Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/8/17 09:44 AM
                   2017 SI Don Watkinds FIRST Meet - 9/23/17                   
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                    NT      23.62        
  2 LaRaia, Lillian G          8 WSST-SI                   NT      23.67        
  3 Telebrico, Rai S           7 SBA-SI                    NT      23.74        
  4 Davey, Autumn M            7 IVDA-SI                   NT      26.68        
  5 Chen, Ophelia E            8 WSST-SI                   NT      27.11        
  6 Barron, Luzy L             6 IVDA-SI                   NT      27.14        
  7 Valverde, Camila           8 SBA-SI                    NT      27.68        
  8 Olson, Monica M            8 WSST-SI                   NT      34.40        
  9 Mohr, Emma G               6 MRA-SI                    NT      39.38        
 -- Broderick, Molly C         6 WSST-SI                   NT         DQ        
 
Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Oceane E           10 CAST-SI                   NT      49.01        
  2 LaRaia, Lillian G          8 WSST-SI                   NT      51.47        
  3 Telebrico, Rai S           7 SBA-SI                    NT      52.44        
  4 Stipic, Kiana S            7 SBA-SI                    NT      53.18        
  5 Lagunas, Nathalia          9 CAST-SI                   NT      54.47        
  6 Lee, Colette e             9 FAST-SI                   NT      55.16        
  7 Allegro, Ava V            10 FAST-SI                   NT      58.45        
  8 Davey, Autumn M            7 IVDA-SI                   NT    1:00.76        
  9 Valverde, Camila           8 SBA-SI                    NT    1:02.78        
 10 Tripoli, Isabella E        9 SBA-SI                    NT    1:03.05        
 11 Chen, Ophelia E            8 WSST-SI                   NT    1:04.00        
 12 Barron, Luzy L             6 IVDA-SI                   NT    1:06.42        
 13 Olson, Monica M            8 WSST-SI                   NT    1:19.50        
 14 Mohr, Emma G               6 MRA-SI                    NT    1:20.36        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Oceane E           10 CAST-SI                   NT    1:53.66        
  2 Lagunas, Nathalia          9 CAST-SI                   NT    2:07.87        
  3 Lee, Colette e             9 FAST-SI                   NT    2:09.30        
  4 Allegro, Ava V            10 FAST-SI                   NT    2:16.21        
  5 Davey, Autumn M            7 IVDA-SI                   NT    2:16.54        
  6 Tripoli, Isabella E        9 SBA-SI                    NT    2:27.90        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Enders, Solae B           12 IVDA-SI                   NT      30.50        
  2 Arellano, Melanie T       12 MRA-SI                    NT      35.34        
  3 Hudson, Jamie M           12 CAST-SI                   NT      44.67        
  4 Burger, Rebekah L         11 CAST-SI                   NT      46.34        
  5 Folds, Alana E            11 SBA-SI                    NT      47.91        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Enders, Solae B           12 IVDA-SI                   NT    1:09.08        
  2 Arellano, Melanie T       12 MRA-SI                    NT    1:22.29        
  3 Hudson, Jamie M           12 CAST-SI                   NT    1:53.47        
  4 Burger, Rebekah L         11 CAST-SI                   NT    1:56.63        
  5 Folds, Alana E            11 SBA-SI                    NT    2:01.36        
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baraggiotta, Katie M      15 IVDA-SI                   NT      30.01        
  2 Harvey, Grace A           13 FAST-SI                   NT      37.34        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baraggiotta, Katie M      15 IVDA-SI                   NT    1:06.52        
  2 Harvey, Grace A           13 FAST-SI                   NT    1:31.08        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT      27.42        
  2 Lewis, Warrik D            7 FAST-SI                   NT      46.89        
 
Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT      39.66        
  2 Rice, Landon I            10 MRA-SI                    NT      41.00        
  3 Reece, Logan T             9 MRA-SI                    NT      46.17        
  4 Cudal, Lucky Ace V         9 FAST-SI                   NT      47.48        
  5 Shields, Kevin or KJ L     9 SBA-SI                    NT      48.91        
  6 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT    1:01.98        
  7 Brown, Issac A             9 SBA-SI                    NT    1:15.07        
  8 Lewis, Warrik D            7 FAST-SI                   NT    2:31.10        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Maxwell T           10 WSST-SI                   NT    1:31.58        
  2 Rice, Landon I            10 MRA-SI                    NT    1:38.69        
  3 Reece, Logan T             9 MRA-SI                    NT    1:47.48        
  4 Cudal, Lucky Ace V         9 FAST-SI                   NT    1:48.02        
  5 Shields, Kevin or KJ L     9 SBA-SI                    NT    2:00.88        
  6 Mohr, Nolan L              8 MRA-SI                    NT    2:13.95        
  7 Brown, Issac A             9 SBA-SI                    NT    3:03.77        
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Carson I            12 MRA-SI                    NT      32.87        
  2 Lagunas, Luis E           12 CAST-SI                   NT      33.08        
  3 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                   NT      34.39        
  4 Puga, Joe A               12 IVDA-SI                   NT      37.44        
  5 Housden, Ian L            11 WSST-SI                   NT      40.23        
  6 Batchelor, Connor         11 CAST-SI                   NT      44.22        
  7 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT      46.51        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Carson I            12 MRA-SI                    NT    1:15.92        
  2 Chang, Ayden Y            12 WSST-SI                   NT    1:17.20        
  3 Lagunas, Luis E           12 CAST-SI                   NT    1:17.68        
  4 Puga, Joe A               12 IVDA-SI                   NT    1:31.03        
  5 Housden, Ian L            11 WSST-SI                   NT    1:33.71        
  6 Batchelor, Connor         11 CAST-SI                   NT    1:44.97        
  7 Nielsen, Noah W           11 IVDA-SI                   NT    1:47.13        
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                   NT      44.42        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunt, Xavier E            13 CAST-SI                   NT    1:47.23