  5 Johnson, Sean M           12 SBA-SI               3:01.70    3:15.47        
       40.27  1:31.79  2:32.16  3:15.47                                    
 
Event 84  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
        3:07.40  A
        3:24.50  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Bai, Nicholas Z           10 PS-SI                2:11.92    2:28.80 A      
       32.11  1:10.69  1:53.22  2:28.80                                    
  2 Rousseau, Julien M        10 PS-SI                2:49.95    2:36.71 A      
       34.88  1:13.29  2:01.73  2:36.71                                    
  3 Ongteco, Ethan S          10 SBA-SI               2:52.91    2:45.71 A      
       36.89  1:20.50  2:09.56  2:45.71                                    
B - Division  
  1 Flores Hidalgo, Eduardo   10 SBA-SI               3:17.92    3:00.01 A      
       37.48  1:23.68  2:19.66  3:00.01                                    
  2 Meyer, Jack T              9 HSA-SI               3:24.50    3:07.01 A      
       45.99  1:34.50  2:24.19  3:07.01                                    
  3 Cabrera, Nicky            10 SBA-SI               3:08.90    3:08.88 B      
       39.40  1:33.36  2:25.51  3:08.88                                    
  4 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI               3:22.56    3:09.12 B      
       39.36  1:28.38  2:28.37  3:09.12                                    
 
Event 86  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Imperial Valley Desert Aquatic-SI  'A'                 NT    1:53.86        
     1) Ostermann, Nathan A 12          2) Olivas, Landynn A 11           
     3) Duarte, Trypp T 11              4) Manuel, C.J. J 12              
       28.31    58.24  1:28.45  1:53.86                                    
 
Event 88  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 South Bay Aquatics-SI  'A'                        2:20.00    2:18.60        
     1) Ebert, Alan 8                   2) Flores Hidalgo, Andres 8       
     3) Camarillo Moran, Mateo 7        4) Gidley, Kyle W 8               
       31.68  1:05.82  1:41.34  2:18.60                                    
 
Event 90  Boys 12 & Under 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:29.80  A
        7:05.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Fraley, Yuto N            12 Wind N Sea-SI        5:46.91    5:27.58 A      
       30.48  1:03.71  1:37.12  2:10.44  2:44.04  3:17.89  3:51.12  4:24.32
     4:56.91  5:27.58                                                      
  2 Lathrop, Austin T         12 PS-SI                5:31.22    5:32.39 A      
       30.61  1:03.47  1:37.17  2:10.15  2:43.69  3:17.37  3:51.28  4:24.54
     4:58.35  5:32.39                                                      
  3 Estrada, Pablo S          11 SBA-SI               5:58.00    6:02.27 A      
       33.46  1:10.27  1:47.31  2:24.69  3:00.86  3:37.67  4:15.55  4:51.75
     5:28.59  6:02.27                                                      
  4 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               5:56.95    6:03.67 A      
       32.46  1:09.85  1:46.27  2:23.19  3:02.01  3:40.89  4:16.49  4:53.11
     5:29.31  6:03.67                                                      
  5 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               6:26.71    6:16.76 A      
       34.39  1:12.44  1:51.29  2:29.89  3:09.32  3:48.10  4:26.54  5:05.07
     5:42.51  6:16.76                                                      
  6 Olivas, Landynn A         11 IVDA-SI              6:28.53    6:21.57 A      
       34.44  1:12.10  1:50.99  2:29.37  3:07.77  3:47.80  4:28.19  5:07.35
     5:46.00  6:21.57                                                      
B - Division  
  1 Golu, Alexander D         12 MRA-SI               6:34.43    6:21.86 A      
       34.31  1:12.53  1:51.81  2:31.00  3:10.05  3:48.51  4:27.90  5:07.76
     5:46.77  6:21.86                                                      
  2 Johnson, Zane I           11 UN-SI                7:05.30    6:22.71 A      
       34.79  1:14.33  1:53.16  2:33.33  3:12.50  3:50.37  4:30.28  5:09.15
     5:46.32  6:22.71                                                      
  3 Ebert, Alan                8 SBA-SI               7:00.00    6:36.26 B      
       36.23  1:16.74  1:57.20  2:37.95  3:18.28  3:58.50  4:38.05  5:17.65
     5:57.75  6:36.26                                                      
  4 Loorya, Wyatt A           12 HSA-SI               6:51.94    6:38.25 B      
       35.69  1:14.75  1:54.62  2:34.69  3:15.12  3:56.19  4:37.32  5:18.56
     6:00.26  6:38.25                                                      
Non-Award Division  
  1 Castillo Hernandez, Juan   9 SBA-SI               7:17.15    7:01.84 B      
       37.86  1:21.22  2:04.42  2:47.55  3:31.10  4:14.11  4:56.61  5:40.15
     6:22.53  7:01.84                                                      
 
Event 94  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:05.10  A
        1:11.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Colombo, Owen D           15 HSA-SI                 53.75      54.51 A      
       25.44    54.51                                                      
  2 Dickman, Austin T         17 HSA-SI                 53.91      56.44 A      
       26.43    56.44                                                      
  3 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI                 56.54      56.70 A      
       26.46    56.70                                                      
  4 Zeger, Kai U              15 SSD-SI                 58.48      57.01 A      
       26.48    57.01                                                      
  5 Camarillo, Emilio         16 SBA-SI               1:00.21      57.19 A      
       26.56    57.19                                                      
  6 Munch, Jake F             17 HSA-SI                 57.70      58.17 A      
       27.38    58.17                                                      
  7 Cheary, Gavin M           15 HSA-SI                 58.25      59.65 A      
       27.84    59.65                                                      
  8 Monge, Colin G            16 PS-SI                  59.70    1:00.43 A      
       28.43  1:00.43                                                      
  9 Eghtedari, Cyrus F        15 PS-SI                  59.12    1:00.99 A      
       28.28  1:00.99                                                      
 10 Schnalzer, Chris R        16 HSA-SI               1:00.67    1:01.65 A      
       28.66  1:01.65                                                      
 11 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI               1:01.60    1:01.97 A      
       28.93  1:01.97                                                      
 12 Soriano, Zedric           17 SBA-SI               1:02.44    1:02.32 A      
       28.83  1:02.32                                                      
 13 He, Muyang                17 PS-SI                1:03.44    1:02.83 A      
       29.54  1:02.83                                                      
 14 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:03.14    1:03.35 A      
       29.67  1:03.35                                                      
 15 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              1:00.33    1:03.54 A      
       29.22  1:03.54                                                      
 16 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                1:00.72    1:03.67 A      
       29.56  1:03.67                                                      
 17 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:03.33    1:06.35 B      
       31.07  1:06.35                                                      
B - Division  
  1 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                1:08.54    1:03.59 A      
       29.66  1:03.59                                                      
  2 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:08.16    1:04.38 A      
       29.66  1:04.38                                                      
  3 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               1:10.52    1:07.45 B      
       31.91  1:07.45                                                      
  4 Hale, Ben S               16 HSA-SI               1:09.06    1:10.03 B      
       32.55  1:10.03                                                      
  5 Serrano, Nathan P         16 HSA-SI               1:08.68    1:11.39        
       34.05  1:11.39                                                      
 
Event 96  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:07.70  A
        1:13.80  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                  57.53      57.86 A      
       27.31    57.86                                                      
  2 Johnson, Christian L      14 UN-SI                1:00.05      57.91 A      
       27.86    57.91                                                      
  3 Correia, Cayden K         14 HSA-SI                 59.68      58.68 A      
       27.17    58.68                                                      
  4 Le, Dylan Q               14 SSD-SI               1:00.34      59.34 A      
       28.07    59.34                                                      
  5 Hughes, Colby             13 SBA-SI               1:01.62    1:00.60 A      
       28.79  1:00.60                                                      
  6 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:01.62    1:00.61 A      
       28.63  1:00.61                                                      
  7 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               1:02.01    1:02.52 A      
       29.27  1:02.52                                                      
  8 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               1:03.38    1:02.59 A      
       29.12  1:02.59                                                      
  9 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                1:04.88    1:04.90 A      
       30.00  1:04.90                                                      
 10 Boggeln, Owen N           14 MRA-SI               1:07.11    1:06.67 A      
       29.90  1:06.67                                                      
 11 Edelstein, Nir            14 PS-SI                1:07.65    1:07.52 A      
       31.71  1:07.52                                                      
B - Division  
  1 Shi, Richard              14 UN-SI                1:07.99    1:02.52 A      
       29.75  1:02.52                                                      
  2 Major, Adam E             13 PS-SI                1:13.46    1:09.82 B      
       32.41  1:09.82                                                      
  3 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:10.26    1:11.32 B      
       33.98  1:11.32                                                      
  4 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI               1:10.76    1:13.64 B      
       32.90  1:13.64                                                      
 -- Xu, Richard Y             14 SSD-SI               1:12.99         DQ        
       31.80       DQ                                                      
 
Event 98  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          57.40  A
        1:02.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Gomez, Samuel             15 SBA-SI                 49.71      50.04 A      
       24.29    50.04                                                      
  2 Cheary, Gavin M           15 HSA-SI                 48.56      51.28 A      
       25.07    51.28                                                      
  3 Munch, Jake F             17 HSA-SI                 49.73      51.67 A      
       25.12    51.67                                                      
  4 Fischer, Jack A           17 SBA-SI                 52.37      52.08 A      
       24.34    52.08                                                      
  5 Dickman, Austin T         17 HSA-SI                 53.32      52.79 A      
       25.51    52.79                                                      
  6 Eghtedari, Cyrus F        15 PS-SI                  52.48      52.89 A      
       25.02    52.89                                                      
  7 Zeger, Kai U              15 SSD-SI                 54.01      53.35 A      
       26.23    53.35                                                      
  8 Vergniault, Romain M      16 Wind N Sea-SI          54.28      54.59 A      
       26.05    54.59                                                      
  9 Lee, Samuel C             15 PS-SI                  56.89      54.71 A      
       26.45    54.71                                                      
 10 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI                55.90      55.26 A      
       26.37    55.26                                                      
 11 Thoroman, Dylan D         16 CSA-SI                 54.64      55.33 A      
       26.63    55.33                                                      
 12 He, Muyang                17 PS-SI                  55.51      55.42 A      
       26.81    55.42                                                      
 13 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                  52.55      55.52 A      
       26.97    55.52                                                      
 14 Alizawi, Ali O            15 PS-SI                  56.00      55.55 A      
       26.98    55.55                                                      
 15 Hale, Ben S               16 HSA-SI                 53.98      55.62 A      
       27.00    55.62                                                      
 16 Girbau, Omar              17 IVDA-SI                53.45      56.65 A      
       27.53    56.65                                                      
B - Division  
  1 Ruiz Ovando, David D      16 SDY-SI               1:01.89      57.49 B      
       27.54    57.49                                                      
  2 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                  59.88      57.93 B      
       28.47    57.93                                                      
  3 Serrano, Nathan P         16 HSA-SI                 57.56      58.45 B      
       28.49    58.45                                                      
  4 Kennedy, Ben              15 SSD-SI               1:00.99    1:00.41 B      
       29.09  1:00.41                                                      
  5 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:00.76    1:00.57 B      
       28.65  1:00.57                                                      
  6 Logan, Griffin T          17 PS-SI                1:00.32    1:01.06 B      
       29.36  1:01.06                                                      
  7 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               1:00.84    1:01.41 B      
       29.27  1:01.41                                                      
 
Event 100  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          59.60  A
        1:05.00  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Johnson, Christian L      14 UN-SI                  51.54      50.68 A      
       24.32    50.68                                                      
  2 Amble, Mason S            13 PS-SI                  52.58      52.51 A      
       25.38    52.51                                                      
  3 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI                 54.82      53.83 A      
       25.46    53.83                                                      
  4 Mullen, Ian J             13 SDY-SI                 58.93      54.33 A      
       26.66    54.33                                                      
  5 Starling, Bryant W        13 HSA-SI                 56.15      54.87 A      
       26.88    54.87                                                      
  6 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI                 54.90      54.99 A      
       27.00    54.99                                                      
  7 Croshier-Martucci, Marco  13 SDY-SI                 57.49      55.60 A      
       26.58    55.60                                                      
  8 Hawkins, Wyatt J          14 SDY-SI                 56.22      56.00 A      
       26.39    56.00                                                      
  9 Thomas Jr., Kanta K       13 SDY-SI                 55.14      56.49 A      
       26.31    56.49                                                      
 10 Le, Dylan Q               14 SSD-SI                 57.16      56.86 A      
       27.54    56.86                                                      
 11 Hughes, Colby             13 SBA-SI                 56.57      57.02 A      
       27.46    57.02                                                      
 12 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                  57.31      57.75 A      
       27.90    57.75                                                      
 13 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI                 59.37      59.68 B      
       28.33    59.68                                                      
 14 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI                 58.77    1:00.85 B      
       29.21  1:00.85                                                      
B - Division  
  1 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               1:05.00      58.33 A      
       27.61    58.33                                                      
  2 Shi, Richard              14 UN-SI                1:01.16      58.56 A      
       28.46    58.56                                                      
  3 Xu, Richard Y             14 SSD-SI               1:02.52      58.67 A      
       28.28    58.67                                                      
  4 Gonzalez Siller, Angel J  13 WAVE-SI              1:00.07      59.54 A      
       27.96    59.54                                                      
  5 Major, Adam E             13 PS-SI                  59.95    1:00.00 B      
       29.04  1:00.00                                                      
  6 Boggeln, Owen N           14 MRA-SI               1:01.19    1:01.06 B      
       28.35  1:01.06                                                      
  7 Edelstein, Nir            14 PS-SI                1:01.87    1:02.77 B      
       30.10  1:02.77                                                      
  8 Lee, Jake J               13 PS-SI                1:03.64    1:03.27 B      
       30.77  1:03.27                                                      
  9 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:01.97    1:03.31 B      
       31.44  1:03.31                                                      
 10 Hawkins, Colton D         13 SDY-SI               1:03.14    1:03.45 B      
       31.59  1:03.45                                                      
 11 Sosa, Brian               13 WAVE-SI              1:03.37    1:04.32 B      
       30.17  1:04.32                                                      
 12 Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                1:04.17    1:05.63        
       30.14  1:05.63                                                      
 13 Cox, Cavan L              13 MRA-SI               1:05.00    1:06.74        
       31.61  1:06.74                                                      
 
Event 102  Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:23.90  A
        2:37.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Soriano, Zedric           17 SBA-SI               2:09.78    2:11.50 A      
       29.58  1:02.50  1:37.47  2:11.50                                    
  2 Lee, Samuel C             15 PS-SI                2:16.53    2:13.68 A      
       31.65  1:05.58  1:39.86  2:13.68                                    
  3 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:20.94    2:13.79 A      
       31.59  1:05.92  1:40.67  2:13.79                                    
  4 Alvidrez, Matt            17 SSD-SI               2:23.31    2:14.38 A      
       32.80  1:07.01  1:40.73  2:14.38                                    
  5 Vergniault, Romain M      16 Wind N Sea-SI        2:18.06    2:19.03 A      
       32.66  1:08.47  1:44.41  2:19.03                                    
  6 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              2:15.98    2:19.62 A      
       32.38  1:07.76  1:43.31  2:19.62                                    
  7 Hale, Ben S               16 HSA-SI               2:14.11    2:22.93 A      
       33.17  1:09.17  1:46.04  2:22.93                                    
B - Division  
  1 Zeger, Kai U              15 SSD-SI               2:26.84    2:21.40 A      
       34.69  1:11.74  1:48.18  2:21.40                                    
  2 Alizawi, Ali O            15 PS-SI                2:37.30    2:23.05 A      
       34.17  1:10.30  1:47.21  2:23.05                                    
Non-Award Division  
  1 Sallee, Brendan R         16 PS-SI                2:42.23    2:31.36 B      
       36.11  1:14.28  1:53.15  2:31.36                                    
 
Event 104  Boys 11-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:31.00  A
        2:45.10  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Walker, Sam G             13 MRA-SI               2:17.83    2:15.20 A      
       31.84  1:05.51  1:40.40  2:15.20                                    
  2 Hughes, Colby             13 SBA-SI               2:18.66    2:21.37 A      
       32.70  1:07.59  1:44.18  2:21.37                                    
  3 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:27.02    2:26.10 A      
       33.95  1:11.56  1:49.06  2:26.10                                    
B - Division  
  1 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               2:45.10    2:12.52 A      
       30.93  1:04.63  1:38.92  2:12.52                                    
  2 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               2:34.86    2:34.89 B      
       37.06  1:16.27  1:56.15  2:34.89                                    
  3 Cucak, Aleksandar         12 SSD-SI               2:43.96    2:45.66        
       39.92  1:21.24  2:03.43  2:45.66                                    
  4 Martinez, Edgar           11 SBA-SI               2:45.10    2:46.95        
       40.44  1:23.33  2:06.57  2:46.95                                    
 
Event 106  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:15.80  A
        1:22.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Colombo, Owen D           15 HSA-SI               1:00.36    1:02.70 A      
       30.23  1:02.70                                                      
  2 Correia, Tristan K        17 HSA-SI               1:00.81    1:02.76 A      
       29.91  1:02.76                                                      
  3 Camarillo, Emilio         16 SBA-SI               1:04.90    1:05.14 A      
       30.48  1:05.14                                                      
  4 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               1:09.41    1:06.46 A      
       31.40  1:06.46                                                      
  5 Lee, Samuel C             15 PS-SI                1:11.58    1:07.43 A      
       31.72  1:07.43                                                      
  6 Gomez, Samuel             15 SBA-SI               1:07.96    1:08.14 A      
       32.13  1:08.14                                                      
  7 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                1:06.62    1:09.24 A      
       32.91  1:09.24                                                      
  8 Soriano, Zedric           17 SBA-SI               1:08.30    1:10.13 A      
       32.80  1:10.13                                                      
  9 He, Muyang                17 PS-SI                1:09.21    1:10.61 A      
       33.62  1:10.61                                                      
 10 Schnalzer, Chris R        16 HSA-SI               1:11.21    1:10.79 A      
       33.27  1:10.79                                                      
 11 Girbau, Omar              17 IVDA-SI              1:10.59    1:15.58 A      
       35.38  1:15.58                                                      
 12 Logan, Griffin T          17 PS-SI                1:11.66    1:18.05 B      
       36.13  1:18.05                                                      
 13 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               1:14.98    1:19.47 B      
       37.29  1:19.47                                                      
B - Division  
  1 Cheary, Gavin M           15 HSA-SI               1:20.57    1:08.61 A      
       41.18  1:08.61                                                      
  2 Dickman, Austin T         17 HSA-SI               1:18.24    1:15.16 A      
       36.47  1:15.16                                                      
  3 Romero, Ivann U           15 WAVE-SI              1:16.76    1:17.67 B      
       36.75  1:17.67                                                      
  4 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               1:17.60    1:18.55 B      
       37.80  1:18.55                                                      
  5 Resendiz Morales, Edwin   16 WAVE-SI              1:22.50    1:18.69 B      
       36.98  1:18.69                                                      
  6 Kennedy, Ben              15 SSD-SI               1:21.99    1:25.46        
       40.97  1:25.46                                                      
 
Event 108  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.10  A
        1:26.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               1:04.81    1:06.30 A      
       30.90  1:06.30                                                      
  2 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI               1:09.76    1:08.88 A      
       32.92  1:08.88                                                      
  3 Mullen, Ian J             13 SDY-SI               1:12.86    1:09.53 A      
       33.15  1:09.53                                                      
  4 Correia, Cayden K         14 HSA-SI               1:10.83    1:10.08 A      
       33.69  1:10.08                                                      
  5 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               1:06.01    1:10.14 A      
       33.18  1:10.14                                                      
  6 Walker, Sam G             13 MRA-SI               1:10.46    1:10.33 A      
       33.26  1:10.33                                                      
  7 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               1:14.75    1:14.09 A      
       36.26  1:14.09                                                      
  8 Boggeln, Owen N           14 MRA-SI               1:15.01    1:14.30 A      
       34.02  1:14.30                                                      
  9 Shi, Richard              14 UN-SI                1:17.29    1:15.19 A      
       35.96  1:15.19                                                      
 10 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               1:19.08    1:20.63 B      
       37.76  1:20.63                                                      
 -- Thomas Jr., Kanta K       13 SDY-SI               1:10.53         DQ        
       33.70       DQ                                                      
B - Division  
  1 Hawkins, Wyatt J          14 SDY-SI               1:20.34    1:17.16 A      
       35.88  1:17.16                                                      
  2 Xu, Richard Y             14 SSD-SI               1:25.99    1:21.30 B      
       38.10  1:21.30                                                      
  3 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               1:25.86    1:23.53 B      
       39.13  1:23.53                                                      
  4 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI               1:22.47    1:24.58 B      
       39.42  1:24.58                                                      
  5 Hawkins, Colton D         13 SDY-SI               1:26.11    1:26.58        
  6 Kamath, Shreyas V         14 PS-SI                1:25.48    1:28.40        
       40.99  1:28.40                                                      
Non-Award Division  
  1 Lee, Jake J               13 PS-SI                1:30.28    1:16.62 A      
       36.50  1:16.62                                                      
  2 Shabel, Josh E            13 PS-SI                1:30.58    1:33.72        
       45.12  1:33.72                                                      
 
Event 110  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:21.70  A
        2:34.70  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Washabaugh, Seth          16 SBA-SI               2:04.31    2:02.62 A      
       26.48    57.91  1:33.82  2:02.62                                    
  2 Munch, Jake F             17 HSA-SI               1:59.02    2:07.58 A      
       27.52    59.29  1:38.92  2:07.58                                    
  3 Camarillo, Emilio         16 SBA-SI               2:09.54    2:09.02 A      
       27.46  1:02.00  1:40.19  2:09.02                                    
  4 Monge, Colin G            16 PS-SI                2:03.87    2:14.45 A      
       28.29  1:04.52  1:43.83  2:14.45                                    
  5 Hughes, Christopher L     15 PS-SI                2:13.53    2:14.69 A      
       29.60  1:04.38  1:42.49  2:14.69                                    
  6 Eghtedari, Cyrus F        15 PS-SI                2:14.88    2:15.00 A      
       28.64  1:04.70  2:15.00                                             
  7 He, Muyang                17 PS-SI                2:14.71    2:17.26 A      
       29.77  1:06.63  1:45.74  2:17.26                                    
  8 Schnalzer, Chris R        16 HSA-SI               2:14.36    2:17.56 A      
       28.81  1:05.85  1:46.21  2:17.56                                    
  9 Kaljevic, Tomas O         15 PS-SI                2:18.61    2:20.18 A      
       29.40  1:06.79  1:48.49  2:20.18                                    
B - Division  
  1 Logan, Griffin T          17 PS-SI                2:26.18    2:28.40 B      
       32.91  1:11.90  1:54.74  2:28.40                                    
  2 Ruiz Ovando, David D      16 SDY-SI               2:30.01    2:29.09 B      
       33.33  1:10.84  1:55.13  2:29.09                                    
  3 Serrano, Nathan P         16 HSA-SI               2:31.83    2:30.48 B      
       32.64  1:11.23  1:56.94  2:30.48                                    
  4 Ordonio, Tim A            16 SBA-SI               2:34.70    2:32.84 B      
       33.01  1:14.38  1:57.44  2:32.84                                    
  5 Boggeln, Zach D           15 MRA-SI               2:28.88    2:35.59        
       32.09  1:12.96  1:58.17  2:35.59                                    
 
Event 112  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:29.00  A
        2:42.60  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Johnson, Christian L      14 UN-SI                2:19.46    2:11.47 A      
       27.81  1:02.01  1:43.58  2:11.47                                    
  2 Cabrera, Nathan R         14 SBA-SI               2:14.22    2:14.62 A      
       29.07  1:04.45  1:43.51  2:14.62                                    
  3 Le, Dylan Q               14 SSD-SI               2:15.82    2:14.83 A      
       28.53  1:03.31  1:43.52  2:14.83                                    
  4 Mullen, Ian J             13 SDY-SI               2:23.64    2:17.62 A      
       30.66  1:07.00  1:47.11  2:17.62                                    
  5 Starling, Bryant W        13 HSA-SI               2:18.49    2:18.60 A      
       30.85  1:08.78  1:48.59  2:18.60                                    
  6 Walker, Sam G             13 MRA-SI               2:17.66    2:19.15 A      
       29.93  1:05.95  1:46.15  2:19.15                                    
  7 Jauregui-Perez, Nicholas  14 SDY-SI               2:21.59    2:19.80 A      
       30.83  1:07.18  1:47.76  2:19.80                                    
  8 Shi, Richard              14 UN-SI                2:27.13    2:20.50 A      
       30.30  1:08.00  1:48.15  2:20.50                                    
  9 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               2:19.48    2:20.69 A      
       30.22  1:08.25  1:49.76  2:20.69                                    
 10 Lee, Joshua Y             13 PS-SI                2:23.48    2:23.49 A      
       31.66           1:52.95  2:23.49                                    
B - Division  
  1 Croshier-Martucci, Marco  13 SDY-SI               2:29.84    2:24.90 A      
       31.08  1:08.19  1:51.42  2:24.90                                    
  2 Xu, Richard Y             14 SSD-SI               2:41.99    2:28.89 A      
       32.09  1:11.02  1:56.19  2:28.89                                    
  3 Kansagara, Eshaan G       14 SSD-SI               2:39.52    2:30.31 B      
       32.30  1:11.73  1:55.84  2:30.31                                    
  4 Edelstein, Nir            14 PS-SI                2:31.12    2:30.69 B      
       32.60  1:12.01  1:56.12  2:30.69                                    
  5 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               2:35.33    2:34.97 B      
       33.58  1:12.95  1:59.80  2:34.97                                    
  6 Boggeln, Owen N           14 MRA-SI               2:33.33    2:36.05 B      
       30.68  1:11.03  1:57.25  2:36.05                                    
  7 Shabel, Josh E            13 PS-SI                2:40.04    2:42.14 B      
       34.91  1:15.93  2:07.01  2:42.14                                    
  8 Kislingbury, Ryan J       14 HSA-SI               2:37.04    2:45.33        
       34.32  1:16.46  2:06.95  2:45.33                                    
 
Event 114  Boys 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:48.60  A
        6:20.30  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
A - Division  
  1 Amble, Mason S            13 PS-SI                5:06.22    5:02.46 A      
       28.01    58.14  1:28.80  1:59.82  2:30.39  3:01.11  3:32.27  4:03.37
     4:33.69  5:02.46                                                      
  2 Hughes, Colby             13 SBA-SI               5:18.47    5:10.23 A      
       28.39    59.35  1:30.76  2:02.47  2:34.21  3:05.44  3:36.82  4:08.18
     4:39.50  5:10.23                                                      
  3 Colombo, Lucas J          14 HSA-SI               5:24.34    5:12.00 A      
       28.78  1:01.15  1:33.72  2:05.45  2:37.58  3:08.16  3:39.78  4:11.45
     4:42.18  5:12.00                                                      
  4 Correia, Tristan K        17 HSA-SI               5:14.09    5:13.48 A      
       29.30  1:01.21  1:34.06  2:06.03  2:38.62  3:10.40  3:41.87  4:12.93
     4:43.55  5:13.48                                                      
  5 Monge, Colin G            16 PS-SI                4:54.07    5:21.79 A      
       28.08    58.99  1:30.13  2:01.35  2:33.36  3:06.65  3:39.87  4:13.75
     4:47.97  5:21.79                                                      
  6 Alvidrez, Matt            17 SSD-SI               5:24.88    5:29.75 A      
       28.78    59.97  1:31.67  2:04.19  2:37.56  3:11.69  3:46.02  4:21.08
     4:56.88  5:29.75                                                      
  7 Major, Adam E             13 PS-SI                5:47.46    5:47.89 A      
       30.72  1:06.02  1:42.58  2:18.18  2:53.09  3:29.36  4:04.37  4:40.07
     5:15.57  5:47.89                                                      
  8 McCabe, Porter J          14 SSD-SI               5:33.28    5:50.10 B      
       30.44  1:04.31  1:39.44  2:15.35  2:51.56  3:27.74  4:04.25  4:40.39
     5:15.83  5:50.10                                                      
B - Division  
  1 Modregon, Raymond         14 SBA-SI               6:01.26    5:56.94 B      
       31.26  1:06.07  1:41.88  2:17.76  2:54.09  3:30.83  4:07.48  4:44.86
     5:21.18  5:56.94                                                      
  2 Kennedy, Ben              15 SSD-SI               5:59.99    6:01.63 B      
       31.68  1:07.84  1:44.12  2:20.99  2:58.58  3:35.69  4:13.06  4:50.91
     5:27.70  6:01.63