Licensed to San Diego Imperial LSC - For Office Use Only License
                                     HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/13/17 06:26 AM
             2017 SI YMCA Winter Championships - 2/4/17 to 2/5/17              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divis, Veronika           16 PENY-SI              5:01.21    4:57.26        
  2 Stock, Emileigh E         16 MVY-SI               4:59.13    5:02.04        
  3 Szilard, Julie E          17 TSC-SI               5:16.14    5:26.00        
  4 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              5:35.00    5:37.51        
 
Event 2  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              4:42.43    4:44.27        
  2 Hasan, Yad S              13 SBH-SI               5:19.00    4:55.48        
  3 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI              5:03.99    5:02.25        
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              5:12.68    5:02.68        
  5 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI               5:32.00    5:12.62        
 
Event 3  Mixed 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                1:29.72    1:24.62        
     1) Freiwald, Genevieve K W7        2) Cannon, Shayler M M8           
     3) Khoury, Jasmine W7              4) McDonald, Adelaide W8          
  2 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      1:29.42    1:32.67        
     1) Griffin, Dylan M8               2) Dang, Layla W8                 
     3) Segura, Lexi E W8               4) Hunt, Aria W8                  
  3 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       1:22.80    1:40.74        
     1) Leute, Macey W7                 2) Carroll, McKenna W8            
     3) Flippin, Brayden M8             4) Peavey, Lily R W8              
  4 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              1:58.49    1:49.65        
     1) May, Gillian W8                 2) Manaligod, Joshua M7           
     3) Hundley, Milan F W7             4) Ruiz, Allison W8               
 -- Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 1:37.65         DQ        
     1) Rosenstein, Rebeca E W8         2) Ochs, Wyatt I M8               
     3) Geiszler, Sara M W8             4) Jansen, June M W8              
 
Event 4  Mixed 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peninsula Porpoises-SI  'A'                            NT    2:28.02        
     1) Divis, Martina W10              2) Borchert, Sienna G W9          
     3) Lightner, Caspar L M10          4) McCort, Tyler S M10            
  2 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      2:37.55    2:29.87        
     1) Hardin, Sarah V W10             2) Strouse, Hannah F W10          
     3) Brown, JJ M10                   4) Constantino, Poppy A W10       
  3 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 2:32.75    2:34.17        
     1) Zhuang, Timothy C M10           2) Hou, Emily W9                  
     3) Zhu, Davina W10                 4) Jarvis, Clara L W9             
  4 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              2:44.18    2:38.09        
     1) Schultz, Kaylee L W10           2) Copeland, Kaitlyn B W10        
     3) Ruiz, Savannah M W10            4) Manaligod, Troy M10            
  5 South Bay Hurricanes-SI  'B'                           NT    3:04.41        
     1) Jarina, Sophia W10              2) Segura, Allison L W10          
     3) Jimenez, Abigail W9             4) Joshimsen, Taytum W10          
  6 Copley-Price Orcas-SI  'A'                        3:30.00    3:07.01        
     1) Farias, Iselle W10              2) Vega, Vincent M10              
     3) Moe, Abigail W9                 4) Grahm, Ryley M10               
  7 East County YMCA Tigersharks-SI  'C'              3:32.51    3:28.04        
     1) Hendrickson, Qollana D W10      2) Manaligod, Trevor M10          
     3) Beckstrand, Ella W10            4) Contreras, Abby W10            
 -- East County YMCA Tigersharks-SI  'B'              3:09.95         DQ        
     1) Youel, Miriam W9                2) May, Gemma E W9                
     3) Elliott, Mia W10                4) Lewis, Elijah M9               
 -- South Bay Hurricanes-SI  'C'                           NT         DQ        
     1) Jimenez, Andre M10              2) Martinez, Laylene W9           
     3) Dang, Isabella W10              4) Conner, Abby W9                
 -- Peninsula Porpoises-SI  'B'                            NT         DQ        
     1) Anderson, Bryce W10             2) Leute, Gabriel M10             
     3) de Hoop, Judson M9              4) Lightner, Lotte M W8           
 -- Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                2:51.12         DQ        
     1) Marcucci, Kellen M10            2) Gonzalez, Sofia I W10          
     3) Evans, Natalie K W10            4) McDonald, Parker M10           
 -- South Bay Hurricanes-SI  'D'                           NT         DQ        
     1) Fernandez, Leandra A W9         2) Penetrante, Kaden M9           
     3) Duran, Alejandro M9             4) Cohen, Simon M9                
 
Event 5  Mixed 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 2:03.96    2:06.02        
     1) Henry, Ryan L W12               2) Thomas, Kanta K M12            
     3) Hazle, Kathryn M W12            4) Zhuang, Hsiang-Kuang M12       
  2 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      2:16.76    2:19.99        
     1) Croshier-Martucci, Marco M12    2) Mullen, Ian J M12              
     3) Joshimsen, Cadence W11          4) Nieto, Vivien W12              
  3 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                2:31.73    2:25.88        
     1) Hutnak, Ella M W12              2) Tillotson, Meredith W12        
     3) Ong, Julian M12                 4) Smith, Payton H W11            
  4 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       2:11.64    2:28.91        
     1) McCort, Sarah W11               2) Peavey, Julia J W11            
     3) Norban, Eve H W11               4) Borger, Anne W11               
  5 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              2:20.72    2:29.36        
     1) Lobb, Victoria R W12            2) Rump, Laurenza P W12           
     3) Eisenhamer, Linda M W11         4) Nacauili, Neah N W11           
  6 South Bay Hurricanes-SI  'B'                           NT    2:32.52        
     1) Foster, Niki A W12              2) De La Pena, Fernando J M11     
     3) Asanas, Angelmarie D W12        4) Simboli, Summer R W11          
  7 Mission Valley YMCA Seals-SI  'B'                 2:10.88    2:33.62        
     1) Fernandez, Maria W12            2) Zhu, Stephen M12               
     3) Zuricho, Lukas H M12            4) Hawkins, Colton D M12          
  8 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'B'                2:56.26    2:47.71        
     1) Newhouse, Blake M11             2) Vaithianathan, Kaiser W12      
     3) Murray, Caitlin E W11           4) Phoon, Kacey J W11             
  9 South Bay Hurricanes-SI  'C'                           NT   x2:50.13        
     1) Martinez, Andres M12            2) Anderson, Hudson M11           
     3) Penetrante, Kaleb P M11         4) Martinez, Mark M12             
 10 Peninsula Porpoises-SI  'B'                            NT    3:03.03        
     1) Snyder, Chuckie M12             2) Compton, Olivia W11            
     3) Caputo, Lucia W11               4) Compton, Sophie W12            
 -- East County YMCA Tigersharks-SI  'C'              3:02.33         DQ        
     1) Fitzpatrick, Emma W11           2) Ruiz, Aaron M11                
     3) Bryson, Victoria I W11          4) Rollins, Brodie J M11          
 -- East County YMCA Tigersharks-SI  'B'              2:39.44         DQ        
     1) Potter, Amy W12                 2) Acosido, Royce S M12           
     3) Szilard, Todd A M11             4) Cachay, Sophia W12             
 
Event 6  Mixed 13-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 2:00.96    2:00.63        
     1) Thomas, Blest M W13             2) Zick, Anna E W17               
     3) Zhu, Daniel M14                 4) Zhu, Zack M16                  
  2 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                2:10.62    2:04.06        
     1) Matthews, Katherine N W16       2) Ong, Joe M14                   
     3) Cheng, Preston W M15            4) Largent, Ellie M W13           
  3 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      2:12.37    2:11.49        
     1) Hasan, Yad S M13                2) Jauregui, Nicholas M13         
     3) Morgan, Alex E W13              4) Jochimsen, Ruthie W13          
  4 Mission Valley YMCA Seals-SI  'B'                 2:30.89    2:12.61        
     1) Hawkins, Wyatt J M13            2) Stock, Emileigh E W16          
     3) Zick, Alaina M W15              4) Marsh, Zack C M18              
  5 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'B'                2:29.87    2:15.93        
     1) Pawlak, Jonah K M13             2) Pawlak, Joshua G M15           
     3) Willes, Naomi W14               4) Martin, Skyler M W13           
  6 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'C'                2:29.99   x2:16.04        
     1) Ahooja, Ajay V M14              2) Nguyen, Johnathan K M14        
     3) Baron, Travis A M14             4) Bourgeot, Joshua M13           
  7 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              2:02.01    2:16.94        
     1) Szilard, Julie E W17            2) Nacauili, Nicole N W17         
     3) Szilard, Scott A M13            4) Szilard, Ryan M M15            
  8 South Bay Hurricanes-SI  'B'                           NT    2:26.43        
     1) Greer, Hannah M W13             2) De La Cruz, Agustin M15        
     3) Mitra, Miranda W13              4) Rivera, Adriana W13            
  9 Copley-Price Orcas-SI  'A'                        2:37.66    2:29.84        
     1) Gozalez-Brownlee, Alejandro M14 2) Amador, Miguel M13             
     3) Benavidez, Sofia W13            4) Davidson, Luke M17             
 10 East County YMCA Tigersharks-SI  'B'                   NT    2:34.24        
     1) Jackson, Bella W13              2) Singer, Dmitri M13             
     3) Marasso, Asia M W14             4) Hassan, Lania W14              
 11 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'D'                     NT   x2:36.33        
 -- Peninsula Porpoises-SI  'B'                            NT         DQ        
     1) Burchett, Natalie W13           2) Colangelo, Bella W11           
     3) Kellner, Solana W11             4) Burchett, Nicholas M13         
 -- Peninsula Porpoises-SI  'A'                       2:01.05         DQ        
     1) Kuhn, Michael A M16             2) Divis, Veronika W16            
     3) Randall, Rhiya W13              4) Leute, Camille W13             
 
Event 7  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI              1:22.38    1:20.92        
  2 Segura, Lexi E             8 SBH-SI               1:42.94    1:24.02        
  3 Geiszler, Sara M           8 MVY-SI               1:40.65    1:31.89        
  4 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI              1:39.99    1:32.03        
  5 Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI               1:41.55    1:37.92        
  6 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI              1:57.16    1:40.61        
  7 Jansen, June M             8 MVY-SI               1:51.60    1:44.68        
  8 Hundley, Milan F           7 TSC-SI               1:40.13    1:46.43        
  9 Gage, Autumn               8 MEYR-SI              1:50.00    1:54.37        
 10 Ruiz, Allison              8 TSC-SI               2:19.31    2:12.89        
 -- Hunt, Aria                 8 SBH-SI               2:00.21   X1:50.28        
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI              1:32.75    1:29.06        
  2 Kibrit, Gabriel            7 SBH-SI               2:10.89    1:51.00        
  3 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI               1:57.07    1:56.06        
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divis, Veronika           16 PENY-SI              2:05.17    2:04.45        
  2 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI               2:06.85    2:04.92        
  3 Zhu, Davina               10 MVY-SI               2:30.08    2:26.24        
  4 Nacauili, Nicole N        17 TSC-SI               2:36.38    2:32.53        
  5 Smith, Payton H           11 MEYR-SI              2:40.00    2:33.33        
  6 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI               2:32.41    2:33.39        
  7 Zick, Alaina M            15 MVY-SI               2:34.06    2:33.90        
  8 Willes, Naomi             14 MEYR-SI              2:40.00    2:34.41        
  9 Hutnak, Ella M            12 MEYR-SI              2:31.66    2:35.35        
 10 Zick, Anna E              17 MVY-SI               2:31.00    2:36.42        
 11 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI              2:31.00    2:39.44        
 12 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI               2:39.61    2:39.49        
 13 Marasso, Asia M           14 TSC-SI               2:38.62    2:41.72        
 14 Nieto, Vivien             12 SBH-SI               2:47.57    2:42.67        
 15 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI               2:40.56    2:44.30        
 16 Simboli, Summer R         11 SBH-SI               2:50.88    2:55.51        
 17 Kao, Emily                10 RANCH-SI             3:02.62    2:56.15        
 18 Segura, Allison L         10 SBH-SI               3:39.93    3:04.00        
 19 Jackson, Bella            13 TSC-SI               3:01.12    3:06.15        
 20 Elliott, Mia              10 TSC-SI               3:53.84    3:12.53        
 21 Youel, Miriam              9 TSC-SI               2:49.65    3:18.65        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI               2:15.81   X2:10.80        
 
Event 10  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Daniel               14 MVY-SI               2:01.63    2:01.09        
  2 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:00.39    2:01.48        
  3 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI              2:09.94    2:06.51        
  4 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:06.06    2:09.10        
  5 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI              2:06.26    2:09.86        
  6 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI              2:10.12    2:11.92        
  7 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI               2:14.70    2:15.46        
  8 Mullen, Ian J             12 SBH-SI               2:30.89    2:16.28        
  9 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI              2:20.00    2:25.27        
 10 Zhu, Stephen              12 MVY-SI               2:26.41    2:27.23        
 11 Gage, Levi S              13 MEYR-SI              2:40.00    2:40.90        
 12 Sun, Alec W               13 MEYR-SI              2:55.00    2:44.56        
 13 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI               2:41.03    2:45.84        
 14 Brown, JJ                 10 SBH-SI               2:55.85    2:50.79        
 15 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI              3:12.53    2:55.20        
 16 De La Cruz, Agustin       15 SBH-SI               2:50.22    3:02.16        
 17 McKenzie, James           12 MEYR-SI              3:10.00    3:07.74        
 
Event 11  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI                51.66      51.20        
  2 Dang, Layla                8 SBH-SI                 47.74      51.45        
  3 Geiszler, Sara M           8 MVY-SI               1:00.62      57.80        
  4 Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI               1:00.52      58.40        
  5 Hundley, Milan F           7 TSC-SI               1:06.89      59.96        
  6 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI              1:14.74    1:01.60        
  7 Carroll, McKenna           8 PENY-SI              1:05.61    1:03.12        
  8 Jansen, June M             8 MVY-SI               1:12.25    1:05.91        
 -- Hunt, Aria                 8 SBH-SI               1:00.44   X1:18.58        
 -- Leute, Macey               7 PENY-SI              1:44.56         DQ        
 -- Peavey, Lily R             8 PENY-SI                57.26         DQ        
 -- Jochimsen, Shalana         7 SBH-SI               1:15.77         DQ        
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                54.00      51.98        
  2 Flippin, Brayden           8 PENY-SI              1:00.34      52.71        
  3 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI                 55.62      56.30        
  4 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 54.00    1:02.60        
  5 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI               1:06.08    1:07.64        
  6 Manaligod, Joshua          7 TSC-SI               1:09.88    1:08.21        
  7 Lightner, Theo             6 PENY-SI              1:19.54    1:11.71        
  8 Griffin, Dylan             8 SBH-SI               1:10.72    1:15.25        
 -- Kibrit, Gabriel            7 SBH-SI               1:15.66         DQ        
 -- De Lara, Eithan            8 SBH-SI               1:10.45         DQ        
 
Event 13  Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI               1:25.83    1:24.62        
  2 Strouse, Hannah F         10 SBH-SI               1:26.91    1:26.84        
  3 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI              1:41.17    1:35.75        
  4 Hou, Emily                 9 MVY-SI               1:36.38    1:38.88        
  5 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI               1:57.27    1:40.26        
  6 Nason, Makyla             10 RANCH-SI             1:43.35    1:40.67        
  7 Divis, Martina            10 PENY-SI              2:04.91    1:40.94        
  8 Copeland, Kaitlyn B       10 TSC-SI               1:44.15    1:41.29        
  9 Farias, Iselle            10 CPY-SI               1:42.09    1:41.96        
 10 Joshimsen, Taytum         10 SBH-SI               1:51.22    1:47.05        
 11 Jarvis, Clara L            9 MVY-SI               1:52.00    1:47.98        
 12 Dang, Isabella            10 SBH-SI               1:50.01    1:48.90        
 13 Moe, Abigail               9 CPY-SI               1:47.42    1:49.35        
 14 Martinez, Laylene          9 SBH-SI               1:56.67    1:50.19        
 15 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI               2:00.67    1:51.56        
 16 May, Gemma E               9 TSC-SI               2:11.89    1:52.94        
 17 Conner, Abby               9 SBH-SI               2:05.13    1:59.63        
 18 Anderson, Bryce           10 PENY-SI              2:06.47    2:12.07        
 19 Hendrickson, Qollana D    10 TSC-SI               2:06.92    2:17.54        
 20 Sparrow, Sophia            9 LJST-SI              1:59.07    2:24.40        
 -- Contreras, Abby           10 TSC-SI               2:07.18         DQ        
 -- Bearden, Katelyn           9 MVY-SI               2:10.00        XDQ        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI               2:10.54        XDQ        
 -- Nguyen, Sophie T           9 MEYR-SI              1:59.00         DQ        
 
Event 13  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peavey, Julia J           11 PENY-SI              1:23.46    1:21.60        
  2 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI               1:34.72    1:27.67        
  3 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI               1:29.34    1:30.11        
  4 Nacauili, Neah N          11 TSC-SI               1:35.08    1:30.94        
  5 Compton, Sophie           12 PENY-SI              1:38.21    1:31.82        
  6 McCort, Sarah             11 PENY-SI              1:26.76    1:33.22        
  7 Borger, Anne              11 PENY-SI              1:46.96    1:35.46        
  8 Foster, Niki A            12 SBH-SI               1:42.09    1:35.49        
  9 Potter, Amy               12 TSC-SI               1:46.02    1:38.73        
 10 Kellner, Solana           11 PENY-SI              2:05.76    1:41.26        
 11 Tillotson, Meredith       12 MEYR-SI              1:35.00    1:41.29        
 12 Norban, Eve H             11 PENY-SI              1:54.20    1:41.61        
 13 Vaithianathan, Kaiser     12 MEYR-SI              1:40.00    1:41.66        
 14 Araiza, Amy               11 CPY-SI               1:45.54    1:42.89        
 15 Moshiri, Respina          11 RANCH-SI             1:47.04    1:45.92        
 16 Cachay, Sophia            12 TSC-SI               1:54.91    1:46.27        
 17 Colangelo, Bella          11 PENY-SI              2:04.77    1:47.19        
 18 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI              1:47.95    1:48.32        
 19 Caputo, Lucia             11 PENY-SI              1:48.70    1:48.81        
 20 Murray, Caitlin E         11 MEYR-SI              1:54.91    1:49.83        
 21 Joshimsen, Cadence        11 SBH-SI               1:50.73    1:49.85        
 22 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI               1:51.28    1:50.75        
 23 Adams, Zoya               11 TSC-SI               1:54.30    1:53.86        
 24 Davidson, Kaylen          11 LJST-SI              1:47.00    1:56.50        
 25 McKenzie, Grace           12 MEYR-SI              1:59.00    1:57.79        
 26 Compton, Olivia           11 PENY-SI              2:06.22    1:59.36        
 27 Fitzpatrick, Emma         11 TSC-SI               2:08.82    2:02.83        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI               2:15.01   X1:41.42        
 -- Hunt, Ava                 11 SBH-SI               2:42.20        XDQ        
 -- Koenig, Bibi              12 MEYR-SI              1:50.00         DQ        
 
Event 14  Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI               1:37.94    1:39.02        
  2 Leute, Gabriel            10 PENY-SI              1:52.43    1:41.49        
  3 McCort, Tyler S           10 PENY-SI              1:55.30    1:45.35        
  4 Manaligod, Troy           10 TSC-SI               1:40.59    1:48.23        
  5 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI              2:08.86    1:49.83        
  6 McDonald, Parker          10 MEYR-SI              1:57.33    1:51.56        
  7 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI               1:50.12    1:51.65        
  8 Zhang, Austin Y            9 MEYR-SI              1:50.00    1:58.40        
  9 Wells, Carson A           10 MEYR-SI              1:50.00    1:59.91        
 10 Jimenez, Andre            10 SBH-SI               1:50.89    2:01.47        
 11 de Hoop, Judson            9 PENY-SI              1:03.22    2:08.75        
 12 Savaiki, Triston          10 MOTY-SI              1:40.08    2:17.33        
 13 Manaligod, Trevor         10 TSC-SI               2:06.08    2:19.53        
 -- Fill, Tristan C           10 MVY-SI               1:51.57   X1:52.80        
 -- Grahm, Ryley              10 CPY-SI               1:50.00         DQ        
 -- Cohen, Simon               9 SBH-SI               2:10.11         DQ        
 -- Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI               2:00.88         DQ        
 -- Hendley, Miles W           9 MEYR-SI              1:45.00         DQ        
 -- Duran, Alejandro           9 SBH-SI               2:20.82         DQ        
 
Event 14  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI               1:11.31    1:14.15        
  2 Mullen, Ian J             12 SBH-SI               1:18.59    1:19.00        
  3 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:24.91    1:20.32        
  4 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI              1:24.00    1:20.71        
  5 Zhu, Stephen              12 MVY-SI               1:27.03    1:26.57        
  6 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI               1:45.92    1:27.05        
  7 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI               1:38.42    1:28.16        
  8 Acosido, Royce S          12 TSC-SI               1:43.23    1:33.06        
  9 Martinez, Andres          12 SBH-SI               1:48.79    1:38.49        
 10 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI               1:40.00    1:41.23        
 11 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI              1:52.66    1:43.25        
 12 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI               1:47.83    1:43.40        
 13 Pagel, Marcus             12 RANCH-SI             1:48.29    1:43.75        
 14 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI               1:50.89    1:46.13        
 15 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI               2:01.73    1:55.99        
 16 Newhouse, Blake           11 MEYR-SI              1:50.00    2:01.65        
 17 Anderson, Hudson          11 SBH-SI               2:00.10    2:07.10        
 18 Griffin, Tyler            11 SBH-SI               2:15.23    2:10.46        
 19 Martinez, Mark            12 SBH-SI               1:50.72    2:12.68        
 20 Hutchins, Caleb           12 SBH-SI               1:38.01    2:13.64        
 21 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI               2:14.61    2:18.19        
 22 Snyder, Chuckie           12 PENY-SI              2:16.78    2:18.63        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI               1:41.08   X1:35.83        
 
Event 15  Girls 13-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stock, Emileigh E         16 MVY-SI               1:08.22    1:10.41        
  2 Zick, Alaina M            15 MVY-SI               1:27.20    1:24.28        
  3 Zick, Anna E              17 MVY-SI               1:23.36    1:24.71        
  4 Greer, Hannah M           13 SBH-SI               1:28.18    1:25.71        
  5 Hassan, Lania             14 TSC-SI               1:41.97    1:28.28        
  6 Mitra, Miranda            13 SBH-SI               1:40.11    1:31.35        
  7 Ruthven, Amber L          14 MVY-SI               1:34.40    1:34.13        
  8 Jochimsen, Ruthie         13 SBH-SI               1:46.77    1:37.21        
  9 Leute, Camille            13 PENY-SI              1:38.78    1:38.96        
 10 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI              1:40.00    1:39.00        
 11 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI             1:38.08    1:39.46        
 12 Burchett, Natalie         13 PENY-SI              1:39.50    1:42.45        
 13 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI               1:44.25    1:48.01        
 14 Winn, Sydney              13 MEYR-SI              2:02.99    1:48.24        
 15 Jackson, Bella            13 TSC-SI               1:48.95    1:53.58        
 -- Marasso, Asia M           14 TSC-SI               1:35.92         DQ        
 -- Rivera, Adriana           13 SBH-SI               1:46.77         DQ        
 -- De La Cruz, Camille       13 SBH-SI               1:51.22         DQ        
 
Event 16  Boys 13-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              1:06.23    1:10.47        
  2 Zhu, Zack                 16 MVY-SI               1:14.64    1:11.78        
  3 Hasan, Yad S              13 SBH-SI               1:12.71    1:13.13        
  4 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI               1:14.73    1:13.90        
  5 Pawlak, Joshua G          15 MEYR-SI              1:16.29    1:16.08        
  6 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI              1:27.82    1:16.32        
  7 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI              1:18.80    1:18.34        
  8 Hawkins, Wyatt J          13 MVY-SI               1:22.69    1:20.34        
  9 Marsh, Zack C             18 MVY-SI               1:27.97    1:23.01        
 10 Davidson, Luke            17 CPY-SI               1:30.00    1:23.15        
 11 Baron, Travis A           14 MEYR-SI              1:32.93    1:24.68        
 12 Szilard, Scott A          13 TSC-SI               1:23.44    1:25.95        
 13 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI              1:35.03    1:26.93        
 14 Fernandez, Francis        13 RANCH-SI             1:29.16    1:30.69        
 15 Verduzco, Salvador        13 CPY-SI               1:36.56    1:30.96        
 16 De Lara, Isaac            14 SBH-SI               1:44.22    1:31.51        
 17 Amador, Miguel            13 CPY-SI               1:36.00    1:32.43        
 18 Bourgeot, Joshua          13 MEYR-SI              1:45.00    1:33.35        
 19 Singer, Dmitri            13 TSC-SI               1:50.02    1:37.34        
 20 Brion, Darin F            13 MEYR-SI              1:42.74    1:40.25        
 21 Burchett, Nicholas        13 PENY-SI              2:00.56    1:54.57        
 22 Vo, Anthony               13 RANCH-SI             1:59.95    2:00.65        
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI                21.64      20.31        
  2 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI                23.59      21.82        
  3 McDonald, Adelaide         8 MEYR-SI                21.79      22.65        
  4 Perez, Alessandra          8 SBH-SI                 29.13      23.26        
  5 DePonte, Sienna            8 PALY-SI                26.10      25.76        
  6 Jansen, June M             8 MVY-SI                 26.21      25.96        
  7 Gage, Autumn               8 MEYR-SI                26.25      26.70        
  8 Carroll, McKenna           8 PENY-SI                25.66      26.73        
  9 Peavey, Lily R             8 PENY-SI                27.95      26.95        
 10 Dang, Layla                8 SBH-SI                 30.98      27.53        
 11 May, Gillian               8 TSC-SI                 36.05      29.21        
 12 Ruiz, Allison              8 TSC-SI                 30.33      29.51        
 13 Jochimsen, Shalana         7 SBH-SI                 35.46      29.54        
 14 Leute, Macey               7 PENY-SI                51.34      33.78        
 
Event 18  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 23.00      23.12        
  2 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                23.63      23.32        
  3 Flippin, Brayden           8 PENY-SI                25.39      24.45        
  4 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI                 24.68      25.70        
  5 Griffin, Dylan             8 SBH-SI                 31.23      25.80        
  6 Reeve, Alexander           8 SBH-SI                 34.11      26.79        
  7 Manaligod, Joshua          7 TSC-SI                 29.58      27.42        
  8 Kibrit, Gabriel            7 SBH-SI                 36.70      28.70        
  9 De Lara, Eithan            8 SBH-SI                 35.50      29.12        
 10 Lightner, Theo             6 PENY-SI                35.28      33.33        
 11 Grahm, River               6 CPY-SI                 40.27      33.46        
 
Event 19  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Davina               10 MVY-SI                 38.08      38.14        
  2 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI                 37.97      38.27        
  3 Hou, Emily                 9 MVY-SI                 39.40      39.27        
  4 Nason, Makyla             10 RANCH-SI               40.39      40.32        
  5 Divis, Martina            10 PENY-SI                40.52      40.70        
  6 Evans, Natalie K          10 MEYR-SI                41.71      41.95        
  7 Jarina, Sophia            10 SBH-SI                 44.66      42.26        
  8 Farias, Iselle            10 CPY-SI                 50.00      42.91        
  9 Gonzalez, Sofia I         10 MEYR-SI                46.09      43.05        
 10 Moe, Abigail               9 CPY-SI                 42.36      43.09        
 11 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI                 42.35      43.64        
 12 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI                 48.16      44.55        
 13 May, Gemma E               9 TSC-SI                 54.24      45.16        
 14 Joshimsen, Taytum         10 SBH-SI                 47.23      46.19        
 15 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI                44.49      47.37        
 16 Conner, Abby               9 SBH-SI                 49.63      47.89        
 17 Martinez, Laylene          9 SBH-SI                 49.22      47.92        
 18 Segura, Allison L         10 SBH-SI                 57.14      48.11        
 19 Elliott, Mia              10 TSC-SI                 50.27      48.16        
 20 Beckstrand, Ella          10 TSC-SI                 49.69      48.71        
 21 Dang, Isabella            10 SBH-SI               1:00.01      48.87        
 22 Hendrickson, Qollana D    10 TSC-SI                 56.58      54.37        
 23 Youel, Miriam              9 TSC-SI                 47.58      56.30        
 24 Garither, Sage             9 PALY-SI              1:00.01      56.37        
 25 Anderson, Bryce           10 PENY-SI                49.74      59.06        
 26 Contreras, Abby           10 TSC-SI                 53.17    1:00.40        
 27 Nguyen, Sophie T           9 MEYR-SI                59.00    1:01.80        
 -- Hardin, Sarah V           10 SBH-SI                 34.90     X34.49        
 -- Balares, Zuriel           10 SBH-SI               1:11.29     X57.27        
 -- Bearden, Katelyn           9 MVY-SI                 49.00     X58.75        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI               1:00.73   X1:00.19        
 -- Ruderman, Sasha           10 CPY-SI               1:00.00   X1:01.01        
 -- Sparrow, Sophia            9 LJST-SI                59.43         DQ        
 -- Jarvis, Clara L            9 MVY-SI                 43.00         DQ        
 -- Copeland, Kaitlyn B       10 TSC-SI                 49.32        DFS        
 
Event 19  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI                 32.55      32.37        
  2 Henry, Ryan L             12 MVY-SI                 32.00      33.11        
  3 Peavey, Julia J           11 PENY-SI                38.43      37.01        
  4 Nieto, Vivien             12 SBH-SI                 47.16      37.28        
  5 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI                 37.45      37.32        
  6 Simboli, Summer R         11 SBH-SI                 39.96      37.37        
  7 Compton, Olivia           11 PENY-SI                54.83      37.91        
  8 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI                 38.63      38.03        
  9 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI                 39.26      38.67        
 10 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI                 36.20      39.13        
 11 Hutnak, Ella M            12 MEYR-SI                39.63      39.45        
 12 Nacauili, Neah N          11 TSC-SI                 42.50      39.47        
 13 Compton, Sophie           12 PENY-SI                43.10      39.81        
 14 Joshimsen, Cadence        11 SBH-SI                 52.88      39.93        
 14 McCort, Sarah             11 PENY-SI                40.10      39.93        
 16 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI                 39.11      40.09        
 17 Foster, Niki A            12 SBH-SI                 41.82      40.65        
 18 Borger, Anne              11 PENY-SI                43.46      40.76        
 19 Kim, Abigail              12 RANCH-SI               44.26      41.82        
 20 Koenig, Bibi              12 MEYR-SI                40.25      41.95        
 21 Potter, Amy               12 TSC-SI                 43.35      42.79        
 22 Kellner, Solana           11 PENY-SI                56.39      43.32        
 23 Na, Seyoung               12 RANCH-SI               46.22      43.98        
 24 Cachay, Sophia            12 TSC-SI                 49.11      44.16        
 25 Araiza, Amy               11 CPY-SI                 45.48      44.71        
 26 Nikkel, Sophie            11 MEYR-SI                49.00      45.28        
 27 Winn, Hailey              11 MEYR-SI                44.00      45.34        
 28 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI                44.80      45.37        
 29 Murray, Caitlin E         11 MEYR-SI                45.65      45.41        
 30 Adams, Zoya               11 TSC-SI                 43.14      46.13        
 31 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI                48.15      46.71        
 32 Smith, Payton H           11 MEYR-SI                43.37      46.81        
 33 Colangelo, Bella          11 PENY-SI                58.23      47.10        
 34 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI                 48.53      47.14        
 35 Fretwell, Avery           11 LJST-SI              1:06.35      48.20        
 36 McKenzie, Grace           12 MEYR-SI                54.46      49.67        
 37 Fitzpatrick, Emma         11 TSC-SI                 58.95      49.85        
 38 Moshiri, Respina          11 RANCH-SI               52.43      50.91        
 39 Hudson, Cameron           11 TSC-SI                 52.54      52.33        
 -- Hunt, Ava                 11 SBH-SI                 58.07     X49.16        
 -- Vaithianathan, Kaiser     12 MEYR-SI                44.00         DQ        
 -- Salas, Ananeli            12 SBH-SI               1:01.58         DQ        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI                 55.00        XDQ        
 -- Glasser, Genevieve P      12 TSC-SI                 39.65        DFS        
 
Event 20  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI                33.21      34.70        
  2 McCort, Tyler S           10 PENY-SI                41.67      39.74        
  3 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI                 39.62      41.15        
  4 Marcucci, Kellen          10 MEYR-SI                43.31      41.36        
  5 Jimenez, Andre            10 SBH-SI                 49.58      43.66        
  6 Manaligod, Troy           10 TSC-SI                 51.16      43.70        
  7 McDonald, Parker          10 MEYR-SI                44.18      44.04        
  8 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI                 54.92      45.53        
  9 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI                48.13      47.77        
 10 Manaligod, Trevor         10 TSC-SI                 49.52      47.80        
 11 Leute, Gabriel            10 PENY-SI                52.53      48.38        
 12 Wells, Carson A           10 MEYR-SI                45.00      51.48        
 13 Lewis, Elijah              9 TSC-SI                 55.02      53.99        
 14 Duran, Alejandro           9 SBH-SI               1:00.72      54.16        
 15 Grahm, Ryley              10 CPY-SI                 56.89      55.30        
 16 Zhang, Austin Y            9 MEYR-SI                51.96      55.57        
 17 Nikkel, Ethan              9 MEYR-SI              1:05.00      56.48        
 18 Cohen, Simon               9 SBH-SI                 55.71      57.32        
 19 Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI               1:01.77      57.55        
 -- Fill, Tristan C           10 MVY-SI                 43.44     X49.15        
 -- Hendley, Miles W           9 MEYR-SI                47.00         DQ        
 -- de Hoop, Judson            9 PENY-SI                57.96         DQ        
 
Event 20  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI                 30.91      32.57        
  2 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI                 34.09      35.89        
  3 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI                 44.37      38.23        
  4 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI                 41.29      40.42        
  5 Acosido, Royce S          12 TSC-SI                 41.45      41.65        
  6 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI                 48.00      41.94        
  7 Hawkins, Colton D         12 MVY-SI                 41.12      42.01        
  8 Szilard, Todd A           11 TSC-SI                 45.76      44.43        
  9 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI                 48.80      44.67        
 10 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI                 47.88      44.89        
 11 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI                 48.76      45.62        
 12 McKenzie, James           12 MEYR-SI                48.75      47.64        
 13 Newhouse, Blake           11 MEYR-SI                47.13      49.61        
 14 Martinez, Andres          12 SBH-SI                 51.72      50.23        
 15 Anderson, Hudson          11 SBH-SI                 50.55      50.52        
 16 Salami, Loba              11 SBH-SI                 57.90      52.15        
 17 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI                 55.93      55.09        
 18 Snyder, Chuckie           12 PENY-SI                47.23      55.67        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI                 46.93     X42.88        
 -- Martinez, Mark            12 SBH-SI                 44.11         DQ        
 -- Griffin, Tyler            11 SBH-SI               1:05.82         DQ        
 -- Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI                 41.15        DFS        
 
Event 21  Girls 13-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI                 28.54      29.26        
  2 Randall, Rhiya            13 PENY-SI                30.31      36.49        
  3 Nacauili, Nicole N        17 TSC-SI                 35.95      37.25        
  4 Greer, Hannah M           13 SBH-SI                 35.98      37.50        
  5 Jochimsen, Ruthie         13 SBH-SI                 50.89      37.91        
  6 Ruthven, Amber L          14 MVY-SI                 41.00      39.88        
  7 Willes, Naomi             14 MEYR-SI                40.06      39.94        
  8 Burchett, Natalie         13 PENY-SI                39.00      40.23        
  9 Leute, Camille            13 PENY-SI                43.17      41.67        
 10 Winn, Sydney              13 MEYR-SI                43.37      44.50        
 11 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI                 43.41      45.11        
 12 De La Cruz, Camille       13 SBH-SI                 48.72      49.67        
 -- Rivera, Adriana           13 SBH-SI                 44.11         DQ        
 -- Mair, Jenna               13 MEYR-SI                42.00         DQ        
 
Event 22  Boys 13-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szilard, Scott A          13 TSC-SI                 39.33      34.46        
  2 Davidson, Luke            17 CPY-SI                 37.00      34.61        
  3 Fernandez, Francis        13 RANCH-SI               41.01      37.39        
  4 Amador, Miguel            13 CPY-SI                 40.00      38.68        
  5 Verduzco, Salvador        13 CPY-SI                 37.81      38.86        
  6 Gage, Levi S              13 MEYR-SI                43.33      39.24        
  7 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI                 38.15      39.76        
  8 Sun, Alec W               13 MEYR-SI                42.00      40.26        
  9 Singer, Dmitri            13 TSC-SI                 56.82      41.31        
 10 Bourgeot, Joshua          13 MEYR-SI                45.71      42.77        
 11 De La Cruz, Agustin       15 SBH-SI                 46.33      45.46        
 12 De Lara, Isaac            14 SBH-SI                 50.01      47.45        
 13 Vo, Anthony               13 RANCH-SI               49.45      47.92        
 -- Burchett, Nicholas        13 PENY-SI                51.13         DQ        
 
Event 23  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI               2:09.52    2:14.99        
  2 Szilard, Julie E          17 TSC-SI               2:26.30    2:28.94        
  3 Stock, Emileigh E         16 MVY-SI               2:28.55    2:30.45        
  4 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              2:32.02    2:35.05        
  5 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI               2:53.61    2:58.29        
  6 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI               2:55.90    2:59.12        
 
Event 24  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI              2:11.17    2:14.75        
  2 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI              2:21.06    2:21.20        
  3 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI               2:30.51    2:24.68        
  4 Pawlak, Joshua G          15 MEYR-SI              2:28.37    2:28.71        
  5 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI               2:50.89    2:35.46        
  6 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI              2:35.00    2:37.64        
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SBH-SI                 50.61      43.21        
  2 Hundley, Milan F           7 TSC-SI                 57.21      53.23        
  3 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI              1:03.41      57.50        
  4 Geiszler, Sara M           8 MVY-SI                 55.00      59.70        
 -- McDonald, Adelaide         8 MEYR-SI                59.00         DQ        
 -- DePonte, Sienna            8 PALY-SI              1:20.06         DQ        
 -- Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI                 50.09         DQ        
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 49.30      58.12        
  2 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI               1:08.48    1:04.31        
 -- Reeve, Alexander           8 SBH-SI               1:00.89         DQ        
 -- Flippin, Brayden           8 PENY-SI              1:05.60         DQ        
 
Event 27  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI               1:17.92    1:19.56        
  2 Zhu, Davina               10 MVY-SI               1:21.68    1:19.58        
  3 Strouse, Hannah F         10 SBH-SI               1:22.71    1:21.56        
  4 Evans, Natalie K          10 MEYR-SI              1:24.27    1:25.62        
  5 Divis, Martina            10 PENY-SI              1:40.61    1:30.65        
  6 Hou, Emily                 9 MVY-SI               1:35.00    1:40.66        
  7 Gonzalez, Sofia I         10 MEYR-SI              1:42.00    1:41.98        
  8 Jarina, Sophia            10 SBH-SI               2:00.10    1:48.89        
 -- Kao, Emily                10 RANCH-SI             1:39.30         DQ        
 -- Youel, Miriam              9 TSC-SI               1:59.82         DQ        
 
Event 27  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henry, Ryan L             12 MVY-SI               1:10.32    1:12.54        
  2 Nieto, Vivien             12 SBH-SI               1:26.08    1:23.80        
  3 Norban, Eve H             11 PENY-SI              1:45.64    1:31.93        
  4 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI               1:31.02    1:32.35        
  5 Hudson, Cameron           11 TSC-SI               1:49.54    1:42.22        
  6 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI              1:40.80    1:43.05        
  7 Na, Seyoung               12 RANCH-SI             1:49.78    1:45.01        
  8 Caputo, Lucia             11 PENY-SI              1:52.45    1:48.96        
  9 Nikkel, Sophie            11 MEYR-SI              1:55.00    1:50.35        
 -- Tillotson, Meredith       12 MEYR-SI              1:40.00         DQ        
 -- Kim, Abigail              12 RANCH-SI             1:59.95         DQ        
 
Event 28  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI              1:22.45    1:17.51        
  2 Brown, JJ                 10 SBH-SI               1:35.11    1:29.12        
  3 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI               1:28.10    1:30.31        
  4 Marcucci, Kellen          10 MEYR-SI              1:40.00    1:42.50        
  5 Savaiki, Triston          10 MOTY-SI              2:01.23    2:15.85        
 
Event 28  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI               1:11.51    1:12.21        
  2 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI              1:30.00    1:21.74        
  3 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI               1:20.12    1:23.06        
 -- Szilard, Todd A           11 TSC-SI               1:49.59        DFS        
 -- Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI               1:28.73        DFS        
 
Event 29  Girls 13-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Randall, Rhiya            13 PENY-SI              1:19.91    1:14.50        
  2 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              1:19.23    1:18.16        
  3 Hassan, Lania             14 TSC-SI               1:26.70    1:24.17        
  4 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI             1:39.01    1:39.53        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI               1:21.11   X1:12.52        
 -- Mitra, Miranda            13 SBH-SI               1:38.11         DQ        
 
Event 30  Boys 13-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI                57.49      58.04        
  2 Zhu, Zack                 16 MVY-SI               1:01.08    1:01.78        
  3 Zhu, Daniel               14 MVY-SI               1:03.63    1:03.08        
  4 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI              1:07.36    1:03.34        
  5 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI              1:06.15    1:07.68        
  6 Szilard, Scott A          13 TSC-SI               1:24.62    1:15.89        
  7 Baron, Travis A           14 MEYR-SI              1:40.00    1:23.98        
  8 Brion, Darin F            13 MEYR-SI              1:40.00    1:41.12        
 
Event 31  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI                19.62      17.86        
  2 Perez, Alessandra          8 SBH-SI                 23.31      18.08        
  3 Segura, Lexi E             8 SBH-SI                 28.10      18.54        
  4 McDonald, Adelaide         8 MEYR-SI                18.75      18.56        
  5 Dang, Layla                8 SBH-SI                 23.09      21.83        
  6 Peavey, Lily R             8 PENY-SI                23.45      22.19        
  7 Carroll, McKenna           8 PENY-SI                25.11      22.85        
  8 Jochimsen, Shalana         7 SBH-SI                 30.88      22.98        
  9 Gage, Autumn               8 MEYR-SI                22.06      23.52        
 10 DePonte, Sienna            8 PALY-SI                22.06      24.89        
 11 Ruiz, Allison              8 TSC-SI                 27.85      26.79        
 12 Leute, Macey               7 PENY-SI                49.65      29.48        
 -- Hunt, Aria                 8 SBH-SI                 26.04     X23.79        
 
Event 32  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dylan             8 SBH-SI                 25.82      20.03        
  2 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI                 20.43      21.46        
  3 Reeve, Alexander           8 SBH-SI                 30.11      23.89        
  4 Manaligod, Joshua          7 TSC-SI                 27.59      24.72        
  5 Grahm, River               6 CPY-SI                 34.25      31.59        
  6 Lightner, Theo             6 PENY-SI                31.06      31.91        
 
Event 33  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI                 30.85      31.55        
  2 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI                 32.41      31.83        
  3 Strouse, Hannah F         10 SBH-SI                 34.07      33.47        
  4 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI                 32.16      34.67        
  5 Nason, Makyla             10 RANCH-SI               32.81      35.42        
  6 Evans, Natalie K          10 MEYR-SI                33.31      35.82        
  7 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI                33.73      36.16        
  8 Jarvis, Clara L            9 MVY-SI                 35.19      36.44        
  9 Jarina, Sophia            10 SBH-SI                 37.51      36.50        
 10 Kao, Emily                10 RANCH-SI               38.29      37.32        
 11 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI                 37.78      37.56        
 12 Joshimsen, Taytum         10 SBH-SI                 40.87      38.06        
 13 Farias, Iselle            10 CPY-SI                 50.00      38.07        
 14 Elliott, Mia              10 TSC-SI                 42.05      38.20        
 15 Moe, Abigail               9 CPY-SI                 38.10      38.43        
 16 Segura, Allison L         10 SBH-SI                 39.68      39.96        
 17 Conner, Abby               9 SBH-SI                 47.55      40.85        
 18 Martinez, Laylene          9 SBH-SI                 45.14      41.91        
 19 Beckstrand, Ella          10 TSC-SI                 40.71      42.06        
 20 Hendrickson, Qollana D    10 TSC-SI                 41.42      43.61        
 21 Dang, Isabella            10 SBH-SI                 40.24      44.18        
 22 Contreras, Abby           10 TSC-SI                 45.16      45.12        
 23 Garither, Sage             9 PALY-SI                55.01      48.19        
 24 Sparrow, Sophia            9 LJST-SI                48.74      50.77        
 25 Meza, Joselyn              9 SBH-SI               1:02.10      50.81        
 26 Anderson, Bryce           10 PENY-SI                50.51      52.14        
 27 Nguyen, Sophie T           9 MEYR-SI                52.00      57.94        
 -- Hardin, Sarah V           10 SBH-SI                 30.01     X30.52        
 -- Ruderman, Sasha           10 CPY-SI                 50.00     X41.17        
 -- Bearden, Katelyn           9 MVY-SI                 47.00     X47.22        
 -- Balares, Zuriel           10 SBH-SI               1:03.11     X49.08        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI                 55.22     X50.36        
 
Event 33  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI                 28.40      27.38        
  2 Henry, Ryan L             12 MVY-SI                 27.11      27.98        
  3 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI                 30.25      31.05        
  4 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI                 31.02      31.10        
  5 Peavey, Julia J           11 PENY-SI                31.05      31.17        
  6 Borger, Anne              11 PENY-SI                35.24      31.26        
  7 Norban, Eve H             11 PENY-SI                34.78      31.63        
  8 McCort, Sarah             11 PENY-SI                32.80      32.39        
  9 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI                 31.99      32.43        
 10 Compton, Sophie           12 PENY-SI                36.35      32.61        
 11 Smith, Payton H           11 MEYR-SI                35.04      33.26        
 12 Hutnak, Ella M            12 MEYR-SI                32.69      33.30        
 13 Nacauili, Neah N          11 TSC-SI                 34.86      33.34        
 14 Koenig, Bibi              12 MEYR-SI                36.28      33.48        
 15 Simboli, Summer R         11 SBH-SI                 37.73      34.21        
 16 Foster, Niki A            12 SBH-SI                 34.91      34.47        
 17 Kim, Abigail              12 RANCH-SI               35.21      35.09        
 18 Joshimsen, Cadence        11 SBH-SI                 41.10      35.13        
 19 Murray, Caitlin E         11 MEYR-SI                39.35      35.38        
 20 Araiza, Amy               11 CPY-SI                 36.91      35.72        
 21 Potter, Amy               12 TSC-SI                 38.21      36.04        
 22 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI                39.28      36.34        
 23 Caputo, Lucia             11 PENY-SI                38.09      36.54        
 24 Adams, Zoya               11 TSC-SI                 35.29      36.55        
 25 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI                34.33      37.11        
 26 Kellner, Solana           11 PENY-SI                39.11      37.12        
 27 Cachay, Sophia            12 TSC-SI                 41.75      37.32        
 28 Na, Seyoung               12 RANCH-SI               38.31      37.35        
 29 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI                 38.21      38.18        
 30 Colangelo, Bella          11 PENY-SI                53.44      38.53        
 31 Vaithianathan, Kaiser     12 MEYR-SI                36.60      38.78        
 32 Tillotson, Meredith       12 MEYR-SI                33.00      39.24        
 33 Fretwell, Avery           11 LJST-SI                51.11      39.86        
 34 Winn, Hailey              11 MEYR-SI                38.00      40.97        
 35 McKenzie, Grace           12 MEYR-SI                44.66      41.30        
 36 Compton, Olivia           11 PENY-SI                45.99      41.39        
 37 Salas, Ananeli            12 SBH-SI                 55.67      41.42        
 38 Fitzpatrick, Emma         11 TSC-SI                 48.46      42.50        
 39 Nikkel, Sophie            11 MEYR-SI                49.07      42.62        
 40 Moshiri, Respina          11 RANCH-SI               44.93      44.49        
 41 Davidson, Kaylen          11 LJST-SI                46.05      45.35        
 42 Hudson, Cameron           11 TSC-SI                 54.23      45.45        
 -- Geller Alford, Zoe        12 MVY-SI                 40.00     X36.10        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI                 40.00     X37.21        
 -- Hunt, Ava                 11 SBH-SI                 48.63     X43.18        
 -- Glasser, Genevieve P      12 TSC-SI                 31.01         DQ        
 
Event 34  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI                29.16      30.29        
  2 McCort, Tyler S           10 PENY-SI                34.16      32.41        
  3 Marcucci, Kellen          10 MEYR-SI                37.16      34.93        
  4 Manaligod, Troy           10 TSC-SI                 36.06      36.17        
  5 McDonald, Parker          10 MEYR-SI                38.00      36.35        
  6 Brown, JJ                 10 SBH-SI                 36.90      36.82        
  7 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI                 46.21      37.01        
  8 Hendley, Miles W           9 MEYR-SI                40.00      39.27        
  9 Leute, Gabriel            10 PENY-SI                38.57      39.66        
 10 Wells, Carson A           10 MEYR-SI                40.00      40.67        
 11 Khoury, Ryan              10 MEYR-SI                40.30      41.17        
 12 Jimenez, Andre            10 SBH-SI                 42.53      42.44        
 13 Grahm, Ryley              10 CPY-SI                 45.27      42.45        
 14 Savaiki, Triston          10 MOTY-SI                39.07      42.69        
 15 Duran, Alejandro           9 SBH-SI                 49.89      42.81        
 16 Lewis, Elijah              9 TSC-SI                 44.22      45.30        
 17 Manaligod, Trevor         10 TSC-SI                 46.88      45.51        
 18 de Hoop, Judson            9 PENY-SI                51.36      45.64        
 19 Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI                 59.90      48.67        
 20 Zhang, Austin Y            9 MEYR-SI                50.72      52.03        
 21 Nikkel, Ethan              9 MEYR-SI                58.58      55.23        
 -- Fill, Tristan C           10 MVY-SI                 42.33     X40.20        
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI                 25.54      25.91        
  2 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI                 26.84      27.14        
  3 Mullen, Ian J             12 SBH-SI                 28.36      27.98        
  4 Zhang, Alex Y             12 MEYR-SI                32.95      29.14        
  5 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI                 37.50      29.38        
  6 Zhu, Stephen              12 MVY-SI                 30.52      30.02        
  7 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI                 31.23      31.25        
  8 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI                 29.65      31.48        
  9 Hawkins, Colton D         12 MVY-SI                 31.86      31.83        
 10 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI                 48.00      33.42        
 11 Acosido, Royce S          12 TSC-SI                 36.50      33.58        
 12 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI                 36.77      34.07        
 13 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI                 39.01      35.31        
 14 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI                38.76      35.38        
 15 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI                 36.91      36.47        
 16 Martinez, Andres          12 SBH-SI                 40.00      37.19        
 17 Martinez, Mark            12 SBH-SI                 38.78      37.21        
 18 Pagel, Marcus             12 RANCH-SI               39.25      37.30        
 19 Salami, Loba              11 SBH-SI                 48.77      37.65        
 20 McKenzie, James           12 MEYR-SI                38.81      38.90        
 21 Anderson, Hudson          11 SBH-SI                 40.82      42.77        
 22 Newhouse, Blake           11 MEYR-SI                44.10      45.04        
 23 Snyder, Chuckie           12 PENY-SI                42.69      46.90        
 24 Griffin, Tyler            11 SBH-SI                 57.78      48.92        
 25 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI                 48.56      50.94        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI                 41.96     X35.53        
 -- Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI                 29.85         DQ        
 -- Hutchins, Caleb           12 SBH-SI                 35.99        DFS        
 -- Szilard, Todd A           11 TSC-SI                 37.03        DFS        
 
Event 35  Girls 13-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI                 25.48      25.90        
  2 Divis, Veronika           16 PENY-SI                26.66      27.00        
  3 Szilard, Julie E          17 TSC-SI                 26.90      27.92        
  4 Marasso, Asia M           14 TSC-SI                 31.44      30.37        
  5 Greer, Hannah M           13 SBH-SI                 30.96      31.24        
  6 Mitra, Miranda            13 SBH-SI                 35.10      31.25        
  7 Randall, Rhiya            13 PENY-SI                40.21      31.38        
  8 Hassan, Lania             14 TSC-SI                 33.43      31.58        
  9 Jochimsen, Ruthie         13 SBH-SI                 36.70      31.61        
 10 Ruthven, Amber L          14 MVY-SI                 33.00      31.64        
 11 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI                32.68      31.67        
 12 Willes, Naomi             14 MEYR-SI                33.72      32.19        
 13 Zick, Anna E              17 MVY-SI                 31.65      32.48        
 14 Nacauili, Nicole N        17 TSC-SI                 33.19      32.96        
 15 Leute, Camille            13 PENY-SI                38.20      34.56        
 16 Rivera, Adriana           13 SBH-SI                 36.90      34.57        
 17 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI                 34.94      34.80        
 18 Jackson, Bella            13 TSC-SI                 36.51      35.05        
 19 Mair, Jenna               13 MEYR-SI                35.00      35.52        
 20 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI               37.11      36.07        
 21 Burchett, Natalie         13 PENY-SI                35.74      37.37        
 22 Winn, Sydney              13 MEYR-SI                40.40      39.55        
 23 De La Cruz, Camille       13 SBH-SI                 40.01      41.58        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI                 29.85     X29.23        
 
Event 36  Boys 13-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheng, Preston W          15 MEYR-SI                23.71      24.06        
  2 Zhu, Daniel               14 MVY-SI                 24.99      24.67        
  3 Zhu, Zack                 16 MVY-SI                 25.14      25.91        
  4 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI                 26.74      26.12        
  5 Hasan, Yad S              13 SBH-SI                 26.33      26.88        
  6 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI                 28.33      27.44        
  7 Hawkins, Wyatt J          13 MVY-SI                 28.33      27.53        
  8 Pawlak, Joshua G          15 MEYR-SI                26.59      27.57        
  9 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI                27.12      27.58        
 10 Davidson, Luke            17 CPY-SI                 30.00      28.10        
 11 Pawlak, Jonah K           13 MEYR-SI                28.25      28.78        
 12 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI                30.51      29.01        
 13 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI                 31.39      29.37        
 14 Amador, Miguel            13 CPY-SI                 34.00      29.67        
 15 Marsh, Zack C             18 MVY-SI                 32.33      30.86        
 16 De La Cruz, Agustin       15 SBH-SI                 36.10      31.09        
 17 Verduzco, Salvador        13 CPY-SI                 33.31      31.86        
 18 Singer, Dmitri            13 TSC-SI                 32.50      31.94        
 19 Sun, Alec W               13 MEYR-SI                33.00      32.22        
 20 Baron, Travis A           14 MEYR-SI                34.12      32.36        
 21 Gage, Levi S              13 MEYR-SI                37.40      32.64        
 22 Fernandez, Francis        13 RANCH-SI               33.32      33.13        
 23 Bourgeot, Joshua          13 MEYR-SI                33.47      33.19        
 24 Brion, Darin F            13 MEYR-SI                35.40      34.91        
 25 Burchett, Nicholas        13 PENY-SI                38.13      35.89        
 26 Vo, Anthony               13 RANCH-SI               39.86      38.24        
 
Event 37  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divis, Veronika           16 PENY-SI              5:22.38    5:37.58        
  2 Szilard, Julie E          17 TSC-SI               5:56.10    6:00.85        
  3 Pecoraro, Cheska M        13 MEYR-SI              6:11.75    6:10.37        
  4 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              6:19.64    6:16.53        
  5 Smith, Payton H           11 MEYR-SI              7:13.23    6:55.09        
  6 Wagstaff, Tea L           12 MEYR-SI              8:04.11    7:49.52        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI               5:48.25   X5:47.91        
 
Event 38  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              5:24.89    5:18.77        
  2 Hasan, Yad S              13 SBH-SI               5:36.84    5:36.93        
  3 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI              5:53.74    5:55.02        
  4 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              6:06.73    6:02.49        
  5 Reyes, Miguel             12 PALY-SI             10:29.99    8:24.10        
 -- Hammes, Leuck J           14 MVY-SI               6:14.48   X6:01.34        
 
Event 39  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                1:19.02    1:18.92        
     1) Apuzzo, Forest M7               2) Khoury, Jasmine W7             
     3) Cannon, Shayler M M8            4) Freiwald, Genevieve K W7       
  2 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      1:17.31    1:22.72        
     1) Segura, Lexi E W8               2) Dang, Layla W8                 
     3) Griffin, Dylan M8               4) Reeve, Alexander M8            
  3 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'B'                1:35.00    1:27.31        
     1) Desposato, Luke M7              2) Neill, Bella G W8              
     3) Hasaka, Kota M8                 4) Goulet, Sofia R W8             
  4 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       1:11.62    1:46.04        
     1) Lightner, Theo M6               2) Venn-Watson, Benjamin M8       
     3) Paine, Wyatt M7                 4) Peavey, Lily R W8              
 
Event 40  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       2:14.74    2:08.58        
     1) McCort, Tyler S M10             2) Divis, Martina W10             
     3) Borchert, Sienna G W9           4) Lightner, Caspar L M10         
  2 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 2:17.86    2:19.57        
     1) Hou, Emily W9                   2) Zhuang, Timothy C M10          
     3) Cohen, Oren S M10               4) Zhu, Davina W10                
  3 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      2:33.06    2:21.15        
     1) Constantino, Poppy A W10        2) Brown, JJ M10                  
     3) Segura, Allison L W10           4) Jarina, Sophia W10             
  4 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              2:28.43    2:24.61        
     1) Ruiz, Savannah M W10            2) Copeland, Kaitlyn B W10        
     3) Elliott, Mia W10                4) Schultz, Kaylee L W10          
  5 Rancho Riptides-SI  'A'                           2:20.00    2:25.83        
     1) Le, Ronald M9                   2) Kao, Emily W10                 
     3) Pham, Theophany W10             4) Nason, Makyla W10              
  6 Copley-Price Orcas-SI  'A'                        3:30.00    2:26.21        
     1) Farias, Iselle W10              2) Ruderman, Sasha W10            
     3) Moe, Abigail W9                 4) Vega, Vincent M10              
  7 Mission Valley YMCA Seals-SI  'B'                 2:33.43    2:36.62        
     1) Jarvis, Clara L W9              2) Mora, Lily J W9                
     3) Zucker-Abudi, Dean M9           4) Hammes, Anne C W10             
  8 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                2:41.62    2:38.96        
     1) Levi, Dani O M10                2) Desposato, Gabriela R W10      
     3) Young, Austin C M10             4) Thakkar, Maya E W9             
  9 South Bay Hurricanes-SI  'B'                           NT    2:43.48        
     1) Jimenez, Andre M10              2) Jimenez, Abigail W9            
     3) Duran, Alejandro M9             4) Dang, Isabella W10             
 
Event 41  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 1:50.70    1:52.68        
     1) Henry, Ryan L W12               2) Hazle, Kathryn M W12           
     3) Zhuang, Hsiang-Kuang M12        4) Thomas, Kanta K M12            
  2 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      1:59.73    2:00.50        
     1) Mullen, Ian J M12               2) Tilley, Alejandro M11          
     3) Nieto, Vivien W12               4) Croshier-Martucci, Marco M12   
  3 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       1:57.27    2:06.05        
     1) McCort, Sarah W11               2) Compton, Sophie W12            
     3) Norban, Eve H W11               4) Peavey, Julia J W11            
  4 Mission Valley YMCA Seals-SI  'B'                 2:04.58    2:08.18        
     1) Zhu, Stephen M12                2) Hawkins, Colton D M12          
     3) Fernandez, Maria W12            4) Zuricho, Kristoffer H M12      
  5 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              2:03.88    2:08.44        
     1) Eisenhamer, Linda M W11         2) Copeland, Karleigh E W12       
     3) Lobb, Victoria R W12            4) Rump, Laurenza P W12           
  6 South Bay Hurricanes-SI  'B'                           NT    2:12.76        
     1) Simboli, Summer R W11           2) Foster, Niki A W12             
     3) Asanas, Angelmarie D W12        4) De La Pena, Fernando J M11     
  7 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                2:10.78    2:13.28        
     1) Ong, Julian M12                 2) Correll, Cyrus J M11           
     3) Smith, Payton H W11             4) Miller, Bianca N W11           
  8 East County YMCA Tigersharks-SI  'B'              2:12.42    2:21.96        
     1) Potter, Amy W12                 2) Rollins, Brodie J M11          
     3) Szilard, Todd A M11             4) Weeks, Elizabeth Y W11         
  9 South Bay Hurricanes-SI  'C'                           NT   x2:27.91        
     1) Martinez, Andres M12            2) Martinez, Mark M12             
     3) Penetrante, Kaleb P M11         4) Anderson, Hudson M11           
 10 Rancho Riptides-SI  'A'                                NT    2:28.25        
     1) Hsu, Tai M12                    2) Hsu, Maya W12                  
     3) Le, Kimberly W11                4) Edgecomb, Alex M12             
 11 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'B'                2:34.86    2:32.56        
     1) Vaithianathan, Kaiser W12       2) Lennox, Zavier P M11           
     3) Wetmore, Greer W11              4) Wagstaff, Tea L W12            
 12 East County YMCA Tigersharks-SI  'C'              2:46.73   x2:39.06        
     1) Adams, Zoya W11                 2) Cachay, Sophia W12             
     3) Ruiz, Aaron M11                 4) Bryson, Victoria I W11         
 13 Peninsula Porpoises-SI  'B'                            NT    2:42.94        
     1) Weisenberg, Sammy M10           2) Rouch, Levi M10                
     3) Fricker, Amelia W11             4) Caputo, Lucia W11              
 
Event 42  Mixed 13-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mission Valley YMCA Seals-SI  'A'                 1:47.06    1:43.77        
     1) Zhu, Zack M16                   2) Thomas, Blest M W13            
     3) Zhu, Daniel M14                 4) Hawkins, Wyatt J M13           
  2 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'A'                1:52.51    1:50.37        
     1) Ahooja, Ajay V M14              2) Dobson, Emily R W13            
     3) Matthews, Katherine N W16       4) Ong, Joe M14                   
  3 East County YMCA Tigersharks-SI  'A'              1:53.86    1:54.64        
     1) Szilard, Julie E W17            2) Szilard, Scott A M13           
     3) Marasso, Asia M W14             4) Szilard, Ryan M M15            
  4 Peninsula Porpoises-SI  'A'                       1:43.46    1:55.16        
     1) Kuhn, Michael A M16             2) Compton, Claudia W15           
     3) Randall, Rhiya W13              4) Divis, Veronika W16            
  5 Copley-Price Orcas-SI  'A'                        2:50.00    1:58.66        
     1) Benavidez, Sofia W13            2) Leyva, Uriel M13               
     3) Gozalez-Brownlee, Alejandro M14 4) Davidson, Luke M17             
  6 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'B'                2:00.29    1:59.88        
     1) Brunia, Kevin J M14             2) Pecoraro, Cheska M W13         
     3) Largent, Ellie M W13            4) Rodriguez, Diego A M14         
  7 South Bay Hurricanes-SI  'A'                      1:49.85    2:01.20        
     1) Jauregui, Nicholas M13          2) Greer, Hannah M W13            
     3) Mitra, Miranda W13              4) Hasan, Yad S M13               
  8 Rancho Riptides-SI  'A'                           2:00.00    2:02.06        
     1) Pham, Trinity W13               2) He, Siyi W14                   
     3) Wang, Robin M14                 4) Yao, Eric M14                  
  9 East County YMCA Tigersharks-SI  'B'                   NT    2:08.20        
     1) Hassan, Lania W14               2) Jackson, Bella W13             
     3) Ruiz, Adam M13                  4) Myrbeck, Gabriel M13           
 10 Magdalena Ecke Family YMCA-SI  'C'                2:12.10   x2:14.74        
     1) Nguyen, Johnathan K M14         2) Martin, Skyler M W13           
     3) Nevejans, Abby W13              4) Baron, Travis A M14            
 
Event 43  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI               1:55.20    1:46.16        
  2 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI              1:50.15    1:52.13        
  3 Hundley, Milan F           7 TSC-SI               1:53.16    1:55.62        
 
Event 43  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Davina               10 MVY-SI               1:21.11    1:19.25        
  2 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI               1:26.08    1:24.05        
  3 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI               1:24.72    1:28.11        
  4 Hou, Emily                 9 MVY-SI               1:24.07    1:28.13        
  5 Nason, Makyla             10 RANCH-SI             1:25.21    1:29.58        
  6 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI              1:31.94    1:31.80        
  7 Pham, Theophany           10 RANCH-SI             1:36.52    1:32.42        
  8 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI               1:35.09    1:35.06        
  9 Copeland, Kaitlyn B       10 TSC-SI               1:36.02    1:36.02        
 10 Segura, Allison L         10 SBH-SI               1:41.23    1:40.88        
 11 May, Gemma E               9 TSC-SI               1:47.30    1:43.61        
 12 Martinez, Laylene          9 SBH-SI               1:52.09    1:43.70        
 13 Dang, Isabella            10 SBH-SI               1:44.02    1:46.58        
 14 Mora, Lily J               9 MVY-SI               1:49.24    1:47.54        
 15 Thakkar, Maya E            9 MEYR-SI              1:55.00    1:47.67        
 16 Moxley, Cecilia I         10 MVY-SI               1:48.83    1:48.99        
 17 Elliott, Mia              10 TSC-SI               1:46.27    1:49.91        
 18 Conner, Abby               9 SBH-SI               1:53.87    1:51.01        
 -- Hammes, Anne C            10 MVY-SI               1:29.80   X1:32.62        
 -- Wetmore, Emerson          10 MEYR-SI              1:55.00         DQ        
 
Event 43  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI               1:09.10    1:07.44        
  2 Henry, Ryan L             12 MVY-SI               1:10.75    1:10.64        
  3 Hsu, Maya                 12 RANCH-SI             1:30.02    1:20.23        
  4 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI               1:26.29    1:20.52        
  5 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI               1:18.94    1:21.03        
  6 McCort, Sarah             11 PENY-SI              1:22.75    1:21.95        
  7 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI               1:23.41    1:22.69        
  8 Miller, Bianca N          11 MEYR-SI              1:29.87    1:23.98        
  9 Foster, Niki A            12 SBH-SI               1:28.91    1:24.99        
 10 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI               1:24.36    1:26.62        
 11 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI              1:32.45    1:29.87        
 12 Simboli, Summer R         11 SBH-SI               1:41.02    1:30.00        
 13 Adams, Zoya               11 TSC-SI               1:31.70    1:30.67        
 14 Hernandez, Renee          11 PALY-SI              1:34.16    1:34.16        
 15 Cachay, Sophia            12 TSC-SI               1:45.21    1:35.42        
 16 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI              1:36.83    1:37.73        
 17 Wagstaff, Tea L           12 MEYR-SI              1:36.53    1:40.38        
 18 Webb, Naomi               11 TSC-SI               1:49.66    1:42.01        
 19 Fricker, Amelia           11 PENY-SI              1:38.39    1:43.24        
 20 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI               1:33.57    1:43.32        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI               1:50.01   X1:34.31        
 -- Colangelo, Bella          11 PENY-SI              2:01.65         DQ        
 -- Nieto, Vivien             12 SBH-SI               1:40.84         DQ        
 -- Solis, Valerie            12 CPY-SI               1:10.00         DQ        
 -- Glasser, Genevieve P      12 TSC-SI               1:18.89         DQ        
 -- Vaithianathan, Kaiser     12 MEYR-SI              1:40.00        DFS        
 
Event 44  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI              1:50.40    1:47.94        
  2 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI               2:14.70    2:13.56        
 
Event 44  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI              1:18.54    1:18.23        
  2 Vega, Vincent             10 CPY-SI               1:10.03    1:25.17        
  3 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI               1:24.36    1:25.75        
  4 McCort, Tyler S           10 PENY-SI              1:32.83    1:29.13        
  5 Brown, JJ                 10 SBH-SI               1:31.25    1:32.36        
  6 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI               2:00.18    1:40.53        
  7 Jimenez, Andre            10 SBH-SI               1:42.12    1:41.64        
  8 Young, Austin C           10 MEYR-SI              1:55.76    1:45.37        
  9 Cohen, Oren S             10 MVY-SI               1:49.36    1:54.57        
 10 Levi, Dani O              10 MEYR-SI              1:36.63    1:57.26        
 -- Zucker-Abudi, Dean         9 MVY-SI               1:59.70         DQ        
 
Event 44  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI               1:03.85    1:06.06        
  2 Mullen, Ian J             12 SBH-SI               1:20.11    1:12.89        
  3 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI               1:15.56    1:15.27        
  4 Zhu, Stephen              12 MVY-SI               1:18.32    1:17.02        
  5 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI               1:17.18    1:17.20        
  6 Hsu, Tai                  12 RANCH-SI             1:26.19    1:24.40        
  7 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI               1:50.11    1:24.94        
  8 Moxley, Felix B           12 MVY-SI               1:23.74    1:25.97        
  9 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI               1:36.70    1:33.46        
 10 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI               1:41.39    1:38.10        
 11 Szilard, Todd A           11 TSC-SI               1:30.77    1:38.64        
 12 Mosteller, Jack           12 TSC-SI               1:39.18    1:41.96        
 13 Martinez, Mark            12 SBH-SI               1:50.61    1:43.43        
 14 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI               2:14.86    2:09.54        
 -- Snyder, Chuckie           12 PENY-SI              1:52.52         DQ        
 -- Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI              1:38.42         DQ        
 
Event 45  Girls 13-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dobson, Emily R           13 MEYR-SI              2:39.87    2:37.11        
  2 Randall, Rhiya            13 PENY-SI              2:46.60    2:46.75        
  3 Hassan, Lania             14 TSC-SI               2:54.03    2:50.77        
  4 Pham, Trinity             13 RANCH-SI             2:59.95    2:58.72        
  5 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI             3:22.12    3:19.59        
  6 Mehra, Mihika             13 RANCH-SI             3:32.18    3:34.25        
  7 Jackson, Bella            13 TSC-SI               3:10.23    3:43.10        
 -- He, Siyi                  14 RANCH-SI             2:50.01         DQ        
 
Event 46  Boys 13-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:11.13    2:14.87        
  2 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI              2:25.81    2:19.64        
  3 Zhu, Zack                 16 MVY-SI               2:21.18    2:21.76        
  4 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI              2:23.61    2:25.05        
  5 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI               2:29.34    2:27.07        
  6 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI              2:35.00    2:27.14        
  7 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI               2:26.41    2:30.87        
  8 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI              2:36.35    2:35.38        
  9 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              2:42.50    2:36.65        
 10 Myrbeck, Gabriel          13 TSC-SI               3:06.82    3:02.59        
 
Event 47  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SBH-SI                 46.53      45.67        
  2 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI                48.06      46.88        
  3 Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI                 47.30      49.77        
  4 Goulet, Sofia R            8 MEYR-SI                54.39      50.11        
  5 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI                51.70      52.45        
  6 Hundley, Milan F           7 TSC-SI                 54.54      53.64        
  7 Dang, Layla                8 SBH-SI                 55.00      54.05        
  8 Neill, Bella G             8 MEYR-SI              1:00.00      55.50        
  9 Jansen, June M             8 MVY-SI               1:03.80      57.66        
 10 May, Gillian               8 TSC-SI               1:12.25    1:00.87        
 11 Ruiz, Allison              8 TSC-SI               1:01.03    1:02.84        
 
Event 48  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 50.00      49.37        
  2 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI                 50.00    1:01.41        
  3 Desposato, Luke            7 MEYR-SI              1:02.00    1:12.68        
  4 Grahm, River               6 CPY-SI               1:35.00    1:18.20        
 -- Venn-Watson, Benjamin      8 PENY-SI              1:04.87         DQ        
 
Event 49  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI               1:21.43    1:19.94        
  2 Divis, Martina            10 PENY-SI              1:26.12    1:26.76        
  3 Nason, Makyla             10 RANCH-SI             1:28.83    1:30.75        
  4 Jarina, Sophia            10 SBH-SI               1:40.41    1:31.98        
  5 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI               1:50.01    1:35.75        
  6 Anderson, Bryce           10 PENY-SI              1:49.73    1:56.82        
  7 Yokhana, Avin             10 MEYR-SI              2:00.00    2:16.76        
 -- Farias, Iselle            10 CPY-SI               1:10.00         DQ        
 -- Moe, Abigail               9 CPY-SI                 55.00         DQ        
 
Event 49  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI               1:07.61    1:08.10        
  2 Hsu, Maya                 12 RANCH-SI             1:22.04    1:17.88        
  3 Peavey, Julia J           11 PENY-SI              1:18.54    1:18.09        
  4 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI               1:22.80    1:20.78        
  5 Compton, Sophie           12 PENY-SI              1:33.42    1:24.08        
  6 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI               1:23.61    1:24.20        
  7 Simboli, Summer R         11 SBH-SI               1:31.89    1:25.37        
  8 McCort, Sarah             11 PENY-SI              1:34.55    1:27.59        
  9 Potter, Amy               12 TSC-SI               1:31.02    1:28.68        
 10 Wagstaff, Tea L           12 MEYR-SI              1:57.93    1:34.42        
 11 Wetmore, Greer            11 MEYR-SI              1:55.00    1:42.97        
 
Event 50  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Levi, Dani O              10 MEYR-SI              1:35.64    1:35.35        
  2 Jimenez, Andre            10 SBH-SI               1:45.23    1:35.97        
  3 Rouch, Levi               10 PENY-SI              1:56.99    1:45.86        
  4 Lewis, Elijah              9 TSC-SI               2:15.18    1:56.58        
  5 Weisenberg, Sammy         10 PENY-SI              2:30.00    2:06.10        
 -- de Hoop, Judson            9 PENY-SI              2:01.88         DQ        
 
Event 50  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:10.25    1:09.81        
  2 Moxley, Felix B           12 MVY-SI               1:26.82    1:26.32        
  3 Hsu, Tai                  12 RANCH-SI             1:32.03    1:27.15        
  4 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI               1:47.72    1:33.29        
  5 Leyva, Isaac              12 CPY-SI               1:40.00    1:37.43        
  6 Reyes, Miguel             12 PALY-SI              1:40.01    1:46.14        
  7 Anderson, Hudson          11 SBH-SI               1:45.39    1:52.70        
  8 Mosteller, Jack           12 TSC-SI               1:47.72    1:52.96        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI               1:39.20   X1:31.31        
 -- Edgecomb, Alex            12 RANCH-SI             1:38.35         DQ        
 
Event 51  Girls 13-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI                 59.73    1:01.88        
  2 Dobson, Emily R           13 MEYR-SI              1:11.25    1:13.37        
  3 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              1:13.38    1:14.10        
  4 Pham, Trinity             13 RANCH-SI             1:17.47    1:18.05        
  5 Randall, Rhiya            13 PENY-SI              1:30.28    1:20.28        
  6 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI              1:25.00    1:22.26        
  7 Compton, Claudia          15 PENY-SI              1:23.24    1:23.55        
  8 Marasso, Asia M           14 TSC-SI               1:25.35    1:27.39        
  9 Mair, Jenna               13 MEYR-SI              1:30.00    1:35.73        
 10 Nevejans, Abby            13 MEYR-SI              1:44.55    1:42.97        
 
Event 52  Boys 13-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Daniel               14 MVY-SI               1:04.60    1:03.39        
  2 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI              1:06.32    1:08.07        
  3 Hawkins, Wyatt J          13 MVY-SI               1:13.07    1:15.78        
  4 Yao, Eric                 14 RANCH-SI             1:28.80    1:18.17        
  5 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI               1:00.00    1:20.64        
  6 Wang, Robin               14 RANCH-SI             1:24.96    1:20.66        
  7 Leyva, Uriel              13 CPY-SI               1:10.00    1:24.13        
 -- Ruiz, Adam                13 TSC-SI               1:42.75         DQ        
 -- Burchett, Nicholas        13 PENY-SI              1:48.65         DQ        
 -- Ilnytskyy, Dima           14 RANCH-SI             1:26.12         DQ        
 
Event 53  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Segura, Lexi E             8 SBH-SI                 20.21      19.87        
  2 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI                27.28      21.45        
  3 Peavey, Lily R             8 PENY-SI                30.32      26.22        
  4 Jansen, June M             8 MVY-SI                 53.07      30.63        
  5 May, Gillian               8 TSC-SI                 38.33      38.71        
 -- Ruiz, Allison              8 TSC-SI                 32.66         DQ        
 -- Goulet, Sofia R            8 MEYR-SI                26.00         DQ        
 
Event 54  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 25.00      21.64        
  2 Flippin, Brayden           8 PENY-SI                23.94      23.31        
  3 Hasaka, Kota               8 MEYR-SI                29.00      23.55        
  4 Griffin, Dylan             8 SBH-SI                 30.57      26.84        
  5 Reeve, Alexander           8 SBH-SI                 33.81      27.90        
  6 Paine, Wyatt               7 PENY-SI                49.61      31.39        
  7 Apuzzo, Forest             7 MEYR-SI                26.00      37.73        
  8 Desposato, Sebastian       7 MEYR-SI                42.00      46.92        
 -- Venn-Watson, Benjamin      8 PENY-SI                41.65         DQ        
 
Event 55  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI                 33.17      33.30        
  2 Zhu, Davina               10 MVY-SI                 34.26      33.99        
  3 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI                 45.27      39.64        
  4 Ruiz, Savannah M          10 TSC-SI                 38.88      40.27        
  5 Kao, Emily                10 RANCH-SI               43.45      40.52        
  6 Jarvis, Clara L            9 MVY-SI                 48.48      41.41        
  7 Pham, Theophany           10 RANCH-SI               44.77      43.22        
  8 Segura, Allison L         10 SBH-SI                 47.95      44.10        
  9 Moe, Abigail               9 CPY-SI                 45.00      46.81        
 10 Elliott, Mia              10 TSC-SI                 52.79      47.79        
 11 Desposato, Gabriela R     10 MEYR-SI                49.19      47.95        
 12 Wetmore, Emerson          10 MEYR-SI                47.37      50.49        
 13 Ha, Annhi                 10 RANCH-SI               50.19      51.22        
 14 Mora, Lily J               9 MVY-SI                 53.06      53.51        
 15 Martinez, Laylene          9 SBH-SI                 57.77      55.52        
 16 Thakkar, Maya E            9 MEYR-SI                55.00      55.61        
 17 Conner, Abby               9 SBH-SI                 57.34    1:00.00        
 -- Hammes, Anne C            10 MVY-SI                 44.32     X40.68        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI               1:01.71   X1:09.92        
 -- Sheldon, Isabel           10 MVY-SI               1:03.07         DQ        
 
Event 55  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hazle, Kathryn M          12 MVY-SI                 30.24      29.89        
  2 Henry, Ryan L             12 MVY-SI                 30.77      31.17        
  3 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI                 34.49      35.46        
  4 Nieto, Vivien             12 SBH-SI                 45.88      37.32        
  5 Norban, Eve H             11 PENY-SI                38.20      37.50        
  6 Weeks, Elizabeth Y        11 TSC-SI                 38.29      37.93        
  7 Hsu, Maya                 12 RANCH-SI               40.06      38.34        
  8 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI                 41.47      38.37        
  9 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI                 37.46      38.90        
 10 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI                 38.62      39.33        
 11 Compton, Sophie           12 PENY-SI                50.06      39.68        
 12 Adams, Zoya               11 TSC-SI                 42.97      40.43        
 13 Foster, Niki A            12 SBH-SI                 43.29      40.58        
 14 Smith, Payton H           11 MEYR-SI                43.00      40.86        
 15 Cachay, Sophia            12 TSC-SI                 47.22      42.17        
 16 Araiza, Amy               11 CPY-SI                 50.00      44.81        
 17 Gunsett, Hannah           12 SBH-SI                 52.11      45.48        
 18 Caputo, Lucia             11 PENY-SI                46.54      46.56        
 19 Fernandez, Catherine      11 RANCH-SI               50.01      48.99        
 20 Webb, Naomi               11 TSC-SI                 50.14      50.54        
 21 Compton, Olivia           11 PENY-SI              1:00.14      52.04        
 22 Fretwell, Avery           11 LJST-SI                58.36      52.21        
 23 Le, Kimberly              11 RANCH-SI               56.20      54.02        
 -- Hernandez, Renee          11 PALY-SI                38.52         DQ        
 
Event 56  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI                33.65      34.18        
  2 Brown, JJ                 10 SBH-SI                 38.32      37.93        
  3 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI                 37.66      38.54        
  4 McCort, Tyler S           10 PENY-SI                49.41      44.26        
  5 Lewis, Elijah              9 TSC-SI                 54.41      50.19        
  6 Cohen, Oren S             10 MVY-SI                 57.60      56.35        
  7 Duran, Alejandro           9 SBH-SI                 59.00    1:01.58        
 -- Zucker-Abudi, Dean         9 MVY-SI                 55.00         DQ        
 -- de Hoop, Judson            9 PENY-SI              1:02.65         DQ        
 -- Rouch, Levi               10 PENY-SI              1:06.94         DQ        
 -- Levi, Dani O              10 MEYR-SI                51.28         DQ        
 -- Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI               1:04.22         DQ        
 
Event 56  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI                 28.39      28.50        
  2 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI                 34.35      33.02        
  3 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI                 36.71      37.78        
  4 Hsu, Tai                  12 RANCH-SI               43.05      38.21        
  5 Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI                 38.44      38.93        
  6 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI                 50.00      41.52        
  7 Martinez, Mark            12 SBH-SI                 45.68      42.32        
  8 Szilard, Todd A           11 TSC-SI                 40.73      42.84        
  9 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI                 43.90      44.87        
 10 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI                44.69      45.13        
 11 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI                47.97      45.76        
 12 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI                 50.71      46.98        
 13 Martinez, Andres          12 SBH-SI                 47.85      53.12        
 14 Griffin, Tyler            11 SBH-SI               1:03.89    1:09.33        
 
Event 57  Girls 13-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI                 26.98      27.88        
  2 Randall, Rhiya            13 PENY-SI                33.16      32.93        
  3 He, Siyi                  14 RANCH-SI               34.02      33.10        
  4 Pecoraro, Cheska M        13 MEYR-SI                33.58      33.97        
  5 Mitra, Miranda            13 SBH-SI                 41.83      34.75        
  6 Hassan, Lania             14 TSC-SI                 36.29      35.27        
  7 Marasso, Asia M           14 TSC-SI                 36.57      35.60        
  8 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI                 50.00      37.17        
  9 Mair, Jenna               13 MEYR-SI                42.00      40.67        
 10 Martin, Skyler M          13 MEYR-SI                44.89      43.03        
 11 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI               43.39      46.07        
 12 Mehra, Mihika             13 RANCH-SI               45.01      46.17        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI                 33.10     X32.68        
 -- Christian, Naomi          13 MVY-SI                 45.77     X42.41        
 
Event 58  Boys 13-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Daniel               14 MVY-SI                 31.00      27.35        
  2 Hasan, Yad S              13 SBH-SI                 28.70      29.18        
  3 Szilard, Scott A          13 TSC-SI                 31.84      30.68        
  4 Davidson, Luke            17 CPY-SI                 40.00      32.45        
  5 Myrbeck, Gabriel          13 TSC-SI                 35.07      36.05        
  6 Leyva, Uriel              13 CPY-SI               1:00.00      37.27        
  7 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI                 50.00      37.65        
  8 Baron, Travis A           14 MEYR-SI                37.38      39.93        
  9 Ruiz, Adam                13 TSC-SI                 46.09      48.72        
 -- Hammes, Leuck J           14 MVY-SI                 34.82     X31.40        
 
Event 59  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divis, Veronika           16 PENY-SI              2:25.18    2:26.13        
  2 Szilard, Julie E          17 TSC-SI               2:29.53    2:45.89        
  3 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI              3:16.01    3:32.64        
 
Event 60  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Zack                 16 MVY-SI               2:28.90    2:25.94        
  2 Ong, Julian               12 MEYR-SI              2:29.51    2:29.92        
  3 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI               2:50.87    2:46.71        
 
Event 61  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Layla                8 SBH-SI                 26.32      24.34        
  2 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI                25.24      24.70        
  3 Le, Kristi                 8 RANCH-SI               40.03      26.98        
  4 Peavey, Lily R             8 PENY-SI                28.04      27.16        
  5 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI                29.03      27.48        
  6 Goulet, Sofia R            8 MEYR-SI                27.35      27.68        
  7 Neill, Bella G             8 MEYR-SI                33.20      29.25        
 
Event 62  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flippin, Brayden           8 PENY-SI                25.50      24.46        
  2 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI                 27.54      25.24        
  3 Buton, Estevan             8 CPY-SI                 25.00      25.41        
  4 Hasaka, Kota               8 MEYR-SI                30.75      28.44        
  5 Reeve, Alexander           8 SBH-SI                 40.78      29.57        
  6 Paine, Wyatt               7 PENY-SI                37.41      30.02        
  7 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI                 50.00      30.66        
  8 Griffin, Dylan             8 SBH-SI                 32.12      31.56        
  9 Desposato, Luke            7 MEYR-SI                31.00      31.85        
 10 Lightner, Theo             6 PENY-SI                37.55      32.35        
 11 Apuzzo, Forest             7 MEYR-SI                26.14      33.10        
 12 Desposato, Sebastian       7 MEYR-SI                45.00      52.64        
 -- Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                24.21         DQ        
 -- Venn-Watson, Benjamin      8 PENY-SI                39.55         DQ        
 
Event 63  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI                 40.47      40.26        
  2 Hou, Emily                 9 MVY-SI                 43.68      44.53        
  3 Ha, Annhi                 10 RANCH-SI               47.92      45.40        
  4 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI                43.33      45.86        
  5 Divis, Martina            10 PENY-SI                46.62      45.92        
  6 Copeland, Kaitlyn B       10 TSC-SI                 46.89      46.31        
  7 Desposato, Gabriela R     10 MEYR-SI                46.52      46.45        
  8 Farias, Iselle            10 CPY-SI               1:20.00      46.60        
  9 Pham, Theophany           10 RANCH-SI               50.55      48.67        
 10 Dang, Isabella            10 SBH-SI                 51.96      49.54        
 11 Moe, Abigail               9 CPY-SI               1:15.00      50.98        
 12 Martinez, Laylene          9 SBH-SI               1:00.00      51.65        
 13 May, Gemma E               9 TSC-SI                 52.05      52.51        
 14 Wetmore, Emerson          10 MEYR-SI                51.84      53.66        
 15 Thakkar, Maya E            9 MEYR-SI                56.00      53.74        
 16 Jarina, Sophia            10 SBH-SI                 55.90      53.87        
 17 Moxley, Cecilia I         10 MVY-SI                 53.05      55.66        
 18 Conner, Abby               9 SBH-SI                 57.88      57.43        
 19 Knight, Kyla              10 LJST-SI                51.48      58.55        
 20 Yokhana, Avin             10 MEYR-SI              1:09.59    1:06.97        
 21 Sheldon, Isabel           10 MVY-SI               1:08.30    1:18.16        
 -- Hammes, Anne C            10 MVY-SI                 49.19     X49.93        
 -- Ruderman, Sasha           10 CPY-SI                 50.00     X54.73        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI               1:10.68        XDQ        
 -- Jarvis, Clara L            9 MVY-SI                 51.62         DQ        
 -- Anderson, Bryce           10 PENY-SI              1:02.65         DQ        
 -- Vega, Lucia                9 CPY-SI                 50.00        DFS        
 -- Villanueva, Isobel         9 CPY-SI                 50.00        DFS        
 
Event 63  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peavey, Julia J           11 PENY-SI                38.30      39.07        
  2 Copeland, Karleigh E      12 TSC-SI                 40.83      41.16        
  3 McCort, Sarah             11 PENY-SI                41.62      41.71        
  3 Weeks, Elizabeth Y        11 TSC-SI                 42.82      41.71        
  5 Foster, Niki A            12 SBH-SI                 43.77      42.04        
  6 Miller, Bianca N          11 MEYR-SI                40.65      42.33        
  7 Lobb, Victoria R          12 TSC-SI                 43.32      43.06        
  8 Compton, Sophie           12 PENY-SI                46.36      43.79        
  9 Norban, Eve H             11 PENY-SI                45.95      46.03        
 10 Potter, Amy               12 TSC-SI                 56.91      46.80        
 11 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI                 49.29      47.21        
 12 Araiza, Amy               11 CPY-SI                 50.00      48.43        
 13 Simboli, Summer R         11 SBH-SI                 49.83      48.85        
 14 Cachay, Sophia            12 TSC-SI                 55.13      49.85        
 15 Fricker, Amelia           11 PENY-SI              1:05.94      49.95        
 16 Colangelo, Bella          11 PENY-SI              1:03.56      50.27        
 17 Caputo, Lucia             11 PENY-SI                51.15      51.33        
 18 Gunsett, Hannah           12 SBH-SI                 50.24      51.53        
 19 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI                48.55      51.57        
 20 Le, Kimberly              11 RANCH-SI               55.32      53.77        
 21 Compton, Olivia           11 PENY-SI                56.91      54.36        
 22 Fernandez, Catherine      11 RANCH-SI               59.95      57.67        
 23 Fretwell, Avery           11 LJST-SI                55.22      58.83        
 24 Wetmore, Greer            11 MEYR-SI                52.00    1:02.40        
 25 Solis, Valerie            12 CPY-SI               1:00.00    1:06.38        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI                 55.01     X47.00        
 -- Vaithianathan, Kaiser     12 MEYR-SI                46.12        DFS        
 
Event 64  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leute, Gabriel            10 PENY-SI                59.36      47.18        
  2 Zhuang, Timothy C         10 MVY-SI                 46.15      47.28        
  3 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI                 54.94      52.88        
  4 Grahm, Ryley              10 CPY-SI               1:30.00      55.92        
  5 Rouch, Levi               10 PENY-SI                58.19      55.97        
  6 Young, Austin C           10 MEYR-SI                55.28      59.83        
  7 Cohen, Oren S             10 MVY-SI               1:04.14    1:00.81        
  8 Le, Ronald                 9 RANCH-SI               59.33    1:01.20        
  9 Duran, Alejandro           9 SBH-SI               1:02.00    1:03.36        
 10 Weisenberg, Sammy         10 PENY-SI              1:15.77    1:09.03        
 -- Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI               1:15.64         DQ        
 -- Zucker-Abudi, Dean         9 MVY-SI               1:10.00        DFS        
 
Event 64  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Kanta K           12 MVY-SI                 32.07      34.00        
  2 Mullen, Ian J             12 SBH-SI                 36.20      34.80        
  3 Zhu, Stephen              12 MVY-SI                 38.61      37.82        
  4 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI                 45.67      38.24        
  5 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI                 40.33      41.16        
  6 Hawkins, Colton D         12 MVY-SI                 42.83      42.17        
  7 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI                 42.33      44.29        
  8 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI                43.72      46.24        
  9 Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI                 41.97      46.51        
 10 Martinez, Andres          12 SBH-SI                 46.53      47.31        
 11 Leyva, Isaac              12 CPY-SI               1:20.00      47.56        
 12 Murphy, Neil              12 CPY-SI               1:00.00      48.16        
 13 Penetrante, Kaleb P       11 SBH-SI                 50.75      48.77        
 14 Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI                48.07      49.03        
 15 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI                48.98      49.35        
 16 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI                 45.00      49.71        
 17 Szilard, Todd A           11 TSC-SI                 49.18      50.65        
 18 Reyes, Miguel             12 PALY-SI                49.66      50.79        
 19 Snyder, Chuckie           12 PENY-SI              1:05.54      50.98        
 20 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI                 58.73      54.09        
 21 Edgecomb, Alex            12 RANCH-SI               54.46      54.10        
 22 Anderson, Hudson          11 SBH-SI               1:05.37      58.59        
 23 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI               1:00.65    1:00.73        
 24 Griffin, Tyler            11 SBH-SI                 59.29    1:01.40        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI                 47.88     X44.71        
 -- Moxley, Felix B           12 MVY-SI                 40.75         DQ        
 
Event 65  Girls 13-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Blest M           13 MVY-SI                 39.11      35.46        
  2 Martin, Skyler M          13 MEYR-SI                41.45      41.85        
  3 Mitra, Miranda            13 SBH-SI                 48.90      42.12        
  4 Pham, Trinity             13 RANCH-SI               53.01      42.31        
  5 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI                45.22      45.41        
  6 Woodmansee, Claire        13 RANCH-SI               46.26      47.36        
  7 Compton, Claudia          15 PENY-SI                45.29      48.30        
  8 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI                 45.00      48.45        
  9 Nevejans, Abby            13 MEYR-SI                50.22      48.63        
 -- Christian, Naomi          13 MVY-SI               1:01.09     X49.30        
 -- Jackson, Bella            13 TSC-SI                 48.69         DQ        
 
Event 66  Boys 13-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI                35.38      34.17        
  2 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI                 42.11      34.57        
  3 Marsh, Zack C             18 MVY-SI                 39.56      36.89        
  4 Davidson, Luke            17 CPY-SI               1:00.00      39.33        
  5 Szilard, Scott A          13 TSC-SI                 41.21      39.48        
  6 Baron, Travis A           14 MEYR-SI                41.47      40.44        
  7 Myrbeck, Gabriel          13 TSC-SI                 44.54      43.11        
  8 Burchett, Nicholas        13 PENY-SI                57.33      52.51        
 -- Hammes, Leuck J           14 MVY-SI                 44.21     X39.31        
 
Event 67  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dobson, Emily R           13 MEYR-SI              2:59.84    2:55.43        
  2 Matthews, Katherine N     16 MEYR-SI              3:00.00    3:04.62        
  3 Martin, Skyler M          13 MEYR-SI              3:40.00    3:07.35        
 
Event 68  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Joe                  14 MEYR-SI              2:25.88    2:31.98        
  2 Hasan, Yad S              13 SBH-SI               2:34.02    2:37.25        
  3 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI              2:45.00    2:49.04        
  4 Wang, Robin               14 RANCH-SI             3:21.19    3:28.97        
  5 Haghgoo, Nathan           12 LJST-SI              3:59.18    3:38.21        
 
Event 69  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Lotte M          8 PENY-SI                40.84      37.99        
  2 Segura, Lexi E             8 SBH-SI                 39.47      38.65        
  3 Freiwald, Genevieve K      7 MEYR-SI                40.77      40.59        
  4 Khoury, Jasmine            7 MEYR-SI                43.91      44.69        
  5 Jansen, June M             8 MVY-SI                 48.16      47.13        
  6 Peavey, Lily R             8 PENY-SI                50.39      47.91        
  7 Dang, Layla                8 SBH-SI                 48.85      48.18        
  8 Le, Kristi                 8 RANCH-SI               47.65      50.34        
  9 Hundley, Milan F           7 TSC-SI                 45.05      51.95        
 10 Neill, Bella G             8 MEYR-SI                55.00      53.38        
 11 Ruiz, Allison              8 TSC-SI                 57.78      57.40        
 12 May, Gillian               8 TSC-SI               1:00.85    1:01.31        
 -- Rosenstein, Rebeca E       8 MVY-SI                 41.91        DFS        
 
Event 70  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flippin, Brayden           8 PENY-SI                38.38      38.71        
  2 Cannon, Shayler M          8 MEYR-SI                43.78      40.15        
  3 Hasaka, Kota               8 MEYR-SI                50.00      47.09        
  4 Griffin, Dylan             8 SBH-SI                 47.91      47.16        
  5 Reeve, Alexander           8 SBH-SI                 55.19      48.35        
  6 Gonzalez-Brownlee, James   8 CPY-SI                 45.00      51.25        
  7 Ochs, Wyatt I              8 MVY-SI                 50.56      52.68        
  8 Desposato, Luke            7 MEYR-SI                53.08      53.21        
  9 Apuzzo, Forest             7 MEYR-SI                57.79    1:00.31        
 10 Lightner, Theo             6 PENY-SI              1:05.85    1:06.06        
 11 Grahm, River               6 CPY-SI               1:00.00    1:11.40        
 12 Desposato, Sebastian       7 MEYR-SI              1:25.27    1:27.63        
 -- Paine, Wyatt               7 PENY-SI              1:10.60         DQ        
 
Event 71  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Davina               10 MVY-SI               1:09.85    1:08.00        
  2 Constantino, Poppy A      10 SBH-SI               1:07.69    1:08.20        
  3 Nason, Makyla             10 RANCH-SI             1:23.03    1:16.77        
  4 Hou, Emily                 9 MVY-SI               1:17.69    1:17.28        
  5 Schultz, Kaylee L         10 TSC-SI               1:29.89    1:17.80        
  6 Divis, Martina            10 PENY-SI              1:13.68    1:19.55        
  7 Kao, Emily                10 RANCH-SI             1:26.57    1:20.27        
  8 Borchert, Sienna G         9 PENY-SI              1:20.62    1:21.42        
  9 Jarina, Sophia            10 SBH-SI               1:31.43    1:21.69        
 10 Farias, Iselle            10 CPY-SI               1:20.00    1:21.76        
 11 Jarvis, Clara L            9 MVY-SI               1:22.80    1:21.91        
 12 Jimenez, Abigail           9 SBH-SI               1:45.67    1:23.37        
 13 Copeland, Kaitlyn B       10 TSC-SI               1:29.58    1:26.72        
 14 Segura, Allison L         10 SBH-SI               1:40.98    1:26.86        
 15 Elliott, Mia              10 TSC-SI               1:39.88    1:28.49        
 16 Desposato, Gabriela R     10 MEYR-SI              1:33.63    1:30.75        
 17 Ha, Annhi                 10 RANCH-SI             1:42.91    1:32.30        
 18 Mora, Lily J               9 MVY-SI               1:33.06    1:33.02        
 19 Villanueva, Isobel         9 CPY-SI               1:00.00    1:36.12        
 20 May, Gemma E               9 TSC-SI               1:40.25    1:36.58        
 21 Vega, Lucia                9 CPY-SI               1:00.05    1:37.04        
 22 Dang, Isabella            10 SBH-SI               1:40.00    1:40.32        
 23 Knight, Kyla              10 LJST-SI              1:29.34    1:45.10        
 24 Sheldon, Isabel           10 MVY-SI               1:45.55    1:48.69        
 25 Anderson, Bryce           10 PENY-SI              1:46.16    1:52.71        
 26 Yokhana, Avin             10 MEYR-SI              1:59.00    2:27.76        
 -- Ruderman, Sasha           10 CPY-SI               1:10.00   X1:30.39        
 -- Fernandez, Leandra A       9 SBH-SI               2:00.11   X1:52.46        
 
Event 71  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henry, Ryan L             12 MVY-SI               1:00.86    1:02.30        
  2 Peavey, Julia J           11 PENY-SI              1:08.19    1:08.14        
  3 Rump, Laurenza P          12 TSC-SI               1:13.58    1:08.51        
  4 Miller, Bianca N          11 MEYR-SI              1:10.71    1:09.88        
  5 Weeks, Elizabeth Y        11 TSC-SI               1:12.40    1:11.45        
  6 Smith, Payton H           11 MEYR-SI              1:16.28    1:12.85        
  7 Eisenhamer, Linda M       11 TSC-SI               1:09.69    1:13.39        
  8 Norban, Eve H             11 PENY-SI              1:13.36    1:13.79        
  9 Nieto, Vivien             12 SBH-SI               1:27.92    1:14.25        
 10 Asanas, Angelmarie D      12 SBH-SI               1:13.24    1:14.36        
 11 Potter, Amy               12 TSC-SI               1:25.89    1:19.07        
 12 Hernandez, Renee          11 PALY-SI              1:20.52    1:19.13        
 13 Caputo, Lucia             11 PENY-SI              1:21.00    1:19.68        
 14 Araiza, Amy               11 CPY-SI               1:30.90    1:19.72        
 15 Adams, Zoya               11 TSC-SI               1:20.50    1:21.26        
 16 Colangelo, Bella          11 PENY-SI              1:29.16    1:23.29        
 17 Bravo, Carolina E         11 PALY-SI              1:24.13    1:25.50        
 18 Phoon, Kacey J            11 MEYR-SI              1:26.49    1:25.93        
 19 Wetmore, Greer            11 MEYR-SI              1:35.00    1:29.06        
 20 Fricker, Amelia           11 PENY-SI              1:42.43    1:29.30        
 21 Solis, Valerie            12 CPY-SI               1:00.00    1:32.39        
 22 Bryson, Victoria I        11 TSC-SI               1:30.22    1:32.61        
 23 Fernandez, Catherine      11 RANCH-SI             1:40.02    1:33.04        
 24 Gunsett, Hannah           12 SBH-SI               1:25.50    1:33.27        
 25 Le, Kimberly              11 RANCH-SI             1:42.02    1:33.99        
 26 Compton, Olivia           11 PENY-SI              1:40.43    1:37.78        
 27 Webb, Naomi               11 TSC-SI               1:27.99    1:37.94        
 -- Fernandez, Maria          12 MVY-SI               1:29.16   X1:21.59        
 
Event 72  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lightner, Caspar L        10 PENY-SI              1:03.58    1:05.14        
  2 McCort, Tyler S           10 PENY-SI              1:06.11    1:11.28        
  3 Brown, JJ                 10 SBH-SI               1:38.05    1:22.54        
  4 Young, Austin C           10 MEYR-SI              1:35.00    1:26.48        
  5 Leute, Gabriel            10 PENY-SI              1:26.37    1:28.13        
  6 Jimenez, Andre            10 SBH-SI               1:35.74    1:28.27        
  7 Penetrante, Kaden          9 SBH-SI               1:40.72    1:30.38        
  8 Grahm, Ryley              10 CPY-SI               1:45.00    1:37.97        
  9 Duran, Alejandro           9 SBH-SI               2:00.00    1:39.44        
 10 de Hoop, Judson            9 PENY-SI              2:07.25    1:42.49        
 11 Weisenberg, Sammy         10 PENY-SI              1:48.21    1:46.45        
 12 Nourbaksh, Nader          10 SBH-SI               2:10.43    1:51.69        
 -- Le, Ronald                 9 RANCH-SI             1:50.02        DFS        
 
Event 72  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ong, Julian               12 MEYR-SI              1:00.12    1:00.73        
  2 Croshier-Martucci, Marco  12 SBH-SI               1:01.10    1:00.91        
  3 Mullen, Ian J             12 SBH-SI               1:03.10    1:04.29        
  4 Zuricho, Kristoffer H     12 MVY-SI               1:03.65    1:05.69        
  5 Zhuang, Hsiang-Kuang      12 MVY-SI               1:05.17    1:07.71        
  6 Zhu, Stephen              12 MVY-SI               1:07.41    1:07.82        
  7 Hawkins, Colton D         12 MVY-SI               1:07.71    1:09.54        
  8 Zuricho, Lukas H          12 MVY-SI               1:09.69    1:09.88        
  9 Tilley, Alejandro         11 SBH-SI               1:30.89    1:10.58        
 10 Carrillo, Alvaro          11 CPY-SI               1:10.00    1:12.12        
 11 De La Pena, Fernando J    11 SBH-SI               1:21.01    1:21.62        
 12 Leyva, Isaac              12 CPY-SI               1:00.00    1:22.03        
 13 Martinez, Andres          12 SBH-SI               1:34.97    1:22.28        
 14 Rollins, Brodie J         11 TSC-SI               1:25.25    1:23.00        
 15 Snyder, Chuckie           12 PENY-SI              1:33.19    1:23.29        
 16 Mosteller, Jack           12 TSC-SI               1:28.69    1:24.87        
 17 Martinez, Mark            12 SBH-SI               1:22.07    1:25.92        
 18 Edgecomb, Alex            12 RANCH-SI             1:38.05    1:30.17        
 19 Yokhana, Monty T          12 MEYR-SI              1:26.00    1:30.52        
 20 Murphy, Neil              12 CPY-SI              11:00.00    1:33.13        
 21 Correll, Cyrus J          11 MEYR-SI              1:28.97    1:33.70        
 22 Anderson, Hudson          11 SBH-SI               1:34.55    1:37.69        
 23 Ruiz, Aaron               11 TSC-SI               1:52.39    1:42.99        
 24 Griffin, Tyler            11 SBH-SI               2:09.26    1:58.46        
 -- Armenion, Ronan L         12 SBH-SI               1:28.76   X1:19.94        
 
Event 73  Girls 13-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divis, Veronika           16 PENY-SI                58.32      57.60        
  2 Szilard, Julie E          17 TSC-SI                 59.61    1:01.12        
  3 Pecoraro, Cheska M        13 MEYR-SI              1:04.63    1:05.22        
  4 He, Siyi                  14 RANCH-SI             1:10.03    1:06.09        
  5 Marasso, Asia M           14 TSC-SI               1:10.98    1:09.48        
  6 Hassan, Lania             14 TSC-SI               1:09.65    1:09.62        
  7 Largent, Ellie M          13 MEYR-SI              1:11.00    1:10.68        
  8 Mitra, Miranda            13 SBH-SI               1:24.74    1:11.62        
  9 Compton, Claudia          15 PENY-SI              1:15.07    1:11.75        
 10 Jackson, Bella            13 TSC-SI               1:34.30    1:18.76        
 11 Benavidez, Sofia          13 CPY-SI               1:00.00    1:19.50        
 12 Mair, Jenna               13 MEYR-SI              1:20.00    1:26.42        
 13 Nevejans, Abby            13 MEYR-SI              1:25.00    1:29.12        
 -- Morgan, Alex E            13 SBH-SI               1:10.20   X1:02.18        
 -- Christian, Naomi          13 MVY-SI               1:25.88   X1:22.71        
 
Event 74  Boys 13-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Daniel               14 MVY-SI                 53.80      54.43        
  2 Zhu, Zack                 16 MVY-SI                 55.20      55.16        
  3 Ahooja, Ajay V            14 MEYR-SI                57.38      55.80        
  4 Szilard, Ryan M           15 TSC-SI                 57.60      59.02        
  5 Kuhn, Michael A           16 PENY-SI              1:00.85      59.13        
  6 Jauregui, Nicholas        13 SBH-SI                 58.71    1:00.01        
  7 Hawkins, Wyatt J          13 MVY-SI               1:01.34    1:00.17        
  8 Rodriguez, Diego A        14 MEYR-SI                59.00    1:00.40        
  9 Brunia, Kevin J           14 MEYR-SI              1:02.15    1:01.92        
 10 Davidson, Luke            17 CPY-SI               1:20.00    1:04.19        
 11 Nguyen, Johnathan K       14 MEYR-SI              1:04.16    1:04.21        
 12 Gozalez-Brownlee, Alejan  14 CPY-SI               1:30.00    1:05.97        
 13 Marsh, Zack C             18 MVY-SI               1:09.71    1:06.34        
 14 Szilard, Scott A          13 TSC-SI               1:07.16    1:07.46        
 15 Leyva, Uriel              13 CPY-SI               1:30.00    1:09.36        
 16 Yao, Eric                 14 RANCH-SI             1:16.01    1:09.96        
 17 Wang, Robin               14 RANCH-SI             1:14.94    1:09.97        
 18 Burchett, Nicholas        13 PENY-SI              1:23.64    1:24.87        
 19 Ruiz, Adam                13 TSC-SI               1:26.33    1:29.83        
 -- Ilnytskyy, Dima           14 RANCH-SI             1:06.40        DFS